Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova vedení vesnice

+16
Kagayaki Rin
Hitomi Yamada
Arata Hiashi
Rokuro
Lucy Shiro
Akasuna no Sasori
Assasin Senju
Hokori Mai
Shaky
Zvery
Senji Kamiuru
Yogi
Hebi
Jenova Tatsumaki
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
20 posters

Strana 8 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 13, 2013 7:05 pm

First topic message reminder :

V centru vesnice se postavila nová budova, která měla pojmout úřední zaměstnance a archiv. Pracuje zde v jednom kolem personální tým, který zajišťuje posílání lékařské péče do okolních vesnic a na jejich výslovné žádosti a koho poslat kam. Každou žádost musí schválit osobně feudální pán vesnice to jest Crystal Takaishi. Do její kanceláře pouští jen velice důležité osoby, ostatních se ujímá buď její sestra a nebo asistentka.

Budova vedení vesnice - Stránka 8 JB33d228_profimedia_0024797881
po vstupu do budovy jím dominuje velké a široké schodiště na jejímž konci jsou dubové dveře. Za nimi se nachází zasedací místnost, zde se konají konference, porady, srazy důležitých osobností třeba kage a další. 
Budova vedení vesnice - Stránka 8 Km1s1
 
Kromě archivu, který se nachází pár metrů pod budovou, je celý objekt nestřežený. Je to riziko, ale tady je útok na budovu možný 1:1 000. Budova je přístupna všem, kdo potřebují nebo chtějí zdělit informace nebo si nechat poradit. O všem se dá mluvit, stačí jen se nebát.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 22, 2013 8:57 pm

Tá poznámka Tsukikage ma naviedla na menšie rozmýšľanie o tom či si to ten Hokage naozaj niekde píše. Možno to bola nevhodná chvíľa, ale podľa mňa to mal určite prichystané. Niečo také z fleku by nevymyslel len tak hoci kto. Možno len vedel vymýšľať dobre reči na počkanie. Potom som sa radšej prebudil z rozmýšľania a dával pozor na všetko naokolo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Thu Aug 22, 2013 8:58 pm

Tak tohle mě dostalo na nohy. Madara..Hokage měl pravdu. Také jem uchopil klobouk kage. Jsem tady jako Kazekage, měl bych bránit svou vesnici a svůj titul. Škoda že tu není Hine. Ušklíbl jsem se a mlčky očekával příchod.
Budova vedení vesnice - Stránka 8 Tumblr_lr43lxH5ZZ1r0l7l3o1_400
"Tak začněme tu jízdu."
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 22, 2013 9:04 pm

Bol to vskutku podivuhodný večer plný prekvapení. Zvláštnych a nie príliš príjemných. A práve jedno z prekvapení bol útok, ktorý okamžite prerušil nudnú atmosféru tvoriacu sa v zasadačke a nakoniec aj prerušilo doslova nový súd tvorený proti Tsuchikágemu, odhaliaci svoju pravú tvár. Krik a rev, svetlo tvorené z ohňa cez okná, to jediné mohli zahliadnuť a započuť. Krik nebojácnosti, krik ktorý mal povzbudiť obranu Sora no Kuni pri boji z pre nich neznámym Shinobim ktorý si práve razil cestu ochrankou akoby rezal nožom maslo. Nebolo medzi nimi súpera hodný jeho meča ktorý ani nepotreboval vytiahnuť. Práve v tento moment totiž využíval novú zbraň, samotný Madara s mečom Kusanagi, mečom samotného Hokágeho miznúceho v budove. A hlavným cieľom Madary. Teda aspoň podľa očakávaní, aký bol teda jeho zámer príchodu do tejto dediny, napadnutia najstráženejšej dediny plnej všetkých Kágov. Už len z tohto sa dalo vypočítať akou ohromnou mocou musí vládnuť, že sa odvážil na niečo takéto. Ale krik ktorý doteraz znel z vonku, meniaci sa na krik bolesti a utrpenia, kedy doslova horiace postavy bežali všetkými smermi, všetko utíchlo. Svetlo zhaslo a všetok zvuk akoby sa vypol. Na malý okamih mohli Kágovia si pomyslieť že ohluchli. A naozaj akoby všetok zvuk zmizol zo sveta, pocítili v hrudi ohromný nápor úzkosti keď cez všetky okná zasvietilo svetlo...

... „Nech svet.. Pozná bolesť..“ Prečo to vonku utíchlo? Prečo pocítili podivný pocit úzkosti a to podivuhodné svetlo prebleskujúce cez každý kút nie len okna ale každej štrbiny akou sa predralo? To svetlo patrilo maličkej guličke tmy, ktorá mierila k oblohe a zatienila samotné slnko. Slnko ktoré zhaslo a tentoraz lúče cez prekážku svietilo práve na budovu a jeho okolie. Shinobi utíchli zo strachu. Strach ktorý ich teraz nútil ako zbabelcov utekať. Utekali a bežali všetkými smermi aby sa vyhli technike pred ktorou nebolo úniku. Skôr ako si dokázal niekto z budovy povšimnúť.. Skôr ako stihli zareagovať aj keď nemali ani len najmenšiu šancu už zastaviť to. Zem sa pohla a trhla. Zemetrasenie? Nie! Zem sa pohla a trhala priťahovaná ohromnou gravitáciou ktorá tentoraz lámala zem v celej Sora no Kuni! Celá Sora no Kuni mizla v ohromnej guli tvoriacej sa na oblohe. Shinobi nemali jedinú šancu, sila ich ťahala hore a tvorila obrovskú guľu, ktorou kedysi sa stvoril mesiac. Shinobi mizli, umierali a dedina Sora no Kuni mizla rovnako v troskách. Zem sa trhala, budovy tak isto a priamo aj budova kde zasadali zmizla z povrchu zemského. Z dediny ostal obrovský kráter, ale nič viac.. Shinobi boli mŕtvy, ochranka Sora no Kuni tvorila základy mesiaca. Čo sa stalo z ochrankou Kágov a Kágmi? Po tejto spúšti? Keď bola dedina jedinou technikou úplne zdevastovaná? A čo sa vôbec stalo z Madarom?
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 22, 2013 9:15 pm

"Mokuton: Jukai Koutan!" ozvalo se ještě dřív, než se objevil uživatel této techniky.
Mohutné větve stromů, které rostly ze země se snažily pevně semknout ochranku Kage, Kage samotné a možná to stihlo zachránit několik desítek lidí.
Objevil jsem se na místě kde Kage byli skrytí, kde byla Crystal neboť u sebe měla moji značku. Prohlédl jsem si situaci. Měl jsem již obě oči, černé jako uhel.
Budova vedení vesnice - Stránka 8 Tumblr_mnxro3P1hA1sprhhoo1_500
Kusanagi, který držel Madara zmizel. Objevil se opět v mých útrobách.
"Jste všichni v pořádku?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Thu Aug 22, 2013 9:24 pm

Drive nez nas obklopily stromu jsem se dostal zpet ke Crystal.
Vytahl jsem Kunai a Rizl se do prstu Na moji ruce a Ruce krystal jsem nakreslyl divny znak slozil pecet a a rekl: Blood Seal: Symbol Protect (Krvava pečeť: Symbol ochran) Po te se znak jakoby vstrebal na nasi kuzi. "Crystal-sama tato pecet by vas mela ochranit pred jednim utokem."
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Thu Aug 22, 2013 9:25 pm

Po Madarově technice jsem se octl ve vzduchu a následně na to jsem se zasekl o větem stromu. "Co to sakra?! To tu hrajou lidskej tenis?" ušklíbl jsem se a sebral se z větve. "Nevšiml jsem si, že by tu předtím rostl strom.." zamračil jsem se a nadále sledoval situaci kolem sebe.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 22, 2013 9:31 pm

Pohltila mě hrozná úzkost a nejspíš i strach. Kairi...Daiuke, blesklo mi hlavou. Co se dělo kolem jsem pořádně ani nevnímala. Do reality jsem se vrátila až když se tu objevil Assasin a zachránil nás. Vždycky jse byla naštvaná, že je hrdinou všeho, tentokrát jsem mu byla vážně vděčná. Oddychla jsem si. Ačkoliv jsem byla pořád trochu v šoku, zaujímala jsem svou pozici.
,,To ti nikdy neodpustím...Zničení nevinných životů..." zavrčela jsem, ovšem jen pro sebe.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 22, 2013 9:34 pm

Pozvedla jsem obočí a snížila dosah blesků na minimum. Nechtěla jsem se někoho omylem dotknout a způsobit mu tak problémy. De facto blesky kolem mého těla nebyly skoro vidět, ale pro jistotu... 
Pro jistotu si tu techniku ještě nechám.
"Arigato, Hokage-sama," odvětila jsem prostě. 
Bez emocí. Když je nemá protivník, nejsou ani těm, kdo stojí na správné straně, k ničemu.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Thu Aug 22, 2013 9:39 pm

"Jste borec HOkage-dono." plácnu ho do zad přátelsky a rozhlédnu se kolem. Byl jsem naštvaný.
"Zničili vesnici madam Crystal!!!" začal jsem zuřit
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Aug 22, 2013 9:43 pm

Vyplašeně jsem se dívala kolem. Moje vesnice... utkvěla mi v hlavě myšlenka. Aktivovala jsem si svou kotonou obranu, ale byla jsem vytočená. Přišla jsem o svůj životní sen.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Thu Aug 22, 2013 9:44 pm

Chtěl jsem se bránit se svými loutkami, tuhle techniku používal i Pein, leader Akatsuki. Hokage nás zachránil, což ale neznamená, že to bude dál dobré. Vesnice byla celá zničená. Kdyby se tohle stalo se Sunou, nevím, co bych udělal. Sakra Hine. Kde to jsi..
"Arigatou Hokage."
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 22, 2013 9:49 pm

Neměla jsme na to, tolik zmatku, že jsem dělal to první co mě napadlo.
"Hachimom!...do prdele...aktivace!" Otevřela se mi první brána, závaží na nohou jsem už měla sundané a namířila své Konoha Senpuu proti Tsuchikagemu.
Jestli měl dostačující rychlost, vyhnul by se. Všichni mi teď byli u prdele, zajímal mě Tsuchikage, kterého jsem měla rozkaz zlikvidovat.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 22, 2013 9:50 pm

Zostal som stáť na svojom pôvodnom mieste, čiže pri tých chuderkách dverách. Samehada pritom furt ticho chrčala, čo som sa ale už snažil ignorovať, snáď tak robili aj tí, ktorý ju začuli. Ja som vravel, že sa každý zraz pokazí! Pokrútil som krátko hlavou a presunul som sa pomaly k Mizukage, keď už som teda bol tu. Pritom som sa, znova s istým druhom zvedavého pohľadu, díval na Hokageho. Asi som mal v očiach aj vďaku, ale to len na chvíľu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 22, 2013 10:03 pm

A začlo to. Chaos! "Konečně." Pomyslel jsem si, a pak využic zmatku, který právě nastal vyskočil z nejbližšího okna pryč. Shurado zde byla, aby mě chránila, a tak mě při skoku jistila před zákeřnými útoky. Následně za mnou skočila. Všichni měli spoustu práce s jinými věci, a tak jsem počítal s tím, že to bude OK. Jak se zdálo nebylo... jedná z těch smradů v zasedací místnosti se rozhodla mne pronásledovat. Jen at to zkusí? Přece jen mohla tušit, že nebude stát jen proti mne, ale i mém ochrancům. S Shurado jsme mířili neznámo kam... cestou se však k nám stihl připojit i další Ningendo. S rinneganem v očích působili velmi tajemě a nebezpečně... jen blázen by se mi nyní stavěl do cesty.



Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Aug 22, 2013 10:05 pm

Budova byla v troskách, o vesnici nemluvě. „Asi bys měla zmizet,“ řekla jsem Shi v myšlenkách naprosto vážně. Nehodlala jsem tu o ní přijít.
Vrhla po mně nesouhlasný pohled a já věděla, že neodejde. „Tak se alespoň drž vzadu,“ rozkázala jsem nekompromisně a pokročila o krok kupředu. Kolem pravé ruky mi začaly vířit okvětní lístky.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 22, 2013 10:06 pm

Šla jsem za Tsuchikagem....

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Thu Aug 22, 2013 10:07 pm

"héééj ten dědek zdrhnul!" praštil jsem do země už tak zničené budovi.
"Já jdu do něj pusťte mě na něj!" vyhrnul jsem si rukávy a kolem mě se začala vířit chakra
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Kagayaki Rin Thu Aug 22, 2013 10:10 pm

"Hej, Lucy, kam si myslíš že jdeš?!"
Zabije ji.
Promnula jsem si spánky. 
"Raikage-sama, vy jste třeba zde. Uvědomte si své místo."
Tohle se ode mě nehodilo. Měla jsem vyšší postavení. Za druhou větu by mě mohli i zavřít, ale byla jsem stále Nanadaime Raikage. To už nikdo nesmaže. Přece jsem se nemohla nechat zahanbit Jouninem, přestože jsem Hokageho rozkaz uposlechnout nemusela.
No, nemůže to být horší než s Reinou.
Rozběhla jsem se za ní a za Tsuchikagem.

//Přesun
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 22, 2013 10:11 pm

Napriek situácii v akej sa práve dedina nachádzala prišlo im niečo humorné a možno im vyčarilo aj úsmev na tvári. Dedina bola v troskách, nie nebola, bola úplne preč a vymazaná. Všetky trosky sa nachádzali práve v obrovskej guli hore nad nimi v podobe meteoritu ktorý mohol padnúť na ich hlavy kdekoľvek a vôbec nemalo zmysel že tam stále stojí. Dôvod bol očividný ale možno ho nechápali. A práve na tomto zničenom mieste blízko Hoozukiho sa ozvalo zaklopanie na dvere. Dvere ktoré jediné prežili. Len tie prežili a malo to dôvod! A práve na ne niekto klopal...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Thu Aug 22, 2013 10:13 pm

Jakmile jsem zahlédl dezertujícího Tsuchikageho, pustil jsem se za ním. Nepřišlo mi totiž normální, aby kage zdrhal jen tak během boje a navíc nevypadal jako cíl útoku. (-přesun-)
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 22, 2013 10:17 pm

Otočil som sa k dverám, to si robil niekto asi srandu, že teraz klopal. Ale vyčarovalo mi to úškrn, načo som pristúpil k svojim už obľúbeným dverám a chytil som obe kľučky. Následne som za ne potiahol, aby som ich celé dokorán otvoril pre toho vtipálka, ktorý zaklopal. Zároveň som ale tušil, že by bolo dobré ísť za Tsuchikagem a nechať tuná Madaru na Kagov... ale chcel som ešte zistiť, kto to tak slušne klopal xD, takže som ešte zostal stáť. Ten starec Tsuchi mi aj tak nezdrhne ďaleko, vďaka Samehade som ho vedel keď tak následovať...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 22, 2013 10:20 pm

"Ty zmetku, Kagové nezapomeňte, že se mu nemáte dívat do očí. Daimyo, Crystal, prosím, chraňte naše životy...Madaru zničíme jen když budeme spolupracovat..Je to neodpustitelné, co teď udělal." Nadechl jsem se.
"Budu bojovat z dálky svým Mokutonem nedokážu prorazit Susanoo, Mizukage s hyotonem a Raikage s taijutsu ano. Nejdříve musíme omezit výhled doujutsu, Kirigakure no jutsu. Kazekage nás bude krýt společně s Tsukikage..Souhlasíte? Ukážeme jim že se sílou pěti Kage se nedá zahrávat!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Aug 22, 2013 10:25 pm

Sebrala jsem se truchlit můžu i potom. Odešla jsem co nejvíc dozadu kotonová obrana mě bude chránit před případnými útoky a sedla jsem si a začala vyťukávat pečetě. Techniku jsem se naučila v Konoze a s Nefrit jsme ji vylepšili. Kolem mě se objevilo pět koček. Měli každá hlídat svého kage a pokud by docházela chakra nebo byl někdo zraněn oni mu jí jedním skokem na rameno doplní. Víc jsem pro ně nemohla udělat. Kolem mě se ještě vznášeli malé kotonové kuličky, které byli připraveny udělat ze sebe štít pro případný útok před každým kage.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 22, 2013 10:31 pm

A naozaj tento vtipálek nebol nikto iný ako samotný Madara, ktorý len pred malou chvíľou spôsobil ohromné škody na Sora no Kuni. Namiesto toho ako sa očakávalo, aby zabil Hoozukiho im priamo pred očami a vzal si jeho Samehadu ako dostatočnú pomôcku na boj proti piatim Kágem, namiesto toho vložil malý vačok peňazí Hoozukimu do bundy ako takzvané „drobné“ za jeho služby ktoré poskytol otvorením dverí...

... „Dobrý deň.. Ach jááj, čo sa to tu hrozného stalo, vyzerá to tu ako po výbuchu..“ Zaznel veľmi, a v mnohých ohľadoch až príliš slušný pozdrav od Madary, ktorý so svojim výrazom neviniatka vstúpil na pôdu a tým pádom po otvorení dverí rozpadli sa aj tie. Celá táto situácia ktorá nastal vyzerala v očiach „zla“ naozaj veselo čo nemohlo byť v prípade Kágov, cítiacich ohromnú čakru a hľadiac do tváre najväčšieho nepriateľa súčasnej doby, ktorý naozaj zmätene hľadel okolo seba akoby sa sem dostavil len teraz na toto miesto a vôbec nedokázal určiť čo sa tu mohlo pane bože stať.

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Thu Aug 22, 2013 10:34 pm

Neodpověděl jsem. Jen asi Hokage zapomněl na moje loutky.
Ušklíbl jsem se a vytáhl tři svitky.
"Akahigi: Sankage no mai!" Napojil jsem své čakrová vlákna na tři postavy v kouři. Raikage Ei, Mizukage Mei Terumi, Hokage Danzou. Sledoval jsem znuděně ostatní i tu scénu, která měla působit vtipně. Madara byl asi vtipálek.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 8 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru