Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Jul 15, 2014 10:41 am

Na plno Kageho kanceláře usedl poštovní holub z Konohagakure no sato. V pařátech svíral svitek, zapečetěný mou osobní pečetí. Kage již byl informován o nějakým tom útoku na Iwagakure no sato skrze Crystal. Nyní ale pokud se rozhodl přečíst svitek, byly v něm přesné informace ohledně tohoto útoku. Nastal čas jednou pro vždy zničit Iwagakure no sato. Kentaro se rozhodl s Iwou naložit přísně. Bylo to totiž již po několikáté, co vyvolala nějakou válku. Jejich nadutost a arogance neznala mezí. Zničená Iwagakure no sato navíc poslouží ostatním jako příklad, jak můžou dopadnout, když si zvolí tuto cestu. Pro tentokrát jsem se tím, který sjednotí vesnice k tomuto útoku, stal Já. Zásluha bude ale všech shinobi a Kagů, kteří se rozhodnou podpořit jiné vesnice při útoku.

Obsah dopisu určenému Kage

Podepsán Kentaro, radní Konohagakure no sato a dočasný správce
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jul 15, 2014 12:20 pm

Následovala jsem Rin do nemocnice

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Jul 15, 2014 12:24 pm

Do haly som vošiel už pomalým a kľudným krokom. Nebol tu nikto, to bolo veľmi zvláštne. Moc ma to síce netrápilo ale aj tak. Došiel som až k dverám a chytil kľučku. Po pár sekundách mi došlo že sú dvere zatvorené. Ešte som si jemne kopol do dverí dúfajúc, že niekto otvorí. Cítil som vo vetre konflikt a to sa mi páčilo. Keď je vojna, je možnosť učenia a skúšania techník. Eh, to tu budeme teraz čakať večnosť? Povedal som si mrzute a oprel sa o najbližšiu stenu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 15, 2014 7:54 pm

Dorazila jsem ke kanceláři.
"Natao, konichiwa," pousmála jsem se překvapeně. "Kde máš Yunu?"
Odemkla jsem a pozvala jsem ho dál. Byla jsem překvapená. Nemohla jsem o něm rozhodovat, dokud Yuna nepodala hlášení. A vlastně jsem o něm už ani rozhodovat nechtěla. Před časem jsem ho tužkou dopsala ke Speciálnímu týmu. A tak to i zůstane. Je to tak nejlepší. Nová rozhodnutí dělat nebudu, ani kdyby jeho posudek nebyl dokonalým. Nechci už nést zodpovědnost za vše, co jsem kdy rozhodla špatně.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Jul 15, 2014 8:46 pm

Konečne sa objavila. Mal som na srdci viacej vecí než si mohla myslieť. Dobrý deň, Raikage.. Neviem, bola presne za mnou. Otočil som sa a všimol si, že tu neni. Teraz som mal príležitosť. Vošiel som dovnútra a zatvoril za sebou dvere.
Pristúpil som bližšie a jemne sa uklonil. Ďakujem, že ste mi dali šancu aj po mojom cirkuse. I keď som si myslel, že tá anbu ktorú ste na mňa pripravila ma má najprv zabiť.. Usmial som sa a neprestával som rozprávať ďalej. Mala výbornú kamufláž to sa musí uznať, prezradila ju však žena z Konohy a fialový amulet ktorý na sebe mala. Čítal som o ňom v knižnici takže viem že ho len taká obyčajná sestrička mať nemohla. Až v Konohe som si uvedomil čo je mojou úlohou a poslaním. Narážal som tým nato, že sa už pravdepodobne nezbláznim. Bude mi cťou pre vás slúžiť, žiadam vás len o jedno.. musíte mi pomôcť zosíliť aby som dokázal ochrániť to najcennejšie čo mám.. a tým je chuť pomsty.

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Tumblr_mxwb90qyEJ1t0m8p6o1_400
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 15, 2014 11:23 pm

Zamračila jsem se. Shinobi se příliš často chtějí mstít. Nehodlala jsem ale zasahovat do jeho rozhodnutí.
"Mám pro to dvě podmínky," dodala jsem, když jsem se posadila za svůj stůl. "První je, že tvá pomsta nikdy neohrozí jediného člověka z Kumogakure no Sato, nezaprodáš jí životy svých budoucích kolegů a nikdy do ní nezatáhneš vesnici jako takovou, její jméno a čest." 
To bylo pochopitelné. Nebudu mu bránit, ale nesmí ohrozit, co je mi drahé. 
"Druhá podmínka se vztahuje k tvé službě," pokračovala jsem, aniž bych na sobě dala cokoli znát. "Jsi skutečně skvělý shinobi a já bych ocenila, kdyby ses stal součástí speciálního týmu. Ten je zvolen pro ty nejtěžší mise. Vyžaduje to ovšem výbornou spolupráci s tvými budoucími kolegy. Jednoho z nich už znáš, je jím Hiashi Ken - muž, se kterým jsi bojoval po svém příchodu do naší vesnice."
Už to byla i jeho vesnice. Měl pro to všechny předpoklady. A já měla povinnost dořešit jeho záležitost před nástupem nového Raikage. 
"Navíc," dodala jsem po chvíli. "Moje funkční období Nanadaime Raikage bude za pár dní, možná už hodin, u konce. Je vysoce pravděpodobné, že nakonec budeme ve stejném týmu."
Bylo to dobré. Nakonec se z toho stalo jedno z mála rozhodnutí, kterým jsem si byla jistá. První od onoho útoku. Tým, který by se skládal z nás tří, by byl naprosto neprůstřelný. Tedy přesně to, v co jsem doufala, když jsem jej zakládala a když jsem pověřila Yunu prověřením jeho budoucích potencionálních členů. Zdálo se, že na ně měla štěstí. Narozdíl od ostatních prověřujících zatím pokaždé uspěla.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Jul 15, 2014 11:45 pm

Vedel som to, dala mi podmienky. Pravou rukou som sa chytil za srdce a uklonil sa. Prisahám, že ja, Natao Hyuurai nezapredám ani nijako neohrozím Kumogakure no sato. Úprimne povedané.. s terajším levlom mojich schopností to bude trvať viacej než som čakal. Smutne som si povzdychol a narovnal sa. Špeciálna jednotka? Prešiel som si rukou po tvári. Po tele mi prebehli zimomriavky. Akoby to bolo včera keď mi oznámili, že sa stanem členom špeciálnej jednotky. Tentokrát nie.. Hiashi Ken? Ktorý to bol? Aaah áno! Ten čo ma skoro uškrtil. Zasmial som sa a prešiel si dlaňou po krku.
Bude mi cťou byť v tíme s bývalou Raikage. Povedal som spokojne a opäť sa uklonil. Potrebujem ale aj senseia ktorý mi pomôže sa naučiť niektoré techniky, je tu osoba toho schopná? Chcel som ju za senseia, pokiaľ tu všetci Shinobi boli na úrovni ich dvoch, tak potom potrebujem Raikage.


Naposledy upravil Natao Hyuurai dne Wed Jul 16, 2014 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jul 16, 2014 8:52 am

Objavila som sa tichučko za Nataom, opierala som sa chrbtom o stenu a okrem pozdravu som sa nijako neozývala, len som počúvala ich rozhovor. Moja práca tu zrejme skončila, bolo už na čase si opäť nasadiť na tvár masku a hrať sa na bezcitného shinobiho.
Áno, to by bolo najlepšie. Posledné dni mi ukázali, že ANBU výcvik na mňa nemal bohvieaký účinok, teda nie na moje city a to som musela zmeniť. Inak by to mohlo dopadnúť katastrofálne.
Keď sa nad tým tak zamýšľam, ani neviem, čo tu vlastne robím. Asi som tu ani nebola potrebná, no čo už.
Každopádne, tento rozhovor sa týkal len ich dvoch a myslím, že Natao bol posledný, ktorého som mala preskúšať, aj keď sa zrejme vyhodnotil sám. Čhe.


Naposledy upravil Seishin Yuna dne Wed Jul 16, 2014 2:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Jul 16, 2014 11:29 am

Spokojeně jsem přikývla. Pohled jsem přesunula k Yuně a kývla jsem na pozdrav.
"O tvém učiteli rozhodne nový Raikage," dodala jsem. "Kdybych to udělala já, nemuselo by to být na dlouho. Pravděpodobně budou aktuální týmy pozměněny."
Nedělala jsem žádné změny a časem se v některých udělala určité mezery. Lidé zkrátka umírali velice lehce.
"Předpokládám, že pokud chceš zesílit, budeš si chtít vypůjčit svitky k nějakým technikám," zamyšleně jsem se na něj zadívala. "Nevím, jak moc ti budu nápomocná ve výběru."
Vytáhla jsem seznam technik s jejich stručným popisem a podala jsem mu jej.
"Tohle je základ našich technik," dodala jsem. "Můžeš si naráz vypůjčit dva svitky. Nesmíš je opisovat ani kopírovat, ale doba, po kterou je můžeš mít, není nijak významně omezena, pokud je nežádá nikdo další. Obvykle se svitky vrací po týdnu až po měsíci."
To záleželo na tom, jak rychle se daný shinobi naučil pečetě a teoreticky zpracoval danou techniku. Praktický výcvik mohl probíhat i bez svitku.

// Odkaz na seznam technik Kumogakure no Sato. Domyslet si můžeš techniky, které se používají po celém světě (min. ve třech odlišných vesnicích) nebo v u nás neexistujících/ignorovaných vesnicích včetně Sunagakure no Sato.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Jul 16, 2014 3:38 pm

Vrátila jsem se zpět do hlavní budovy. Vešla jsem po zaklepání dovnitř a uviděla opět pracující Rin. Posadila jsem se na židli u dveří a čekala, až vše vyřeší. Potřebovala jsem se již setkat s radou termín útoku na Iwu už hořel a oni stále neměli Raikageho
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Jul 17, 2014 11:56 pm

Len som sa pousmial a povedal. Ďakujem, ale žiadnu z techník tejto dediny zatiaľ nepotrebujem. Mám pár techník ktoré sa potrebujem naučiť. Potreboval som len človeka ktorý by mi poradil.
Až potom som si všimol ženy ktorá vstúpila do miestnosti. Vyzerala tak zvláštne, ani shinobi ani občas. Čo bola? Toto však bola iba rýchla myšlienka ktorá sa ihneď vyparila. Dúfam, že dostanem nejaké ubytovanie a čelenku. Nie, že by mi vadilo spať vonku, ale tak posteľ je posteľ nie? Na teraz sa poberiem preč, ak bude treba niečo, viete kde ma nájdete. Kývol som rukou na pozdrav a prešiel som popri žene ktorú som z úcty pozdravil. Vyšiel som von a všimol si Yunu. Bol som trochu rýchlejší. Ďakujem za pomoc, dúfam, že si sa zo mňa nezbláznila. Rád si s tebou niekedy zabojujem, chcem vedieť aká si silná. Škodoradostne som sa usmial a pokračoval ďalej.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Jul 18, 2014 9:47 pm

Přikývla jsem. Byla to jeho volba.
"Zajdi na ubytovnu, každý ti řekne, kde ji najdeš," pousmála jsem se. "A vybavení si můžeš vyzvednout ve spodním patře budovy, dej jim tohle..."
Sepsala jsem pro něj žádanku.
"Tady," pousmála jsem se.
Nechala jsem ho odejít. Potřeboval se jistě aklimatizovat.
"Yuna-san?" zavolala jsem si ji blíž.
Ještě jsme to musely probrat spolu, dlužila jsem jí odměnu za její špionážní mise a chtěla jsem jí hlavně dát na nějakou dobu volno. Zaslouží si ho.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Jul 20, 2014 3:59 pm

Hm, možno ti raz predvediem, čo viem. Pery sa mi skrivili do úškrnu. Vedela som, že tak nebude. Nie že by som sa bála, to nie. Len som nemienila zbytočne svoju chakru využívať, nechcela som sa zničiť len kvôli nejakému tréningu. 
Keď Rin vyslovila moje meno, prišla som bližšie k stolu a sklopila pohľad. Áno? Bolo vidno, že sa pomaly vraciam k svojmu druhému, ANBU ja, čo sa odrazilo aj na mojom neutrálnom výraze. Bolo už na čase. 
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Jul 27, 2014 9:41 pm

Všimla jsem si nenadálé změny v jejím přístupu. Vracela se ke své původní roli, ale ještě to neměla zapotřebí. Sice jsem nyní měla učinit rozhodnutí, ale tentokrát jsem neměla žádný velký strach, nemělo totiž takřka nikoho ovlivnit. Možná s ním i "napáchám" nějaké to dobré.
"Hodnocení Nataa beru jako vyřízené," začala jsem, ještě než stihla mluvit.
Respektive jsem nechtěla slyšet její názor. Musela bych se potom rozhodnout, co s ním. A tohle rozhodnutí už by něco ovlivnit mohlo.
"Tady máš odměnu," hodila jsem jí váček s penězi. "A patří k ní i volno. Maximálně týdenní, takže si ho užij."
Dodala jsem šibalské mrknutí, i když moc věrohodně nevypadalo. Moje obvykle jistá pozice, jasný postoj a uvažování, to vše vzalo po útoku na mou vesnici za své. Minule jsem takřka umřela. Ale bylo to lepší než přežít a neudělat nic.
"V případě válečné pohotovosti, která může brzy nastat, se volno přeruší a ty se vrátíš ke svým povinnostem ANBU," dodala jsem pro jistotu. "V opačném případě se k nim vrátíš až ti dovolená sama doběhne do konce."
Mohla ji samozřejmě ukončit i dřív, ale o tom jsem sama pochybovala. O dny volna se v každé vesnici dobrovolně okrádali jen Kage.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Aug 04, 2014 9:56 am

Prikývla som. Takže som už nemusela nič ohľadom neho rozkecávať, výborne. Po psychickej stránke sa mi zdal trochu divný, ale o tom som už radšej pomlčala. Rin si už o ňom svoj názor utvorila, nechcela som to už ovplyvňovať. Vzala som si od nej ten váčik a na to voľno som len nadvihla obočie. Nemyslím si, že to je potrebné, som zvyknutá neoddychovať a neustále makať, ale ak na tom trváte...Aspoň nejaký čas strávim so svojou rodinou. Jemne som sa usmiala. Arigato, Raikage-sama. Uklonila som sa na znak úcty, vážila som si ju. Samozrejme, kedykoľvek ma moja dedina bude potrebovať, som ochotná si znova nasadiť na tvár svoju masku a slúžiť jej. Trochu ma mrzelo, že som tu nebola, keď bola Kumo napadnutá tou osobou, ktorej chakru som poznala, ale nevedela som ju priradiť. Mohla som ju vystopovať, ale určite nie sama. Navyše som nemienila v tejto dobe Kumo opúšťať už vôbec, keby sa náhodou niečo stalo. Tak teda, dovidenia, Raikage-sama. Opäť som sa uklonila a zmizla v obláčiku dymu. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 28, 2014 3:59 pm

// POZOR! V kanceláři se aktuálně nachází pouze asistent Raikage Tori.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Aug 29, 2014 11:50 pm

Splnil som čo som mal. Malý chlapec pribehol a kunaiom zabodol do steny zvitok a papier. Posadil sa a počkal na niekoho komu by ho mohol odovzdať. Nebol to žiadny shinobi ani nič podobné, bolo to úbohé chudobné dieťa ktoré dostalo zaplatené za túto jednoduchú úlohu vysokou sumou peňazí. Prečo nie, osoba ktorá mu zato zaplatila sa predsa veľmi ponáhlala. Na papieri stálo.

"Drahý Raikage, v tomto zvitku je napísané všetko čo budete potrebovať. Kontaktoval som veliteľa Anbu jednotiek a oznámil som mu všetko čo ste chceli vedieť. O všetko je vraj postarané, osone sa za vami staví a vysvetlí vám všetko osobne. Kontaktoval ma môj známy ohľadom Sunagakure no sato, obávam sa, že opustím nachvíľu Kumogakure no sato s vaším dovolením. Ďakujem a prajem príjemný deň."
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Sep 06, 2014 7:21 pm

Před kanceláří již čekala rada. Zřejmě nám hodlali něco říct a mé zastupování tím končí. Nejspíš se ani nedozvím, jak dopadla. Ale na Kena se zeptám. Tak dlouho jsem ho neviděla. Tak dlouho jsem byla daleko od něj. A pak tu byla návštěva Crystal, její montování se do našich záležitostí a současně oba dva útoky... Zastavila jsem se a čekala na ostatní. Rada své rozhodnutí zřejmě nebude chtít opakovat.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Sep 07, 2014 7:17 am

Dostavila jsem se do budovy. Rada na mě a ostatní již čekala.
"Pojďme si promluvit, je čas." pokynula jsem jim a přešli jsme s nimi do místnosti vedle kanceláře Raikage.

Sotva se usadili promluvila jsem.
"Váš typ na Raikageho se mi velice zamluvil, obětoval se pro vesnici. Bylo to vážně nutné? Spousty jinchuuriky jsou veliteli, ale on se to bude muset nejdříve naučit." poznamenala jsem.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hodnostári Sun Sep 07, 2014 7:20 am

"Chápeme Vaše obavy, Daimyo-sama, ale zvládne to. Postaráme se o to, aby se uměl kontrolovat, jestli chcete můžete zde zůstat a hlídat ho." založil si ruce do klína ten nejstarší.
"Budete kontaktovat ostatní vesnice o znovuzvolení Raikageho? Nebo se o to máme postarat my?"
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 9:27 am

Dorazil som aj ja pred kanceláriu a Crystal s radou sa pobrali do akejsi inej miestnosti. Ja som sa postavil pred Rin a prehovoril som k nej, aby vedela o tom, čo sa tam stalo. Predsa len to bola ešte Raikage. "Raikage-sama... tá misia na ktorej sme boli nebola až tak úspešná. Stratili sme tam jednoho shinobi." Prehovoril som a na chvíľu som sa odmlčal. "Ten shinobi, ktorý zomrel bol Haru Iburi. Ostatný sú v poriadku aj keď v nie najlepšom stave no sú mimo ohroženia života. Mne sa zasa po dohovorení s Gyukim, podarilo presvedčiť, aby sa pridal na našu stranu a pomohol nám. Teraz je zapečatený vo mne." To, že bol vo mne som povedal pomerne s hrdosťou. Akemi a Ken boli pomerne zničený z toho, čo sa tam stalo ale po nejakej dobe v nemocnici budú určite v poriadku. Po tom, čo som jej to povedal som sa otočil a šiel som k miestnosti v ktorej bola rada a Crystal. Aj im som musel povedať, čo sa tam stalo, predsa len rada by mala vedieť, že som sa stal Jinchuurikym.  Takže som na tie dvere zaklopal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hodnostári Sun Sep 07, 2014 9:32 am

Zaslechli jsme klepání. Podívali jsme se významně na Crystal, a pak do ticha, které hned nastalo promluvil hlavní Radní.
"Vstupte!"
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 9:34 am

Začul som ich hlas, tak som vstúpil a zatvoril som za sebou dvere. "Dobrý deň." Uklonil som sa jemne pred radou a ostal som stáť. "Mám pre vás informácie ohľadom tej misie a záležitosti s Hachibim." Nevedel som prečo ale Hachibi mi povedal, aby som všetkým nehovoril jeho menom, aj keď ho už snáď každý pozná. Čakal som ale kým ma vyzvú k slovu, lebo možno preberali niečo dôležitejšie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hodnostári Sun Sep 07, 2014 9:41 am

"Tak povídejte." vyzvali ho.
Bylo lepší nejdřív ho nechat mluvit a až potom mu sdělit rozhodnutí Rady.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 07, 2014 9:44 am

To, čo sa tam presne stalo im hovoriť nebudem, predsa len ich to až tak zaujímať nemuselo, hlavná vec bolo to s tým hachibim. "Pri tej misii sa mi podarilo dohovoriť s Hachibim a on sa pridal na našu stranu a ja som ho mohol dobrovoľne nechať zapečatiť do seba. Vďaka tomu sa dá povedať, že som na tom podobne, ako bol kedysi Killer Bee, takže môžem používať všetky jeho schopnosti bez problému." Hneď po tom, čo som dohovoril som čakal, čo na to povedia oni.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 19 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru