Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 32 z 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Mar 10, 2015 4:07 pm

Nestála jsem za dveřmi ani dlouho a už jsem slyšela povolení vstoupit. Proto jsem otevřela dveře, vešla dovnitř a za sebou je zavřela, stále otočená k tomu stolu. Chvilku jsem byla zaseklá, ale rychle mě to přešlo.
"Omlouvám se, že ruším...Raikage-sama." Přistoupila jsem blíž ke stolu a cestou si tu vše prohlížela. Bylo to tu stejné jako kdysi.
"Akemi Kagayaki...mé jméno. Přišla jsem vás požádat, jestli bych na nějakou dobu mohla opustit vesnici za účelem tréningu. Ráda bych se naučila i jiné technika z ostatních vesnic, jestli to je možné." Zeptala jsem se na rovinu. Semnou nikdy nebyly velké problémy, tedy...o žádných jsem aspoň nevěděla.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Mar 10, 2015 4:22 pm

"Neboj sa nerušíš, len kľudne hovor." Vôbec mi nevadilo, ak sem shinobi chodili, či to pre misiu alebo z nejakého úplne iného dôvodu. Potom som si vypočul jej meno a požiadavku s ktorej som nebol príliš nadšený. Povzdychol som si a poriadne si prezrel jej spis. Naozaj nebola nejaká problémová alebo tak, len pustiť si shinobiho z dediny nieje nikdy dobré. "Veľmi rád by som ťa pustil ale prv, než by som to urobil chcel by som vedieť, ako dlho by si tam bola a či si to nerozmyslíš, keby som našiel nejaký kompromis, ktorý by ti vyhovoval." Navrhol som jej a čakal som, čo by na to ona. Aj keď je od takýchto rozhodnutí človeka veľmi ťažké odradiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Mar 10, 2015 5:03 pm

"Bylo by to na pár týdnů, nejdéle měsíc. Potřebovala bych si pár věcí ještě pozjišťovat. Jako kompromis vám nabízím veškeré informace o vesnicích, které budu schopna uvnitř nich získat." Nebyla jsem si jistá, jestli je to pro něj dostatečně vyhovující nabídka. Pokud však četl můj spis, mohl se dozvědět, že už kdysi jsem byla mimo vesnici celé dva roky a informace podávala mé zmizelé sestře. Byla jsem takový Sannin Kumogakure, jak mě občas nazývali lidé v Kumo...ale to už bylo dávno. Bylo pro mě zvláštní tu být takovou dobu. Vlastně mě tu tak nějak nic nedrželo, maximálně moje čelenka.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Tue Mar 10, 2015 5:07 pm

"Tie čo sú tu úplne zbytočne, môžem." Prebodla som Raikageho pohľadom no len som sa pousmiala.
"Nebolo to nič dôležité nebojte." Ďalej som sa venovala papierom. 
Do vnútra prišla nejaká Shinobi. Zo svojich "zdrojov" som poznala jej meno... ako by som aj nemohla. Bola to príbuzná Rin a.. ja som bola ako prívesný vozík ktorý sa furt za Rin vliekol.
Nechcela som do toho zasahovať no jej slová mnou trocha trkli.
"Vieš ako narábajú v Kirigakure a Konohagakure so špiónmi?" Spýtala som sa spoza hrby papierov, že mi vytŕčali len oči a vlasy. Popravde som ju od toho chcela odhovoriť.. bola ešte taká mladá, bola by škoda, keby že jej niekde niečo spravia.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Mar 11, 2015 8:07 am

Tento jej návrh sa mi pozdával a naozaj som si všimol toho, že tu v dedine nebola dva roky a neboli pri tom žiadne problémy preto musí byť skúsená a ak prinesie informácie nebude to žiaden veľký problém. "Sama vieš, aké riziko obnáša byť špiónom, takže ak to chceš tak, kľudne ťa teda pustím. Ale dávam ti teda mesiac potom sa príjd nahlásiť a ukázať, že si živá a zdravá." Vlastne týmto odo mňa dostala súhlas. Ak by sa jej ale niečo stalo bolo by to na moju zodpovednosť, preto som dúfal, že vie čo robí a nebude zbytočne riskovať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Mar 13, 2015 4:05 pm

Pohlédla jsem nejdřív na ženu, která promluvila jako první a usmála se.
"Ano, to moc dobře vím. Ale já nebudu posílat zprávy z jejich vesnic, nejsem blázen. Budu se tvářit jako shinobi na exkurzi, vždycky mi to sežerou." Zazubila jsem se a periferním vidění si všimla Raikageho, že jeho názor na tuto mou výpravu bude pozitivní.
Po potvrzení mé domněnky jsem kývla hlavou na souhlas a uklonila se.
"Arigato gozaimasu." Usmála jsem se, sundala jsem si čelenku Kumogakure no Sato a položila mu jí na stůl.
"Pro nejhorší případ, kdyby mě chytli, nebo něco podobného. Jsem potulný shinobi, aspoň pro tento měsíc." Vždy jsem to tak dělala. I když mi na Kumo tolik nezáleželo, nebyla jsem zrovna typ, který by měl někde zázemí, i tak bych jí nechtěla dostat do nějakých problémů. Zatím se to tedy nestalo, ale nikdy nikdo neví, pro případ nejhorších možností to je důležité. Čekala jsem jen, jestli to Raikagemu nebude vadit a poté bych odešla.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Mar 14, 2015 12:59 pm

Bradu som si podoprela o ruku a následne sa ešte raz pozrela na Akemi.
"Len menšia.. otázka.. vieš niečo o Rin?" Spýtala som sa jej. Popravde ma to celkom zaujímalo. Aj keď som hocikomu mohla povedať hocičo. Ja som o nej nevedela nič.. a že mi chýbala.. v podstate to bol dôvod, prečo som prestala byť mašinou na zabíjanie ľudí.
Pevne som dúfala, že niečo povedala aspoň Akemi, no... moje dúfanie mi mohlo byť prd platné. Poznala som ju, ak sa chcela stratiť.. stratila sa. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 15, 2015 10:23 am

"To radšej ani nehovor, že ťa chytia, lebo ťa ani nepustím. Ty musíš ísť s tým, že sa nedáš chytiť." Usmial som sa na ňu a zobral som si čelenku, ktorú som ukryl do šuflíka. Nevedel som, aké ma ona presne postavenie k dedine, keďže bola preč veľmi dlho a teraz chce odíjsť zasa ale bola to shinobi z tejto dediny a bol tu aj jej domov a preto je dobré ubezpečiť sa, že sa vráti aj keď človek nikdy nevie. Potom sa jej ešte Atsuka niečo opýtala ale to už som ja len dodal. "Ak chceš môžeš ísť, teda ak nič iné nepotrebuješ." Predsa len, ak by už chcela ísť nebudem ju viac zdržovať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Thu Mar 19, 2015 4:33 pm

Nejdříve promluvila ta žena. Podívala jsem se na ní tak trošku zoufale, ale dřív než jsem stačila cokoliv říct, spustil Raikage.
Tudíž jsem svůj pohled přesunula na něj a koukala se, jak čelenku zakládá do šuplíku. Byla to celkem nostalgie se koukat na toto stále dokola, ale je pravda, že jsem si už zvykla.
Když mě vyzval k odchodu, otočila jsem se a vzala za kliku, ale byla slušnost odpovědět i té ženě.
Otočila jsem hlavu o 90 stupňů, abych jí viděla alespoň periferním viděním.
"Nevím kde je. Ale jestli se mi naskytne jakákoliv informace, nemám problém ti poslat svého orla s informacemi o ní. I když pochybuji, že by sestra odešla a byla tak neopatrná, aby nechala někoho, kdo by o ní měl jakékoliv informace." Poslední větu jsem řekla o něco tišeji a zamračila se. Poté jsem otevřela dveře a zmizela pryč.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 05, 2015 7:02 pm

Už som sa v kancelárií nachádzala niekoľký deň. Nie že by som tu prespávala, ja som spať nemusela. Dokázala som si to tu však pekne vybaviť, či už s, alebo bez Raikageho povolenia. Na tom až tak nezáležalo. Chcel pomôcť, tak som mu pomáhala no.. mala som predsa len svoje podmienky. Sedela som za mojim stolom, na ktorom som mala vyložené obe nohy. Na stehnách mi ležala mačka čiernej farby a s bielymi značkami (ako keby kosťami) po celej srsti. Áno.. jednalo sa o jeden z mojich kuchiyosen. Poškrabkala som ju na hlave a so zývnutím som sledovala skontrolovanú kôpku papierov. Zrazu toho začínalo byť menej, ako keby sa v dedine nič zaujímavé nedialo.. aká to nuda. Dokonca sme nedostávali ani nijak extra veľa misií a poźiadavok, čo mohol byť problém.
"Mladý pane? Nechceli by ste trocha.. no.. ehm, znova napraviť meno Kumogakure no sato? Mám pocit, že si ľudia začínajú o našej dedine myslieť.. no svoje." Určite vedel, na čo narážam. Už to nebolo len o ňom.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Apr 18, 2015 1:19 pm

Orel

Do kanceláře Raikageho vlétl orel, který měl na své nožce připevněný vzkaz. Ten byl však zašifrovaný, nebyla jsem neopatrná a vždy jsem vzkazy šifrovala pro případ, že by padly informace do rukou nesprávných lidí. Tudíž, tento vzkaz mohl rozluštit pouze Reikage, jakožto Raikage, nebo šifrovací jednotky.

Vzkaz:

Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 18, 2015 5:14 pm

Keď sem priletel orol, len som sa postavila, podišla som k oknu a odviazala som mu vzkaz z nohy. Následne som mu dala nejakú maškrtu a nechala ho ísť späť za svojou pani. Vzkaz som neotvárala, kým som sa neposadila za svoj stôl. Až po tom mi pohľad padol na šifrované písmo. Vedela som ho však rozlúštiť, predsa som teraz podobné veci vybavovala za toho lenivca ktorý sa hral na hlavu dediny.
"Tej kunoichi.. Akemi Kagayaki, to ide prekvapivo dobre." Na tvári sa mi objavil menší úsmev. Zrolovala som vzkaz a hodila som ho Raikagemu priamo do hlavy, aby sa aspoň trocha prebral.
"Ak dovolíte tak využijem vašich dvoch shinobi. Jeden z obchodníkov si vyžiadal eskortu do jeho dediny. Bojí sa, že sa niečo stane jeho karaváne, po posledných.. udalostiach na tržnici." Už som písala príkaz, ktorý som zaviazala na nohu môjho sokola, ktorý vyletel z okna a mieril si to k tým dvom hrdličkám.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 18, 2015 7:36 pm

Prišiel som teda zároveň s Yunou ku kancelárií. Samozrejme ten jej mrzutý výraz ma tiež deprimoval, ale snažil som sa naďalej všetko brať pozitívne. "Mimochodom, nikdy by som to o tebe nepovedal." Povedal som menší komentár k tomu, čo sa u mňa v byte dialo. Naozaj ma prekvapila, o takej milej osôbke podobajúcej sa anjelikovi by som si nikdy nič také nepomyslel, že a dokáže premeniť na takú potvoru...
Prišli sme pred dvere kancelárie. Dvakrát som do tých dverí buchol silnejšie, aby bolo počuť bolo to schválne aj pre vyrušenie. Bol večer a niekto si zmyslel, že ja nemám plány... Očakával som Raikageho... "Dobré, že ten orol nevie rozprávať." Trošku som sa zasmial, lebo to by bolo celkom zaujímavé.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Apr 18, 2015 8:17 pm

Dorazili sme ku kancelárii. Stisla som Kenovu ruku, a potom ho pustila, nemusia o tom predsa všetci vedieť. Teda aspoň nie teraz. Založila som si ruky na hrudi. Hm. To nikto. Odvetila som trochu sucho, stále som mala z toho tak trochu blbú náladu, ale moja tvár bola neutrálna. Nepreukazovala som jeden jediný cit.
Oprela som sa chrbtom o stenu a dívala sa niekam do blba. Bol by to celkom trapas, môžme byť radi, že tam nedorazil nejaký shinobi, čo by si pomyslel. Možno by neodolal. Ani som sa len pri tomto neusmiala, len som ďalej čučala na protiľahlú stenu. Kto vie, čo mi teraz behalo po rozume.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 18, 2015 8:27 pm

"Ďalej!" Skríkla som clekom nadšeným hlasom a počkala som, kým obaja vstúpia. Ak teda vstúpili. Rýchlo som im mávla rukou, since Raikage spal a.. očividne som to mala na starosti ja.
"Dobre že ste prišli tak skoro. Potrebujem od vás dvoch istú službičku." Pousmiala som sa na nich a chvíľku.. som si ich len prezerala. Yuna bola stále trocha červená za ušami a Ken sa priblbo usmieval. V momente mi bolo jasné, čo sa dialo. Nemohla som si jednoducho udržať tú milú tvár zástupkyne Kageho. Uškrnula som sa na celé ústa, až som sa trocha uchechtla.
"Ale.. vy moje dve hrdličky.." Podráždila som ich trocha a čakala som, či niečo povedia na svoju obhajobu.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 18, 2015 8:34 pm

Rozhodne som sa priblblo neusmieval! Ja som sa usmieval naprosto prírodzene ako som to robil stále, predsa som bol optimista, teda občas som bol aj realista, ale momentálne som bol viac optimista. "Nechápem na čo narážate, rád by som vedel o tej službičke niečo? O čo ide? Čo presne potrebujete?" Odbočil som od témy. Nedal som na sebe poznať, že by som niečo s Yunou mal, nemusel to každý hneď vedieť. "Prečo ste si menovite vyžiadali mňa? Ide o niečo nebezpečné?" Hneď som sa pýtal ďalšie otázky. Predsa len, vyžiadať si mňa osobne, muselo to mať nejaký zámer...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 20, 2015 2:56 pm

S povzdychom som vstúpila do kancelárie. Opäť práca. No, voľna som už teda mala vážne dosť. Je na čase opäť makať. Mala som sa prezliecť do ANBU obleku, ale tak keď sme mierili z bytu priamo sem, cesta domov by trvala strašne dlho a nechcela som zdržiavať. Čím skôr to budeme mať za sebou, tým lepšie. Ani som sa nemusela pýtať, čo za práca to je, Ken sa opýtal už predo mnou, takže som len bola ticho a počúvala, čo z nej vyletí.
Keď nás nazvala hrdličkami...no, neuvedomila som si, že som ešte trochu červená, a...no...Nevyjadrovala som sa, len som sklopila pohľad a zahľadela sa na špičky svojich čižiem. Nechcela som, aby to vyšlo von...ale vidíte, stačí jemné zaváhanie a každý z vás všetko možné i nemožné vyčíta.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Mon Apr 20, 2015 3:07 pm

Prečo mi zrazu každý vyká? Prebehlo mi hlavou a celkom udivene som sa na Kena pozrela. Nechala som ho, nech sa vyrozčuluje a nech mi dopovie to, čo má na srdci. za prvé odbočil od témy a.. pýtal sa toho až moc. Inokedy by sa jednoducho spýtal o čo ide a nezakecával to tak. Na tvári sa mi znova usadil úsmev.
"Určite viete o poslednom útoku na tržnicu. Istý významný obchodník v našom meste podceňuje ochranu, ktorá mu bola pridelená počas jeho pobytu tu. Teraz plánuje ísť do ďalšej destinácie a zaplatil si naše služby. Bude sa jednať o eskortu." Otvorila som jeden zo zvitkov, ktorý mal červenú farbu a na jeho obaloch bolo Kanji znamki napísané "A". Ak sa kukli ponad stolom, mohli si všimnúť že je zaplnený A rankovými misiami.
"Pôvodne by sme to dali skupine chuninov s vedením jedného Jounina ale klient si zaplatil extra ochranu. Verím že vy dvaja ho uspokojíte. Vyráža sa zajtra ráno a cesta by pravdepodobne mala trvať týždeň. Mali by ste sa zbaliť." Znova som si oboch prezrela.
"Otázky?"
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 20, 2015 3:28 pm

"Ja ? Nie nemám." Pousmial som sa, takže som mal ešte večer voľný. Ale odísť na týždeň ? Naviac chcel eskortu? Asi to bol naozaj bohatý človek, keď si niečo takéto dokázal zaplatiť. Všimol som si, že je to misia ranku A. Takže bola rozhodne náročná. Pozrel som sa na Yunu, keďže som mal všetko vyriadené. Čakal som či sa niečo neopýta, ak hej počkal som, kým dostane odpoveď a mávol som Atsuke. Potom som vyšiel von, teda najskôr som počkal, kým pôjde Yuna von, šiel som za ňou a zatvoril za nami dvere. Pozrel som sa na Yunu a opýtal sa jej. "Uhm... nepôjdeme ešte ku mne na tú večeru?" Bol to len návrh, čakal som ako mi odpovie.


Naposledy upravil Ken Hiashi dne Mon Apr 20, 2015 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 20, 2015 3:45 pm

Prikývla som na znak toho, že rozumiem. Patrila som k radám ANBU. Vnútili mi to hlavy neodvrávať a misie prijať bez reptania. Preto som i teraz bola radšej ticho a dívala sa do zeme. Budem mať čas sa aspoň pripraviť. Vziať si svoju výstroj, vybavenie, jedy, všetko čo potrebujem.
Vyšla som von na chodbu za Kenom a nahlas si povzdychla. Asi by som mala zájsť domov, Ken. Nebola som tam už pekne dlho a potrebujem sa pripraviť na misiu. Uvidíme sa teda zajtra, hm? Postavila som sa na špičky a jemne ho pobozkala na pery. Venovala som mu milý úsmev. A nezabudni mi doniesť náhrdelník, budem ho potrebovať. Dodala som, s týmito slovami som sa otočila a zmizla odtiaľ preč. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 20, 2015 3:57 pm

Yuna odmietla, trošku ma to sklamalo, ale chápal som ju. Musela ísť domov a musela sa pripraviť, nejak som to predsa musel prekúsnuť a pochopiť to. "Yosh, zajtra sa teda uvidíme. " Pousmial som sa teda a posledný bozk som jej opätoval. "Snáď nezabudnem.." Usmial som sa a pomaly po tom, čo zmizla Yuna, som sa otočil a šiel smerom do svojho bytu. Musel som sa aj ja nachystať. Voľna som mal dosť, takže bol čas znova ísť na nejakú tú misiu...
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Apr 20, 2015 6:24 pm

Orel
Opět se před oknem objevil ten samý orel, co tu byl před nějakou dobou. Já zprávy posílala pravidelně a vždy byly skvěle zašifrované. Proto jsem nebála, navícj sem byla i dobrá lhářka, takže z Konohy neměl nikdy nejmenší důvod mě jakkoliv podezřívat.

Zpráva 2.:
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Apr 26, 2015 8:23 am

Ja som popravde robil svoje a nebol som vôbec mimo, preto som zaregistroval ten  príchod posla, ktorý priniesol správu od našej shinobi. Keď  ho hodila chytil som ho do ruky a prečítal som si, čo bolo v ňom. Zaujímavá situácia v Konohe. Nakoniec nebol taký zlý nápad ju nechať ísť. Potom, čo Atsuka odoslala správu som si ľahol pred seba a otočil som sa od nej, aby to vyzeralo, že spím aj keď som nespal. Skôr som chcel vidieť, ako si bude počínať. Ak by som si ju neskúšal nemohol by som jej vyhovieť s tým o čom sme sa dohodli. Po tom, čo im zadala misiu a pobrali sa preč musel som sa sám pre seba usmiať. Bolo vidno, že Atsuka si s nimi konverzáciu užívala a neurobila pomerne ani nič zlé no v tom som po ich odchode z ničoho nič vstal, lebo prišiel zasa posol od Akemi.  Keď som prišiel k oknu zobral som si od orla správu niečo mu dal a poslal ho za majteľkou. Prečítal som si jej správu po ceste k stoličke a potom som podal správu aj Atsuke, keďže určite bude chcieť vedieť, čo  v tom bolo. "Darí sa jej veľmi dobre a tieto informácie sa budú hodiť. Ak by náhodou teraz niekto napadol konohu, bol by som zvedavý, ako by sa s tým vysporiadala, keďže tam majú zmätok aj oni." Akosi som neriešil to, či bude niečo hovoriť na to, že som sa robil že spím, možno si toho ani nevšimla.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 26, 2015 8:47 am

Predsa len nespal.Len sa moc nestaral do toho, čo som momentálne namiesto neho vybavovala. Očividne sa to však stalo mojou prácou, nie len jeho. Keď mi podal správu, ktorú som si prečítala... musela som sa pousmiať. Nebol to však príliš príjemný úsmev.
"Ak by ste niekedy chceli zaútočiť na Konohu mladý pane, teraz je ten správny čas." Na chvíľku som sa však musela odmlčať. 
"Na to by sme však potrebovali povolenie vstupu našich vojsk cez Yu no Kuni a to.. by rozhodne nebolo zadarmo." Možno som taký útok na konohu reálne zvažovala, bolo to však na ňom.. potrebovali by sme pádny dôvod a ten mi nejak chýbal. Momentálne sme si hlavne museli spraviť poriadok na vlastnom území.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Apr 26, 2015 9:05 am

Vypočul som si jej prvú vetu a ja som sa nad ňou musel pousmiať. Nechal som ju dohovoriť a potom som prehovoril ja. "Niečo také som nezvažoval, možno je to teraz tá najlepšia možnosť ale mňa skôr napadlo zájsť osobne do konohy a ponúknuť im pomoc. Krvi prelievania už bolo dosť v Kumogakure. Nechcem aby tento ľud trpel viac, už teraz si dosť vytrpel kvôli tým útokom a mám ho vystaviť ďalším bojom?" Určite ma musela chápať. Možno som sa zdal byť ľahostajný k dedine a že som si neplnil svoje povinnosti ale to mne vôbec nevadilo. To, že si to myslia ostatný to je už niečo iné. "Myslíš, že ak by som im dal vedieť o mojom príchode, prijali by ma?" Naozaj som zvažoval nad tým ,že to urobím. Už som mal menšie priateľstvo v Tsukigakure no satto o ktorom Atsuka nevedela a ani vedieť asi nebude.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 32 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 32 z 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru