Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evakuační skrýš - Hokage monumenty

+4
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Ryuuk
Assasin Senju
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 2:22 pm

First topic message reminder :


Legendární skrýš, která slouží pro evakuaci všech občanů a občanek v případě nouze. Ví o ní jen občané Konohy a bez povolení se skrýš neotevře. V hoře, kde jsou vytesané sochy Hokage se rozkládá složitý komplex chodeb a místností, ve kterých se mohou civilisté skrýt.

 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Aug 11, 2013 7:42 pm

Zamračila som sa. Ale to nič nie je... Skryla som ruku za chrbát, aby nikto nič nevidel, dokonca som ju odmietla ukázať i tomu čiernovláskovi, ktorý mi ju vlastne chcel obviazať.
Do nemocnice? Ani náhodou! Rázne som zavrtela hlavou, musela som vedieť, čo je s mojou mamou a nie celý boj prespať v nemocničnej izbe. Žiadne také! Každopádne som bola rada, že ten zombie zmizol i s nejakou divnou truhlou.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 11, 2013 7:47 pm

"Fuu neboj jen ti na to neco daji neverim ze by te tam drzely,Dyl jak par minut." pousmal jsem se na tu divku co odchazela. "Tak mi to Ukaz Fuu."
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 11, 2013 8:06 pm

Chytol som sa rukou za hlavou a trocha sa rozpačito usmial."Prepáč moja chyba. No ale je vidieť že medik zo mňa nebude." Akosi som aj ja sám zabudol ako na popáleniny a to sa radí na prvú pomoc. Dúfam že sa to nikam nerozšíri lebo sa budem musieť doučovať. Ako už to jedno dievča odchádzalo ja som sa otočil na tých dvoch hyuugov a potom som prehovoril.
"Vyzerá to tak že vy dva si poradíte tak ja idem takže sa majte."
Prehlásil som a miesto toho rozpačitého úsmevu zasa nabehol môj zvyčajný sebavedomí ktorí ma sprevádzal celú cestu odtiaľto.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Aug 11, 2013 9:09 pm

Radoval jsem se z vítězství. Potom ale přišel ten divný Hyuuga. Mávnul jsem Fuu a na Hikarua hodil jeden z těch horších pohledů. Pozbíral jsem své 4 Henge Shurikeny a odešel. PŘESUN.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 12, 2013 6:28 pm

Znova som zavrtela hlavou na znak, že mu tú ruku nemienim ukázať. Tá teraz nebola dôležitá, čo to ešte vydržím. V prvom rade som chcela nájsť svoju matku...
Kto vie, či vôbec ten boj prežila. Tak veľmi som sa o ňu bála! Otočila som sa a mĺčky vykročila von z úkrytu. Musela som ju nájsť...Okamžite! Vonku som sa porozhliadla a rozbehla sa kto vie kam. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 13, 2013 3:41 pm

Kdyz Fuu odesla nemel jsem tady co delat. Pomalym krokem jsem se vybral nekam do neznama nevedel jsem kam pujdu proste jsem se nechal vest svyma nohama.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Evakuační skrýš - Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Evakuační skrýš - Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru