Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 18 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 18 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Fri May 09, 2014 12:43 pm

Klon
Nejdříve jsem si vyslechl Rokura a přikývl. ,,Je to smutné, že víc lidí nepřežilo. Tady je však vaše odměna." Hodil jsem jim určitý obnos a pak se podíval na Hikara. ,,Teď zatím není mise žádná. Raději si odpočiň a naber zase sílu, kdo ví, co nás ještě čeká."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri May 09, 2014 12:51 pm

Vyslechl jsem Co seito rekl a pak jsem dostal skvely napad asi si poradne pokecat se svym Sumonem.
"DObra tedy." Na jednu stranu se mi ulevilo. Poklonil jsem se a pote se vydal smerem na Cviciste.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Fri May 09, 2014 5:45 pm

Pozrel som sa na Seita.
"Viac sa obávam toho, že sa nedokázali ubrániť. Kazekage nebol práve jeden z tých slabších. práve naopak mal pod palcom silu troch dávnych kage... "
Povedal som trošku ustarostene. To ktorý nepriateľ stál proti nám a aký silny bol bola záhada. Najhoršie na tom bolo, že nikto neprežil. Zobral som odmenu a kývol Seitovy. Potom som šel už preč.
Presun

Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 10, 2014 9:46 pm

Faito

Dorazil jsem i se svým doprovodem k kanceláři Hokageho a tam jsem se postavil "do fronty". Začal jsem si v hlavě přeříkávat všechny věty a znázorňovat všechny situace, které by mohly nastat. Tohle bylo opravdu důležité a záležel na tom další postup. Vlastně celá má budoucnost.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun May 11, 2014 9:27 am

Klon
Seděl jsem pohodlně v křesle a všude bylo ticho. Nebyl problém zaslechnout zvuky za dveřmi, tak jsem se k nim otočil a chtěl promluvit, ale objevil se tu jeden člen z Anbu jednotek a něco mi sdělil. Přikývl jsem hlavou a poslal ho zatím pryč. Nic dalšího už mi pak nebránilo a já je mohl pozvat dovnitř. ,,Vstupte."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 11, 2014 9:50 am

Faito

Vešel jsem dovnitř a došlo mi, proč mi Assasin neodepisoval na tolik zpráv. V křesle seděl někdo úplně jiný. Odložil jsem klobouk a podíval jsem se na toho mladíka.
"Jmenuji se Faito Dansaku, Hachidaime Mizukage. Rád bych mluvil s Assasinem...jedná se o techniku, kterou moc lidí neumí a já bych rád, aby ji použil." zopakoval jsem svůj požadavek.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun May 11, 2014 12:00 pm

Objevil jsem se v kanceláři a před Faitem se mírně uklonil. Pak jsem zrušil svého klona, protože mi nepřišlo vhodné, aby Mizukage jednal jen s ním a proto jsem se dostavil osobně. ,,Seito Senju. Zastupující Hokage." Na chvíli jsem se odmlčel a přemýšlel nad tím, co řeknu o Assasinovi. ,,Assasin je momentálně mimo vesnici."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 11, 2014 12:33 pm

Faito

Semkl jsem nespokojeně rty. Ale co, ještě nebylo nic ztraceno. taktéž jsem se lehce uklonil a řekl:
"Během pár dní sem dorazí i má podřízená, která předá novou mírovou smlouvu, kterou musíme obnovit a zažádá o výměnu technik. Jsou všechny na papíře a týkají se hlavně zabezpečení vesnice. Netušil jsem, že budu muset do Konohy osobně, leč události posledních týdnů mě přesvědčili o tom, že musíme být připraveni na vše..."
Podíval jsem se na Kashikeho, který tam byl se mnou.
"Počkej venku, myslím, že zde jsem v bezpečí, pošlu pro tebe, až to bude nezbytné..."
Když odešel, otočil jsem se zpět a sedl jsem do křesla.
"Určitě Vám došel dopis od Otokageho o informačním sdílení. Nevím, jak jste na něj odpověděl, já ho přijal. Stejně tak ho navrhnu vám a začnu hned teď: Kromě naší známé organizac z Iwagakure existuje ještě jedna. Která nejspíš zničila Sunu. Jsou to loutkaři na úplně jiné úrovni, než známe. Jejich loutky ovládají několik KG a oni sami na tom nejsou o nic hůř. Myslím, že tu máme problém..."
Podíval jsem se zástupci přímo do očí. Můj pohled byl nekompromisní a vážný.
"Znám jen pár lidí, kteří by mohli v Otogakure sedět na nejvyšších pozicích. A obávám se, že ani jednoho tam vidět nechceme..."
Pochopitelně jsem poukazoval na nejhorší nukeniny, kteří v oto byli.
"Když už jsme se tak přehoupli k onomu tématu naší staré známé Reiny, rád bych mluvil s Assasinem o Edo Tensei - technice, kterou umí jen on. Tedy...pokud vím. I když objevily se spekulace o několika dalších uživatelích, o kterých jsme se domnívali, že jsou mrtví..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun May 11, 2014 12:48 pm

Zprávy které přinesl nebyly moc dobré, ale na to už jsem si v poslední době zvykl. Nejvíce mě překvapila ta o nové organizaci. ,,Nová organizace? Měl jsem za to, že to byla ta z Iwagakure, která zničila Sunu. Co se týká dopisu od Otokageho, tak jsem ho taky přijal." Jako další jsem se chtěl vyjádřit k Edo Tensei, ale musel jsem o slovech chvíli přemýšlet a taky o tom, kolik toho ví Faito o našich staronových členech v Konoze. ,,Technika velmi nebezpečná, ale lákavá. Řekněme, že vím o dalších lidech, co ji umí." Nic vic jsem neříkal a čekal, co bude chtít Faito.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 11, 2014 1:00 pm

Faito

"Rád bych ji na někoho použil. Myslím, že jeho limity jsou už na vrcholu a s Edo Tensei by mohl Kirigakure ochránit víc, než kdokoli jiný. Vím, že pro bezpečí vesnice udělá vše, co bude moci..." řekl jsem a doufal, že si Seito bude myslet, že mluvím o Kashikem. Celou dobu jsem z něj nespouštěl oči.
"Nehodlám Vás zatěžovat detaily, rád bych si o tom promluvil s tím člověkem, který techniku umí, pokud je to možné..."
Ano, je pravda, že kolovaly zvěsti o tom, že Orochimaru je naživu, ale byly absolutně nepodložené, ANBu v Konoze pracovalo důkladně a naši "špehové" už neměli tak volnou ruku.
"Nerad bych z toho dělal nějakou velikou bublinu, která by byla zpečetěna jakousi dohodou mezi vesnicemi a tak dále. Rád bych, aby to bylo v zájmu jedince a aby z toho těžil pouze ten, jenž techniku provede..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Mon May 12, 2014 8:04 pm

Každý chce ochraňovat to, co má rád. Kirigakure pro nás toho taky dost udělala. Navíc sám mám ve vesnicí nějaké esa. Schůzku jim sjednat můžu. Zatím jsem nemluvil a v hlavě mi proudilo mnoho myšlenek. ,,Uvidíme, co na to řekne on. Mluvit s ním samozřejmě můžete, ale jestli vám bude chtít pomoct, to nezaručím." Přešel jsem k němu o něco blíže a natáhl k němu ruku. ,,S vašim dovolením. Nerad bych chodil po Konoze v doprovodu Mizukageho. V lidech to vyvolává otázky." Pousmál jsem se a jakmile se Faito chytil, použil jsem Hiraishin a oba jsme zmizeli.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon May 12, 2014 9:56 pm

Faito

"Ještě okamžik..." řekl jsem a pozval Kashikeho dovnitř. "Tenhle půjde s námi... Je tu pro mou osobní ochranu a získání trochy zkušeností..."
Oba jsme se chytili Seitovy ruky a zmizeli jsme.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat May 17, 2014 11:39 am

Objevil jsem se zase před budovou, ale teď nešel do kanceláře, ale do jiné místnosti. Do místnosti, kde sídlili radní. Jak já je nemám rád. Lehce jsem si povzdechl a pomalu došel ke dveřím. Radní...Funkce, která má sloužit jako protiváha Hokagemu. Ale vydávat takové závažné rozkazy, zeptat se mohli. Nechtěl jsem tam vtrhnout jenom tak, takže jsem na dveře slušně zaklepal a vstoupil. Pohlédl jsem na ty dva a cítil se trochu neklidný, ale i tak jsem musel zachovat chladnou hlavu. ,,Je mi jasné, že to bylo na váš rozkaz...Ale poslat do vesnice, kde se to hemží nukeniny, ty lidi...Každý ztracený shinobi z Konohy jde na vaši hlavu." Mluvil jsem klidným hlasem, ale už dopředu jsem věděl, že mě jejich odpověď vytočí. Bylo to tak vlastně vždy.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat May 17, 2014 11:54 am

Mitokado Homura a Koharu Utatane
Hokageho kancelář - Stránka 18 E4TQG
Hráli jsme spolu karty, když v tom nás vyrušil Seito Senju.
"Seito Senju? Ty nám nemáš, co vyčítat. Udělali jsme vše proto, aby nedošlo k žádným ztrátám, pokud vše vyjde podle plánu, tak to Konoze jenom přispěje."
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat May 17, 2014 12:11 pm

,,To tedy doufám, že ke ztrátám nedojde." Nebo by se mohlo něco ztratit i v Konoze. Tuhle část věty jsem si nechal pro sebe. Přeci jen teď nebyl čas na to, aby byly nějaké nepokoje u nás. ,,A co lidé z Ame? Myslíte, že budou rádi, když se od jedné nadvlády, dostanou k druhé? Takže bych se rád dozvěděl, v čem nám to přispěje?" Byl jsem si téměř jistý, že se to od nich nedovím, protože oni by si nechali svoje záměry pro sebe klidně i navždy, ale zkusit jsem to musel.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat May 17, 2014 12:20 pm

Mitokado Homura a Koharu Utatane
Tse, ty neustálé mírové ideály Konohy. Přivedli nás jen do zničení. Člověk vše dělá pro dobro Konohy a co se mu dostane?
"Nelze být jen dobrý, Konoha musí dělat i špatnosti, pro správné fungování. Yin a Yang...My jsme Kořeny stromu a Hokage je koruna, drží všechny listy pohromadě. Strom je tak pevný jako jeho kořeny. Takto to bylo vždy, od dob Prvního Hokage až doposud. Ame je zbytečná, nezapomeň, že Hanzou vyhlásil válku Konoze a při prvním útoku Vás všechny málem zabil. Ame nám může poskytnout předsunuté velení, zdroje a svou polohou nám poskytuje ideální prostor pro manevrování. Ame jedině s Konohou může růst jako nikdo. Ame bude poskytovat vláhu pro náš strom, aby mohl růst do patřičných výšin."
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat May 17, 2014 12:37 pm

,,Hm." Se stromem měli samozřejmě pravdu. Vím, jak to na světě chodí. Ale... Podíval jsem se na ně a dlouhou chvíli uvažoval o jejich slovech. ,,Nechť je dnes po vašem. Ovšem každý křivý úmysl, který by se nějak citelně dotkl jejich vesnice a občanů, bude potrestán. Všichni v téhle místnosti víme, jak se věci v Konoze mají." Doufal jsem, že nejsou tak staří a význam těch slov pochopí. Ještě jednou jsem se na ně podíval a pak šel raději pryč. Zrovna s nimi jsem totiž své odpoledne trávit nechtěl.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat May 17, 2014 1:18 pm

Mitokado Homura a Koharu Utatane
"Musíme se ho zbavit a musíme vrátit do čela Konohy JEHO. ON nejlépe chápal co znamená být Strom. Uděláme ze Seita vůdcem Kaeriryuchi...Koharu, musíme zkontaktovat členy ostatních vesnic." Zamračil se a začal rozdávat karty. Tak jako při této hře záleželo na tom, jaké karty drží v ruce a jak s nimi umí zacházet. Teď záleželo na tom, zda naše hra výjde s kartami, které jsme rozdáli. Za vším, stálo daleko víc, než byste si jen mohli myslet. Homura sundal své brýle a v jeho stařeckých očích byla vidět rudá.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Sun May 18, 2014 9:43 am

Vzal jsem si od Seita dopis a pro jistotu ignoroval Raikiho nadšení. "Jak si přejete." Kývl jsem a vydal se za Raikim, směrem k bráně. Tohle mohlo být ještě zajímavé. A nebo taky ne. Ale bylo by prima, kdyby to bylo zajímavé.
// přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri May 23, 2014 6:47 pm

Zamyšleně jsem dorazil ke dveřím Hokageho. Přemýšlel jsem nad tím, jak Seita převychovám. Možností bylo mnoho, ale Já potřeboval něco opravdu účinného. Chyba, kterou Seito učinil s Lucy, se nesměla opakovat! Záležela na tím budoucnost klanu Senju. Pokud Assasin bude jediný, kdo klan Senju bude rozmnožovat XD (má syna Tobira), budu to muset zůstat na mě, abych zachránil téměř vymřelý druh. Má to však problém... až v tak dobré kondici jsem žel nikdy nebyl. Pokud bych chtěl zachránit klan Senju, chtělo to více zkušeností a lepší vytrvalost... nebudu popisovat kde a s čím. Pokud by se odhodlal i Tobiru svůj klan zachránit, bylo by to od něj šlechetné. Nic méně Tobiru ovládal shoton, takže by neměl teoreticky být nositelem pohlavních buňek s mokutonem, což Nás vede k tomu, že by mokuton zanikl. Tomuto jsem musel zabránit. Já probudil již element zeleniny, a tak pravděpodobnost, že bych probudil i mokuton byla nízká. Musel jsem zapříčinit, aby k takovému kritickému bodu nikdy nedošlo! Uvědomoval jsem si až příliš dobře, že na této návštěvě Seita, závisí příliš. Po chvíli jsem zaklepal tiše na dveře, což se mohlo zdát, že mi nebylo podobné. Bylo to však takové to ticho před bouří.... XD

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun May 25, 2014 3:10 pm

Mířil jsem zpátky do kanceláře a před dveřmi uviděl Mara. No, tak to jsem zvědavý, co to bude teď. Zakroutil jsem hlavou a pak Mara pozdravil. Hned na to otevřel dveře do kanceláře a sám do ní vešel. ,,Tak pojď."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Sun May 25, 2014 7:09 pm

Ukázalo se, že Seito v kanceláři nebyl, takže jsem byl nucen nějakou tu chvíli na něj počkat. Když se zde objevil, podíval jsem se na něj vražedným pohledem. Plnil funkci zástupce Hokageho, a tak jak si mohl dovolit nebýt v Hokageho kanceláři? Nejeden by se ho zastal se slovy: Hokage má taky jiné povinnosti. Tohle mě však v tuto chvíli nezajímalo. Všechno co se mi ohledně Seitovy nedochvilnosti etc. promítalo v hlavě, jsem se rozhodl hodit za hlavu a věnovat se důležitějším věcem, jako např. tématu Seito a dívky. "Zdravíčko Seito-chan." Pozdravil jsem ho, zavírajíc za sebou dveře od kanceláře. "Nerad Ti to říkám na rovinu, ale nejspíš to tak bude lepší... Lucy Ti přebral jakýsi tajemný mladík, který s ní nejspíš má dvě děti. No aby toho nebylo dost onen mladík je nejspíš i na chlapy, protože pronásledoval Rokura s nekalými úmysly. Říkal, že to je prý možná jeho ztracený bratr. No a na závěr perlička na dortu... kvůli němu jsem neuspěl u Inizuky Shisen." Vyklopil jsem to na něj všechno naráz. Nejspíš jsem to udělal, protože jsem z toho byl sám docela mimo, a tak abych si okamžitě ulevil... musel jsem to takhle všechno v rychlosti říct. Tohle ten úchylák, kterého nejspíš přitahovaly obě pohlaví, dělat neměl! Takhle zlomit srdce Seitovi, přebírajíc ji Lucy, Mě, ničíc mi můj vztah s Shisen, a Lucy, tím že ji podvádí s Rokurem. U Shisen to porpavdě jeho vina nebyla, ale Já jsem si to nemohl přiznat.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun May 25, 2014 7:24 pm

Sedl jsem si pohodlně do křesla a poslouchal Mara. Musel jsem se pousmát, protože tenhle kluk, to je unikát. ,,Tak to abychom Lucy pogratulovali k dětem." O Lucy jsem věděl, že čeká dítě s někým, ale Maro si to přebral v hlavě asi trochu jinak. ,,Musíš se asi více snažit."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Sun May 25, 2014 7:53 pm

"Právě že to dělám, ale pořád neúspěšně..." Promluvil jsem spíše smutně. Do smíchu mi nebylo. Už jsem nebyl ve formě při balení holek, selhal jsem ve vztahu Seito a Lucy, nedokázal jsem tomu tajemnému mladíkovi nakopat zadek. Já bych mu dal co proto. Chodit s Lucy a Rokurem současně by se mu zachtělo? Já sedlák na černém oslovi bych je přišel zachránit. Osvobodil bych tyto dvě půvabné dámy ze spáru toho zrádného, zlomyslného, úchylného Uchihy! Potřeboval jsem jaksi přijít na jiné myšlenky. Řešení, jak jsem mohl přestat o tomto přemýšlet, mě napadlo pouze jediné. Už dlouho jsem nebyl na jakési misi. "Víš Ty co? Že bys mi dal nějakou Dčkovou misi např.: nahánět kocoury po Ulicích Seito-chan? Už dlouho jsem nebyl pes..." Pochopitelně jsem opět špatně zformuloval větu. Věta že bych už dlouho nebyl pes, nedávala příliš smysl... no to mi jaksi nedocázelo, protože jsem byl pořád nucen přemýšlet nad tím zvrhlíkem.  

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Mon May 26, 2014 6:38 pm

,,Jednou ti to vyjde." Podíval jsem se na něho a lehce se pousmál. Ale chudák holka, co bude muset být s ním. To jsem mu však neříkal, protože je to prostě Maro. Raději jsem vytáhl pár papírů a přečetl si nějaké řádky. ,,Takže chceš být pes jo? Hmm, pár koček na chytání tu je. Samozřejmě myslím ty čtyřnohé. Nedávno se jedna ztratila v ulicích Konohy. Patří jednomu významnému obchodníkovi, který dodává zboží, takže si umíš představit, jak bude potěšen, až mu kočku doneseš? Nechal tu i popis." Podal jsem mu papír, na kterém byla fotka kočky. Byla celá černá, ale nevypadala moc přátelsky. Na druhou stranu však docela vznešeně a bylo jasné, že to není obyčejné plemeno. Bohužel však neměla žádný obojek, takže se Maro bude muset řídit jen podle podoby na fotce. ,,To zvládneš, moc koček po ulici teď neběhá."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 18 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru