Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evakuační skrýš - Hokage monumenty

+4
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Ryuuk
Assasin Senju
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 2:22 pm


Legendární skrýš, která slouží pro evakuaci všech občanů a občanek v případě nouze. Ví o ní jen občané Konohy a bez povolení se skrýš neotevře. V hoře, kde jsou vytesané sochy Hokage se rozkládá složitý komplex chodeb a místností, ve kterých se mohou civilisté skrýt.

 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuk Wed Aug 07, 2013 6:16 pm

b]Rukjo[/b]
Našla jsem si místo s dobrým výhledem na bojiště.Držela jsem palce všem shinobinum,kteří bojovali za Konohu.V duchu jsem byla optimistická a věřila jsem ,že vyhrájem.Na prohru jsem nechtěla ani pomyslet.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Aug 08, 2013 8:53 am

Dorazil som sem aj ja. Aj keď som chcel ísť na bojisko ja na rozdiel od Kyuuchiho som neovládal skoro nič. Na blízku som bol možno zdatnejší ale skôr by som im tam prekážal a ešte by sa kvôli mne tam niekomu niečo stalo predsa len do vo vojne nebudú slabí shinobi. Prísahám že čo najskôr zsílim aby ak nastala takáto situácia že budem schopný nejako pomôcť. V duchu som mal takéto myšlienky. Tam kde som teraz stál som videl ako to prebieha.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Aug 08, 2013 11:05 am

Přišel jsem celkem vysílený do skrýše, sednul jsi a snažil jsem se zregenerovat chakru.
V té bitvě pro mě není místo.. Nevím proč jsem tam chodil..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Aug 08, 2013 11:16 am

"Kyuuchi ty si bol tam na bojisku že ? Čo myslíš kto má navrch ?" Opýtal som sa ho keďže som ho videl a k tomu vyzeral aj unavený takže to bolo asi dosť pravdepodobné.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Aug 08, 2013 11:19 am

FAIL EDIT


Naposledy upravil Ken Uchiha dne Thu Aug 08, 2013 11:25 am, celkově upraveno 1 krát
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuk Thu Aug 08, 2013 11:23 am

Všimla jsem si ,že do skrýše přišel genin byl docela vyčerpaný V duchu sem si řekla jestli není náhodou zraněný.Vstala šla jsek k tomu geninovi."Ahoj,ty jsi byl v bojí?Jsi zraněný?.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 08, 2013 11:23 am

Přišel jsem do úkrytu a povzdechl si. Asi jako všichni shinobi zde jsem chtěl vlítnou na bojiště, ale spíše bych tam překážel. Tak jsem si našel místo s dobrým výhledem a doufal, že onu bitvu vyhrajeme. Konoha už přežila horší časy. Zahlédl jsem i Kyuchiho. Mávl jsem mu rukou na pozdrav a vrátil se k pozorování bitvy.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Aug 08, 2013 1:38 pm

Mávnul jsem rukou na pozdrav i Katashimu. Stoupnu si a podám hlášení.
"Nejsem zraněný. Na bojišti, kde jsem byl já to vypadá dobře. Úspěšně jsme odrazili útok před branami. Nepřítel oživil Nagata Uzumakiho, uživatele Rinneganu. Boj byl tvrdý, ale Hokage s pár Jouniny to zvládl. Doufám že to zvládnou."
Šel jsem pozorovat bitvu alespoň odsud, z povzdáli.
Musím se tam vrátit.. tady je nuda..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 09, 2013 11:09 am

Našťastie to teda vyzerá dobre tak ako má. Prebehlo mi hlavou a poobzeral som sa okolo seba. Nebolo nás tu až tak veľa teda nebolo tu veľa ľudí čo som ja sám osobne poznal. Ako sa potom on vzdialil ja som si šiel naspäť k svojmu miestu kde som pozoroval.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Aug 09, 2013 1:21 pm

Dobehla som sem. Pôvodne som sa chcela pustiť do boja, avšak uvedomila som si, že som len obyčajný genin, ktorý je asi tak potrebný ako piate koleso na voze.
Akurát by som tam zavádzala. Obávala som sa o vlastnú matku, ktorá sa boja zúčastnila tiež...Prišla som o ocka, a neviem, či by som zvládla, keby som prišla i o ňu...Silene som sa usmiala na tu prítomných ľudí a s povzdychom som si sadla na zem, odkiaľ som s pomocou aktivovaného Byakuganu pozorovala dianie v boji. Práve teraz...Keď som videla umierať ľudí...Som sa rozhodla, že prijmem senseiovu ponuku a stanem sa medikom.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Edo tensei Sat Aug 10, 2013 6:51 pm

Ukrytý v bezpečí si malá skupinka ešte nedorastených detí nestihla uvedomiť v akom nebezpečenstve sa nachádzajú. Možno vo väčšej presile, ale stále menšej hodnosti, ucítili aj oni podivne rastúci pach a následne podivnú atmosféru aká nastala vo vnútri úkrytu. A nie len to, po malej chvíli započuli aj podivný výkrik vychádzajúci z chodby pred úkrytom kde doteraz strážil istý Chunín deti pred nebezpečenstvom. Dlho netrvalo a nastalo hrobové ticho, pocit nebezpečenstva ale každou sekundou rástol...
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Souta Sat Aug 10, 2013 6:57 pm

Napjatě jsem pozoroval probíhající bitvu, když jsem ucítil zvláštní zápach a i napjatou atmosféru. Nechtělo se mi to líbit. Vůbec ne. Pro jistotu. Povzdechl jsem si, kousl se do prstu a provedl pár pečetí, lehce teatrálně jsem pak položil ruku na zem. Kuchiyose no Jutsu.
Evakuační skrýš - Hokage monumenty Kuchiyose-no-jutsu-o
Objevila se vrána, která se mi posadila na rameno. I ona vycítila atmosféru a napjala se. Něco se blíží. Pronesla. Přikývl jsem. Naše podezření jen posílil výkřik na chodbě. Vytáhl jsem kunai a postavil se do bojového postoje, připraven na všechno. Chiyo, jež mi seděla na rameni se snažila seč mohla, aby vycítila čakru co bylo tam venku. Fuu, vidíš něco? Zeptal jsem se Fuu, samozřejmě jsem měl na mysli Byakugan.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Edo tensei Sat Aug 10, 2013 7:50 pm

Netušiac k čomu by mu mohla poslúžiť jeho krvou vyvolaná vrana, napriek tomu mohol mať pocit bezpečia. Niečo sa totiž snažilo naozaj dostať do vnútra dverí ale namiesto otvorenia to bolo len tiché škrabanie a vreskoty ako v nejakom post apokalyptickom horore kde zombie ovládli svet. A práve takáto zvuky vychádzali z pred dverí, kým ich niečo nerozrazilo. Do vnútra nevstúpilo ale nič živé a ba dokonca ani nič neživé. Chlad z miestnosti pred dverami a nebezpečný pocit strachu ako v horore, ale vstúpil. Čo to bolo?...
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Aug 10, 2013 8:09 pm

Prudko som sa otočila, keď som začula výkrik. Čo to malo byť? Myslela som si, že sme tu v bezpečí...Ale očividne niekto, respektíve niečo, nás našlo.
Prižmúrila som oči a to čo som videla, mi vyrazilo dych. Toto bude kruté...Vyzerá to ako zombie! Vyhlásila som divným tónom. Fakt mi to pripomínalo zombíka...Ale odkiaľ sa tu také čudo nabralo?
Urobila som pár krokov dopredu, čím som sa k tomu čudu dostala najbližšie zo všetkých tu prítomných geninov. Bolo to práve preto, že som ho v tej tme dokázala vidieť a keby prípadne zaútočil, tak rýchlo zareagovať na ten jeho útok...Alebo lepšie povedané, poslať ho do zadku.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Souta Sat Aug 10, 2013 8:14 pm

Dobře, uznávám. Když něco začalo škrábat na dveře, dostal jsem strach. Nebýt Chiyina: Vzpamatuj se bábovko. Asi bych se i roztřásl. Takhle jsem se rychle dal dohromady, pohodil kunaiem v ruce a připravil se ho hodit po čemkoliv, co by se netvářilo zrovna přátelsky a nebylo z Konohy.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Edo tensei Sat Aug 10, 2013 8:19 pm

Presnejšie sa nejednalo o zombie, ale len o vyvolanú postavu na základe techniky Edo tensei, ktorej prevedenie neprebehlo úspešne. Jej podivuhodná orientácia spojená s neschopnosťou artikulácie alebo aspoň normálnej reči, z neho nepochybne urobili aj vďaka absencii mäsitých častí tela vďaka nepodarenému vyvolaniu, podivnú hororvú bytosť akou sa straší v mnohých post apokalyptických príbehoch určené na vystrašenie osadenstva. Ale o tejto nečistej techniky takto mladý Shinobi nemali ani len páru, preto si museli v svojej mysli predstaviť jedine zombie. Ten sa teraz hompáľal chodbou pred dverami, občas do niečoho buchol, občas si zreval ale predovšetkým tvoril obrovský strach v ich srdci. Zablokoval im všetky cesty, nepochybne sa snažil ich dostať do tmavej chodby odkiaľ už nenájdu úniku...
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuk Sun Aug 11, 2013 5:23 am

Rukjo

Hmm,tak stejnak asi budem bojovat,ale z něčím takovim?Je nás tu jen pár geninu a k tomu je vůbec neznám..Pomyslela jsem si vytáhla jsem kunaie a byla jsem připravená na boj chtěla jsem použit i vybušné lístky,ale nevím co by se stalo ze skrýší,Měla jsem celkem i strach,protože jsem ho moc dobře neviděla.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Aug 11, 2013 7:51 am

Zamračil jsem se. Ta věc...budu tomu říkat zombie, nevypadala, že by se chtěla kamarádit. A rozhodně jsem si ji nechtěl pustit k tělu. Pomalu jsem ustupoval a hodil jsem po tom kunai, mířil jsem na hlavu. A doufal jsem, že to vyjde. Nevypadalo to, že to má moc zranitelných míst a tak jsem musel spoléhat, že v hlavě pořád dlí to, co to žene vpřed.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuk Sun Aug 11, 2013 8:17 am

Přiskočila jsem k chlapci ,který začal po té oživlé mrtvole házet kunaie a též jsem začal házet kunaie.Snad ho to zastaví řekla jsem si v v duchu
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 11, 2013 9:15 am

Niečo sa dialo ešte pred tým než to začalo to bolo aj cítiť vo vzduchu ale ja som to nebol. Keď zrazu som počul výkrik rovno som vyskočil na nohy a začal byť ostražitý. Keď to k nám ale prišlo nie žeby som sa bál predsa len u mňa sa nestávalo aby niekoho ako mňa niečo vystrašilo iba som tak trocha vygulil oči na to čo prišlo. Už som videl Hada s*ať a koňa zvracať ale toto ešte nie Prebehlo mi hlavou ako som na to pozeral a potom som videl ako na to dvaja genini zaútočili. Ich som vôbec nepoznal ale ako začali hádzať tie kunaie ja som sa v hádzaní kunaiou či shurikenou tiež pripojil predsa len možno by ho to aj dostalo.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuk Sun Aug 11, 2013 9:23 am

"Ksa"řekla jsem,a najedenou mi něco problesklo."Pokud je pravda to co říkal ten kluk co byl na bojišti o oživenem Nagatu,je pravděpodobné že i on je oživen stejnou technikou jako Nagato" řekla jsem nahlas
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Aug 11, 2013 10:32 am

"Ten kluk má jméno. Kyuuchi Uchiha!"
Vzal jsem čtyři shurikeny, hodil jsem je po Zombiem. Stoupl jsem si do první linie, složil pečetě, nadechl se a soustředil ohnivou chakru do úst.
"Katon: Goukakyuu no Jutsu!"
Obrovská ohnivá koule letí přímo na Zombieho. S jeho rychlostí by tomu neměl být schopný uskočit.
Mám ho?
Přemýšlím o svých dalších krocích, měl bych vědět s malým předstihem co udělá můj nepřítel dále.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuk Sun Aug 11, 2013 10:37 am

"Doufej že to byl chytrej tah,pokud to je ta technika na oživení mrtvých tak to bylo skoro na nic"řekla jsem.Celkem jsem rada ,že jsem rada že jsem trávila čas v knihovně.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 11, 2013 10:52 am

"Prečo by nám to bolo nanič ?" Opýtal som sa keďže som stál opodiaľ. Ja som na rozdiel od ostatných tak veľa neštudoval lebo sa mi nechcelo a preto mi niektoré veci unikali. Však nesmrteľný byť nemôže či hej?
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru