Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 24 z 40 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishi Kogeki Wed Oct 01, 2014 8:54 pm

"Neustále měníte své názory." máchl Raikagemu před obličejem oslnivým světlem, čímž mu na chvíli ochromil zrak, nacož prudkým pohybem nohy podkopl ty jeho a ještě za Raikageho letu vzduchem ho loktem poslal na druhou stranu chodby.
"Klan Yotsuki, především jeho mužská část byla vždy známá pro svou výdrž." poznamenal.
Jeho tělo vydrželo opravdu hodně, jelikož po těchto úderech na něm nebyly ani památky, nic naznačující cokoliv, že jsem se ho jen dotkl. Snad jen krátkodobá bolest.
"Uvidíme, jestli vydržíte i tohle, nebo konečně vstanete na vlastní nohy a postavíte se kruté realitě." sykl.
V tu chvíli už stál před Raikagem, přičemž na Raikageho obličeji přistálo nepatrné množství krve- prozatím. Po tomto zásahu, jako kdyby se po Seishim znovu slehla zem. Byl jako fantóm této vesnice, věčně připomínající její minulé hříchy. A svým vlastním způsobem připravující Raikageho na jeho již získaný post.
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Oct 01, 2014 9:04 pm

Musela jsem se Raikagemu omluvit, za všechno. Vešla jsem do budovy, ale zastavila se, jen jsem uslyšela hlasy. Byl to Sora, s někým mluvil. Chvíli jsem poslouchala, ale ve chvíli, kdy jsem zaslechla štěbetání blesku, vybíhala jsem schody jak jen nejrychleji jsem mohla. Svou Čepel jsem během tohoto běhu zaktivovala a první, co jsem mohla udělat, když jsem přišla k místu činu, byla také možná ta poslední věc, kterou kdy v životě udělám. Raikage si možná ani nevšiml mé přítomnosti, ale ve chvíli, kdy zmizel ten muž ze své pozice, padla jsem na koleno před Raikageho, Čepelí bránící nás oba, s jejím ostřím zapřeným o svou nohu, abych mohla vyblokovat náraz. Jaké bylo překvapení, když se Čepel roztříštila v mém životě ještě jednou a neznámá ruka projela mým tělem.
Nevadí, Ris. Možná to tak má být. usmála jsem se pro sebe.
Ten muž okamžitě po úderu zmizel, ale já jsem cosi zaregistrovala.
"Promiňte, Raikage-sama ... poprvé jsem selhala." uchechtla jsem se s pramínkem krve ve svých koutcích. "Stejně si za to můžete sám ... kdybych vás neměla plnou hlavu, mohla bych se lépe soustředit." i v takovéto situaci jsem zjevně neztrácela smysl pro humor.
"Pro mě jste byl vždy víc než jen pouhý přítel ... vždy jsem vás milovala z hloubi svého srdce ..." vydala jsem v posledních vteřinách vědomí.
Čepel zhasla, stejně jako spadla má víčka. Nakiare bylo stále aktivní, ale krev, která ze mne pomalu vytékala dala za výměnu tisíci slz.
Ris- tady to máš. Konečně jsi se odvděčila Raikagemu za svou záchranu. Stále cítíš to, co jsi cítila před tím?
Odpověď pro mne byla jednoduchá- ano. Jsem přeci Risoku, ne? Ta dobrá i špatná. Nebo už bych mohla říct- byla?
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 01, 2014 9:16 pm

Ten človek na mňa zaútočil ale čakal som to, len to oslepenie bolo o niečo horšie. Ucítil som zopár rán na svojom tele až som bol u steny. Objavila sa predo mnou Risoku, ktorú okamžite ten človek prebodol. Moje zorničky sa okamžite zúžili, prečo sa tam kurňa hodila?! Hneď som ju zobral do rúk ešte pri tom, ako rozprávala. Neprichádzalo do úvahu, aby mi tu teraz zomrela. Keď sa snažila zavtipkovať snažil som sa usmiať ale tentoraz to nešlo proste som sa bál ... o ňu. Za toto mi zaplatí. Vrel som z vnútra ale teraz som nemal čas nad tým rozmýšľať. "Prosím Risoku, nerozprávaj musíš šetriť sily." Vedel som, že sa mi vyznala ale bolo to, ako priznanie pred smrťou a tomu som musel zabrániť. Niekedy nechápem, ako môžem byť tak slepí, no nedovolím, aby to takto skončilo! Zatvorila oči no v tom som ju v sekunde lepšie zovrel v rukách tak, aby som jej neublížil ale tak, aby mi pri tom, ako vyštartujem nevyletela  a nemohla byť prenosom zranená. Vystrelil som z tejto budovy, ako neriadená strela. Moje telo obklopovala chakra, čo spôsobilo, že som bol ešte rýchlejší. Mal som ju oprenú o svoje telo, ktorým som ju chránil teraz pred všetkým, čím som prešiel. Napríklad také dvere pri mojom presune nevydržali, lebo som ich neotváral a len som cez ne preletel. Akosi tam ostal môj obrys a diera v nich.
(presun).
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Oct 04, 2014 6:38 pm

Krokom som viedla nášho hosťa k budove Raikageho, aj keď som vedela, že tu momentálne Raikage nie je. 
"Budeme pravdepodobne stále musieť počkať, kým sa Raikage dostaví. Neviem kde môže byť." Povzdychla som si, po čom sme sa zastavili pred budovou. 
"Chcete ísť zatiaľ dovnútra? Alebo počkať tu vonku ?" Spýtala som sa chlapca s celkom podivným záujmom v hlase.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 05, 2014 8:11 am

Akuma Saito


Poměrně pomalu jsme šli, až jsme došli k budově, ve které Raikage úřadoval. Nevypadala nijak zvláštně, dokonce mi připomínala kancelář Mizukageho, tedy alespoň z venku.  
"Myslel jsem, že to bude vypadat trochu, jinak, koneckonců  velkolepé město potřebuje ještě velkolepější hlavní město není-li pravda?"  Řekl jsme si v duchu, když v tom jsem si nakonec uvědomil, že v Kirigakure to není o moc lepší.


Když na mě Atsuka promluvila, otočil jsem svůj zrak na ní a prohlédl jsem si jí okem. Až po pár vteřinách jsem pro ní měl odpověď.
Raději bych počkal vevnitř, nerad bych tu trčel, i když by bylo pravdou, že z venku by jsme Raikageho viděli přicházet dříve. Raději počkám v čekárně.
Řekl jsem s klidným hlasem, nezněl však tak vesele, jako naposledy.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Oct 05, 2014 10:56 am

"Ako myslíte." Dodala som, po čom som sama vkročila dovnútra ako prvá a viedla som Akumu až do miestnosti pred kanclom, kde by mala zväčša sedávať sekretárka, alebo som si to aspoň myslela. Nebola tu však a tak som usúdila, že sa niečo muselo stať.  Nebolo to od niekoho takého predsa len neobvyklé. Hlavná budova bola centrum samej dediny, jej mozgom.. ak tu nebol nikto, kto ho riadil.. pri prípadnom pokuse o napríklad útok na dedinu, by dedina neskončila dobre. Znova mi mienka o Raikagem klesla..a to som ho začínala vnímať v inom svetle.
"Aké sklamanie.." Ušlo mi z úst a rovnako ako on, nevyzerala som práve najveselšie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 05, 2014 1:58 pm

(Popravde som nestihol napísať, post, že som sem dorazil Razz takže pššššt, nestíham až tak často písať Very Happy)

Vedel som, že už v kancelárii niekto je, lebo som oboznámil jedného z Anbu, aby mi dal vedieť, predsa len som potreboval niečo veľmi dôležité zariadiť a odmietnuť radu dediny nieje príliš slušné. K tomu Risoku bola zranená, takže tu nemohla byť. Vošiel som do budovy a namieril som si to ku svojej kancelárii. "Dobrý deň prajem, prepáčte mi, že meškám." Pozdravil som ich a vošiel som s chuťou do kancelárie. Na rozdiel od nich ja som mal náladu dobrú, lebo sa mi podarilo niečo vyjednať. Aj keď boli už opravy dediny už v plnom prúde, jej renovácie a rozdelenie na dve časti sa blížila. Dvere som nechal otvorené, aby mohli vstúpiť. "Len člen Kirigakure, prosím." Ozvalo sa, keď som vošiel za dvere a čakal som, kým ten chlapec vstúpi a zatvorí za sebou dvere. Vystupoval som slušne ale môj tón nebol nijak pomerne citovo zafarbený, bol taký neutrály a používal som ho vždy pri nejakom rokovaní alebo pri riešení problémov v dedine.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 05, 2014 3:08 pm

Akuma Saito


Atsuka mi řekla, že tu Raikage není. Moje  nálada lehce poklesla, avšak to v pár vteřinách změnil sám Raikage, který zrovna přišel. Neopětoval jsem mu pozdrav v podobě slova, nýbrž v podobě úklony. Bylo to koneckonců slušnější, než promluvit hned k tam důležité autoritě, tedy alespoň podle mě.


Když mě Raikage pozval dovnitř, klidným krokem jsem vešel dovnitř a za sebou nechal Atsuku, ta s námi dovnitř jít neměla. Ještě na práhu dveří jsem jí gestem poděkoval za doprovod a zavřel jsem za sebou dveře.  Můj zrak se otočil na Raikageho, lépe řečeno jeho chráničů na rukách či co mu tam viselo. Stále stejným krokem jsem došel až k jeho stolu, kde jsem stál přímo naproti jemu a svým posledním okem jsem se díval přímo na něj. Moji tvář ani vidět díky mé masce, které perfektně zakrývala moji identitu.


Je mi potěšením vás poznat Raikage-sama. Příběhy o vás zkreslují vaši velikost ve skutečnosti. Je mi opravdu ctí.
Přišel jsem za až z Kirigakure no Sato. Poslal mě za vámi Mizukage s nabídkou podpory  z Kirigakure. Nemůžeme nabídnout jednotky, avšak zda-li je třeba surovin či politickou podporu, Kirigakure je připravena. Mizukageho velice rozzlobilo, jak na vaši vesnici zaútočili již podruhé. Měl jsem se vás optat, jak je vaše vesnice na tom po tom druhém útoku, mimo ztrát nejspíše myslel stav budov a podobně. Do této věci je můj Mizukage velice citově zainteresován.
Nemáte se prý ani ostýchat, jestli budete potřebovat zbraně, stačí říct počet a dá se to zařídit taktéž, doopravdy jsme vám sem přišli pomoci, nic více. Kirigakure se mění k lepšímu, od té doby, co nastoupil náš nový Mizukage. Jsem štědřejší než kdy dříve.
Dokončil jsem svůj monolog k Raikagemu a čekal, co mi řekne. Do ruky jsem si vzal papír a tužku a čekal jsem, co bude diktovat.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 05, 2014 4:00 pm

Než vošiel dnu ja už som sedel za stolom, kde som čakal pokým vojde dnu. To, že mal masku mi vôbec nevadilo ale divil som sa, že ako posla poslali Anbu ale asi to brali, ako niečo dôležité, ako aj ja ale bol som veľmi rád, že nám Mizukage ponúkal pomoc, lebo by sa veľmi hodila. "Som rád, že môžem počuť takéto dobré správy. Vaša pomoc sa bude určite hodiť hlavne v týchto ťažkých chvíľach." Prehovoril som spočiatku a vyjadril svoj vďak, ako uznanie Mizukageho činu. Bol čas na to mu povedať, to čo by sme potrebovali od Kirigakure. Vedel som, že im to raz ale určite budeme môcť vrátiť. "Aj keď je pravda, že na nás zaútočili 2x, po mojom príchode som mobilizoval všetky jednotky a zvýšil obranu tak, aby už k takýmto prípadným útokom nedošlo." Hovoril som mu to preto, lebo som vedel, že to pretlmočí Mizukagemu. "Prosím odkáž mu taktiež, že aj keď je jeho ponuka lákavá po bojovej stránke sme na tom zasa veľmi dobre, ale ak by mohol bol by som rád, ak by poslal nejaké finančné prostriedy alebo najlepšie by bolo nejaké materiály na stavbu budov, lebo   množstvo stavieb v našej dedine bolo poškodených alebo zničených." Bola to možno trocha hrubá požiadavka ale dúfal som, že ju príjme, lebo toto by dedine pomohlo najviac. Sám Anbu si mohol všimnúť, že som bol naozaj rád touto jeho správou, ktorú mi podal. Aj keď som stále vystupoval stále neutrálnym hlasom na mojej tváre to bolo vidieť, lebo som sa začal mierne usmievať. Takto by sa mohla dedina dať do kopy v čo najkradšej dobe a mohol by som ju lepšie zabezpečiť. V hlave som už mal plno myšlienok, ako by mohla pokročiť dedina v pred.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 05, 2014 6:20 pm

Akuma Saito


Z informací, které mi dal Raikage jsem si mohl odvodit, čeho je ve vesnici nedostatek a co je třeba ještě vylepšit. Zapsal jsem si poznámky o tom, co by Raikage potřeboval. Bylo to ve skutečnosti méně, než jsem očekával, avšak peníze, proti těm by možná Mizukage chtěl protestovat, ale ta kdo ví, třeba se doopravdy postoj vesnice změnil a Mizukage bude chtít vyhovět, pravdou je, že moc jsem jej ani já neznal. Neměl jsem tu příležitost poznat jeho osobnost, jeho pravou tvář.


Když Raikage skončil, jen jsem se na něj opět podíval a s milým hlasem na něj začal mluvit.
Ještě jsem se měl zeptat na jednu věc. V případě útoku na vás by si zde chtěla naše vesnice vybudovat jakési velvyslanectví. Pokud by vaše vesnice byla pod útokem, člen Kirigakure by z velvyslanectví poslal varování do Kirigakure. Jste poměrně často pod útoky, navíc bych si i troufl říct, že by to vztahy mezi našimi vesnicemi jistě zlepšilo. 
Řekl jsem s co největší opatrností. Nechtěl jsem proletět dveřmi, protože špatně řečeno by to mohlo vyznít opravdu divně., jakoby jsme plánovali nějakou zradu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 05, 2014 7:24 pm

Po tom, čo som dohovoril som čakal na to, čo mi povie. Vypočul som si jeho návrh nad ktorým som sa musel zamyslieť. Nebol zlý ale nebolo to až tak potrebné. "Nó, myslím si, že to potrebné nieje. Ak by náhodou útok bol myslím si, že by sme ho boli schopný obrániť ale ak by to bolo niečo, čo by sme zvládnuť nemohli správu by sme dokázali do vašej dediny poslať veľmi rýchlo." Predsa len sme vlastnili úžasnú teleportačnú techniku, ktorou sme mohli poslať na určité miesta snáď čokoľvek ale o tom som v pláne nemal hovoriť. "Ale ak by to pomohlo vzťahom s dedinami som ochotný to prebrať s Mizukagem." Aj tak je pomerne nebezpečné mať na svojom území niečo, čo patrilo cudzej dedine aj keď bola spojenecká. Tieto okolnosti sa dokázali často meniť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Oct 07, 2014 8:00 am

Akuma Saito


Odpověď mě ani trochu nepotěšila, bral jsem to tak, že nám Kumogakure v tomto ohledu nevěří, byl jsem si navíc jist, že Mizukage to bude brát úplně stejně. Pozvedl jsem ramena a jen si povzdychl. 
Nuže dobrá, vaši volby oznámím Mizukagemu a pokud budete chtít toto dále řešit, nechám to jen mezi vámi. Raikage, než odejdu, rád bych se optal, zda-li mám něco vyřídit Mizukagemu a nebo mám odejít beze vzkazu.
Dodal jsem jen nakonec a seznam jsem si už strčil do kasy přeložený na čtvrtiny.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 07, 2014 1:25 pm

Všimol som si toho, že moja odpoveď sa mu nepáčila, čo som pomerne nechápal. Predsa len som povedal, že ak by to pomohlo vzťahom medzi našimi dedinami bol som ochotný to prediskutovať, takže som to tým pádom nezamietol. "Môžeš mu odkázať, že som mu veľmi vďačný za jeho pomoc veľmi si ju cením. Teším sa na spoluprácu medzi našimi dedinami." Možno to bolo trocha klišé ale to, čo som teraz povedal bolo povedané uprímne, lebo kto by nebol rád za pomoc? K tomu určite im nejako časom vynahradíme túto ich pomoc.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Tue Oct 07, 2014 3:07 pm

Už to byl týden, dlouhý čas pro někoho mediky tak opečovávaného jako jsem byla já. Ani jsem neměla v povaze v nemocnicích zůstávat déle než bylo nevyhnutelně nutné. Procházela jsem se po Kumogakure no Sato, všelijakými klikatými uličkami, vdechovala znovu čerstvý vzduch. Byl to fajn pocit. Pocit, být zase venku, vidět znovu krásu okolo sebe. Jen-
Risoku. O jaké kráse to mluvíš?
Nikdy mi nedal pokoj. Vždy tu byl se mnou a mám pocit, že i navždy zůstane. Nevím o cestě, jak se ho zbavit, jak ten hlas vystrčit pryč z mé hlavy. Neběžela jsem. Nepanikařila jsem. Byla jsem naprosto v klidu. Jen jsem pohlédla na obvazy na mém boku pod oblečením a vyrazila do Raikageho kanceláře. Kimono, které jsem dnes nosila jsem si vyhrnula tak, že "Are" na mém krku nebylo zdaleka vidět. Neukazovala jsem se s tím symbolem na veřejnosti. Ten symbol mají tu čest vidět pouze dva typy osob. Moji nepřátelé v boji a-

Prošla jsem dveřmi a pomalu stoupala po schodech. Mé kroky se rozléhaly po tiché chodbě. Už zdálky jsem ve svém zorném poli viděla Atsuku, ale ani jedno z mých očí na ni nesklouzlo jediným pohledem. Jen s letmým zaklepáním jsem vstoupila do místnosti, kde jsem hlavou pokynula Raikagemu a přesunula se k složkám, které jsem už dávno rovnala. Prohrabávala jsem se v ní, naprosto ignorujíc ty dva okolo mě. Dobrá- možná jsem letmo poslouchala, ale většina mé pozornosti byla věnována mojí práci. Té práci, kterou jsem zde měla dělat.

Uvědom si své místo, Risoku. To místo je ...
Tady ...
... v Unrankyo!
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Tue Oct 07, 2014 10:34 pm

Konečně jsem byl zde v této budově po takové době. Mé oči ale byly velmi překvapené jakou osobu v kumo vidí jako první. Byla to velepřekrásná Atsuka, která snad nikdy nestárne. Přistoupil jsem k ní blíže a oslovil ji. " Atsuka-swaaan. Rád vás zase vidím. To už je ale doba " Pousmál jsem se, možná jsem ji připadal praštěný a nebo jsem se moc dvořil, ale to jsem měl v povaze. Má závislost na ženách snad asi nikdy nezmizí. Atsuka ale byla mezi prvníma, které jsem si jasně zapamatoval. Bylo na ní něco vyjímečného a já věděl, že jsem na správné adrese. Pro jistotu jsem i zaklepal na dveře.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Oct 09, 2014 6:42 am

Čakala som pred dverami. Aj keď som toho mladého Anbuho nemienila sprevádzať až von z dediny, chcela som prehodiť pár slov s Raikagem.. každopádne diplomati mali vždy prednosť. Vo veľmi krátkom slede môj pohľad narazil hneď na dve osoby. Prvá bola práve zástupkyňa, ktorá prešla popri mne prešla, zaklopala a vstúpila. A ten druhý.. ah..
Aj keď s úsmevom, v duchu som takmer plakala. Každý démon sa niekoho bojí.. niektorý sa boja samých seba.. nie že by som sa tohto chlapíka bála ale.. fakt ešte nezomrel ? Nikdy som nevidela nikoho, kto sa podliezal viac než on. Aj keď si to sám asi neuvedomoval.  Nie naozaj.. nemal ďaleko od otroka.
S úsmevom som mu kývla hlavou.
"Sanji-kun... ako sa máš ? Myslím že ti znova trocha narástla brada.." Nie že by moje slová mali zmysel.. Nedokázala som normálne rozmýšľať u takého Morona, akým je on. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Thu Oct 09, 2014 7:18 am

" Já se mám skvěle, zrovna jsem se vrátil z mise. " Usmál jsem se na ní a pak se zamyslel nad tou bradou a začal se prohlížet. " Vážně? Ani nevím " řekl jsem udiveně a pak se přestal prohlížet. Nevěděl jsem však jestli mě vidí ráda, nebo mě jen nechce urazit. Každopádně k ženám neumím být nezdvořilý. Chovám se k nim jako k bohyním, jelikož jsou to jedny z nejvzácnějších stvoření této planety. " A jak se dařilo vám? Vypadáte ještě lépe než předtím. A ta vůně je nový šampón? " Ta vůně pocházela z jejích vlasů, zřejmě použila nějaký nový šampón co je na trhu.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Oct 09, 2014 11:20 am

Akuma Saito


Jakmile jsem slyšel i ten poslední vzkaz,  uklonil jsem se a naposledy jsem se podíval na Raikageho. Už jsem od něj nic nepotřeboval a on ode mě také ne.
Je-li to vše, dovoluji si opustit v míru vaši vesnici. Bylo mi potěšením navštívit vaší vesnici. Ať se vám daří, Raikage.
Sbohem vám i celé vaší vesnici.
Rozloučil jsem se a odešel jsem směrem k bráně. Nečekal jsem na odpověď, nečekal jsem na nikoho. Spěchal jsem totiž do Kirigakure, na této misi jsem se zdržel až moc dlouho.


//Přesun.
Omlouvám se, na mém počítači odešel wifi adaptér, takže mi nejel internet. Very Happy
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 09, 2014 12:54 pm

Po tom, čo odišiel som vedel, že už predtým niekto klopal, takže som hneď po jeho odchode zakričal. "Ďalší" Než niekto prišiel pozrel som smerom k Risoku, ktorá prišla. "Ahoj, nemyslíš si, že si tu akosi skoro? Mala by si ešte odpočívať." Prehovoril som k nej starostlivo. Predsa len týždeň sa mi nezdala tak dlhá doba, aby bola úplne v poriadku, predsa len to mohla využiť na odpočinok, no ona radšej prišla sem. Ja som to zatiaľ pomerne zvládal až na to, že sa mi tu stále kopili papiere.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Thu Oct 09, 2014 1:59 pm

"Raikage-dono, vy byste se měl raději soustředit na obnovu vesnice více než na mou vlastní ... obnovu." to poslední slovo znělo tak- podivně.
Ironicky. Sarkasticky. Tajemně. Bylo řečeno s takovou lehkostí a nádechem melancholie v hlase, že si pod tímto slovem člověk mohl představit mnohé. Zády k Raikagemu jsem se prodírala horou složek až jsem se musela pozastavit. Jedna chyběla.
K. Chybí mi jedna K složka.
Přemýšlela jsem nad tím, kdo v ní byl, kdo ji vzal a především proč. Otočila jsem se do místnosti a přitom neustále přemýšlela, i když v tuto chvíli jsem se opřela o "svou" skříň složek a zalomila ruce do sebe. Očima jsem cosi hledala po místnosti, i když popravdě řečeno, hledala jsem jima ve vlastní hlavě, paměti.
Pamatuješ si tu melodii?
Jo- vzpomínám si. Bohužel jí znám až moc dobře.
Bohužel? Pokud znáš slova, můžeš se přidat ve zpěvu. Pokud znáš text písně dopředu, nic tě přeci nepřekvapí, ne?

Vnitřní rozhovor až přeplněný hádankami, kterým jsem stejně rozuměla já a pouze já. Občas jsem koutkem oka sjela na Raikageho, ale nebyly to ty zamilované pohledy, které to bývaly. Tenhle byl chladný, cynický až čistě analytický. Navíc jsem na ničem svůj pohled nezdržela dlouho. Čekala jsem. Čekala jsem, přičem můj pohled mnohokrát padl i na mou vlastní Čepel, jež ležela při Raikageho stole.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Oct 09, 2014 2:35 pm

Sanji bol rozhodne ten typ neodbytného človeka.. ktorý bol príliš zastretý svojim posadnutím k ženskému pohlaviu.
"To nie som ja, neveril by si ale je tu ešte jedna ženská." Uškrnula som sa. Možno že by som dokázala, jeho pozornosť upriamiť na Risoku. Tá predsa len nebola vôbec škaredá a Sanji.. no.. je to Sanji.. viac k tomu dodať netreba. Schmatla som ho za golier a keď sa ozvalo, že má prísť ďalší, vstúpila som spolu s ním. 
Keď som predstúpila pred Raikageho, schmatla som Sanjiho za hlavu, ktorú som mu pootočila tak, aby jeho pohľad zakorenil na Risoku.
Tak čo Sanji ? Nosebleed ? Tancovanie? ospevovanie ?.. ukáž sa.. prebehlo mi hlavou a sama som sa uškŕňala ako boh niečoho veľmi veľmi zlého.. a zákerného.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Thu Oct 09, 2014 2:57 pm

Z ničeho nic mě zatáhla Atsuka do místnosti kanceláře, kde jsem měl podat hlášení o své misi. Ale její záměr byl jasný když jsem viděl další krásku v místnosti. Měl jsem povinnosti, ale ignorovat krásku by byl v mém případě zločin. Proto se stala velmi očekávaná věc před kterou mě předchozí Raikage varovala, i když to bylo u nepřátel a ona jako nepřítel nevypadala. Dostal jsem se k dívce tak rychle, že to až ke mě bylo podivuhodné. Vytáhl jsem ze saka rudou růži a podal ji Risoku se slovy. " Bonjour mademoiselle. Puis-je savoir votre nom ? " Dodal jsem k tomu francouzský přízvuk abych tomu dal nějaké to kouzlo a absolutně jsem si neuvědomil, že jsem ještě před chvílí stál u Atsuky, avšak na tu jsem nezapoměl. Co však v tuto chvíli udělá Raikage když mě takto vidí bude velice zajímavé. O tomto chování vědělo jen pár zasvěcenců co to viděli nebo zažili na vlastní kůži.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Thu Oct 09, 2014 3:16 pm

Z myšlenek mě vytrhl jen nějaký francouzsky mluvící magor. Jen se jeho hlava vynořila před mýma očima, musela jsem na maličkou chvíli zapřemýšlet nad tím, jaký trest by mě stihl za jeho zabití. Mám pocit, že Raikageho pohled a myšlenky byly momentálně k nezaplacení, obzvlášť poté, co jsem se na něj v této své opravdu vážné náladě docela zoufale podívala.
"Moje jméno stojí dokonce i na tabulce před kanceláří, dole na nástěnce, dokonce i zde na stole." zoufalství.
Čiré zoufalství. Začala jsem přemýšlet, jestli život v Unrankyo přecijen nebyl lepší, byla jsem takovýhle bláznů ušetřena. Nemohla jsem se na něj ani dívat, protože mi to bylo až trapné, ale tak jediné, na co jsem se zmohla bylo převzít rudou růži do vlastních rukou a zadívat se do jejích rudých lísků květu.
"Děkuji." řekla jsem do éteru, přičemž jsem se naklonila k jeho uchu s růží v ruce, k uchu tak, že jsem byla k ostatním v zákrytu jeho hlavy. "Ale můžeš si jí nechat. Nejsem k mání." zasyčela jsem, přejíždějíc mu po krku jedním z ostnů.
Druhé sdělení bylo tiché, mířené pouze pro něj. Jasně jsem mu dala najevo, že jsem pro něj autorita, ne objekt zájmu.


Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 09, 2014 3:38 pm

Vypočul som si zvláštnu odpoveď od Risoku, ktorú som predtým ešte nikdy nepočul. Ani ten tón nebol taký, ako predtým. Bral som to tak, že to bolo kvôli tomu, čo mi povedala a teraz sa ma radšej snažila ignorovať, takže som do toho rýpať nechcel. Potom dnu vošla Atsuka s Sanjim, ktorého som popravde očakával ale po tom, čo tam predviedli som si priložil dlaň na tvár a lakte si oprel o stôl. Nebolo mne lepšie, keď som bol Anbu? Popravde sa mi čím ďalej tým viac zdá, že som tu bol v tejto dedine snáď jediný normálny. Ak by som vedel, čo ma bude čakať asi by som si teraz 3x rozmyslel, či by som tento post vzal. Každým dňom som ním bol viac a viac znechutený. Odkašľal som a pozrel som sa smerom k Sanjimu. "Tak? Mohol by si sa sústrediť?" Nevedel som, čo chcela Atsuka ale najprv som chcel vybaviť jeho. To som ho chcel vážne povýšiť?Akosi som teraz poriadne váhal, či je to vôbec rozumné rozhodnutie, predsa len ak už má byť niekto povýšený musí mať hotové nielen misie ale musí byť fyzicky ale hlavne aj psychicky zdatný a v poriadku. A toto som o ňom predtým akosi nevedel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu Oct 09, 2014 3:41 pm

Pozerala som sa na Sanjiho. Naozaj ma nesklamal, stále rovnaký a marný ako pred tým. Vlastne som takmer dúfala, že ho Risoku podreže.. aspoň by ju odviedli do vezenia pravdepodobne, čo bol môj rajón.. a ja by som si mohla s Raikagem manipulovať podľa môjho uváženia. Nie že som si myslela o.. ňom niečo zlé, aspoň nie tak zlé ako o hocikom inom.. lenže, bol naivný.. aspoň podľa mňa.. a s takými ľuďmi sa naozaj manipulovať dá.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 24 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 24 z 40 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru