Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANCELÁŘ RAIKAGE

+43
Yotsuki Sorata
Seishin Yuna
Hokori Mai
Risoku Yotsuki
Yoku
Mukotushi Ururu
Akuma Saito
Seishi Kogeki
Kuro Sakai
Atsuka
Nukenin
Nao Okumura
Hodnostári
Natao Hyuurai
Niboru no Kentaro
Shinobi
Haru Iburi
Tobiru Senju
Ken Uchiha
Akemi Kagayaki
Tori Saizen
Rei Casius
Goku
Faito Dansaku
Kaiji
Dino
Miki
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Katashi Aokawa
Yuu Yotsuki
Fili RyoGui
Takeshi Kenpachi
Yorimi Sonoe
Yasuhiko Nishiwaki
Taiki Nobu
Hirin
Hikaru Hyuuga
Ken Hiashi
Crystal Takaishi
Sato Keiko
Arata Hiashi
Kagayaki Rin
47 posters

Strana 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Jul 17, 2013 10:20 am

First topic message reminder :

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 2e4fbtj
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 12:08 pm

Havran len prikývol a sám odletel k parapete, kde sa však ešte raz posadil. Bol veľmi inteligentný no jeho schopnosť porozumenia nedokončených a neurčitých viet už bola horšia. Predsa len nebol človke.. empatia 0 bodov. 
"slečnu Kagayaki alebo Atsuku?" Spýtal sa pred otletom a ak mu bolo odpovedané, tak.. no odletel.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 1:04 pm

"Určite Atsuku." Odpovedal som vrane ale nechápal som, ako sa na niečo také môže niečo také vôbec opýtať však to bolo nad slnko jasné. Ale zas bolo to privolanie a bolo to zviera, takže by som sa nad tým nemal až tak diviť. Prestal som na chvíľu pracovať a rozmýšľal som nad tým, ako jej to poviem.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 1:23 pm

Netrvalo dlho, kým som sem prišla. Bola som celkom zvedavá čo odo mňa bude chcieť. Možno nejaké informácie o Kirigakure? Kto vie. Vstúpila som do miestnosti, zatvorila som za sebou dvere a spýtavo som sa na neho pozrela.
"Čo potrebuješ? Stalo sa niečo?" Nezdalo sa mi, že by sa momentálne v Kumo riešilo niečo závažné okrem Yuni a Kena. A o tom by ho už mal informovať buď Yoku, alebo môj havran no.. kto vie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 1:33 pm

Naozaj bola veľmi rýchla a prišla pomerne hneď. Počkal som kým za sebou zatvorí dvere a ja som si ju poriadne porezrel, ako keby som ju dlho nevidel alebo ako keby som obdivoval jej krásu ale malo to iný dôvod proste som rozmýšľal, ako to povedať. "Vieš aj keď to tak nevyzerá záleží mi na blahu dediny a shinobi. A viem, že niektorí tu so mnou nie sú spokojný, preto by bolo dobré to vyriešiť. Dlho som už rozmýšľal nad tým, ako by sa to dalo vyriešiť až som na to konečne prišiel ... " Začal som takto a pokračoval som po menšom nádychu. "Keď som sa o tebe prvý krát dozvedel, keď som za tebou zašiel do tej celi vo väzení nikdy by som nepovedal, že to budeš práve ty, ktorá ma tu podrží a taktiež prinesie toľko k obnove dediny." Zasa som sa na chvíľu odmlčal. Vstal som a prešiel som zasa k oknu u ktorého som sa zastavil a chvíľu pozeral von. "Potrebujem, aby mali shinobi v hlavu dediny dôveru. A to nepôjde ak ten, kto je tu s nimi nevychádza. Ja som bol už od nepamäti členom anbu a mohol som sa spoliehať len na seba a to je problém. Práve táto skutočnosť ma vedie k tomu, že sa od dnešného dňa vzdám svojho postu. Otočil som sa a pozrel som na ňu, aby videla, že to myslím vážne."Tak trochu mi k tomu dopomohla aj tá hádka, aby som si to uvedomil, no bude to tak určite lepšie." Dorozprával som a čakal, čo na to povie Atsuka. Ešte som jej nechcel povedať, že som si vybral ju, ako moju náhradu ale už som jej to pár vetami naznačil.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 1:43 pm

Ja som nebola mojou vranou. Preto bolo na mojej tvári vidieť, že som bola v menšom pomykove. Vypočula som si ho až do konca. Neprehovorila som ani jediné slovo počas celého jeho preslovu. Nakoniec povedal vetu, ktorú som tak trocha typovala že zo seba vypotí. Povzdychla som sa. Malo vôbec cenu ho od toho odhovárať? Bola som jeho asistent.. v podstate by som tým prišla o prácu a rada by sa ma možno znova chcela zbaviť.
"Nebudem ťa od toho odhovárať. Je to tvoje rozhodnutie.." Ruky som si zaloŽila v bok a išla som si sadnúť na svoje miesto.
"Máš nejaký typ na ďalšieho Raikageho?" Spýtala som sa ho a začala som sa hrabať vo vlastných papieroch.. to zas bude chaos.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 1:57 pm

Atsuka si ma vypočula až do konca. Keď som si všímal jej reakcí nevyzerala, žeby ju to príliš prekvapilo. Dokonca ma ani neodhovárala asi vedela, že to nemá cenu ja sa len tak presvedčiť nedám. No teraz bolo na čase jej odpovedať na jej otázku ."Áno mám. " Odpovedal som hneď. "Hovoril som, že to mám premyslené. Ten človek, ktoré som vybral sedí práve tu." Pri tom, ako som to povedal som pozeral na ňu. Určite jej muselo dopnúť, že myslím práve ju.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 2:25 pm

Tak nejak som tušila, že to povie. Koho iného by aj odporúčil? Crystal? Však tá ani nebola z našej dediny. Ostala som však chvíľu v tichosti. Zamyslene som sa pozerala niekam do blba a premýšľala som nad jeho rozhodnutím. Nad tým, ako by to asi zasiahlo mňa.. v podstate by som len robila to čo doteraz.. a mnoho ďalších vecí.
"Rada nebude práve nadšená tvojim rozhodnutím." Podotkla som a bola som.. no zvedavá, čo mi na to povie. Predsa len za ňou budeme s týmto musieť zájsť obaja.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 2:28 pm

Je pravda, že rada s tým nebude príliš súhlasiť, keďže Atsuka nemá príliš dobrú povesť. S tým sa ale určite bude nejako dať vyporiadať. "Doporučím im ťa ja a poviem, že na teba budem dozerať. Taktiež môžem povedať, že si pomáhala pri celom chode dediny a od doby ,čo ťa mám pod dohľadom si neurobila nič, čo by bolo proti zásadám dediny a jedine si jej pomohla. Myslím si, že nebudú mať príliš na výber, keď im poviem, že ma tu na tomto mieste dlho neudržia." Povedal som jej vlastne spôsob, akým by sme to mohli rade odprezentovať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 2:36 pm

Podoprela som si hlavu rukou a tou druhou som zatiaľ trocha poupravila zložky shinobi, ktoré som si pred tým začala prezerať.
"Kumogakure no Akuma ako Raikage? No shit.." Pousmiala som sa trocha podivným spôsobom. Myšlienky mi zašli za Akemi. Čo by na to povedala? Pozrela som sa Soratovi do očí ak.. sa teda on pozeral na mňa.
"Kedy chceme ísť za radou?" Spýtala som sa ho. V podstate to mohol pochopiť ako moje odkývnutie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 3:22 pm

"Viem je to trochu zvláštne vzhľadom k tvojej minulosti ale mám taký pocit, že si sa zmenila. Predsa len zo začiatku som ti neveril a zmenilo sa to." Aj keď mohla robiť mnohé zlé veci neurobila ich a udržala s ju. Ak by ju porušila niečo také by som nepodstúpil. "Ak chceš môžeme za ňou zájsť hneď teraz, ak si pripravená." Povedal som jej a prešiel som pár krát po kancelárii. Nebol som nervózny ale proste s tými ľudmi som nerád komunikoval. Predsa len si vedeli vždy niečo vymyslieť a určite ani teraz nebudú hneď súhlasiť a budem ich museť presviedčať. Aj keď si myslím, že keď sa za ňu zaručím a budem na ňu dávať pozor, tak by to mali prijať. Je to predsa len ten najlepší krok pre túto dedinu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 3:34 pm

"Pokojne môžme ísť.. neviem ako viac by som pripravená byť mohla.. predsa len s nimi nejdeme bojovať.. asi." Uškrnula som sa a nakoniec som sa z môjho už pravdepodobne bývalého miesta postavila. Bola som naozaj zvedavá, ako to dopadne. Ako na mňa budú reagovať? Čo im Sorata povie? Čo sa ma budú pýtať? Tých ľudí som jednoducho nemala rada. Keby že je po mojom, tak by žiadna Rada ani neexistovala. No nejaký systém predsa len fungovať musí.
(Presun?)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 7:53 pm

Trvalo to niekoľko hodín.. niekoľko hodín dohadovania, presviedčania.. vyhrážok? Kto vie. Nikdy som sa necítila tak vyčerpane, ako po jednaní s radou. Bola pravda že ma Sorata celkom podržal. Mala som chuť vybuchnú no vedela som, že si to nemôžem dovoliť. Aj so Soratom sme sa ocitli znova v miestnosti. Tento krát som flašku držala v rukách ja. Naliala som do jedného menšieho pohárika a ten som podala Soratovi. Ďalší som naliala k sebe. Fľašku som odložila a zapozerala som sa na svojho .. "kolegu".
"To to dopadlo.." Povzdychla som si. Bolo na mne vidieť, že ma tá.. debata.. a vyberanie.. poriadne vyčerpali.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 8:31 pm

Ja som si to pomerne užíval. Po veľmi dlhej dobe som to nebol ja ten komu nakladali ale skôr koho chválili. Zvláštne, keď sa človek chce vzdať niečoho, čo už nechce tak ho tam chcú inak to je úplne opačne. Bol som ale tak rád, že na to nakoniec pristúpili, že som sa hneď po vrátení do kanclu zbavil toho, čo som mal na sebe a hodil na seba svoje obyčajné oblečenie kumogakurského shinobi. Plášť aj klobúk som jej dal na stôl pri čom som si ju prezrel. "Ten plášť ti bude ale tuším veľký." Povedal som pobavene a zobral som si od nej pohárik. "Tak na tvoje "kraľovanie." Priťukol som si k jej poháriku a mrkol som na ňu. Cítil som sa konečne voľný.  Po tom som to do seba kopol a ponaťahoval sa. "Takžé, kam sa pôjdem vyjašiť?" Rozmýšľal som, že kam sa teraz vytratím.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 8:35 pm

Postavila som sa a prebrala som plášť. Klobúk som zatiaľ nechávala na stole. na jeho slová som si ho skúsila a no.. mal pravdu. Nebolo to však nič hrozné. Kým som nestúpala na jeho konce, dalo sa to zvládnuť.
"Nah.. nejak to prežijem." Poškrabala som sa vo vlasoch. Tie som si ešte nakoniec zviazala do copu a pripla som si o ne sponu s jashinistickou ozdobou. Do rúk som chytila klobúk a.. pozrela som sa na bývalého Raikageho.

"Ty si to užívaš.." Zamrmlala som. Nebola som podráždená, vlastne v mojom hlase bolo cítiť istú dávku humoru.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 8:44 pm

Po tom, čo to prebrala a vyskúšala si to som si ju očami odborníka prezrel. Neviem prečo ale prišla mi v tom pomerne sexy, čo som jej aj musel značne naznačiť. "Kto by povedal, že v tom budeš tak sexy? Mala by si si ale dávať pozor na slintačov a stalkerov." Pohrozil som jej s úsmevom. Predsa len ja som s niečím takým problém nemal ale ona možno bude mať. Nebolo to vôbec flirtovanie, keďže som bol zadaný bola to len zdravá pochvala. Položil som pohárik na stôl a nechal ho tak. Ak by si ešte chcela dať nebol by problém. Aspoň by sme to trocha oslávili, ak nie tak sa určite vážne onedlho vytratím. "Ani nevieš ako. Konečne nebudem mať žiadne starosti, žiadne hlúpe reči na mojú osobu, proste nič. Som voľný ako ptáček."  Vyceril som na ňu svoje zuby v úsmeve. "Čo vlastne po mne teraz tak budeš požadovať?" Predsa len som sa potreboval pripraviť aj na to.  
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 8:53 pm

Strelila som po ňom pohľadom. Provokoval? Samozrejme že mi to pristálo a bola som v tom sexi, bola som presda len Atsuka. Kumogakure no Akuma, najhoršia nočná mora a ten najsladší sen všetkých mužov a dievčat v tejto dedine.
"Keď som ťa balila, tak si taký prístupný nebol.." Podotkla som s úškrnom na perách a následne som do rúk zobrala aj klobúk, ktorý som si dala na hlavu. 
"Ty?.. neviem. Pre teraz musím vybaviť niekoľko vecí.. môžeš zatiaľ rozhlásiť to, že budem mať.. preslov? Asi.. niečo také po mne chceli nie? Budem čakať na námestí.. zober si na pomoc niekoľko iných shinobi." Spýtavo som sa na neho pozrela.
"Alebo je to na teba príliš ľahká misia?" Spýtala som sa ho znova trocha uštipačne. Každopádne som nič nemienila riešiť dnes. Blížila sa noc a .. tak som to chcela nechať na zajtra.
"Zhromaždenie všetkých ktorý.. budú chcieť prísť.. hmm.. zajtra na pravé poludnie na hlavnom námestí.. Pokojne si vytlač aj letáčiky.." Žmurkla som na neho a čakala som, či nebude niečo namietať.


Naposledy upravil Atsuka dne Sat Aug 01, 2015 9:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 9:17 pm

Ona provokovať mohla a ja som nemohol? Dobre je pravda, že som bol nedostupný ale ona bola až príliš akčná. Ja som to robil všetko v norme. "Však ja ani prístupný nie som." Uistil som ju v tom, že má pravdu. Potom som sa už len postavil k stolu smerom k dverám, lebo som vedel, že onedlho odtiaľto pôjdem. "Dobre, myslím si, že to pôjde. Tie letáčiky si asi urobím aj teraz, však nevadí, keď budú písané ručne nie?" Opýtal som sa jej a načiahol som sa pre tak 50 papierov. Strčil som si prst do úst, ktorý bol následne na špičke čierny, keďže som dokázal produkovať atrament a začal som ich vypisovať. Nebolo to nič dlhé, preto to bude napísané onedlho. Bolo tam len, že na miesto, takže námestie a prehovor novej Raikage plus čas. Nič viac ani nič menej, inak by som to asi vypisoval do rána. "Pôjdem asi na cvičisko a po ceste to budem lepiť. Ak pôjdem odtiaľ dolepím zvyšok, čo ty na to?" Opýtal som sa jej a pokračoval vo vyplňovaní.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 9:24 pm

"Jasné.. tá neprístupnosť z teba srší." Po týchto slovách som si poriadne zívla a sama som len prikývla a mávla rukou.
"Rob ako uznáš za vhodné, no ak tam zajtra nikto nebude, máš to na krku.. ja? ja sa pôjdem poriadne vyspať. Od návštevy Kirigakure som nespala a to je už ... no pár dní." Ani som sa nemusela vyhovárať. Proste stačilo odísť, zavesiť tabuľku "zavreté" a .. prísť domov skôr, než si ma niekto všimne.
"Dobre. Tak si to tam uži.. mala by tam byť aj Akemi." Aspoň ak som si dobre spomínala. Alebo som sa mýlila? Kto vie. Sorata však vyzeral naozaj nadšene. Odchádzať som však musela posledná a tak som čakala, kým do nedopíše.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sat Aug 01, 2015 9:33 pm

Nebol som si teraz istý, či to bola irónia alebo nie a to sa mi tak často nestáva, lebo v ľudom viem veľmi dobre čítať. Pre istotu som to ale nechal tak a nič som na to nepovedal. "Keď tak budem tam ja." Hovorila, že nikto, takže ak tam bude niekto, tak to potom mám z krku no nie? Rád som slovičkáril a ona mi dávala tú možnosť. To, že sa chcela vyspať som bral, preto som tých pár letákov odflákol a dopísal ich, ako tak. Keď ale povedala, že na cvičisku je Akemi na malú chvíľu som stuhol. "Ehm, no dobre. Ja teda idem ... " Nedopovedal som, že kam lebo som si teraz už nebol istý, že kam. Vykročil som s papiermi k dverám a preč odtiaľto. "Maj sa!" Zakričal som na posledy a vybral som sa preč z budovy pri čom som už odtiaľto začal rozlepovať letáky na najbližšie stĺpy.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 9:52 pm

Odišiel naozaj rýchlo.. celý nadšený, natešený a kto vie čo všetko. Znova som si zívla a ešte som si posledný krát sadla do toho pohodlného kresla. Vedela by som tu zaspať.. Mala som pomerne ťažšie oči, pod viečkami kruhy a bola som o pár odtieňov bledšia. Naozaj ma to stretnutie s radou až tak zmohlo? No čo dodať.. boli to úplný maniaci. Schovala som fľašku pod stôl. Otočila som sa aj s kreslom a zahľadela som sa obrovskými oknami smerom von. Bol to pomerne pekný výhľad. Ako mne sa nechcelo vstávať...
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sat Aug 01, 2015 10:49 pm

Běžel jsem co mi síly stačily směrem ke kanceláři. Ten chlápek byl hodně blízko, nebylo jisté kdo ten závod nakonec vyhraje. Doufal jsem, že se tu objeví další kočka, ale to bych asi chtěl už moc od tohoto světa. Každopádně jsme se velice přibližovali ke kanceláři. Já jsem se odrážel v budově od zdí abych vystoupal až do horního patra mnohem rychleji. Nevěděl jsem ale, jestli to nevzal oknem. To ale ve vrchním patře bylo zavřené. Svým závěrečným skokem jsem mířil k cíli.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Z Sat Aug 01, 2015 10:59 pm

Musí se uznat, že Sanji má štěstí. Opravdu dorazil ke dveřím od kanceláře první. Já jsem se těsně před budovou ztratil. Ne doslova. Jen jsem zmizel Sanjimu z dohledu. Krátce po tom, co dorazil před dveře kanceláře, jsem došel k němu i já. Byl jsem ale celý od koček. Jednu jsem měl na hlavě, druhou omotanou kolem krku, třetí byla schována pod vestou, čtvrtá a a pátá stála u mých nohou. Asi je budu muset dát někam do útulku. Narazil jsem na ně úplně náhodou. Viděl jsem je před budovou, jak se toulají kolem popelnice. Pomyslel jsem si, že mají hlad, takže jsem je musel vzít sebou. Pak jim obstarám i nějaké to jídlo. Teď je hlavní, že mají někoho, kdo se o ně postará.

"Blahopřeji, vyhrál jsi, Sanji-kun." Umím uznat porážku. Byl to napínavý závod a vyhrál ten lepší. Nedá se nic dělat. Sanji ještě na dveře kanceláře nezaklepal, takže jsem to udělal já. Je na čase přijmout porážku a vyznat své city k Raikagemu! Snad pro to bude mít pochopení. "Teď se dívej a uč." Oba si myslíme, že Raikagem je ještě Sorata. Vyznat svou lásku chlapovi bude divné, ale zažil jsem už divnější věci. "Žena nebo chlap, je to jedno. V podstatě to je stejné až na tři orgány, kozy a to pod pasem. Proto vyznáváním lásky chlapovi pokročím i u žen."
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 11:12 pm

Po celý čas som hľadala klúčik od kancelárie. Podozrievala som Soratu, že si ho zobral a zabudol mi ho vydať. Nakoniec som ho však našla v plášti, čo ma pred tým nenapadlo. Predsa len kto si dával kľúčik do plášťa? Vonku už muselo byť chladnejśie a tak som si samotný plášť prehodila cez seba, Raikageho klobúk som si len prevesila cez cez krk a nechala som ho na šnúrke povievať na mojom chrbte. S kľúčikom a vidinou spánku som sa vydala k dverám, odkiaľ sa ozvalo zaklopanie. Po chvíľke sústredenia som pocítila hneď dve chakry. Povzdychla som si a len som ruku položila na klúčku. Zatlačila som s ňou a otvorila som dvere. Pred nimi stáli dvaja shinobi.. Z-tko a Sanji. Môj pohľad vyzeral unavene.. kruhy pod očami a podobné veci, ktoré boli takým doprevádzacím efektom stretnutí s radou.
"Oh.. ahoj Sanji.. Z-tko.." Pozdravila som ich oboch a rukávom som si prešúchala oči.
"Čo tu robíte v takúto.. nočnú hodinu?.. chcela som ísť domov.." Ani som si neuvedomila, že ma asi ako Kageho vidia prvý krát.. predsa len to oblečenie .. klobúk a tak. Všimla som si množstvu mačiek, ktoré Ztko niesol.. že by jeho nové kuchiyosen?
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sat Aug 01, 2015 11:23 pm

Nakonec jsem zvítězil což mě moc potěšilo a ten chlápek se musel postavit prohře čelem. Nezáviděl jsem mu to co musí teď udělat, ale není zbytí. " Hodně štěstí " Povzbudil jsem ho a čekal co se bude dít. Tohle jsem musel za každou cenu vidět, to se jen tak nevidí. K mému překvapení se ve dveřích objevila úplně jiná postava než Sorata. Byla to Atsuka, kterou jsem snad už neviděl věky, a proto byla má reakce poněkud předvídatelná. Ten chlápek ji ale nemohl z mé strany vůbec očekávat. Dostal jsem se ani nevím jak před něj k Atsuce a jakoby zamilovaným hlasem pověděl. " Moc mě těší vás zase vidět Atsuka-swaaan. Jste den ode dne krásnější, ani úplněk nad jezerem s hvězdami se vám nevyrovná. " Trochu jsem zalichotil a ani jsem si neuvědomil, že jsem v tom jeho předběhl.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Z Sat Aug 01, 2015 11:36 pm

"Ah..." Vypadlo ze mě. Čekal jsem Soratu a místo toho tu stála, oblečená jako Raikage, Atsuka. "Dobrý večer, Atsuka-sama." Pozdravil jsem jí. Jestli je ona současným Raikagem, pak musím mé city vyznat jí, a ne Soratovi. Ulevilo se mi, ale byl jsem trochu i zklamán. Byl jsem zvědav na Soratovu reakci po tom, co bych mu vyznal mé city. Už jsem se chystal říct, jak dlouho mě Atsuka přitahuje, ale Sanji mě předběhl. "Co to?" Zíral jsem na něj zmateně. Toto jsem vážně nečekal. Došlo mi ale, že Sanji opravdu k Atsuce něco cítí, takže jsem se rozhodl jeho lásku jen podpořit.

"Omlouvám se, že Vás rušíme při odchodu, ale tady Sanji-kun Vás potřeboval vidět, Atsuka-sama. Jako jeho přítel jsem se mu rozhodl dělat společnost. Bál se za Vámi jít sám." Jak jsem napsal, rozhodl jsem se Sanjiho podpořit. Asi to není to, co se od mě čekalo. No, jestli to pomůže těm dvěma pokročit ve vztahu dál, můžou mi za to poděkovat později, hlavně Sanji. "Dozvěděl se, že máte ráda kočky, ale vzal Vám jich trochu moc." Teď už jsem to asi trochu přepískl. Když jsem to mluvil, tvářil jsem se vážně, a také chápavě. Sanjiho srdíčko teď bije jen na jednu stranu, a to k Asuce. Proto je mu třeba pomoci všemi dostupnými prostředky.
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

KANCELÁŘ RAIKAGE - Stránka 35 Empty Re: KANCELÁŘ RAIKAGE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru