Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty a stezky napříč světem

+28
Keigo Nakagami
Hirin
Kashike
Sarada
Atsuka
Goku
Lizzy
Kaya
Akemi Kagayaki
Hideo Hatake
Takao Hanare
Sasuke Tobirama
Tetsuya
Kataro Terumi
Hakuei
Hine Kureta
Shinji
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Yogi
Sadao
Ryuu Hiroshi
Seina
Seiji
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Nukenin
Yorimi Sonoe
32 posters

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:35 am

First topic message reminder :

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Long_way_home_by_Sadir89
Cesty, které křižují všech pět velkých zemí a prochází i těmi malými.
Některé úseky jsou bezpečné, jiných je třeba se bát.
Často zde projíždí obchodní karavany, ale narazíte zde i na osamocené poutníky.
Jen pozor, koho oslovíte.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Thu Jul 10, 2014 6:54 pm


SHINDACHI

Začínalo to pre mňa byť naozaj veľmi zlé.
Moje orgány boli v čím ďalej tým horšom stave, ba čo viac, ešte zostávalo zabiť troch ďalších ľudí. V momente, ako pod mojimi nohami ANBU vytvoril blato, som sa chcel inštinktívne zahnať aj za ním. Na malý moment sa mu zaručene zastavil čas, pričom mu pred očami prebehol celý jeho život. Napokon som si to však rozmyslel a zameral sa na klon. Niečo mi našepkávalo, že je v tejto chvíli o čosi nebezpečnejší. Schyľovalo sa k finále.

Bol som naozaj hlúpy. I napriek tomu som ale vedel, že ak sa so svojou obrovskou váhou za týchto podmienok budem naháňať za pohyblivým cieľom, s najvyššou pravdepodobnosťou spadnem na hubu. Preto som zámerne podľahol, vďaka blatu sa prudko vytočil a úderom do zeme za Hineho klonom poslal obrovskú kamennú smrť. Jej rýchlosť a sila bola impozantná, preto som považoval za isté, že je to preňho koniec. Je pravda, že ma tento výpad ale čiastočne vyviedol z rovnováhy.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Thu Jul 10, 2014 7:14 pm

Sledoval jsem to nadělení a Amanda se zatím přikrčila podobně jako tehdy, když se chystala ke skoku. Sledovali jsme jak si Shindachi poradí s tím, co se na něj žene. Z pavouků si evidentně nedělal vůbec nic. Možná tušil, že nemají za úkol jej zabít, ale odlákat pozornost. V okamžiku kdy dostal můj klon zásah po něm nezbylo nic jiného, než hromádka dalších osminohých stvořeníček.

Musel jsem trochu předvídat ve kterém okamžiku bude náš nepřítel nejméně stabilní. Bylo to nutné, abych se stihl pořádně napřáhnout a získat správný švih. Za normálních okolností bych asi nepředvedl žádný zářný výkon. Ovšem Amanda posloužila jako mohutný katapult. Cukla sebou a povolila napětí svého těla. Bylo to jako prudké přibrždění. Ve stejný moment vystřelila hustou síť pavučiny, která letěla kam jinam než na našeho protivníka. Nutno dodat, že v okamžiku kdy vyprskla pavučinu jsem i já dokončil švihnutí svou paží a uvolnil kopí. Díky pohybu Amandy získalo potřebnou rychlost a průraznou sílu, aby mohlo ohrozit i někoho Shindachiho velikosti. Navíc letělo ihned v závěsu za pavučinou, přesně v jejím středu. Pochyboval jsem, že by si mohl této skryté pasti všimnout, obzvláště, když měl co do činění sám se sebou.

Tvé svaly jsou sice možná jako z ocele. Je pravda, že pavouci tě nemohli rozkousat. Je pravda, že dokážeš odklonit sečné zbraně a meče ti nezpůsobí ani škrábnutí. Ale pokud veškerou svou a Amandinu sílu koncentruji do jednoho jediného bodu, prorazí to i ten tvůj silný krunýř.

Napjatě jsem sledoval, co se odehraje. Musí to klapnout teď, nebo nikdy. Hlavně jsem doufal, že tentokrát jed zabere podstatně účinněji.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jul 10, 2014 7:22 pm

Je mezitím sebral co nejvíc síly abych dokázal porazit tak silného protivníka. Posledně mi totiž mou nejsilnější techniku vyrušil až příliš snadno. Tentokrát však dávám vše do jediného úderu. Tento úder už nebude tak snadné odklonit, obzvlášť když na něj útočíme oba naráz. Zároveň jsem sledoval Hineho pohyby abych věděl kdy vystřelit. Když nadešel vhodný okamžík začalo to mít teprve grády. Celá má síla se uvolnila při mém konečném švihu, přičemž se to celé řítilo na našeho společného nepřítele. Byl jsem zvědav jak si s tím poradí. ANBU se mezitím snažil odejít stranou aby ho technika náhodou nesmetla sebou. Bylo až k neuvěření, že z pěti ANBU se povedlo přežít jedinému. Avšak nebyl ještě konec. Stále tu ještě nepřítel stál když uslyšel má poslední slova. " Getsuga Tensho!!!! "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Thu Jul 10, 2014 7:41 pm


SHINDACHI

O pavúkoch som samozrejme vedel, ale bolo mi jasné, že v tomto stave nič nezmôžu, preto pre mňa boli ako vzduch. To, čo však následne urobil Hine, mal vskutku geniálne vypočítané. Napokon som ale urobil niečo, čo by ho s najvyššou pravdepodobnosťou nebolo napadlo. Obrovskou silou som sa zahnal rukou, ktorú som mal voľnú, a odklonil od seba tým ohromným tlakom spomínanú pavučinu aj s oštepom. Výpad bol totiž silovo na rovnakej úrovni, ako rana, ktorá ešte predtým roztrhala jedného ANBU.

Vzhľadom na to, že som bol až príliš zaneprázdnený oštepom a udržaním vlastnej rovnováhy, som však už nedokázal nič urobiť s Getsugou. Neostávalo mi nič iné, než sa jej vrhnúť do náručia. Tentokrát ale bola na absolútne inej úrovni, ba čo viac, v porovnaní s mojim predchádzajúcim zablokovaním som už bol oslabený. Podarilo sa jej teda preraziť mojou kožou a svalmi, ale výsledok nebol úplne taký, aký si Kataro predstavoval. Technika bola opakovane rozbitá a ja som obstál len s niekoľkými nie práve najhlbšími škrabancami. Aj v takejto nevýhode som dokázal zabrániť tomu, aby ma presekla. Reči o tom, že som bol v tomto stave najsilnejší člen Hakuei, rozhodne neboli len vtipom. Ani len tá najprepracovanejšia kombinácia všetkých troch prítomných shinobi nestačila na moje zlikvidovanie.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Thu Jul 10, 2014 8:04 pm

Nevyhl se mi pocit těžké frustrace. Vydali jsme ze sebe to nejlepší. Dokonce jsem spolupracoval s osobou, jejíž jednání mě uráželo, sotva otevřela hubu. To všechno naprosto k ničemu. Zdálo se, že jsme opět na začátku. Dokonce je to horší než na začátku. Podíval jsem se na tu spoušť. Podíval jsem se na Amandu, která nespokojeně syčela. Nelenil jsem. Pocity frustrace stále doznívaly, zatímco má mysl horečnatě vymýšlela plán.

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Spiderwarbowhorriblesplit

Měl jsem poslední dávku jedu, do kterého jsem vkládal veškeré své naděje. Každopádně mě potěšil fakt, že je Shindachi zraněný.
"Amando, získej mi prosím čas." zašeptal jsem ke své věrné kolegyni. Ta se opravdu naštvala a začala plivat jednu síť za druhou. Jestliže před chvílí působila dojmem katapultu, tentokrát si hrála na samopal.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jul 10, 2014 8:21 pm

Já jsem ležel na zemi už neschopen boje, jelikož jsem spotřeboval všechno co jsem měl. Nyní to bylo na Hinem a poslednímu kolegovi ANBU. Byl zázrak, že jeden ještě přežil, ale nikdo neví jestli na konci vůbec někdo z nás bude živý. Zdaleka jsme ještě neskončili, jelikož naše útoky nezabraly tak jak měly a my museli této hrozbě stále čelit. ANBU se zatím opět zapojil do bitvy, ačkoliv ještě neútočil. Jen si připravil pečetě aby se mohl popřípadě bránit a nenechal se sejmout. Doufal, že nepůjde taktéž na druhý břeh.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Thu Jul 10, 2014 8:49 pm


SHINDACHI

Môj stav sa bezpochyby každou sekundou zhoršoval.
Celý tento náš súboj zatiaľ v reálnom čase trval pomerne krátko, ale aj tak bolo impozantné, že som dokázal vydržať tak dlho. Ešte som však nemienil vydýchnuť naposledy. Každá časť v mojom tele ma utvrdzovala v tom, že mi dáva akurát dosť času na to, aby som vzal životy aj zvyšným trom shinobi. Nehodlal som sklamať sám seba. Nezavriem oči a neprestanem sa hýbať až do chvíle, kým nebudú všetci mŕtvi. Z môjho prúdu nesúvislých myšlienok ma prerušila až Amanda so svojimi pavučinami. Ak si ale myslela, že ma čosi také zdrží, bola na obrovskom omyle.

Podišiel som k skale, ktorá pri mne bola najbližšie, ignorrujúc pavučinu, skoro ako keby to pre mňa boli len vlákna nitiek. Načiahol som sa a celou silou do nej udrel. To malo za následok nielen to, že som ju rozbil, ale jej kusy som obrovskou rýchlosťou poslal na Amandu. Vzdialenosť medzi nami jej umožňovala dostať sa z toho bez toho, aby musela položiť život, ale zaručene jej to minimálne zabránilo v tom, aby pokračovala v útokoch. Spretrhal som všetky jej vlákna, ktoré som mal na sebe, ponaťahoval sa a pokúšal zabrániť zlosti, aby sa ma zmocnila. Bol som neuveriteľne vytočený. Tak vytočený, že som zabudol aj rozprávať. Bolesť, ktorú som pociťoval, mi navyše nijak nepomáhala. Nemal som čas, musel som jednať. Pohliadol som na osobu, ktorá sa pri mne v súčasnosti nachádzala najbližšie - na Katara. Všetko nasvedčovalo tomu, že je ďalší v poradí.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jul 10, 2014 8:58 pm

Byl jsem ve velkém nebezpečí když se ke mě to monstrum co neumělo zhebnout přibližovalo. Naštěstí absolutně ignoroval ANBU kolem kterého prošel, takže měl jedinečnou šanci. Vytáhl svoje tanto a zezadu snažil se probodnout srdce svému nepříteli. Jelikož si ho vůbec nevšímal tak dostal takovou příležitost, která by se neopakovala, a proto se rozhodl to ukončit právě teď posledním zásahem do srdce. Dal toho probodnutí všechnu sílu v pažích co měl, dokonce do toho přidal raiton aby řez skutečně prošel skrz jeho kůži. Jeho kůže byla po Katarově útoku víc než dost oslabená.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Thu Jul 10, 2014 9:54 pm


SHINDACHI

Je pravda, že na posledného ANBU som naozaj úplne zabudol. V mojej hlave bol mŕtvy už predtým, ale ten útok som napokon stiahol a zničil ním Hineho klon. To sa zdalo ako perfektná príležitosť, ale bohužiaľ. Moja koža bola po Getsuge oslabená spredu, nie zozadu. Hoci sa mu teda podarilo prejsť povrchom, svaly ho až k srdcu nepustili. Aj takáto malá rana mi však spôsobovala obrovskú bolesť. Tentokrát som svoju zlosť nechal konečne vystúpiť von. Začal som vrieskať. Neboli to však žiadne slová, ale rev beštie. Prudko som sa otočil na toho úbožiaka, ktorý si to zlízne. Prišiel čas na odvetu.

Postačila jediná dobre mierená facka. Vykonal som to prirýchlo na to, aby s tým niečo mohol urobiť. V konečnom dôsledku som mu teda okamžite zlomil väzy. Tým to však nekončilo. Moja zlosť bola obrovská, niečo také ju skrátka nemohlo ukojiť. Druhou rukou som mu rozmliaždil hlavu, vyzdvihnúc ho pritom do vzduchu. Chvíľu som si ho iba tak prezeral, ale to nepotrvalo dlho. Zarazil som ho hlboko do zeme a doslova roztrhal zvyšky tela ninju z Kirigakure na kúsky. Bol to nepochybne nechutný pohľad. Jeho obeť ale nebola márna. Kataro dostal dosť času na to, aby sa vzdialil, pričom Hine sa mohol konečne pripraviť...
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jul 10, 2014 10:12 pm

Nerad jsem se díval na smrt mého posledního kolegy. Během jejich souboje jsem měl však čas se trochu vzpamatovat. Posunul jsem se o několik metrů dál od toho monstra, aby Hine mohl taky něco udělat. Viděl jsem, že se na něco chystá a tak jsem to nechal na něm. Doufám, že mi moji kolegové z ANBU odpustí, že jsem je nedokázal ochránit. Jsem slabý. Jestli tohle přežiju tak musím zesílit za každou cenu, abych byl schopný ochránit mé nejbližší i ty co jsou pod mou ochrannou.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Jul 11, 2014 5:17 pm

Amanda příliš dlouho neokouněla a urychleně uskočila dozadu. Tento proces opakovala, dokud se necítila naprosto v bezpečí.

Rozhodl jsem se použít zbraň, která mi zajišťovala maximální přesnost a také jemnost práce. Jakýkoliv pokus o hození dalšího oštěpu, či nedej bože kunaiů a shurikenů jsem považoval za předem ztracený. Vyčkal jsem na okamžik, kdy mě Shindachi neměl ve svém zorném poli, což nebylo nic těžkého. Věděl, že naše útoky jsou v porovnání s těmi jeho slabota. S pavučinami se neobtěžoval, proč také? A právě lehká pavučinka byla oním klíčem k tomu, jak jej přelstít.

Napnul jsem tětivu luku. Pozorný pozorovatel by si mohl všimnout, že šíp byl celý ze zlatého kovu, až na drobný detail. Jeho špičku. Zde se nacházela běžná pavučina z mého těla. Ta, jíž jsem používal na výrobu dlahy pro Katara, stejně tak jako na uvěznění nepohodlných osob. Bílá barva by se možná zdála být jen dekorativním prvkem.

Kupodivu jsem nezamířil přímo na našeho nesmrtelného nepřítele, ale k nebi. Uvolnil jsem tětivu a šíp se vznesl blíže k žáru zapadajícího slunce. Stále jsem s ním udržoval spojení pomocí své pavučiny. Dráhu jeho letu jsem však zatím nemusel upravovat. Zdálo se, že Shindachi nepředpokládá útok shora.

Trvalo to pár vteřin, než šíp dosáhl vrcholu svého letu a zalomil svůj dosavadní směr kamsi do hlubin pod sebou. Mně to připadalo jako věčnost. Šíp neohroženě pokračoval ve své dráze, jako odhodlaný posel smrti a odpočítával poslední vteřiny života. Pro koho však?

Shindachi si nejspíš nevšiml ničeho zvláštního. Jen těsně nad hlavou zaslechl slaboučké lupnutí. V tom samém okamžiku pocítil jak jeho tělo osvěžila lehoučká sprška. Když jsem se dostal až do této fáze, šíp jsem uvolnil. Dopadl k zemi. Klacík ze zlatého kovu. Po smrtonosném šípu ani památky.

Pravdou bylo, že vytvořit tak důmyslné zařízení nebylo vůbec jednoduché. Tělo šípu jsem dokázal vyrobit během vteřiny, ale jeho hrot byl skutečně speciální. Musel jsem jej vyrobit dutý a nechat přiměřeně ztvrdnout. Poté můj nejcennější pavouk zahryzl svá kusadla a naplnil jej jedem. V této fázi bylo nutné pavučinu pořádně vytvrdit, stejně jako u dlahy, která držela Katarovu ruku pohromadě. Následně jsem hrotu šípu změnil tvar, a do jeho vnitřího prostoru silou vtlačil větší množtví pavučiny. Vlivem této úpravy se uvnitř zvýšil tlak. Pokud máte v nádobě kapalinu pod velkým tlakem, co se stane v okamžiku, kdy ji rozbijete?

Možná se ptáte, jak je to možné. Jak jsem mohl nechat prasknout špičku šípu v tom správném okamžiku? Odpovědí je vlákno, které mě s šípem do poslední chvíle spojovalo. Pro mé okolí a možná i pro Shindachiho vypadal tento útok neskutečně amatérsky. Nejen že jsem se ho šípem vůbec nedotkl, ale dokonce během svého letu praskl.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Fri Jul 11, 2014 6:16 pm


SHINDACHI

Môj hnev ma konečne dočasne prešiel.
Ako náhle som sa však zodvihol od mŕtveho zohaveného tela ANBU, dostal som spŕšku, ktorá ma rozhodne nepotešila. Na prvý pohľad som na sebe ale nedal poznať žiadny efekt. Namiesto toho som pohliadol Hinemu rovno do očí a vydával zvuky, ktoré bolo len ťažko možné priradiť k ľudskej bytosti. Na malý moment mal možnosť pocítiť, že hoci sa odo mňa nachádzal pomerne ďaleko, bolo to ako keby som ho už držal pod krkom. V istom zmysle to nemalo ďaleko od pravdy. Úplne som zabudol na Katara, mojim ďalším cieľom bol Hine. Márne bol na inej úrovni ako ANBU, mohol si byť istý, že jeho zabitie nepotrvá o nič dlhšie. O to som sa chystal postarať.

Poriadne som napol svaly. Len vďaka tomuto úkonu sa okolo mňa zodvihol vietor, pričom som zo seba neprestajne vydával obrovský tlak. Nebola to žiadna technika, akurát som okolo seba sústreďoval všetku zostávajúcu chakru a premieňal ju na brutálnu silu. Z tej diaľky to Hinemu mohlo dokonca pripadať, ako keby som sa ešte o čosi zväčšoval. Moja pozícia vypovedala o tom, čo chcem urobiť - podobne, ako som to robieval predtým, som sa naňho chcel celou rýchlosťou a silou vrhnúť. V tomto stave ale neminiem a rozhodne ma nič nezastaví. Každá sekunda sa pre môj cieľ musela javiť ako večnosť. Nadišiel čas, aby si pre niekoho prišla smrť.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Jul 11, 2014 6:50 pm

Pokl jsem. Bylo mi jasné, že toto jsem opravdu podělal. Možná, že kdybych do něj praštil nějakou opravdu silnou technikou, kdybych se mu pokusil prorazit kůži klasickým šípem... možná že by ho to tak nevytočilo jako ta ponižující sprška. Věděl jsem, že pokoušet se o útěk je už v tuto chvíli zbytečné. Z celého těla jsem začal urychleně vypouštět zlatý kov, aby alespoň částečně zmírnil náraz. Byl jsem přesvědčený o tom, že již nebude patřit mezi ty nejsilnější útoky, které nám Shindachi předvedl. Důvod byl prostý. Byl otráven nejsilnějším jedem s jakým jsem se doposud setkal.

Kataro mi velmi pomohl svou ničivou technikou Getsuga Tensho. Byl to přesně ten typ útoku který jsem potřeboval. Sám bych těžko dokázal způsobit na Shindachiho kůži tolik odřenin a otevřených ran. Jeho kůže byla něco neuvěřitelného, což jsem pochopil v okamžiku, kdy na něj použila Amanda svůj uspávací jed. Běžným smrtelníkům z něj okamžitě naskákala ošklivá vyrážka, a on měl sem tam puchýřek. Z toho důvodu jsem volil bodné zbraně, a vyhýbal se sečným. Tady mi Kataro také velmi pomohl, když se proti Shindachimu vrhnul naprosto sám jenom se svým mečem. Nikdy předtím jsem neviděl osobu, po které by ostří jen tak sklouzlo.

Jediné co na tohoto obra zapůsobilo byla ztráta rovnováhy a skryté, pokradmé útoky. Pochyboval jsem o tom, že bych dokázal s obyčejnou bodnou zbraní uspět a prolomit Shindachiho obranu. Nenápadný padáček se zdál být to pravé. Byl by však k ničemu nebýt jeho otevřených ran.

Sotva jsem si vytvořil dostatečně silný krunýř, začal jsem s technikou In'yu Shōmetsu.

Rád bych vám vysvětlil, co se právě odehrávalo v Shindachiho těle. Jed začal okamžitě působit na jeho nervovou soustavu. Jen díky své nadpřirozené síle a vytrvalosti nepadl okamžitě k zemi jak podťatý. Přesto v okamžiku, kdy nabral rychlost mohl cítit, že něco není v pořádku. Ovládat své tělo bylo pro něj mimořádně těžké. Jako by se jeho svaly staly vězením, ze kterého nedokáže uniknout. Bolestivé křeče, které doprovázejí tento stav už možná ani nevnímal, neboť jimi trpěl v průběhu celého souboje, nutno dodat že vlastní vinou.

Bylo jen otázkou minut, možná i vteřin, než nebude schopen pohnout hlavou... prstem... očním víčkem... Než jed naprosto ochromí i jeho dýchací svaly a v neposlední řadě i srdce. Slovy laika bych tuto otravu přirovnal k extrémně rychlému rozpadu nervové soustavy. Naděje na přežití byla nulová. Proč to vím? Protože jsem jediná osoba, která vlastní protijed. Ten je však na bezpečném místě. Koluje v mých žilách. Ano, nepřeháním. Jsem jediná osoba, která kousnutí tohoto unikátního pavouka přežila. Nikdy jsem nechápal proč právě já to dokázal. Možná jen pro tyto okamžiky. Ale stal jsem se vyvoleným proto, abych tohoto pavoučího démona držel na uzdě? Nebo proto abych rozséval strach a zkázu?
"Arigato, Kataro-san." usmál jsem se trošku zákeřně. Pak nezbývalo nic jiného, než čekat. Čelit svému osudu, stát si za svou celoživotní prací, vložit svou existenci do ruk snad vyšší moci, snad samotné Jorōgumo.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Fri Jul 11, 2014 7:12 pm


SHINDACHI

Ako som už povedal, konečne si pre niekoho prišla smrť. Nebol to však Hine. Za normálnych okolností by moje telo bolo nastavené tak, že by som akurát ešte stihol doraziť i zvyšných dvoch prítomných shinobi, než by som sa definitívne odobral na večný spánok, ale bol to práve Hineho jed, ktorý tento môj predpoklad zvrátil. S božou pomocou sa zvyšným preživším spoločnými silami podarilo urýchliť neodvratné. Pocítil som, ako mi zlyhávali všetky svaly, vrátane vnútorných orgánov. Nemal som už viac síl ani na pohyby. Na veľké prekvapenie ostatných som s tým ale ešte stále bojoval. Veru, pri živote ma udržiavala už len pevná vôľa.

Na skok som už nemal dosť síl, ale akosi sa mi podarilo ujsť zopár krokov. Približoval som sa k Hinemu, skoro ako keby som považoval za svoju povinnosť vziať ho so sebou. Moja snaha však bola márna. Práve tým neúprosným premáhaním došlo k tomu, k čomu som spel od prvej chvíle, čo som si zvolil tento deštruktívny štýl boja. Môj osud bol spečatený. Nedalo sa s tým už nič viac robiť. Hine a Kataro bol svedkom ďalšej nepeknej udalosti. Väčšina mojich svalov bola náhle roztrhaná, skoro ako keby ma neznáma sila zvnútra rozorvala na kusy. Môj stav bol nezlúčiteľný so životom. Zohavený som bezvládne dopadol na zem. Tentokrát už nebolo najmenších pochýb o tom, že som bol naozaj mŕtvy. Potenciálne najväčšia nočná mora všetkých prítomných pominula.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Jul 11, 2014 7:28 pm

Mezitím co bojoval s Hinem jsem se postavil a trochu rozpohyboval svaly. Svou levou ruku jsem však nemohl používat.  Měl jsem na ni dlahu a tak jsem ji radši už moc nevyužíval. Musel jsem se Hineho zeptat ak dlouho asi potrvá konečná léčba a zda nejde urychlit. Naštěstí se mu podařilo našeho nepřítele zabít. Teď tu byla však ještě jedna část. Přišel jsem k němu blíže abych si s ním mohl promluvit. " Zdá se, že už je konečně po něm. Sundal všechny mé kolegy " Můj pohled směřoval na jejich bezduchá těla a pak se zase vrátil zpět k Hinemu. " Jinak díky za tu ruku, nebýt vás tak už nic nezmůžu "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Jul 11, 2014 7:58 pm

Sotva náš nepřítel vydechl naposledy, rozhodl jsem se, že je vhodný čas na to, vydechnout si též. Musel jsem si zapálit. Sledoval jsem ten bordel naokolo a zjistil věc, která mě vůbec nepřekvapovala. V dosahu mých pavučin už se nenecházela žádná jiná osoba s chakrou, kromě nás dvou. Ta holka utekla setsakra daleko. A nejspíš nás považuje za mrtvé. Katarova slova byla skoro až dojemná. Mně však humor opět přišel evidentně k duhu.
"Poděkujete mi, až účinek léku tlumícího bolest odezní. Máte ještě nějakých šest hodin k dobru. Co se léčby týče, rozhodně doporučuju navštívit nemocnici, tam mají přece jen k dispozici vyspělejší techniku. O pavučinu se nebojte. Tu dlahu vám asi sundají a dají vám svou, a ta co je uvnitř se po čase vstřebá až ji nebude třeba. Každopádně alespoň týden bude trvat, než se s tou rukou bude dát normálně pohnout, s tím počítejte." odvětil jsem. Bylo zvláštní jak jsme opět přešli k vykání. Jako bychom jeden druhému chtěli naznačit, že stejně nebudeme přátelé a ona spolupráce byla pouze z nouze ctnost.
"Já děkuju za to, že jste to nevzdal a vytvořil podmínky pro jeho poražení." podíval jsem se na Amandu, která okamžitě zmizela. Pro dnešek to stačilo, už dlouho jsem ji nepřivolal na tak dlouhou dobu. Zaslouží si odpočinek.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Jul 11, 2014 8:12 pm

Trochu jsem se podíval bolestně když jsem to uslyšel. " Ou, tak to mě na čas zase sproští povinností, a to mi zrovna skončila dovolená " Po skončení věty jsem se však usmál, že bude klídek, ačkoliv ještě jsem se ho musel zeptat zda se mnou odejde. Bylo by celkem fajn jestli jo, proto jsem byl také formální jak se slušili a patřilo. Avšak pokud by si chtěl v budoucnu tykat tak by mi to nevadilo. " Zdá se, že jsme to tu celé zničili. Půjdete tedy se mnou zpátky? " Zeptal jsem se Hineho na tu hlavní věc, kvůli které jsem zde také byl. Docela bych se rád taky už vrátil. " Můžem kdyžtak pak zajít na jedno až se vrátíme. " Usmál jsem se a měl jsem trochu lepší náladu. Bylo na čase abychom znovu začli když se nám začátek moc nepovedl. To však záviselo na jeho odpovědi.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Jul 11, 2014 8:21 pm

Zamyšleně jsem pozoroval obláčky dýmu, které jsem vyfukoval. Čekal jsem kdy začne s tou svojí oblíbenou písničkou a on začal.
"Zajímalo by mě, kolik kirigakurských shinobi holduje alkoholu." neodpustil jsem si rýpanec. Je pravda, že já piju téměř neustále, nicméně mi to nepřekáží.
"Popravdě, pro mě neexistuje žádné zpátky. Na rozdíl od vás nemám kam se vrátit. Ale nejsem ten typ, co by se z toho psychicky hroutil. Přesto mě překvapuje s jakou obsesí se mě snažíte do té Kiri odvléct. Jste ochotný pro to stále bojovat a položit život?" položil jsem mu zásadní otázku a doslova ho provrtával pohledem, aby mi neunikl sebemenší detail z jeho nonverbální komunikace. Dal jsem mu tím jasně najevo, že jsme sice pomáhali jeden druhému ale přesto nejsme dlužníky a já nemám problém s ním kdykoliv začít nový boj.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Jul 11, 2014 8:30 pm

Trochu mě překvapil co mi tu vykládal. I když jsem měl už předem připravenou odpověď tak jsem chvíli váhal co říct. Avšak nakonec jsem se rozhodl být zcela upřímný. " Abych byl k tobě upřímný. Nevím co po tobě skutečně náš kage chce, ale naše vesnice šla vždy tím dobrým směrem. Nechci s tebou bojovat. V mém stavu by si zaručeně vyhrál, ale doufám, že se mnou nakonec půjdeš. " Ani jsem si nevšim, že jsem mu začal tykat, ale to bylo jedno. Byl jsem upřímný tak jsem automaticky tykal. Řekl jsem mu co jsem chtěl a na tom mi záleželo, teď však záleželo na jeho odpovědi. Kdyby řekl ne tak bych nevěděl co dělat
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Jul 11, 2014 8:42 pm

"Hmpf..." bylo první slovo mé odpovědi. Kdo ví či to bylo myšleno opovržlivě, či to byl jen projev mého hlubokého zamyšlení. Nakonec jsem však propadl záchvatu smíchu právě tak jako na začátku našeho rozkošného rozhovoru.
"Jop! Každý správný shinobi by měl věřit tomu, že právě jeho vesnice jde dobrým směrem! To mně teda podrž za kšandy a nalakuj! To je fór na nástěnku! Tohle už jsem slyšel tolikrát! Upřímně? Je to vobyčejná vymejvárna mozků, ale dá se to léčit!" znovu jsem se začal neskutečně chlámat. Udivovalo mě, že tak civilizovaná osoba, kterou se Kataro navzdory mizernému úvodu zdál, stále věří na pohádky.
"Ten váš Mizukage musí být vážně třída. Dobrá, souhlasím s touhle taškařicí. Vážně ho chci vidět na vlastní oči. Ale pozor na drobné úlomky kostí." položil jsem Katarovi ruku na zraněné rameno. Znovu se na něm mohl usadit můj pavouk a kontrolovat stav jeho zranění. Jediné co nás spojovalo bylo opět vlákno pavučiny. Pravdou bylo, že princezna Tsunade měla výhodu co se týče mobility. Její slimáčkové dokázali léčit sami o sobě, nemusela s nimi být nijak propojena. Já musel pavouka ovládat přes vlákno, ale zase jsem dokázal rychleji ošetřit zranění ohrožující život a v mnoha případech odvrátit smrt svých týmových kolegů. Následně jsme se vydali směrem ke Kirigakure.

Přesun
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Jul 11, 2014 8:50 pm

" Věř si čemu chceš. Já věřím tomuto a jestli vesnice sejde z cesty tak ji na ni vrátím. To je má cesta shinobi. " Řekl jsem mu na jeho výsměch a pak vyčkal na to co právě prováděl s mou rukou. Netrvalo však dlouho a my se konečně odebrali směrem k vesnici. Doufám, že tam dorazíme v pořádku a rychle. Rád bych to měl konečně za sebou a poslal někoho pro těla těchto shinobi co byli se mnou. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hakuei Sun Jul 27, 2014 10:42 pm


JUINKA NO KIYOMI

Nepretržito som z posledných síl kráčala zalesnenou cestou.
Vo svojom zúboženom stave nebolo najmenších pochýb o tom, že ak by som nebodaj natrafila na nejakého nepriateľa, dopadlo by to pre mňa veľmi zle. Nielenže som nemala ruku, bola som vyčerpaná, zranená a bez chakry, na to všetko som mala ešte aj detské telo. Musela som si preto dávať obzvlášť veľký pozor. Nanešťastie pre mňa som však sama o sebe bez používania prírodnej chakry senzibilkou nebola, čo znamenalo, že som sa mohla spoliehať jedine na svoje zmysly. Náš takzvaný "súkromný vysielač" ma naviedol k miestu, kde sa mal zdržiavať Gintaro - kolega z Hakuei.

Ako náhle som dorazila, čakalo ma veľmi nemilé prekvapenie. Svojho potenciálneho záchrancu som našla pripichnutého o strom v kaluži krvi. Okamžite som sa k nemu detským hláskom ozvala.
"Gi-gintaro-san! Čo ta stalo?!" vyhŕkla som celá ustráchaná, ale bezútešne. Odpovede som sa nedočkala, preto som sa mu bez váhania vydala na pomoc. Mala som veľké šťastie, rana bola čerstvá. Ešte bola možnosť zachrániť ho, ale to by znamenalo riskovať životy nás oboch.

"V-vy-" pokúšal sa neustále o nadviazanie kontaktu.
"Nerozprávaj, povieš mi to potom! Teraz ti musím ihneď poskytnúť tkanivo, inak-" zastavila som ho v panike a priblížila sa.
"V-vy-vy-vypadni... hneď!" dokončil navzdory môjmu výslovnému nesúhlasu svoje varovanie. Pravdou totiž bolo, že osoba, ktorá mu to spôsobila, bola ešte stále na blízku. Nebola som však kunoichi v pravom slova zmysle. Márne som sa väčšinu času pýšila svojou opatrnosťou a obozretnosťou, ako náhle som bola postavená pred takúto situáciu, nevedela som si rady. Odmietala som ho tam nechať, preto som chcela ihneď začať s operáciou.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tetsuya Sun Jul 27, 2014 11:08 pm


Prekvapenie v podobe vážne zraneného kolegu nebolo ani zďaleka jediné.
Na chrbte ustráchanej Kiyomi sa usadil neprirodzený chlad a jej telom sa rázom prehnali nepríjemné zimomriavky. Bolo zrejmé, že si toho už musela byť vedomá, no predsa s tým nemohla nič robiť. Čelila totiž na svoj zlý fyzický stav až príliš mocnému nepriateľovi. Osobe, ktorá pripravila o život spomínaného Gintara a trpezlivo si počkala na to, kým sa jej korisť prihnala do pasce. Nebolo tajomstvom, že som to skutočne mal na svedomí ja, Tetsuya.

Na nič netušiacu Kiyomi sa vyrútilo niekoľko rakiet. Síce ju nezasiahli priamo, ale svojou deštruktívnou silou spôsobili zopár mohutných výbuchov, ktoré zmenili časť lesa na spustošené bojisko. Nemala sa tomu ako brániť. Jej schopnosť prežiť bola obdivuhodná, ale to nič nemenilo na tom, že sa stala obeťou mojej techniky a skončila omráčená. Za normálnych okolností by ju bolo takmer nemožné takto objaviť, ba čo viac ešte vskutku nepríjemným spôsobom nachytať. Za všetko som okrem svojho dôvtipu mohol vďačiť práve Konohe. Veru, misiu na odchytenie Jishaka som mal vďaka tomu, kto ju vydal, Kentarovi, pod palcom. Informácie o jej výsledku sa ku mne dostali skutočne z prvej ruky. Bolo by hlúpe nevyužiť tú ohromnú príležitosť, ktorá sa mi týmto naskytla.

"Hurá, podarilo sa! Konečne som si chytil vlastného Hakuei!" vytancoval som rozradostene spoza kalamity, ktorú som spôsobil, priblížiac sa k miestu, kde ležala zmrzačená Kiyomi.
"Jeden by si myslel, že na teba "nadriadení" dajú aspoň trochu väčší pozor. Nechať niekoho s tak vzácnou schopnosťou napospas osudu je prinajmenšom hlúpe. Začínam pochybovať o duševnom zdraví môjho súpera," poznamenal som viacmenej sám pre seba, uistiac sa, že je moja korisť naozaj mimo. Následne som si jej telo prehodil cez rameno a spoločne s ňou sa vydal na odchod. Karta sa obrátila, tentokrát som mal navrch ja.

=) PRESUN S KIYOMI (=
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Sep 29, 2014 8:52 pm

"Onmi-saaan..." Vyšlo z mojich úst spoločne zo zívnutím. Tieto dlhé cesty boli hrozné. Slamák mi zakrýval výhľad na oblohu, rovnako ako aj výhľad predo mňa.. no nebola som tá ktorú túto pandiu beštiu viedla. Onmi mal predsa len vlastný rozum, vlastnú hlavu a hlavne o niečo menej mizerný orientačný zmysel než ja. Pre nás oboch však tento výlet bol novinkou. Malo to byť prvý krát, kedy uvidím nejakého živého človeka. AJ keď sa jednalo o môj vlastný živočíšny druh, bola som z toho úplne nadšená.
Môj stav úplné nadšenie však nijakým spôsobom nevykazoval. Skôr som vyzerala, ako po priadnej opici.. a nie že som nebola. Piť s pandami je nobelovky hodné umenie. Navyše pre niekoho ako ja, ktorý alkohol znášal obzvlášť citlivo.
"Kam vlastne ideme?" Spýtala som sa rozospatým hlasom a pohodlnejšie som sa na chrbte mojej pandy usadila. Onmi len pokrútil hlavou a zavrčal. Takmer som zabudla.. nevedel hovoriť. Ako by som však na to mohla zabudnúť ? Onmi bol môj priateľ už od detstva.. nie že by moje detstvo trvalo nejak dlho. V bambusovom lese však všetko plynie tak rýchlo..
"Heh, už sa teším čo ma tu čaká. Podľa mamky je to svet plný zvrátených túžob, ambícíí a politických vojen.. nie že by som vedela čo to znamená slovo politických.." Naklonila som hlavu na stranu. Človek by ani nepovedal, že som nadmieru inteligentná s tým, koľko slov mi nedávalo zmysel. Mohli za to však skúsenosti. Proste som nevedela vysvetliť niečo, čo som doteraz nezažila či s čím som sa doteraz nestretla. Postupom času sme však z rôznych lesných ciest a hlavných ťahov prešli do zeme, o ktorej rozložení, informácií či nejakého lore, som nemala ani najmenšie tušenie. Možno to bolo práve tu, kde ma čaká prvá osoba na ktorú narazím.

___ 1. Okt. ____


Po potulkách lesmi a krajinami sme našli jedno celkom opustneé miesto. Bol to obyćajný dom, alebo skôr drevená chata, ktorá bola úplne prázdna. Nebola však zničená a ani nikým okupovaná, takže na nejaký čas ideálne miesto. Keď sme prechádzali okolo, zosadla som z Onmiho a začala sa naťahovať. So zívnutím som si začala prezerať dom, pri čom Onmi sám od seba nakráčal dovnútra a ľahol si doprostred miestnosti. Bol to klasický dom pre tulákov, proste len strecha nad hlavou. Žiadna kuchyňa, žiadna voda, potrubie či elektrina.. nepotrebovala som však tie veci. Aj do teraz som žila v podstate bez toho, takže by som bola prekvapená, čo to je vlastne zač.
Po chvíľke som otvorila posuvné steny a sama som zašla k potoku, kde som zo seba spláchla celodenné cestoavnie. Onmi zostal v dome, nie že by sa nechcel umyť.. no bol panda, u neho to tak nevadilo.. navyše som chápala aký je unavneý. Celé dni chodiť a viesť na sebe ešte mňa.
Ja som ale momentálne nemala čo robiť a moja energia bola nabitá na maximum. Preto som mala v pláne skúsiť znova čo to z tréningu techník, ktoré mi zanechala mama. Popravde som si myslela, že dnes bude posledný deň ,kedy dve z nich ešte nebudem ovládať. Lepšie povedané deň, kedy sa ich naučím využívať naplno.
Sústredenie, Shouhasou malo veľkú nevýhodu práve v tom, že dokázalo pośkodiť moje telo, aj keď som do značnej miery bola proti podobných poškodeniam imúnna. Hlavne čo sa týkalo techniky, ktorú som mienila skúsiť teraz. Shouhasou no Shunshin, vysokorýchlostná technika ktorá dokázala obstáť s rýchlostnými testami aj proti.. iným, vyššie postaveným rankom. Mala vša knevýhodu a tú som pocítila pri prvom pokuse o to, túto techniku využiť.
Moje tréningy a trénovanie techník som vždy prevažen robila na vodnej hladine. Bolo to kvôli koncentrovaniu chakry a aj kvôli otmu, že voda lepšie viedla zvuk. Proste sa mi ich učilo ľahšie a náročnejšie zároveň. Po využití Shouhasou no Shunshin prvý krát, som každopádne vytvorila príliš silný spätný ráz pod moje nohy a voda podo mnou vyletela do vzduchu.. bez toho, aby som sa pohla. Teda ma zaplavila a ja som sa o chvíľku ocitla na brehu. Pomyslela som si, že to takto asi nepôjde.. no radšej voda než zem. Nerada som zbytočne ničila zem. Aj keď som mala deštruktívne správanie, nemala som rada deśtrukciu ako takú. Znova som sa však nohami postavila na vody a ruky som spustila pozdĺž tela. Zatvorila som oči.. sústrediť sa.. sústrediť. Vzduch okolo mňa sa začal vlniť a ja som pocítila, ako sa mi na ruke vytvorila rezná rana. V momente ma to vytrhlo zo sústredenia a celý “shunshin” ma takmer stál zlomenú končatinu.. toto bude ešte dlhý deň.

Po nespočetných pokusoch som bola.. dobitá, viac než dosť. Ležala som na tráve s rozpaženými rukami a zvraštenou tvárou. Onmi medzi časom našiel moju polohu a teraz sa už len staral o moje zranenia. Mohla som len ďakovať bohu za to, že tu bol so mnou. Rovnako ako aj za mastičky, ktoré pomáhali hojiť moje ranz od mojich vlastných techník. Predsa len to nebolo bohvie čo. Nechať sa odpáliť a dorezať.. to chce umenie, alebo tiež môj druh kekkei genkai.
Každopádne som pre dnešo skonćila, mohla som to skúsiť znova ráno, pravdepodobne sa mi práve vtedy vďaka mastiam rany zahoja, teraz som však mala dosť a môj najlepší priateľ Onmi, to na mne .. dosť očividne videl. Ani som sa nemusela pohnúť a vrátiť sa späť do chalupy. Stočil sa vedľa mňa a mne vďaka jeho srsti v noci vôbec nebola zima.

Môj spôsob života, by sa dal nazvať barbarským, no stále by som sa tiež dala nazvať shinobim.. viac menej. Na jednu stranu som nemala žiadne praktické vedomosti o svete shinobi, na druhú moje schopnosti siahali celkom vysoko.  No.. nestačilo to, musela som byť lepšia a tak som hneď po ránu, ešte pred tým než som niečo zjedla, znova stála na vode. Poškrabala som sa vo vlasoch a s rozospatým pohľadom sa pozerala pred seba. Jeden.. aspoň posledný pokus. Tento krát som už dokázala chakru rozložiť rovnomerne a frekvencie naladiť tak, aby ma samú nezranili, vyzeralo to sľubne.
Nebola som si istá, či sa mi tne opkus úplne vydaril.. ten ďalší.. a ďalší už však boli dokonalé. Chvíľu som sa vďaka technike vlastne celkom dobre vybláznila. Nakoniec sme však museli ísť ďalej a ja som po ďalšom opláchnutí špiny a potu nasadla na Onmiho, ktorý ma s radsoťou viezol.. kaďe ľahšie.

(presun)
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Dec 11, 2014 1:27 pm

Ticho aké vládlo na cestách len dodávalo ešte viac hustú atmosféru miestu, kde sa podľa všetkého malo konať prvé stretnutie organizácie menom Hakuei, kde sa konečne všetci stretneme spolu ako nikdy. Tichá šelesť listov, ktoré viali vo vetre v neďalekom lesnom útočisku pri ceste, bola čo chvíľa narušovaná ešte tichšími krokmi, ktoré patrili podivnej postave v bielom plášti. Kapucňa cez tvár, ktorá zjavne priťahovala oči nejedného Shinobiho bažiacom po jeho smrti, mala za úlohu pomôcť mu k tomu aby sa bez väčších problémov dostal priamo na miesto, kde smeroval, bez toho aby sa vyzradil, aby tam tajne došiel.

Zrazu som sa zastavil, akoby ma viedla nejaká tajná sila. Sám som poriadne nevedel prečo, ale hlas ktorý ma viedol, hlas chlapca ktorý mi znel v hlave a rozkaz ma donútil vydať sa na toto miesto, ma donútili prekonať svoju lačnosť po boji, a pod rúškom tmy som sa vydal na cestu priamo na miesto kde ma volal. A tu ma akoby sám zastavil, stojac na ceste som sledoval svoje okolie snažiac sa aspoň nejako natrafiť na známku po čakre, alebo nadviazať nejaký kontakt s niekým vyšším, ale zatiaľ nás tu bolo málo, len pár jedincov ktorý ma vôbec nezaujímali a totálne som ich ignoroval. Tušil som však, prečo ma povolali, bolo jasné že Hakuei sa mieni konečne dať do pohybu, čo mi vyhovovalo. Po očiste mi nechali moju prudkú a arogantnú povahu, vedeli ako milujem boj a ako bažím po moci. Zdalo sa, že k môjmu cieľu konečne dôjde práve tu.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 8 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru