Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty a stezky napříč světem

+28
Keigo Nakagami
Hirin
Kashike
Sarada
Atsuka
Goku
Lizzy
Kaya
Akemi Kagayaki
Hideo Hatake
Takao Hanare
Sasuke Tobirama
Tetsuya
Kataro Terumi
Hakuei
Hine Kureta
Shinji
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Yogi
Sadao
Ryuu Hiroshi
Seina
Seiji
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Nukenin
Yorimi Sonoe
32 posters

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:35 am

First topic message reminder :

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Long_way_home_by_Sadir89
Cesty, které křižují všech pět velkých zemí a prochází i těmi malými.
Některé úseky jsou bezpečné, jiných je třeba se bát.
Často zde projíždí obchodní karavany, ale narazíte zde i na osamocené poutníky.
Jen pozor, koho oslovíte.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yogi Sat Sep 14, 2013 6:45 pm

Tak isto ako môj budúci kolega, Sadao, sám som pohľadom uprel do zeme a nechával blížiaceho sa Uchíhu prejsť okolo nás bez prekážok. V tento moment by bolo príliš nebezpečné odhaľovať svoju identitu takto verejne, a tak isto som ani nemienil nechať Sadaa si na môj vzhľad spomínať. Len čo bol Itachi v nedohľadne a okolie bolo spätne bezpečné, strhol som späť kapucňu z tváre a pohľad som uprel na Sadaa, ktorý nie len že prvý krát zahliadol Mangekyou Sharingan v Itachiho očiach, dlho netrvalo a zahliadol aj môj, plný rešpektu a moci, zloby a temnoty. V tom momente ako prvý krát pozrel mu do tváre, pocítil prudký príval bolesti v hrudníku, tá ale mala svoju príčinu práve v láskavosti ktorú som mu mienil oplatiť. Bolesť a dostatočne intenzívna na vyvolanie bezvedomia do ktorého upadol. Len čo ale po hodinách strávených v daždi vstal, nedokázal si spomenúť čo robil po odchode z Kiri, nedokázal si spomenúť na osobu menom Madara Uchíha ako som sa sám predstavil a tak isto, nechápal ako sa pri ňom objavila istá nádoba, na ktorej bol lístok, kde mu niekto ďakoval za láskavosť, a nechal pre neho zvyšky čakry istej veci...

Presun...

Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 2:06 pm

Z dediny sme sa dostali na cestu, ktorá viedla asi do Kumogakure no sato. Ja som si tým istý nemohol byť, keďže som vážne cestu nepoznal. "Normálne by som bol rád aby tá vojna skončila a prebiehalo všetko v kľude. Nie len, že sú obete ale genin ako ja nemôže skoro vôbec pomôcť a chuuninské teraz byť aj tak nemôžu." Prehovoril som k Tobiruovi. Možno som sa trocha sťažoval, ale dúfal som, že mu to nebude príliš vadiť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 2:13 pm

Přikývl jsem. "Ano, taky mě ta dlouhá válka už štve. Nic není jako dřív a táta je z té války dost strhaný. Před nedávnem byl strašně dlouho pryč a vůbec nevím kde. Geninové nejsou k ničemu, jen nikdo nechce, aby umřeli. Já jsem byl chuunin dlouho a viděl jsem toho hodně špatného," chápal jsem ho. Pak jsem se zastavil.
Ken si zjevně myslel, že cestu znám, ale pravda byla taková, že jsem si myslel, že ji znám. Chvíli jsem stál na křižovatce, slunce pálelo a byl jsem spocený. Utřel jsem si čelo.
"A sakra..Já..možná jsme se ztratili.." ztrápeně jsem se usmál. A sakra, už tak hustej nejsem.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 2:20 pm

"Ani sa nedivím, že je s toho strhaný. Ako kage toho má určite veľa. A preto nechcem ostať geninom, chcem sa dostať vyššie aby som mohol byť aj ja nejako užitočný nie ako teraz." Bol som optimista to hej, ale v tomto sa inak ani nedalo proste som sa musel stať silnejším a postúpiť aby som sa mohol aj ja nejako zapojiť. V tom ale povedal, že sme sa stratili. Ja som sa naňho pobavene pozrel. "Vyzerá to tak, že táto cesta bude ešte prekerne zaujímavá ak nenájdeme cestu kadiaľ ísť." Zazubil som sa.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 2:37 pm

Začal jsem se smát. "Já jsem ale jelito..No, přivoláme si kamarády na pomoc!" kousl jsem se do prstu a začal s pečetěmi. "Kuchiyose no jutsu!"přivolal jsem stopovací žábu Gamasena.
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Gamakichi-04062009
"Čau kluku, jdeš si se mnou hrát?"
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Profpicnaruto
"Chtěl jsem stopovací žábu! A nejsem kluk!"
Zaječel jsem na malou žábu.
"Nepodceňuj mě! Vyvolal si mě, tak mě tady máš! To, že jsem malej, neznamená, že jsem slaboch. Ty taky nevypadáš zrovna jako někdo, kdo by měl na to vyvolávat žáby!!" prskal na mě.
Jak já ty žáby nesnáším!
Klekl jsem si a pohladil ji po hlavě. "Prosím, vezmi nás do Kumo!" prosil jsem žabičku. Ta se jen uraženě nafoukla a vydala se do Kumo. Skákala před námi a já se podíval na Kena, zajímala mě, co si o tom myslí.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 2:54 pm

Ako som počúval ten ich rozhovor medzi nimi nemohol som sa udržať bez smiechu aj keď to asi odo mňa nebolo príliš pekné. "Gomen ... ja vážne nemôžem." Prehovoril som celý vysmiaty a tiež som sa pobral smerom za nimi, keďže cesto do kumo už bola asi známa.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 3:02 pm

Potloukal jsem se kolem, naše poslední mise nevyšla moc dobře a já jsem se skrýval, opíjel jsem a vraždil pro radost. Nakonec jsem se rozhodl jít do Kumo pro Hachibiho.
Byl jsem na stezce. Na hlavě jsem měl klobouk jako Akatsuki a šel pomalu. Přede mnou byli nějací týpci, dost směšní a dělali kravál. Jak já nemám rád děti.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 3:07 pm

Taky jsem se začal smát. "To je dobrý Kene," poplácal jsem ho přátelsky po zádech. No, objevily se zřejmě potíže. Slyšel jsem zvonky a podíval se na člověka, který stál za námi. Tyhle pláště jsem znal z nařízení Konohy. Byli tak podobní Akatsuki, ale zároveň tak jiní. Dokonce i ten zvuk. Kam má namířeno? Nerad bych vyprovokoval boj.
Podíval jsem se na Kena.
"Musíme být v klidu.." zašeptal jsem a nepatrně zrychlil krok.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 3:15 pm

Tiež som zrýchlil krok a pri tom som prikývol, len tak nenápadne som sa pozrel za seba. Potom som sa otočil a radšej som pokračoval v ceste. Bol som sebavedomý ale s takýmito ľudmi nebolo radné sa zahrávať preto som počúvol príkaz Tobira.
(Ja teraz musím takže ma keď tak teraz ignorujte, budem tu asi až večer)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 3:52 pm

(Dobře)
Zrychlili. Cítil jsem se jako kořist, jako hladový žralok dychtící po jejich mase a krvi. Mám? Nemám? Pokládal jsem si podobné otázky a sledoval jejich záda. Dal jsem se do běhu a předhonil je. Otočil jsem se a všiml jsem si jejich čelenky. To jsem ani nemusel, byla mezi nimi žába. To mě trochu vyvedlo z míry. Jen jsem se před nimi mihl a objevil se zpátky za nimi.
Muhaha... Nakonec jsem se rozhodl, že se přeci jenom pobavím. Vyhodil jsem na ně několik kunaiů.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 4:23 pm

Najednou se ten ninja začal chovat podivně. Objevil se před námi a pak hned za námi. Začal jsem být obezřetný a jakmile jsem se otočil, vyblokoval jsem jeho kunaie svými kunaiemi. "Hej ty! Přestaň na nás útočit!" vyjel jsem na něj a žabička se za mnou krčila. Ten týpek vypadal nebezpečně.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 4:52 pm

Usmál jsem se, ne zašklebil se. Je pravda, že jsem vždycky radši řešil problémy slovy a ne bojem, ale teď. Něco podivného se se mnou dělo. Nuda? Asi ano.
Zachechtal jsem se. "Tak hele, proč bych to mě dělat?" olízl jsem si rty. Asi nebude žádná bábovka, to abych si dával pozor. Vytáhl jsem Bingo knihu a zalistoval. Ach! Hokageho syn!!! Za něj bude dost peněz!Složil jsem ruce. Tak teda se dám do boje.
Shuuketsu moc dobře neplatí.
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Bakusui-shouha-o
Musel jsem si připravit půdu.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 5:02 pm

Nevypadalo to dobře. Sledoval jsem ho a choval se divně. Proč si vzal nějakou knihu a až potom zaútočil? Všiml jsem si, že máme co dělat s uživatelem Suitonu. Já mám Katon, takže to vypadá zle a Ken má určitě také katon. Jedině, že bychom náš Katon posilnili tak, že jeho suiton bude k ničemu, ale takovouhle techniku udělat někde, kde není ani kapka vody. Odskočil jsem na malou skálu a vzal sebou žábu. Ken udělal to samé. "Keshou: Rokkaku Shuriken!"
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 10ql4lj mávl jsem rukou a hodil na něj shurikeny z krystalu. Jenom abych jej oťukl.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 5:14 pm

Pozorně jsem je sledoval a vytáhl meč. Jeho reakce byli dost pomalé, ten malý genin se moc k ničemu neměl. Měl bych ho zabít jako prvního. Mečem jsem odrazil jeho shurikeny s podivnou strukturou.
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Naruto2034960117
Mezitím jsem udělal Mizubunshin a jednoho klona poslal na Uchihu. Druhého jsem chytil za nohy a hodil ho na Tobira.
Mezitím jsem skládal další pečetě.
"Suikoudan no jutsu!" vodní klon se v letu změnil na žraloka a mířil přímo na Tobira. Neskutečně jsem se bavil.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 5:23 pm

On si s námi snad hraje? Musel jsem chránit Kena a zároveň se bránit proti tomu žraloku. Poskládal jsem pečetě.
"Ranjishigami no jutsu!"
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Ranjishigaminojutsu
omotal jsem toho žraloka těsně předemnou a roztrhal. Poté se mé vlasy spojily a vyrazily proti nepříteli, stejně jako na gifu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 5:32 pm

(Píš za mňa, som na mobile a nestihal by som. Nejaké techniky v podpise mám tak ho uskvar xD)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 5:47 pm

(My na tebe počkáme x) )
Ou, byl rychlejší než jsem si myslel, ale já byl daleko lepší. Mé ruce zazářily čakrou. Kdyby měl byakugan poznal by, že čakra má jiný tok, než normální techniky. Dotkl jsem se jeho vlasů a vysával z něj čakru. Nejdříve to bylo málo, tak že to nemohl pocítit. Později to bylo víc a víc a jeho technika slábla. Ten týpek měl hodně čakry, opravdu hodně. Požíral jsem ji dál a dál. "Dej mi víc, dej mi víc!" prozpěvoval jsem si.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 6:17 pm

Mým cílem bylo ho rozdrtit a málem se mi to podařilo. Jenže..cítil jsem se víc a víc sláb. Technika se stáhla a já jsem se málem neudržel na vodě. Začal jsem se potápět. Ten pocit byl hrozný, co se to dělo? To dokázal vysávat čakru? "Jsi mocný.." Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Naruto_cansado___Tired_Naruto_by_KenshiUchiha
Takhle to skončí?
.....
(Kene, jdu se za tebe zachránit xD)
Ten klon na mě šel a vypadalo to, že je Tobiru v bryndě. Aktivoval jsem sharingan a vyhodil několik Fuuma shurikenů. Na těch shurikenách bylo připevněno lanko a otáčelo se kolem klona. Naschvál jsem minul. Připoutalo ho to.     Sōfūshasan no Tachi...Poskládal pečetě a připravil jsem techniku. [color:f9e6=#red]"Ryuuka no jutsu!"
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Katon-ryuuka-no-jutsu-o
Namířil jsem oheň i na nepřítele a seskočil k Tobirovi. Vytáhl jsem ho, aby se neutopil a hodil na skálu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 6:38 pm

Vypadalo to, že ten kluk je Uchiha. Jeho technika na klona zabrala a já musel uskočit, aby mě ten oheň neseškvařil. Musím říct, že je dobrý.
"No, vypadá to, že jste na tom dost dobře.." poskládal jsem pečetě a vytvořil další vodu.
"Dai Bakusuishouha!" Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 N9Galvytvořil jsem okolo nás bublinu, natolik velkou, že nás pohltila. Já se mezitím změnil formu..obávaná Kaima form.
Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 320px-Kaima_Form
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 7:10 pm

Příval studené vody mi pomohl se trochu probrat. Avšak probral jsem se do naprosto prekérní situace. Nemohl jsem ani dýchat, zadržel jsem dech a nevěděl, co dělat. Navíc se změnil do divné podoby. Hm..Byl jsem vyčerpaný, ale takhle to opravdu nemůže skončit. Když jsme přijeli z Ame, četl jsem si Jiraiya Goketsu monogatari, můj oblíbený příběh.
->FLASHBACK<-
Dočetl jsem poslední stránku a utřel si slzy..Ninja je ten, kdo pevně stojí a má výdrž! Nejdůležitější pro ninju je odhodlání nikdy se nevzdat! Vzpomínal jsem na ty okamžiky z knihy. Chtěl jsem být jako Jiraiya, chtěl jsem zemřít jako ninja..
->Konec flashbacku<-

Jenže teď ještě nebyl ten správný okamžik! Nemůžu zemřít, ne tady a teď! Zkousl jsem se a do vody se vyplavilo trochu krve, utřel jsem si rty a poskládal pečeťě. "Kuchiyose: Yatai Kuzushi no jutsu!"
Na velkou bublinu spadla ještě větší žába. Samotný žabí šéf gamabunta!
...
Ken jelikož chránil Jounina svým životem, dokázal probudit Sharingan lvl 2.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 7:17 pm

Celý souboj se odvíjel velmi zajímavě. Ten Jounin přivolal ohromnou a slavnou žábu. Moje bublina ten nápor nevydržela a praskla ještě dřív, než jsem použil sameodori no jutsu. Měli štěstí, ale je zvláštní, že ještě dokáže používat čakru.
"Suiton: Taihoudan!"Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Amachikaihoudanhb1 vystřelil jsem na ně mocný vodní kanón.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 7:34 pm

"Žabí šéfiku, potřebuji píchnout, už jsem jounin, ale právě bojuji s tímhle hnusem.."poplácal jsem ho po hlavě a právě na nás použil svou techniku. Žabí se soustředil a odskočil. Byl rychlý, na to jak je velký.
"Žabí šéfíku, dodej olej!" Hai! Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 173088100
"Katon: Gamayuu endan!" společně jsme vytvořili mocný katon, který vypařoval okolní vodu a měl by nepřítele spálit na uhel.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 7:41 pm

"Au au..to pálí to pálí!" vrhl se na mě ohromný oheň posílený olejem. Jenže..co když se na to vrhne jiná technika?
"Suiton: Daikoudan no jutsu!" Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 SuiDaikoudan01 naše techniky se navzájem střetly. Moje technika pohlcovala čakru z té její, ale jelikož to byl oheň tak se obě navzájem vyrušily. Respektive vybouchly.
"Já se neuvěřitelně bavím," měl jsem spoustu čakry, mohl jsem používat všechny techniky najednou, ale proč? Už mě ten souboj unavoval, i když byl velmi zábavný.
"Řekni mi své jméno a nechám tě jít. Jednoho dne, se chci s tebou opět setkat a tento souboj dokončit." i když jsem byl nukenin, to neznamenalo, že nemám žádnou čest.
Pořád mě trápila mou zaviněná smrt, milovaného člověka.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 7:51 pm

Zase! Naše technika nezabrala jak měla. Cítil jsem jak vysává další čakru skrz oheň. Co je to za ninju? Daleko nedosahuji jeho úrovně, polovinu čakry, co jsem měl, už nemám.
"Jsem žabák z hory Myoboku-zan. Galantní a mocný Tobiru Senju!"
zaječel jsem a sevřel ruce v pěst. Gamabunta už to nevydržel a zmizel.
Ken byl celou dobu vedle mě.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Shinji Sat Jun 07, 2014 7:54 pm

Usmál jsem se a přeměnil se zpátky. Neměl jsem důvod bojovat, přeci jenom, jsem se chtěl jen pobavit. Pokušení bylo velké, ale už dlouho jsem neplnil své povinnosti. Musím jít pro Hachibiho a dokončit svůj úkol."Dobře tedy, Tobiru z rodu Senju, uvidíme se příště a potom, tě nebudu šetřit!" poskládal jsem pečetě. Shunshin no jutsu! změnil jsem se ve vodu a byl jsem pryč.
Přesun
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem - Stránka 4 Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru