Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 16, 2014 10:16 am

Taktiež som ho pozdravil, keď vstúpil dnu. Vedel som o koho ide, keďže to bol asi ten človek, ktorý bojoval proti Gyukimu. Vypočul som si jeho žiadosť, ktorú som akosi teraz nemohol splniť. Ak ale poriadne pohľadám, možno by som niečo našiel. "Hmm ... nevieš či budeš spokojný, lebo tu mám teraz hlavne len výzvedné a špionážne misie, takže ak chceš môžem ti dať nejakú takú." Oboznámil som ho s tým a čakal som na jeho reakciu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Nov 16, 2014 10:47 am

"Nie som stavaný na také misie, ale mohol by som to vyskúšať.." Skonštatoval som, nuž nebolo by zlé ísť sa pozrieť do inej dediny, a poobzerať sa tam. Takže sa mi nápad Raikageho celkom páčil. Aj tak som sa v dedine nudil, všetci mali v podstate veľa práce a ja som vlastne len sedel doma. "Do ktorej dediny ma chcete poslať?" Nasledovala ďalšia otázka, bol som zvedavý, kam ma Raikage pošle.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 16, 2014 9:03 pm

"Na túto misiu ťa ale môžem poslať, len na tvoje riziko, preto ak nechceš túto misiu neprijímaj." Oboznámil som ho hneď na začiatku pred objasnením misie. "Najlepšie by bolo, ak by sa ti podarilo preniknúť do Otogakure a zistiť niečo o jej vedení. Ak sa ti to nepodarí nevadí hlavne mysli na svoje bezpečie. Najlepšie bude, ak nezistia, že si z Kumogakure alebo, že si shinobi." Je to pomerne ťažká misia, preto bola A ranková, takže teraz už bolo len na ňom, či si ju väzme alebo bude chcieť inú.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Nov 17, 2014 8:54 am

"To, že som Shinobi zistia hneď z mojej chakry, nie som senzibil, nedokážem ju skrývať. A moja chakra nie je práve najmenšia." Skonštatoval som, táto misia nebola práve pre mňa stvorená. "Na druhú stranu sa môžem vydávať za pocestného, nejaké informácie by sa dali zistiť o vedení, to by nemal byť problém." Dokončil som, teraz som len čakal, čo mi presne odpovie Raikage či ma pošle na misiu, alebo mi vyberie niečo iné.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Nov 18, 2014 9:27 am

"Do Otogakure no sato, sa vydám ja.." Ozvalo sa v miestnosti. Doteraz ticho ktoré na malý okamih zavládlo v potemnenej miestnosti, akoby aj samotná miestnosť očakávala príchod obrovskej búrky, ktorá mala otriasť základmi zeme. Bol som preč a pre mnohých v dedine som bol znova za zradcu a nukenina, ale takto mi to vyhovovalo. Nechcel som slávu, ani nijaké uznanie, všetko o čo mi šlo bola len pomsta a následne najkrajšia smrť na tomto svete, aby som mohol so cťou vstúpiť do siení svojich otcov. Keď som ale krívajúc vstúpil do miestnosti, všetkým padol zrak na môj plášť. Bol zakrvavený, nie len mojou krvou, ale aj krvou iných, ťažké topánky som mal od blata a podivného slizu a na ošľahanej tvári sa mi pri oku vytvorila nová jazva. Kto vie kde som bol, čo som zháňal a čo som ten mesiac robil mimo dediny, ale bolo jasné že to nebola žiadna prechádzka s poníkmi po zelenej krajinke plného slnka. Keď som však Raikágemu pozrel do očí, bolo jasné čo som si mysel. Buď ma tam pošle, alebo tam pôjdem sám a ani Boh ma nezastaví od toho. V očiach mi sršalo, ako ešte nikdy. Doteraz boli chladné a mŕtve, ale tentokrát.. V nich bol život. Za ten mesiac, som snáď narazil konečne na informácie ktoré mi pomôžu k tomu aby som mal pokoj na duši.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Nov 18, 2014 6:31 pm

Bolo pravdou, že jeho chakru by bez určitých schopností skryť nedokázal ale jeho nápad, prečo by tam išiel nebol zlý aj keď som si nebol istý, či sa tam dostane. Než som mu ale stihol odpovedať vmiešal sa tu do toho Nao, ktorý vyzeral pomerne otrasne. Podobne, ako keď som ho videl prvý krát ale nie tak zarastený a smradľavý od alkoholu. Vedel som, že je to človek, ktorému keď to neumožním tak si to aj tak urobím a dvoch shinobi posielať na rovnakú misiu s takýmto zameraním nebude múdre. "Nó, keďže patríš  k Anbu, tak sa táto misia hodí pre teba viac. Preto na ňu pošlem teba a Ken, pre teba sa tu nájde určite niečo lepšie." Ubezpečil som ho aj keď som si tým sám ešte nebol istý. Dúfal som, že sa Ken neurazil ale ak poznal Naa vedel, že bude lepšie, ak to vyriešim takto. "Počul si o tej misii dostatočné informácie alebo ti ju mám priblížiť?" Opýtal som sa Naa a čakal na jeho odpoveď.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Nov 18, 2014 6:38 pm

Netušil som ako zareaguje Ken na to v akom stave som sa pred nimi ukázal, dokonca som ani najmenej netušil že mi to prejde tak ľahko. Avšak ifnormácia že v Oto sa nachádza Reina na vysokom postavení ma nenechala chladným a preto som okamžite mienil konať.
"Vôjsť nepozorovane do Otogakure, zistiť čo najviac ifnormácií bez toho aby som sa nechal chytiť a čo možno najviac pokope sa vrátiť späť do Kumo podať hlásenie.. Čo je viac potrebné?" Spýtal som sa so sarkazmom akoby som potreboval viac informácií na misiu ktorú pochopiť je tak jednoduché ako keď vysvetľujete že vpredu je ..vpredu. Nie, aj napriek všetkému som si zachoval predsa len svoju uštipačnú povahu a pozrel som sa Raikágemu do očí, ignorujúc fakt že som mu zasvinil kanceláriu. Ostal som stáť na mieste, vedel som že mi ešte niečo povie, pretože Raikáge mohol vidieť na tvári niečo iné ako tvár muža podnapitého alkoholom a pripraveného uraziť hocikoho v okolí. Videl tam muža hľadajúceho smrť.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Nov 18, 2014 7:43 pm

Bolo vidno, že ako vždy ten jeho sarkazmus ho stále neprešiel. Vedel som na akú misiu ho chcem pustiť a taktiež, že je to dosť riskantné, preto som mu aj mal na pláne k tomu povedať svoje. "Potrebujem, aby to bolo čo v najväčšej tajnosti. K tomu chcem, aby si sa určite vrátil, takže sa tam nesnaž bojovať a nasádzať svoj život len tak. O Kumogakure nesmie byť žiadna zmienka. Taktiež to skús urobiť tak, že nebudú žiadne obete." Vysvetlil som teda ešte raz a potom som dodal. "Ak to je všetko môžeš ísť." Určite vedel do čoho sa púšťa, preto som to nechal na jeho uvážení. Možno nebol "najposlušnejší" vo správaní ale dúfal som, že aspoň misie bude brať vážne.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Nov 18, 2014 7:51 pm

V tom momente som urobil taký krok aký ani on nečakal. To čo som urobil poprelo celú moju povahu, vychovanie a takmer všetko čoho som bol doteraz schopný ale to v túto chvíľu ani najmenej pre mňa nehralo takmer žiadnu rolu. Ruky som si prekrížil, dlane som si vložil do pästí a priložil si ich k ramenám, a uklonil sa. Tak ako kedysi verný európsky lordi sa ukláňali svojmu kráľovi, tak som sa poklonil ja pred ním. Len čo som sa nadvihol a uzrel som ich prekvapené výrazy, strhol som si pásku a tú som položil pred neho, spolu s jedným z mojich mečov so slovami.
"Prídem si poň.." Na mysli som mal meč, ten bol pre mňa najcennejší majetok a s týmito slovami som si nasadil masku havrana, a ako čierny havran z Kumogakure, som vyrazil dverami preč, uháňajúc priamo k bráne a odtiaľ? Priamo k Otogakure no sato.

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Nov 19, 2014 4:13 pm

Objavil sa tu Nao, nevidel som ho niekoľko dní. Netrvalo dlho a vyparil sa. Ja som tu celý čas stál a počúval ich rozhovor. Pre Naa bola táto misia ako stvorená. Bolo lepšie, keď šiel na ňu on a nie ja. Asi by som to zbabral. Len som sa naňho pozrel a kývol hlavou, keď odchádzal. Teraz som tu ostal len ja a Raikage. "Tak je tu niečo ďalšie? Alebo mám voľno ?" Nasledovala otázka na Raikageho. Bol som zvedavý či ma pošle na nejakú misiu alebo naopak, ostanem v dedine.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Nov 19, 2014 6:23 pm

Skleněné desky v oknech do svého rovného povrchu zase po čase získaly několik děr, nožů tak přesně hozených, že sklo ani neprasklo v okolí děravého skla. Nože proletěly okolo Raikageho tváře a hrudi, na které zanechaly pouze pár škrábanců- na jeho plášti, který následně odpadl. V závanu větru a s rychlostí svých nožů se skrze okno- které nyní už oddělala úplně- provalila osoba v ladném skoku- kdo to byl, to zůstalo lidem neznámé díky masce, jíž kryla svou tvář.


Při svém dopadu se párkrát překutálela a bez jakýchkoliv pohnutek zaútočila. K zemi hodila jedinou kuličku kouřové bomby, přičemž okamžitě změnila své postavení při dveřích kanceláře. Na chvíli vše utichlo, do chvílle, kdy bylo slyšet plácnutí ruky o rám dveří. Výbušné lístky? Pro případný útěk či útok? Vše se událo tak rychle a bez varování že šance na prvotní reakce byla téměř nulová. Zjevně šlo ale o rozptýlení- jinak už by mohl být Raikage mrtvý. V cloně kouře bylo vidět jediné- katana zářící zelenou chakrou.

"Raikage-san, Kumogakure no Sato už není potřebná." hlas zněl cizí, i tlumený skrze masku nerozeznatelný.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Nov 19, 2014 6:36 pm

Keď sa ma opýtal Ken po niečom, čo by sa preňho hodilo začal som sa prehrabovať v papieroch. V tedy oknom ladne preleteli nože, ktoré mi popravde takmer ani neublížili. Aj tie škrabance boli len nepatrné, lebo moje telo bolo doslova, ako nejaké brnenie. Objavila sa tú osoba, ktorá si dovolila zaútočiť priamo v dedine a dokonca ešte na mňa, keď tu bol ešte ďalší silný shinobi. Pomerne hlúpy krok. Dokonca som aj počul ten zvuk u dverí ale ja som sa zo svojho miesta ani nepomohol a v pokoji som sedel. "Tak Ken, misia si našla teba." Predsa len chcel misiu a toto sa za ňu kľudne počítať bude. Nemusel som mu určite vysvetľovať, že sa o to má postarať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Nov 19, 2014 9:25 pm

Skôr než mi Raikage čokoľvek odpovedal ani som sa nenazdal a na Raikageho letili kunaie, ktoré ho len škrabli. Stál som tu a nič nerobil. Ani len som sa nepohol, bola tu nejaká osoba s katanou, ktorá žiarila zelenou chakrou. Skočiť medzi dvoch shinobi bol od tohto shinobi hlúpy krok. Na druhu stranu využil moment prekvapenia. Ja som cely čas len stál a pozeral čo sa deje. Došlo mi, že teraz budem musieť bojovať, tak to v podstate povedal aj Raikage. Len som sa uškrnul, stál som kúsok od neho. Zrazu som poskladal pečate. Ranton: Raiunkuha Vyslovil som a okolo mňa a Raikageho sa začala tvoriť husté oblaky nabité bleskami a rozširovali sa do celej miestností, z tohto oblaku okolo nás udierali blesky v celej kancelárií. Nepriateľ musel utiecť, inak by najskôr zchytal nebezpečnú dávku bleskov.
Spoiler:
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Thu Nov 20, 2014 2:41 pm

Popravdě řečeno, vzhledem ke Kenově neznalosti svého nepřítele předpokládal, že ho zaženě blesková technika, čímž se mýlil. I přesto se osoba mihla a zmizela ve dveřích, kterými "propadla" zády a dala se cestou ke schodům. S jedinou pečetí odpálila lístky připravené na dveřích. Rekonstrukce volá! Už v pořadí osmašedesátá. S každým krokem Risoku po podlaze se okolo ní objevovala jemná vrstva rosy, která zamrzala po chvíli její přítomnosti. Teplota dosahovala teplot bodu mrazu. Vytvořil se kluzký povrch. Znovu, vše se dělo až neuvěřitelně rychle. Sled událostí byl plynulý- plánovaný. S předvídáním pronásledování se při běhu proti schodech osoba otočila ke schodům zády a přitom co z nich padala dolů hodila směrem ke dveřím kanceláře pár hvězdic s podivným vzorem vyrytým na každém z ostří- hvězdice, které při kontaktu své čepele rozšířily o dalších pár centimetrů- jako kdyby vysunuly zpod sebe další čepel. Následně jsem proletěla dveřmi a utíkala pryč od této budovy.
Přesun
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 22, 2014 3:46 pm

"Ken, prenechám to teraz na tebe. Koná sa zraz a nemôžem dedinu nechať len tak, takže dúfam, že na ňu dáš zatiaľ pozor." Predsa len sa musel postarať o útočníčku a ja som musel teraz preč za takejto situácie. Vyskočil som oknom a prvého Anbu, ktorého som stretol som poslal oboznámiť všetkých o tom, čo sa stalo. K tomu som dal príkaz na zvýšenie ochrany po celej dedine a taktiež, aby zahajili pátranie po útočníčke. Celá dedina sa dala do pohybu a až po týchto opatreniach som sa vybral odtiaľto preč.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Nov 23, 2014 7:44 pm

Vypočul som si Raikageho. Ani som netušil, že je sraz kage. To som teda zvedavý, čo tam zas vyrieša, takmer vždy sa stalo v minulosti, že tak skoro nič nedosiahli. Kývol som Raikagemu na to, že rozumiem a rozbehol som sa za tým útočníkom. Hodil nejake shurikeny, ale tým som sa vyhol a potom som pokračoval v mojom behu, teda nebežal som, pekne to šmýkalo. Snažil som sa čo najrýchlejšie nasledovať nepriateľa. Rýchlo som prebehol cez dvere von a následoval toho útočníka.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Jan 03, 2015 1:14 pm

Sedel som v kancelárii a dokončoval papierovanie. Prípravy na prestavbu boli konečne hotové a robotníci už opravili takmer všetko, čo bolo poničené. Trvalo to nehorázne dlhú dobu a ja som musel zvýšiť príjmy kumogakure, takže som musel investovať do podnikov, ktoré tu boli, aby lepšie vynášali  a mohli sa viac rozrásť, predsa len z nich sme mali pomerne dobré príjmy. A shinobi museli plniť misie taktiež o sto šesť, aby robili dobré meno a dostávali sme  potrebné prostriedky k tomu, čo chystám. Z môjho papierovania a dumania ma vyviedol anbu, ktorý za mnou prišiel a oznámil mi, že sa pri bráne nachádza Tsukikage. On? Čo také môže chcieť? Pomyslím si, pri čom vydám rozkaz o tom, aby ich doviedol sem. Upravil som si svoj klobúk, ktorý som mal za chrbtom. Ani som im nedával príkaz o tom, aby ich odzbrojil, ak by aj chceli bojovať určite to nebude kunaimi a inými sečnými či výbušnými zbraňami.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 04, 2015 2:03 pm

Dorazili jsme ke Raikageho kanceláři, kde, jakmile můj doprovod Tsukigakure no shinobi, spatřil ty schody, začal opět naříkat. Prvně takový kopec k bráně, a pak ještě tohle... není divu, že se Tsukigakure no shinobi tvářili nespokojeně, když Tsuki měla značně nižší polohu, takže se tolik po vesnici nenachodili. Neměl jsem v plánu dál snášet jejich nářky, a tak jsem jim pokynul, aby zůstali před budovou, pokud k tomu neměli anbu žádné výhrady. Příště sebou již nebudu brát čerstvé chuníny, protože v sobě ještě mají ty genínské zvyky plnění misí etc.

V případě, že anbum nevadilo, že ti dva zůstanou venku, vešel jsem dovnitř budovy, a pak se vydal k Raikageho kanceláři. Raikage již jistě mou přítomnost očekával, takže, když jsem dorazil ke dveřím od jeho kanceláře, zaklepal jsem, ale nečekal vyzvání. Jednoduše jsem vešel dovnitř. Díky mým senzibilským schopnostem jsem věděl, že Raikage s nikým v kanceláři nic nevyřizuje, takže bych jej neměl rušit, a to papírování snad počká. Nestane se totiž každý den, že se sejdou v kanceláři dva Kagové různých vesnic. "Dobrý den Raikage-dono. Rád Vás zase vidím." S těmito slovy jsem si sundal svůj klobouk Kage a pohlédl na Raikageho, sedícího na židli.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Jan 04, 2015 2:35 pm

Sedel som na svojom mieste a čakal som, kým sem dorazí vážený hosť, ktorý si sem razil cestu až z takej diaľky. Normálne som ich ľutoval, že museli prejsť pomerne dlhú trasu, ktorú som ja absolvoval pomerne často, takže som na ňu bol zvyknutý. Anbu nemali problém s tým, že ich nechajú pred budovou, lebo tam na nich dávali pozor ďalší z ich roty a ostatný doprevadili Tsukikageho až k dverám. Za dvermi ostali stáť a nechali, aby si to Raikage s hosťom vyriešili. "Dobrý deň aj Vám Tsukikage. Čože Vás sem privádza v takýchto časoch?" Popravde časy už boli lepšie, ako za stavu vojny ale doba sa rýchlo mení a môže sa stať čokoľvek. Mňa teraz zaujímalo s čím za mnou prišiel. Od stretnutia pitaich kagov prešla už pomerne dlhá doba ale to, čo sa tam stalo pre mňa nebolo vôbec potešujúce. Zdalo sa mi alebo bral som to tak, že mi ukrivdili a poriadne, celej kumogakure. Možno som tam zo sebou mal pár nevychovaných shinobi ale o tých už bolo patrične postarané.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 04, 2015 3:09 pm

"Řekněme Raikage-dono, že oba máme právo mít jisté výhrady k závěru setkání pěti Kagů." Tímto jsem mírně naznačil důvod mé návštěvy. Ovšem pouze naznačil. "Navrhuji spolupráci. Pokud si dobře pamatuji, Reina Kana nepřistoupila na odškodnění svých činů, které zde spáchala, vydáním sebe sama do Vašich rukou. Místo toho, aby se v tomto procesu dojednalo jakéhosi spravedlivého řešení, na její stranu se přiklonil Hachidaime Mizukage, Faito Dansaku, a toto ukončil značném zvýhodněním Reiny Kany, a tak se rozhodl jen proto, protože může těžit ze spolupráce Kiri s Oto. Je to jen jeden velký sobec, kterého nezajímají ostatní krom sebe sama." Na srazu jsem se nepřiklonil na ničí stranu, ale podpořil jsem spravedlivé řešení. Pak nebylo dojednáno nic, když začal ten již všem známy spor, který měl kořeny v tak prosté věci... Reina Kana se bez žádných výčitek svědomí naparovala na srazu a čekala, že to shinobi z Kumogakure no sato akceptují, a její chování jich nevytočí. Skutečně bláznivý svět...

"Můžu se posadit?" Zeptal jsem po mém krátkém proslovu klidným tonem. Toto bude nejspíš totiž na delší dobu a mě nohy už taky neslouží tak, jak mají. Na začátku jsem zmínil spolupráci, takže podle všeho šlo odvodit to, že jsem ochoten Kumogakure no shinobi docílit spravedlivého řešení s Reinou Kanou, ale na oplátku něco budu požadovat. Nejednalo se o nic jiného než o další bod jednání Kagů v Údolí konce. Ta paprika Mizukage se bál o vlastní zadek, a proto zamítl spojení Iwy, Suny a Tsuki. Vesnic zničených, zdevastovaných a poskvrněných špínou neplnění závazku ostatních aliančních vesnic v rámci aliance. Tyto tři vesnice by si vzájemně dokázali pomoci. Součet shinobi nově vzniklé vesnice by nedosahoval současných počtu shinobi Kumogakure no sato a Kirigakure no sato, takže by jsme nemohli žádného takového velikána ohrozit. Faito to odmítal proto, protože těžil z kolonie v podobě Iwy... těžil na utlačování ostatních a spojení Iwy s Tsuki by jej znevýhodnilo. Není to ale totéž, co udělal Mizukage Raikagemu v procesu s Reinou?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Jan 04, 2015 5:40 pm

Sedel som na proti nemu pri čom som celú dobu sledoval jeho pohyby mimiku a v kľude počúvaj jeho slová. Môj predpoklad o tom čo chce hovoriť bol pomerne pravdivý. Vypočul som si úplne všetko bez akéhokoľvek prerušenia alebo náznaku zaujatia aj keď ma to zaujímalo. Ruky som si dal pod bradu chvíľu som naňho zamyslene pozeral potom som ich dal preč a prehovoril som. "Vaša spolupráca sa bude určite hodiť, takže tú príjmem veľmi rád. " Poviem s počiatku a potom pokračujem. "Keď už ste mi sem prišiel ponúknuť spoluprácu určite máte nejaký plán, čo chcete zrealizovať a ak nie, tak určite nejaké podmienky alebo niečo, za čo budete chcieť spolupracovať, ak sa teda nemýlim." Než vôbec s niečím začnem ja chcel som si od neho vypočuť úplne všetko, ak to teda všetko nebolo. Ale nemyslel som si, že muž jeho postavenia sem príde len s týmto. Je lepšie vedieť presne na čom som, než tu začať hovoriť o všetko, čo by som vyžadoval ja. Aj keď je to jednoduché odplata Reine a otogakure je prvoradá hneď po tom by prišiel na radu Mizukage. Jeho dedina mi neurobila nič a nemal som na pláne mu na ňu siahnuť, to by sa nepáčilo ani mne a až tak bezcharakterný som nebol.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 04, 2015 8:21 pm

"Reina Kana je silná nebezpečná kunoichi. Její polapení by bylo nemožné provést ani s řadou S rankových shinobi. Ovšem pokud nemáte dar, a však ne v podobě Kekei Genkai ani Kekai Tota." Navíc je Reina Kana edo tensei, takže někoho takového těžko dovedete jen tak před soud a uklidníte se tím, jak kunoichi, která v minulosti jednou Kumo zničila (to ještě nebyl Yotsuki Raikage), a pak o několik let později zaútočila na bránu, trpí. Možná by Raikagemu postačila omluva, ale silně pochybuji o tom, že z Reininých úst vyšla někdy upřímná omluva. "Tsukigakure no shinobi Vám může nabídnout pomoc v podobě shinobi, který jedinou technikou Reininu úroveň S rank kunoichi sníží na C rank." Na světě se jistě nenachází mnoho shinobi, kteří toto dovedou. Proto musí být i Tsukigakure no sato tento shinobi velmi ceněný. Pravdou je, že již není mezi námi, jedná se totiž o skutečného Tsukimara. S pomocí mé dcery, Mai, však toto lze napravit a skutečného Tsukimara využít, aby pomohl nad Reinou vznést spravedlivý soud.

"S Reinou Vám Tsukigakure no sato může pomoci víc než si myslíte Raikage-dono. Na oplátku bych požadoval jediné. V tomto světě samotná jediná vesnice nic nezmůže, když chce dosáhnout dobrá svého, tak i dalších dvou vesnic, a to protože by tím znevýhodnila Mizukageho, Faita Dansaku. Rád bych Vás ve jménu Tsukigakure no sato požádal o podporu pro případ, kdyby Kirigakure no sato chtěla znemožnit spojení Tsuki s Iwou a Sunou. Občané Iwy budou pro, Suna je jedna velká pustina. Jedná se o vesnice, které jsou na dně ekonomicky etc. a ostatní je zavrhli. Proto mám za to, že jim dokáže pomoci jedině vzájemná spolupráce a spojení do jednoho celku." To že by se nejednalo o jednu celistvou vesnici, ale pouze o jakési celky nesoucí stejný název na mapě daleko i blízko od sebe, by nevadilo. Spolupráci by to sice zkomplikovalo, ale ne znemožnilo. Navíc když bude spolupráce zkomplikovaná, ale přesto se bude uskutečňovat, pomůže to vytvořit mezi těmito třemi částmi velmi dobré vztahy.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Jan 06, 2015 2:19 pm

Vedel som, že  zajať tak mocnú shinobi je ťažké ale nemal som problém im s tým napomôcť, ako sa len dá, predsa len toho proti mne a dedine už urobila dosť. Potom ale vysvetlil, že ovládajú veľmi silnú techniku, ktorá by jej schopnosti mohla poriadne oslabiť, čo by sa proti nej poriadne hodilo. "Takáto pomoc bude určite prospešná. Neviem, čo presne to je za schopnosť, ktorá ju tak oslabí ale ak ju naozaj viete použiť tak nebude mať žiadnu šancu." Len si to predstavte. Legendárna Reina Kana na úrovni genina alebo chuunina, hneď by bol život ľahší. Potom začala už to, čo som čakal a to bola jeho požiadavka, že čo za to chce.  Popravde som si myslel, že to bude niečo, čoby mohlo našej mojej dedine uškodiť aj viac ale nakoniec to vyzeralo tak, že to nebolo až také zlé. Je pravdou, že takto získa obrovský pozemok, ktorý bude spadať pod ich dedinu. Iwagakure je určite cennejšie, ako tuny piesku ale určite aj to sa dá využiť ale za ich pomoc to určite stojí. "Poviem to takto. Ak sa podarí zneškodniť Reinu a vytvoriť tak správny rozsudok nad ňou budem vás podporovať a nebudem proti tomu nič namietať." Musel som to povedať takto, lebo ak by sa to nepodarilo a ja by som na niečo takéto pristúpil neviem, na čo by mi to bolo dobré a prospech by z toho mal len on sám ale to určite chápe, že prečo som to tak povedal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jan 06, 2015 8:35 pm

"Dobrá, tímto toto považuji za dohodnuté." Po těchto slovech jsem se postavil ze židle a otřepal si plášť Kage. S takovouto Raikageho reakcí jsem počítal, takže jsem nebyl překvapen. Nehodlal na tom prodělat. Není se čemu divit. Kdyby podpořil Tsuki při zabírání Iwy a Suny svými vojsky bez dodržení mého slova ohledně Reiny, zbytečně byl se reprezentoval ostatním vesnicím v tom špatném světle. Ovšem to s tím špatným světlem záleží na úhlu pohledu. Raikage by totiž jen podpořil vůli lidu, nejednalo by se totiž o nějaké násilní zabírání. Ve špatném světle by byl vnímán pravděpodobně však proto, protože se vzepřel Mizukageho verdiktu ohledně tohoto spojování.

"Jakmile připravím tým, dám Vám vědět, aby jste poslal pár svých shinobi. Bude totiž potřeba Reinu vylákat ven, což na tom bude nejspíš to nejtěžší." To znamená přímý útok na Otogakure no sato, a nebo využití nějaké situace, kdy se Reina nenachází ve vesnici, takže ji přepadneme mimo ní. Ono nepleťte si to prosím ale s útokem na vesnici, nešli by jsme dobývat Oto, i když by si to zasloužila, ale pouze by jsme Reinu vylákali ven, ustáli pár nepříjemných Otogakure no shinobi, oslabenou Reinu unesli a postavili před spravedlivý soud Kumogakure no sato. "Z mé strany to je vše." Po tomto jsem si zpátky na hlavu nasadil svůj klobou, a počkal, zda ještě Raikage nemá nic na srdci.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Jan 09, 2015 6:17 pm

"Súhlasím." S týmto čo tu odoznelo sme určite boli dohodnutý. Nemal som proti tomu nič ani ja ani on a bolo to výhodné pre obe strany. Teraz som len rozmýšľal, že či to ďalšie bude dobré, aby previedli oni alebo moja strana. Predsa len vylákať Reinu von bude určite pomerne ťažké ale môže sa stať, že to urobím aj tak, že sa s ňou budem chcieť ja stretnúť a v tedy by sa tam možno dostavila. Ale tam bude mať určite ochranku. "Ak budete mať tým pripravený dajte mi vedieť. Bude dobré tú akciu ešte lepšie dohodnúť alebo ak chcete nechám ju čisto na vás a Vy mi ju len predhodte. " To bolo, len ak chceli ale môže mi dať vedieť, že mám pomôcť a to nebude určite žiaden problém. "Dobre, ak to je všetko, tak Vám prajem príjemnú cestu domov. Ak chcete môžete využiť naše pramene alebo ubytovanie." Uprímne som ho ponúkol a čakal, čo on na to.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 29 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru