Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 26 z 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 26 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Aug 28, 2015 7:13 pm

Zbehla som ešte domov po zvitok s technikou, ktorú som ukradla z našej knižnice. Rodičia o tom nepotrebujú vedieť. Ba čo viac. Nerozprávala som sa s nimi tak dlho, že zrejme ani nevedia, že sa u mňa prejavil element lávy. Dokonca ani môj brat Kataro. Gats už áno, ten ma pri tom videl, ale bohužiaľ. Zase sa niekam vytratil. Toto miesto som si zvolila preto, lebo tu panovala pokojná atmosféra a ticho, ktoré som potrebovala k študovaniu zvitku, hoc som si už čosi čítala cestou a tak sa stalo, že som omylom do niekoho vrazila. Po nejakej tej chvíli som dorazila až sem. Prvé, čo sa mi stalo, bolo to, že som sa tak začítala do toho zvitku, že som si nevšimla strom pred sebou a vpálila rovno doň.
"Do pitvora aj s tými stromami nevychovanými." Sklonila som sa po zvitok, ktorý mi vypadol z rúk, nejako som ho chytila do jednej ruky a druhou som si šúchala boľavé čelo. Mrmlajúc si čosi popod nos som sa vybrala ďalej, hľadajúc vhodné miesto na posadenie. Raizou za mnou nešiel. Asi ma nechcel "vyrušovať" pri tréningu, čo by určite nevyrušoval, ba by som sa potešila, alebo mal možno niečo na práci.
"Hm?" Nadvihla som obočie, keď som zbadala niekoho postávať pri jazere. Tá postava mi bola povedomá, a tie vlasy.
"Kiseki?" Vyslovila som jeho meno, ale nie príliš nahlas, skôr to bolo len pre moje uši, takže to určite nepočul. Trénoval. Ako mohol vietor takto ovládať? Že by to malo niečo spoločné s tým, čo mi predtým sľúbil, že mi povie? Neozývala som sa k nemu, len som pozorovala, ako sa snaží tie kamene a kto vie akú háveď k tomu udržať vo vzduchu.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Aug 28, 2015 7:22 pm

Nevedel som o tom, aké to má Yoko doma ale dalo by sa povedať, že som na tom bol takmer rovnako. Ja som svojho otca nevidel veľmi dlhú dobu a ani som to nepotreboval. Bol som rád, keď som nebol na nikom závislí. Yoko som si naozaj nevšimol aj keď už tam musela nejakú chvíľu byť. Začínala mi nabiehať žilka na čele, lebo som sa snažil aj cez už takých 10 vznášajúcich sa hávetí prinútiť pomerne veľký balvan o veľkosti mojej hlavy preniesť zasa ku mne. To sa mi ale nepodarilo a pár vecí u mňa padlo do vody, lebo som sa na ne prestal sústrediť. Hneď na to som pustil všetko a padol som na koleno a pomerne rýchlo som dýchal. Bola to skôr psychická záťaž než tá fyzická. Budem musieť pokračovať, toto ma nezastaví. Opriem sa o koleno a pomaly sa postavím na nohy. Mal som na pláne zasa niečo zdvihnúť a to som pred sebou uvidel známu osobu. Než sa asi stihla nazdať ucítila, ako sa do nej oprel samotný vietor a pokúšal sa ju vytlačiť do vzduchu ale bola pomerne dosť ťažká, takže som s ňou ani nepohol. Povzdychol som si a vykročil som bližšie pri čom som sa stále pokúšal o to isté. Každým krokom bola sila vetra silnejšia a už keď som bol pri nej asi na milimeter sa jej museli odlepiť nohy od zeme a potom zasa padla. "Oh, Ahoj Yoko." Pozdravil som ju a tváril som sa prekvapene, ako keby som sa ju nesnažil teraz zdvihnúť zo zeme. "Čo ty tu?" Opýtal som sa jej a utrel som si kvapky potu z čela.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Aug 28, 2015 7:58 pm

Očividne ho niečo takéto vyčerpalo. Stále mi bolo ale záhadou, ako je možné, že dokáže prakticky manipulovať so surovým elementom. Nikdy som nič také nevidela. Asi som mu mala ísť pomôcť, keď padol na kolená a všetko to, čo doteraz držal vo vzduchu, spadlo do vody. Ale ja som tam len stála ako také tvrdé y s divným výrazom v tvári, pretože som akosi nevedela, čo si myslieť. Napokon si ma Kiseki predsa len všimol. Chcela som ísť oproti, avšak narazil do mňa vietor. Spočiatku som si len vravela, že tu je nejako príliš veterno, možno sa blíži búrka, aj keď obdialeč neboli žiadne sivé mraky. Ale čím ten vietor silnel viac a viac, doplo mi, že to má na svedomí práve Kiseki. Zvitok som si držala tesne pri tele, vlasy mi lietali na všetky strany, uvoľňovali sa s gumičky, s ktorou som ich mala zopnuté do chvostíka.
"Hej!" Zamračila som sa, pretože som mala pocit, že každú chvíľu sa proste odlepím od zeme a skončím v jazere. Vôbec som sa nedivila, keby sa to stalo. Škodoradosť dnešných ľudí nepozná hranice. Moje obavy sa naplnili, avšak len čiastočne, pretože ma len trochu zdvihol do vzduchu.
"Okamžite ma polož!" Zvrieskla som naňho rozhorčene, nie že by mi takéto levitovanie nejak extra vadilo alebo mi mohlo ublížiť, ale vážne som sa obávala toho, že ma niekam hodí. Našťastie na to nemal dosť síl, preto keď som opäť pristála na zemi, som si len povzdychla.
"Však ty ešte uvidíš, až sedmičku ovládnem." Prižmúrila som naňho oči, v ktorých bolo jasne vidieť, že toto len tak plávať nenechám.
"Nooo, prišla som si sem...preštudovať tento zvitok." Spomínaný zvitok som k nemu otočila a on tam mohol prečítať názov lávovej techniky.
"Nemyslela som si, že tu na niekoho natrafím. A už vôbec nie, že tu budeš práve ty. Myslela som, že ešte budeš oddychovať." Ja som sa mala čo ozývať, keď som zdrhla z nemocnice s obviazanými poranenými časťami tela a vlastne...tých pár obväzov som na sebe mala doteraz.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Aug 28, 2015 8:17 pm

Pomaly som sa blížil a aj keď som videl na jej tvári, že ju to asi štve naozaj som to chcel vyskúšať. Preto, keď už som bol dostatočne blízko, ako ona prehovoril som na ňu. "Prepáč mi, že som to na teba skúšal ale chcel som vedieť o svojich možnostiach ale si stále príliš ťažká a ja príliš slabý." O jej váhe som jej hovoril už aj predtým, takže to pre ňu nemuselo byť nič nové. Nebral som to, tak, žeby ju to malo uraziť ale moje skúsenosti s komunikáciou u opačného pohlavia boli malé. Však ja som sa nerozprával takmer s nikým sám od seba, ak som naňho nenarazil. "Nebolo to myslené nijak v zlom. Len súčasť tréningu." Dodal som ešte a letmo sa pousmial a zaujal zasa svoj neutrálny výraz, ktorý som mal takmer vždy. "To znie ale ako dobrý nápad, ak ju ovládneš, tak by som si stebov veľmi rád zatrénoval." Každý tréning a ešte proti niečomu takému by mi pridalo neskutočne veľa skúseností a to aj tak tak skoro nebude, takže som si myslel, že do v tedy budem aj ja o dosť silnejší aj keď už som mal 19 rokov a ešte som sa nedostal z postu genina. Proste ma nikto nedoporučil na skúšky chuuninov na ktoré som tento rok chcel ísť aj keby som musel predať svoj dom. Vysvetlila mi, prečo som prišla a ja som prikývol s tým, že súhlasím a rozumiem. Potom ale prešla tá druhá veta a tu nastal problém, keďže ja som klamať nemohol. "Práveže ja som šiel do kancelárie za Mizukagem, aby som mu povedal niečo málo o tej misii ale nevybral som si žiadnu misiu, lebo si hovorila, aby som si oddýchol. Preto som potom zašiel na cvičisko, kde som si dal tréningový boj s bývalou spolužiačkov z akadémie a práve odtiaľ som sa dostal sem, aby som mohol trénovať svoje veterné schopnosti."   Yoko si asi nepredstavovala, že budem oddychovať práve týmto spôsobom ale toto som bol celý ja. Ja som ako oddych bral to, že som nešiel na misiu ale zosíliť som chcel aj tak, preto som venoval veľa času tréningu. Možno práve preto ma to predtým tak zmohlo a práve aj teraz som nebol v top stave ale nebolo to nič, čoby ma dokázalo položiť. Naposledy som takto skončil na dva týždne chorý z prepracovania ... Kedysi som mal veľmi slabú imunitu a často som v akadémii chýbal, preto som sa stal geninom o dosť neskôr, ako Yoko aj keď som nastúpil rovnako, ako ona. Možno si to ešte pamätá, kto vie.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Aug 28, 2015 8:33 pm

"Na ja, kilá, ktoré som počas Vianoc pribrala som ešte nestihla schudnúť. Nemusíš mi to pripomínať." Brala som to s humorom. Vedela som si robiť srandu zo samej seba, aj keď je pravda, že som ju oveľa radšej robila z druhých.
"Ja to chápem. Nabudúce mi to ale nejak oznám, ono je to fakt čudné, keď si tu proste niekto stojí a odrazu sa zdvihne do vzduchu." Nebyť toho, že som sa s jeho schopnosťami nestretla počas misie, asi by som spanikárila, a to dosť. Pravdepodobne by som si začala namýšľať, že ma niekto napadol a chce zo mňa vyrvať moju milovanú sedmičku. No, u mňa nikto nikdy nevie. Na svete existuje veľa ľudí, ktorí prahnú po moci chvostového démona a priznajme si, ja sama som nepatrila k najsilnejším shinobi. Teda, zatiaľ.
"Och, zábavný by taký tréning možno bol, ale...vieš. Ešte by som omylom odpálila dedinu." Uchechtla som sa. Aj keď, naňho by som asi niečo ako Bijuudamu nepoužila. Nechcela by som ho predsa zabiť! Kisei mi začal rozprávať o tom, ako to vlastne bolo. Takže ma predsa len neposlúchol a šiel si v takom stave po ďalšiu misiu.
"Boh ťa ochraňuj, ak by si nejakú misiu prijal. Osobne by som si ťa našla a jednu ti vrazila." Myslela som to smrteľne vážne, aj keď som sa pri tom usmievala ako mesiačik na hnoji. Myslela by som si o ňom, že je asi chorý, pretože len taký človek si pôjde na bohvieakú misiu nevyspatý a s malým množstvom chakry. Aj keď, on je genin, jeho by na nejakú bojovú misiu asi ani nepustili. Teda aspoň nie samého.
"Žasnem nad tým, ako niektorí ľudia môžu považovať tréning za oddych. Ja osobne omnoho radšej vylihujem na posteli a tlačím do hlavy rôzne jedlo." Nechcela som mu presne povedať, že chipsy a také nezdravé sračky, nemusí vedieť, že za mojou váhou nestojí tak úplne vianočné jedlo.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Aug 28, 2015 9:23 pm

K jej váhe som sa viac už nevyjadroval aj ja som si myslel, žeby ju to už len urazilo, ak by som to spomenul. "Viem príšte to tak urobím aj keď si nemyslím, žeby si chcela, aby som s tebou pohyboval vzduchom." Mal by som nad ňou plnú moc a nezdala sa mi, ako charakter, ktorý sa rád cítil bezbranne bez toho, aby sa mohol nejako brániť a niečo spraviť. "Ak by sme teda šli trénovať bolo by to mimo dedinu. Ani ja by som jej asi príliš neprospel." Khairuni mi už stihol povedať naozaj veľa o tom, čo by som mohol byť schopný časom urobiť a tiež by to nebolo nič príjemné pre okolité stavby. Potom ale povedala o tom, ako by ma asi zbila za niečo také. "Aj Khairuni s tým nesúhlasil, takže som tam naozaj nemohol ísť ale prečo by si ma ty bila?" Nikto sa o mňa nikdy nestaral a pojem empatia mi chýbal. Preto som sa tomu čudoval  aj som trocha prekvapene vyzeral. S tou misiou sa ale naozaj riadne mýlila, lebo mňa už poslali na veľa misíí, ktoré môjmu ranku neodpovedali. "Nepovažoval som tréning za oddych ale potrebujem zosíliť. Nie kvôli osobným dôvodom ale kvôli vyššiemu cieľu, ktorý mám, ako nositeľ draka." Nehovoril by som jej o tom, ak by som jej to nechcel povedať. Už minule som jej niečo málo naznačil ale nedostali sme sa k tomu a možno teraz bol čas na to, aby som jej povedal niečo viac, ak by teda o to mala záujem.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Aug 28, 2015 10:14 pm

"No, to neviem ani ja, ale aspoň by to bolo slušnejšie. Nehovoriac o tom, čo by sa stalo, ak by som mala sukňu." Našťastie pre mňa, som sa neradila k typickým dievčatám a necítila som potrebu obliekať sa nejak veľmi sexy. Skôr som uprednostňovala pohodlnosť. Čím pohodlnejšie, tým lepšie.
"No jop. Sila vetra, čo?" Pousmiala som sa. Nevedela som, na akú úroveň sa až bude môcť vyšvihnúť. Už len na úrovni Genina toho ovládal pomerne dosť. Čo ak niekedy v budúcnosti bude môcť privolávať tornáda a podobne? Asi by to bola nepríjemná skúsenosť, pretože pokiaľ dobre viem, Chomei niečo také neovláda.
"Khairuni?" Nadvihla som obočie. Kto mal preboha také čudné meno? Že by to bol nejaký jeho kamarát? Nemala som ani poňatia o tom, že by to mohlo byť niečo...v ňom. Nie to ešte nejaký drak. Doteraz som na nich veľmi neverila, aj keď sa hovorilo o tom, že existuje pár ľudí, ktorí ich údajne dokážu privolať.
"No, preto, lebo zbytočne riskuješ. Vieš, aby si si to zapamätal." Dobre, trochu som klamala. Bolo by to hlavne preto, že ma neposlúchol, nie že by som si vyžadovala nejakú poslušnosť alebo tak niečo, ale tak...chápete snáď.
"Mal by si si ale nájsť aj nejaký čas pre seba. Nemôžeš stále len trénovať, takto nič nedosiahneš." Akosi som si najprv neuvedomila, čo povedal, až po chvíli mi trklo, že sa nazval nositeľom draka.
"P-počkať!" Vyvalila som naňho oči.
"Nositeľ...draka? Eeeeeeh?" Dívala som sa naňho ozaj prekvapene. Ako mohol byť nositeľom bájneho tvora? Možno si len zo mňa robil srandu. Kto vie, ale tak prvý apríl nebol. Nevedela som, čo si mám o tom myslieť, vravel mi síce, že mi to celé vysvetlí, ale rozhodne som nečakala, že na mňa vybafne, že je nositeľom tvora, o ktorom som si už dlhé roky myslela, že je len výmyslom spisovateľov.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Aug 28, 2015 10:45 pm

"Ak by si na sebe mala sukňu asi by som mal lepší výhľad ale myslím si, že by som to na teba v tomto prípade nepoužil." Nieje možné, aby mi toto verila, lebo nevedela o tom, že neviem klamať ale bola to čistá pravda, ktorú nebolo možné spochybniť. Na jej druhú odpoveď som len súhlasne prikývol. "Je to meno, toho draka, ktorého mám v sebe." Bolo jej vidno na očiach, že to meno sa jej zdá čudné a malo aj prečo, lebo ľudské ani nebolo. Predtým som to nepovedal o tomto nikomu, až na to, že som sa chválil, že budem najsilnejším užívateľom vetra. Nie, žeby som jej veril 100% ale chcel som vedieť, čo spôsobí fakt, že o tom niekto bude vedieť. Možno som si to len chcel vyskúšať, že čo to spôsobí. Hlúpa zvedavosť, ktorá prekoná aj moju nedôverčivosť. "Čas pre seba? Akože k čomu? Priateľov skoro nemám, takže ho nemám s kým tráviť a oddychujem pokiaľ sa nezotavím do ďalšieho tréningu. Som v tomto pomerne skromný." Skôr som sa takto naučil existovať. Áno samota bolo to, čo ma kedysi trýznilo, čo mi bralo všetku moju dobrú náladu ale ten drak vo mne to celé zahnal a dal mi cieľ. V tom už na mňa pozerala, ako keby som spadol z vyšne a ja som bol nútený jej to nejako dokázať. Preto som si rozopol mikunu, ktorú som si dal zo seba dole a položil ju na zem. Otočil som sa jej chrbtom a cez to sieťkové tričko, ktoré som na sebe mal mohla vidieť, že v oblasti lopatiek mám obrovskú pečať. "Niečo podobné, majú aj jinchuuriky ale on si mňa vybral sám hneď pri narodení. Takže tým, čím som ja sa stať nedá, ak to len tak chceš." Povedal som pomerne kľudným hlasom, ako keby sa nič nedialo. Nevedel som, čo jej o tom mám povedať alebo skôr, čo by chcela vedieť. "Si prvá ktorej o tomto hovorím, tak neviem, čo také by si o tom chcela počuť? Nechcem ti to tlačiť nasilu." Bolo vidno, že aj teraz som sa správal, ako keby som sa ja vnucoval a bol som len príťažkou, ktorou tu ona trpí ale to bolo tým, že som bol samotár a inak som sa chova nevedel. Proste som tak iných ľudí bral. "Možno ťa ale bude zaujímať, že ten, kto má v sebe draka, nemôže ovládať žiaden iný element, okrem toho s ktorým je spojený. Vďaka nemu vlastne môžem robiť to, čo viem. Taktiež ... nedokážem klamať. Možno, ak si spomenieš raz som ti hovoril, aby si klamala ty za mňa a to je ten dôvod." Bral som to, ako cennú skúsenosť, ktorá mi ukáže, ako zareaguje človek, ktorý o tomto nič nevie. Ako s týmito informáciami naloží? Začne sa na mňa pozerať inak? Nemyslel som si, žeby sa na mňa pozerala, ako na monštrum, keď má v sebe aj ona iného tvora ale možné bolo všetko. Otočil som sa zasa na ňu, určite sa pečaťou už musela pokochať dosť. "Určite vieš, že budem nerád, ak o tom budeš hovoriť niekomu ďalšiemu ale povedzme si to na rovinu. Neverím, že to nikomu inému nepovieš." A práve toto bolo to zlé na mojej povahe, že som nikomu neveril. Preto, keď som jej to povedal musel som sa pozrieť bokom a nie jej do očí.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Aug 29, 2015 11:03 am

"To vravíš len preto, aby som ťa nepovažovala za úchyla." Do široka som sa zaškerila. Ťažko povedať, kým on v skutočnosti je. Možno nie je tak nevinný, ako sa na prvý pohľad zdá.
"A ja som čo?" Pousmiala som sa. Pochybujem o tom, že by mi vravel také veci, keby sme kamarátmi neboli. A predsa len, viac menej som mu zachránila prdel, aj keď následne, nebyť toho, že sa zastavím, asi by som ho bola zabila. Ale tak, nad takým scenárom sa asi neoplatilo už ani premýšľať, pretože sa našťastie nestal. Následne začal Kiseki s vysvetľovaním toho, ako to vlastne v skutočnosti je. Počúvala som ho s istým záujmom v očiach, predsa len to bolo niečo, s čím sa každý deň nestretávate. A rozhodne to zaujímavo znelo. Uprela som pohľad na pečať na jeho chrbte.
"Wau." Vydýchla som s údivom.
"Takže predsa len draky existujú. Pokiaľ tomu ale správne rozumiem, ak si ťa drak vybral, teda...Khairuni...máte spolu asi pomerne dobrý vzťah, nie?" Toto bol asi jediný rozdiel, ktorý nositeľa draka a Jinchuurikiho odlišoval, pretože Bijuu sú zapečatení na silu a to sa potom odráža na ich správaní.
"Usudzujem to aj podľa toho, že si nabral jeho čiastočný vzhľad, pokiaľ si dobre pamätám. Prebral kontrolu nad tvojou mysľou, nie? Viem, že mi Khairuni vravel, že sa nerozprávam s Kisekim, z čoho som bola dosť vykoľajená." Potichu som sa zasmiala.
"Každopádne som rada, že tu v okolí žije niekto s podobným bremenom, aj keď ty to máš asi jednoduchšie." Pousmiala som sa, pričom som ho potľapkala rukou po ramene. Kiež by som mala rovnaký vzťah s Chomeiom, bohužiaľ, ten sa asi nevedel ani zmieriť s faktom, že už nie je zapečatený v Hitomi a že mu nikto konečne nedoprial vytúženú voľnosť.
"Nemáš dôvod neveriť mi. Neexistuje tu nikto, komu by som to mohla povedať." Nemala som veľa kamarátov. Teda, jediní, s ktorými som sa rozprávala, bol on a Raizou. Prečo by som však niečo také Raizouovi vravela? Nebola to informácia, ktorú by nutne potreboval vedieť. Tak čo.
"Ale díky za dôveru, no." Dodala som sarkasticky.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Aug 29, 2015 12:03 pm

"Nechám ťa v tom, aby si si to teda myslela." Nemusel som ju presviedčať o opaku. Nebol som úplne nevinný, moju nevinnosť si vzala jedna pomerne zvláštna žena, ktorú som po tom incidente už v podstate nestretol. "Asi si ma prepočula ale bolo tam slovíčko skoro a ty si vlastne jediná, koho by som za priateľa považovať mohol." Aj to tak asi bolo, lebo s nikým iným som sa ešte takto nebavil. Videl som jej v očiach, že ju to zaujíma, čo ma  uprímne potešilo. Vidieť to ale na mne nebolo, lebo som bol zastánca neutrálneho nečitateľného výrazu. "Dobre si to pochopila, je to tak, ako si povedala. Dalo by sa povedať, že povahami sme takmer obaja rovnaký." Boli tam malé rozdieli ale ten najväčší bol v skúsenostiach, ktorých mal on neúrekom a ja som ich dostával len po malých dúškach. "V ten moment som bol donútený sa s ním prehodiť, aby som nabral väčšiu silu. Za to predtým sa ti ospravedlňujem, že sme ťa tak museli ... vystrašiť." Nepovedal som vykoľajiť, lebo sa mi to akosi nehodilo do kontextu, ale dalo by sa to pobrať aj takýmto spôsobom. Potom som si vypočul ďalšiu vetu o tom, ako to mám ľahšie. Bola to pravda aj keď môj charakter to poznačilo viac, ako jej. "Od toho tu budem ja, ak niekedy budeš chcieť s čímkoľvek pomôcť môžeš sa na mňa obrátiť."  Asi to neznelo príliš presvedčivo od človeka, ktorý jej práve povedal, že jej neverí. Aj keď ak si dobre pamätá vložil som do jej rúk svoj život, čo tiež potrebuje nutnú dávku dôvery. Tam bolo len iné to, že som asi nemal ani na výber. Keď preniesla ten svoj sarkazmus musel som sa nad tým pousmiať. "Prepáč mi tento môj postoj. Viem, žeby som ti veriť mohol a snažím sa ti veriť ale pochop, naozaj si prvá ktorej o tom rozprávam. Som zastánca toho, že sa nikomu nedá veriť už od svojho útleho detstva, takže mi budeš musieť dať chvíľu, aby som to u teba vytlačil a mohol ti naozaj dôverovať." Nechcel som, aby si myslela, že to je ňou. Tento môj postoj bola len moja chyba alebo skôr moje stanovisko s ktorým som bojoval a keďže som takto žil naozaj veľmi dlhé roky je to naozaj ťažké začať niekomu plne dôverovať zo dňa na deň. "Možno to ale časom dám, mám na to predsa len celú večnosť. Len, aby som si švihol, než zostárneš." Toto bol veľmi chabý pokus o vtip, ktorý ona nemohla pochopiť, lebo nemala ako vedieť, že som nesmrteľný a nemôžem zostarnúť. "Ak ťa zaujímajú draci, mohol by som nejakého privolať, mám s nimi zmluvu." Dodal som ku koncu, ako bonus.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Aug 29, 2015 12:48 pm

"Tak to máš potom fajn, keď v tebe nesídli tvor, ktorý sa snaží získať voľnosť pri akejkoľvek príležitosti." To, čo sa udialo po misii, nebolo prvý krát. Sedmičke som nemohla veriť, čerpať jeho silu som mohla len v prítomnosti niekoho druhého. Nemala som v pláne zomrieť v tak mladom veku, predtým, než dosiahnem svoje ciele, ktoré ma sprevádzajú už roky.
"Nevystrašili ste ma, len...trochu na tej situácii bolo vtipné to, že som si o tebe myslela, že si..." Rukou som mu naznačila niečo, čo znamenalo "šibnutý". No tak, je úplne normálne, že sa s niekým rozprávate a odrazu vám povie, že kecáte s niekým úplne iným. Poviete si, že to je ťažká schizofrénia, niečo také, aké mal Smígl v Pánovi prsteňov.
"Och, tak za to ti ďakujem, je to od teba milé." Kiseki mi mohol pomôcť tak maximálne nejakými tými radami, čo by nebolo tak úplne zlé, ba naopak. Skôr by som však mala vyhľadať pomoc u nejakého iného jinchuurikiho, ktorý má svojho Bijuu pod kontrolou.
"Ja to samozrejme chápem." Nemusel sa mi za to ospravedlňovať, určite mal k svojej nedôvere určité dôvody. Ja by som mala byť rovnaká, väčšina jinchuuriki sa kvôli správaniu svojho okolia voči nim uzavrie do seba, ale ja som taká nebola a nikdy nebudem. Chcem svoju dedinu ochrániť, nie na ňu zanevrieť.
"Och, som presvedčená, že o týždeň budeš mať vo mne plnú dôveru." Myslela som to vážne. S málokým som sa bavila, väčšinu času som trávila osamote, občas som s niekým prehodila pár slov, ako napríklad s Raizouom, ktorý mal rovnakú psychickú poruchu ako ja. Ale že by som niekomu vyzradila Kisekiho tajomstvo? Tak to teda nie. Pri jeho poznámke som sa uchechtla.
"Hej no...Počkať! To s tou večnosťou si myslel vážne?" Možno to povedal len tak obrazne, predsa len ľudský život je pomerne dlhý. Nevedela som si však predstaviť, že by mal takú možnosť žiť tak dlhú dobu. Naveky mladý. Ja som takú možnosť ako Jinchuuriki nemala, môj život bol rovnako dlhý ako u iných ľudí. Raz zomriem. Či už prirodzene alebo nie.
"Mám ešte jednu otázku. Myslíš, že ako Jinchuuriki by som sa s tebou mohla prepojiť? Totižto, to že nie si tak úplne normálny, som cítila už skôr, ale neprikladala som tomu veľkú váhu, pretože som nemala ani páru o tom, že by sa do ľudí pečatili aj draci." Zrejme o ňom nevedel ani len Chomei, ťažko povedať, nepýtala som sa ho na to a myslím, že teraz ani nemá chuť so mnou debatovať. Odkedy posledný krát vystrčil rohy, sa ani len neozval.
"Vieš privolávať drakov? Vážne? Jasné, že chcem nejakého vidieť!" Ako malá som bola do drakov blázon, neskôr som od nich upustila, pretože som verila v to, že neexistujú. Vyzerala som presne ako nejaké malé dieťa, ktoré každú chvíľu dostane svoju obľúbenú hračku, na perách som mala široký úsmev a v očiach mi svietili hviezdičky.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Aug 29, 2015 6:11 pm

Jediné, čo musí je to, aby sa s ním časom nejako udobrila alebo sa pokúsila ovládnuť jeho silu. Viac toho urobiť nemohla a je si určite vedomá toho, že ho môže používať len v tých najhorších situáciách. V podobnej, ako sme boli my. "Schizofrenik alebo nejaký iný blázon? Hej to je logické." Pokýval som hlavou v súhlas a nechal som vietor, aby mi prečechral vlasy. Povedala, že o týždeň bude mať moju dôveru, čo sa mi zdalo pomerne vtipné, že bola v tomto ohľade taká sebavedomá, preto som sa k tomu už príliš nevyjadroval. Nevedel som ani sám, ako sa situácia časom vyvinie. "Myslel. Ten kto má v sebe draka, tak ostane vlastne večne mladý. Ako je ma možné zabiť to hej ale na starobu nezomriem." Potvrdil som jej, že som to nemyslel obrazne ale naozaj úplne v takom zmysle, v akom to bolo. Tá jej otázka bola pomerne zaujímavá. Nevedel som jej správne odpovedať ani ja ale mal som teóriu. "Nie som si tým úplne istý ale myslím si, že ak by sa ťa moja chakra dotlka a rovnako aj tvoja mňa, možno by to aj išlo. " Ja som tomu príliš nevenoval pozornosť aj keď zvláštny pocit som z nej mal aj ja sám. Dokonca som si raz predstavoval, že ma viac priťahuje kvôli tomu pocitu ale čo vám poviem, bola to len moja bujná myseľ, ktorá si vie predstaviť kdejaké zvláštne veci, ako čo som sa predtým zamyslel v tej chatrči. Keď povedala, že chce vidieť draka začal som naozaj pomerne pomaly tvoriť pečate. Ako nejaký učeň na akadémii. Bolo vidno, že ručné pečate nie sú moja silná stránka, keďže som ich takmer nikdy nevyužíval. Po nejakej chvíli to ale bolo a tu sa objavil dym, ktorý zahltil prostredie. Chvíľu na to musela Yoko úcitiť sladkú voňu, ktorá sa jej vdrala do nosa. Keď sa dym rozostúpil naskytol sa jej pohľad na obrovského strašideľného draka, ktorým mohol mať práve cez 10 metro na výšku a 8 na dĺžku. Riadne a silno zreval a zahnal sa labou po Yoko, ktorá tým musela odletieť naozaj poriadne ďaleko. Bola to len ilúzia ale zatiaľ som jej z nej nevyťahoval, možno sa z nej dostane sama aj keď na toho draka to bolo naozaj pomerne veľmi dobrý výkon. Ja som v tom genjutsu bol tiež ale mňa z neho určite o sekundu dostane.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 30, 2015 8:20 am

"No, tak nejak. Proste že to nemáš v hlave tak úplne v poriadku." Teraz som sa cítila dosť trápne za to, čo som si o ňom chvíľu myslela. Ale dalo sa to ospravedlniť mojou nevedomosťou, vážne som nevedela o tom, že má v sebe zapečatené niečo také.
"Wau. Takže keď sa staneš dostatočne silným a málokto ťa bude môcť poraziť..." No, všetko bolo možné. Kiseki by tým pádom prežil rôzne udalosti, ktorých sa ja osobne nedožijem, pokiaľ nevynájdem kameň mudrcov, v budúcnosti bude môcť rozprávať deťom a vzdelávať ich o rôznych udalostiach v minulosti, ktoré sám prežil. Bol by z neho mudrc. Stačil by mu len starecký vzhľad, dlhé biele vlasy, bradu po pás a bol by z neho hotový Gandalf.
"Niekedy, až na tom so sedmičkou budem lepšie, by sme to mohli skúsiť. Možno by som vďaka tomu mohla vidieť Khairuniho. A ty zase na oplátku sedmičku." Určite by to nebola od veci skúsenosť. Vidieť toho, s ktorým som sa už raz rozprávala, ale prikladala som to najprv ťažkej schizofrénii. Potom začal skladať pečate, zrejme na Kuchyiose no Jutsu, ale trochu to trvalo. Nebol zrejme v ručných pečatiach dobrý, narozdiel odo mňa, pretože ja som v tomto doslova excelovala. Pečate som zvládala, ako sa vraví, ľavou zadnou. Pocítila som aj nejaký sladkastý pach, ale neprikladala som tomu nijakú väčšiu pozornosť, spájala som to s charakteristickým znakom daného draka. Avšak to, čo sa stalo ďalej, ma viac než len prekvapilo. Predo mnou sa objavil obrovský okrídlený drak zelenej farby. Nebolo by to nič zlé, ani by som sa nebola bála, dokonca by som ho pohladkala, nebyť toho, že sa po mne zahnal labou a udrel ma tak, že som sa pekne preletela a pristála tvrdo na zemi.
"Čo to...?" Viditeľne som bola prekvapená, čakala som, že Kiseki bude mať draka pod kontrolou. Nebola som v Genjutsu dobrá, napriek tomu, že som bola pomerne inteligentná. No, inak by som si to možno všimla, ale v tej chvíli som bola tak šoknutá, že ma táto možnosť absolútne nenapadla, len som so strachom pozorovala obrovského draka predo mnou. O čo mu šlo? Prečo na mňa vlastne zaútočil?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 30, 2015 12:03 pm

Nemala sa za čo cítiť trápne. Nevysvetlil som jej predtým nič, skôr by bolo zvláštne, ak by si to o mne v tej chvíli nemyslela, to by asi bola ona za tú bláznivú. "Ak sa toho vôbec dožijem. Pri takej náročnosti misií som si už veľa krát myslel, že bude po mne. Ale ja si ich vyberám sám a som rád, že mi to bývali kage vždy dovolil. Takto sa stanem silným čo najskôr, keďže s tých misií sa najľahšie čerpajú skúsenosti." Skúsenosti, ktoré ma môžu stáť život ale sú dobrou cenou za to nebezpečenstvo. Kde inde človek získa viac, než práve na misi? Už som si ale sám seba pár krát predstavil tak o dvesto možno tristo rokov, vyzerám stále rovnako no v hlave by som toho už mal, ako dve generácie rodín. Nevedel som, či vôbec toľko informácií je ľudský mozog pochopiť ale asi vďaka tomu drakovi to možné určite je. "To by bol dobrý výmenný obchod alebo časom, ak zvládnem úplnú premenu, tak sa ti kľudne ukážem na živo." Teraz ak by som sa o niečo také vôbec pokúsil asi by som sa premenil na kameň a zomrel by som. Ani v tejto premene, čo ovládam teraz nesmiem ostať dlho inak by sa mi to mohlo vymknúť úplne z rúk. To už sme boli ale obaja vystavený genjutsu v ktorom sa nám stalo to isté. Yoko vo svojom genjutsu videla, ako som bol odhodený  ale ja som ostal v bezvedomí. To už sa na ňu obrovský zelený drak rozbehol s úmyslom ju rozpučiť pod svojimi nohami, takže pomerne prudko vyskočil a strhmlav sa pustil na ňu. Medzi tým sa ku mne drak, ktorý bol o niečo väčší, ako ja dostal a prebral ma z genjutsu. Nechcel som tak ponechávať Yoko preto som sa jej dotkol a vložil do nej svoju chakru ktorá ju z genjutsu mala okamžite dostať. V tedy sa jej naskytol pohľad na mňa a na draka, ktorý bol vysoký 1,7 metra a bol dlhý okolo 3 metrou. Ten sa ale zrazu prevalil na chrbát a začal sa pomerne kruto a výsmešnie šúľať na zemi, lebo sa mu podarilo vystrašiť Yoko. Bol naozaj škodoradostný a vždy miloval, keď sa mu niečo také podarí. "Yoko prepáč mi za to ale toto je Ryuu sa vyžíva sa v tom, keď môže niekoho postrašiť. Podobný stret, než som s ním uzavrel zmluvu som mal aj ja a tiež ma pekne vysmial." Prezradil som jej a pozeral som na ňu, či z toho nieje príliš vykoľajená a že či nepotrebuje podoprieť, lebo Ryuu vedel byť vo svojich ilúziach veľmi strašideľný a poriadne presvedčivý. "Ja z vás vážne nemôžem." Ak by to dokázal asi by si drak zotrel slzičku u oka, ktorá mu vybehla kvôli smiechu. Veľmi si užíva takéto chvíle a už to bolo naozaj strašne dávno, než som ho privolal. "A to som dúfal, že sa bude konečne bojovať, keď už si ma po toľkej dobe privolal." Zašomral drak nespokojne a podišiel k Yoko do ktorej jemne strčil hlavou, ako keby jej chcel ukázať, že nieje taký strašideľný a že ho môže poškrabkať. Aj keď je pravdou, že ak by tu nestála pri mne asi by ju strašil ešte pekne dlhú dobu. "Buď rád, že to nieje ozajstný boj. Ešte by sa ti niečo stalo a k to to vysvetlí tvojim rodičom? Ja určite nie, však by zo mňa nič neostalo." Hnev rodičou bol aj v tomto svete naozaj krutý a nie to ešte hneď draka, to už si rozmyslíte, či nedáte na ich syna pri bitve pozor.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 30, 2015 2:42 pm

"Kiseki?!" Vykríkla som jeho meno, keď zbadala chlapca za drakom v bezvedomí. Otriaslo to mnou, čo to, že sa drak obrátil na mňa, nezlepšilo.
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!" Zakričala som nahlas, pri čom sa otočila a rozbehla sa kade ľahšie. To je len sen. Musí to byť sen! To nie je možné! Naháňa ma drak. Tvor, o ktorom som doteraz verila, že neexistuje. Prečo ja? Prečo ja?! V tej chvíli som precitla, vrátila som sa späť do reality. Drak, ktorý sa zdal byť päť krát vyšší odo mňa, bol v skutočnosti len malý dráčik približne v mojej výške.
"Eeeeh..." Akosi som k tomu nemala komentár. Bola som v šoku, dívala som sa na nich, ako keby mi absolútne nedopínalo, čo sa vlastne stalo. V tej chvíli mi zmodrala gebuľa, prevrátila som očami a zrútila sa k zemi v bezvedomí, pričom miesto mojich očí bolo vidieť len dve menšie špirály, typické u anime postavičiek, ktoré sa zrútili. Bolo toho na mňa moc, ten drak mi spôsobil taký šok, že som to celé jaksi neuniesla, ešte som sa pritom tvárila pomerne komicky.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 30, 2015 6:14 pm

To, že som sa chvíľu rozprával s privolaným drakom spôsobilo to, že som si nevšimol počiatočnej reakcie Yoko na to genjutsu. Myslel som si, že ho zvládne v pohode, lebo ja už som v ňom pár krát bol ale nenapadlo ma, že to môže u nej až takto zapôsobiť. "Tuším si trénoval .... len tak ďalej a vystrašíš každého." Drak sa akosi zasa začal rehotať, keď si ešte raz prezrel Yoko, ktorá z toho mala asi traumu. Na druhú stranu ale Yoko teraz nevyzerala príliš dobre a asi bude potrebovať niečo na ukľudnenie. Ja som si k nej kľakol a prstom som do nej strčil. "Žiješ?" Opýtal som sa jej a naklonil som hlavu na stranu pričom som sa jednou rukou chytil za bradu. "Asi som ťa predtým mal varovať." Povedal som pomerne zamyslene. Asi som jej príliš s tým jej zotavovaním nepomáhal, chudák Yoko, že som tu pred ňou stál ja a nie niekto iný.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 30, 2015 6:30 pm

Pomaly som pootvorila oči. Prvé, čo som počula, bol rehot draka, ktorý sa na mne asi dosť zabával. Však ja mu to ešte spočítam.
"Nie, Kiseki, som zombie." Poznamenala som sarkasticky. Presunula som sa do sedu a rozhliadla sa. Stále sme boli pri jazere. Snažila som sa vrátiť do svojej pozitívnej nálady, ale ten drakov rehot ma nesmierne iritoval. Dobre, že som sa sama psychicky nezrútila a on si tu zo mňa bude mať srandu.
"TY!" Môj výraz sa náhle zmenil. Vyzerala som nasrato, presne ako nejaký býk, ktorý zazrel šatku červenej farby. Postavila som sa na nohy a otočila sa k dračikovi, nad ktorého som sa naklonila.
"Ty si budeš zo mňa robiť srandu, áno?!" Prižmúrila som naňho oči. Mienila som mu to vrátiť štvornásobne, nikto si tu zo mňa robiť dobrý deň nebude. Zložila som pečate a s pomocou techniky Rinpugakure no Jutsu som naňho vyfúkla obrovské množstvo lesknúceho sa prachu, ktorý ho mal na krátku chvíľku oslepiť, možno kvôli nemu i začal kýchať. Kto vie.
"Tak. To by bolo. Teraz sa môžem začať smiať ja." Trochu som sa od toho mesta oddialila, pričom som sa usmievala ako mesiačik na hnoji. Nech si trochu pokychá, dráčik, ale mňa štvať proste nebude.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 30, 2015 6:52 pm

"Radšej ho nenapodobuj, lebo ti to ostane." Prehovoril som na ňu a ostal v kľaku. Medzi tým sa Yoko začínala premieňať na takého démona hnevu. Pripomínala mi, že ženy dokážu byť v niektorých prípadoch vážne strašideľné. To už ale Yoko použila akúsi techniku na Ryuuho, ktorý razom nič nevidel a začal poriadne naťahovať. Natiahol jeden krát, druhý krát a takto nejakú chvíľu. Bolo vidno, že sa pripravuje na poriadny kých v ktorom stála Yoko, ktorú on v tomto stave nevidel. Preto, ak sa rozhodne ostať na tom mieste dlho suchá rozhodne neostane. Po chvíli sa ale ozval naozaj hlasný kých, ktorý sa rozlial po okolí jazera. To už sa ale dráčik skryl za mňa a akosi si rozmyslel to, že sa chce nechať pohladiť a skôr teraz tak urazene hľadel na Yoko, ktorá mu to spôsobila. "Prečo mi strašíš draka Yo?" Opýtal som sa jej tentoraz celkom pobavene. Bol o proti ostatným drakom ešte dieťa, takže rozohnená Yoko musela príjsť poriadne strašidelná aj jemu.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Aug 30, 2015 7:39 pm

Môj plán vyšiel tak ako mal. Docielila som to, že si ten dráčik šiel kýchnuť, ale keďže sa stále tak nadúval, tak radšej som si pvoedala, že sa odtiaľ spakujem, pretože som nechcela byť celá od jeho...sopľov. Potichu som sa uchechtla, keď sa drak skryl za Kisekiho.
"Prosím ťa, to mal za to, že mi takmer spôsobil psychickú ujmu." Pousmiala som sa, vyzerala som byť opäť v poriadku. Dračika som chcela pohladkať, ale keď teraz sa takto predo mnou skrýval...Hm.
"Čo keby sme uzavreli mier, hm?" Opýtala som sa draka za ním, pričom som sa k nemu priblížila a natiahla k nemu dlaň. Zatiaľ som sa ho však nedotýkala a pevne verila, že sa mi nepokúsi odhryznúť ruku. Bolo by asi čudné byť hendikepovaným jinchuurikim. Vlastne..ako by som potom používala techniky?
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 30, 2015 7:56 pm

"Mohla si to brať, ako tréning proti genjutsu, možno ho časom ľahšie prekukneš." Vďaka tej vôni som vždy vedel, kedy som sa dostal do toho genjutsu ale ešte nikdy som sa z neho nedostal skôr, ako ma z neho dostal jeho vlastník. Yoko sa priblížila drakovi, ktorý do mňa štúril hlavou, aby som ho bránil, no ona mu nechcela urobiť nič. "Keď ja ti neviem..." Zašomral si drak po pod nos ale nakoniec vyšiel spoza môjho chrbta a hlavou sa otrel o Yokinu ruku. Jeho vzhľad bol prispôsobený živote v lese, preto vyzeral, ako keby bol tvorený zo stromu ale to bola len kamufláž. Aj keď časom sa z toho stane naozaj tvrdá obrana, proti prípadným útokom. No teraz je možné, žeby ho vedela zraniť aj ľudská zbraň. "Príšte mi ale prines jahody." Preniesol svoje požiadavoky k nej, keďže ja som mu jahody už akosi prestal nosiť. "Čo hovoríš na toho draka? Väčšieho teraz nezvládnem privolať ale ak by si chcela Ryuu by ho sem mohol priviesť ale z toho by bol asi povyk." Spýtal som sa a oboznámil som ju s tým, prečo som vlastne neprivolal väčšieho. Pravda ale bola taká, že ak by som to urobil je možné, žeby ma niečo také dokonca až zabilo, lebo som ešte na to nemal taký objem chakry.  
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Sep 05, 2015 9:50 pm

"No, na genjutsu som drevo. Pozri, robí mi problém i takéto niečo." Bol to fakt, s ktorým som už toho asi veľa urobiť nemohla. Chcela som sa zamerať skôr na niečo, čo mi pôjde, v prípade Genjutsu som sa spoliehala predovšetkým na svojuho Bijuua, teda to tak bude asi až v budúcnosti, pretože ten je teraz v takej nálade, že by sa ma nedotkol ani paličkou z dvadsať metrovej vzdialenosti. Pousmiala som sa.
"To si zapamätám." Poškrabkala som ho na hlave. Jeho pokožka bola taká zvláštna, pripomínala na prvý pohľad kôru stromu, ale nebola tak drsná, no stále na dotyk čudná, akosi som nevedela to k niečomu prirovnať.
"Je roztomilý, aj keď asi dosť škodoradostný, čo?" Uchechtla som sa. Až jedného dňa budem mať summona, ocenila by som, ak by bol takýto, pretože by som s ním mohla stvárať somariny.
"Stále sa mi nechce veriť, že si schopný privolať niečo také." Aj keď som tu toho dračika hladkala, prišlo mi to neuveriteľné. Celé roky som neverila v ich existenciu a odrazu tu jeden z nich stojí predo mnou a necháva sa škrabkať.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Sep 08, 2015 10:38 am

Aj keď som sa tu rozprával s Yoko a pritom vnímal aj draka na chvíľu som sa zamyslel. Predstavil som si seba o také 2-3 roky, ako sa vznášam v oblakoch a lietam spolu s týmto mocným no zatiaľ pomerne mladým tvorom. Bola to naozaj veľmi krásna predstava a až vietor, ktorý mi prečechral vlasy ma z tohoto snenia zobudil. Našťastie som to dokázal pomerne dobre zakryť, teda myslel som si to, ako aj v tej chatrči. "Nebola si ale jediná, koho doňho chytil. S používaním genjutsu som na tom rovnako, ako aj ty. Najprv ma z toho musel dostať on až potom som mohol niečo urobiť. Je to docela riskantné ho povolať, ak je nepriateľ dobrý v genjutsu." Časom som dúfal, že ma z toho bude dostávať samotný Khairuni, ktorý je vo mne. Predsa len on by mal byť schopný narušiť môj tok chakry. "Né ja niesom škodoradostný..." Drak sa zasmial pomerne potmehúdskym spôsobom. Ryuu mal trocha smolu, lebo ja som nebol na také vtípky, takže by si so mnou asi toľko srandy, ako s Yoko neužil. Možno by som ho mohol nechať túlať sa po tomto svete s nami ale mohlo by to byť aj nebezpečné. Nie pokiaľ sme v dedine ... Za takýchto okolností by to ale problém nebol, ak by na mňa potom ľudia nehľadeli, ako na zjavenie sveta. K tomu trocha tajnosti v tejto oblasti nikdy neuškodí. "Ani sa ti nedivím, tí ktorý to vedia si to nechávajú pre seba v najväčšej tajnosti. A práve preto si 3/4 obyvateľstva myslí, že sú to len legendy." Bol som človek, ktorého dávne legendy a mýty naozaj zaujímali, lebo človek sa ani nenazdá a zistí, že niektoré z nich môžu byť dokonca aj pravdivé. Dráčik do nej ešte raz šťuchol hlavou a priblížil sa ešte viac aj celým svojím telom. "Aj keď vyzerá, väčší ako mi, ešte by ťa ale na seba nezvládnul zobrať." Určite ju už muselo napadnúť, žeby sa na ňom chcela previesť. To bolo aj prvé, čo napadlo mňa. Možno tých pár desiatok metrov by uletel ale rýchlo by sa unavil. Teraz som si pomerne zvláštnym spôsobom prezeral Yoko a rozmýšľal som, či je ťažšia ona alebo ja. Na chalana som bol naozaj tintítko, takže práve preto som nad tým teraz rozmýšľal.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Sep 08, 2015 7:52 pm

"Aspoň nie som sama." Nejaké pozitívum na dnes. Nie som jediné drevo na Genjutsu. Motivácia lvl. Just do it. 
"To je jeho jediná obrana? Nedokáže trebárs chŕliť oheň? Ospravedlňujem sa, ak to je schopnosť drakov len v rozprávkach, o skutočných drakoch neviem vlastne absolútne nič a neviem, či knižné predlohy sú vhodným zdrojom informácií." Poškrabkala som sa za hlavou. Síce je pravdou, že som bola príliš hyperaktívna na to, aby som čítala nejaké knihy, sem tam som si ale nejakú predsa len do ruky vzala. Nebudem predsa ako dnešné pipky, ktoré by si o knihu ani bicykel neopreli. 
"Nieeeee...Vôbec si sa nesmial na tom, keď si ma na smrť vystrašil." Prižmúrila som naňho oči. Takého škodoradostného summona by som brala, aspoň by som mala o zábavu postarané. 
"Chápem. Ak by sa to prevalilo, nemuselo by to dopadnúť dobre. Obaja vieme, akí ľudia dokážu byť, keď nájdu niečo, čo môžu využiť. Draci sú silní sami o sebe, nehovoriac o materiáli, ktorí by sa dal využiť." Myslela som na dračie šupiny. Pokiaľ som sa nemýlila, dračie šupiny prepustili málo čo. Mohli by z nich vyrábať brnenia, čokoľvek, ľudia by si našli využitia, na čo ich použiť, preto bude lepšie, ak to ostane tak, ako doteraz. Aj keď som pochybovala o tom, že draky žijú niekde tu. To by som ich už určite bola niekde zazrela. 
"Jeho domov sa nenachádza na mieste, kam môže človek dôjsť peši, čo?" Položila som ďalšiu otázku. No čo, bola som zvedavá, rada som nasávala nové informácie. 
"Och, to je škoda. Rada by som si na ňom zalietala, i keď prakticky by som to mala zvládať aj sama, ale predsa len...let na drakovi je niečo úplne iné než let s pomocou vlastných krídel, nie?" Pousmiala som sa, pričom som rukou prešla po Ryuuovom dlhom krku až na chrbát, presne na miesto medzi dvomi veľkými krídlami. Zdali sa byť dostatočne silné, ale zdanie v tomto prípade zrejme klame.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Sep 12, 2015 10:10 am

"Zatiaľ hej. To genjutsu je  jeho najsilnejšia zbraň na odstrašenie nepriateľov a ten jeho vzhľad slúži na to, aby v lese dobre skryl svoju prítomnosť. Keďže ho nemôže vycítiť žiaden senzibil, tak je to naozaj užitočné. Ak si ale zopár rokov počkáš uvidíš aj ako chrlí oheň. Teraz je na to proste primladý má len 54 rokov." Tohto dráčka som už mal dva roky a za celú dobu som ho povolal len pár krát. Zvyčajne som sa spoliehal vždy na svoju silu ale niekedy si situácia vyžadovala aj primerané prostriedky.
Niektoré legendy, ktoré sú písané o drakoch sú vždy z časti pravdivé ale vedia aj veľmi preháňať, takže treba čítať poriadne medzi riadkami. Ak to napísal človek vždy je tam časť klamstva, jedine, ak by som napísal nejakú takú knihu ja sám. Drak sa začal zasa pobavene smiať, keď sa mu ešte priznala, že ju naozaj vyľakal aj keď to už dávno vedel. Bol veľmi rád, ak sa mu to podarilo, vyžíval sa v tom. "Ak by sa mi to nepodarilo, nemohol by som dostávať svojho mena. Nepodnikneme niečo no ták? Poďme strašiť! " Prehováral nás drak pri čom jemne švacol ocasom Yoko. Našťastie dokázal ovládať svoju silu, takže to musela cítiť, len ako také pošťuchnutie po zadku. Ja som sa na toto pozrel pomerne zvláštnym spôsobom. Ak by som to urobil ja, asi by som už letel ponad toto jazero. Nie, žeby som mal chuť to urobiť ale šlo len o princíp. "Je to pravda takmer všetko z ich tela sa dá veľmi dobre využiť. Lepšie je si ale zobrať už z umierajúceho jedinca alebo z mŕtveho tela. Neverila by si, koľko to aj tak vydrží." Niečo také som ale na pláne nemal robiť, lebo aj tak chcem bojovať pomocou techník a nie vlastného tela, takže také brnenie alebo zbrane by mi boli nanič. "Určite sa tam pešo nedostaneš. A neviem, či ich svet nestráži nejaká bariéra, nepýtal som sa ale môžem ti to zistiť od Khairuniho, ak by si chcela. Jedine, ako som sa tam ja dostal bolo za pomocou obráteného kuchyiose. No môžem ti povedať je to tam obrovské a niekedy naozaj nebezpečné." Kto vie, možno by sa tam časom chcela ísť pozrieť do takej zeme. Myslím si, že niečo také by som jej dokázal splniť, ak by to naozaj chcela. Potom začala hovoriť o lietaní a mne sa na tvári objavil menší úsmev. Naozaj som miloval výšky a lietanie je niečo zatiaľ pre mňa takmer nedosažiteľné. "Lietanie samo o sebe je úžasné. Každý let je niečím výnimočný, tak ako aj let na drakovi. Už aby som mal aj ja krídla, aby som to dokázal." Trafila do čierneho a čo zmanemalo, že ja som teraz bol zasa chvíľu mimo, lebo som sa začal rozplývať nad predstavou o lietaní. Bolo vidno, že práve teraz nevímam. Určite už jej nemuselo príjsť divné, že budem mať aj ja dračie krídla, keď už šupiny a predné nohy som zvládal. Časom možno zvládnem celú premenu. Ryuuovi sa páčilo, keď ho takto hladila po chrbáte, preto u nej spokojne stál. "Ak si počkáš časom ťa určite preveziem." Ponúkol sa drak a ja som sa o chvíľu prebral zo svojho tranzu pomerne s blaženým výrazom. "Keď už budeš vedieť lietať aj ty sama určite sa musíme niekam spolu preletieť. Nepoznám veľa ľudí, ktorý to naozaj dokážu, tak si to užime aspoň my." Môj nadšený výraz sa postupom času pomaly vytrácal späť do toho neutrálneho aj keď oči mi teraz svietili týmto pocitom. Ja som ich len tak nedával príliš najavo, naučil som sa to tak a je to výhodnejšie.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Sep 24, 2015 6:44 pm

"Eeeeh..."Len" 54 rokov." Z pohľadu človeka to boli takmer tri štvrtiny priemernej dĺžky života, ale pre drakov to boli ešte detské veky. Kto vie ako dlho sa dožívajú. Predpokladala som ale, že ich vek môže dosiahnuť i niekoľko pár stáročí.
"Strašiť?" Pobavene som sa usmiala, čo mohlo byť po nedávnych skúsenostiach so sedmičkou, nepochopiteľné. Nemožné. Ako som sa mohla dať tak rýchlo dokopy? Nuž, mám silnú, nezlomnú vôľu a práve tej pripisujem všetky svoje doterajšie úspechy, pretože bez nej by som nedokázala absolútne nič.
"Rada by som, ale tuto Kiseki by asi nebol rád, keby si sa objavil medzi ľuďmi." Dodala som, pričom som si zastrčila pramienok vlasov za uši. Nebola som takým suchárom ako Kiseki, milovala som zábavu, nie nadarmo som získala prezývku "Postrach Yoko", aj keď to bolo v čase, keď so mnou puberta a hormóny bili najviac, ako sa dalo.
"Heeeeeeej!" Ten drak ma tresol chvostom po zadku, ale snáď mu nedám jednu spak ruky kres papuľu. Ešte by mi užral ruku, čo by nebolo...dobré. Ak by to ale urobil človek, malý, veľký, mladý, starý, bolo by mi jednoducho jedno, kto, tak by som mu vrazila takú, že by ešte hodinu po tom hľadal na zemi svoje zuby. Prípadne zubnú protézu.
"Och, to je škoda. Rada by som sa tam pozrela, ale šanca, že by som bola i ja tou vyvolenou, ktorá by za summona získala tak nádherne nebezpečného tvora je asi dosť mizivá." Pochybovala som o tom, že je na svete veľa shinobi, ktorí privolávajú drakov. Určite ich existuje len niekoľko. Napadla ma však jedna otázka, ktorú som nahlas nevyslovila, ale v mysli nad ňou premýšľala. Existuje len jeden druh drakov alebo aj niekoľko ďalších? Napríklad hadí draci? Či východní?
"Ja viem. Let na vlastných krídlach som už zažila, let na drakovi však nie, mohla by to byť zaujímavá skúsenosť." Pochybovala som o tom, že v blízkej dobe si vôbec zalietam. Po tom, čo som zistila, aký dokáže byť Chomei zákerný len preto, aby sa dostal na slobodu, odmietam vôbec čerpať jeho chakru. Opäť zažiť to, čo som zažila...Nie, už nikdy viac.
"Rada si počkám. Len dúfam, že neprežijem celý svoj život, než sa budem môcť na tebe zviesť." Obrátila som zrak k dračikovi, pričom som mu opäť venovala úsmev a pokračovala v škrabkaní za párom ostrých rohov.
"Jasné, až to zvládnem, ozvem sa ti." Lety osamote možno mali svoje čaro, ale niet nad ten pocit, keď niekto letí pri vás. Niekto, kto vám čiastočne rozumie a trochu i chápe, čo je to mať zatrpnutého démona v sebe.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 26 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru