Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 17 z 40 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jun 08, 2014 1:09 pm

Aj keď som bol zvyčajne plný sebavedomia, teraz som miernu nervozitu cítil. Ešte nikdy som nebol v cudzej dedine a nerozprával som s kagem inej dediny. Bol som naozaj zvedavý, ako to prebehne. Vtom som počul hlas Raikage, a preto som vstúpil. "Dobrý deň,"pozdravil som všetkých s úsmevom na tvári. Musím uznať, že tu v Kumo majú pekné dievčatá. Prebehlo mi hlavou hneď ako som sa tu rozhliadol.  Rukou som čiahol do kapsy v ktorej som mal svitok. "Hokage sama ma poveril, aby som vám priniesol tento zvitok. " Natiahol som ruku k Raikage v ktorom som mal.
Svitek:
Dúfal som v to, že sa teraz nič nepokazí. Predsa len som bol v úlohe posla.


Naposledy upravil Ken Uchiha dne Mon Jun 16, 2014 11:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Jun 08, 2014 2:45 pm

Jakmile někdo zaklepal, bylo mi jasné že sestřičku jen tak někam nevytáhnu. Musela jsem se pousmát, když vešli dva muži s čelenkou Konohy. Mile jsem se na ně pousmála a sedla si na sedačku. Nohu dala přes nohu a nevěřícně koukala na sestru, ale zároveň i velice pobaveně.
"Milá společnost Konožských mužu...Raikage-sama, začínám ti závidět." Zasmála jsem a koukala okolo. Bylo k neuvěření kolik lidí se tu nakupilo.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jun 08, 2014 3:41 pm

Konečne sme dorazili ja a ten Yamanaka pred kanceláriu Raikage. Pozrel som naňho.
"Sme tu."
Poznamenal som a zaklopal som dvakrát na dvere do kancelárie. Nikto tu nečakal, to bolo naozaj dobré, nie ako v Konohe v tej obrovskej rade...
Už som mal však čakania dosť. Bolo by naozaj fajn, ak by som to mal za sebou.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Mon Jun 09, 2014 4:57 pm

Když jsem přišel tak už zde někdo stál. Musel jsem si počkat než na mě přijde řada. Rád bych konečně našel senseie a tým k užitku. Ten předešlej jsem ani nenašel. Doufal jsem že raikage je uvnitř a já brzo přijdu na řadu.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jun 11, 2014 3:09 pm

Podráždene som vzdychla, keď som sa sem konečne dotrepala a miesto prázdnej chodby som tu videla rad ľudí. Hold, čakať sa mi nechcelo. Chcela som ísť do Konohy čo najskôr, konečne sa stretnúť s Kisukem a oboznámiť ju s Nataom, tomu by to určite prospelo. Taký menší výlet, než sa bude môcť vrátiť k svojmu povolaniu shinobiho, hold toho naňho bolo posledný čas veľa. Potreboval oddych. Nemienila som tu prečkať celú svoju mladosť, preto som si od jednej úradníčky popýtala pero a papier, na ktorý som napísala Rin odkaz.
Neviem, či ju to poteší, ale čo už. Určite nás oboch pochopí, ja som si tiež potrebovala trochu oddýchnuť, nie som predsa Perpetum mobile, aby som v kuse pracovala. Došla som ku Kenovi. Ahoj, môžem ťa poprosiť o jednu maličkosť? Dal by si tento odkaz prosím Rin? Nečítaj to, prosím. Dúfam, že ti môžem dôverovať. Podala som mu odkaz a povzbudivo sa usmiala. Tak ja teda musím ísť, maj sa! Kývla som mu jemne rukou a spolu s Nataom odtiaľ odišla. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Thu Jun 12, 2014 6:14 pm

To čekání bylo děsně, místo toho bych radši poznával nové krásné dívky. Rozhodl jsem se to tedy skončit a odešel jsem (přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Jun 16, 2014 4:53 pm

Když jsem uslyšela zmatek venku, koukla jsem se z okna a hned ve mě cuklo. Bože můj, že to ti lidi mají zapotřebí. Povzdechla jsem si a rozběhla se k tomu zmatku venku.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Jun 16, 2014 4:54 pm

Čakal som tu.. dni, týždne snáď mesiace! ... Vlastne len 5 minút prebehlo od toho čo sa tu stavila Yuna a dala mi nejaký list, ktorý som nečítal a v poriadku som si ho zobral a dal do plášťa. Kukol na hodiny, čakal som tú dlho, veľmi dlho. V tom sa zvonku od brány nejaký rámus ozval, a tak som zareagoval pohotovo, vydal som sa tam. Yamanakovi som len povedal.
"Ostaň tu."
A vybehol som von a šiel k bráne.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Haru Iburi Sun Jun 22, 2014 8:17 pm

Prišiel som do kancelárie kde už Raikage-sama nebola, keďže odišla kvôli novým príkazom zhora. Mal byť zvolený nový silnejší Raikage alebo skôr sama súčasná Raikage tak rozhodla, že to tak bude najlepšie. Ja som sa ale kvôli tomu dostal do úlohy, kde budem musieť vybavovať všetko namiesto Raikage, pokým sa nedostavý nový. Na dvere som dal cedulku kde sa písalo o tom, že je tu teraz len zástup a Raikage tu pár dní nebude. Vstúpil som napokon do kancelárie, kde boli dvaja Shinobi z Konohagakure. "Prepáčte nám to zdržanie, hneď sa o to postarám." Myslel som tú záležitosť s tým svitkom, predsa len než odišla aspoň pár informácií mi naša Raikage predala. Od genina som zobral svitok a po prečítaní som ho uschoval a potom som k ním zasa prehovoril. "Ak to bude všetko tak môžete ísť. Ďakujem vám za túto informáciu, ktorú ste priniesli. Ak by ste potrebovali ešte niečo, tak sa pýtajte." Prehovoril som k nim naposledy a potom som sa usadil do kresla. Popravde bolo pohodlné ale na túto prácu som sa necítil ale príkazy sú príkazy.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 23, 2014 10:52 am

Za tú dobu, čo sme tu boli sa toho dosť udialo a to sme boli len v kancelárii. Nevedno prečo, ale Raikage sa niekam vybrala a dokonca niekto zaútočil na dedinu. Bola škoda, že nám nedovolili sa ísť zapojiť. Už by mohol niekto príjsť, pomyslel som si no v ten moment, ako som si to pomyslel vošiel akýsi Jounin a prehovoril k nám. Vypočul som si to, čo hovoril a potom som prehovoril ja. "Tak ... ja nemám žiadne tázky, takže dovidenia." Uklonil som sa, pozrel som na Tobiruho, že či ide aj on. "Keby niečo, budem čakať pri bráne." Prehovoril som k nemu a potom som sa pobral výletníckym krokom k bráne.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Jun 24, 2014 12:52 am

Situace v Kumo byla trochu chaotická. Zdálo se mi. Nejdřív tady byla Raikage, pak odešla, pak přišel nějaký týpek, na vesnici zaútočili a já chtěl pomáhat, ale nic. Uáááá bylo to tak nepřehledné!
Zakroutil jsem hlavou a uklonil jsem. Následoval jsem Kena.
"Doufám, že se právoplatný Raikage brzy ozve mému otci Hokagemu." s těmito slovy jsem se rozloučil a odešel. Bylo to moc troufalé? Nikoli, jako budoucí sannin musím mít autoritu!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Jun 24, 2014 11:25 am

Objevila jsem se uprostřed kanceláře, kde tyto návštěvníky už obsloužil Haru. Vydechla jsem a povzdechla si. "Děkuji, že ses o to postaral. Ten zmatek musíme nějak uklidnit." Zamračila jsem se, vytáhla prázdnou složku a sepsala všechny informace o tomto útoku.
Spis o útoku na Kumogakure:

Položila jsem pero a povzdechla si. Doufala jsem, že se sestře co nevidět uleví. Pohlédla jsem na svou rozbitou čelenku, kterou jsem měla stále položenou na stole, hodila by se mi nová...
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Haru Iburi Tue Jun 24, 2014 11:32 am

"Dovi ..." Prehovoril som k geninovi, ktorý už odišiel. Potom na mňa prehovoril doprovod, ktorý bol s ním. "Hneď, ako to bude možné sa náš Raikage ozve. Nastala náhla zmena, ktorú sme ani mi nečakali, to preto ten zmätok." Odpovedal som tomu shinobimu a dúfal som, že z odpoveďou bude spokojný. No ale asi aj bol, keďže bez slova potom odišiel. Na chvíľu tu bol kľud a ja som začal urovnávať dôležité papieri, ktoré bolo treba roztriediť, aby ich potom mohol Raikage prevziať. Takto ich mal aspoň pokope a nemusel sa s nimi ďalej hrať. V tom sa objavila uprostred kancelárie Akemi, ktorá ma tak trochu prekvapila. Našťastie to na mne nebolo poznať. "Nieje za čo, však aj tak sa o to niekto postarať musí." Prehovoril som k nej a keď začala písať nechal som ju, aby to dokončila. Až po tom, čo to mala som prehovoril. "Počula si nové zvesti? Budeme mať asi nového Raikageho." Oboznámil som ju a pri tom som si všimol rozbitej čelenky, ktorá bola na stole."Tá je tvoja?" Opýtal som sa nakoniec.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Jun 24, 2014 12:33 pm

Položila jsem propisku a napila se vody. To jsem ale neměla dělat. Když mi oznámil, že má být nový Raikage, trošku jsem se zadusila a začala kašlat. Otřela jsem si pusu. "Jak jako...nový Raikage? Sestra na tom přeci není tak špatně, ne?" Začala jsem se o ní docela bát. Už dlouho jsem jí neviděla. Sklopila jsem pohled do stolu a zamračila se. Ruce jsem sepla v pěsti, ale dál jsem nic nedělala. Při jeho otázce jsem se na ní podívala. "Ano...zajímavé co s jedním páskem a kusem kovu dokáže udělat skoro rok mimo vesnici, viď." Pousmála jsem se. "Kdo má být novým Raikage?"
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Haru Iburi Tue Jun 24, 2014 4:37 pm

Ako začala kašľať dúfal som len, že sa nezačne horšie dusiť, lebo by som ju musel kriesiť a v tom dobrý až tak nie som, aj keď by som to určite zvládol. "Neviem, nehovorili nič o tom, žeby na tom bola tak zle. Dostal som správu, že odstúpila z vlastnej iniciatívy, lebo má byť zvolený silnejší Raikage. Ale neber ma za slovo, tieto informácie nemusia byť presné." Povedal som jej vlastne to, čo viem ja.aj keď som ešte musel niečo dodať. "Ešte sa nevie presne o tom, kto bude nový Raikage. Teraz v týchto dňoch má zasadať rada, kvôli tomu výberu." Dodal som k tomu, čo sa pýtala naposledy a nehovoril som nič na tú čelenku, kvôli tomu, že som sa hrabal v šuplíku a hľadal som novú. Až keď som ju našiel a vytiahol na stôl tak som prehovoril. "Nó to by si mala vidieť tú, ktorú som dostal ako prvú. Mám ju odloženú doma ale je naozaj v hroznom stave. No a toto je tvoja nová čelenka." Posunul som ju bližšie k nej.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Jun 25, 2014 2:01 pm

Rozmýšľal som, kde asi bude Akemi, keďže chcela, aby som jej dal informácie z väzenia. Jediné čo ma napadlo, bolo, že bude v kanclu. Kto vie, kde bola Rin. Nešlo mi do hlavy, že len tak niekam zmizla. Radšej som však o tom prestala uvažovať a presunul som sa ku kancelárií. Hlavne ma po ceste stretli aj tie schody. Mali tu už dávno urobiť výťahy. Nemal som ale na výber a musel som ísť po nohách a prejsť celé tie schody. Nakoniec som sa dostal pred kanceláriu Raikage, ktorá tam ani nebola. Zaklopal som a čakal či sa mi niekto ozve alebo nie.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Jun 25, 2014 5:59 pm

Vyslechla jsem si ho a trošku se zamyslela, z mého zamyšlení mě odtrhla čelenka, kterou mi podal. "Děkuji." Řekla jsem s úsměvem. Najednou někdo zaklepal. Otevřela jsem dveře a spatřila Kena. Pozvala jsem ho dál a pousmála se. "Tak co? Jaký je stav?"
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Jun 25, 2014 6:11 pm

Akemi ma pozvala ďalej do kancelárie, všimol som si aj niekoho ďalšieho, ale Rin tu nebola. "Z väznice nezmizol len Rei Casius, ale aj ďalší špión, ktorého meno nevieme a vlastne ani odkiaľ bol. No a ešte aj ďalší väzeň zo susednej väznice, asi to všetko videl, a tak ho nemohli len tak nechať... Najskôr Rei Casius a ten druhý patrili k sebe. Ďalej vieme, že ten kto šiel do väzenia ovládal maskovaciu techniku, z ktorej prekvapil stráže. " Podal som hlásenie a na záver sa zhlboka nadýchol a vydýchol. Ešte som sa obzrel po miestnosti, ale po Rin ani stopy. Mierne som nadvihol obočie a zas sa pozrel na Akemi. "Kde je Rin?" Položil som otázku a trošku sa mračil.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Haru Iburi Wed Jun 25, 2014 6:23 pm

"Popravde ani sám neviem kde je Rin ale vyzerá to tak, že tu dlho nebude." Popravde sa mi už nechcelo opakovať, kde je naša Raikage, keďže som to už hovoril. Myslel som si, že toto mu bude stačiť. Ak by mu to ale nestačilo, určite by si otvoril ústa a opýtal by sa viac. Tie jeho informácie, ktoré teraz podal, budú určite nápomocné. Prebehlo mi hlavou.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jun 26, 2014 8:59 pm

Stále som sa usmieval a nečakal ani na odpoveď Akemi. Raikage tu jednoducho nebola. Bol čas zobrať veci do vlastných rúk a prestať čakať na nejaký návrat alebo zvolenie Raikage. Ten kto napadol Kumo musí byť odhalený a minimálne potrestaný. Začal som si spájať všetky informácie, ktoré som vedel. Vtedy mi napadlo niečo, čo by o mne nikto nikdy nepovedal. Bolo všeobecne známe, že som sa do všetkého vrhol bez rozmýšľania, ale teraz ma napadlo niečo naozaj skvelé. "To nie je všetko, čo viem. Rei Casius tu prišiel so svojim priateľom Fillim, druhé meno si nespomeniem. Viem, že ten druhý zomrel, zabil ho ten samurai. Filli bol z Amegakure no Sato, preto by som chcel požiadať aby ste mi dali povolenie sa tam vydať a najlepšie by bolo s niekym ďalším, ale pôjdem aj sám, ak sa nenájde niekto ďalší." Dopovedal som a mierne som sa pousmial. Spomínal som na slová Filli-ho, o tom ako je na tom Ame a ešte aj o tej informácií s Rei-om. Vtedy mi to prišlo otravné, ale tým, že som to počul sa teraz vyskytla nádej, že nájdeme toho, kto zariadil útok na Ame. Rád by som, ak by šiel niekto so mnou, najlepšie Akemi. Tej som dôveroval najviac, ale aj Haru Iburi vypadal dosť dôveryhodne... Vlastne som ani nevedel či mi udelia povolenie odísť, tak či tak by som šiel. Jednoducho som chcel vypátrať toho, kto zavinil tie úmrtia.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Shinobi Mon Jun 30, 2014 12:39 pm


Ničím nerušený pokoj, ktorý v tejto budove už niekoľko hodín panoval, napadli až odniekiaľ volajúce vzlyky, sprevádzané značne rýchlymi krokmi. Čím bližšie sa neznáma osoba v povyku dostávala ku kancelárii, tým silnejšie sa ozývalo jej nepretržité dýchanie, zdanlivo miešané s nepatrnými nárekmi. Do Kumogakure totiž ešte len pred nedávnom zavítala domáca chuuninka, ktorá na vlastných ramenách vláčila dvoch podstatne zranenejších geninov. Tí sa v tejto chvíli už tešili nemocničnej starostlivosti, ale spomínané dievča si nemohlo dovoliť otáľať.

Bez čo i len najmenšieho zaváhania rozrazila dvere kancelárie, pokľaknúc od únavy na dlážku rovno pred nohami prítomných shinobi.
"St-sta... stala sa... hrozná vec!" dostala zo seba a odhalila svoje navlhnuté oči. Bolo zrejmé, že si za posledné dni prešla peklom.
"Misia zlyhala... neuspeli sme... na plnej čiare," dodala s ťažkosťami, ignorujúc fakt, že na onom mieste donedávna prebiehal úplne iný rozhovor. Musela to zo seba skrátka čo najskôr dostať.
"Hachibi... nie, Sato... Sato-sensei... bol unesený!" vykríkla v slzách, pohliadnuc do zeme, skoro ako keby nechcela s nikým udržiavať očný kontakt. Nemožno jej to zazlievať. Nielenže sa ocitla v boji proti S-rankovému shinobimu, kde nanešťastie nič nezmohla, potom, ako sa prebudila, bola ako prvá postavená pred krutú realitu, povinná niesť svojich ťažko ranených kolegov na vlastných ramenách celú tú cestu až do Kumogakure. Nejeden shinobi by sa v jej situácii bez ohľadu na hodnosť po tom všetkom psychicky zrútil.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Haru Iburi Mon Jun 30, 2014 1:14 pm

Vypočul som si to, o čom hovoril Ken a ešte než som mu stihol odpovedať som počul, akési zvláštne zvuky, ktoré sa približovali ku kancelárii. Než som sa nazdal, dovnútra vtrhla chuuninka z našej dediny, ktorá bola celá uplakaná. Vstal som a pri tom, ako rozprávala som k nej pomaly prišiel. Kľakol som si k nej a položil som jej ruku na rameno. "Neboj sa, všetko bude v poriadku, my to vyriešime a zachránime tvojho senseiia." Prehovoril som k nej vľúdnym hlasom. A to, čo som hovoril som myslel vážne. "Teraz bude lepšie, ak pôjdeš do nemocnice a necháš to všetko na nás. Potom, ťa budeme informovať, ak by si chcela." Nestihol som to ani dopovedať a anbu sa postavil k nej s tým, že jej pomôže sa dostať do nemocnice za jej ostatnými členmi týmu. Pomohol jej vstať a spolu s ňou sa vybrali do nemocnice. Po tom, čo odišli som vstal a namieril som si to k stolu. Sato Keiko ... jinchuuriky, kde ťa len mám. Prebehlo mi hlavou a hľadal som o ňom nejaké bližšie informácie. Netrvalo dlho a našiel som o ňom nejaké spisy. Šťastie nám praje. Má upravenú Tekkō Fūin, takže ho bude možné vystopovať. Položil som na stôl zvitok, v ktorom boli informácie o Hachibi no jinchuuriky. "Ken, Akemi. Budem vás musieť sklamať ale budete musieť odložiť to, čo ste chceli ísť robiť. Čaká nás misia na ktorej budeme musieť zachrániť Sato Keika Hachibi no jinchuuriky, Na túto misiu budú potrebný minimálne traja Jouniny. Jeden z nich budem ja a najlepšie by bolo, ak by ste sa pridali aj vy." Aj keď som to hovoril takto, ich povinnosť bola ísť na túto misiu aj keby nechceli. Predsa len jedná sa o člena dediny, ktorý je veľmi dôležitý a to nielen kvôli tomu, čo má v sebe.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Jun 30, 2014 5:57 pm

Čakal som na odpoveď, ale skôr ako som sa jej dočkal, bolo počuť kroky ku kancelárií. Potom tu niekto prišiel, chunninka. Videl som tiecť slzy z očí. Potom začala rozprávať o tom, čo sa stalo. Amegakure a pátranie po tom, kto zaútočil na Kumo sme museli odložiť. Hachibi bol väčšia priorita. Bolo jasné, že tam budeme musieť ísť či sa nám chce, alebo nie. Jednoducho som len kývol hlavou na znak súhlasu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Tue Jul 01, 2014 9:30 pm

Moje nohy mě zavedly k budově Raikage a tak jsem se rozhodl jít dovnitř odkud jsem šel přímo ke kanceláře kde bylo trochu rušno. Přesto jsem však na dveře zaklepal, možná jsem přišel ve vhodnou chvíli když se něco dělo. I když genina k misi s vyšší sarží asi nepřizvou, ale mohl jsem to aspoň zkusit. Proto jsem po zaklepání počkal zdali mě pustí dál.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Haru Iburi Wed Jul 02, 2014 11:11 am

(Ak nebude Akemi aktívna, bude lepšie ak pôjde niekto iný.)

Videl som to tak, že pôjde na túto misiu Ken spolu so mnou. Predsa len Akemi bola poriadne unavená a my sme museli rýchlo konať. V tom niekto zaklopal, preto som otočil svoju pozornosť k dverám a potom som prehovoril. "Vstúpte." Medzitým, ako vojde som rozmýšľal, že kto by mohol byť ďalší člen pre túto misiu, ktorá mala priviesť Hachibiho späť do dediny.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 17 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 40 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru