Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 30 z 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jan 11, 2015 2:49 pm

"O misi informuji patřičné shinobi, a to, jak to provedou, nechám na nich. Spolupracujeme Raikage-dono, a tak to pravděpodobně dopadne vzájemnou dohodou obou stran." Riziko ohrožení životů Tsukigakure a Kumogakure no shinobi bude nižší, když se na této operaci všichni dohodnou. Konec konců víc hlav, více vymyslí. Otogakure no sato sice není vesnice s největším počtem shinobi, ale počty shinobi nevystihují jejich sílu, a proto vše musí být předem důkladně promyšlené.

"Dobrá, vyrazím tedy domů. Neberte to nijak zle, ale v Tsukigakure no sato mě čeká ještě spousta práce, takže si nemohu dovolit se někde mimo ní zdržet. Na shledanou Raikage-dono." Po těchto slovech jsem se naposled podíval na Raikageho, a pak se vydal pryč z kanceláře. Kumogakure no anbu mi v mém odchodu z vesnice nepřekáželi, pokud se rozhodli mě doprovodit k bráně. Ještě předtím než jsem se vydal k bráně jsem pohledal ty dva, co zde se mnou šli. Překvapivě nezůstali na místě, kde jsem se s nimi rozloučil.


Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jan 11, 2015 5:08 pm

Kancelář bych našla i poslepu a rozhodně jsem nešla pomalu. Měla jsem jisté obavy. I když chakra se zdála být v pořádku.
Zaklepala jsem a rovnou vešla a bylo mi jedno jestli tam někdo je nebo ne.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Jan 11, 2015 5:22 pm

Sedel som v kancelárii, lebo pred nejakou dobou odtiaľto odišiel Tsukikage. Čakal na nejakého shinobiho, ktorý by si prišiel po misiu. Nudil som sa tu a nemal som takmer nič na práci, lebo všetky papierovačky som už mal hotové no a v tom niekto zaklopal. Potom sa otvorili dvere v ktorých som si všimol Crystal a ja som sa jemne pousmial. "Ahoj." Videl som ju naozaj po dlhej dobe, takže som nevedel, ako na mňa bude reagovať po tom menšom škandáli na sraze. O toho nukenina už bolo postarané, takže ten už problém robiť nebude a toho druhého som nechal tak. "Čože ťa sem privádza?" Opýtal som sa, bol som rád, že ju zasa vidím.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jan 11, 2015 5:36 pm

"Co mě sem přivádí?" zavřela jsem za sebou dveře a šla orovnou k jeho stolu.
"Unesli tě ze srazu kage, měla jsem strach." oznámila jsem mu trochu poníženěji a opřela se rukama o jeho stůl
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Jan 11, 2015 5:46 pm

"Oh, táák." Je pravdou, že ma uniesli a nepriatelia si mysleli, že ma dokážu zneškodniť pečaťou, ktorá vie veľmi dobre potlačiť chakru ale pri uvoľenení pečate a bijuua, to len tak nejaká pečať nevydrží. "Ako vidíš, som v poriadku, predsa len sa o seba viem postarať." Ja som vstal a natiahol som sa k nej, keďže som ju chcel privítať menšou pusou. "Bolo to ale divoký, ten sraz." Poviem, keď sa odtiahnem a obíjdem si stôl a namierim si to k nej aj keď to mohlo byť zvláštne, lebo som mohol sedieť ale teraz som už nechcel.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jan 11, 2015 6:25 pm

Nechala jsem se políbit i když ještě pořád ve mě vřel trochu vztek, hned to ze mě ale opadlo, když mě ujistil, že je v pořádku.
"Jsem ráda, že ti nic není. Ten sraz byl peklo, nikdy v životě jsem nic takového neviděla." oddychla jsem si, že si o tom můžu s někým promluvit.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Jan 11, 2015 6:29 pm

"Na môj prvý sraz môžem povedať, že ak bolo toto peklo, tak dúfam, že to nebude horšie." Ak sa vôbec nejakého ďalšieho dožijem, lebo za moju dobu Kagovania ma už 2x napadli lovci. "Mne sa ale zdá, že to bola ako keby fraška. Mizukage sa s terajšou Otokage určite museli nejako dohodnúť. Veľmi sa zaujímal o to, aby mal v poriadku dedinu ale keď som chcel ja kompenzáciu to už bolo niečo iné. Ale nech sa neboja, ja už som sa o to postaral." Nemohla vedieť o mojej dohode, medzi mnou a Tsukikagem ani som jej o tom radšej hovoriť nechcel, aj keď som teraz na tú tému trocha nahodil.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jan 11, 2015 7:14 pm

"Ano docela mě překvapilo, že se Reina objevila na srazu jako Otokage a mám jisté podezření stejně jako ty. Jak jinak by Mizukage mohl zabít Madaru." přistoupil jsem k němu a položila mu ruce na pas.
"O co ses postaral? A co ti vůbec chtěli tamti...co tě unesli?" podívala jsem se mu do očí
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Jan 11, 2015 7:46 pm

"Aj ja si to myslím, určite sa museli spolčiť a nejako Madaru prekabátili. Neverím, žeby ho Mizukage porazil sám, však to e legenda sama o sebe." Moc toho mŕtveho shinobi bola až legendárna, preto v tom muselo niečo byť. Keď ma chytila okolo pasu ja som jej prstom odsunul neposlušný vlas z tváre a moja ruka skončila na jej boku. Pozrela mi do očí a chcela po mne, aby som jej odpovedal. "Boli to lovci. Prahli po odmene za moju hlavu a taktiež si chceli privlastniť Hachibiho. Je ich pomerne plno ale sem sa neodvážia." Odpovedal som jej a chcel som pokračovať ale po tom, čo som jemne otvoril ústa som jej uhol pohľadom, klamať sa mi nechcelo a povedať som jej to nechcel tiež. "O Reinu." Poviem po chvíľke mlčania a trocha nesvoj jej pozriem zasa do očí.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Jan 11, 2015 9:29 pm

Mírně jsem se zamračila. Myšlenka, že po něm jdou lovci, se mi ani náhodou nelíbila. Bála jsem se o něho a to se nestává tak často. Pak se zmínil o Reině. Postaral se o ni? to se mi přirozeně také nelíbilo. Ale zase jsem chápala jeho činy, chce se pomstít, taky jsem to chtěla když mi zničili mou vesnici.
Jen jsem kývla na znamení, že rozumím, ať už bych řekla cokoli stejně by mě neposlouchal.
"A jsi si jistý, že to pomůže vesnici?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Jan 12, 2015 2:24 pm

S počiatku som si myslel, že ma bude ohodhovárať a nenechá ma ale nechala to tak, za čo som jej bol vďačný aj tak by som si to chcel urobiť po svojom. "Neviem, či to presne pomôže dedine ale pomstím tých, ktorý boli ukrivdený a ktorým nebolo odškodnené za to, čo sa stalo." Všetkým obyvateľom aj mne, pomstím sa za nás všetkých a až potom budem mať pokoj na duši. "Ako si na tom ty? Budeš tu teraz dlhšie?" Vyzvedal som so záujmom.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jan 12, 2015 4:00 pm

"zřejmě ano. vyslala jsem klona aby obešel menší vesnice a informoval je o srazu, takže bych tu mohla být déle." usmála jsem se na něj a objala ho. Stejně jsem měla v hlavě brouka, neměl to říkat nejen že budou moje smysli senzibila při smyslech kvůli lovcům, ale hlavně taky co se týče Reiny jsem chtěla vědět, co chystá.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Jan 12, 2015 6:53 pm

Jej slová ma pomerne potešili a keď ma objala, objal som ju aj ja. Bol to príjemný pocit cítiť niekoho u seba, ešte k tomu, keď to bola ona. "Takže si ťa teda rezervujem na celú dobu tvojho pobytu len pre seba." Poviem s úsmevom na perách. "Dnes už to vyzerá tak, že asi nikto nepríjde. Nezájdeme radšej ku mne? Alebo niekam inam?" Hovoril som tichšie, lebo som bol u nej blízko. Nechám tu pre istotu aj tak klona, aby tu bol pre prípad núdze. Pomyslím si hneď po tom mojom návrhu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jan 12, 2015 7:16 pm

"třeba." řeknu spíš do jeho pláště než jemu a stejně mi šrotovalo v hlavě, co má v plánu. Musím to z něj dostat. Pomyslela jsem si a odtáhla se od něj a pokusila se o úsměv.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Jan 12, 2015 7:52 pm

Odtiahla sa odo mňa, tak som sa odtiahnul ja a vytvoril som klon. Ten si zasadol na moje miesto a ja som ju zobral za ruku a mieril som odtiaľto preč. "Hlavne si nerob starosti, všetko mám pod kontrolou. Teraz by si si mohla pekne odpočin, musíš myslieť na niečo iné." Nevedel som prečo ale zdalo sa mi, ako keby ju niečo trápi. Nevedel som, či sa mi to len zdá alebo to tak vážne je ale určite som ju od tých myšlienok chcel vytrhnúť.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jan 12, 2015 9:37 pm

"Ano pokusím se." a mrkla jsem ještě rychle k jeho stolu jestli třeba neuvidím jen náznak něčeho co by dávalo najevo co má v plánu, ale nic. tak jsem ho následovala.


(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Feb 02, 2015 8:24 pm

Rozmýšľala som, či už naozaj strhol ten príkaz na moje zadržanie ako aj odmenu za moje dopadnutie. 
Mala som na sebe oblečené výnimočne nie príliš normálne šaty, čo sa samozrejme týkalo môjho mieritka. Inak boli celkom.. normal. Obtiahnuté biele tielko s veľkým výstrihom, menšia sukňa a návleky ako na ruky, tak aj nohy. Všetko ostatné bolo Čiernej farby. Dokonca som vo vlasoch mala aj zasadenú Čiernu kvetinu. Priblížila som sa s podozrivým pohľadom ku Anbu,ktorý to tu strážili. Bola som zvedavá, či ma zastavia, alebo nie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Feb 02, 2015 8:37 pm

Keďže som sem včera dorazil mal som čas robiť na papieroch tak som stihol aj dať preč info o tom, že atsuka je považovaná, ako nukeninka a že nejaká odmena za ňu vôbec bola. Aj keď som musel do záznamov dať niečo málo o Ogovy a to bolo vlastne len to, že odpálil tržnicu a to bolo všetko, lebo som musel čakať na Yunu. To, že bola dole Atsuka som ale teraz nevedel, maximálne ju Anbu poslal hore, ak niečo chce. Maximálne si myslel, žeby sa mala inak obliekať a že ak ide za Raikagem, tak si asi sám domyslí, čo môžu robiť. Predsa len o mne panovali nepekné reči.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Feb 02, 2015 8:43 pm

"Nebojte sa chlapci, nezdržím Raikageho dlho... len si odmyslite ak budete niečo počuť!" Šepla som Anbu jednotkám, ktoré ma poslali vyššie. Bola som proste zlá.
Každopádne to všetko bolo z lásky ku Crystal a k tomu, že som si chcela preveriť, ako moc je na Yotsukiho zaviazaná. Kto vie, možno sa jej zapáčim a pozvú ma do sovjej maličkej rodiny na muhehe veci.. "veci".. pri tej myšlienke som sa musela uškrnúť.

"Mladý pane!" Roztvorila som dvere, po čom som ich za sebou zabuchla a vošla som dnu. Usmievala som sa od ucha k uchu. 
"Hádajte čo, máte tri pokusy." Znova som sa usmiala. Naozaj to bol sladký úsmev. Toto mi proste muselo vyjsť.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Feb 02, 2015 8:54 pm

Ako som si tak v kľude sedel a než som sa nazdal vstúpila dnu, ako vždy energická Atsuka. Hneď na mňa vyhŕkla s akousi prapodivnou otázkou. "Neviem, našla si si nového otroka alebo nápadníka?" Opýtam sa a myslím to pomerne vážne aj keď sa zdalo, že si z nej skôr robím srandu. Bol som zvedavý, čo zasa vyparátila, ak to nebolo toto.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Feb 02, 2015 8:58 pm

Úsmev s nadšeného, prešiel na tajuplný. Sama som sa naklonila ponad stôl takým tým spôsobom, že sa zdalo jak keby mal môj výstrih dvojnásobnú veľkosť.
"Nemusíte sabáť mladý pane, som len vaša." Žmurkla som na neho a v duchu sa mi ozýval diabloský smiech.
"Viete... ako ste prestavali vezenie..." Založila som si ruky na boky.
"Tak nejak ste s prestavou zobrali aj moju celu." Tento krát som sa tvárila až smutne. Moja úžasná cela... ktorá bola fuč.
"Takže som si našla novú prácu, a vám novú osobnú maidku." Vztýčila som hlavu smerom k stropu a čakala, kedy ma začne vychvaľovať a ochkať a achkať.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Feb 02, 2015 9:02 pm

Už ten jej úsmev a zmena pohľadu značilo to, že to pre mňa nebude nič dobré. K tomu sa predo mnou nahla tak, že som mohol vidieť jej veľké oči, preto som radšej očami uhol pohľadom. Nebol som hanblivý alebo tak ale aj tak som proste po nej kukať nemohol alebo radšej som skôr nechcel. "Ako to myslíš, moja? Nič také som po  tebe nechcel." Vstúpil som jej do toho, lebo som sa bál, čo s toho vzíde. Potom pokračovala a zistil som vlastne, čo som urobil. Až po kým som sa nedozvedel, ako to vlastne myslela. Nasadil som taký zvláštny, možno zdesene prekvapený výraz. "Do zajtra je väzenie prestavané a bude tam tvoja cela." Vyhŕkol som zo seba. Ak by som si domov priviedol ju, tak by som sa asi mohol ísť obesiť alebo to skôr za mňa spraví Crystal. To jej ju radšej sám vlastnoručne postavím.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Feb 02, 2015 9:07 pm

Zasmiala som sa. Naozaj to nemohol myslieť vážne. Takto sa snažiť zbaviť mňa ? 
"Obávam sa, že je to už zbytočné mladý pane. Crystal-senpai o tom tak isto vie. Najprv som išla za ňou. Vyzeralo to tak, že by naozaj uvítala pomoc s niektorými prácami." To bola lož. Bola to však dobrá lož. On o tom že to bola lož totiž nemohol vedieť. Ak nemal nejakú telepatickú linku s Crystal, nemal si to ani ako overiť.
"Alebo nechcete svojej žene dopriať trocha odpočinku ? To by asi nebola nadšená hmmm.." Prstom som si prešla po perách. Zapozerala som sa na Kageho obviňujúco. Ako keby mohol za všetky zlé veci sveta.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Feb 02, 2015 9:11 pm

Vypočul som si jej prvú vetu a akosi sa mi proste nezdala. Z jej úst znela ale príliš presvedčivo a mohla to byť pravda, lenže, ako viem, tak Crystal toho až toľko u mňa nemusela robiť. "Neviem neviem ..." Pochyboval som a prezeral si ju skúmavým pohľadom. Vyzeralo to tak, ako keby som jej videl až do duše. Potom ale nahodila ten svoj pohľad a tá veta. "Budem ... to s ňou musieť prediskutovať, než na niečo také pristúpim." Poviem  demokraticky. Predsa len týmto som sa mohol zachrániť. Predsa len som si myslel, že na mňa zasa niečo skúša.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Feb 02, 2015 9:19 pm

Ak mi videl do duše, tak pravdepodobne veľmi rýchlo oslepol, alebo sa veľmi rýchlo skazil. Takú Sodomu-Gomoru tam nemalo veľa ľudí. Založila som ruky na hruď a zamračila som sa. 
"Nemáš na výber!" S týmito slovami som sa prestala naťahovať ponad stôl, otočila som sa k východu a s tajomným úsmevom, som pomaličky ale isto začala odchádzať. Kto vie kam... možno si mal to odhlásenie nunkenina pár krát rozmyslieť.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 30 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 30 z 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru