Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 3 z 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 3 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 13, 2013 9:28 pm

"Nie nebolo."
Zopakoval som jeho slová s úsmevom a len čakal, kým sa tam udrží. Potom som zobral dva kamienky a naňho zavolal.
"Ken, postreh!"
Hodil som po ňom jeden kamienok, ktorý mu letel na tvár a druhý mu letel pod jeho nohy, ten druhý bol trošku väčší. Bol som zvedavý či to vôbec vykryje. Ak by som mu vyrazil zuby, tak by to bol len úraz pri tréningu. Bral som to na ľahku váhu s úsmevom.
*Vlastne mne sa nič nestane tak či tak.
Pomyslel som si a zobral som si ďalšie kamienky do rúk.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 13, 2013 10:33 pm

Ako som videl čo na mňa letí tak som sa len sebavedomo usmial a ten prví letiaci na moju tvár som chytil do ruky. Horšie bolo že ten druhý dopadol a mňa dosť vykoľajil lebo som sa tam vlnil ako had ale teraz miesto čľupnutia do vody sa mi podarilo "odskočiť" s toho rozvýreného miesto na ďalšie kde som sa potopil. Keď som dopadol naozaj som nevedel na čo som to vlastne spravil. "Ešte pár krát a uvidíte že už ma s tej vody nedostanete" Povedal som smerom k senseiiovi a predtým než som teraz vliezol do vody som sa na to pekne sústredil.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 13, 2013 11:01 pm

"Chmmpf!"
Odfúkol som si, len tak. Zobral som kopu kameňov z breha. Čakal som, kým sa ustáli na vode. Medzi tým prišiel môj klon. Dal mi ten jed, čo som mal odniesť do Suny a zmizol. Potom som zistil, že tne blbý klon sa pozeral na časáky samotného Hokageho. Ale trebalo uznať, že neboli zlé. No keď som mal dosť kameňov z brehu pri sebe a Ken stál už na vode začal som zrazu po ňom a pod neho rýchlo hádzať kamene. Trochu silnejšie som ich hádzal než predtým, nech si potrápi aj reflexy.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 12:46 am

Našťastie každý krát čo som vstúpil na vodu mi to išlo lepšie a lepšie no teraz keby to aspoň hádzal priamo na mňa nech to môžem odrážať to hádzal podomňa čo bolo naozaj zlé. Aj keď som tentoraz vydržal dlhšie z vody som sa odrazil radšej na breh. Ako to že sa odrazím ale ustáť neviem? Skočil som priamo na vodu čo som predtým nespravil a skončil som pod ňou preto som zasa vyliezol a zamieril na späť. "Čo som komu urobil ..." Po týchto slovách som sa trochu šialene usmial. Dal som si za cieľ aspoň 5 minút nespadnúť do vodu inak budem mať naozaj ťažký deň.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 7:17 am

Kenovi to síce dlho trvalo, ale to isté som zažil aj ja, tak som mu to nevyčítal. Tiež, keď som sa to učil mi to trvalo dlhší čas.
"Už je to lepšie."
Zobral som ďalší kamienok a hodil ho na vodu, k nemu. Zobral som ďalší a zas. Stále som pod neho alebo k nemu hádzal kamienky.
"Rozprával som sa s Hokage-sama o tej žiadosti s tým tvojim Kuchiyose. Ešte to nie je isté, ale teraz ťa to Hokage-sama nenaučí... neskôr by však mal. Usúdil som ja aj on, že by si mal na to dostatočne zosilnieť. Potom sa uvidí."
Dodal som na koniec a pokračoval v hádzaní po jednom kamienku.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 10:04 am

To znamená že musím zosíliť čo najskôr! Po tom čo mi povedal som bol ešte viac nabudený čo najrýchlejšie zosíliť myslel som len na to a teraz ani som nevedel ako sa mi darilo držať na vode aj keď som mal v svojom okolí vlny. "Tak to aby som nenechal nikoho čakať?" Sebavedomo som sa usmial a ako tak sa teraz držal na hladine aj cez tie vlny.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 10:27 am

"No, celkom to zvládaš."
Povedal som a tiež som šiel na vodu.
"Mal by si sa naučiť ešte Katon: Hōsenka no Jutsu"
Poskladal som pečate a vytvoril som Katon: Hōsenka no Jutsu.
Ohnivé gule leteli priamo do vody, keď narazili urobili väčšiu vlnu než tie kamene. Šiel som naspäť na breh a sledoval som Kena.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 11:46 am

Našťastie to že už robil väčšie vlny tým ohňom som zvládal napadlo ma ale či zvládnem behať. Naozaj som tomu už prichádzal na kĺb a vedel som že zachvíľu to už budem vedieť bez zaváhania."Nó aj túto sa určite musím naučiť ale ja by som rád prebudil svoj sharingan ..." To bolo teraz ďalšia vec na ktorej mi záležalo a ktorú som chcel splniť predsa len uchiha bez sharinganu je ako kunai bez ostria. Teraz som sa pomaly snažil klusať a potom ak by to šlo by som skúsil šprint.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 11:52 am

"Ono to príde samo. Skôr či neskôr ho prebudíš, buď na misií alebo niekedy, keď ho budeš potrebovať, tak sa v tebe prebudí. "
Poznamenal som a potom som si začal točiť okolo prsta kunai.
"Ja pôjdem do Sunagakure no Sato, odovzdať niečo o čo ma požiadal Hokage-sama. Síce mám ešte čas."
Dodal som nakoniec a šiel som k najbližšiemu stromu, pod ktorý som sa posadil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 12:04 pm

"No som zvedavý kedy to bude ostuda určite nebudem ale trvá to a to je u mňa unikátne že to nechce ísť." Predsa len som bol zvyknutý na to že všetko išlo  po tvrdom tréningu či už iba talentom alebo nejako inak. Ja som si radšej skúšal aj ten šprint a už to išlo ustál som bez problémov. Proste som sa do toho musel len dostať predsa len som to trénoval aj predtým. Po tom keď som videl že mi to ide som skočil k senseiiovi. "Ukážete mi prosím ešte raz tie pečate na tú techniku pred chvíľou?"
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 12:14 pm

Už som sledoval, ako mu to išlo, ten bez po vode. Keď došiel ku mne, ja som sa postavil.
"Uhm"
Zareagoval som a potom som pomaly začal skladať pečate. Keď som ich poskladal všetky, vypustil som tú techniku smerom na vodu.
"Nieje to ťažké. "
Poznamenal som a zas som si sadol pod strom a sledoval Kena. Rozmýšľal som či ho zobrať do Suny so mnou. Kyuchi by mohol ísť tiež, ale nemal som potuchy kde je.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 1:21 pm

Ako povedal že to nieje ťažké ja som sa otočil priamo na vodu. Poskladal som pečate a vyskúšal som tú techniku. Ako som vyfugoval gule vylietavali naozaj pomaly jedno bola zasa príliš veľká a tá ďalšia menšia než shuriken. Miesto toho aby som na to nadával poskladal som pečate zasa a skúšal si to dookola predsa len iba tým skúšaním sa to naučím.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 2:13 pm

"Pôjdeš so mnou do Suny ?"
Opýtal som sa následne som povzdvihol hlavu smerom na oblohu a pozoroval som ju.
"Mám tam odovzdať nejaký jed na rozbor alebo niečo podobného. V podstate to je misia a odmenu dostaneš aj ty."
Dodal som na Kena a čakal an jeho odpoveď.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 2:30 pm

Ako mi povedal o misii tak som sa otočil smerom naňho.
"Pôjdem určite rád. Zasa C rank misia ?" Opýtal som sa zaujato a čakal som na jeho odpoveď. Predsa len ak ide o misiiu tak tie neodmietam predsa len doma sa ma aj tak vždy pýtajú či som na nejakú išiel.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 14, 2013 5:12 pm

"Naozaj ani neviem, aký to je rank. Hokage-sama mi len povedal, aby som proste šiel toto dať do Suny, takže neviem. Ale taký C-rank to bude najskôr."
Povedal som a postavil som sa zo zeme, na ktorej som sedel. Pri sebe som mal len katanu a to znamenalo, že som si mal ísť ešte zobrať ostatok výbavy.
"Ja si idem pre výbavu a potom k bráne, budem ťa tam čakať."
Dodal som a vybral som sa smerom do Uchiha štvrte.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 14, 2013 6:01 pm

Ja som sa vybral hneď k bráne lebo som mal u seba všetko
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Aug 25, 2013 9:42 pm

Jediné místo, kde jsem se mohla pořádně vybít bylo samozřejmě cvičiště. Došla jsem až ke kůlům. Do jednoho jsem kopla a ten křupl, když jsem do něj kopla podruhé a s použitím chakry, v půlce praskl a padl dolů. To stejné jsem začala dělat s jedním stromem.
"Sakra!" Pěstí jsem udeřila do dalšího a ten spadl na zem. Sedla jsem si, nohy si dala víc k tělu a přemýšlela.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 25, 2013 9:57 pm

Bola to náhoda, že som mieril práve na to isté miesto, kde bola Lucy. No šiel som tu z dôvodu, si vyskúšať pár techník, ale už tu niekto bol a bola to práve Lucy, vypadala trošku zdrvene. Asi to bolo kvôli tej ochrane Hokageho. Bola pravda, že sme to spackali, ale tak zlé to zas nemohlo byť. Určite by sme sa plietli popod nohy Kagom.
"Zas nova sugoídni farba vlasov?"
Začal som menším komplimentom a potom som sa chcel uistiť, prečo vypadá tak depresívne. Predsa ja som mal byť depresívny, čoskoro prídem o zrak a prišiel som o brata.
"Tak čo ťa trápi?"
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Aug 25, 2013 10:04 pm

Následoval jsem Lucy, nestihl jsem se ani divit a už se kolem ní někdo motal..hrůza. Jako velkej kápo jsem se postavil za Lucy a promluvil. "Můžu poprosit ..necháš jí na pokojí ? očividně nemá náladu." Z nenadání jsem ji chitil do náruče a odnášel ji směrem pryč. "Měla by ses vyspat."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Aug 25, 2013 10:31 pm

Přišel jsem Rokuro a tak nějak ho nevnímala, jen jsem se na něj pousmála a ani nic neříkala. Měla jsem za to, že asi ví co mě trápí. Takto spackat věc, která měla proběhnout v klidu a já se řídila rozkazy, aniž bych plnila ten hlavní...hlídat Hokageho.
Potom sem přišel Kisuke. Byla jsem za to ráda, očividně se s ničím nepáral a už jsem byla v jeho náručí. Podívala jsem se na Rokura a pousmála se.
"Arigato." Cenila jsem si toho, že ho zajímalo co mě trápí, ale i já měla za to, že on další tíhu nepotřebuje. Navíc jsem neměla nejmenší náladu. Objala jsem Kisukeho rukama kolem krku a hlavu si opřela o jeho rameno.
"Asi jo...bylo toho už dost." Povzdechla jsem si. V jeho náručí to bylo úplně jiné, cítila jsem se bezpečně a klidně. Vnímala jsem jeho vůni a nechala se nést. Na tváři se mi objevil taky slabší úsměv.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 25, 2013 10:55 pm

Niekto mi povedal Arigato a pomaly som nevedel ani za čo. No tak či onak prišiel jej kápo a ja som len kývol hlavou na Lucy a otočil som sa. Nemienil som sa zaoberať tým kápom. Radšej som začal kdesi ďalej od nich s tréning. Síce už odchádzali. Bolo už aj neskoro. No prvá technika, ktorú som chcel vyskúšať bola Kirin, dlho som ju neskúšal, ale naposledy  to šlo veľmi dobre. Najprv som vytvoril Katon: Gōryūka no Jutsu a o niečo neskôr som vyskúšal vytvoriť Kirin. Šlo to naozaj dobre, techniku som už vedel, ale rýchlo som ju ukončil, cez noc tu svietiť s takým mohutným raitonom nebolo dobré. Technika si zobrala dosť chakry. Už som ju našťastie vedel. Potom som chcel vyskúšať tú podivnú techniku Mankekyou Sharinganu. Samotný Susanoo, od minulého tréningu som si o tom zistil pár informácií. A dokonca skoro som ho vyvolal. No nepodarilo sa mi to. Pre istotu som si našiel ešte opustenejšie miesto než predtým. Nechcel som, aby niekto vedel o mojom Mankekyou Sharinganu. Aktivoval som teda Mankekyou Sharingan. Vstúpila do mňa moc týchto očí, ktoré boli zároveň aj prekliate. Snažil som sa vyvolať Susanoo, predtým však nastalo veľké sústredenie na chakru vo mne. Nakoniec som to teda vyskúšal, obalil ma hrudný kôš Susanoo, tmavej farby. Naozaj to bolo Susanoo, ale začal som pociťovať bolesť a Mankekyou Sharingan sa deaktivoval sám, zas mi z neho začala tiecť krv. Našťastie som bol na to pripravený a hneď som tú krv utrel zo seba. Stalo sa mi to aj minule. Po dlhom tréningu konečne nastal čas odísť.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Sep 01, 2013 11:03 am

Dorazil som na cvičisko z misie na ktorej som bol po ktorej mi stále trocha hrabalo. Ako som nad tým rozmýšľal že čo presne sa tam stalo ja som si začal rozkladať terče do ktorých som sa mal triafať.   Zapol som sharingan lebo som vedel že bez neho mi to tak ľahko nepôjde a vlastne tento tréning bol hlavne pre sharingan a pre moje umenie hádzania s kunaimi ktoré mal vlastne skoro každý uchiha naozaj mistrovské. Vyskočil som preto do vzduchu a začal som hádzať s kunaimi ako som dopadol a pozrel som čo som trafil tak som trafil až 2 či 3 terče čo nebolo vôbec dobré. Ja som sa len lišiacky usmial a vsadil som sa sám zo sebou že ak do večera netrafím všetko tak spravím 400 klikov! Aj keď je pravda že keď to nespravím skončím v posteli ako mŕtvola.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Sep 03, 2013 6:19 pm

Keďže som tu bol od soboty v ten deň sa stalo že som to vlastne netrafil tak ako som chcel tak som tie kliky robiť musel. Medzi tým ako som tu zaspal ráno som sa musel pozberať domov a po pár hodinách čo si ma tam naši nechali aby som im pomohol po obede a sprche som sa sem vydal zasa trénovať ako predtým a takto to vlastne šlo až do tejto večernej hodiny kedy som mohol skonštatovať že mi to už naozaj šlo dokázal som zaútočiť na človeka pomocou kunaia keď stál za stromom alebo za skalou bez toho aby som sa tam musel dostať. "Tak hurá sa naučiť niečo nové." Povedal som si sám pre seba, mal som ale na pláne zájsť ešte domov na sprchu a potom som smeroval priamo do kancelárie Hokageho.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 11:00 am

Cestou k cvičisku som aktivovala byakugan. Aby som tie mačiatka lahšie našla, prvú som vidla skôr, než som sem vôbec došla. Skrývala sa za jedným kríkom. Pomaly som podišla teda k nej, klakla si a šepkala, že jej nič neurobím. Aakosi divne na mňa zazerala a keď som k nej natiahla ruku, chňapla po nej, pričom mi zaryla pazúry do zápästia a tým spôsobila, že mi vlastne začalo krvácať. Ale len trošku, nič vážne.Uhm, takže si agresívna. Poznamenala som, nakoniec sa mi podarilo ju pohladkať, na čo sa upokojila a začala sa o mňa obtierať. Vzala som ju teda do náručia a pohladom si premeriavala celé cvičisko, aby som zistila, kde sa skrývajú ďalšie.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 12:06 pm

Přišel jsem na cvičiště a chvíli se rozhlížel. Já osobně jsem nikde žádné kotě neviděl, ale Chiyo mě po chvíli na jedno upozornila. Skrývalo se ve křoví. Potichu jsem ke křoví doběhl.
Kotě mě přivítalo naježenou srstí a syčením. Kamarádské. Povzdechl jsem si a zkusmo po něm vyjel rukou. Seklo mě do ní. Sykl jsem bolestí a chvíli počkal, než bolest poleví. Když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém. Podíval jsem se mu do očí a provedl Kanashibari. Kotě ztuhlo a já ho konečně vzal.
Jakmile jsem ho měl v ruce, Kanashibari vypršela a kotě se začalo zuřivě bránit. Brzy jsem měl škrábanců plnou ruku a pár jsem jich měl i na tváři. S otráveným výrazem jsem ho podal Fuu. Moje první jizvy. A já myslel, že je získám bojem proti Iwě. Povzdechl jsem si a setřel si krev z tváře. Víš co? Já ti je budu nosit a ty je budeš uklidňovat.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru