Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Apr 29, 2014 6:51 pm

Rozesmála jsem se.
"A já jsem ráda, že to bereš jako poctu," pousmála jsem se. "Ale jak jsi správně řekla, nejsi s naší vesnice a jako člen týmu Raikage se s ní a s jejími zvyky musíš blíž seznámit."
Ale nejprve ji seznámíme s jejími týmovými kolegy...
Doufala jsem, že pochopí zařazení Atsuky a hlavně že mi ji Atsuka nějak nevystraší onou temnou chakrou. Už jsem ji sice necítila, ale pokud měla Miki předpoklady k tomu, aby byla senzibil, zachytit ji ještě mohla. Přece jen jí Kumogakure no Akuma měla mnoho. A to budu muset nějak vyřešit - až se k tomu skrze tu frontu dostanu.
"U nás ve vesnici je to trochu jiné než v jiných vesnicích a proto je náš tým neobvyklý. Raikage si nemusí brát studenty, pokud sám nechce, jelikož má vybraného partnera či partnerku pro boj. Vzájemně se doplňují a často spojují své techniky," začala jsem s vysvětlováním. "Mojí partnerkou je Atsuka," ukázala jsem na trošku strašidelnou dívku v rohu místnosti. "Ale zároveň mám i tým, do kterého kromě tebe patří zde přítomný Tobei Miyoshi."
Toť k tomu, koho potřebovala znát.
"Atsuka s námi na mise chodit nebude. Budeme sami. Na mise ve vesnici budu chodit s vámi, nebudete začínat ničím těžkým," přešla jsem k dalšímu tématu. "Tobei už mi například začal pomáhat v kanceláři, i to se počítá jako mise - a splněné mise potřebujete pro možnost účasti na Chuuninských zkouškách."
Chuuninské zkoušky ale ještě byly daleko, podstatná část cesty k nim začínala právě novými technikami, ať už vlastními či s dílny Kumogakure.
"Pokud zrovna nebudu moct, pošlu s vámi někoho z Chuuninů či Jouninů. Na mise mimo vesnici s vámi budou chodit Tokubetsu Jounini a výš."
Raději výš...
Ani jsem si nevšimla, kdy jsem si stihla zvyknout na myšlenku, že mám tým a kdy jsem se o ně začala být. Každopádně jsem se rozhodla, že s nimi budu posílat jen lidi, kterým zcela věřím.
"Zítra se zkusíme na cvičišti trochu seznámit, vyzkouším si vás a potom začneme trénovat základy. Mezitím bych ráda, kdyby ses podívala na jednu z našich významných památek, Kimi," pousmála jsem se. "Naši studenti tam chodí již na Akademii, je to něco jako povinná lekce historie i s přednáškou. Můžeš si vybrat, jestli poprosíme Tobeie nebo Atsuku, aby ti dělali doprovod ještě dnes večer nebo jestli půjdeme společně po tréninku."
Nechtěla jsem je tu držet a nudit v kanceláři, ale podívat se znovu na místo, kam jsem je plánovala vzít, by taky nebylo od věci. Samozřejmě jsem měla na mysli Želví ostrov, kompletní prohlídku od Muzea historie až po Vodopád pravdy. Do toho je samozřejmě obvykle vstup zakázán, ale je krásný. A samozřejmě je tu jako zpestření spousta exotické zvěře, kterou v Suně nenajdete. Tobei určitě věděl, o čem mluvím, výlety tam bývaly v posledním ročníku Akademie.
"V budoucnosti se potom zaměříme na učení nových technik a první jednoduché mise," vypnula jsem naučný mód uvnitř svého mozku a přepnula jsem do módu Raikage.
"Rozmysli se," pousmála jsem se. "Nemusíš spěchat. Vedle je volná místnost," kývla jsem k bližším dveřím.
Ne těm na chodbu, ale jiným, které kdysi vedly do kanceláře sekretářky, kterou jsem teď ale neměla. Nepotřebovala jsem ji. Začala jsem uvažovat, že jim z toho udělám něco na styl "dětského pokoje" pro shinobi v jejich věku.
Podle té fronty, Rin, to nevypadá, že nepotřebuješ sekretářku.
"A jestli dovolíte, drazí, vezmu si sem dalšího," pousmála jsem se. "Atsuka vám ukáže, kde je čaj... nebo káva, udělejte si pohodlí. Budu se vám věnovat, hned jak to tu dokončím."

Byla jsem zaneprázdněný člověk.
Ne, že by mi to tolik vadilo, vlastně je to příjemné!
Znovu jsem vstala, abych se protáhla a abych došla otevřít. Doufala jsem, že než sem vejde další, mí týmoví kolegové se přesunou do vedlejší místnosti, jinak by v kanceláři za chvíli nebylo hnutí. Vyšla jsem na chodbu a zadívala se po nových příchozích. Tak se mi zdálo, že se ta fronta zase rozšířila. Jediný, koho jsem si pamatovala, že tu zbyl, byl...
"Dino-kun, přišel jsi jen pro odměnu z mise?" zeptala jsem se ho hbitě. "Pokud ne, pojď dál, pokud ano, můžeš si pro ni skočit o patro níž, dám ti směnku."
Kývnutím jsem pozdravila Takeshiho a neznámého chlapce, který se tu mezi tím stihl objevit. Sanjiho jsem znovu nezdravila, jen o pár hodin dřív jsem ho měla v kanceláři.
Ten trénink zvládli rychle...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Tue Apr 29, 2014 7:17 pm

Kdyby ve mě zbyly nějaké emoce, tak bych se asi usmál. Tenhle přístup jsem akceptoval všemi deseti. Raikage se zmínila i o Chunninských zkouškách. Už jsem o nich slyšel dříve.
Chunninské zkoušky? Ještě před pár měsíci jsem studoval na akademii.. Ale času mám ještě dost. přemýšlím.
Prohrát na Chunninských zkouškách by bylo opravdu potupné. Něco takového jsem si nemohl dovolit, hned zítra musím začít s tréninkem.
Měl bych si zjistit pár informací o místních Geninech.. probleskne mi hlavou.
Moc dlouho nad zkouškami nedumám, Raikage nás vyzval k odchodu, tak jsem se zvedl ze židle a šel do vedlejší místnosti. Nechal jsem dveře otevřené, aby mohla projít i Miki. Miki..
Když zjistila, že se mnou bude v týmu, tak nevypadala zrovna šťastně.. Snad jí tolik nevadím, nerad bych jí byl na obtíž, vypadala celkem mile.. zamyslím se.
Usadil jsem se na jednu z židlí a zahleděl jsem se do stolu. Hrál jsem si se senbonem a předával si ho mezi prsty na jedné ruce. Vlastně mě celkem uklidňoval a alespoň jsem vypadal, že mám něco na práci a nemusel jsem se hloupě rozhlížet po místnosti. Tiše jsem doufal, že uslyším Atsuku alespoň promluvit. Nemám rád nekomunikativní shinobi, obzvlášť na misích.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Tue Apr 29, 2014 7:24 pm

"Mierne hrôzostrašné dievča" momentálne zalomilo presne v rohu miestnosti, kde bolo od prítomnosti toľkých ľudí utlačené. Stále som predsa len bola "ja" a ja som ľudí príliš v láske nemala. Sedela som tam.. v rohu.. tak opustená a sama.. na gauči. Jednu nohu som mala prehodenú cez druhú, ruky založené na hrudi a pohľadom som prepaľovala každého prítomného presne tri sekundy, po čom som sa presunula na ďalśieho a takto.. stále dokola a dokola. Jediná výnimka bola Rin, teda "Raikage-chan" na ktorú som sa pri každom pohľade roztomilo usmiala. Aspoň som sa teda snažila.. kto vie ako to vyzerá teraz keď som o niečo staršia. Naozaj ma potešilo, že s nimi nebudem musieť chodievať na ich misie.. asi by som tam umrela od nudy no pred tým by nebolo až tak úplne isté či by to prežili oni. Aj keď musela som uznať že ako aj Tobei, tak aj to dievča, volalo sa Miki? Vyzerali naozaj roztomilo. Rin si dokonca mohla všimnúť ako mračenie striedam za mierne "fanatický" výraz pri ktorom si oblizujem spodnú peru. Nedalo sa však povedať že by som ich chcela zjesť ako veľký zlý vlk tri malé prasiatka.. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Tue Apr 29, 2014 8:03 pm

Pozorně jsem jí poslouchala když mluvila o její partnerce zabloudila jsem k ní pohledem a pak se spokojeně vrátila k Raikage. Sledovat jí když mluvila bylo něco fantastického, během jejího proslovu jsem stihla obdivovat její vyjadřování a gesta. Budu jednou aspoň z půlky taková? Ze seznamování na cvičišti jsem měla tak "trochu" strach. Neměla jsem ještě možnost se nic pořádného naučit, sice jsem měla mít KG ale senseika za tu chvíli co mě měla mě ujistila, že se neprobudí dříve než po chuuninských zkouškách. A nebo taky vůbec.. Co se týkalo lekce historie zabloudila jsem pohledem opět k dívce. Bylo by fajn jít s ní ne? Ale já jsem chtěla ještě slyšet mluvit Raikage, v jejím podání by to mohlo být zajímavé ale na druhou stranu... Musím odpovědět teď? Nemusela jsem, Raikage vše zakončila a přijala dalšího. Mlčky jsem se na ní uculila, pak na Atsuku a s menší neochotou jsem šla za Tobeiem do té místnosti. Sedla jsem si a odvrátila hlavu pryč, pohledem jsem vyhledala jediný obrázek na zdi a začala ho zkoumat.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kaiji Tue Apr 29, 2014 8:56 pm

Ako som si všimol, Raikage sa ukázala vo dverách. Automaticky som ju zbehol pohľadom a nadvihol obočie. Nabehol mi do tváre krátky úškrn. Slušné. Po tomto závažnom poznatku som sa odlepil od steny a spravil som rukou švih, čím som prudšie a rýchlejšie prešiel po čepeli kosy. Podarilo sa mi ale nevyvolať krvácanie, takže o škrvny na podlahe menej. Následne som začal nenápadne cúvať, div som sa nestrepal z tých schodov ale napokon úspešne som sa stratil z chodby a vybral som sa úspešne splniť svoj plán. Predsa len, Raikage bola pri dverách, tak nevyužiť to? Vrátil som sa na "svoju" striešku a z nej som sa rozhliadol. Nato som hneď vykročil a po stene, ako nejaký zakrádajúci sa zlodej, som sa dostal až ku oknu kancelárie. Z prvého pohľadu to vyzeralo, že je zavreté. Ale našťastie bolo na tzv. "vetračku", takže som ho pokojne pootvoril a šmykol sa dnu. Okno som zas vrátil do pôvodnej polohy a rozhliadol som sa po prítomných. Jak hadov.. Ani som si neuvedomil, že ich toľko zostalo v budove. No, napokon som si bez okolkov sadol na miesto Raikage a kosu oprel o stôl. Pohodlne som sa oprel, až som kreslo nahol nebezpečne dozadu a ostal som sa uškŕňať na chrbát Raikage, ktorá asi ešte čakala na odpoveď od nejakého chalana z chodby. Hádam ju nenaštve takéto prekvapenie, keď si vybaví svoje na chodbe a otočí sa dozadu...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Tue Apr 29, 2014 9:11 pm

"Kuchiyosen no jutsu.." Šepla som z driemotov, pri čom som vedľa seba privolala jedného z mojich jashinistických zvierat, vlka . Pohľadom som pri tom stále prechádzala teraz už len po dievčati, keďže chlapec zašiel do miestnosti, ktoré sa na mňa usmialo. Opätovala som jej úsmev no následne zašlo do miestnosti aj ono a tak som sa postavila. Zatiaľ to nevyzeralo tak, že by som si všimla Kaijiho, ktorý sa usadil Rin na stoličke. Keď som však prechádzala popri stole, pozrela som sa na neho.. konkrétne jemu do očí.
"Mal by si si .. dávať pozor.. chlapče." Šepla som a každé jedno z mojich slov ho mohlo bolieť ako bodnutie nahriatym nožom. Aj keby chcel však vykríknuť.. nemohol. 
Vysvetlenie bolo jednoduché, genjutsu.. Na prvý pohľad vyzeral normálne.. sedel tam, opretý o kosu.. na druhý, teda pohľad z mojej perspektívy však bol práve na tej stoličke pozabodávaný čiernymi kovovými tyčami ktoré mu zabraňovali v pohybe. Bolo to samozrejme Genjutsu a konkrétne toto spôsobovalo ohromnú agóniu bolesti. Ukázala som na Kaijiho rukou a sladko som sa na neho usmiala.
"Ryuji.." Vyšlo z mojich úst znova a vlk len obratne vyskočil na stôl tak, aby nezhodil či nepokrčil jediný papier. Následne len ceril zuby na muža sediaceho za stolom. Nechcela som ho však riešiť, Rin-chan tu bola.. a on ju neporazí aj keby to bol nejaký votrelec. Len som jej ho "pripravila". 
Následne som sama vošla do miestnosti za dvoma novými prírastkami do .. už očividne A-B-C-D týmu. Len som nevedela kto je C a D člen týmu. Oprela som sa o rám dverí, ruky som si znova založila na hrudník a znova som si oboch začala premeriavať.
"Nemôžem si pomôcť, ale vzbudzujete u mňa istý druh záujmu. Niečo vo vás je." Pousmiala som sa, veľmi milo, čo u mňa nebolo až takým veľkým zvykom. Keď som sa na niekoho sladko usmievala ja, zväčśa to znamenalo že prežije tie najhoršie chvíle jeho života.
 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Wed Apr 30, 2014 5:17 am

Hrál jsem si pokojně se svým senbonem do té doby, než přišla Atsuka do místnosti a promluvila na nás. Její hlas jsem ještě neznal, trochu mě vylekal a píchl jsem se svým senbonem do prstu. Okamžitě zvednu oči, ale místo útočníka vidím jen mile usmívající se dívku, kterou již znám. Oddechl jsem si a pokusil jsem se na ni taky usmát, ale spíš než úsměv to vypadalo jako křeč do líc. Už velmi dlouho jsem se nesmál. Až potom jsem začal přemýšlet nad jejími slovy.
Zájem? Jak to asi myslí.. zamyslím se.
Ale moc dlouho o tom nepřemýšlím a začnu si zase hrát se svým senbonem, z kterého stekl malý pramínek krve na stůl. Snad to Raikage nebude vadit.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Wed Apr 30, 2014 8:39 am

Přestala jsem zkoumat obrázek hned jakmile se opřela ve dveřích a přesunula pohled na ní. Značně jsem se uvolnila a usmívala se na ní. Byla zvláštní ale i kdyby byla jakákoliv nebála bych se jí. Byla to dívka a to mi stačilo. Po tom co řekla jsem lehce nadzvedla obočí a chvíli nad tím přemýšlela. "Atsuka-san? Mohla by jsi mě vzít pak na tu významnou památku prosím?" Rozhodla jsme se nakonec pro ní abych Raikage neodtrhávala od práce, pořád sem někdo lezl a pak by se jí toho nabalilo ještě víc. "Teda jestli máš čas. Byla bych ti vděčná." Dodala jsem a zvědavě jí sledovala.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Dino Wed Apr 30, 2014 12:48 pm

Konečně jsem byl na řadě. Sušenku jsem si strčil do kapsy a vešel k Raikage. Tak přeci jen ta žena byla Raikage, jak jsem si myslel. "Dobrý den, Raikage-sama. Pro odměnu jsem si nepřišel, ani jsem nevěděl, že nějaká je." přiznal jsem a pokračoval: "Jenom jsem vás chtěl požádat o nějakou techniku, konkrétně nejlépe klonovací. Jakou-koli, akorát s opravdovými klony." požádal jsem ji a porozhlédl se po místnosti. Poté jsem ještě dodal: "A když už jsem tady, chtěl jsem se ještě zeptat, jestli nepotřebujete nějak pomoc. Mise nebo něco podobného."
Dino
Dino
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 39
Registrován : 20. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Wed Apr 30, 2014 1:01 pm

Zaujala ma kvapka krvi, ktorá dopadla na stôl, ale len na chvíľku. S povzdychnutím som na chvíľku sklopila oči a rozmýšľala som, či by som ho mala použiť na štýl -na svete existujú shinobi ktorým stací kvapka tvojej krvi a podobne..- alebo to nechať tak. Rozhodla som sa pre to, že to nechám tak. Pri prvej možnosti by som dosť možno poukázala na seba a to sa mi tiež práve.. nepáčilo. Nechcela som pôsobiť až tak zle, už stačilo aj to ako som momentálne vyzerala. Zakrvavená tvár s čiernym plášťom a ešte podivným sakom prehodením na mojich ramenách, na ktoré som už takmer zabudla.
Moju pozornosť upútala znova Miki. Keď som si ju prezerala z bližšia, všimla som si niektorých detailov ktoré mi vtedy unikli. Nebolo ich veľa no spolu tvorili nádherný celok. Bola naozaj očarujúca, pravdepodobne by mohla chodiť s hocijakým chlapcom, na ktorého by pomyslela. Z jej vystupovania a reakcií ktoré som však doposiaľ videla som typovala, že to nie je smer ktorým by sa jej myseľ uberala, skôr naopak.
"Pamiatku? "  prstom som sa poškrabala na krku a zamyslela som sa nad tým, akú pamiatku asi myslí. Samozrejme by som ju rada k nejakej pamiatke zobrala, no aj keď som bola, alebo skôr patrila ku Kumogakure a prežila tu celý život, pamiatky trocha strácali v mojom živote význam. 
Usmiala som sa však a prikývla som. "Nemám nič na pláne, rada ťa budem sprevádzať po Kumogakure len, by bolo vhodnejšie, keby že sa pred tým trocha upravím. Ak by ti to teda neprekážalo." Po slovách sa mi v očiach objavili menšie iskričky. Samej by mi nevadilo ísť v takomto stave ale stále trebalo zobrať mapu a pozrieť sa na to, čo sa za pamiatky považuje. Síce som to tu poznala, naozaj dobre, "nevyrastala" som tu ako každé normálne dieťa, takže som bola o podobné skúsenosti taktiež ukrátená.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Fili RyoGui Wed Apr 30, 2014 1:40 pm

Příjdu s maskou na tváři do budovy Raikage. Došel jsem až ke kanceláři, kde čekalo stále ještě pár lidí. Hm, Raikage má asi docela dost práce, ale tohle je docela důležité. pomyslím si. V té masce, mě nikdo moc nemohl poznat. (Maska je v podpisu)
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Apr 30, 2014 6:58 pm

Někdo tu zapomněl, že Raikage by se měla vyznat v tom, co dělá. Mohla jsem se otočit, když jsem si uvědomila, že je někdo v mé kanceláři... ale horší trest byl nechat ho napospas pozornosti Atsučiny zvláštní schopnosti.
Předbíhat se nemá, užij si to.
Na někom si své schopnosti vybít musela. Otočila jsem se, až když mi dal Dino najevo, že toho potřebuje probrat víc než jen jen vyzvednutí odměny. Nakonec jsem za námi zavřela dveře.

"Měl bys dávat pozor, co říkám," poznamenala jsem.
O odměně jsem mu i Filimu říkala, měli si pro ni přijít. Stála jsem v ulici hned vedle nich. Ale on mě zřejmě vůbec neposlouchal.
Nepozorný, to není dobré.
V ten moment jsem se vrátila ke svému stolu a jako kdybych Kaijiho neviděla, natáhla jsem se přes něj k boxu se složkami. Vytáhla jsem tu Dinovu.
Chuuunin, ale bez týmu.
Bývalý Raikage tu měl trochu nepořádek. Ale není divu, nebyl na věci papírování a jeho bývalá sekretářka byla opravdu mladinká, neměla zkušenost. Na mě bylo dát to i v zájmu jeho památky dohromady.
"Zopakuji, co jsem říkala v ulicích," začala jsem. "Vaši evakuaci obyvatel jsem nehledě na vesnici vzala jako D-rankovou misi. Je to malá odměna pod tvojí hodností, ale přece jen to odměna je."
...aby ses mě ale naučil poslouchat...
"Dám ti ještě jednu takhle nízko ohodnocenou misi," otočila jsem pohled k němu. "Genina na ní ale poslat nemohu, protože vyžaduje dovednost udržení se na stěně pomocí chakry."
To měl jako Chuunin umět.
"Nějaký vandal vylil zbytky malířských barev z římsy na hřbitově. Jak tě ale už mohlo napadnout, jen tak nezmizely, ale namalovaly nám cosi abstraktního na plochu několik metrů pod skálou," povzdechla jsem. "Zajdeš si na náměstí do obchodu pro něco, co by pomohlo ty barvy lehce odstranit a potom vše smyješ."
Není to lehká mise, ale je klasifikovaná jako D-rank. Každopádně už má za sebou jeden ještě lehčí D-rank, to se vyrovnává - a mise bude jednou potřebovat pro Jouninské zkoušky.
"Odměnou ti bude pro zvýšenou obtížnost mise i technika Kage Bunshin no Jutsu, B-rank."
Tím jsem odpověděla i na jeho druhou žádost.
"Otázky?"

Zaslechla jsem slova Atsuky. V té chvíli mi došlo, že ona o Želvím ostrovu není, hory Kumogakure nikdy neopustila a zpopularizoval se v době, kdy jsem já byla mimo službu. Učebnice také v ruce neměla. Doufala jsem, že jim Tobei vysvětlí, co jsem měla na mysli, tj. že je tamní prostředí naší vlastní verzí Lesa Smrti z Konohagakaru no Sato, tj. že se tam konají Chuuninské zkoušky, že je zde úžasný pohled na exotickou ostrovní přírodu, především a světoznámý Vodopád pravdy, ke kterému má ale veřejnost jen omezený přístup a nakonec že žádný shinobi z Akademie nevynechal lekce v tamním Muzeu historie.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Dino Thu May 01, 2014 12:49 pm

"Ou, aha" řekl jsem, jakmile jsem zjistil, že za tu evakuaci nějaká odměna byla. Slyšel jsem, že nám to vezme jako D-rankovou misi, ale nějak mě nenapadlo, že za to bude odměna.  Pozorně jsem poslouchal instrukce mé další mise. Neznělo to nijak těžce. Ještě větší inspiraci ve mně vzbudila odměna. Přikývl jsem. "Rozumím. Žádné otázky nemám." odpověděl jsem a přišel ke dveřím.
Než jsem však odešel, naposledy jsem se otočil. "Málem bych zapomněl. Mám vám vyřídit, že Chishi, tedy Fili, odešel z vesnice. Šel zkontrolovat Ame a nevím jestli se ještě vrátí. Mám vám vzkázat, že se s vámi loučí." vyřídil jsem to, co mi Chishi před odchodem vzkázal. Poté už jsem vyšel z kanceláře a namířil si to na náměstí.
/Přesun
Dino
Dino
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 39
Registrován : 20. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu May 01, 2014 2:04 pm

"Děkuji za vyřízení, hodně štěstí s misí," rozloučila jsem se.
Tohle by bylo...
Tentokrát jsem si nevolala nikoho dalšího a jen jsem se otočila ke svému stolu, stále s Dinovou složkou v rukou.
"A tvoje jméno, hodnost?" zeptala jsem se toho nezdvořáka, který měl kosu nebezpečně blízko mým oknům. "Požadavky?"
Zatím jsem se usmívala. Jako kdyby mi vůbec nevadilo, že si sem přišel oknem a sedí na mé židli.
Ale znáte to... Čím sladší úsměv, tím nebezpečnější žena.
Venku byli ještě Takeshi se Sanjim, ale rozhodla jsem se je nechat ještě chvíli čekat. Rozhodně jsem před lidmi, kteří jsou ve vesnici noví, nechtěla vypadat, že nezvládám své vlastní lidi. A tak by si to pako rozvalené v mém křesle vysvětlit mohli, bohužel.
Raději nejdřív vyřídím tohle. Ale ať si mě nepřeje!
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Thu May 01, 2014 2:46 pm

Pořád jsem se na ní usmívala a spokojená s tím, že mě bude doprovázet právě Atsuka jsem naklonila hlavu na stranu a sledovala jí. Až teď jsem se koukla na její oblečení když se zmínila o tom, že se chce upravit. "Já myslím, že ti to sluší i tak, ale ráda počkám." Ujistila jsem jí a pořád jsem se po dlouhé době usmívala jako sluníčko. Od toho dne kdy byla Suna zničená jsem se utápěla v depresi ale momentálně jsem na všechny problémy, které s tím byly spojeny zapomněla. Být v týmu s Raikage a ještě k tomu mě tu provede někdo sympatický, co víc si přát?
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kaiji Thu May 01, 2014 3:10 pm

No, tak nejak mi to pohodlie bolo odopreté, čo bola v prvom rade škoda. Totiž som bol chytený do Genjutsu, ktorého obsah by ma mal síce len tešiť, vzhľadom k tomu, že bolesť som si vždy užíval s tým, kto ju prežíval so mnou, ale... teraz to vyšlo inak a ostal som na nejakú chvíľku dokonca aj paralyzovaný. I keď nepochybne bola baba, čo to použila zaujímavá, no teraz mi pred ksichtom oxidoval akurát tak nejaký vlk, čo sa nápadne podobal na Jashinistického. Keď už som sa ale mohol zas hýbať normálne, znova som sa uvoľnil a ostal kukať na zviera predo mnou. Ceril na mňa zuby, akosi mi to bolo ale i tak jedno. Prečkal som tú chvíľu a to už sa rada dostala aj ku mne.
"Som Kaiji.. Tokubetsu.. a požiadavky.." Odmlčal som sa a podoprel si hlavu, kuknúc letmo po celej kancelárii, akoby som snáď niečo hľadal. No skončil som pohľadom i tak na Raikage.
"Vlastne sa len ukázať, ohlásiť. Keby náhodou niekoho trápilo, čo so mnou." Uškrnul som sa a trošku sa vystrel v tom kresle. Práca kageho by ma síce nebavila, ale sedieť v takomto pohodlí nebolo tiež zlé. Hoc čas by som za to nevymenil, to bolo viac než isté.
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu May 01, 2014 5:38 pm

Pozvedla jsem obočí. Byl vcelku klidný a mě to vzhledem k jeho podivuhodnému nástupu neskutečně iritovalo.
"Dobře," opřela jsem se dlaněmi o stůl.
"Zdá se, že se ti u mě v kanceláři líbí..."
Udělala jsem to rozhodnutí během minuty.
"V tom případě ti dám možnost trávit tu spoustu času."
Blesklo mi v očích.
"Gratuluji, právě ses stal členem mé osobní ochranky."
Byla jsem zvědavá na jeho reakci. Nevypadal na někoho, kdo by rád stál před dveřmi a hlídal, nudil se na jednom místě, nemohl opustit jednu jedinou budovu...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kaiji Thu May 01, 2014 5:52 pm

Naklonil som hlavu a pozoroval som ju, z časti i možno počúval. Aspoň teda tú poslednú vetu som vnímal celú. Nejak to ale môj výraz nezmenilo, akoby mi to bolo na háku a to vlastne nebolo.
"Hm, nie vďaka. Musím šíriť medzi ľuďmi vlastné.. uhm.. teórie. Nepotrebujem tu tráviť čas každý deň." Odvetil som akoby nič a prešiel koncami prstov po kraji stola. Jop, fakt som čakal, že moja reakcia jej zmení názor. Napokon, mohlo sa tak stať! Ale i nemohlo.. čo bolo o dosť pravdepodobnejšie. A aj keby mohlo, asi by to bolo aj horšie. No ak by si o mne čosi prečítala, nemohla čakať, že tu fakt budem trčať pred dverami a strážiť niekoho, kto to vlastne nepotrebuje. Už len tá baba, čo ma dostala do Genjutsu tu mohla stačiť. Načo jej budem ešte aj ja?
"Len zo zaujímavosti, koľkým ľuďom ste už kvôli tomu gratulovali?" Spýtal som sa zvedavo, no napriek tomu s výrazom, že mi to stále bolo fuk. Samozrejme som tou otázkou myslel to, kto by mi mal byť akože kolega. Bolo treba vedieť, či budem prípadne utekať len pred ňou, či aj pred tým druhým, prípadne tretím, štvrtým a tak ďalej...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Fili RyoGui Thu May 01, 2014 6:00 pm

Sakra, proč tu vlastně čekám?! Tohle je důležité! zakřičím si v hlavě a vejdu do kanceláře. ''Raikage sama, omlouvám se, že vás takto ruším, ale Amkage je mrtví ! ''
Řeknu a kleknu si. Na sobě jsem měl stále masku takže mě asi úplně nepoznala. '' Chtěl jsem, aby jste to věděla jako jeden z Kage.'' dodám a čekám na reakci.
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 01, 2014 6:59 pm

Na stole u Raikage se objevila ještěrka se vzkazem z Kirigakure:

Vážená Raikage.
Pokud bude v okolí mé vesnice chycen shinobi, a vyjde najevo, že je to Tatsuo Reigi, bude uvězněn a vyslechnut. Vám bude zaslán vzkaz a onoho shinobiho Vám vrátíme pouze na Vaši osobní žádost. To se týká všech shinobi chycených v okolí naší vesnice.
Ještě bych Vás rád upozornil, že naše vesnice je separována a zavřena jakémukoli kontaktu. Snad to pochopíte.
S pozdravem,
Hachidaime mizukage
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Thu May 01, 2014 7:04 pm

Snažila som sa správať aspoň trocha formálne, no to dievča ma dostávalo psychicky do kolien. Nie však nejakým zlým spôsobom. Skôr naopak. Popravde som niekoho ako ona ešte nestretla, dokonca aj Rin mala prvý krát čo robiť, aby sa pred mojou prítomnosťou nerozklepala. Navyše jej.. kompliment, bol to kompliment ? Nevedela som to s istotou. Stála som tu, od krvi, dotrhaná ako keby som bojovala s celou delegáciou nejakých shinobi a ona mi povedala, že mi to pristane. 
Stratil som reč ? Kto vie. Len som sa na ňu bez slova pozerala a prstom som si pretrela líce. 
Teplo .. trocha mnou hrklo a ja som to teplo v lícach naozaj pocítila. Nie, nemohla som sa červenať to proste.. nešlo. Na chvíľku som si tvár schovala do dlaní a nahlas som si povzdychla.
"Naozaj vo vás niečo je.. " V tom som si uvedomila chybu v mojich slovách. " .. v tebe."  Bola som obdarená obrovským talentom na sebaovládanie a tak som červeň a podobné viditeľné stopy, po niečom, skryla.
"Za chvíľku som späť.. teda, nie som moc dobrá v ponáhľaní sa tak, to možno bude trvať dlhšie než len chvíľku." Opravila som sa a ešte raz som Miki obdarovala úsmevom.

Otočila som sa a vyšla som von z miestnosti. Pozrela som sa k stolu kde bol ten týpek a lusknutím prsta som k sebe privolala psa. Dala som si dole kabát, ktorý som mala požičaný od toho šarmantného kuchára a položila som ho k stolu.
"Rin-chan idem.. idem sa prezliecť a upraviť nech.. vyzerám ako človek. Prosím keby sem prišiel ten muž, je to jeho sako." Usmiala som sa na ňu. Mohla si všimnúť tej zmeny. Celá aura ktorú som ešte pred chvíľkou vyžarovala bola preč.. a čo viac, bolo zo mňa cítiť niečo.. pozitívne, žiadny sarkazmus či ironické poznámky, žiadne protivné alebo posmešné pohľady.. Sklonila som sa k vlkovi a niečo som mu zašepkala do ucha. Ten len prikývol a zrazu sa trocha striasol a začal sa .. zväčšovať. Teraz mal od zeme dobrý meter aj pol. Ja som na neho len nasadla a podišla som k ešte otvorenému oknu. Následne vlk z neho vyskočil a ja.. no nebudeme si klamať, takmer som sa strepala a udržala som sa na jeho chrbte len nejakým zázrakom.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Miki Fri May 02, 2014 10:49 am

Sledovala jsem její reakci a trochu se vyděsila když schovala obličej do dlaní. Řekla jsem něco špatně? Zmateně jsem zamrkala a skoro ani nedýchala jak jsem čekala na to co udělá teď. Když ale promluvila ucítila jsem horko ve tvářích pro změnu já a s úlevou, že jsem jí nějak neurazila se na ní usmála. "Um, počkám tu." Ujistila jsem jí a když odešla zaměřila jsme se zase na obrázek na který jsem se stále usmívala. Později jsem si začala prohlížet znova celou místnost a skončila na chvíli pohledem u mého nového týmového partnera na kterého jsme se taky chvíli křenila, než mi to došlo. Cukla jsem pohledem pryč a s potichým povzdechnutím čekala.
Miki
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat May 03, 2014 11:04 am

Popravde, mi to trvalo naozaj len chvíľu, kým som sa vrátila, kto vie prečo.

//Mám "právomoc" xD momentálne postnúť isté veci za Rin keďže to asi nestíha a poprosila ma o to ^^

Znova som sa z nenazdania objavila za Kaijim, na ktorého rameno som položila ruku. Naklonila som sa k jeho uchu a taktiež som sa len sladko pousmiala.
"Prečo to vždy znie tak, ako keby ste mali na výber hmm?" Spýtala som sa ho, čím som ho naozaj mohla uistiť v tom že na výber nemá, a tou ochrankou bude. Proste sa tu bude nudiť spolu s ostatnými a pekne si to vyžerie. Následne som namiesto Rin podišla k dverám.
Správa o Amekagem mi bola popravde ukradnutá, podobné situácie ma nezaujímali, aj keď Rin zaujímať mohli, bola predsa len Kage. Otvorila som dvere a pozrela som sa na tých, ktorý stáli za nimi. Všimla som si tam aj toho chlapíka, ktorý mi vtedy požićial sako.
"Poďte dovnútra, všetci." Pozvala som ich, alebo som im skôr prikázala a len som nechala otvorené dvere. Následne sa však znova trebalo venovať ostatným, teda tým dvom, ktorý boli momentálne súčasťou nášho A-B-C-D týmu. Eh, znelo to divne.
Išla som trocha stranou no znova som sa zastavila u rámu dverí. Bola som už upravená a nebola na mne ani kvapka krvi. Oblečené som popravde mala kimono, ktoré som si musela požičať od Rin, keďže som tak nejak narástla len behom posledných pár hodín a všetko čo bolo moje, mi bolo trocha malé.
Kimono malo čiernu farbu, s bielym lemom a bielou veľkou mašľou, ktorá slúžila ako viazanie. Popravde som sa v tom cítila trocha, divne.. aj keď ľahko a pohodlne ale, predsa len trocha divne. Bola som zvyknutá na veci ako korzety a podobne. V rukách som taktiež zvierala nejaký.. zvitok? leták? sama som si nebola istá ako to nazvať. Každopádne som ho splašila v dome, kde som bývala, a v šuplíku, ktorý Rin patril. Bola tam poloha a miesto ostrova, na ktorý chcela Rin, aby som Miki zobrala. Teda sama Miki ma o to poprosila a, kto by jej odolal.
"Tak, mám ešte jednu otázku." Spýtala som sa jej a nespúšťala som pohľad z jej očí. Na tvári sa mi znova usadil tajomný no, milý úsmev. 
"Chcela by si ísť teraz, alebo by si si najprv chcela prezrieť miesto, kde by si bola ubytovaná?" Spýtala som sa jej. Predsa len prišla zo.. Suny ? Nebola som si tým úplne istá. Taktiež som nevedela, či už niekde zaradená je, alebo od brány išla priamo sem.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Fili RyoGui Sat May 03, 2014 11:21 am

Hm vypadá to, že tady nikdo nepomůže. pomyslím si když jsem nedosáhl žádné odpovědi. Zmiznu pryč /přesun
Fili RyoGui
Fili RyoGui
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 115
Registrován : 08. 04. 14
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sat May 03, 2014 11:23 am

Když jsem uviděl Atsuku v kimonu jak stojí u dveří a volá nás uvnitř objevil se mi na tváři úsměv. Začal jsem se protáčet až k Atsuce až jsem se dostal až k ní a jakoby skoro zamilovaným hlasem jsem začal říkat. " Atsuka-swaaaaan. Moc rád vás zase vidím. Jste dokonce krásnější než posledně. " Ostatní si pravděpodobně mysleli, že jsem nějaký cvok nebo šílenec po takovém výstupu. Mě to však bylo absolutně jedno, svůj zrak jsem upínal momentálně jen na Atsuku.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 12 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru