Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 8 z 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Apr 17, 2014 7:56 pm

"Se vší úctou k lidskému životu, myslím, že jestli byli nějací přeživší, buď se o ně už někdo postaral, nebo už nejsou mezi námi..." řekl jsem.
Přeci jen, šel jsem několik dní, jestli někdo zůstal s rozdrcenou nohou mezi sutinami, utopil se v písku, zmrznul nebo si ho podala zvířata.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 17, 2014 8:25 pm

Přikývla jsem.
Zbytečné naděje.
"Mohla bych tedy jen poslat zprávy do nejbližších civilních vesnic, zda k nim nedorazil někdo zraněný, kdo by nemohl dál," navrhla jsem.
Měl pravdu, nic jiného nebylo možné očekávat jako smysluplné a o povaze útoku máme pramalou šanci cokoli zjistit, naopak bych spíš vystavila své lidi riziku.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Apr 17, 2014 8:33 pm

"Ano, Raikage-sama, to by bylo velmi rozumné. Přeci jen malé vesnici je jeden člověk přítěží, i když věřím, že lidé ze Suny by si svou odměnu jistě odpracovali."
Věděl jsem, že někteří lidé ze Suny jsou špatní - že lžou, kradou, bijou se. Ale byl jsem vázán k vesnici jako k celku a nehodlám její jméno nijak očerňovat.
"Stejně jako já. Pokud je potřeba jakákoli práce, kdykoli řekněte. Pokud práce potřeba nebude, rád bych Vám nabídl své služby na cvičišti a školil každého, kdo bude mít zájem..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 17, 2014 9:14 pm

"Nepodceňuji váš lid," ohradila jsem se. "Měla jsem na mysli zraněné, o které bychom se postarali lépe než lékaři z malých vesnic nebo ty, kteří nemají kam jít a byli v době zničení vesnice pryč. Kumogakure je připravená nabídnout jakoukoli pomoc."
A byla tu i skutečnost, že získat několik z tamních schopností, které jinak budou zapomenuty, by bylo pro Oblačnou neocenitelné. Někteří lidé navíc díky touze po pomstě těm, kdo jim zruinovali domov, mohou být neocenitelnou silou, ačkoli trochu nepředvídatelnou. Jako Kage jsem musela myslet prakticky, jakkoli se mi to občas příčilo.
"Trénování je ovšem velmi dobrý nápad," zareagovala jsem hbitě na další téma. "Pokud budete chtít, přidělím vám po příštích zkouškách tým. Nebo byste raději nárazovou práci?"
Zopakování Taijutsu a Kenjutsu, navíc se samurajem, by se hodilo spoustě lidem.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Apr 17, 2014 10:24 pm

Tak tady jsme trochu narazili. Usmál jsem se, nemohla to vědět.
"Omlouvám se, má chyba, nevyjádřil jsem se jasně. Jsem sice spojencem Sunagakure, náš rod k ní patří dlouhá léta, ale jistě jste si všimla, že nemám čelenku a upřímně ani žádnou nechci. Svět shinobi a svět samurajů jde možná ruku v ruce za lepšími zítřky, má čest mi ale nedovolí přijmout zákony shinobi a stát se jedním z vás.
Velmi rád pomohu ve všem, ale nechtějte po mně, abych nosil čelenku, bojoval vaším způsobem a zapomněl na to, kdo jsem..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 17, 2014 10:42 pm

Zamyslela jsem se. Ničemu to nevadilo, pouze to rušilo možnost plnohodnotného senseie.
"Tedy nárazové školení," shrnula jsem to prostě. "Chápu, práci vám přidělím během několika dní."
Byla tu tedy poslední věc, kterou jsme museli vyřešit.
"Zbývá se postarat o vaše budoucí ubytování," přešla jsem tedy plynule k dalšímu problému. "Několik dní můžete zůstat u mě, než vám přidělím práci. A tentokrát, prosím, to berte jako pomoc pro začátek, nebudete mi za to dlužit a platit nic. Snad jen mi za to slíbíte, že se dobře postaráte o ty, které budete školit."
Přišlo mi to jako férová nabídka a bylo by na mě vidět, že odmítnutí by pro mě bylo urážkou.
"Jakmile vám zařídím první studenty, plat a tak dále, můžete si vybrat mezi zdejší ubytovnou nebo splácením nějakého bytu nebo domku na kraji vesnice."
Chvíli jsem uvažovala nad tím, jestli jsem něco nezapomněla.
Ne, to by mělo být vše...
"Souhlasíte?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Apr 17, 2014 11:39 pm

"Jste více než laskava, Raikage-sama..." řekl jsem s úsměvem a hlubokou úklonou.
"Souhlasím a děkuji..."
Pak jsem klekl a opět dal čelo až k zemi.
"Já, Takeshi Kenpachi, samuraj cesty meče a sensei techniky volné ruky, tímto slibuji věrnost Kumogakure. Budu ji hájit celým svým srdcem a její pravidla nechť jsou i má..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 17, 2014 11:52 pm

Cítila jsem v té chvíli cosi zvláštního. Ani jsem netušila, jak na ni reagovat, abych ji nezkazila. Čest shinobi byla mnohdy prosycená věrností a velkými činy, ale čest samurajů byla přesto v některých ohledech nepopsatelně... odlišná. Až jsem zatajila dech.
"Nechť je vám Oblačná vesnice domovem hodným této přísahy," pousmála jsem se a kývla. "Od dnešního dne navždy."
Snad to byla reakce hodná té chvíle.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Apr 18, 2014 6:52 am

Usmál jsem se a vstal jsem.
"Budete si přát ještě něco, Raikage-sama?" zeptal jsem se ochotně.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Apr 18, 2014 12:57 pm

"Ještě ne, děkuji," opětovala jsem úsměv.
"Užijte si volno, seznamte se s vesnicí a během pár dní si vás zavolám."
Musela jsem mu najít studenty, vhodný čas, výši platu... nebylo toho málo. Navíc si pár dní volna zasloužil.
Možná bych mu mohla přidělit průvodce...
V danou chvíli mě ale nenapadl nikdo vhodný a tak jsem to nechala být.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Apr 18, 2014 8:31 pm

"Dobrá, děkuji..." řekl jsem a uklonil se. Pak jsem chvilku čekal, zda nic nechce, i když její poslední věta mluvila za vše. Otočil jsem se tedy a odešel z kanceláře.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Apr 18, 2014 8:53 pm

"Na shledanou."
Když odešel, pustila jsem se znovu do své práce. Otevřela jsem okno a užívala si při ní večerní vzduch. Bylo krásně, příjemně. Až nyní jsem si uvědomila, jak mi večery v kanceláři chyběli.
Tentokrát nesmím selhat.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 11:16 am

Bolo to, zvláštne až.. desivé. Moje klasické gothické oblečenie som vymenila za fialovú mikinu na požiadanie istých ľudí, podľa ktorých som ževraj strašila obyvateľstvo Kumogakure no sato.
"Strašila.. pcheh.. " Vydýchla som, popri čom som si kapucu natiahla čo najviac do tváre. Táto mikina nevyzerala až tak zle ale.. bola až moc.. normálna ? Normálne som dokázala zapadnúť medzi ľudí, obchádzali ma bez toho, aby ma spoznali či predo mnou nezačali rovno utekať. Rukou som šáhla ponad mikinu a vytiahla som si odtiaľ amulet. Bol clekom jednoduchý, aj keĎ niesol nepríjemné posolstvo. Pozerala som sa na Jashinistický znak a s povzdychom som sa pousmiala. Už to bolo celkom dlho, čo som pre svoje.. hrátky, nikoho neobetovala. Bola to viac menej už spomenutá obeta z mojej strany, ale čo by som pre Rin nespravila. Po nekonečnom šlapaní schodov po ktorom som takmer utrpela infarkt a mala som pocit, že sa moje srdce zblázni a vyletí mi z hrudi a že tu hneď bude vymaľované na červeno, som konečne prišla k dverám o ktoré som sa s ťažkosťami oprela.
Mohlo prejsť času koľko chcelo, podobné aktivity mi stále robili hrozne veľký problém a asi aj robiť problém budú.
S posledným poriadnym nádychom a výdychom, po ktorom som prestala dýchať ako splašená, som zatlačila rukami na dvere. Neotvorili sa. Skúsla som si spodnú peru a od trucu som do nich buchla päsťou, čo by sa.. dalo považovať za zaklopanie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 11:25 am

Tohle bouchání a hlasité oddechování za dveřmi jsem poznala. Musela jsem se usmát, rychle jsem vstala a šla své schovance otevřít.
"Atsuka-chan!"
Vždy, když jsem ji viděla, nějak se mi zlepšila nálada.
"Omlouvám se, že tě stráže vyrušili, potřebovala bych ti ale něco říct," ospravedlnila jsem důvod, pro který tu zřejmě byla.
Posílala jsem za ní dva shinobi, aby jí vyřídili, ať se sem dostaví. Nechtěla jsem, aby došla domů a našla tam našeho drahého přítele ze Suny, aniž bych jí o něm řekla.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 11:37 am

Atsuka

Rukami som sa podopierala o kolená a s výrazom v tvári, ako keby som ubehla maratón, som sa pozrela na Rin, ktorá mi otvorila dvere. 
Keď som ju uvidela, obdarovala som ju roztomilým úsmevom a s naklonením hlavy som sa nejakým, spôsobom.. vyrovnala.
"Chmmmrr.." Zavrčala som nespokojným hlasom, ruky som si založila na hruď a s nafingovaným odutým výrazom v tvári som sa kukla niekam na okno.
"Nabudúce, by ma sem aspoň mohli vyniesť.. nemám rada schody.." Opatrne som môj pohľad namierila späť na Rin a do tváre sa mi znova zakradol trocha, nezdravý no veselý úškrn. Pristúpila som ku Rin-chan a ruky som nakoniec zvesila pozdĺž tela.
"Uhm, čo by .. si mi chcela povedať Rin-chan?" Zazubila som sa, ako keby som mala dostať lízatko.. kto vie, možno aj dostanem.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 11:44 am

Opřela jsem se o stůl.
"Příště je na to upozorním," rozesmála jsem se.
To se jim bude líbit, jsou to mladí milí hoši a Atsuka-chan má čas tak akorát na vdávání.
"Chtěla jsem tě jen varovat, aby ses nepolekala, až půjdeš domů. Máme hosta," tajemně jsem na ni mrkla.
Byla jsem zvědavá, jak zareaguje, než jí vůbec řeknu, o koho jde. Myšlenky se mi ale stočily někam jinam.
Taky bych jí mohla postavit výtah...
Výtah bych určitě využila i já. Na druhou stranu by mi mohly shinobi zlenivět, včetně mě, kdyby se nemuseli namáhat cestou až nahoru.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 12:00 pm

Atsuka

"Árigato... ak na to nabudúce pozabudnú tak im to s .. radosťou.. pripomeniem."
Zachechtala som sa. S poznámkou že .. máme hosťa, som sa ostala pozerať na Rin-chan naozaj.. nemenným výrazom, proste bol až taký, ako keby som čakala že povie, že to bol len vtip alebo tak. Keď som však pochopila že to vtip nebol, otrávene som si povzdychla, prevrátila som oči a spravila som ďalší krok k nej.
"Okej.." Zamumlala som no bolo na mne vidieť, že .. to bola viac menej vedľajšia vec ,ktorá ma nejak zaskočila. Priblížila som sa k nej ešte o ďalší krok, aj keď teraz som bola naozaj blízko. Ako sa opierala o stôl, sama som stála len pár centimetrov pred ňou a rukami som sa sama oprela o okraj stola tak, že som ju mala medzi nimi. Bola som menšia, o dosť, preto som mala hlavu trocha zaklonenú, aby som jej mohla vidieť priamo do očí.
"Rin-chan?" spýtala som sa až desivo príjemným hlasom, ktorý som používala, keď som z nej zväčša chcela niečo dostať.. nejakú.. informáciu.
"Čo.. to bolo.. za.. pohľad?" Dodala som, myslela som presne ten pohľad ktorým si ma premerala po tom, ako povedala že ich upozorní. Možno si to ani sama neuvedomovala no predsa len, vtedy si ma očami premeriavala a.. rozmýšľala nad niečím, čo by sa mne tak moc nemuselo páčiť. Poznala som ju už dlho.. a hlavne dobre.. predo mnou táto ženská nezatají nič.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 12:10 pm

Asi mě zná příliš dobře...
Nadhodila jsem tajemný výraz.
"Přemýšlela jsem nad tím, víš, jestli by se ti náš host líbil..." zkusila jsem to. "...jako kamarád nebo možná i..."
Raději jsem nechala větu otevřenou.
"Každopádně tě nechci o něco ochudit tím, že budu mít teď zase víc práce. Byla bych ráda, kdybych našla někoho, s kým bys mohla trávit čas, pokud bych zrovna musela něco zařizovat. Víš, že dřív jsem bývala v kanceláři až do noci..."
Bylo to upřímné, znala mě a viděla mi to na očích. Nechtěla jsem, aby mé milované schovance uniklo byť jen několik sekund ze života, jakkoli měl být u jashinistky dlouhý. Zasloužila si toho mnohem víc, než jsem jí mohla dát já. A tady se zrodil nápad jí někoho najít. Alespoň kamaráda, když ne něco víc. Nebo kamarádku. Kromě toho jsem věděla, že se zase zvýšilo riziko, že zemřu. A ona by pak byla sama. Pokud by neměla i jiná přátele, snad i mladší, zase by se na ni pořádaly hony, zase by začala vraždit, byla by sama a stálo by to mnoho smutku i životů. Tenhle argument jsem nechtěla používat, ale musela mi ho vidět na očích.
"Mimochodem, v té světlé mikině ti to moc sluší. Černou mám na tobě raději, ale tahle barva k tobě též sedí."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 12:22 pm

Pozerala som sa na ňu a nič som nehovorila. Len som počúvala jej slová a s každým ďalším mi z tváre opadával úsmev viac a viac.. až na nej ostal len neprítomný pohľad s ktorým som sa pozerala niekam.. do minulosti. Odtrhla som pohľad od jej očí a sklonila som ho niekam k jej oblečeniu.
Rezignovane som vydýchla, ruky som zostola zodvihla a objala som s nimi Rin-chan, hlavu som zaborila do jej oblečenia a chvíľku som tam len tak bola, stále bez slova.
"K.. keď.. ti to.. urobí radosť.." Vyšlo zo mňa vo forme zamumlania. Pri jej poznámke k mojej mikine mnou trocha trhlo, predsa len.. mala som rada len dva druhy oblečenia, moje alebo Žiadne.. toto bol taký.. nezvyk.
"Nie je pekné robiť si zo mňa srandu." Dodala som stále v rovnakej polohe. Aj keď som však, viac menej povedala že jej vyhoviem.. neznamenalo to že sa mi to nejak bude páčiť. Nejak som tušila, už dlhšiu dobu.. že po mne niečo také bude chcieť. Ale ja som bola .. nesmrteľná. nevedela som.. zomrieť, nedokázala som ani samú seba zabiť. Preto som nerada myslela na budúcnosť, a jej požiadavka, alebo skôr.. prosba ? Sa budúcnosti týkala..
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 12:27 pm

Pevně jsem ji k sobě přitiskla. Měla jsem ji nejraději na celém světě. Ani nikoho ze svých partnerů jsem nikdy neměla tak ráda. Nebyla to partnerská láska, spíš takový zvláštní mateřský cit. Byla pro mě zároveň dítětem, mladší sestrou, nejlepší přítelkyní i studentkou, kterou jsem musela naučit pár sociálním vazbám a nic víc. Toužila jsem ji ochránit před světem i v době, kdy tady nebudu.
"Chceš vědět něco víc o tom, kdo u nás je na návštěvě?" přesunula jsem se k jinému tématu, abych uvolnila posmutnělou atmosféru. "Je to sice jen na pár dní, ale je zajímavý, jsem zvědavá, co na něj povíš."
A co on poví na tebe.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 12:33 pm

"Uuhm..." Trocha som zaklonila hlavu, aj keď som bola v podstate stále nalepená na ňu.
"Návšteva?" Popravde mi to úplne vpadlo, ale to som nemohla predsa uznať.. inteligencia či pamäť boli jedna z mála vecí na ktoré som sa mohla spoľahnúť a priznať, že mi jedna z týchto vlastností zrazu na chvíľku vypadla.. 
"uhm ah.. ahá.. etoo.. no.. kto to je ?" Spýtala som sa s trocha falošným záujmom, ktorým som chcela zastrieť až menšie zahanbenie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 12:40 pm

První bych asi měla zmínit Sunu.
Chvíli jsem přemýšlela, jak začít.
"Jmenuje se Takeshi Kenpachi a přišel k nám proto, že Sunagakure no Sato byla zničená."
Tomu se říká rychlé nastínění situace...
"Podobně jako ty nebude shinobim naší vesnice, ale z trochu jiných důvodů. Je samuraj."
Naklonila jsem hlavu na stranu a zvědavě čekala na její reakci.
Zná samuraje? V naší zemi nikdy nebyli, myslím...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 12:50 pm

"Ahá.." Zamumlala som chápavým tónom. Popravde som vedela čo sú to samurajovia, aj keď v Kumo naozaj nikdy neboli. Predsa len, mala som hrozne veľa času, keďže som nebola shinobim a neplnila som žiadne misie, keďže Rin-chan som sa viac menej mohla venovať len ako prišla z práce, mimo to som .. v podsate len chodila po Kumo, hľada nejaké pokojné kúty a čítala som.. a ako som si spomínala, raz sa mi do rúk dostali aj spisy o rôznych akciách samurajoch, taktikách či.. rozprávkach a dokonca aj legendách. Viac menej som sama o sebe bola taká malá knižnica.
"Samurai hmm?.. tak... snáď aspoň vyzerá k .. svetu." Uškrnula som sa.
"Kedy dnes budeš končiť tu?" Spýtala som sa jej, aj keď som približne vedela akú odpoveď očakávam.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 12:54 pm

Rozhodla jsem se ji překvapit.
"Vlastně mám všechno hotové..."
To nebyla tak úplně pravda, ale měla jsem hotové všechno, co nemusela počkat a mohla jsem svůj smysl pro povinnost na chvíli nechat spát. Zasloužila si, abych se jí po několika dnech prakticky prospaných v kanceláři, věnovala.
"Máš snad něco v plánu?" dodala jsem se šibalskými jiskřičkami v očích.
Už dlouho jsme nebyly nakupovat a trénovat a všechny možné další činnosti a musíme to napravit...
I Kage má své potřeby.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 12:59 pm

Prekvapene som na ňu vyvalila oči.
"Mňa snáď šálí sluch." Zachechtala som sa, no nedalo sa povedať že by sa mi od nej chcelo nejak odťahovať a tak som tak zatiaľ stále ostávala.
"Uuuuhm ja a plán ? To znie ako .. dobrý vtip Rin-chan." Vyplazila som na ňu jazyk.
"Čo by si chcela robiť ty ? Je sotva obed.. celý deň v podstate pred nami !" Nebol obed, a nebol ani sotva obed, to je ale tak keď niekto ako ja vstáva každý deň .. dosť neskoro na to, aby nejaké cereálie mohla nahradiť pizza.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 8 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru