Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Sat May 03, 2014 6:14 pm

Užírá mě nuda. Po chvíli nudného sezení vstane Atsuka a oznámí Miki, že se jde převléct. Tato zpráva mě ani v nejmenším nepotěšila. Byl jsem rád, že Atsuka promluvila, ale být v místnosti sám s Miki, to je jako být na pohřbu. Po celou dobu nepromluvila jediné slovo. Poté přišla Atsuka a začala se znovu bavit s Miki. Už jsem tu nudu nevydržel, počkal jsem než Atsuka domluví a pak jsem vstal ze židle.
Kdyby mě hledala Raikage, tak ji sdělte, že se brzy vrátím. řeknu Atsuce a Miki.
Ve skutečnosti, tato slova patřila spíše Atsuce, byla Raikage velmi blízká. Aniž bych jim věnoval jediný pohled, vyjdu z místnosti. V kanceláři je to celkem narvané lidmi, ale nevěnuji jim žádnou zvláštní pozornost. Odkráčím i z kanceláře a mířím na chodbu, kde po schodech sejdu dolů až do přízemí, z kterého vyjdu hlavními dveřmi ven. Rozhlédnu se kolem.
Kde bych se asi nejlépe zabavil.. přemýšlím.
Zvolím směr k hlavní ulici Kumogakure. Tam vždy byla zábava, snad ji tam najdu i dnes.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat May 03, 2014 6:25 pm

Vešel jsem za Sanjim a hluboce se uklonil. Bylo tam tedy dost lidí, ale když nás přijala, asi už jsou ostatní na odchodu.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Sat May 03, 2014 9:53 pm

Když se Atsuka vrátila okamžitě jsem se na ní koukla a chvíli jen tak neskrytě a neomaleně čučela. To kimono co měla na sobě bylo úžasné a ještě víc bylo úžasné když ho měla na sobě Atsuka. "Em." Vymáčkla jsem ze sebe a trochu zrudla když jsem si uvědomila jak čučím. "No, ubytování nezní tak lákavě." Žbleptla jsem blbosti, postavila se a šla k ní. Pak jsem se ale zastavila, jednak protože byla ve dveřích ale hlavně protože tam vletěl nějaký cvok a začal Atsuce podlézat. Nejdřív jsem nadzvedla obočí, pak se na něj zamračila mlčky jsem čekala co bude dál. Tseh. Po dlouhé době jsem se na nějakého chlapce koukala déle než jen pár sekund ale to jen protože jsem se ho snažila dostat pohledem pryč.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 12:33 pm

Zazrela som ho tam, no nečakala som taký výstup. Kým sa ku mne dotočil, prikývla som smerom k Tobeiovi a nechala som ho prejsť.
Pohľad som upriamila znova na Miki, ktorá ma celkom pobavila. Tento štýl oblečenia som popravde príliš často nenosievala a tak som nevedela, či na mňa tak čučí z dobrého, zlého, alebo nebodaj dotknutého dôvodu. Nemyslela som si však, že by to bolo kvôli tomu, že by som ju nejak poburovala. Keď som pohľadom prešla po jej oblečení, mala na sebe vlastne niečo veľmi podobné len, viac farebnejšie.
"Neznie? " Pobavene som sa usmiala, pretože som si nebola istá či to bola práve osoba, ktorá by rada prespávala na ulici. No, možno si len použila nesprávny výber slov. 
Prestala som sa opierať o rám dverí a trocha som podvihla pravú ruku, že ju Miki ponúknem no Sanji sa zatiaľ stihol dotočiť dosť .. blízko ku mne. Očkom som kukla späť na Miki a takmer som sa rozosmiala. Len som však zatvorila oči, a rukou som si na chvíľku zakryla ústa, aby nebolo vidieť následný pobavený úškrn.
Jej reakcia, či skôr pohľad na Sanjiho ma strašne pobavil, ako keby jej oči hovorili, že by si to Sanji svojimi otočkami mohol pokojne prejsť k oknu a následne z neho vyskoćiť.
"Sanji-san, ďakujem ti za kabát, nechala som ti ho na stole." Na pár sekúnd som sa odmlčala, no len kvôli tomu, aby som nabrala dych k ďalším slovám.
"Spravil by si mi láskavosť?" Nemusela som ani čakať na odpoveď. Keď ma pred tým stretol, bola som rozrušená a .. nervná, keď som sa upokojila, dokázala som nad jeho povahou porozmýšľať a v podstate ju odhadnúť, do bodky.
"Ako môžeš vidieť, mám momentálne spoločnosť. Pôjdeme na isté, miesto. Mohol by si prosím ťa po tom, ako si vybavíš veci, ktoré potrebuješ s Rin-chan, uvariť niečo dobrého a doniesť to na adresu, ktorú ti medzi časom dodá jeden z mojich poslov? Ďakujem." Môj pohľad sa zo Sanjiho znova zameral na Miki. Nechcela som, aby sa cítila odstrčená alebo podobne, čo mi vlastne u ostatných ľudí vôbec nevadilo. Preto som znova podvihla pravú ruku k nej a len som trpezlivo čakala, kým ju prijme.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sun May 04, 2014 12:52 pm

Stoupnul jsem si do pozoru a ruku přiložil k hlavě jako na vojně. Musel jsem ji prostě zasalutovat, její přání bylo rozkaz. " Rozumím, hned jak to tady dokončím a přijde posel tak vám donesu vaše jídlo. " Potom jsem dal ruku dolů a otočil jsem se na Raikage. " Raikage-sama, vrátili jsme se z tréninku, čekáme na další pokyny. " Raikage byla taky žena, ale vůčí ní jsem se nechoval jako k Atsuce. Zřejmě to bylo i respektem vůči její pozici jako Raikage.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 1:03 pm

"Chm.." Odpověděla jsem jí na to ohledně ubytování lehce nepřítomně a dál čučela na toho otravu. Když na něj pak Atsuka promluvila lehce jsem nafoukla tváře a přesunula pohled konečně jinam. Další důvod proč jsem neměla kluky v lásce, byli otravní. Přesunula jsem tedy svůj pohled na podlahu a pak na svoje botky, které jsem zkoumala. Ne že by to bylo nějak extra zábavné ale co jiného dělat? Jejich rozhovor jsem ale slyšela a slyšela bych ho i kdybych nechtěla. Čhe.. Tenhle otrapa že mohl vařit pro Atsuku? Zvedla jsem k němu zase pohled ve chvíli kdy zasalutoval a pohrdavě si odfrkla. Když se pak otočil k Raikage, koukla jsem se na Atsuku a na její ruku. Přestala jsme se kabonit a s zářivým úsměvem jí přijala.
Rychlá změna nálady, která ale u mě byla na denním pořádku. "Můžeme?" Zeptala jsem se vesele a sledovala jí.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun May 04, 2014 1:13 pm

"Ďakujem Sanji-san." Prehodila som k nemu ešte posledné dve slová a následne som sa už plne venovala Miki. Jemne som zovrela jej ruku a prikývla som. Následne som začala viesť, teda spravila som zopár krokov smerom k dverám, cez ktoré už stihol prejsť aj samurai a ak Miki nekráčala za mnou, pravdepodobne som ju trochu potiahla. Chcela som už odtiaľto odísť, bolo tu moc ľudí na môj.. vkus.
Tešila som sa aj z toho, že pôjdeme na ostrov. Teda, medzi cestou k domu a späť som si stihla vyhľadať nejaké informácie a vyzeralo to ako veľmi pekné miesto. Aj keď sa tam muselo ísť loďou.
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Sun May 04, 2014 1:51 pm

Mlčky jsem šla za Atsukou, nebo spíše vedle ní a na nikoho jiného už se nekoukla. Přemýšlela jsem nad tím kam vlastně jdeme a co se budu muset o tom místu naučit. Nakonec jsem usoudila, že je to fuk pokud budu mít tuhle společnost. Celou cestu jsem se usmívala jako sluníčko a v duchu si broukala jistou melodii.
~přesun~
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun May 04, 2014 6:29 pm

Až po chvíli jsme si všiml nenápadné, i když velmi půvabné dívky, jejíž hlas byl onen povědomý. Ale až když odšešla, uvědomil jsem si, odkud ji znám.
Viděl jsem ji párkrát v Sunagakure no sato, v ulicích a uličkách. Měla nádherné oči a i ve svém mladém věku ladnost a hrdost gejši. Nebyla oprsklá jako všechna ostatní děvčata, spíše zamlklá, klidná, možná se trochu styděla. Nikdy jsem s ní nemluvil, ale třeba jí přijde vhod, že tu má krajana.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 06, 2014 6:29 pm

//Hluboce se všem omlouvám za neomluvenou absenci. Předání pravomocí nemohlo stačit na vyřešení Raikage. Správně bych tu stále neměla být, ale jelikož mám vypůjčený náhradní notebook (jakákoli technika v mých rukou zřejmě přitahuje potíže a tak jsem zase bez počítače), dovolím si vyřešit své záležitosti a budu doufat, že jsem vás jako Kage nezklamala a že až vyřeším školní záležitosti, budu moct stát zase po vašem boku den po dni, hodinu po hodině.

- - -
Potom, co jsem Kaijimu navrhla, že by mohl být mým osobním strážcem mu Atsuka jasně naznačila, že i slova, která zní jako návrh, mohou být příkazem. Líbil se mi. Měl vlastní povahu, divokou, zvláštní. Skoro bych řekla, že nepopsatelnou. Pro týmovou práci to ale bylo skutečně nevhodné, nemohla jsem ho nechat někoho ohrozit a pokud ano, bude lepší, když to budu já než mí lidé. Navíc měl šanci získat v tomto postavení zkušenosti pro pozdější osamělý boj, který zřejmě bude víc vyhovovat jeho povaze.
Zamířila jsem beze slova do vedlejší místnosti, abych našla papíry, které musel vyplnit, aby mohl oficiálně patřit do mé ochranky. Mezitím mi Atsuka trochu zavařila, když při odchodu pozvala dovnitř zbytek lidí.
Atsu-chan!

Rozhodně jsem nechtěla, aby Takeshi viděl někoho sedět v mém křesle jako kdyby mu patřilo. To příliš nepodporovalo autoritu Kage. Ačkoli pravda, neukázala jsem se dostatečně ráznou, když jsem ho nechala na mém místě tak dlouho. Atsuka zmizela dřív, než jsem se proti jejímu plánu mohla z vedlejší místnosti ohradit.
Hledáním papíru jsem strávila víc času, než jsem chtěla a tak když jsem se vrátila, stáli už všichni zde.
Tohle se... nepovedlo!
Hodila jsem papíry na stůj před Kaijiho.
"Tohle musíš vyplnit," pousmála jsem se.
Můj pohled ale mluvil za vše. Jediné slůvko odporu a poletí oknem. Nad neposlušností před cizinci se slitovat nemohu a navíc ani nechci.
"Vše je zde napsané. Později si ještě promluvíme a vše ti vysvětlím. Až to budeš mít sepsané, můžeš odejít... dveřmi, prosím," dodala jsem. "Nástup do služby příští týden, do té doby máš volno."

//Posunutí je, bohužel nutné. Nechci tě nyní zdržovat a aktivní znovu budu nejspíše až od neděle, kdy budu mít k dispozici denně notebook bývalé spolubydlící a pokusím se dohnat nynější neaktivitu.

Když jsem vyřídila Kaijiho záležitosti, otočila jsem se k příchozím. Muže s maskou jsem nejprve nepoznala.
Moment, to je přece Fili...
Hlas mi napověděl. Jeho slova mě přimrazila na místo.
Super, tohle taky má být tajemství a on se prořekne před celou kanceláří!
V téhle chvíli to znamenalo příliš lidí na státní záležitosti. Jako kdyby ode mě čekal závažnou odpověď, nervózně přešlapoval na místě.
Maska shinobiho nedělá.
Ukázala jsem k vedlejší místnosti. Takové řešení ale podle něj zřejmě zabralo příliš času a tak se se mnou rozloučil a odešel.
Skvělé. Opravdu skvělé!
Nevěděla jsem, na čem jsem. Pokud byl Amekage mrtvý, byla Ame zničená? Nebo se jen stala nějaká nehoda? Nestačila jsem mu ani odpovědět na rozloučení a už byl pryč.
Baka!
Potřebovala jsem to vyřešit, ale copak jsem mohla poslat shinobi na místo, o kterém jsem nevěděla, co se tam děje, co od něj mohu čekat, jaké schopnosti na misi budou stačit?

Moje myšlenky přerušilo tiché "puf" a ještěrka na mém stole. Zatímco jsem četla odpověď z Kirigakure, zbytek mého týmu odešel. Jediný chlapec z něj mi utekl dřív, než jsem ho stihla požádat, aby slečny doprovodil. Budou tam ztracené, ani jedna tam nikdy nebyla. Doufala jsem, že chytnou průvodce.
Odpověď z Mlžné, kdysi krvavé, vesnice mi příliš na náladě nepřidala. Polovina světa byla ničena a druhá se před ním pro jistotu uzavírala. Na druhou stranu to byl vcelku moudrý postup, který bych mohla uplatnit též. Má vesnice byla ekonomicky zcela soběstačná, rozhodně bychom na tom byli po uzavření lépe než Kirigakure, též máme dobrou strategickou pozici v horách, ale na druhou stranu není naše vojenská síla taková, abychom se sami ubránili. Padly i další velké, významné vesnice.
Zastrčila jsem list do šuplíku, který jsem vzápětí uzamkla a konečně jsem se otočila k Takeshimu a Sanjimu.

"Omlouvám se, že jsem vás nechala čekat," uvítala jsem je. "Nastávají těžké časy."
Jako kdybych tím chtěla ospravedlnit, že mám strach z budoucnosti a v některých chvílích si s ní nevím rady. Chtěla jsem být lepší než v minulé válce. A tahle přitom začínala na mnohem vyšším levelu, než v jaký jsem "doufala" v těch nejhorších nočních můrách.
"Takeshi, jak hodnotíte Sanjiho schopnosti?" otázala jsem se.
Pokud potvrdí můj odhad, věděla jsem, kam ho zařadím.
"A jak se vám v naší vesnici líbí?"
Na tuhle odpověď jsem byla možná i víc zvědavá než na tu předchozí.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue May 06, 2014 8:26 pm

Hluboce jsem se uklonil.
"Nic se neděje, chápu, že máte hodně práce." řekl jsem s úsměvem.
"Vesnice je nádherná. Asi to neslýcháte často, ale opravdu vítám zdejší podnebí. Připomíná mi mou domovinu a navíc...dovedete si představit, jak mi muselo být v Suně..." zasmál jsem se a lehce si poklepal na zbroj. Uvědomil jsem si ale, že jsem byl moc neformální a proto jsem opět zvážněl a uklonil se.
"Omlouvám se, madam...Sanji je velmi dobrý v taijutsu, má vlastní styl, který jsem ještě jaktěživ neviděl. Nicméně myslím, že jeho tvrdohlavost mu nedává moc velkou budoucnost. Upřímně, pokud narazí na někoho, jako jsem já, v prvním souboji, zemře. A to si musí uvědomit sám, já ho to nenaučím, protože jsem jen poskok."
Poslední slovo jsem řekl, jako kdybych ho už používal tisíckrát. Jako kdyby mě učili k tomu, že jsem jen sluha a nic jiného a já tu identitu přijal.
"Navíc jeho chování vzhledem k Vaší zástupkyni je...nestandartní. Pokud mohu být upřímný, jestli chcete tuhle válku vyhrát, neměla byste se obklopovat dětmi..."
Musel jsem to říct, cítil jsem to tak a samuraj nikdy nelže. Nehodlal jsem ji zatěžovat nedostatečnou kvalitou zbraní ani rasovým útokem ze strany Filliho. Na to bylo dost času později.
Díval jsem se jí zpříma do očí a čekal, co řekne. Možná si budu hledat jinou vesnici...
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 06, 2014 9:28 pm

Jistě, jistě, v Suně muselo být horko.
Konečně mi někdo v tom hektickém dni vyvolal na tváři úsměv, ale zvážněli jsme ve stejnou chvíli. Jeho slova na mě zapůsobila o to víc, že jsem si nedokázala udržet ve vesnici pořádek. Dokonalou ukázkou byl Tokubetsu v křesle za mnou. Problém byl, že v mém křesle. Sice to vypadalo, že jsem ho tam posadila sama vzhledem k papírům, které vyplňoval, ale kdyby někdo věděl, že prostě skočil oknem do kanceláře a já ho ještě nevyhodila...
Jsem příliš mírná.
Vážně jsem přikývla.
"Je to znepokojivé, ale dalo se to očekávat a opravdu oceňuji upřímnost," přikývla jsem.
Tenhle přístup válka potřebovala, pravda. Nemohla jsem ale Sanjimu vyčítat jeho chování vůči Atsuce z důvodu, že jinak mohla někoho i zabít. Cosi v něm, snad v povaze, ji uklidnilo a donutilo ji vrátit se kamsi do normálu, kde nikdy nebyla ani se mnou. Kdybych někdy odešla, nechám ho ji hlídat ne proto, že by byl dobrý shinobi, ale proto, že s ní dokázal udělat něco takového. Palčivě jsem si uvědomovala, že takhle jsem s ní poprvé nejednala ani já. Na druhou stranu to pro něj vzhledem k nepříteli může být opravdu zlé. Bylo jasné, že ho nemůžu posílat do akce.
"Ale mimochodem," dodala jsem nakonec. "Ať už je váš názor jakýkoli, ať to jakkoli souvisí s vaší výchovou, ten, kdo trénuje děti Kumogakure no Sato není ničím poskokem. Ve skutečnosti je přece starost o příští generaci tím nejzáslužnějším povoláním a i když přímo nepatříte pod naši vesnici, žijete zde a neměl byste shazovat vlastní autoritu ani přede mnou ani před nimi. Jste součástí našich životů a to je důležité."
Tahle zkouška nebyla jen Sanjiho, byla i jeho. A on prospěl. Tím se stal nedílnou součástí vesnice a slovo "poskok" ho v mých očích zbytečně shazovalo a to nemám u lidí, kteří jsou mými shinobi nebo jen žijí v mé vesnici vůbec ráda. Nemohla jsem říct, že mu po tak krátké době ve všem věřím, ale rozhodně jsem se rozhodla, že ve výcviku dám na jeho názory a že jsem ráda, že si za cíl své životní dráhy vybral mou vesnici.

"Sanji," otočila jsem se konečně k němu. "S tvým přístupem tě nemůžu pustit do boje, to oba víme. Ukázal jsi mi jen, že pokud by byla kunoichi z Iwy dostatečně krásná, měl bys rapidně sníženou šanci vyhrát. Tvůj posudek mě jen usvědčil v úmyslu, který jsem již měla. Nebudeš zařazený do předních linií ani a do armády tě nechám jít jen ve stavu nejvyšší nouze, zatím ji nepotřebujeme."
Potřebujeme, je válka. Ale ještě nemusíme povolat všechny a nechci vyvolávat paniku.
Možná je to špatný přístup...
"Zařadím tě do týmu jako kdyby žádná válka neexistovala, tvým nadřazeným Jouninem bude Yuu a tvým kolegou Dino, který je sice již Chuunin, ale měl by ti být věkově blíž než jiní Geninové."
To bylo jediné, co jsem mohla udělat.
"Pokud bude Yuu zrovna na misi, můžete se s Dinem připojit k tréninku mého týmu," dodala jsem.
Vlastně bych ho mohla rovnou poslat pro Tobeie...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Tue May 06, 2014 9:44 pm

Sklonil jsem hlavu a smutným hlasem a výrazem jsem řekl " Raikage-sama " Byl jsem dost zklamaný a z toho co pověděla smutný, z toho posudku od Takashiho dokonce naštvaný. Avšak jsem to neřešil moc. Ale bojů jsem se chtěl účastnit. Postavil jsem se rovně " Jde vidět, že ještě mi ještě nevěříte aby jste mě poslala do boje. Ale vy jste tu Raikage, takže vás nemohu obcházet. " Řekl jsem jaksi uraženě, jelikož mě to trochu zasáhlo. Být s nějakýma chlapama v týmu? Jen mi budou překážet. Takhle nezesílím. Budu muset najít způsob, kterým přesvědčím Raikage aby přehodnotila její posudek. Jakmile se odtud dostan začnu trénovat. Stopnul jsem si rovně a dodal. " Ještě něco ode mě potřebujete? Pokud ano tak řekněte a já to splním. "
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue May 06, 2014 10:03 pm

Autorita...  pomyslel jsem si. ...to slovo už jsem slyšel tolikrát. Musíte si věřit, nesmíte se shazovat, jste jedni z nás... A pak vždy přijde někdo, kdo našemu lidu připomene jeho rány a jeho bolest. Jednou jedinkrát jsme chtěli být rovni. A jak jsme dopadli. Teď patří země Železa nějakému floutkovi, co ani samuraje nezná a jen profituje na našich technikách a zvycích.
Ještě jednou jsem se uklonil. "Děkuji, madam. Vaše laskavost je pro mě až přílišná. S hlubokou pokorou bych ji rád využil. Rád bych se setkal s onou slečnou ze Suny. Párkrát jsem ji viděl a myslím, že by pro ni bylo dobré setkat se se známou tváří. Myslíte, že to můžete zařídit?" zeptal jsem se, vyčkal na odpověď a nakonec ještě položil poslední dotaz:
"Bude to vše, nebo si budete ještě neco přát, Raikage-sama?"
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 06, 2014 10:14 pm

"Ano, ještě něco," pousmála jsem se. "Prý jsi tvrdohlavý, ano? To znamená, že víš, co chceš a to je dobré."
Povzdechla jsem.
"Neber si mé rozhodnutí zle. Pokud budeš schopný dobře fungovat v týmu, budeš moct bojovat i v armádě. V některých vesnicích proto týmovou práci preferují. My ne, vždy jsme měli větší šance ve dvoučlenných týmech tvořených lidmi, kteří k sobě pasovali silou i povahou nebo se naopak dobře doplňovali, ale zastávám názor, že aby člověk zvládl tohle, musí se naučit bojovat v klasickém tří až čtyřčlenném týmu. A tedy spolupracovat s kýmkoli, nejen s tím, koho má rád, jinak ohrožuje svou vesnici. Když splníš mé očekávání, nebudu mít nic proti tvému zapojení do bojů, to je mé konečné stanovisko."
Doufala jsem, že jsem se rozhodla správně.
"A mimochodem, tvůj sensei je zrovna pryč, ale mám pocit, že můj žák nemá zrovna nic na práci," šibalsky jsem na něj mrkla. "Když s tím bude souhlasit, můžeš si zkusit pro změnu tréninkový souboj s někým se stejnou hodností. Jmenuje se Tobei, viděl jsi ho - před chvílí odešel a bude určitě ještě někde poblíž v centru vesnice."
To už z mé strany bylo vše a tak jsem se otočila k Takeshimu.

Ach ano, Miki!
"Miky Nygarashi," vyslovila jsem její jméno. "Vzala jsem si ji do svého týmu, takže to bude velmi jednoduché. Pokud chcete, najdete ji teď s Atsukou na Želvím ostrově, určitě by byly rády za společnost."
Prošla jsem několik papírů na stole.
"Prohlídka v Muzeu historie naší vesnice začíná za hodinu a půl, pokud vyrazíte příští lodí, mohl byste to stihnout," zamyslela jsem se. "Určitě si to nenechají ujít. Miky jsem tam poslala právě proto, že je to skvělá příležitost, jak se naučit o Kumogakure to, co by měl vědět každý náš obyvatel i shinobi. Právě pro shinobi je proto vstup neplacený, totéž bude platit i pro vás."
Určitě by byl pro slečny zajímavou společností a navíc by to bylo vhodné i pro mě, pokud jsem chtěla, aby co nejdříve pochopil naši mentalitu. Každá vesnice je jiná a to se odvíjí i od její historie. Procházka muzeem se zkušeným průvodcem je pro toto pochopení lepší než cokoli jiného a navíc by to splnilo jeho přání Miky potkat.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed May 07, 2014 8:54 am

"Hai, děkuji mnohokrát, Raikage-sama." řekl jsem. "Víte, kde mě najdete."
Ještě jednou jsem se hluboce uklonil, pousmál a odešel směr přístav.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Wed May 07, 2014 1:18 pm

" Jo vy myslíte toho co si neustále hraje s jehlicí. No pokusím se tedy, snad později změníte názor. " Takže budu muset hledat nějakýho podivína, ale jestli pro mě přijde posel Atsuky tak na něj kašlu a půjdu za ní jak jsem slíbil. Já sliby plním. Ale Raikage poslechnu aby se neřeklo, že zanedbávám její slova. Uklonil jsem se elegantně " Tak já tedy odcházím " rozloučil jsem se a odešel. (přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed May 07, 2014 2:49 pm

Sanji nevypadal zrovna nadšeně. Tiše jsem povzdechla.
Jinak to nejde. Nechci mít na svědomí jeho smrt.
"Na shledanou," rozloučila jsem se s oběma a chvíli po jejich odchodu už jsem zamykala kancelář, abych zamířila do nemocnice.
Tam se měl nacházet můj klon a mě vyčerpávalo nechávat tuto techniku neustále aktivní, zvlášť, když jsem po boji musela řešit ještě tolik vedlejších záležitostí. Lhala bych, kdybych řekla, že mě to nenaplňuje. Naplňuje, ale zároveň mám někdy pocit, že je to na mě příliš těžké břímě. Po smrti Kenova otce tu ale nikdo vhodnější nebyl.
Ach, nebuď sebestředná, Rin!

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kaiji Wed May 07, 2014 4:28 pm

Nakoniec som teda tých možností veľa nedostal. Ono, v podstate som nedostal žiadnu. A to, že to tak bolo, ma velice v duchu štvalo! Nepokojne som klopkal prstami po stole a po chvíli sa už díval na nejaký papier, čo som vraj mal vyplniť. Pravdu povediac, radšej by som letel tým oknom, než musel toto ozaj podpisovať. Hoci taká pozícia bola oveľa lepšie než byť v nejakom.. pf.. tíme, ale na druhej strane, nech odo mňa fakt nik nečaká, že budem deň čo deň len v jednej budove. To sa zbláznim buď ja, alebo ľudia okolo mňa zo mňa. Ale ako som začul, mal som od toho ešte týždeň času. Týždeň flákania sa po dedine.. to už bolo čosi, na čo som nemal ani jedného krivého slovka! No na tie ostatné veci, ako som už spomínal, som bohužiaľ nemal iný výber. Takže som v rýchlosti vyplnil tie papiere, čo bolo treba a už ich len nespokojne odsunul nabok. Ako mi bolo povedané, po vyplnení som mohol vypadnúť. Takže som si vzal kosu, hodil si ju na chrbát a ráznym krokom, ignorujúc ľudí, čo ešte boli v kancelárii predtým, než sa všetci odobrali preč a skôr než ma zamkli, som proste iba prešiel na chodbu a stratil sa odtiaľto tak rýchlo, ako som sa objavil.
-Presun-
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 20, 2014 12:28 pm

KLON

Odemkla jsem Filimu a sobě svou kancelář.
Asi se opravdu pořádně nevyspím, ne a ne!
I když klonu to mohlo být jedno. Posadila jsem se za svůj stůl, opřela se o něj lokty a dlaněmi jsem si podepřela bradu. Nemluvila jsem. Čekala jsem, že Fili zodpoví mé otázky z ulice a byla jsem na tuto odpověď zvědavá.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue May 20, 2014 4:19 pm

Přišel jsem hned za Raikage s maskou na tváři. '' Vesnici nějakou dobu povede Akeshi Kamigami. A po vás chci jen, aby jste mi řekla jestli se tu nedělo v poslední době něco podezřelého. " domluvím a sleduji ji skrze masku.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 20, 2014 8:07 pm

KLON

Povzdechla jsem.
"Jak hloupý by musel vůdce vesnice být, aby poslal Chuunina v době ohrožení přes půlku kontinentu kvůli otázce, jestli se neděje něco podezřelého?"
Znělo to vážně, snad až posmutněle. Pokud se ho Amekage nechtěl jen zbavit, tak existovaly pouze dvě vysvětlení.
"Buď mě podezíráte nebo po mě chcete víc a já chci znát pravdu."
Další povzdech.
"Nesnaž se mi tvrdit, že jste poslali posly do všech vesnic. Kvůli tomuhle..."
Nezlehčovala jsem smrt vůdce, ale otázku na podezřelost. Všechno to získávalo na směšnosti.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Fri May 23, 2014 6:22 am, celkově upraveno 2 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue May 20, 2014 8:10 pm

'' Po pravdě jsem šel sám.'' příjdu blíž k ní. '' Amekage o tom ani neví. Jdu na vlastní pěst.'' dodám a sleduji ji. '' A na moji otázku jste mi neodpověděla!'' dodám.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 20, 2014 8:22 pm

KLON


"I kdyby ano," neudržela jsem klidné gesto a rozhodila jsem rukama. "Nesouviselo by to s vesnicí daleko, v jiné zemi!"
Můj přístup se změnil, zchladl.
"Pokud jsi opustil vesnici bez dovolení, stal se z tebe nukenin," dodala jsem.
Už jsem se zdaleka neusmívala.
"Uvědomuješ si vůbec následky svého jednání?!"


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Fri May 23, 2014 6:20 am, celkově upraveno 1 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Fili RyoGui Tue May 20, 2014 8:24 pm

'' Uvědomuji. A vy se schválně zamyslete!! Kdyby vám zemřel přítel co by jste udělala?! Jen by jste seděla na zadku a čekala až dopadnou toho kdo ho zabil ?! '' zeptám se. Že jsem sem vůbec lezl tady pomoc nezískám. pomyslím si a sleduji Raikage. Za maskou už mi tekly slzy nechtěl jsem na ní být zlí, ale bylo to jako kdybych se neovládal ta zlost vycházela sama.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 13 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru