Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 28 z 40 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Oct 31, 2014 12:47 pm

Pozorne som Raikageho počúvala. Tá misia vyzerala zaujímavo. Zamyslela som sa nad tým, kto by ešte so mnou mohol ísť. Nebola som bohvieako sebavedomá a nechcela som riskovať. Iné by bolo, keby som nemusela ochraňovať nikoho a zamerať sa na likvidovanie. Takto som musela brať ohľady i na iných, kto vie, či by som ich sama bola schopná ochrániť.
Viem, koho si vezmem so sebou. Na mysli som mala toho ANBUa, ktorý tu bo predtým. Nik iný ma nenapadal, teda až na Naa a Kena, ale tým som chcela nechať priestor na porozprávanie sa. Tak teda, zatiaľ dovidenia Raikage-sama. Opäť som sa uklonila a zmizla na chodbe. Vyšla som pred budovu a zamierila na jedno jediné miesto. Vedela som, kde ten ANBU je. Poznala som jeho chakru a tak som ho vedela bez problémov vystopovať. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 9:20 am

Vsadila bych se, že byl v kanceláři celou noc. Ale to mě neodradilo. U jeho dveří jsem zaklepala a vešla.
"Ťuk ťuk, nespíš?" vstoupila jsem dovnitř a zavřela jsem za sebou.
"Přišla jsem ti říct, že jsem zpátky." usmála jsem se na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 9:23 am

Popravde som tu troška podriemkaval, no s toho ma vyviedlo klopanie a hneď na to vošla Crystal. "Nie nespím!" Povedal som trocha roztržito, lebo som takmer zaspal. Na stole som mal plán toho, ako by už mala vyzerať dedina po prestavbe a zaškrtával som miesta, ktoré boli v poriadku a ktoré bolo treba zmeniť, bol to veľký plán, lebo platil na celú dedinu.
"Rád ťa opäť vidím. Ako to išlo?" Opýtal som sa a usmial sa na ňu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 9:28 am

"Šlo to, docela dobře, jsem živá a zdravá." kupodivu , bylo poměrně nebezpečné, to jak se na mě obořila jeho a moje ochranka už jsem mu neřekla.
"Uvidíme jak se vše bude vyvíjet dál." byla jsem zvědavá jestli se mi Reina ozve nebo ne. Sedla jsem si naproti němu před jeho stůl.
"NA čem děláš?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 9:45 am

Naozaj ma zaujímalo na čom presne pracovala ale pochyboval som o tom, žeby mi povedala o čo sa jedná. Preto som sa nevypytoval a odpovedal som jej na jej poslednú otázku. "Je to ten plán na prestavbu dediny. Už som poslal svojich shinoby, aby zariadili bezpečnú prepravu robotníkom, ktorí na tom budú pracovať, lenže som sa to snažil ešte niečo upraviť menšie nezrovnalosti." Otočil som jej ten plán o proti nej, kde bolo pomerne veľa zápiskov škrkancov a podobne.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 9:49 am

Kriticky jsem to prolétla pohledem.
"A v tom se jako vyznáš?" hledala jsem pár srozumitelností, ale nic.
"Stále tě ještě štvou ostatní?" opřela jsem se o opěradlo a dala si nohu přes nohu.
"Zajímalo by mě jak dlouho mě tu budeš trpět tvoje předchůdkyně, mě tu nechtěla." obeznámila jsem ho.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 9:55 am

Všimol som si toho jej pohľad a ja som sa len nevinne usmial. "Keďže som si to upravoval ja tak sa v tom vyznám, len ak príde stavbár budem to musieť dať ešte raz prerobiť. Potreboval som to vidieť po svojom."  Nemal som žiadne skúsenosti zo stavaním alebo robením nákresov ale nejakú predstavu som si urobiť vedel. "Už sa to pomaly kľudní a nie som si istý ale možno prichádzam na spôsob, ako na nich. Ale je tu jedna členka Anbu, ktorá je asi jediná slušná." Myslel som Yunu ale meno som jej hovoriť nemusel. K tomu, ak si shinobi robia to čo majú nepotrebujem až tak slušné správanie, hlavné je, že robia to čo majú. "Hmmm ... tak ona sa asi hnevá možno aj na mňa. Popravde som ju dlho nevidel." Nevedel som kvôli čomu ale mal som taký pocit. "Práveže by bolo dobré, aby si tu bola čo najdlhšie. Hovorím bez teba sa tu nudím." Lišiacky som na ňu mrkol ale bolo to len také žartovné gesto.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 10:03 am

"No hlavně že se v tom vyznáš. Já bych řekla, že je naštvaná, protože jsem urychlila tvé jmenování." rozepla jsem si kabát.
" Já bych řekla, že nenudíš jen nemusíš pracovat." namítla jsem na jeho poznámku. Protože když byl se mnou nepracoval. Věnoval se mi ale víc než Hokage a to je pro něj velké plus.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 10:08 am

"Hmmm nevie, ako to je ale možné to je." Nevyznal som sa v ženách tak, aby som to mohol 100% potvrdiť. "Nie nie, tak to nieje. Moja práca nestojí, vždy tu za mňa robí môj klon, takže v podstate pracujem. " Popravde, ak by som pracoval, tak by som sa jej nestíhal venovať, takže teraz som akosi nevedel, či to je zlé alebo nie. "Jediné, žeby ti vadilo, že sa ti venujem." Dúfal som, že mi niečo také nepotvrdí ale chcel som sa v tom uistiť. Predsa len takmer vždy keď som bol s ňou som sa bavil a zdalo sa mi, že sa bavila aj ona. Naposledy som ju vlastne pozval na rande a rovno som si aj spomenul na našu menšiu stávku.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 10:16 am

"To mi nevadí, naopak. Máš štěstí, že za sebe neposíláš klona ke mě." varovala jsem ho tímto předem, že jestli to udělá jednou, ať si nepřeje co by ho čekalo.
"Chtěla jsem se zastavit za Aratem, bývalým Raikagem, dohlížím na jeho léčbu. Zlepšuje se, má tendenci mi utkat z lůžka, takže kdyby si viděl po vesnici pobíhat staršího většího pána, tak poslat zpět na lůžko."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 10:22 am

"Niečo také by som si nedovolil. Kto vie o čo by som prišiel kvôli klonu, to by som mu neodpustil." Povedal som pobavene, radšej som si to ani nepredstavoval aj keď je pravda, že ten klon som bol v podstate ja tak by to snáď nič zlé nebolo. "Neboj, ak niekoho takého uvidím určite ho pošlem na to lôžko aj keď Raikagovia bývajú tvrdohlavý." Tiež som bol takým príkladom. "Čože máš teraz na pláne?" Opýtal som sa pre istotu, aby som vedel, či má teraz čas. "Predsa len si vyhrala tú našu stáávku." Snažil som sa to uhrať, tak aby to bola hlavne výhra pre ňu aj keď som s ňou do onsenu chcel ísť aj ja, takže to bolo asi aj okaté. Aj tak som tu už bol vyše takmer dva dni v kuse, takže menší oddych sa bude hodiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 10:25 am

"Nemám v plánu nic a stávku si mě nechal vyhrát. To bylo úplně jasné." oponovala jsem mu. Bylo vidět, že chtěl abych vyhrála.
"Ale jestli si chceš sázku už teď odčinit proč ne." mrkla jsem na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 10:29 am

"Nie nenechal, ja za to nemôžem, že som omylom trafil čiernu." Oponoval som jej, lebo som to vážne nepokazil naschváľ. K tomu tie dve stávky, ktoré sme si dali boli obe výhodné, takže mi nevadilo prehrať. "Aj tak to ale nevyzerá tak, žeby ti to vadilo, že som prehral." Rýpol som si trochu aj ja a potom som vstal a šiel som pomaly k dverám. "Pôjdeme?" Opýtal som sa. S tým, aby som si ju odčinil súhlasila, tak to aby sme vyrazili.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Nov 01, 2014 10:32 am

"Nemůžeš se dočkat co?" otočila jsem za ním na židli. Určitě čekal až přijdu abych ho opět vysvobodila z práce. Líně jsem se postavila a přešla k němu.
"Tak mě veďte, Raikage." šťouchla jsem ho a vyšla ven.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Nov 01, 2014 10:35 am

"Poďte za mnou milady" Povedal som pobavene po tom, čo ma šťuchla a vybral som sa odtiaľto smerom do onsenu. Než sme vyrazili vytvoril som tu svojho klona, ktorého som tu nechal a hneď na to sme mohli pokračovať v ceste.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yoku Sun Nov 02, 2014 8:33 pm

Bolo to tu. Deň D ktorý mohol rozhodnúť o mnohom. Teda ani nie tak v mojom podaní. Možno som sa nemal obliecť tak, ako som bol oblečený. Možno som si mohol odpustiť aspoň tú žabiu čiapku, či ten podivný druh chôdze, ktorým som sa "dokýval" až k dverám, za ktorými mala byť osoba s ktorou som sa poteboval porozprávať. Bol som si istý, že ma tu nikdy nikto nevidel. Keď som chcel, vedel som byť nenápadný a presne taký druh človeka, ľuďom zíde z mysle rovnako dobre, ako napríklad z.. papierov. 
Jemne som zaťukal hánkami o dvere a čakal som, kým ma niekto, či niečo, vyzve.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 8:46 pm

Klon :
Klon si vysedával bezstarostne v kancelárii a zrovnával si papiere. Nemal toho už veľa na práci, teda myslel si to, lebo pred chvíľou mu doniesli správu, že Kirigakure doniesla zásoby, takže musel aj tak čakať po kým nepríjdu robotníci po ktorých poslal svojich shinobi, aby na nich dohliadli, než príjdu. V tom ale začul zaklopanie, ktoré ho vytrhlo z rozmýšľania. "Vstúpte." Prehovoril a čakal.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yoku Sun Nov 02, 2014 8:52 pm

Na vyzvanie som vstúpil. 
Sprv som sa porozhliadal po celej miestnosti a až potom som zakotvil pohľadom na mladému raikagemu. Atsuka mi vlastne hovorila kto ním je, rovnako ako aj to, že je to chlap. Bolo to trocha sklamanie. Ani som tu nevidel jeho rozkošnú asistentku.
Predstúpil som pred stôl, pri čom som v rukách držal klasickú kartu s informáciami o mužovi, ktorý bol predo mnou. 
"Raikage Yotsuki Sorata." Uistil som sa, že správne vyslovujem jeho meno a následne som kartu schoval pod rukáv, po čom som nahodil milý úsmev.
"Moje meno je Yoku, "Joker", nemyslím si, že sme sa niekedy osobne stretli." Predstavil som sa, pri čom som vystrúhal mierne úctivú poklonu. No to len zo slušnosti. U mňa si ľudia rešpekt či úctu museli zaslúžiť.
"Pravdepodobne sa o mne zmienila Atsuka-sama, aj keď jej pravdepodobne ušlo z úst niečo v ženskom rode, uisťujem vás že som chlap. Atsuka-sensei si zo mňa len veľmi rada robí srandu." Znova som sa pousmial. Bolo ťažké určiť, aký je to úsmev. Bol unavený no, vyzeral celkom úprimne.
"Moje meno je Yoku." Dodal som znova, ako keby som zabudol, že som sa už predstavil.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 9:02 pm

Klon:

Očami si prezrel človeka, ktorý práve prišiel. Ešte nikdy som ho tu nevidel ale vyzeral, ako shinobi z dediny, takže som len čakal, kým prehovorí. Najprv ma oslovil, preto som ešte neodpovedal. "Nestretli ale to nevadí. Všetko je raz po prvý krát." Dodal som si skôr pre seba, ako keby som sa v niečom uisťoval. Potom mi vlastne vysvetlil o koho presne išlo a že za tým má prsty Atsuka. "Hmm chápem ale nemusíš sa báť nepodozrieval som ťa s toho, žeby si bol žena. Aj keď je pravdou, že povedala že ňou budeš." Vlastne som ho utvrdil v jeho myšlienkach ohľadom Atsuki s tým, že si z neho vážne chcela urobiť žarty. "Teší ma." Dodal som pobavene, keď povedal zasa svoje meno. Nevyzeral byť nevrlí, ako ostatný, preto som sa k nemu nemal prečo správať ja zle. Správal som sa ku každému, ako si kto zaslúžil. "Budem sa teda tešiť na spoluprácu s tebou. Ak by si čokoľvek potreboval obráť sa na mňa. Inak budeš teraz niečo chcieť?" Teraz na večer som mu misiu nechcel dávať, preto som sa ho najprv spýtal, či niečo nepotrebuje.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yoku Sun Nov 02, 2014 9:17 pm

Prikývol som a očami som si znova premeral miestnosť. Nepáčila sa mi, no to len čisto z taktického hľadiska. Inak bola vybavená veľmi .. pekne, stroho.. ale pekne. Znova mi pohľad padol na prázdne miesto, kde by mala sedieť asistentka no následne som z neho pohľad znova odtrhol. 
"Mňa tiež teší." Prikývol som hlavou. Samozrejme som si vypočul všetky jeho slová.
Jeho otázka či teraz budem niečo chcieť ma zastihla trocha nepripraveného. Chcel som toho toľko, ale ani 1/10 z toho by som v mojom momentálnom postavení nedostal.
"Niekoľko vecí by tu bolo Yotsuki Sorata." Pousmial som sa. Oslovoval som ho celým menom, aj keď bez nejakej prípony typu -sama či podobne, stále sa dalo hovoriť o odmeranom oslovovaní.
".. nemyslím si že by to bolo možné teraz no, mojim cieľom je stať sa hlavou inteligentnej zložky kumogakure no sato. Myslím že časom zistíte, že na to proporcie mám. Takže by skôr bola na mieste otázka, s čím môžem pomôcť ja vám, aby som si napríklad zaslúžil .. aspoň zatiaľ.. nejaké menšie miesto pobytu a plat? Bohužiaľ ma Atsuka-sensei odsekla od všetkých jej finančných prostriedkov." Tento krát bol môj úsmev ospravedlňujúci.
"Mimochodom.." Dodal som ešte s tým, že som mu na stôl položil jednoduchú kartu. Neboli tam žiadne osobné informácie. Len moja pohybujúca sa fotka a zložka zo schopnosťami. Mojimi, teda základnými. Bol tam klasický graf mojich bodových schopností, odporučenie na hodnosť "Tokubetsu Jounin" a aj status misii, ktorý však bol zatiaľ všade nulový.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 9:37 pm

klon :
Hovoril so mnou zvláštnym spôsobom, ktorý ma nijak neurážal. Preto som ho ani nemusel riešiť. "Pre dnes ti tu toho asi nenájdem takmer nič s toho, čo by si chcel." Náročky tam bolo to slovo takmer. "Zajtra si ťa zavolám a prejdeš so mnou prestavbu dediny a povieš mi na to tvoj názor. Ubytovať sa zatiaľ môžeš na ubytovni, ako normálny občan s tým, že ťa posielam ja." Ešte ako som to hovoril už som mu vypísal papier, ktorý predloží pri tom, keď sa bude chcieť ubytovať. Tým pádom to mal na nejakú dobu zadarmo, pokým si nezarobí. Potom mi podal akúsi kartu, ktorú som si prezrel a mohol som si o ňom pozrieť nejaké tie informácie. Ja som vytiahol spis v ktorom by mal byť potom on a len som doňho pripísal nejaké veci, ktoré tam budú musieť byť zahrnuté.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yoku Sun Nov 02, 2014 9:47 pm

Pár krát som znova len prikývol a prebral si potrebné papiere. Jedným okom som ich skontroloval. No aspoň niečo. Nie že by som teraz potreboval spať. S týmto som však už aj vo voľnom čase nejakým spôsobom dokázal čarovať. Kto vie ako to myslím..
"Dobre, zajtra sa za vami teda zastavím. Prídem čo najskôr." Odvetil som mu, na čo som len mávol rukou na pozdrav.
"Dovidenia Yotsuki Sorata." Pozdravil som mladého Raikageho, na čo som sa pootočil a ak ma teda nezastavil ďalšími slovami, aj som z miestnosti znova odišiel.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Nov 13, 2014 5:43 pm

Bol to mesiac a niekoľko dní, čo som nevidel Akemi a Rin, tak isto sa stratil Nao. Jednoducho všetci sú preč a ja som v dedine zas ostal osamotený. Po misií s Hachibim som mal veľa voľného času. Rozhodol som sa zastaviť sa v kancelárií pre nejakú misiu. Preto som si to nasmeroval práve sem. Raikageho som nepoznal osobne, ale je to ten, ktorý má v sebe Hachibiho. Zaklopal som na dvere a pozorne vyčkával na to, kým ma Raikage vyzve dnu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Nov 13, 2014 8:15 pm

V kancelárii už dávno nebol klon ale ja samotný. Sedel som tu a rozoberal normálne nudné veci, ktoré ma ubíjali. Keby som sa tak mohol zobrať a ísť na nejakú tajnú misiu, ako kedysi. Veľmi mi chýbalo vzrušenie z boja, predsa len som to mal rád, no tentoraz som ale nemohol využiť nič s toho, čo som vedel. Z mojej nudy ma ale odvialo zaklopanie. "Vstúpte." Ozvalo sa neurčito a čakal som, kým vojde človek za dvermi do vnútra.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Nov 14, 2014 1:19 pm

Počul som slovíčko, ktoré mi dalo najavo, že môžem vstúpiť. "Dobrý deň Raikage-sama." Pozdravil som a uklonil som sa po vstupe do miestnosti. "Už som sa celkom zotavil zo súboja s Hachibim. Takže by som bol rád, ak by sa tu našla nejaká misia." Prehovoril som. Pozeral som sa na Raikageho, z dôvodu, lebo som ho ani moc nepoznal. Zažil som vládu 3 Raikage, teda 4roch .. ale Rin sa počíta za jednu .. Ďalší bol môj otec a v poslednom rade ten, čo stál predomnou bol tretí Raikage-sama. Bol som naozaj zvedavý, ako dlho tu ešte budem a koho ešte uvidím na tom poste. Dúfal som však, že tento Raikage ostane ním veľmi dlho. Bolo by to dobré pre dedinu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 28 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 40 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru