Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé pláně

+14
Akemi Kagayaki
Rino Hatake
Hideo Hatake
Sasuke Tobirama
Kaya
Maya Kurimuzon
Tsuki no Sen
Hakuei
Takao Hanare
Hokori Mai
Shinji
Airis Tooya
Seina
Seiji
18 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:40 pm

First topic message reminder :

Odlehlé pláně - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ5UjebImvvi0Hh40j5HkrV-VAC6B_mPSbsql82gCloftlgcgN7qw
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 09, 2014 5:10 pm


NEZNÁMA ŽENA

Nadišiel čas, kedy sa môj partner vzchopil a konečne mohol byť opäť nápomocný. Hmla, ktorú však Takahana vytvoril, znemožnila jeho šance vystopovať ho, a preto zatiaľ nekonal zbrklo. Podobne ako predtým ja len ticho vyčkával a uvažoval, čo urobí ďalej.
Je silný, o tom niet najmenších pochýb. Má obrovskú zásobu mocných techník a zdá sa, že až na to úvodné zaváhanie vie presne, čo robí. Každá sekunda strávená na bojisku s ním môže poviesť k mojej smrti. Musím preto jednať opatrne, i napriek tomu, že sa mi v hlave rysovalo niekoľko možností na útok a navyše som aj bola senzibilkou, som sa rozhodla zaujať neutrálny postoj.

"Tak sa mi predveď," vyslovila som a s pohnutím svojho kunaia pripravila pôdu pre svoju obranu. Okvetné lístky sa vzniesli do vzduchu, pripravené ochraňovať ma pred všetkým, čo ma čaká. To však nebolo jediné, o čo mi šlo. Vo chvíli, kedy na mňa pošle čo i len jeden zo spomínaných zdrojov chakry, zaútočím a osobne sa postarám o stratu ďalšieho srdca, aj keby to malo zabrať celú večnosť. Podobne ako aj môj partner som bola ochotná zájsť akokoľvek ďaleko, keďže Takahana mal v našich očiach podstatne vyššiu hodnotu, ako my obaja dokopy.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Jun 09, 2014 6:02 pm

V túto chvíľu som mal ako tak malú šancu všetko to obrátiť proti nim. Urobil som naozaj osudovú chybu ktorá ma takmer zabila, avšak hlupák som nebol a tak som sa vedel poučiť nie len z chýb ale dôkladne analyzovať súperove techniky a ich štýl boja aby som vedel ešte lepšie reagovať na ich útoky. O Bakim som si len potvrdil moje teórie a tá nová neznáma, všetko do seba krásne vďaka tomu zapadalo. Teraz som mohol poriadne zaútočiť naplno bez strachu že by som o niečo prišiel. Zaútočil som na to čo ma mohlo najviac ohroziť, alebo mi najviac pomôcť v boji ak by som tú osobu odstránil.

Okolo neznámej sa vytvorili podivné ihly. Áno, mala možno nejakú tú obranu voči mne, avšak aj ona pocítila ako sa dve podstaty spojili v jedno a snažilo sa ju to obísť, zatiaľ čo podstata samotná ostala stáť na mieste neďaleko nej. Tie ihly boli vodnej podstaty a bolo ich oveľa väčšie množstvo ako kvety ktoré sama používala. A v tom momente udreli, zo vzduchu zaútočili priamo na sovjho súpera. Bol som však majster v tom že dokážem používať viac techník naraz, teraz som zaútočil naozaj len jednou technikou?
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 09, 2014 6:49 pm


NEZNÁMA ŽENA

Ocitla som sa v situácii, ktorá by ma mohla stáť život. Nebolo to však prítomnosťou spomínaných ihiel. Niečo tu nehralo. Vo chvíli, kedy ale ani moje analytické schopnosti nestačili, prichádzala na rad ženská intuícia. Niečo tu smrdelo, ale na tom nezáležalo. Bola som to ja, kto viedol našu malú hru. Ako náhle som sa uistila, že všetky zdroje Takahanovej chakry boli v dostatočnej blízkosti, pričom môj partner sa za ten čas vzdialil, nadišiel čas.

"Hana Ninpō, Kyōkasui," prehovorila som vo chvíli, kedy to už vyzeralo, že dostanem priamy zásah, a doslova sa rozplynula na niekoľko tisícov okvetných lístkov, ktoré splynuli s tými už vyvolanými. Nebolo to žiadne ninjutsu, práve naopak. Jednalo sa o veľmi mocné genjutsu.
Zápach, ktorý po celý ten čas moje kvety uvoľňovali, boli spúšťačom mojej mocnej ilúzie. Poprvýkrát začala poriadne pôsobiť ale až vo chvíli, kedy si sa ich nadýchal pri mojom predchádzajúcom pokuse o tvoje zabitie. Počkať si na to, kým sa rozdelíš a prilákať ťa na miesto, kde bola najväčšia koncentrácia "lístkov", už bolo jednoduché. Je koniec, pomyslela som si nadšene, objaviac sa v ďalekom záhone kvetov, pričom som odhalila, že veľká časť spomínaných lístkov v skutočnosti pozostávala z výbušných papierikov, ktoré razom všetky explodovali a pokryli celú oblasť.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Jun 09, 2014 8:22 pm

Predovšetkým v tejto chvíli bolo jasné v akej situácii sa nachádzam. V dosť biednej, pretože moje skúsenosti s Genjutsu sa rovnali naozaj nule. V tejto chvíli, okamžite nato ako ma chytila sa dalo povedať že som bol v naozajstnom probléme. Nedalo sa však pochybovať o tom, že som patril k jedným z ľudí, ktorý dokážu naozaj pohotovo reagovať na vzniknuté situácie, a to hneď v momente kedy som stratil niť a pochopil že sa nachádzam v Genjutsu. V tom momente kedy vybuchla jej technika a miesto zavalil ešte väčší dym, tento raz oveľa viac hustejší a väčší, sa karty obrátili a hru som začal hrať ja. Bolo okamžite jasné podľa výkriku, ktorý po chvíli začal, že som sa z Genjutsu dokázal vymaniť, ale to predsa nebolo možné.

Bolo nepochybne jasné že mojou silnou zbraňou bola aj takmer nulová šanca na moje zabitie. Tentokrát som ale šiahol na to najhlbšie dno a nechal padnúť tretie srdce patriace katonu. Ale ako som sa dostal z Genjutsu? Jednoducho som si srdce v hlavnom tele odstavil. Nechal zabiť. V tom momente ako sa to stalo, som prišiel v hustnúcej hmle o život ale ona to ani na chvíľu nepocítila, predsa len zo mňa vyžarovala ešte čakra, kvôli istej veci vo vnútri mňa. A tak nemohla identifikovať čo sa stalo a nemohla nikoho upozorniť včas. Tým že som si odstavil srdce, odišiel aj celý môj nervový a čakrový obeh, všetko sa zastavilo a ja som na malý moment umrel. Stačilo si ale vrátiť srdce do tela, srdce patriace vetru, a moje telo okamžite nabilo. Tentoraz ale pevne silné, sa pohlo neuveriteľnou rýchlosťou, a prv než stihla zareagovať sa ozval krik.

Mojím cieľom už od začiatku bol totižto Baki. Nemal som v pláne útočiť na ňu, bolo to v túto chvíľu trochu ťažší krok. Prečo by som predsa sa len namáhal, keď som mal pred sebou tak ľahký cieľ. Baki bol zranený, stratil aj keď nie veľa, dosť krvi nato aby jeho reflexy neboli také aké boli doteraz, a keďže naďalej ostal v hmle, až teraz pocítil ako mu celé telo zvierajú nite. Ostal stáť, pevne spútaný a s dosť poškodenou oceľou na tele, prv však než stihol vyslať techniku na obranu, ozvalo sa hlasité.
"Kaze.. no.. Aiba.." Rez ktorý práve v tento okamih prešiel skorodovanou oceľou, nemohol zastaviť. Bol pevný a presný, prechádzal cez jeho najviac poškodenú časť. Bolo to pripravené na jedno, a to okamžité zabitie spútaného súpera bez možnosti nejako zareagovať na skutočnosť, že som v ohromnej rýchlosti jeho telo doslova presekol napoly.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 09, 2014 9:19 pm


KOTON NO BAKI

Bol som pripravený zakročiť. Konečne sa naskytla príležitosť, kedy budem môcť vstúpiť do súboja a pripraviť Takahanu aj o zvyšné srdcia, no napokon som sa nedočkal. Bez toho, aby som si uvedomil, čo sa deje, som dostal nepríjemný zásah jeho veternou technikou. Moja oceľová koža skorodovala natoľko, že to v kombinácii so stratou krvi nielen že znemožnilo, aby som sa včas vyhol, ale ešte mu aj umožnilo vážne ma poraniť. Bol som v pasci. Uvedomoval som si, čo bude nasledovať, a preto som zo svojich posledných síl vykonal ešte jednu poslednú vec. Druhou rukou som si bez váhania prebodol srdce.

"Heh... určite si dúfal, že sa nakŕmiš na mojej dotonovej podstate, čo? Ale mám pre teba novinku. Hakuei vykonajú bez žmurknutia oka čokoľvek, čo je nutné. Určite si to už sám uvedomuješ, ale je koniec," prehovoril som roztraseným hlasom. Očividne sa už neodvratne blížila moja smrť.
"Tvoja zásoba sŕdc sa kráti. Hovorím ti naposledy, pridaj sa na našu stranu. Aj keby ti totiž tie zvyšné postačili na porazenie mojej partnerky, než stačíš všetky nazbierať, pôjdu po tebe ďalší. Ešte nikdy predtým si nebol vo väčšom srabe... vzdaj sa... a pridaj... sa... k nám," prehovoril som z posledných síl. Tentokrát už nebolo pochýb o tom, že som bol mŕtvy. Toto zdržanie však mojej partnerke poslúžilo na to, aby si pripravila ďalší plán. Takahana tak stál už len s dvomi srdcami proti ťažkému súperovi.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Jun 09, 2014 9:55 pm

Už práve v túto chvíľu bolo jasné, že som naozaj siahol na svoje dno. Avšak urobil niečo, čo ma skôr vyhecovalo ešte viac k tomu aby som vo svojom boji proti ich skupine pokračoval. Všetko bolo spôsobené jedným srdcom, po ktorom som tak bažil, po Dotone, jeho tajne skrytej podstate. Ruku som okamžite natiahol k jeho, všetky nite prebodli jeho telo snažiac sa vytrhnúť jeho srdce priamo z jeho hrude ešte zaživa ale sám som už mal na mále a nemal som až tak dobré reflexy a rýchlosť. Skončilo to samozrejme tak ako Baki na konci predpokladal, no ešte prv než umrel, chytil som pevne jeho telo a než stihol priamo predo mnou odísť z tohto sveta, prehovoril som.

"Nebol.. napriek tomu vás všetkých pozabíjam. Ani jeden z vás neostane nažive. Ešte pred nedávnom to bol len kontrakt, odteraz v tom bude toľko osobných vecí, pri ktorých sa nezastavím kým vás nezničím. Podzravuj smrť, ja sa k tebe nepridám dnes, ani zajtra. Bude to skoro ale prv uvidíš celú tú vašu všivavú skupinu.." Bol som trochu plný hnevu, ale zachoval som si chladnú tvár. Nepustil som jeho mŕtve telo, a napriek tomu v akom stave som bol, nechal som do seba vstúpiť aj posledné srdce, nenechávajúc ho niekde v bezpečí čo najďalej od ďalšieho súpera, ktorý teraz ostal fakt odkrytý. Chytil som Bakiho telo ešte pevnejšie a pomalým krokom som sa cez hustnúcu hmlu vydal smerom k nej, pomaly sa blížiac k svetlu kde sa konečne dalo dýchať. Tentoraz som ale šiel bez taktiky, s ničím, proste som prešiel dymovou stenou a jej pohľad padol po chvíli na mňa. Cítila tri postaty, a vedela že ja ich mám len dva takže som sem šiel určite s Bakim. Možno si na chvíľu myslela že som sa naozaj vzdal. Až keď som vyšiel, pochopila. Vláčil som za sebou mŕtve telo Bakiho, ktorého cítila len ako zvyškovú čakru. Bezcitne a neohrozene som ho hodil pred seba, neďaleko nej a pohľad mi padol práve na ňu. Stojac na mieste, nebol som blbý a sledoval kde šliapem aby som sa nenechal nachytať na nejakú jej pascu som tento boj už videl ako dostatočne vyriešený.
"Tak a teraz si pohovorme o tom kto skončil.." Nepočítal som už srdcia, už z pohľadu to videla. Nemienil som ju ľutovať, ani nič. Mienil som ju zabiť, roztrhať a zničiť. Aj keď som pocítil dno, ona bola na tom horšie. Končila s čakrou a podľa všetkého svoje eso už použila. Istý som si ale byť nemohol, preto som dával trochu pozor, napriek tomu som podľa postoja nemal ani najmenšiu pochybnosť o mojej výhre. Obe srdcia boli pevne schovaná poza moje nite, ktoré dokonale zašili späť moje telo a aj ona mohla konečne pocítiť niečo čo som pár krát cítil počas súboja ja. Pocit úzkosti z blížiacej sa smrti.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 09, 2014 10:39 pm


NEZNÁMA ŽENA

Musím sa priznať, že som nepočítala s tým, že sa Takahana zameria práve na Bakiho. Úprimne som dúfala, že jeho silu ešte využijem, a tak som ho zahrnula vo svojom pláne. Nanešťastie pre mňa bol mŕtvy a ja som už nemala dosť chakry na to, aby som to celé utiahla sama. Bolo mi totiž jasné, že Takahana je mocný aj s jedným srdcom, nie to ešte s dvomi. I napriek tomu som neukázala ani len známku emócie. Dokonca aj pre bojmi ostrieľaného shinobiho, akým bol môj súper, to mohlo byť takmer až desivé. Každý z Hakuei sa po očiste prejavoval inak. V mojom prípade sa zo mňa stala kunoichi, ktorá ak má v dohľade to, po čom túži, nezastaví sa pred ničím. Pohľad na môjho mŕtveho partnera vo mne v súčasnosti nevzbudil žiadne emócie, snáď len s výnimkou nárastu odhodlania.

"Hana no Odori," vyslovila som nerušene názov techniky, zvrtla sa na svojej topánke, vyskočila do vzduchu a zoslala na Takahanu obrovskú dávku jedovatých ruží. Aby toho ale nebolo málo, kým sa venoval Bakimu, vopred som si na oboch stranách pripravila pasce pre prípad, že by sa pokúsil vyhnúť. Na žiadne zložité stratégie však už nebol čas. Musela som zbytok svojej chakry využiť čo najviac, ako sa len bude dať. Nechystala som sa len tak padnúť jeho rukou. To už radšej umriem na vyčerpanie. Mala som čo dočinenia s veľmi mocným súperom. Smrť v boji proti nemu nebola hanba, práve naopak.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Tue Jun 10, 2014 6:37 am

V túto chvíľu, napriek tomu ako neprejavovala city ani nejaké odhodlanie vzdať sa, čo by som jej aj tak moc neumožnil, mi to bolo naozaj ukradnuté a nevšímal som si nič okrem nej a jej možných techník s ktorými by ma mohla napadnúť. Avšak, aj ja sám napriek zlobe ktorú som teraz pociťoval som videl, že Hakuei je naozaj zvláštna skupina fanatikov, do ktorej by som sa naozaj nehodil. To čo robili bolo totálne mimo moje chápanie. Prekročil som teda Bakiho telo a zastavil sa sledujúc ako na mňa mieri jej technika.

"Fuuton: Atsugai!" Šiel som totálne full yolo modo. Vôbec som nepremýšľal nad nejakou taktikou, v túto chvíľu som si dokonca mohol dovoliť proste odrážať jej techniky silnejšími technikami ktoré som mal. Vietor ktorý som vyvolal bol viacnásobne silnejší ako to čo na mňa poslala, preto pre techniku nebol problém odraziť okamžite jej útok a ešte ďalej si drať cestu k nej, zastavujúc ju od možnosti vytvoriť tie pasce. Teraz bola vo väčšom probléme, pretože sama bola vo vzduchu kde nemala až tak dobrú akrobaciu a vyhnúť sa blížiacemu sa vetru ju bude stáť naozaj obrovské úsilie, pretože táto plošná technika bola enormne veľká, na jej pomery.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Tue Jun 10, 2014 11:38 am


NEZNÁMA ŽENA

Jeho technika bola nepochybne silná. Bez váhania využil skutočnosť, že som vyskočila do vzduchu, a než som sa nazdala, už sa na mňa obrovskou rýchlosťou rútila veterná smršť. Bola som si vedomá toho, že sa z toho nedostanem bez zranení, ale aj moje obmedzené manévrovanie vo vzduchu mi umožnilo schúliť sa do klbka a prečkať to najhoršie. Moje telo bolo razom ozdobené niekoľkými reznými ranami, ba čo viac, sila vetra ma odhodila až do najbližšieho stromu. I napriek tomu všetkému som sa však stále bola schopná hýbať. Nebolo to celkom zbytočné. Opäť raz sa mi totiž podarilo odpútať jeho pozornosť od môjho pravého zámeru.
Na ďalšie obrovské genjutsu už nie je dosť kvetov a chakry, ale lupienky, ktoré sa mi podarilo prepašovať do jeho okolia, by mali postačiť...

"Hana Ninpō, Kyōkasui!" vykríkla som ihneď potom, čo sa mi podarilo spamätať z nárazu, aktivujúc tak techniku, ktorá už v tom čase bola v obehu. Môj zámer bol prostý - dostať Takahanu do ďalšieho genjutsu, a vzhľadom na to, že mojim predpripraveným pasciam vopred nevenoval pozornosť, som mala dosť času a prostriedkov na to, aby sa mi to aj podarilo. Nejednalo sa však už o nič veľké. Takahana mohol pocítiť, ako všetko naokolo potemnelo a v akomkoľvek pohybe mu bránila kvetinová stena. Chystala som sa ho zabiť skôr než sa z toho stihne dostať.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Wed Jun 11, 2014 8:56 am

V tejto chvíli som už mal víťazstvo teoreticky v rukách. Bojovala naozaj statočne a udatne, ja som to však mienil ukončiť skôr než sa jej podarí zničiť ešte jedno moje srdce. Už podľa Bakiho slov som vedel že sa tu rútia ďalší členovia a dovtedy by som rád ukončil tieto súboje. Ak by ma dostihli s dvoma srdcami narobím viac ako jedným, a podľa všetkého som dúfal že sa im skôr vyhnem. Moja jediná prekážka bola práve ona. Neznáma predo mnou. A tá než stihla dopadnúť na strom a aktivovať svoju techniku, pocítila zovretie na hrdle.

Dával som si pozor na jej kvety a tím že mi odhalila, že sama o sebe vie pomocou nich tvoriť Genjutsu a teoreticky moju jedinú slabinu, pocítila teraz tvrdé následky môjho rýchleho boja. Nemienil som ju šetriť ani jej vôbec dávať šance na protiútok, pretože len čo narazila do stromu, moja technika nití sa prejavila. Odpojil som si ruku a tá obrovskou rýchlosťou chytila jej hrdlo, pevne skôr než stihla vykríknuť techniku, skôr ako ju aktivovať, snažiac sa v tej rýchlosti a sile jej rozdrviť hrdlo. A tým ju teoreticky aj zabiť. Tentoraz som išiel na istotu. V druhej ruke sa mi objavil kunai a bez váhania som vystrelil druhú ruku ktorá jej smerovala priamo na srdce. Vietor ju mal totiž len odlákať, mal zakryť môj pokus doraziť ju vlasným telom.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Wed Jun 11, 2014 10:13 pm


NEZNÁMA ŽENA

Konečne to bolo tu. Záver nášho na pohľad dlhého, no v skutočnosti pomerne krátkeho súboja, bol na spadnutie. Posledná chyba, ktorú Takahana urobil, sa však mala ešte len ukázať. Počítal s tým, že ako náhle uvidím, ako sa na mňa rúti jeho ruka, prestanem s aktiváciou techniky a urobím všetko preto, aby som sa mu vyhla. A veru, nemohla som mu to zazlievať. Navzdory jeho skvelým analytickým schopnostiam, ktorými ma odhadol na neľútostného, kalkulatívneho človeka, som sa ale v poslednej chvíli rozhodovania zachovala sentimentálne. So svojou zostávajúcou chakrou totiž nebola ani len šanca, aby som mu vzala čo i len jedno srdce, ak by sa náš súboj ešte natiahol, a tak bolo v konečnom dôsledku nutné zabodovať práve teraz. Bolo to finále, ktorému som obetovala život.

Navzdory tomu, že som vedela, že to pre mňa bude smrteľné, som predsa len svoje genjutsu na veľmi krátku chvíľu nenápadne aktivovala. A hoci ma v tom čase už pevne zovierala Takahanova ruka, tesne predtým, ako ma dorazil, som ešte stačila hodiť svoj zvláštne tvarovaný kunai, ktorý som doposiaľ používala. Bolo skutočne obdivuhodné, ako dokonale som si to načasovala. Keďže s tým útokom nemal vďaka genjutsu a mojej náhlej zmene v povahe ako počítať, vo chvíli, kedy mi dal poslednú ranu, s určitosťou spôsobiac moju smrť, hodená zbraň prebodla jeho srdce. Z nezainteresovaného hľadiska to pôsobilo ako duálna výmena.
Štyri tvoje srdcia... za životy nás oboch... to je celkom fér, pomyslela som si na záver a podriadila sa osudu. Finálne eso v rukáve bolo na stole, hra bola definitívne dokonaná.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 1:26 pm

Nebola to však výmena 4roch sŕdc. Súboj ktorý sa práve odohral, možno nepatril k tým najdlhším, ale svojou veľkoleposťou určite zapĺňal vyššie priečky. Predovšetkým som však musel aj ja sám uznať, že útok, posledný útok pre ktorý položila svoj život bol naozaj obdivuhodný. Hodný spomínania. Kunai, ktorý som si vďaka Genjutsu nemal ako všimnúť zapadol presne do mojej hrude, presne na miesto kde som mal doteraz ukryté Suitonové srdce. To umrelo, umrelo takmer okamžite ako sa na ňom objavila bodná rana. To čo urobila, si zamapätám naozaj dlho, pretože to bol najmenej očakávaný ťah aký som mohol dedukovať. Zabila sa aby vzala niečo zo sebou. Odišla, ako pravý Shinobi. Avšak, bol koniec.

Netrvalo dlho a môj kunai prebodol jej hruď, avšak nie spôsobom aby jej poškodil srdce. Hrdlo, ktoré som doteraz zvieral, bolo úplne zničené a už jej doslova nebolo nádeje. Ja som však ešte chvíľu ostal stáť na mieste, snažiac sa chytiť dych. Moja čakra patrila k tým najväčším, ale tento súboj sa na mne podpísal. Zťažka som sa nadýchol, ruky som vrátil späť k telu a pomalým, pevne opatrným krokom som sa vydal k jej telu. Možno som jej naozaj chcel vzdať úctu, to tak však nebolo. Siahol som rukou k jej hrudi, a nite z bočných strán pevne vtrhli do jej tela, odkiaľ jej doslova vytrhli opatrne srdce, a to pomaly, naozaj majstrovsky, vložili do mojej obehovej sústavy. Štyri za dvoch sa rázom zmenilo na obyčajné tri, pretože okamžite ako jej srdce začalo biť, vrátila sa mi druhá podstata. Jej Katon. Postavil som sa. Niečo tu ale nehralo..
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 3:59 pm


Neznáma žena utrpela priveľmi vážne poranenia na to, aby mohla prežiť. S jej smrťou preto opadli aj všetky bariéry, ktoré na ono miesto uvalila, odhaliac tak Takahanovi priestory, na ktoré doposiaľ pre prílišnú prietrž okvetných lístkov nebolo možné vidieť. Za prekvapeniami však vôbec nemusel ísť ďaleko. Do nosa mu totiž ihneď udrela silná vôňa, dokonca niekoľkokrát výraznejšia ako tá, ktorú donedávna uvoľňovali kvety. Ak teda pátral po zdroji, zrak mu musel okamžite padnúť na tajomnú osobu v maske a dlhom bielom plášti...

Maskovaná postava rozhodne stála za všetku tú pozornosť. Nebyť bariéry, mohol by si ju Takahana všimnúť aj skôr, pretože tu postávala takmer po celý ten čas, čo sa odohrával súboj, vyčkávajúc na svoju obeť. Teraz, keď ju už od výrazne zraneného užívateľa jiongu nič nedelilo, neváhala a ladnými krokmi sa neustále približovala. Navzdory tomu, že sa zdanlivo neponáhľala, Takahanovi niečo istotne našepkávalo, že aj keby sa pokúsil uniknúť, nepodarí sa mu to. Jeho súboj totiž ešte ani zďaleka nekončil, práve naopak. To, s čím sa doposiaľ potýkal, bola len akási upútavka na to, čo ho len čaká. Zdá sa, že opäť raz platilo, že najlepšou obranou bude aj v tejto neprívetivej situácii jedine útok. Tá pravá hra sa mohla začať.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 4:27 pm

V momente ako opadla bariéra a tak odhalila nie len obrovský priestor, ktorý mi bol doteraz zakrytý, ale aj osobu ktorá po celý ten čas stála neďaleko a sledovala nás, som nahodil výraz, pri ktorom sa musela pozastaviť aj samotná približujúca sa postava. "Are you fakin kidding me?" Jednoduchý výraz ktorý jasne hovoril o všetkých mojich pocitoch ktoré sa vo mne uchovávali v tejto chvíli. Čakal som že na mňa pošlú viacerých, dokonca som očakával že sme príde ešte niekto, ale že to bude takýmto štýlom? Uvažoval som, či dokonca nespím. Mal som pocit že toto je len nejaý podivný sen v podivnom svete, po podivnej whiskey ktorú som donedávna chľastal v krčme.

"Koľkých z vás budem musieť ešte zabiť, aby ste mi dali pokoj?" Povzdychol som si, napriek tomu v akej naozaj biednej situácii som sa nachádzal, nebol som človek ktorý by preukazoval prehru. Pri mojej arogancii, vlastne nebolo nič zvláštne na tom ako som sa v tomto momente zachoval, pretože len čo sa dostatočne muž priblížil. Schytal. Maskovanec schytal plnú dávku. Pretože to čo sa tu odohrávalo, prestalo byť smiešne, a začalo to byť naozaj vážne. A tak som spojil všetko čo som ešte v sebe mal, všetkú čakru a silu v jednu jedinú techniku, spoliahol som sa v silu ohňa a vetra, naraz, v plnej sile, spoločná technika ktorá mala obrovský rozsah a teraz mierila presne na osobu predo mnou. To by mi mohlo poskytnúť dostatok času, aby som niečo vymyslel, ako ho poraziť. Nech už boli ľudia akýkoľvek, a nech by utekali ako chceli, nebol som typ ktorý by vzal nohy na ramená a utekal. Dokonca, som mal chuť kričať aby ich sem prišlo viac.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 4:46 pm


Takahanov nešťastný útok rozhodne splnil svoj účel. Osoba, ktorá sa ladným krokom približovala k svojej obeti, bola náhle pohltená obrovskou dávkou ohňa. Aspoň to tak teda vyzeralo, avšak reakcia, akej sa nažhavený užívateľ jiongu dočkal, rozhodne nezodpovedala jeho predstavám. Celou oblasťou sa totižto rozoznel nie mužský, ale ženský smiech. Ešte než si to ale stačil uvedomiť, ba čo viac vôbec prerušiť svoju techniku, so stopercentnou presnosťou v dobe, kedy sa venoval spomínanému ninjutsu, pocítil ostrú bolesť vo svojej hrudi.

Nebolo možné, aby to zapríčinila rovnaká osoba, ktorú chytila ohnivá smršť. A veru, nebola to ona. Na mieste totiž v skutočnosti boli až dve tajomné postavy. Takahana si mohol povšimnúť zakrvavený hrot katany, ktorá mu prechádzala srdcom. Toľko zranení, koľkými bol už dnes posiaty, neschytal veľmi dlhú dobu. To však nebolo jediné, čo mohol zazrieť. Postával za ním aj muž, ktorý spomínaný meč zovieral vo svojich rukách. Ako sa k nemu tak rýchlo dostal, a vôbec, ako mohol presne odhadnúť, kedy sa Takahana vychystá na použitie techniky a využiť tú veľmi krátku chvíľku, kedy bol zozadu odkrytý? Muselo mu byť jasné, že tentokrát stojí proti podstatne nebezpečnejším súperom. V porovnaní s členmi Hakuei, s ktorými sa stretol doposiaľ, boli už dve prítomné postavy na absolútne inej úrovni. Istotne mu už muselo dojsť, že toto ani on sám s dvomi srdcami nezvládne...
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 5:04 pm

Videl som presne ako som priškvaril toho idiota, dosť dobre som videl ako oheň pekne opeká toho maskovanca. Ale namiesto toho aby som pocítil výbornú náladu z výhry nad ďalším súperom bez toho aby som stratil jediné srdce, o moje predposledné som prišiel. Nemal som ani tú najmenšiu možnosť zareagovať, moje telo už malo oveľa pomalšie reakcie, vďaka vyčerpanosti a nehovoriac o tom ako dobre zaútočil na môj slepý bod. Zdalo sa že je naozaj koniec, pretože v tak biednej situácii som sa totižto neocitol ešte nikdy. Nikto ma nedokázal obrať o viac ako 3 srdcia, a nikdy som nepocítil to čo teraz. Proti sebe som mal súpera, ktorý bol na vrchole síl, rovnajúce sa mne v plnej sile. A ja, totálne na dne. Bez sŕdc, bez elementov, bez ničoho.

"Asi ešte dosť.. zdá sa.." Prehovoril som potichu, ako odpoveď na moju vlastnú otázku a vykašľal som krv na zem priamo predo mnou, len čo technika skončila. Teraz som naozaj nevedel čo robiť, pretože mi už neostávalo ani poriadne veľa čakry, možno by som to uhral ešte proti tomu tretiemu ale bola úplne nulová šanca aby som porazil aj tú múmiu za mnou. Bolo to nemožné. Zvesil som sa na zem, kolená sa mi začali podlamovať a ja som sa snáď vzdával? Nie.. Aj sám súper za mnou pocítil že musí čo najrýchlejšie ustúpiť, ak to mal byť totiž môj koniec, bude to koniec hodný spomínania. Mal som v pláne vyvolať úplnú formu.
"Ešte sa môžete vzdať.." Prehovoril som potichu, keď nite vyrazili na súpera pričom sa ale skôr snažili ho donútiť vybrať katanu z mojej hrude a donútiť ho ustúpiť aby som mal aspoň ako takú šancu na nejaký posledný vzdor. Mal som posledné srdce, a v túto chvíľu som naozaj nevedel čo robiť. Ak ho naozaj až tak chceli, zadarmo som im ho nechcel dať.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 5:38 pm


Osoba, ktorá postávala za Takahanom, sa pri prvom náznaku útoku nití vzdala meča a uskočila dozadu. Neznámy, v obväzoch zahalený muž, sa však rozhodol zatiaľ nijak nezasahovať. Nebol na to absolútne žiadny dôvod. Svoju doterajšiu úlohu si už splnil. Užívateľ jiongu mal už iba jedno jediné srdce, čo znamenalo, že jeho osud bol v našich rukách. A prečo našich? Pretože postava, ktorá sa schovávala za maskou, ešte stále žila, ba čo viac, nebola ani zranená. Jediné, čoho sa musela predsa len zbaviť, bol jej obhoretý plášť.

"Maj na pamäti, že dievča, ktoré má na dlani vzácny šperk, sa ho nikdy dobrovoľne nevzdá," prehovorila žena, ktorej hlas mohol začuť už pred chvíľou. Jej vzhľad bol nepochybne neobvyklý. Ako náhle totiž zo seba zhodila plášť, ktorý sa jej chytil v ohni, jediné, čo na sebe mala, boli obväzy podobné tým, ktoré mala aj druhá prítomná osoba. Zo všetkého najviac však predsa len pútala niečím iným, a to výraznými, prenikavými očami a dlhými, strapatými, uhľovými vlasmi. A to všetko Takahana vnímal za sprievodu ostrej vône, ktorá mu nepretržito vstupovala do nosných dierok. Ťažko povedať,či by si ju za normálnych okolností užil, ale v súčasnosti v jeho ponímaní istotne zaváňala prevažne smrťou. Zdalo sa, že sa skutočne nachádza v bezvýchodiskovej situácii. Tou dobou mu už muselo byť jasné, že nemá absolútne žiadnu šancu.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 6:05 pm

Avšak v tom čase, kedy tajomná žena rozprávala o nejakých šperkov, nepočúval som. Nemal som v túto chvíľu žiaden záujem nejako ju počúvať, vnímať okolie, musel som si totiž priznať že je koniec. Mal som posledné srdce, to moje. Nemal som už takmer žiadnu čakru, možno tak na pohyb a jednu, dve techniky aj to nie vysokého ranku takže na elementy som musel zabudnúť. Musel som sa spoľahnúť len na Jiongu. A to v túto chvíľu bola moja jediná zbraň, presne ako videli, bol som presne ten typ ktorý bojuje do posledného dychu.

"Maj napamäti že ma takéto keci nebavia..."
Prehovoril som už ostro, napriek tomu som sa snažil zachovať si vážnu a nezaujatú tvár, akokeby ma príchodzia smrť nemala ako ovplyvniť. Už to mohlo zaskočiť obe postavy, ktorým som venoval v túto chvíľu dosť veľkú pozornosť a snažil som sa niečo vymyslieť. Avšak, všetko končilo podľa kalkulácií v totálnej katastrofe. Nemal som naozaj žiadnu šancu, a hlavne nie proti takým podivýnom. No jedno mi bolo už teraz jasné, bol som v genjutsu, alebo som sa do neho chystal vstúpiť. Až v tom momente mi došlo, prečo ma pripravili o srdce a prečo ma tak odlákali aby druhý mohol to urobiť tajne. Až teraz som to pochopil..
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 6:38 pm


Takahana mal zasa raz pravdu. Uvedomil si to pomerne skoro, ale teraz to už nemalo zmysel, pretože tak, ako to aj sám pochopil, nachádzal sa v genjutsu. Narozdiel od tých predtým, ktoré vytvárala jeho predchádzajúca súperka, boli ilúzie ženy, ktorá pred ním v obnaženom stave postávala, na úplne inej úrovni. Predsa len sa jednalo o genjutsu, ktoré oblaflo a udržalo i samotnú Reinu. Pre Takaa, ktorý proti nemu vzhľadom na prítomnosť iba jedného srdca nemal prakticky žiadnu obranu, to bol definitívny šach mat.

"Chápem. Si až príliš nažhavený na súboj na to, aby si si gentlemansky vypočul slová tvojej návštevníčky. Asi s tým niečo budeme musieť urobiť," prehovorila žena s úsmevom na tvári, následkom čoho Takahanu obviazalo jeho vlastné jiongu, znemožňujúc mu tak akýkoľvek pohyb. Aby toho ale nebolo málo, stratil pôdu pod nohami a neznáma substancia mu ich zapečatila.
"Darilo sa ti veľmi dobre, ale mám pocit, že sa už až príliš premáhaš," prehovorila neznáma žena šibalsky, priblížiac sa k znehybnenému Takahanovi, ktorý bol práve ako socha, čo najbližšie, ako to len šlo. Zdalo sa, že sa blížil jeho koniec.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 7:05 pm

V tento moment som bol konečne naozaj porazený. Nikdy som ešte za celý svoj život neprehral. Nikdy mi nikto nedokázal zničiť toľko srdcí, a ešte aj pri poslednom byť schopný ma zabiť jedinou technikou. Mojou najväčšou slabinou proti ktorej nemám žiadnu šancu. Pocítil som ako mi obmotalo telo moje vlastné Hijutsu, moja vlastná technika pomocou ktorej som dokázal vždy všetko. Nemohol som sa pohnúť a naozaj sa môj koniec blížil, cítil som jej vôňu ako sa ku mne priblížila, pohliadol som do tváre samotnej smrti, a usmial sa.

"Naser si.." Prehovoril som potichu a udrel hlavou. Použil som všetku silu len nato aby som jej mohol dať hlavičku keď bola tak blízko. Bol som rebel a bol som príliš arogantný aby som prijal smrť tak ľahko. Vedel som že sa blíži, a tak som sa jej chcel doslova vysmiať do tváre. Vedel som že to ide, ale nebál som sa smrti. Nebál som sa ničoho čo yb si pre mňa pripravila a odísť na druhý svet som bol pekne pripravený. Štvalo ma to, preto som použil hlavičku. Aby som jej ukázal, že sa jej nebojím a že sa postavím pred každú skúúčku ktorú mi postaví. Hocikto.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 7:46 pm


Takahanov posledný pokus o vzburu dopadol sľubne. Jeho hlavička bola natoľko silná, že prítomnej žene po tvári stiekol pramienok krvi. Na počudovanie ju to však absolútne nezaskočilo, práve naopak. Urobila niečo, čo mohlo prekvapiť skôr Takahanu. So širokým úsmevom na tvári jazykom zastavila kvapku krvi a doslova si ten moment vychutnala. Bol to nezabudnuteľný pohľad. Dokonca ani skúsený muž, akým Takahana bol, sa s ničím podobným istotne ešte nestretol.
"Vždy som mala slabosť pre "tvrdohlavých" chlapov," prehovorila bez okolkov, položiac svoje mrazivé ruky na jeho stuhnuté ramená.
"Povedz že mi, Takao Hanare-san, aký to bol pocit?"

"Si úbohým výsledkom dnešnej doby. Navzdory tvojej obrovskej sile v moci svetských túžieb po celý svoj život hľadáš istoty, zachádzajúc tak ďaleko, ako je to len potrebné. Som však presvedčená o tom, že si si na svojej dlhej, bolestivej ceste zaručene uvedomil, že to, čo tak márnotratne hľadáš, je pre teba v skutočnosti tým najväčším väzením," prehovorila žena, zatiaľ čo ho jemne masírovala a vo chvíli, ako bol svojim jiongu spútaný natoľko, že už viac nevedel ani len pohnúť hlavou, sa k nemu naklonila s úmyslom zlízať z neho krv, ktorú mal pre svoju hlavičku na čele. Jej prehovor tým však ani zďaleka nekončil.
"Toľko si sa v strachu hnal za silou a peniazmi, až kým si si medzi Shuuketsu, keď si ich konečne vo svojich rukách mal dostatok, neuvedomil, že ti už viac nie sú na nič dobré. Človeka neživí chamtivosť a moc, práve naopak. Menované hriechy sú našimi najsilnejšími putami, ktoré nás zaslepujú pred skutočným šťastím. Priznaj sa, Takao-kun... kedy si sa naposledy cítil tak slobodný, ako v našom malom súboji?"
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 8:22 pm

V túto chvíľu, som ani sám nevedel v akej situácii sa nachádzam. Musel som si to naozaj v hlave zrekapitulovať, aby som dokázal pochopiť čo sa tu okolo mňa vlastne deje. Takže, prišiel som vlastne ako kontrakt, vyzabíjať pár členov podivnej organizácie Hakuei. Podarilo sa mi to až do momentu, kedy mi zničili takmer všetky srdicia len traja z nich. Avšak, čo ma dostalo bol práve fakt, že som sa ocitol spútaný v Genjutsu, jedinej techniky z ktorej by som sa teraz v žiadnom prípade nemal ako dostať, a vydaný im na milosť, ma začal jeden z ich vodcov, oblizovať po tvári, vodca v ženskej podobe a k tomu takmer nahá.

"Pocit? Bol príjemný. Znova loviť bandu blbcov, za ktorú dostanem zaplatené, to som naozaj dávno nerobil.." Nedokázal som ale povedať jednú vec, a to práve to, že pri súboji som vôbec nemyslel na odmenu ktorú mi poskytnú po príchode späť. Možno to však šlo vyčítať z mojej tváre, ten súboj som si užíval ako ešte nikdy. Ten pocit, kedy som mal vlastne moc nad životom iného, ale musel som si ho tvrdo vybojovať, bol naozaj na nezaplatenie. Chápal som že som bol vytvorený práve preto, moc ktorú som mal. Avšak moaj príliš tvrdohlavá povaha mi doslova zakazovala prikývnuť na jej slová. Nedokázal som to, musel som odmietať, vzdorovať. Neprijať. Aj keď som nemohol. Pretože len čo mi prešla po tvári, zatvoril som oči, a premýšľal. Už len tým že som nedokázal odpovedať, sa zdalo že sa pomaly lámem, avšak moaj tvrdohlavosť a odmietavý postoj bol jasným znamením že budem potrebovať viac ako len presviedčanie.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 8:50 pm


Nebolo prekvapením, že sa prítomná žena vôbec nenechávala odradiť.
"Dám ti v jednej veci za pravdu. Skutočne sme bandou blbcov... aspoň teda podľa spoločnosti a najvyššie postavených ľudí, ktorí v rukách držia moc. Sú to oni, kto udáva morálne hodnoty a určuje definície. Ak má byť inteligencia spôsob, ako si odoprieť šťastie, potom sme rozhodne blbci. V niečom sa však mýliš," prehovorila a zatiaľ čo bol Takahana už dostatočne ponorený v zemi, objala ho rukami i nohami, lepiac sa naňho zboku čo najviac.
"Nelovíš preto, pretože za to dostaneš zaplatené, ale preto, pretože si bol stvorený k hazardovaniu so životom a smrťou. Kým si bol nástrojom v rukách Shuuketsu, mal si všetko, ale pravdou bolo, že šlo o pominuteľné veci. Z toho zásadného ti nezostalo nič. Chýba ti voľnosť... svojvoľné rozhodovanie, držanie osudu vo vlastných rukách. Potrebuješ to viac než čokoľvek iné, rovnako ako my. Máme k sebe bližšie, ako si myslíš, Takao-kun," dodala šepotom, pričom mu rukou prechádzala po celom tele. To malo za následok niečo, čo by Takahanu nikdy nebolo napadlo. Až teraz si uvedomil, že všetka bolesť, s ktorou je nútený žiť, je odrazu fuč. Tak mocné bolo genjutsu, s ktorým sa práve nedobrovoľne potýkal.

Ťažko povedať, akým smerom by sa to ubralo, nebyť toho, že sa na scéne objavila ďalšia osoba. Muž, ktorý pripomínal múmiu, z ničoho nič zhodil svoje obväzy a v očiach Takahanu sa z neho stal niekto, koho by za žiadnych okolností nečakal. Bola to jeho nebohá matka.
"Už sa viac nemusíš trápiť," prihovorila sa k nemu s úsmevom na tvári. Muselo mu byť jasné, že to bolo genjutsu, ale márne mu rozum nahováral, že to nemôže byť skutočné, jeho srdce nepočúvalo.
"Takao-kun... je mi to veľmi ľúto. Už od mala si robil všetko preto, aby si nás zabezpečil, no ja som ťa opustila. Už sa viac nemusíš snažiť. Zašiel si už dostatočne ďaleko. Prišiel čas, aby si žil pre vlastné potešenie," hovorila mu z duše. Pravdou totiž bolo, že Takahanova obsesia zbierania peňazí a snahy o získanie čo najväčšej moci pochádzala z čias, kedy sa mohol len bezmocne prizerať, ako jeho matka odchádzala na druhý svet.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 9:00 pm

Už sa zdalo že sa dokážem z jej rečí vyhrabať. Naozaj, napriek tomu ako múdre boli jej slová, ako zneli naozaj pôvabne a boli dosť pravdivé až to bolo strašidelné, pretože, mala pravdu. Chýbala mi voľnosť, tá sloboda, to bolo čo som chcel. Chcel som si ju kúpiť za peniaze a moc, preto som sa vrátil k tomu čo mi ju dokázalo aspoň z časti získať. Takmer som naozaj podľahol a keď sa na mňa prilepila a dokončila svoju reč, keď som bol úplne ponorený v Genjutsu ktoré som prestával vnímať, bolesť zrazu prešla a všetko moje trépenie bolo fuč. Vyvalil som od prekvapenia oči. Tie sa teraz triasli, aký som bol prekvapený a zdesený zároveň. Nikdy som nedokázal prejaviť city, aj napriek tomu čo sa práve stalo, som vzdoroval. Aj oni pochopili ako mocný som Shinobi...

... "Mami..?" Jedno slovo, ktoré znamenalo moje úplne podvolenie. Ten moment kedy bolo jasné že ma dostali. V momente ako sa sformovala predo mnou matka, sa mi skotúľala slza z tváre. Prvý krát, mohol niekto živý, niekto kto to prežil, vidieť ma zlomeného emočne, citovo. Na dne. Hlavu som sklonil a s divne zvlhšenými očami som sledoval ako sa prepadám do zeme. Odovzdane a bez odporu. Nikto v tento moment nevedel čo sa mi preháňa hlavou, vedel som to len ja. Toto mal byť môj koniec, a ja som s úsmevom, šťastným úsmevom v slzách, zazrel ešte raz matku a odovzdal sa do rúk Hakuei.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 9:37 pm


"Nie tak úplne," zodpovedala nová osoba Takahanovu otázku.
"Mŕtvych nemožno so všetkým priviesť späť k životu. To, po čom zo všetkého najviac túžiš, si nekúpiš ani za všetky peniaze sveta. Vymaň sa s našou pomocou z moci tých, ktorým neprináleží," hovorila nepretržito. Pravdou bolo, že som to v skutočnosti bol ja, Taketori osobne. Podobne, ako tomu bolo v prípade Reiny, však genjutsu mojej partnerky vytváralo ilúziu toho, že som v skutočnosti jeho najbližšou osobou. Nemienil som mu ale nahovárať, že ju dokážem priviesť späť k životu. Tak to nefunguje. Použil som ju len na to, aby som ho mohol zbaviť pocitu viny a odpútať od väzenia, ktoré si v kombinácii so spoločenskými konvenciami sám vytvoril. Ako som sa tak približoval, položil som mu na hlavu ruku, skoro ako keby som ho chcel pohladiť. Pravdou však je, že vo chvíli, ako som vo svojich rukách mal jeho srdce, bolo ešte potrebné získať aj jeho mozog. Uvalil som naňho teda Sennō Sōsa no Jutsu a zbavil ho veľkej časti spomienok. To najdôležitejšie, vrátane detstva, kľúčových momentov a tohoto rozhovoru, som však samozrejme zachoval.

Očista bola dokonaná. Genjutsu už viac nebolo potrebné. Žena ho teda prerušila, následkom čoho som mu odhalil svoju skutočnú podobu. Aj po tom všetkom zo mňa šiel obrovský rešpekt a pohľad do môjho ľavého oka v Takahanovi vyvolával pocit, ako keby som mu zo všetkých osôb sveta najviac rozumel.
"Dovoľ mi predstaviť sa ti. Hovoria mi Usagime. Žena, s ktorou si mal tú česť zblížiť sa, sa volá Kurumi, ale na menách od tejto chvíle nezáleží. Pre ostatných sme obaja Tsuki no Senom, spasiteľom duší, ktorý v mene nášho najvyššieho proroka, Sora no Sena, čistí svet od všetkých mocných. Pýtaš sa, kto si ty? To je jednoduché. Si Hakuei. Prízrak svojho starého ja, zbavený všetkých hriechov a vplyvov dnešnej doby. Narábaj so svojim životom tak, ako uznáš za vhodné, vedúc ostatných k poznaniu. Jediná prosba, ktorú na teba máme, je - pokračuj v šírení našej osvety. Nikto nemá právo ovládať ostatných. Všetci tí, ktorí majú moc a nezaslúžia si ju, musia dôjsť k porozumeniu, alebo zomrieť našimi rukami. Nespadni na svojej ceste do ich siete, staň sa duchom," vysvetlil som zmätenému Takahanovi všetko potrebné, zatiaľ čo ho moja partnerka so širokým úsmevom na tvári i naďalej objímala a hladkala.
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 3 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru