Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 35 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 35 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jul 20, 2014 5:28 pm

Mrknul jsem na ni a chytil za kliku. "Děkuji Yaeko-san, brzy na shledanou" Mávl jsem rukou na znamení rozloučení, nasadil kápi a odešel. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 20, 2014 7:28 pm

Hokageho kancelář - Stránka 35 16lb6ub
Dokončila jsem zápis do sešitu poznámek, vybrala jsem Kisukemu a Kenovi v hodnou misi a uznala jsem, že se mohu pustit do tréninku, když je vše ostatní hotové. Čekaly mě dvě nové techniky, které jsem si vypůjčila a začala trénovat teprve před nedávnem a to Tōmegane no Jutsu a Chakra Transfer Technique. Začala jsem druhou technikou, protože k první mi zde chyběla nejdůležitější pomůcka. Ale už mě i napadlo, jak si ji sehnat. Zatím jsem se ale pustila do zamýšleného teoretického studia.

Podle všeho šlo o techniku založenou na jednoduchém principu. Vše ale muselo být provedeno naprosto přesně, aby Jutsu dokázalo bez problémů a hlavně bez zdravotních komplikací převést Chakru uživatele pomocí doteku na jiné jedince. Za zmínku ale před tréninkem samotné techniky stála její historie, která zabírala podstatnou část svitku. Před dlouhou dobou byla totiž technika vytvořena Hagomoro Ōtsutsukim, vůbec prvním Jinchuurikim světa. Říkali, že je bohem shinobi a byl i senninem šesti cest. Byl jedním z těch, kteří tvořili náš svět. Ta myšlenka mě naplnila podivnou úctou a slíbila jsem si, že si o jeho technikách a životě budu muset přečíst více. Bylo smutné, že jsme na takové lidi zapomněli. Když jsem se vrátila pozorností ke čtení, dozvěděla jsem se i původní účel techniky. Nemělo to být Jutsu pro válku. Hagomoro je vytvořil, aby shinobi dosáhli vzájemné pochopení a propojení, aby dosáhli míru. Spojil tak tuto techniku přímo s Ninshū, jeho náboženstvím. I o tomhle se budu chtít brzy dozvědět více. Místo toho se ale přesto Chakra Transfer Technique stala jen dalším nástrojem války.

S povzdechem jsem se začala věnovat samotné teorii techniky. Lékařští shinobi ji dokáží použít pro přenos své chakry. To znamenalo, že bych možná byla schopná někomu po jejím použití propůjčit své senzibilské schopnosti nebo schopnost rychlejší regenerace. To rozhodně znělo zajímavě. Pro další trénink, více než teoretický, jsem potřebovala pokusného králíčka. Váhala jsem, zda bych si mohla dovolit využít hlídku u kanceláře. Nejsem člověk, kterého by bylo třeba hlídat. Nakonec jsem se ale rozhodla, že to není nejlepší nápad. Ale možná k tomu využiji příštího návštěvníka kanceláře. Srolovala jsem svitek a pustila jsem se do studia druhého.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jul 22, 2014 4:47 pm

Guruko

Netrvalo to naozaj dlho, od momentu kedy sa jeden z Hideových Ninkenov odpojil od svojích druhov, aby sa čo najrýchlejšie dostal do Konohy a tak informoval o stave svojho pána. Netušil totiž, že ho zachránila od istej smrti jeho samotná súperka, preto prinášal oveľa horšie správy o jeho stave, oveľa horšie ako naozaj boli. Napriek tomu, aj keď Hideo podstúpil riskantný experiment, okamžite potreboval okamžitý lekársky zákrok, presun do Konohy by totiž určite neprežil. A keďže pes niesol už tak zlé správy, dalo sa skôr očakávať že bude žiadať o prevoz jeho tela do Konohy, nie jeho záchranu.

"Kde je Hokáge?" Spýtal sa podivne pes, ktorý sa tu objavil vďaka otvorenému oknu, trochu arogantným tónom, ale napriek tomu musela aj Yaeko v hlase spozorovať ako ho súrne hľadá, a v podtóne na malý okamih započuť strach a obavy. Naozaj silné obavy. Okamžite sa rozhliadol, až mu pohľad pristál na jeho podľa všetkého sekretárke. Okamžite mu doplo, napriek jeho arogantnej a dosť bláznivej povahe kto to je, siahol hlavou k zemi, dosť smutne pred ňou pokľakol z rešpektu, Hideom boli naozaj dobre vychovaný. A tak pes, o veľkosti človeka padol k zemi, kde si všimla ako má sám na zátylku čerstvú ranu od krvi, z ktorej sa mu farbila srsť na červeno, a prehovoril. "Hideo.. Hatake .. Bojoval mimo Konožského územia s nepriateľom na misii kde mal odchytiť Jishaka. On.. Potrebuje okamžitú lekársku pomoc, inak.. " Slová už nedokázal dokončiť, len pohliadol do tváre určite zmätenej Yaeko.Našťastie aj Hideo bol dostatočne známy nato, aby vedela o koho sa jedná a nebol tak problém niečo rozkecávať ale takmer okamžite vyraziť.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Jul 22, 2014 5:20 pm

Mé studium svitků přerušil nečekaný zvuk přicházející od okna. Ohlédla jsem se a spatřila velkého psa. Téměř jistě něčího summona. Od začátku mi přišlo, že se stalo něco špatného. O chvíli později jsem i pochopila co, když jsem mezi jeho řeší pohledem zachytila krvavou ránu na zátylku. Přeskočila jsem formality. Čas se představit přijde později, nyní nebylo neslušné jej obejít, bylo to dokonce nutné.
"Rozumím," kývla jsem rychle. "Kde se nachází?"
Teď šlo o vteřiny. Hidea jsem osobně neznala, ale dobře jsem věděla, že je Velitelem Jouninů a shinobim s dobrým, známým jménem. Záchranná operace musela být rychlá, přesná a bezchybná.
"Je třeba pouze mediků nebo jeho nepřítel nebyl poražen?" ptala jsem se dál na nejdůležitější otázky.
V mém hlase nezněl neklid nebo strach, ale zněla z něj nekonečná starost. Nejen o Hidea, ale i o jeho summona a také o tým, který je měl následovat. Nejlepší medici ale právě operovali Seita a Rokura. Poznala jsem, že jsme na tom zle. Sama jsem nemohla odejít, jinak bych musela zvolit vlastního zástupce, ale trpce jsem si uvědomovala, že jsem momentálně nejvhodnější shinobi. Pokud pošlu pouze tým mediků, potřebují senzibila a z klanu Uzumaki jsem byly nejlepší. Mohla jsem ještě zvolit Yamanaku, ale ten by samotný nebyl medikům v boji příliš k užitku. To ani já, ale pořád jsem měla lepší šance. Srolovala jsem svitek a vstala. Pokud by zde stále byl jeho nepřítel, potřebovala bych znát jeho informace než vyšlu tým. A nyní jsem potřebovala zástupce. Hokagemu-sama se mé rozhodnutí nebude líbit, ale pravděpodobně dojde k opětovnému povolání Kentara-sama. Neviděla jsem jinou cestu k cestě nejmenších možných škod.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jul 22, 2014 5:46 pm

Guruko

Guruko, tak ako ho pomenoval samotný Kakashi, reagoval takmer okamžite na jej otázku a hneď popísal cestu ktorá ich tam mala zaviesť. Bola to cesta k opustenej chatrči, avšak sám sa rozhodol z vlastnej skúsenosti že ich tam dovedie sám, pretože to bol predsa len najlepší stopovací pes v Konohe, pod samotným výcvikom nie len klanu Inuzuka, ale aj Hideom, bielym vlkom Konohy. Napriek tomu bolo vidno, že je dosť zmätený kým sa rozhodol odpovedať na jej druhú otázku ohľadom súpera. Nevedel ani sám ako to popísať, čo si tam Hideo musel zažiť, preto nedokázal na jej otázku okamžite reagovať.

"Viete, ono je to tak trochu zvláštne.." V hlase znel strach, bolo jasné že súper s ktorým sa tam stretol patril k naozaj silným, so schopnosťami ktoré dávno presahujú fantázie ľudí. Sám však vedel dobre, aké dôležité tieto informácie budú, zhlboka sa nadýchol a prehovoril. "Súper.. ovláda naozaj silnú regeneráciu. Počas súboja ju Hideo dokázal zabiť takmer tri krát, avšak pri všetkom sa jej podarilo použiť prírodnú čakru vďaka ktorej si všetko doregenerovala. Sama podľa všetkého patrí k tým duchom o ktorých sa hovorí, o Hakuei, avšak či ešte stále žije, to neviem povedať.." Pes zmĺkol a už aj Yaeko mohlo byť jasné prečo, hanbil sa. "Ja.. Musel som opustiť ho, chcel aby som sem prišiel, je to dlhá doba. Neviem či vôbec ešte Hideo žije. Ja.. Prosím.." Guruko patril k tým psom ktorý vedeli odložiť svoju aroganciu voči ľuďom a dokázali prejaviť nejaké tie city. Napriek tomu ale ako bol sám vážne zranený dokázal vďaka nemu prejť tak rýchlo obrovskú diaľku a rozhodol sa ich viet ďalej.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Jul 22, 2014 6:04 pm

Nemohli jsme s ní bojovat. Ne v tomto stavu. Jediná možnost tedy byla ji paralyzovat a obejít. Jelikož jsem dokázala skrýt svou chakru, mohla jsem odtamtud Hidea dostat, pokud bych dostala příležitost, aniž by si toho všimla a dopravit ho k medikům. Riskovat další shinobi proti takovéto ženě jsem si nemohla dovolit. Rázným krokem jsem došla ke dveřím.
"Povolejte Kentara-sama jako dočasného zástupce Hokageho v době jeho a mojí nepřítomnosti," promluvila jsem na strážného. "A nezapomeňte ho upozornit, aby nerušil pečeť na druhých dveřích kanceláře."
Dovolila jsem si vteřinu na zamyšlení.
"Dohlédněte na to, aby to dodržel. Ručíte mi za to."
Opouštěla jsem svěřenou povinnost bez možnosti výběru. Nemohla jsem zůstat déle.
"Jdi napřed," kývla jsem na Guruka. "Dokud budeš moct, drž se na cestě, abychom tě našli. Pak zastav a počkej na nás. Ušetříme tak potřebný čas. Já mezitím dojdu pro jednoho z mediků a poté tě vzdušnou čarou doženeme. Až se dostaneme nad tebe, uslyšíš hvízdnutí jako signál, že můžeš pokračovat nejrychlejší možnou cestou k chatrči. Zastavíme na krytém místě v bezpečné vzdálenosti od budovy."
To bylo vše, co jsem mohla udělat. A on pro nás také nemohl udělat víc, než že nás tam dovede. Pravda sice byla, že jsem netoužila po udílení tak vážných rozkazů. Bohužel jsem si ale byla jistá, že jsou nyní mou povinností a to předčilo cokoli, co jsem jinak mohla udělat. Už tak měla Konohagakure příliš velké ztráty. Těkala jsem pohledem mezi ním a shinobim od strážných, se kterým jsem mluvila předtím.
"Rozchod!" zavelela jsem, když už jsem neměla jiné rozkazy.
Nezbývalo mi než věřit, že jsem se zachovala nejlépe, jak jsem mohla. To bylo ostatně i to, co jsem musela udělat, abych zvýšila naše šance.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jul 22, 2014 6:12 pm

Guruko

Guruko prikývol na všetky rozkazy a vyletel okno, priamo za ňou aby dokázal ísť na pred a trochu ich viesť priamo do chatrče kde sa Hideo nachádzal. Vedel že sa niečo udialo, mal ten divný pocit a ten pocit mu ale dával nádej v to že Hideo ešte žije. Mali pokrvné puto, podpísanú krvavú zmluvu, takže by sa už nejako dozvedel keby umrel. Ešte mal šancu, ešte mal nádej a tak sa vydal oknom preč, smerom späť k bráne nechávajúc za sebou stopu, čo najrýchlejšie sa dostávajúc za Hideom. Dúfal že sa mu však podarilo súpera aspoň dostatočne oslabiť aby tím na jeho záchranu dokázal už ho doraziť.

~presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 24, 2014 9:05 pm

Tak v kanceláří jsem se nacházel již pěkně dlouhou dobu, a jak se zdálo, nebylo mě zde potřeba, kromě jedné činnosti, papírování. Že by se Yaeko-san rozhodla mi pomstít za to, že jsem v její přítomnosti oslovoval Hokageho Hokage-chan a za mé další špatnosti, o kterých se pravděpodobně již stihla dovědět? Doufal jsem, že tomu tak není. Nechtěl jsem si jí poštvat proti sobě, a to z jediného důvodu, pocházela totiž s velmi významného klanu. Uzumakim byl přeci jen také člověk, který jak pro tuto vesnici, tak pro celý svět shinobi hodně udělal. Možná si to Yaeoko ještě neuvědomovala, ale její slovo v této vesnici mělo nějakou váhu, i když nebyla radní, a ani Hokage. U vyřizování papíru jsem musel přemýšlet nad místnosti, do které mi bylo údajně zapovězeno vstoupit. Ono bylo tak lákavé do ní alespoň nahlédnout, pokud však byla střežena pečetí, bylo by to poněkud komplikovanější.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 27, 2014 7:38 pm

Dorazila jsem ke kanceláři velmi dobře naladěná. Klidnou tvář rozjasnil jemný úsměv, když jsem jemně zaklepala a vešla. Jako asistentka jsem již nemusela čekat na svolení. Navíc jsem věděla, že je v kanceláři sám.
"Dobrý den, Kentaro-sama," rozzářila jsem snad celou kancelář.
"Máte mou hlubokou omluvu, že jste mne zde musel zastoupit," uklonila jsem se. "Objevila se naléhavá záchranná mise, na které byl nutný senzibil a nikoho s dostatečnými schopnostmi jsem zrovna neměla po ruce. I díky tomu, že jste tu vy, jsme byli schopni zachránit život našeho velitele Jouninů."
Dovolila jsem si se trochu pochválit, i když já zařídila z celé mise pouze to nejméně podstatné. A zároveň jsem tím vlastně vyjádřila uznání i Kentarovi. Všichni dnes mohou být spokojení. Airis brzy bude vyplacena větší odměna. A stejně tak i Hideovi, ačkoli se z její části asi budou muset uhradit výdaje na léčení.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Jul 27, 2014 8:40 pm

Tak někdo na mém místě by byl na sebe určitě hrdý. Říct o sobě, že jsem pomohl zachránit život velitele jounínů, o sobě mohl málo kdo. Hideo byl taktéž uznáván v této vesnici. Jenomže Já Hidea schválně poslal na tak nebezpečnou misi s úmyslem se jej zbavit! Nejen že omítl, vysmívajíc se mi, mou nabídku, že by se stal mou sekretářkou, ale i pro mé budoucí plány se Sabisu bude lepší, když Hideo bude hezky spát pod kytičkami. "Nedělal jsem to kvůli Vám, ale v zájmu Konohagakure no sato. Není zodpovědné toto místo nechat nestřežené, což mě přivádí k jistému nemilému faktu. Nanadaime Hokage opět není přítomný ve vesnici, alespoň ne v této místnosti, jak jsem si všiml. A Já doposud myslel, že Hokage na vesnici má dohlížet. Takto toho Hokage není schopen." Tak vypadalo to, že jsem se rozhodl do Assasina navážet, ale důvod, proč jsem toto řekl, byl úplně jiný. "Mnoho jednotek není schopno patřičně fungovat, když Hokage neplní své povinnosti. Nemůžou totiž nic podniknout bez jeho vědomí, což mě přivádí k tomu, že v Sabisu se najdou dveře otevřené i pro tak sličnou kunoichi jako jste Vy, Yaeko-san." Nevěděl jsem přesný důvod Assasinovy nepřítomnosti, ale byl zde jeden důležitý fakt, který mi postačil, abych se do něj navážel, a to ten, že zde nebyl. Nikde jsem ho aspoň neviděl. Možná byl někde schovaný nějakou technikou. Kdo ví? Nyní jsem dal tak trochu najevo, o co mi jde. Pokoušel jsem se Yaeko přetáhnout více na svou stranu. Sabisu nepodléhalo Hokageho kontrole, takže mohly zasahovat i v době jeho nepřítomnosti, což bylo pro tuto vesnici velkým přínosem. Nepožádal jsem však Yaeko přímo, aby pracovala pro radu, a proto jsem nečekal na její reakci a vydal se pryč z kanceláře se slovy: "Vyřiďte Nanadaime Hokagemu, že rada začíná být čím dál tím více znepokojena jeho chováním. Na shledanou Yaeko-san, přemýšlejte o mých slovech prosím. Konohagakure o sato Vás potřebuje víc ne kdy jindy, a to na jiném místě, ačkoli si to  nejspíš neuvědomujete." Po těchto slovech jsem zmizel. Bylo to podobné tomu jako tenkrát... když jsem Hokagemu předával opět jeho povinnosti se vším ostatním, tentokrát jsem je ale předal Yaeko, a proto se to od minulého loučení lišilo. 

Přesun 
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 27, 2014 9:09 pm

Dělal to pro vesnici. Přesně to jsem ale měla na mysli. Ostatně proto tu byl. Byla jsem si jistá, že pro blaho vesnice udělá cokoli, ačkoli to možná nebude úplně nejlepší. Sklopila jsem smutný pohled k zemi. Měl pravdu, Hokage tu chyběl. Ale zároveň jsem nemohla jeho slova akceptovat.
"Věřím Hokageho úsudku," pousmála jsem se. "A můžete mi věřit, že udělám vše proto, abych zastala jeho povinnosti, než se vrátí."
Nemohla jsem mu říct, že ačkoli není v této místnosti, je přímo v té vedlejší. Jeho nečekaná a nepřímá nabídka mě ale vyvedla z míry a na tvář mi na chvíli proniklo překvapení. Členstvím v Sabisu bych pravděpodobně neměla co ztratit.
"Nemohu opustit toto místo, Kentaro-sama," dodala jsem ještě, než jsem si vyslechla jeho poslední slova.
Cítila jsem se skutečně zmatená.
"Přeji vám příjemný zbytek dne," popřála jsem mu ještě. "Vaše slova beru na vědomí."
A promyslím si je. Ale nemyslela jsem si, že bych došla k jinému výsledku než doposud. Ztěžka jsem dosedla do své židle. Budu nad tím muset přemýšlet skutečně dlouho. A možná na tom bude záležet celá má budoucí cesta kunoichi. Nic ale nezmohu bez svého nadřízeného, dokonce ani vlastní rozhodnutí ne.

Abych se uklidnila, sáhla jsem po zápisníku, který tu stále ležel. Vypadalo to naštěstí, že si ho Kentaro nevšiml. Hrubě jsem porušila služební tajemství, pokud se tak důvěře lidí, kteří tu byli, dalo říkat. Než jsem začala psát, pohledem jsem zkontrolovala pečeť. Byla v pořádku.
"Assasin-sama," oslovila jsem Hokageho poprvé v životě nahlas jménem.
Nebyl tu, nemohl to slyšet. Nemusela jsem se toho tedy bát.
"Prosím, už je čas, abyste se vrátil. Nic není tak důležité... jako životy nás všech..."
Jemně jsem skousla spodní ret a stočila pohled k sešitu. Začala jsem psát. Stejně mě nemohl slyšet, tedy nebyl důvod mluvit. Slova byla aktuálně potřeba pouze na papíře, který jsem měla před sebou. Ostatně pro něj byla důležitější než ta, která bych mu mohla místo psaní říct.

Když jsem dokončila, co Kentaro začal, šla jsem vrátit vypůjčené techniky. Zároveň jsem si chtěla vybrat nové, tyhle jsem již ovládala. Nakonec jsem vytáhla dva svitky a zatím jsem je schovala, než se pustím do učení. Udělala jsem si kávu, pohodlněji jsem se uvelebila v Hokageho křesle a zamyšleným pohledem jsem při usrkávání lahodné a silně oslazené tekutiny hypnotizovala dveře, za kterými se skrýval jeden velmi důležitý člověk. A jeho tajemství mě k sobě přitahovala i přes zavřené dveře a silnou pečeť.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 30, 2014 8:46 pm

Ozvalo se zaklepání na dveře a po vyzvání ke vstupu vešel mladý shinobi. Mírně se uklonil a položil zástupkyni Hokageho na stůl papírovou krabici, pečlivě zabalený předmět, o který ho předtím prosila. Počkal ještě na zaplacení, rozloučil se a opustil kancelář. Lehce si přilepšil, i když za cestu a vyřízení koupi nedostal příliš. Každopádně stejně neměl nic jiného na práci a potěšila ho svěřená důvěry. Sestoupil schody a s hvízdáním se vydal bloumat důvěrně známými ulicemi.

//Přesun
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Jul 31, 2014 5:09 pm

Konečně se zde objevilo, co jsem potřebovala. Spokojeně jsem převzala krabici s křišťálovou koulí pro jednu z mých nových, oblíbených technik a zaplatila jsem za ni i za donesení. Když jsem ji vybalila, na chvíli jsem se ztratila v jejím lesku. Druhá touhle dobou měla být u mě doma, přesně jak jsem si přála. Zkusila jsem dvě různé firmy. Ale jen jedna donášela zboží až domů, proto jsem si domů nechala dovést právě tu a o nákup druhé přímo v kamenné prodejně jsem požádala tohohle chlapce. Brzy jsem přestala cítit jeho chakru, když se ztratil kdesi v ulicích. Kouli jsem si pak postavila na Hokageho stůl. To bylo samozřejmě jen provizorní, hned jak opustí mou "kancelář," přestěhuji svou novou hračku tam. Byla jsem zvědavá, jestli je v kvalitě křišťálových koulí nějaký rozdíl. Obzvláště proto, že cena byla u obou společností stejně vysoká.

Hokageho kancelář - Stránka 35 10duryo
Křišťálová koule ale nebyla jedinou náplní krabice. Po straně byla uložena ještě menší podlouhlá schránka na pomůcku pro techniku, kterou jsem se teprve chtěla učit. Protože má práce byla hotová, rozhodla jsem se právě na učení zapracovat. Svitek na Shikomishindan jsem měla dávno přečtený, zbývalo dát dohromady daný "náramek." Bude to pěkná ozdoba, ačkoli ji budu skrývat pod oblíbenými dlouhými rukávy. A především to bude pěkná technika. Žádná přebytečná krev, ale jednoduše splněný úkol. Pokud už jsem musela někomu ublížit, má někdejší fóbie z krve mě naučila to dělat s elegancí a grácií. A hlavně bez zbytečného plýtvání "vodou života."

Vyndala jsem "náramek" z krabičky a z obalu a ze šuplíku jsem vytáhla lahvičku s jedem. Zatím jsem ji ale nechala uzavřenou. Už její přítomnost dávala najevo, že i C-ranková technika může být lehce smrtící. Nejprve jsem připevnila na pět pásků, které mi budou krášlit ruce od zápěstí k loktu, jakési "lahvičky." Zkrátka řečeno nádoby, které za chvíli naplním jedem. A dovnitř se samozřejmě skryjí jehly, které během chvíle budou stejně smrtelné jako sama tekutina. Naštěstí je celé zařízení z kovu (až na pásky z pevné kůže) a "lahvičky" jsou pečlivě zajištěné ve všech chvílích kromě samotného vypuštění senbonů, takže se sama otrávit nemohu. Alespoň jsem si to chtěla pojistit pečlivým sestavením zařízení.

Místo jedu jsem do lahviček dala rovnou senbony. Potřebovala jsem si zkusit zamířit, i když jsem nepředpokládala, že by to bylo těžké. Nastavila jsem ruce do správné výšky a trhnutím za černé dlouhé drátky (protože nitě nebo provázky by jed uvnitř mohl rozleptat) jsem vypustila jehly. Neškodně narazily do dřeva dveří. Neudělaly ani šmouhu, jelikož jsem vybrala staré senbony, které jsem se chystala vyhodit. Z bojů už byly zcela ztupené. Můj předpoklad byl ale správný, dokázala jsem se trefit přibližně na místo, kam jsem chtěla. Samozřejmě budu muset zaměřování ještě trénovat, ale vypadalo to, že mi to půjde samo. A tak jsem se mohla pustit do dalších úprav.

"Lahvičky" jsem opatrně napustila jedem. Byla to piplavá práce. Musela jsem pod nimi mít rozložené fólie, aby jed v případě ukápnutí nezůstal na stole a nevpil se do dřeva. I kapka by mohla být nebezpečná a stejně tak se nesměl dotknout kůže. Když se mi práce bez jakýchkoli nebezpečných chvil podařila dokončit, uklidila jsem jed a do připravené zbraně vložila ještě senbony. Pokud se mi toto zařízení osvědčí v boji, určitě si pořídím ještě jedno. Čím blíže jsem se s novou hračkou seznamovala, tím příjemnější mi byla. A byla jsem si jistá, že pokud o ni stále budu dobře pečovat, v boji mě nezklame. To je ostatně to nejdůležitější, čím se řídíme při výběru zbraně, ne?

"Náramek" jsem zatím nechala rozložený na stole a pustila jsem se do práce, kterou mi v tu chvíli přinesli. Nové papíry. Ani mi to nevadilo. Bylo to pro mě příjemné rozptýlení. I když jsem musela uznat, že by bylo příjemné se protáhnout. Ku příležitosti procvičení technik se do toho brzy pustím. Hned, jak se vrátí Hokage-sama. Teď byly mé povinnosti přednější než cokoli jiného.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Jul 31, 2014 9:10 pm

Spolu s vránou od Yaeko som sa dostal až do budovy Hokageho. Ako som ja nemal rád tie schody aj keď som bol shinoby, ktorý bol mal poriadnu výdrž a mal by to zvládnuť bez problémov prišlo mi to proste také zbytočné šliapanie. No zo všetkého je treba si zobrať to dobré, hlavne to, že už som bol pred kanceláriou. Zaklopal som na dvere od nej a čakal som, kým ma vyzve, aby som mohol vstúpiť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Jul 31, 2014 9:30 pm

Zvedla jsem pohled od papírů.
"Dále!" vyzvala jsem následně chlapce dovnitř.
Už jsem si stihla zkontrolovat, o koho se jedná, jeho chakru jsem znala. Ještě před jeho příchodem se mi navíc na tváři objevil příjemný, spokojený úsměv.
"Ale," dodala jsem naoko překvapeně, když vešli. "Trénink už skončil?"
Yuna mi přelétla na na stůl, prošla se po papírech a nechala se pohladit. Jediné, co mi v souvislosti s nimi dělalo starost byl fakt, že tu nebyl Kisuke. Zřejmě na mou žádost zapomněl nebo ji nebral jako dostatečně důležitou. Ve skutečnosti jsem se na něj ale nemohla zlobit. Měl děti, bylo samozřejmé, že jim dá přednost před někým "cizím," dokonce i když byl z jeho klanu. Navíc jsem mu nerozkazovala, pouze jsem ho žádala a právě jeho volba rozhodla, že Kena pošlu na misi samotného. Alespoň jsem tedy předpokládala, že právě proto se vrátili tak brzy.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 01, 2014 11:17 am

Hneď, ako som počul hlas slečny Yaeko vstúpil som dnu. Zatvoril som za sebou a postavil som sa pred stôl. Očami som si ju skúmavo prezrel a potom som sa usmial. "Nó dá sa to tak povedať. Ešte to chce vyladiť drobné chybičky ale to sa určite praxou v teréne naučím." Odpovedal som jej smerom k tomu tréningu a potom som vzápätí dodal. "Rád by som teraz dostal nejakú misiu, ak by to bolo možné." Povedal som prosebným tónom smerom k Yaeko.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 01, 2014 11:53 am

Přikývla jsem. Brala jsem to. Yuna jen souhlasně přikývla, než jsem ji nechala rozplynout se v dýmu s tichým "puf." Zasloužila si trochu odpočinku.
"Jen souhlasím," pousmála jsem se.
Pak jsem vytáhla složku s misemi. Nebylo tu příliš příležitostí, jak by se nám mohl osvědčit mladý shinobi sám. Počítala jsem ho jako člověka se schopnostmi Chuunina, to jsem mohla, Uchihové byli vždy trochu výš než ostatní podobně jako další majitelé Kekkei Genkai a obzvláště Dojutsu. Pak byl pro misi, kterou jsem mu mohla dát, skutečně vhodný. Povzdechla jsem.
"Je tu jedna mise," zvedla jsem k němu pohled. "Válečná mise."
Vytáhla jsem druhou složku a procházela jména. Kdyby měl tým, bylo by to jednodušší. Takhle jsem musela vybrat nezávislé lidi, kteří by si s tím dokázali poradit.
"C-rank, ale je určená pro čtyřčlenný tým," propálila jsem ho pohledem. "Víš o někomu, s kým bys dokázal dobře zkombinovat schopnosti? Samotného tě nepustím, ale jsem ochotná nechat vás jít i ve dvou."
Byla krize a tohle měla být mise, kterou by mohli zvládnout. Alespoň jsem v to doufala. Dala jsem mu tím možnost se prokázat. Nebo při tom zemřít. Takový byl život shinobi. Ale já věřila, že ho tím neohrozím víc, než je nezbytně nutné.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 01, 2014 2:12 pm

Yuna zmizla v menšom dyme, preto sa už môj pohľad uberal len na Yaeko. Ako povedala, že pre mňa jednu misiu má tak som okamžite spozornel a nastražil som uši. Ešte k tomu, keď povedala, že je válečná tak sa mi to o to viac páčilo. Mal som rád výzvy, ktoré môžu preukázať, že som niečoho schopný. Povedala, že to je pre štvročlenný tým, čo bol dosť problém. Dokonca bol problém aj to, žeby som si mal nájsť iba jedného človeka, keďže ja som nemal skoro žiadnych kamarátov. Dalo sa povedať, že žiadnych.  Až na jednu Jouninku, ktorá bola chuuninka v dobe, než som sa ja dostal do nemocnice na vyše pol roka. Na to, akú som mal ja optimistickú a priateľskú povahu, by mi možno ani človek neveril, že nemám žiadnych blízkych, s ktorými by som na tú misiu mohol ísť. "Bohužiaľ, nepoznám nikoho, kto by so mnou mohol ísť na misiu. Kedysi som mal tým ale ten sa rozpadol, keďže iba ja som v ňom bol aktívny. A po tom, čo som bol  v nemocnici som sa už k tímu nedostal, takže tu nepoznám skoro nikoho." Možno to bolo trochu smutné ale ja som s tým bol vyrovnaný. Bral som celý svoj život pozitívne. Ale čo už, Uchihovia osamelosť dokázali znášať snáď lepšie, ako ostatný. Na chvíľu som sa ale zamyslel a pozrel sa pri tom po kancelárii. Nakoniec som si len povzdychol a odovzdane som povedal. "Nemohli by ste mi prosím vy niekoho nájsť? Možno v tých spisoch je niekto voľný, kto by sa hodil." Ako človek, ktorý tu nikoho nepozná sa mohol spoliehať len na to, že Yaeko niečo vymyslí.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 01, 2014 3:04 pm

Mohla bych. Ale nejprve jsem se ho chtěla zeptat. Bylo by lepší, kdyby mohl někoho vybrat. Díky jeho osamělosti jsem teď dostala možnost vybrat někoho, kdo by mohl být jeho přítelem. Mise lidi sbližují, pokud si máte chránit záda navzájem.
"Budu doufat, že má volba bude správná," pronesla jsem po chvíli tich a otočila jsem několik spisů na jeho stranu stolu.
"Je tu někdo, koho bys znal alespoň od vidění?"
Má otázka směřovala k fotkám. Kromě nich na první stránce spisu viděl ještě jméno, hodnost a datum narození. Nic víc bych mu ukázat nesměla. Předpokládala jsem, že to stačit nebude.
"Nebo někdo, kdo by ti byl sympatický?" šibalsky jsem mrkla.
Přátelství na první pohled!
"Můžeš si vybrat i víc společníku. A na druhou stranu pokud si nevybereš, budeš muset počkat, než se vrátí Kisuke Uchiha," dodala jsem. "Mohl by pro tebe být dobrým učitelem, přece jen je členem tvého klanu..."
O jeho ostatních kvalitách nebo chybách jsem neuvažovala. Věřila jsem, že správný shinobi překousne u svého učitele obojí. A možná by ho tenhle chlapec dokázal změnit. Může být obrazem toho, do čeho dorostou Kisukeho vlastní děti.

//Ve výběru jsou: Katashi Aokawa (Genin), Shiranui Heiwa (Jounin) a Hyuuga Fuu (Chuunin)
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 01, 2014 4:22 pm

(To som nebol ja s tým mínuskom xD potom Very Happy )

Yaeko vytiahla akési spisy na ktorých boli fotky a nejaké ďalšie údaje. Prezrel som si ich pečlivo a určite koho som poznal bola Shiraniu, s ktorou som raz trénoval. "Tak zo Shiranui som trénoval, ešte keď bola chuuninka ale od doby, čo som bol pol roka v nemocnici som ju nevidel." Povedal som jej k prvému obrázku, ktorý som videl s kraja. Potom som pozrel k tomu dievčaťu, ktorá bola chuuninka. "Ju nepoznám ale raz som ju tuším videl ale to je asi tak všetko." Povedal som zopár informácií  aj o nej a potom som pozrel k poslednému obrázku a len som pokrútil hlavou. "Tohto som nevidel nikdy. Ale môžem povedať, že je jedno, s kým by som na tú misiu išiel, mne stačí, ak sa im tam so mnou bude chcieť ísť." Zazubil som sa s úsmevom na Yaeko. "Hovorila ste, že to je misia pre štyroch, takže by som išiel kľudne zo všetkými aspoň bude sranda na tej misii." Dodal som nakoniec. Príliš sa mi čakať na Kisukeho nechcelo, lebo nebolo vôbec isté, kedy sa ukáže a to by ma mohlo poriadne zbrzdiť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 01, 2014 5:30 pm

Opřela jsem se lokty o stůl a kývla. Vypadalo to, že jedinou vybranou Jouninku alespoň trochu znal. Když si nevybral, otevřela jsem jejich karty. Chtěla jsem se seznámit s jejich schopnostmi a porovnat je s jeho. Pod spisem Shiranui jsem našla tužkou dopsanou poznámku. Zřejmě ji Hokage ještě před svým odchodem osvobodil od služby, nejspíš se tedy nachází mimo vesnici na tajné misi.
"Shiranui-san z toho vynecháme," dodala jsem tedy. "Půjdeš s lidmi blíže tvému ranku. Dám ti jejich adresy a ty se po nich podíváš, ano?"
Opsala jsem mu na kousek papírku adresy. Když je nenajde doma, mohou být na cvičišti, to určitě věděl. Já mu víc pomoct bohužel nemohla, neznala jsem jejich chakru.

//Řekněme, že to asi byl někdo z těch, které jsem zmínila. Very Happy
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 01, 2014 8:56 pm

Na to, keď povedala, že Shiranui vynecháme som len prikývol. Popravde by som bol radšej, ak by tam šla ona, aspoň by som niekoho poznal. Ale čo už. "Hej, pôjdem ich nájsť." Povedal som súhlasne a zobral som si papierik s adresami tých dotyčných, aby som vedel, kde ich nájsť. Potom som sa len ďakovne uklonil a pobral sa k dverám. "Dovidenia" Povedal som nakoniec a vybral som sa preč.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Aug 01, 2014 10:23 pm

Bolo to už viac ako dve týždne od doby, ked ma priviezli od chaty priamo do nemocnice. Ubehla dosť dlhá doba, od okamihu čo som posledný krát zahliadol nad sebou dve Kunoichi na záchranej misii, ale tiež dosť krátka na moje zvyky. Ani sám nevediac, mi vlastne dovolilo sa tak urýchlene zregenerovať práve tkanivo ktoré som získal na konci súboja od môjho nepriateľa, ktorého som ale ako nepriateľa prestával považovať. Vediac že za také reči by ma mohli aj zavrieť, som si však toto tajomstvo o našom poslednom rozhovore nechal len pre seba, aj keď som dobre sám vedel že Konohu samotnú by som nezradil za žiadnych okolností. Teraz som však považoval za správne túto informáciu čo najrýchlejšie predať ďalej.

"Zdravím.." Ozvalo sa spoza okna, moje príchody na scénu boli vždy dosť uletené, a mimo etických či morálnych zásad, napriek tomu som vždy voči nadriadeným a dokonca aj podriadeným prejavoval rešpekt na vysokej úrovni. Dúfajúc že v kancelárii už zastihnem Hokágeho, som na malý okamih sklamane zahliadol do jej tváre, kým som si v hlave nepremyslel čo povedať. Viac ako pozdraviť ma nenapadlo, pohľadom som si ju premeral akoby som sa snažil zistiť či jej môžem dôverovať. Do uší sa mi dostali informácie o skupinke pôsobiacej v Konohe, vedel som že radný bude mať mnoho špehov a informácie ktoré som mal by mu mohli len pomôcť, čo som v pláne nemal. Preto som tápal v jej očiach, či jej môžem povedať to čo som chcel Assasínovi bez rizika že by ma prezradila, a taktiež som trochu čakal či mi povolí vstúpiť dnu, aj keď okno nebolo práve najlepší spôsob ako niekam vojsť. To však v túto chvíľu nehralo rolu, dobre vedela kto som a prečo som tu podľa všetkého prišiel.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 02, 2014 12:06 am

Po pár dnech strávených s dětmi jsem se rozhodl že je čas jít konečně na tu misi a tím mladým Uchihou. Když jsem stál už před dveřmi, slušně jsem zaklepal. Pak po chvylce, jak bylo mým zvykem, jsem vešel. "Zdravím" Mávl jsem na pozdrav. Hidea jsem si nevšímal, asi tak jako vždy. "Jsem připraven Yaeko-san, stačí aby ste mi našla Kena." Už jsem věděl že je senzibil, jako Sabisu jsem měl teď celkem dost informací.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 11:17 am

Kývla jsem na znamení rozloučení. Doufala jsem, že alespoň jeden z nich bude s misí bez svého týmu souhlasit. Nebyla to jejich povinnost, ale samotného jsem Kena nechat jít nemohla. Otevřela jsem ještě několik dalších složek, jestli bych nenašla někoho vhodnějšího, když jsem ucítila přítomnost někoho cizího ve svém okně. Zamyšleně jsem ten pocit analyzovala. Zdál se mi povědomý. 
Tu chakru znám!
Otočila jsem se ještě dřív, než stihl promluvit. Jeho zvláštní příchod mě sice překvapil, ale nevylekal, poznala jsem, o koho jde. 
"Přeji příjemný den," dovolila jsem si o kapku delší pozdrav a věnovala jsem mu zářivý úsměv.
Dostal se ze svých zranění skutečně rychle, skoro jako Uzumaki. Velká životní síla ostatně není jen naší výsadou. Propaloval mě očima. Necítila jsem se pod tím pohledem nervózně. Měla jsem dojem, že si zasloužím i trochu nepříjemný pohled. Poslouchala jsem přece konec jeho rozhovoru s jednou členkou Hakuei, i když jsem neměla. Ale byl v tom dobrý úmysl, i díky tomu mu potom Airis mohla svými dovednostmi zachránit život. Necítila jsem se tedy provinile. Navíc mě tam viděl. Sharingan určitě má své kouzlo! 
"Předpokládám, že byste rád mluvil s Hokagem-sama, Hideo-san," navázala jsem konverzaci. "Bohužel se budete muset spokojit s mou maličkostí."
V mysli se mi vybavila naše lesní zkušenost.
"Pokud jste si ve svém stavu nezapamatoval, o čem jsme mluvili, když jsme se prvně setkali, ptejte se," dodala jsem tedy. 
Nechtěla jsem se rovnou ještě jednou představovat, mohl by to brát jako urážku, pokud si naše setkání pamatoval. Na druhou stranu byl tenkrát v příšerném stavu a bylo více než pravděpodobné, že mu detaily vypadly z hlavy. Mé jméno sice nebylo důležité, ale pokud mi měl důvěřovat takřka jako Hokagemu a říct mi, co chtěl říct jemu, asi by na mě měl vědět alespoň tuhle maličkost.

Mé Hideovým příchodem zbystřené smysly zachytily další chakru. A tentokrát jsem nebyla příliš ráda, že ji cítím, zrovna jsme s Kenem vymysleli náhradní plán pro jeho misi, když se neobjevil a teď tu byl a mohli jsme se vrátit ke starému. 
"Omlouvám se, Hideo-san, ale omluvíte mě na chvíli?" 
Tiše jsem povzdechla, protože už jsem tušila, co bude následovat. Ještě když byl teprve na prvních schodech před budovou, otočila jsem se od Hidea a začala jsem psát. Znovu jsem opsala adresu Katashiho a Fuu na malý papírek. Když Kisuke vešel, první, co uviděl, byla moje natažená dlaň s oním listem směrem k němu.
"Pěkný den," pozdravila jsem a vyčkala jsem, až domluví.
Mohla jsem si dovolit i mírně spokojený, snad až "vševědoucí" úsměv, protože se mi podařilo odhadnout, co bude potřebovat. A byla jsem za to samozřejmě ráda.
"Tady jsou adresy, kde by mohl být," dodala jsem k papírku, který jsem mu podávala. "Mysleli jsme, že jste si misi rozmyslel a přestože je nižšího ranku, nechtěla jsem na ni posílat Kena samotného... tak se šel podívat, jestli by ho jeden z těch dvou nedoprovodil," omluvně jsem se pousmála. "Doufám, že byste se nezlobil, pokud by vám přibyl jeden další shinobi pro misi."
Samozřejmě to původně nebylo v plánu, ale neukázal se tu dlouho a já nevěděla, jestli s ním mohu počítat. Omluva v mé tváři tedy byla zcela upřímná.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 35 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru