Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 19 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 19 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Tue May 27, 2014 12:26 pm

"Páni... to je ale fešanda." Promluvil jsem, jakmile jsem se podíval na černo černou kočku na fotce. Byla tak černá. Byla to jiná černá než taková tak klasická černá, protože tato černá byla černější, a to mi zvyšovalo pravděpodobnost, že chytím Tu správnou kočku. Pouze hlupák by si mohl myslet, že to nezvládnu. Já jsem byl legendární Senju Maro, jediný svého druhu a první svého jména. Já mocný, krásný, laskavý, důvtipný, dobromyslný, šlechetný, chytrý, svalnatý, přitažilivý, nezkrotny, nepoddajný, rozumný, rozvážný... no jednoduše COOL Maro. Možnost že bych neuspěl neexistovala XD. "Tak tedy jde se na věc. Prozatím Seito-chan." Rozloučil jsem se s zlomyslným úsměvem na tváři. Kdo ví co mám v plánu? Upřímně... sám bych raději nevěděl XD...
Přesun

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Fri May 30, 2014 6:21 pm

Vedl jsem Hirin až před kancelář a postavil se ke dveřím. Zaklepal a otevřel dveře. Navedl jsem Hirin dovnitř a podíval se na Seita. ,,Dobrý den. Vyslanec z Kiri si přeje s vámi mluvit." Popošel jsem pár kroků od Hirin, protože teď už to bylo na ní.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Fri May 30, 2014 6:31 pm

Můj doprovod mě dovedl až do kanceláře a představil mně. Zdravím Ho.. zarazila jsem se, proto že ten kdo byl za stolem nebyl nejspíš Hokage ale asi zástupce. Neviděla jsem ho, ale jeho chakra byla jiná než toho co tu byl minulé, jak jsem tu byla. "Hokage-sama je momentálně kde?" řekla jsem. Byla tu možnost, že bych se mýlila a to by bylo velmi trapné.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat May 31, 2014 10:24 pm

Má kancelář..to bylo jediné místo, kde jsem se chtěl objevit, po takové době.
Tak tedy jsem se objevil vedle svého křesla, kde momentálně seděl Seito.
"Vracím se zpět.." prohlásil jsem. Měl jsem na sobě jen kalhoty, mé svaly se leskly potem a na tváři jsem měl vrstvu špíny a prachu. Zlatý písek jsem měl snad úplně všude..ano myslím tím VŠUDE.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sat May 31, 2014 10:29 pm

Na svojí otázku ohledně hokageho jsem si mohla odpovědět sama. Jak vypadal jsem nemohla tušit,přeci jen sem slepá a k tomu mám pásku přes oči. Jeho nástup byl nečekaný z ničeho nic se tu objevila jeho chakra. "Zdravím Vás Hokage-sama,nesu dohodu od našeho Mizukageho." řekla jsem a z kapsy jsem vytáhla obálku a natáhla ruku.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat May 31, 2014 10:33 pm

Tak chvíli zpátky a už práce? No jo..
"Ehm, také Vás zdravím. Já už Vás tady viděl, vy jste..Hirin?" přimhouřil jsem oči a matně vzpomínal. "Co se to stalo s vašim zrakem? Počkat..od vašeho Mizukage? Odkdy si Hitomi změnila pohlaví?" podivil jsem se a obálku si převzal.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sat May 31, 2014 10:41 pm

Jeho reakce mě překvapila on si vzpomněl, na mně. To by trochu rozpumpovalo srdce. Samotný Nanadaime Hokage ví jak se jmenují. To už musí něco znamenat.
"Správně" odpověděla jsem na jeho první otázku. Musela jsem se uklidnit takový slavný muž a on si mně pamatuje na to asi nikdy nezapomenu."Moje dočasná slepota je znakem,jak bych to jen řekla, neschopností při ochraně naší mizukage. A tady se dostáváme ke smutné zpravě,že Naše milovaná mizukage padla v souboji s mužem jménem Sora no sen. Náš nový mizukage je tet Faito Dansaku,které ho jistě asi znáte." Řekla jsem klidným a vážným hlasem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 01, 2014 10:02 am

Byl jsem naprosto v šoku. Roztřásly se mi ruce a kdybych měl cokoliv v ruce, okamžitě bych to rozbil. To není možné, jak mohla..Hitomi...ona..odmítal jsem přijmout tento fakt, už jen z toho, že jsem k ní dříve cítil neovladatelný cit. Všechno dobré, co jsem s ní zažil...To snad.."Hitomi.." pohlédl jsem na své ruce. "Co její dcera? Sora no Sen? Kdo je to, jaké používá techniky?" zeptal jsem se rychle. Možná existuje jistá spojitost mezi tím mužem, co mě dnes napadl a mezi tím, kdo napadl Hitomi. Vždyť byla jinchuuriki, kdo jen mohl porazit tak silnou, milující a laskavou osobu?
"Faito Dansaku..znám.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Jun 01, 2014 10:49 am

"Sora no sen,loutkář, který využívá mocnou loutku. Tahle loutka ovládá několik KG." řekla jsem. "Jste jistě velmi zarmoucen,ale další informace bych řešila v soukromí mezi námi dvě mi. Též bych chtěla projednat důvod své návštěvy. " dodala jsem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 01, 2014 11:20 am

Loutkař, který využívá mocnou loutku. Tahle loutka ovládá několik KG... náhoda? NE! Okamžitě jsem si vzpomněl na souboj s Torem Vizslou. Tak to je něco. "Já jsem se s ním setkal.." bylo mi ještě hůř než předtím. "Dobře, sice tady Seito je můj zástupce, ale pokud to chcete řešit v soukromí.." otevřel jsem dveře z kanceláře a otevřel další dveře po pravé straně. Sloužila jako konferenční místnost. Sedl jsem si ke stolu a jí jsem pokynul, ať udělá to samé.
(co je v tom dopisu?)
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Jun 01, 2014 11:44 am

Šla jsem za ním,sice mi to trvalo ale zvládla jsem to. Vešla jsem do vnitř a zavřela dveře. Neptejte se jak,prostě zavřela. "Už se sním setkal, jak zajímavý" pomyslela jsem si. Šla jsem blíž k němu ale nesedla si. "To co vám tet řeknu je velmi tajné. Hitomi je naživu,sice byla mrtvá ale shinobi ze Sora no kumi. Obětoval se, aby mohla žít. Byla bych ráda,kdyby jste to moc nerozkecal. Jistě chápete,že ten loutkář by se mohl vrátit, aby mohl dokončit svůj úkol. A druhá věc,že by Faito-sama nebyl zrovna dvakrát nadšen. Říkávám to,nejen proto že jsme spojenci ale,že jste byli s Hitomi přátele. Domnívám se,že pohřeb ještě nebyl uskutečněn. Takže, by jste mohl přijít,ale nevím jak by na to zareagoval Faito-sama." řekla jsem potichu,aby mě slyšel jen on."Tet se dostanu k tomu, proč jsem tu. V obálce je dohoda o obnovení spojenectví. Nejspíš,nevím totiž obsah. Bylo mi řečeno jen to,že potřebujeme si od vás vypůjčit svitky na zapečetěni Bijju a Edo tensei.V naší vesnici to umí málo lidí, potom incidentu se to docela hodí ."

//Obsah obálky mi nebylo řečeno
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 01, 2014 11:55 am

Jsem to ale nezdvořák. Sakra, jsem ji ani nepomohl..Uvědomil jsem si, že to bylo ode mě hodně nezdvořilé. Nesedla si, zvláštní.
Pozorně jsem poslouchal. Poté, co mi to řekla, jsem si neuvěřitelně oddychl. Ještě jeden šok a dostanu infarkt!
"To jsem rád, že je naživu!" zašeptal jsem s úsměvem. "Velmi si vážím toho, že jste mi to zdělila." potom jsem se opět zamračil a mnul si bradu. "Faito je teda Mizukage, chce znovu podepsat dohodu o spojenectví a chce vypůjčit svitky na zapečetění Bijuu a Edo tensei..hmm..myslím, že bychom mohli vyhovět, ale zřejmě budeme žádat i něco na oplátku, je to tak správně?"zeptal jsem se Hirin.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Jun 01, 2014 12:03 pm

"Nemate zač" řekla jsem. Poslouchala jsem ho. Technický v zato zopakoval to co jsem řekla. "Ano,asi ano,jde o výměnu technik." odpověděla jsem. Neměla tušení,že tu Faito byl už přede mnou. "Moc mi toho nebylo řečeno,přeci jen v kiri jsme trošku tajnůstkáři " řekla jsem a usmála se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Jun 01, 2014 12:09 pm

spojil jsem ruce do jakési stříšky a podepřel si bradu. "Dobrá tedy. Dám Vám, co po mě žádáte a odpovím Vašemu Mizukage." já jsem také neměl tušení, že tady Faito už byl.
"Chápu, už jsem se s vašim tajnůstkářstvím už mnohokrát setkal." také jsem se usmál. Vstal jsem a opatrně ji uchopil za předloktí. "Půjdeme do kanceláře, ano? Dovolte abych Vám pomohl." otevřel jsem dveře, vyšel ven a vstoupil zpátky do kanceláře. Tak jakou techniku jim dáme...
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Jun 01, 2014 12:12 pm

To je mi ale gentleman ale že cestou sem se mohla zabít o ty židle. To jako, že nic. "Dobře" odpověděla jsem a šla jsem sním do kanceláře. Tam čekala co se bude dít dále.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Jun 01, 2014 1:06 pm

Obálka byla celkem velká. Byl v ní podepsán pakt o neútočení, pakt o spojenectví a smlouva o sdílení ekonomiky a informacích.
Byla tam též zpráva o celém útoku na Kirigakurskou bránu (zakončená smrtí bývalé Mizukage, ale nikoli jejím oživením), všechny sebrané informace o Sora no Senovi, oznámení o úplném uzavření vesnice a vytvoření překladiště pro karavany, žádost o pečetící techniky na zapečetění Edo Tensei a bijuu, žádost o techniky ochraných prvků vesnice a dopis pro kageho.

"Vážený Hokage,
stejně jako mně, i Vám jistě přijde tahle válka unavující. Prošli jsme toho již tolik, že se svět bez nás už snad ani neotočí.
Nyní ale musíme společně opět čelit nepřátelům, abychom ochránili věci pro nás důležité.
A když chce člověk chránit z clého srdce, musí se uchylovat k podivným kompromisům.
Nedávno přišel dopis z Otogakure. Byla v něm smlouva o neútočení a o sdílení informací. Já v Otogakure žil a silně pochybuji, že po smrti Reiny Kany se z tamních občanů stali svatoušci. Navíc se objevily spekulace o tom, že Uchiha Madara žije. Upřímně nemyslím, že smlouva bude trvat dlouho, leč jsem Vás chtěl informovat o mém souhlasu.
Potřebujeme ale vědět, s kým máme tu čest. Proto chci uskutečnit sraz kagů. Pouze kagů, bez ochranky, na svaté půdě Údolí Konce, kde probereme, co dál, a prošetříme naše spojence.
Naše vesnice je možná uzavřena, ale rozhodně se nehodláme jen dívat na to, jak se svět mění k horšímu.
S pozdravem,
Hachidaime Mizukage
Faito Dansaku

P.S.: Vím, že Hitomi Yamada byla vaše dobrá přítelkyně a proto věřím, že v našich srdcích žije dál..."

Hokage si mohl všimnout, že slovo "žije" je napsáno trošku jinak, možná podbarvené nějakým jiným inkoustem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jun 01, 2014 6:45 pm

Seděl jsem v klidu v křesle a najednou se tu objevil Assasin a Hirin. Měl jsem tolik otázek, ale pak šli vedle a něco probírali. Hned se však vrátili a já uvolnil křeslo Assasinovi. ,,Půjdu si odpočinout." Udělal jsem pár kroků ke dveřím, ale ještě jsem se zastavil. Chtěl jsem mu říct to o Ame, ale když tu byla Hirin, tak jsem si to nechal pro sebe. Nakonec jsem se zase rozešel a šel pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hirin Sun Jun 01, 2014 10:29 pm

//od Pondělí až do pátku nebudu na internetu,tak mě přeskočte,pokud bude někdo čekat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 02, 2014 6:49 am

Seito mi uvolnil židli a já se posadil. Otevřel jsem opatrně obálku. jak evropské... a rozložil dopisy. Přečetl jsem si pakty a další smlouvy. Poté jsem přešel na samotný text. Dopis z Otogakure?! Sora no Sen...kdo je to? Tento svět už nebude jako dřív. A pomalu ztrácím naději, že tento svět dokážeme změnit a zachránit.
Otevřel jsem svitek a začal psát. Popsal jsem činnost organizace Shuuketsu a momentální situaci v Tsuki. Dále vyjádřil své obavy a ostatní věci. Připojil jsem kopie tří technik a za výměnu budeme považovat jiné techniky, o které později požádáme.
"Hirin zůstaňte tady prosím, já pošlu někoho s Vámi zpátky do Kiri i se vzkazem" odvedl jsem ji do zasedací místnosti a nechal ji přinést sklenici džusu, ramen a nějaké občerstvení.
Takže sraz Kage?
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 02, 2014 7:10 am

Z moje odchodu z nemocnice ubehlo už niekoľko dní. Bol som takmer už úplne fit a preto, som sa prišiel nahlásiť Hokagemu, že som schopný akokoľvek pomôcť, keď to bude potrebné. Už som nechcel viac stáť v úzadí ako doteraz, keďže kvôli zraneniu z misiie som bol odpísaný na dlhú dobu. Keď už som bol pri tých dverách zaklopal som a čakal, kým budem vyzvaný aby som mohol vojsť dnu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 1:28 pm

Konečně jsem dorazila do kanceláře. Měla jsem už dost energie a předběhla ty loudaly. Když jsem přišla však ke kanceláři někdo tu už byl. " Po takové šichtě se vrátíme a musíme čekat? No to snad ne. " Naříkala jsem si při sobě a čekala poblíž toho jenž byl u dveřích. Nezbývalo mi nic jiného než zase čekat a to jsem se strašně těšila na Hokageho.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 02, 2014 2:07 pm

Počul som hlas akéhosi dievčaťa, zdal sa mi povedomí preto som sa otočil a všimol som si tam Heiwi. Trénoval som s ňou dosť dávno, bolo to tak pol roka dozadu asi pár týždňov predtým, než som sa zranil. No zaujímalo ma, že akú šichtu vlastne spomínala. "Ahoj ... čože si to robila?" Opýtal som sa jej hneď z fleku a pri tom som na ňu nahodil taký kamarátsky úsmev.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 2:18 pm

Podívala jsem se na něj trochu z blízkosti a poznala ho. " To si ty. " Usmála jsem se a přišla blíž. " Měli jsme dost práce v Ame. S Amekagem není žádná sranda když do tebe buší jeho strážce " Zasmála jsem se hlasitě a majzla ho komicky po zádech jako by to nic nebylo. Snažila jsem se to říct trochu humorně aby nebyl vystresovaný že jsem dostala od strážců přes držku.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 02, 2014 2:24 pm

Nevadilo mi to ale musel som uznať, že na dievča má peknú šupku. "Fúha ... kiež by som tam mohol byť aj ja. Ako to tam vlastne prebiehalo?" Opýtal som sa jej v nadšením v hlase.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 2:41 pm

Podívala jsem se na něj zamyšleně. " To ti asi říct nemůžu, přeci jen byla to myslimže mise ranku S, tedy aspoň bych to tak posuzovala. Promiň, ale dokud to nepovolí ti nahoře tak to asi prozrazovat víc nesmím. Zbytek skupiny sem už míří taktéž a jdeme přímo za Hokagem mu sdělit všechno. "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru