Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 31 z 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Feb 02, 2015 9:25 pm

Ako, že nemám na výber?? Pomyslel som si pre seba a prekrútil očami. "Ale čo by som nemal, však hovorím, že bývanie ti zoženiem a lepšie, než u mňa doma!" Zvýšim hlas, aby ma počula predtým než odíde. Potom si povzdychnem a radšej ani nechcem vedieť, kam išla. Kľúče od môjho domu som mal to som si pre istotu skontroloval a radšej sa pustil rýchlo do dokončenia papierovania, aby som mohol ísť prípadne domov, teda ak tu zasa nezaspím.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Feb 03, 2015 8:14 pm

Objavila som sa v obláčiku dymu uprostred kancelárie. Ako vždy, pokľakla som na kolená a sklonila hlavu. Ako správny ANBU, hoc som na tvári masku nemala a bola som oblečená do pomerne normálneho odevu. Ktorý som nosievala vo voľnom čase vždy.
Krátko po tom som vstala a položila som pred neho list, v ktorom bolo dopodrobna opísané, čo som od Ogu zistila. Toto som z neho vytiahla, Raikage-sama. V skratke sa priznal k tomu, že výbuchy spôsobil on a to údajne na podnet Takaa z Hakuei. Či sa mu dá veriť, ťažko povedať. Na chvíľu som sa odmlčala. Ako to už ale býva, vzhľadom k faktu, že sa priznal dobrovoľne a nemusela som to z neho páčiť s pomocou istých drastických spôsobov, jeho trest by mal byť zmiernený. Čo presne sa s ním rozhodnete urobiť, a na ako dlho, je už na vás. Stíchla som a strčila si prameň vlasov za ucho.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 04, 2015 8:49 am

Objavila sa tu Yuna, a ako správny Anbu ma pozdravila, ako sa patrí aj keď nebola oblečená, ako zvyčajný Anbu príslušník, lenže mne to neprekážalo. Takže Taaka z Hakuei? Dokonca už aj na Kumo sa zameriavajú? Pomyslím si a počúvam ju ďalej. Vypočul som si všetko, čo hovorila a napadla ma jedna zaujímavá otázka. "Aký trest by si mu navrhla ty?" Opýtal som sa jej a čakal na jej odpoveď. Chcel som vedieť, aký úsudok majú moji shinobi a čo si vlastne o takýchto veciach myslia. Predsa len aspoň som si tak mohol zmapovať logiku ostatných v dedine.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Feb 05, 2015 7:14 pm

Takúto otázku som nečakala, nebolo to ale nič, čo by ma prekvapilo natoľko, že by som ani nevedela, čo odvetiť. Minimálne by som ho donútila k pomoci toho, čo zničil. Pod dohľadom niekoľkých ANBU a bariérou, ktorá by mu nedovolila ujsť, ak by sa o niečo pokúsil. Oboznámila som ho so svojim názorom. Ďalej by som ho nechala pekne dlho kysnúť za mrežami. Pokrčila som ramenami. Bolo to bežné, mnohí si svoje tresty odpykávali priamo tam. Málokedy sa stalo, že by bol niekto odsúdený na trest smrti a to pri horších skutkoch ako bol tento, aj keď tie výbuchy od toho nemajú ďaleko.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Fri Feb 06, 2015 6:35 am

Sedel som na proti nej a pomerne zvedavo som čakal na jej odpoveď. Po vypočutí som sa len zamyslel a pozrel sa na ňu. "Dobre, ďakujem ti môžeš ísť." Podal som jej v obálke obnos peňazí za to, že vypočúvala väzňa. Predsa len to bola B rank misia aj keď sa to nezdalo ale niečo také len tak niekto nevie. Ja som potom vstal vytvoril som jednoduché pečate na klona, ktorý si tu sadol na miesto mňa. "Ja tentoraz pôjdem, inak máš voľno, takže si ho uži. Teda pokým by si nechcela misiu to kľudne môžeš povedať tuto mne." Uškrnul som sa a ukázal som na svojho klona, ktorý sa usmial, ako slniečko. Ja som otvoril dvere a ak by chcela výjsť tak som nechal výjsť ju prvú inak som pobral preč odtiaľto.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Feb 08, 2015 8:42 am

Prekvapilo ma, že za to niečo dostanem, zväčša to bola len výplň ANBU práce, ale tak, neberte prachy, keď vám ich niekto dáva s úsmevom na perách xD. S poďakovaním som si obálku vzala a narvala ju do kapsičky priviazanej na boku stehna. Iste, Raikage-sama. Opäť som sa uklonila a vyšla spolu s ním na chodbu, kde sa naše cesty rozišli. Predpokladám, že on išiel za tou svojou milovanou.
A ja...ja som nevedela, kam mám ísť. Povzdychla som si a pomalým krokom odišla preč. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Feb 10, 2015 3:03 pm

Moje nohy sa dotli strechy budovy, v ktorej sídlil Raikage. Aspoň som si myslela, že tu bol. Cítila som ho. Aj keď to bola podivná "vôňa". Ako keby sa tu nachádzal, a zároveň sa tu nachádzala len jedna jeho časť. Že by nejaký podivný druh klonu? To nezistím, kým to sama nepreskúmam.
Musela som však uznať, že to je celkom výška. Keby že odtiaľto padne ktorýkoľvek normálny shinobi, neprežil by to. 
"Kumogakure no sato..." Vyšlo z mojich úst a na tvári sa mi pod maskou objavil úsmev.
V ruke som držala kapsičku plnú dymových bômb. Odkiaľ som ju zobrala? Táto moja schránka, mala celkom slušnú zásobu podobných vecí, ako aj peňazí. Proste som to kúpila pred malou chvíľou. Ako "člen" Kumogakure no sato. Moja technika bola na podobné expedície proste dokonalá.

Ľudia vo vnútri kancelárie Raikageho, mohli započuť tupé dopadnutie, ktoré sprevádzalo trieštenie skla. Bola som to ja. Dopadla som na "terazu" alebo skôr rozšírenú "parapetu" a do miestnosti cez sklo hodila dva kunaie, s dymovými bombami na ich konci. Celý priestor v momente fialový zahalil dym, do ktorého som skočila. Môj cieľ bol jednoduchý, Raikage. Aspoň som si myslela, že to je jeho originálne telo, aj keď mi intuícia a moje krvé senzibilstvo hovorilo niečo iné. V ruke sa mi sformoval krvavý bodec, ktorý mieril z chrbta do Raikageho srdca. 
Útok to však bol nečakaný a.. veľmi, veľmi rýchly. Jednalo sa len o zlomky sekúnd po celom mojom dopade na parapetu a vybuchnutí dymovníc.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 7:46 am

Klon:

Sedel som v kancelárii, ako obvykle a vybavoval papiere.
Moje stráže boli na svojich obyvklích miestach a jeden z nich si všimol Tatsumaki už v tedy, keď pristála na strechce, lebo to bol senzibil. Dym sa rozprestrel po kancelárii, preto nebolo nič vidno. Ešte predtým, než sa to stalo Anbu začali jednať a vtrhli do kancelárie, lebo vedeli o pohybu tej osoby. A než ma stihla prebodnúť Anbu, ktorý bol senzibil ju odo mňa odkopol. Mal som šťastie, že som mal takú dobrú ochranku, lebo by som to už asi schytal, predsa len ja som senzibil nebol. Ja som sa dostal na nohy a vedľa mňa boli Anbu. Vedeli, že som len klon ale aj tak to neohli prezradiť, však takto môžu zistiť niečo viac o nepriateľovi. "Je to drzé od vás, že útočíte priamo v dedine a ešte na mňa, nemyslíte?" A za to určite zaplatí. Ako klon som veľa techník použíť nemusel, budem rád, ak sa mi podarí naňho použiť nejakú B rankovú techniku a aj to mi ho môže zničiť ale tak s chakrou som na tom bol dobre a podelil som sa s týmto klonom o dosť chakry.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Feb 11, 2015 9:39 am

Aký to nepríjemný Anbu. 
"Musím uznať, že máš naozaj schopných senzibilov. V ne-pohotovostvnej situácií zavetriť mňa." Bola pravda, že som bola ako krvným, tak aj normálnym senzibilom. Preto som mohla potlačiť moju vlastnú chakru, no nespravila som to a toto bol výsledok. To však nevadí predsa len, dvaja shinobi plus mínu, mi mohli v tejto situácií len pomôcť.
"To čo je pre koho drzé, je už len otázkou jednotlivcov. Pre mňa je to výhodnejšie týmto spôsobom." Spod druhého rukáva sa mi tiež vysunul krvavo červený bodec a ja som sa rozbehla priamo ku Raikagemu. Teda konkrétne k Anbu, ktorý stál pred ním. Krvavý bodec slúžil na "bodanie", jeho prieraznosť bola dosť veľká na to, aby bez problémov prešiel aj vestami. Ďalší ich pokus o zablokovanie či prebodnutie ma, by však pre nich dopadol zle. Nechala by som sa prebodnúť a následne by som Anbu zasadila smrteľnú ranu do srdca. Navyše s mojou abnormálnou silou a rýchlosťou, so mnou radový Anbu dokázali ustáť len s veľkými problémami.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 10:27 am

"Na nich sa môžem vždy spoľahnúť, predsa len k členom Anbu sa len tak niekto nedostane." Aj keď to bola pochvala na mojich anbu ani som to hovoriť nemusel, lebo oni si boli vedomí svojich schopností. "Ako myslíš, za tieto tvoje činy zaplatíš." Prehovoril som presvedčene a začal skladať pečate. V tedy sa na nás vrhlol/la a ja som naňho vystrelil vlnu vody a to technikou mizzu rapy. Neviem na čo sa ten útočník hral, keďže sám bol Anbu, takže tým pádom bol na úrovni mojich Anbu. Tý hneď po vytvorení vodnej techniky ju skombinovali s rainton jibashi. Jednoduché a rýchle kombo, ktoré je veľmi účinné, proti bojovníkovy, ako je on. Predsa len Raiton musí byť poriadna slabina niekoho, kto je vlastne s "krvi." Je ale pravdou, že ak by som tesne nevystrelil tú vodnú vlnu ten môj Anbu by to asi už nerozdýchal, bolo to všetko pomerne na "tesno."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Feb 11, 2015 10:37 am

Zaregistrovala som skladanie pečatí, navyše by na shinobi môjho ranku, nevypustili mizurappa, keby sa nemalo jednať o zložitejšiu "spojenú" techniku. Keďže som sa nachádzala v Kumogakure no sato, predpovedať tento ich útok mi nerobil problém. 
V rýchlosti som skočila na strop, kde som sa "prikrčila" dole hlavou. Ich raitonová technika ktorá bola pohltená suitonom (ktorý posilnila) tým pádom prešla popod mnou. Ešte počas skoku, som do vzduchu upustila krvavé bodce, v momente z pod plášťa vybrala dva kunaie, ktoré som v jednom pohybe hodila po oboch anbu, zatiaľ čo som vo vzduchu znova uchopila bodce (ešte kým padli na zem) a vyrazila som smerom k obom Anbu. Stále som sa pohybovala po strope, no prekonať tak malú vzdialenosť medzi nimi, by mi nemalo robiť žiaden problém.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Feb 11, 2015 1:13 pm

Ono nešlo o to, žeby som chcel kombinovať ale problém bol v tom, že ja som ani silnejšie techniky teraz nemohol tvoriť. Útočník sa tomu ladne vyhol tým, že sa dostal na strop. Hodil Kunaie po ktorých som aj ja hodil Kunaie. Jeden z Anbu naňho použil paralizujúce genjutsu, ktoré by mu malo zmemožniť pohnúť sa a len by mal padnúť na zem a hneď do proti pohybu naňho vyštartoval ďalší anbu, ktorý mu namieril kolenom na solar, čo by ho mohlo bolieť naozaj poriadne. Keďže by sa nemal dokázať tak rýchlo dostať z genjutsu, tak by to na útočníka možno aj mohlo zapôsobiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Wed Feb 11, 2015 1:30 pm

Moje kunaie neboli efektívne. Uprostred môjho rozbehnutia ma však premohla paralíza, kvôli ktorej som dopadla na kolená na zem. V momente už pri mne stál Anbu, ktorý mi mieril kolenom na hruď.
Genjutsu bola rozhodne silná zložka, ktorú mohol shinobi využiť. Sám som bola pred dávnymi vekmi v genjutsu veľmi dobrá, aj keď som ho kvôli krvi, ktorá mi kolovala telom, nemohla naďalej využívať. To ako sa proti nemu ubrániť, som však vedela. Rovnako ako to, ako sa do genjutsu nedať chytiť. 
Na mojej tvári sa objavil ľahký úškrn, a z kútika mojich úst stiekla krv. V momente, keď mnou prechádzala noha shinobiho, som vyrazila jedným z bodcov oproti jeho srdcu. Z genjutsu som sa dostala prekusnutím vlastného jazyka. Aj keď som sa pred tým nemohla hýbať, rozprávať som stále mohla a no.. využila som to trocha iným spôsobom. Vďaka prekusnutiu vlastného jazyka a vytvorením bolesti, som sa spod nadvlády genjutsu dostala.. a navyše mi to poskytlo vynikajúc príležitosť na odstránenie jedného z Anbu, ktorý svojmu genjutsu kamarátovi až príliš veril. Nemohla som mu to ale mať za zlé. nie každý by bol ochotný spraviť to, čo ja.


Každopádne som v momente po dokončení útoku, vyškočila z okna von. Prečo? Po útoku Raikageho a Anbu som pochopila, že toto pravý Raikage naozaj nie je. Bolo to jednoduché. Aj jeho predošlí útok bol na jeho reputáciu slabý. Nemienila som viac svojich schopností odhaľovať klonu.
Celú miestnosť znova raz zahltil dym z dymových bômb. Aj keby ma senzibil chcel následovať, pravdepodobne by sa divil, kde som sa stratila. Predsa len sa zamiešať do davu ľudí a zmiznúť,bolo jednoduché. 
(presun)
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Mar 08, 2015 9:59 am

Aj keď moje telo necítilo potrebu spať, nebola som práve nadšená, keď ma niekto z môjho odpočinku vyrušil. Keď sa však jednalo o posla niekoho, ako je Raikage, jednoducho si nemôžete dovoliť neprísť. 
Na sebe som mala oblečené klasické japonské šaty s čiernym lemom a dlhými, širokými rukávmi. Ruky som mala prepletené v rukávoch na hrudi a s trocha namrzeným pohľadom sa mi nejakým zázrakom podarilo otvoriť dvere.
"Mladý pane..." Vyšlo z mojich úst, aj s menším otáznikom na konci. Bola som zvedavá, čo po mne chcel.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 08, 2015 10:27 am

Sedel tu môj klon, ako aj predtým aj keď mi ho zničili. Ale od tej doby prešla dlhá doba a ja som prišiel k jednému menšiemu rozhodnutiu. "Dobré ráno prajem." Pozdravil som ju keď vstúpila no nevyzerala najvľúdnejšie, bolo to asi tým, že som ju zobudil. Teda nie ja ale môj posol. "Poslal som pre teba preto, lebo na teba mám prozbu alebo skôr úlohu, ktorú teraz budeš zastávať." Neprezradil som jej hneď čo a prečo, možno si niečo skúsi domyslieť aj sama aj keď to dlho naťahovať nebudem.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Mar 08, 2015 10:40 am

"Dobré ráno..." Ozdravila som ho tiež, aj keď s trocha menej príjemným tónom. Očividne som mala ťažkú noc. Bolo na mne vidieť, že som nespala a ani si nič neužívala.. možno nejaký nový experiment? Mohol len hádať.
Jeho slová ma však zaujali. Viac než zaujali. S pozdvihnutím obočia a menším úsmevom na tvári som sa k nemu na pár krokov priblížila.
Obe ruky som položila na stôl a ignorovala rozbité sklo za ním.
"O čo by sa jednalo?" Mala som snáď byť jeho kontaktom v podsvetí ? Kto vie. Ak áno, rozhodne by mi to hralo do karát.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 08, 2015 11:26 am

Kto vie čo v noci stvárala no určite to asi nebolo nič legálne teda aspoň to som si myslel ja. Predsa len bola to Atsuka, čo dobré by mohla robiť? A predsa som ju chcel na jeden dôležitý post využiť. "Potrebujem, aby si sa stala mojou sekretárkou. Ak by si sa časom osvedčila navrhol by som ťa, ako moju zástupkyňu v mojej neprítomnosti." To prvé sa jej určite nemuselo páčiť ale to druhé by určite využiť mohla vo svoj prospech, kto vie, ako na toto zareaguje.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Mar 08, 2015 11:43 am

Trklo mi v oku a ja som o krok odstúpila. Zamračila som sa a prebodla som mladého Yotsukiho pohľadom.
"Chceš ísť na romantický výlet zo svojou polovičkou, že na mňa chceš zvaliť všetky starosti v dedine?" Vedela som presne, ako by to dopadlo. Do týždňa by som bola zástupkyňou a o ňom by už nikdy nikto nepočul. Na druhú stranu... 
Pousmiala som sa a znova sa k nemu naklonila.
"Akú právomoc, má taký zástupca Raikageho?" Podvihla som jedno z obočí.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 08, 2015 12:25 pm

Videl som, že sa jej to asi na prvý pohľad nepáči ale to ma neodradilo. "Nie, nie v tom to nieje. Proste nestíham a potrebujem výpomoc, to je všetko." Objasnil som jej to lepšie a potom som dodal. "Vlastne podobné, ako aj ja len o niečo menšie. Ak by to bolo niečo naozaj dôležité, to rozhodnutie musela by si ho prejednať s radou. " Veľa som jej toho nepovedal ale ona by na to určite časom prišla aj sama.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Mar 08, 2015 12:28 pm

"Hmm..." Na chvíľku som sa nad tým musela zamyslieť. Rozmýšľala som, ako by na to asi reagovalo obyvateľstvo Kumogakure no sato. Každopádne už teraz v ňom videli kto vie čo. Nakoniec som však v tomto tu, videla len samé výhody. Preto som prikývla a rozhliadla som sa po okolí. 
"Kedy teda začnem? A kde mám byť?" 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Mar 08, 2015 1:21 pm

Našťastie teda reagovala prijatím a ja som pre ňu mal hneď pripravenú úlohu, ktorá sa jej bude určite veľmi páčiť. Prstom som ukázal na ďalší stôl, ktorý bol o dosť menší a bol na ňom priadny štos papierov. "Bolo by dobré ich prebrať a dať mne na skontrolovanie a podpísanie." Povedal som jej o jej prvej úlohe, ktoré nebola asi najlepšia.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sun Mar 08, 2015 2:32 pm

"Chmm.." Zobrala som do rúk stohu papierov a rozhliadla som sa po miestnosti. Pamätala som si, ako tu volakedy sedávala Arisu. Kto vie, čo sa s tým škrečkom stalo? Pýtať som sa ho to však nemienila. So zívnutím som si teda sadla na jej miesto, ktoré bolo úplne prázdne.
"Ale varujem ťa. Ak si to o týždeň rozmyslíš, čaká ťa peklo." blysklo mi v očiach. zobrala som si pero a pozrela som sa na prvý papier. 
Pozerala som sa na neho asi minútu.. po čom papier zachvátili biele plamene a z neho ostal len biely popol. Očividne na ňom nebolo niečo, čo by vyhovovalo mojim záujmom.. alebo čo by sa mi páčilo.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Mar 10, 2015 2:16 pm

Ja som si robil svoje a po očku som sledoval Atsuku. Sadla si a prehovorila ku mne. "Ak sa osvedčíš nemám prečo si to rozmýšľať." Predsa len toto mohla brať, ako skúškové obdobie. Nechal som ju potom asi tak na minútu na pokoji a hneď na to zapálila akýsi list. "Vieš, že si nemôžeš len tak páliť čokoľvek, čo sa ti zachce?" Prižmúril som oči a pozrel na ňu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Mar 10, 2015 3:34 pm

Pomalým krokem jsem vyšlapala schody této budovy a zamířila na mě velmi známé místo. Bylo to zvláštní, dlouho jsem tu nebyla. Sestra mě vždy cítila na míle daleko, proto když teď byly zavřené dveře, cítila jsem se zvláštně, ale asi si budu muset zvyknout. Zaťukala jsem tedy slušně na dveře a čekala na vyzvání. Slyšela jsem zevnitř zvuky, ale já nebudu snad případ na nějakou dlouhou dobu.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Mar 10, 2015 4:00 pm

Než sa Atsuka nejako pokusila vyhovoriť alebo než niečo vymyslela niekto zaklopal na dvere a ja som svoju pozornosť musel presunúť na ne. "Vstúpte." Prehovoril som hlasnejšie tak, aby ma bolo počuť ale nie zas príliš, keďže kričať sa mi naozaj nechcelo. Papiere som položil pred seba, pero tam už bolo nachystané ale nemal som to dočítané ale to aj tak počká.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 31 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 31 z 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru