Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova vedení vesnice

+16
Kagayaki Rin
Hitomi Yamada
Arata Hiashi
Rokuro
Lucy Shiro
Akasuna no Sasori
Assasin Senju
Hokori Mai
Shaky
Zvery
Senji Kamiuru
Yogi
Hebi
Jenova Tatsumaki
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
20 posters

Strana 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 13, 2013 7:05 pm

First topic message reminder :

V centru vesnice se postavila nová budova, která měla pojmout úřední zaměstnance a archiv. Pracuje zde v jednom kolem personální tým, který zajišťuje posílání lékařské péče do okolních vesnic a na jejich výslovné žádosti a koho poslat kam. Každou žádost musí schválit osobně feudální pán vesnice to jest Crystal Takaishi. Do její kanceláře pouští jen velice důležité osoby, ostatních se ujímá buď její sestra a nebo asistentka.

Budova vedení vesnice - Stránka 9 JB33d228_profimedia_0024797881
po vstupu do budovy jím dominuje velké a široké schodiště na jejímž konci jsou dubové dveře. Za nimi se nachází zasedací místnost, zde se konají konference, porady, srazy důležitých osobností třeba kage a další. 
Budova vedení vesnice - Stránka 9 Km1s1
 
Kromě archivu, který se nachází pár metrů pod budovou, je celý objekt nestřežený. Je to riziko, ale tady je útok na budovu možný 1:1 000. Budova je přístupna všem, kdo potřebují nebo chtějí zdělit informace nebo si nechat poradit. O všem se dá mluvit, stačí jen se nebát.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 22, 2013 10:36 pm

Tsuchikage zdrhnul, někteří za ním. Kage jsou nervozní a někdo klepe na dveře. Vyslechla jsem si Hokageho rozkzy. Aniž bych odpověděla, dala jsem si zbraň na záda a připravila si pečetě. Meizu otevřel dveře a v tu chvíli vstoupil Madara. Zamračila jsem se. Nad ničím jsem se nepodivila a radši jednala.
,,Kirigakure no Jutsu." šeptla jsem neslyšně. Jakmile Madara vstoupil, zahalila ho opravdu hustá mlha. Mlha se ale dostala i do místnosti, řestože se koncetrovala převážně u Madary. Netuším, jak moc se v ní ostatní budou pohybovat, ale důležité je, že to pomůže proti sharinganu, i když...Měla jsem špatné tušení, že nás Madara převeze. Přece proti němu nebude jen tak účinkovat Kirigakure no Jutsu?..


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 22, 2013 10:40 pm

Prekvapene som zaklipkal očami, keď som otvoril ó veľkému Madíkovi. Nahodil som úsmev, s ktorým som začal kývať hlavou a pritom som sa presunoval pomaly okolo neho nabok. Samehada navyše už len z prítomnosti jeho chakry hneď roztrhala obväz, ktorým bola obalená, ale to som už vypálil rýchlo preč, hnúc sa za tým dedkom Tscuhim...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 23, 2013 6:41 am

Udialo sa tu toho dosť. Najprv nás ochránil Hokage-sama, a potom tu došiel Madara. Tsuchikage zdrhol, keď že som nemal rozkazy, tak som uznal za vhodné ísť za Lucy a za tou asistentkou Raikage. Nemal som tu svoje zbrane, čo nebolo dvakrát príjemne, ale aktivoval som sharingan a bežal som za Tsuchikagem.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 23, 2013 10:27 am

"Kdo by to byl řekl, že se dožiju dne, kdy bude pět kage bojovat pohromadě,"
Budova vedení vesnice - Stránka 9 The+Five+Kage+Assemble-animeipics
Hitomi použila Kirigakure no jutsu. Já jsem vyhodil do okolí deset hiraishin kunaiů a na každého kage vtiskl svou značku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Fri Aug 23, 2013 1:18 pm

Ich spoločný útok bol predpokládane naozaj účinný voči Sharinganu a jeho schopnostiam. No jedna chyba sa tam predsa len objavila v momente kedy bolo už v minulosti ukázané. Obrovské schopnosti Sharinganu dokážu predvídať a dobre bojovať aj v zníženej viditeľnosti, akou bola hmla či para akejkoľvek hustoty kedy pri štvrtej veľkej Shinobi vojne dokázal Madara excelentne predvídať súperove pohyby aj napriek pare ktorú vytvoril svojím ohňom po stretnutí so Suitonovou technikou. Tiež si vytvorili naozaj dobré krytie, nerátali ale s tým, že vytvorili krytie samotnému Madarovi, ktorý tentoraz ale neostal zo zmäteným výrazom stáť na mieste. Na jeho tvári sa zaujal ako vždy pokojný výraz plný istoty a plného sebavedomia, vediac o svojej výhre v tejto legendárnej bitke ktorá sa zapíše do dejín sveta. Krok dopredu, druhý krok dopredu a následny beh na predpokládané miesto výskytu Kágov. Po ceste sledoval Sharinganom všetky drobnosti aké sa nachádzali na zemi, prv než sa neobjavil pri svojom prvom cieli. Boj začal...

... "Baf.." Ozvalo sa neďaleko Hitomi, presnejšie za jej chrbtom, kedy kopanec mieril na jej slabé miesto na krku kde mala vďaka nenachádzajúcemu sa zornému poľu za ním a obmedzenému videniu vďaka hmle bolo naozaj úžasné ako sa dokázal Madara dostať tak potichu a nepozorovanie priamo za ňu a zaútočiť na jej nekryté miesto. Pozabúdajúc schopnosť Sharinganu vidieť farbu čakry, dokázal dobre určiť kde približne sa aký Káge nachádza. Sasori svojou podivuhodnou technikou umenia lútiek, Assasin len vďaka svojej ohromnej Mokutonovej čakre, ktorá bola takmer totožná zo Zetsuovou hmotou obsiahnutou v Madarovom tele, ktoré si boli blízke a dokázali sa "vnímať, Ayame so svojimi lístkami, Raikage a jeho ohromná energia z Raiton no Yoroi a podivná čakra za nimi ktorá mala slúžiť ako ich zásobáreň. Mal ich prečítaných, vedel predpokladať kde sú!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 23, 2013 1:46 pm

Bol som tu ešte ja a od Tsukikage-sama som neodstupoval, ale ani som nezavadzal .. Proste som len čakal, kedy sa naskytne správna chvíľa, na to aby som niečo mohol urobiť. Za Tsuchikagem šlo už aj tak dosť ľudí, preto som uznal za vhodné radšej chrániť Tsukikage-sama. Ak to bol Madara pred tou kanceláriou v Tsuki, prečo am vtedy nezabil. Toto mi behalo mysľou, ale snažil som sa sústrediť na ochranu Tsukikage-sama.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 23, 2013 2:34 pm

Jelikož jsem mlhu vytvořila já, cítila jsem veškeré pohyby v ní. Hlavně jsem neměla absolutně žádný problém přes mlhu vidět. Přesto se mi nelíbilo, že před námi stojí Madara.
,,Za tebou!" vykřikl Nanabi. I bez Nanabiho jsem cítila pohyb a jen díky tomu, že Madarovo chakra sálala hodně daleko jsem dokázala určit, že to byl on a ne jiný Kage. S rychlostí jsem problém neměla, tudíž stačilo chytit zbraň, kterou jsem měla u sebe a seknout mu s ní po noze. I kdybych mu neublížila, usmála jsem se. Tak ses rozhoupal? Blbě sis vybral, když přes mlhu vidím dokonale..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 23, 2013 2:46 pm

Mizukage vytvořila mlhu, avšak pro nás Kage nebyl problém se v ní pohybovat. Hlavně ne pro Sasoriho a jeho loutky. Raikage aktivoval svou techniku. Sasori líně pohnul prstem a vyrazil po Madarovi.
"Erubo!" Budova vedení vesnice - Stránka 9 Lol-raikage-o[/img] byl dost rychlý, navíc mířil přesně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Fri Aug 23, 2013 3:03 pm

Naozaj ich koordinované útoky boli v celku na slušnej úrovni, ale pozabudli koho proti sebe mali postaveného. Nie pravý Madara, ale schopnosťami a svojim umom ho už dávno predbehol. Útok najrýchlejšieho Raikageho by Madaru bol trafil a ublížil mu naozaj vážne, tu nastala chyba v podobe hmly ktorú vytvorila Hitomi. Napriek všetkému, Sasoriho rýchlosť nedokázala využiť Raikageho plný potenciál, bola to len bábka ovládaná práve Sasorim ktorý nebol rýchlosťou na úrovni Raikageho. Taktiež hmla ktorú Hitomi vytvorila bola vytvorená priamo proti Madarovi ale aj napriek strane na ktorej bola, malý úsek zorného poľa zakrývala každému Kágovi. Netrvalo dlho a sekera narazila do brnenia v ktorom doteraz Madara bol. Ozval sa cinkot a ryha ktorú sekera zanechala vytvorila ale dobrú situáciu na vyhnutie sa útoku z boku. Keďže už boli v blízkosti a Madarov Sharingan dokázal čítať čakru a predvídať. Rukou chytil v ohromnej rýchlosti prekvapenú Hitomi ktorej ruky boli zamestnané sekerou, tú ale zastavilo brnenie, a rukou ju prehodil pred seba. Raikage teda bol nútený ukončiť svoj útok aby nezasiahol Hitomi ktorá sa práve nachádzala priamo v boku Madary, teda ak Sasori nemienil ju obetovať aby trafil Madaru. Bol by to ale blbý ťah, za predpokladu že by sa napriek Hitominej dráhe letu nezastavil a zasiahol ju, pohltila by väčšinu útoku a Madara by si odniesol len minimum deštrukcie. Ak by sa uhol ale len aby sa vyhol a zmenil svoju dráhu, dal Madarovi príležitosť brutálne Hitomi podchytiť pod krk na spôsob dusenia a šľahnúť ju silou o zem, zároveň čoho okamžite odskočil do neďalekej hmly, skladajúc väčšie množstvo pečatí končiace pečaťou tigra...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 23, 2013 4:01 pm

Mlha byla všudepřítomná, ale i přesto jsem si všiml, že se Madara šikovně vyhnul. Byl to přece uživatel sharinganu. Jenže pouhým užíváním sharinganu mě nedostaneš. začal jsem zuřivě pohybovat prsty. Raikage odskočil, dřív než je stihl zasahnout. Kdybych měl plíce, popadal bych dech. Hokage Danzou začal skládat pečetě a Mizukage Mei také. Raikage však pokračoval v útoku. Byl jsem ochoten obětovat tuto loutku. Zabavil ho v přímém útoku a chytil ho za boky ve vzduchu.
"RAIGAA BOMU!" Budova vedení vesnice - Stránka 9 Liger-bomb-by-raikage-a-o
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 23, 2013 4:03 pm

Už to nebylo jako dřív se sharinganem. Přimhouřenýma očima jsem se snažil odhadnout možnost útoku. Sasori mi nahrál. Položil jsem ruce na zem a pod Madarou vyrostl tlustý kmen, který ho měl zachytit a pomoc Sasoriho loutce.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 23, 2013 4:11 pm

Vůbec se mi nelíbilo, jak se mnou Madara jednal. Udělal si ze mě živý tereč, kterými by mi ublížil tak jako tak. Rozhodla jsem se to nechat tak, stejně jsem nečekala, že bych se nezranila, a poskládala pečetě.
,,Kouri Deisuku no Jutsu." ačkoliv jsme byli uvnitř, takže tu moc vlhko nebylo, využila jsem mé vytvořené mlhy. Mlha je vlastně taková pára a ta je vlhká. Díky tomu se utvořily disky, které byly neviditelné. Byly to pouhé pohyby vzduchu, akorát byly z ledu. Vděla jsem, že má sharingan, takže se tomu může vyhnout i v mlze, ale...Když se o něj Hokage s Kazekagem a jeho loutkama tak hezky pustili, tak jsem se to rozhodla risknout. Poslala jsem na něj pět disků. Mířily mu po rukou (po prstech), na krk, do obličeje a na nohy. Čekala jsem, co se tedy bude dít.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Fri Aug 23, 2013 4:57 pm

Bolo nepochybne jasné čo sa týkalo Madarovho kroku, z ktorého vyšiel ale nezranený, že urobil naozaj chybu. Tou chybou bola oslabená obrana proti Raikagemu ktorý sa mu objavil pod vedením Sasoriho priamo za ním a pri padaní na zem ho vychytil do vzduchu. Množstvo kombinovaných útokov bolo pre nie Edo Tensei Madaru naozaj nebezpečných a čo sa týkalo konečného útoku od Hitomi a brzdiaceho efektu ktorý spôsobil Assasin. Madara mal v túto slabú chvíľu kedy sa mu jeho oči len obnovovali šťastie, že práve Hitomi urobila chybu a vytvorila hmlu cez ktorú nedokázali nájsť Kágovia jeden druhého a tak sa nemohol zapojiť ani Raikage a ani Tsukikage. Cítim Madara, cítil ako ho zdvihli do vzduchu ale v ten moment prišiel Sasori o svoju bábku Raikageho. Samozrejme si ju dokázal znova obnoviť ale nie počas súboja. Len čo bol Madara hore, jeho ramenom prešlo obrovské trhnutie a celý pravý bok prepichol Raikageho, zmenil ho v ementál. Diery ktoré svojou Mokutonovou technikou spôsobil, technika na ktorú nepotreboval žiadnu určitú pečať ale bola braná takmer ako automatická obrana pred Taijutsu útokmi. Práve táto technika v momente kedy Raikage hádzal Madaru na zem, prepichol ho do štipku kostí, tak že nebolo možné už bábku využívať. Šlo o pravdepodobne dobrý útok ale Sasori musel brať v úvahu aj nebezpečenstvo z priameho útoku na nezlomné Madarove telo obsiahnuté bunkami Mokutonu! A nie len, aby potvrdil svoju výhru, stačil pohľad na Raikageho a už sa zmietal v plameňoch Amaterasu. To ale ho zachytil Assasin a na Madaru mierila technika od Hitomi proti ktorej bol Mokuton na prd. Boli blízko a pre Madaru sa koniec blížil...
Budova vedení vesnice - Stránka 9 Tumblr_mqi6iwn0FQ1s3jp5fo3_500
... „To bolo naozaj tesné Mizukáge.. Musím uznať drahý Kágovia že vaše útoky na mňa sú zbytočné. Žiadne Ninjutsu, žiadne Taijutsu a ba dokonca ani Genjutsu na mňa nemá účinok a dosť pochybujem že jeden z vás ovláda práve Senjutsu.. Túto bitku nemôžete vyhrať, vzdajte sa kým môžete a padnite predo mnou na kolená. Nechám vás odísť na druhý svet s veľkými poctami a vaša smrť povedie k mieru..“ Prehovoril nezranený Madara. V tento moment šlo poznať čo sa udialo od momentu kedy Hitomi použila práve svoju techniku. Prišla na radu aktivácia Eternalu, ktorý svojím vzhľadom presne napodoboval Madaru Uchíhu. A práve tak isto aj modrasté Susanoo, ktorej základné kosti postačili na zničenie ľadových diskov mieriacich na jeho osobu. Až v tento moment kedy sa za Madarom objavili ohnivé gule obrovských rozmerov, z techniky vytvorenej priamo vo vzduchu s koncovou pečaťou tigra, a tie začali bombardovať zem pred ním, útočiac ako na Hitomi tak aj na Assasina a Sasoriho bábky, mohli si uvedomiť konečnú podobu sily pravého Boha. Poraziť Madaru bude naozaj ultimátny čin ktorý si vyslúži ohromné obete.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 23, 2013 5:19 pm

"To se dalo čekat, Susanoo je správný způsob jak se bránit. Ale nezpochybňuj naši obranu!" poskládal jsem pečetě. "Trojitá vodní, dřevěná a ocelová zeď!" očekával jsem, že Kagové zareagují. bohužel jsme neměli telepatické spojení, nějak jsem jim musel pomoci.
Jukai Heki! před námi se poskládala dřevěná zeď, která čekala na ostatní kage.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 23, 2013 5:21 pm

Všechny kotonové koule, které se vznášeli kolem kágů se rozpohybovali na místo a jakmile narazili do dřeva, rozplácly se a umožnili mu pokrytí ocelí. V tu chvíli jedna z klonů malé Nekomaty zmizela a objevila se na rameni Mizukage, a okamžitě začala zářit zeleně a tím jí uzdravovat.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 23, 2013 5:25 pm

Cítila jsem, jak mi něco leze porameni. Byla to malá kočička. Usmála jsem se a soustředila na obrovské Susanoo. Nebyla jsem z toho nadšená. Koule jsme zastavili, ale. Poskládala jsem pečetě.
,,Suiton: Suijinheki!" postavila se před nás vodní stěna. Zhluboka jsem se nadechla a vypustila mrazivý vzduch, který zelou stěnu dokonale zamrazil. Pár centimetrů stěna silná byla. TeĎ už jsem jen čekala na ostatní. Začínám se docela bát, ušklíbla jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 23, 2013 5:26 pm

Tušil jsem, že to tak dopadne. Raikage zmizel v kouři, zničený je k ničemu. Tři kagové spojili své síly, jenže nechtěl jsem nechat Madarovi další šanci k útoku. Kagové si museli všimnout že za zdí není Mei Terumi. Obeplula zeď a začala se svou legendární technikou.
"Yoton: Yokai no jutsu!" Budova vedení vesnice - Stránka 9 Yokai-no-jutsu-gif-o
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 23, 2013 5:31 pm

Keď som počul tie slová tej techniky tiež som rýchlo skočil povedľa a kúsok od Mei som sa objavil. Teraz bola ta správna chvíľa na útok, tá loutka ex-Mizukage ovládala ten istý Kekkei Genkai čo ja. Poskladal som pečate a povedal.
Yoton: Yokai no jutsu!
A v tú chvíľu som ten jej Yoton podporil tým mojim. Bola to v podstate dvojitá dávka, ten môj bol podobného zloženia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Yogi Fri Aug 23, 2013 7:32 pm

Ich excelentná obrana bola naozaj unikátna v tom aká bola. Naozaj sa takto Madara v boji dlho nepobavil, nie tak ako teraz. Dokonca sa mu v okamihu kedy ho zaliala láva vrátila späť väčšina sily o ktorú prišiel vyvolaním božskej techniky hviezdy. Okamžite nato ako to zacítil sa mu na dlho neutrálnej tvári objavil úsmev a láva ho naozaj doslova zaliala. V tejto okamih bola ale Reiova prítomnosť len prekážkou pre Kágov ktorý ho museli brániť. Všetci totiž pocítili prudký nárast energie spod stuhnutej lávy. Nešlo o to aby sa Rei zosmiešnil, jeho útok bol naozaj dobrý a láva by naozaj zničila Susanoo keby ostala vo svojej slabej podobe. To sa ale zmenilo v okamihu keď posledná ohnivá guľa objavila svoj cieľ. Napriek obrane museli byť všetci zdesený keď zahliadli ako ich trojitá stena takmer sa rozpadla pod náporom ohnivých gúľ. Tie teraz ustáli a im zrak padol na takmer dokonalé Susanoo. Tentoraz kosti zakrývala hmota svalov, koža sa ale netvorila, no bolo to dostačujúce nato aby Madara odolal láve...

... „No, Kágovia. Podpísali ste si svoj osud. Hokáge, Kazekáge, Mizukáge, Tsukikáge a Raikáge. Dnešným dňom kedy vás zabijem nastolím vo svete mier. V túto chvíľu je Kumogakure plienená sférami a na Konohu pochoduje iná armáda.. Vo svete nastane krátky prevrat ktorý spôsobí konečný mier!“ Ozvalo sa z obrovského Susana, ktorého mocná energia doslova prinútila ustúpiť hmlu okolo nich a im konečne po čase padol pohľad nie len na čisté územie ale aj na oblohu. Miesto kde doteraz sa nachádzal nádherná dedina bol v túto chvíľu extrémny kráter a priamo nad ich hlavami sa doteraz vznášal ohromný meteorit. Nijako nepadal k zemi a bol príliš vysoko aby ho zasiahli ale podľa chvenia v Madarových očiach šlo predpokladať čo mal v úmysle.

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 23, 2013 7:47 pm

"Hm," ušklíbl jsem se. "Víš Madaro, i kdyby na naše vesnice zaútočilo několik stovek nějakých tvých pitomých sfér nebo nějaká další armáda, tak se dokážou ubránit. Oni věří nám, my věříme jim! Proto jsme Kagové, neseme na svých bedrech vůli svých vesničanů..Konoha, Suna, Kiri, Kumo, Tsuki, Sora..Ať na nás vytáhneš cokoliv, porazíme tě! Překonáme to, protože si navzájem hlídáme záda, kdežto ty, jsi tu sám. Opuštěn i svým bezpáteřním kamarádem Tsuchikagem." poskládal jsem pečeť a usmál se.
"Nepodceňuj naše vůle!" soustřeďoval jsem čakru, zatím se ani Madara nechystal k útoku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 23, 2013 7:55 pm

Naše obrana se během chviličky rozpadla. Nakrčila jsem obočí. Vyposlechla jsem si pošetilý plán toho, jež měl být mrtvý. Ušklíbla jsem se. Nakonec jsem si poslechla Hokageho. Rozhodla jsem se k tomu tky přispět, i když jsem nechtěla říkat proslov.
,,Jde o to, že NIKDY nebude existovat trvalý mír. Jak chceš docílit, aby tě ostatní poslouchali. Zabiješ je? A komu potom budeš vládnout. Sám sobě?" zašklebila jsem se. ,,Bude z tebe ještě horší Zetsu." pousmála jsem se. ,,Kvůli tomu všemu ničíš nevinné životy. To není znak síly, ale ubožáctví. A kvůli tomu tě NIKDY NIKDO nebude obdivovat." mile jsem se na něj usmála. Tak moc jsem toho chlapa nesnášela.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Fri Aug 23, 2013 8:09 pm

"Dost už mluvení je to strašný, ten cápek je hezčí než já a to mě štve." rychlostí blesku jsem se dostal k němu vyskočil jsem do vzduchu a zakřičel jsem bojovný výkřik a pak jsem uhodil do Susanaa.
"Raigyaku Suihei Choppu!!!!"
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Fri Aug 23, 2013 8:24 pm

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Tumblr_ml5l8fMN0Y1rg1vjco1_r1_250
"Raikage.." zapojil jsem Mei. Zareagoval jsem rychle na Raikageho útok a vytvořil jednu z nejnebezpečnějších technik Youtonu.
"Yoton: Yomi Numa!" Pod Madarou, přímo pod legendárním Uchihou se vytvořila bažina, která byla však z lávy.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Aug 23, 2013 8:51 pm

Dívala jsem se, jak se trojitá stěna rozsypala jako domeček z karet. Když ustoupila i mlha, rozhlédla jsem se kolem sebe. Mimoděk jsem se podívala i na nebe na obrovský meteorit. No super...
Poslouchala jsem, jak si vyměňovaly své názory. Možná by se šiklo, abych taky něco přihodila, ale na mluvení jsem sakra nikdy nebyla dobrá.
V tu chvíli na Madaru vlítl Raikage s podporou Kazekageho loutky. Když Mei použila svojí techniku, poskládala jsem pečetě. Rozhodla jsem se udělat to samé, akorát v dotonové verzi.
„Doton: Yomi Numa.“
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 23, 2013 9:11 pm

Možno to vypadalo, že som tu bol zbytočne. No i tak som sa snažil, celý život som žil pre prospech dediny a Kage. Preto som neľutoval toho, že som tu bol. Videl som útok Mei s Yotonom, čo mi vnuklo nápad. Poskladal som pečať draka a pomyslel si.
*Yoton Soosa
Z lávy pod tým údajným Madarom vznikla ruka , bola síce tenká, ale rýchla a silná. Madaru tá ruka z lávy schmatla okamžite už pri vytváraní za nohu a vytiahla von zo Susanoo po ľavej strane. Bolo to rýchle a mohlo by to byť prekvapujúce aj pre tohto Madaru. No legendu som si nemohol dovoľovať podceňovať. V podstate som vtedy napodobnil Gaaru v minulosti ako vytiahol Madaru zo Susanoo aj on za pomoci piesku, akurát tentokrát to bolo o trochu pomalšie. Láva sa horšie ovládala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 9 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru