Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 9 z 33 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rei Casius Mon Feb 10, 2014 2:51 pm

Jak jim podával ruce tak jsi vzpomněl, že má ještě složku Faita. A začal se potit. Aby ho neprohlédávali. Pak přišel Pán a řekl mu co se děje. Jakmile dořekl větu tak toho hned využil a stáhl se. "Opravdu? Tak stím se nic nedá dělat."  A pak v duchu si říkal. "Uf... to bylo o fous a furt se to drží na tenkým papíru. Já vůl.  Zapomněl jsem na ten spis, že ho mám." A pak ještě dodal.  "Hmm… důležitým?  Nic důležitýho nemám. V tom případě bych měl asi odejít nebo mě ještě chcete zatknout?" Kdyby zjistila, že má spis Faita jen by se tím situce zhoršila pro něj. Tak doufal v dobrý konec . Když ne tak má smůlu.  (XD) Byl by ochotný udělat cokoliv ale říct něco co je ve spojení s Reinou. To si radši veme do hrobu.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anbu Mon Feb 10, 2014 8:58 pm

Jak se zdálo právě přivandrovalý samuraj tomuto genínovi nesmírně pomohl. Jeho nerozvážnost ho téměř přivedla do vězení Kirigakure no Sato na prohlídku a menší výslech. "Dobrá tedy... at je Vám to poučením pro příště, aby jste věděl jak se máte chovat při bráně nějaké vesnice, kde budete mít svého strýčka." Promluvil jeden ze stráží okamžitě, když dal Rei najevo, že by se mu do vězení Kirigakure no Sato nechtělo. Stráže neměli důvod tvrdohlavě stát za tím, že by si ho měli vzít sebou. Přece jen byl to pouhý genín. Tahle věta však musela Reie velmi zaskočit XD. Přál mu snad v ní, aby se mu další pokus o infiltraci do nějaké vesnice podařil? Nebo to bylo myšleno ironicky?
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Feb 10, 2014 9:08 pm

Sledoval jsem reakci toho cizince i stráží, ale neříkal jsem nic a z mých očí se velmi těžko četlo. "Jestli dovolíte, dohlédnu na to, aby se sem již nevracel..." řeknu, vezmu Reie kol ramen a naznačím mu, aby šel se mnou. Jestli tak učinil, odešel jsem s ním několik desítek metrů a pak jsem ho zastavil.
"Jsem takeshi Kenpachi, samuraj v barvách Sunagakure. Co Vás to napadlo? Trapné výmluvy, časté měnění výpovědí, velmi rozpačité chování a úleva, když jsem přišel s dekretem?" zeptal jsem se, ale nemínil jsem ho pustit.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rei Casius Mon Feb 10, 2014 9:44 pm

S Takeshim odešel kousek dál.  "Já jsem …….  Rei z Amekagure teda byl jsem. Když mu řekl svoje tak řekl i svoje. Je to neslušný nepředstavit se. Dokonce i mezi nepřáteli.  A sundal si čelenku Amegakure podíval se na ní a zaspomínal. Při tom potichu řekl. "Tohle už asi nebudu potřebovat. Ale nechám si to na památku." A schoval čelenku. Kouknul se na Takeshiho. A začal mu na jeho otázky odpovídat. "No nejdřív by bylo zajímavé skončit ve vezení. Ale pak jsem si uvědomil, že si nemůžu hrát. A že jste přišel tak jste mi pomohl z toho vyklouznout.  Za to děkuji.  A teť bych docela uvítal, jestli byste mě mohl pustit? Nebo mě chcete zabít když víte co jsem?
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Feb 10, 2014 10:01 pm

"Pustím Vás, nemám sebemenší právo Vás držet. Jen chci vědět, proč se někdo jako Vy, genin, vydal do jámy lvové. Kirigakure není známa jako vesnice slušných mravů a odpuštění. Nebo jste si tam chtěl vysloužit možnost vrátit se zpět do rodné vesnice?"
Zatím jsem ho nepouštěl. Přeci jen hájil jsem zájmy všech shinobi, protože každá křivda, ať už proti "nepříteli" Sunagakure, mohla být brána jako zrada našeho řádu a mohl jsem za to nést následky. "Snažím se Vám pomoci. Možná by se něco u stráží dalo vyjednat..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rei Casius Mon Feb 10, 2014 10:32 pm

"Proč jsem se vydal do jámy lvové? Protože jsem neměl jinou možnost.  A já co se pohybuju na tenkým ledě, zrovna dneska něco ve mně se chtělo zabít. A do svý vesnice se nechci vrátit. A proč mi vůbec chcete pomoct, když jsem nepřitel.  Něměl byste mi na místě setnout hlavu?" A zamyslel. Nějakou zahádou mu připomínal jeho děství.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Feb 10, 2014 11:11 pm

"Protože v první řadě jste člověk, až potom nepřítel. A život je něco, co se nebere a nedává jako jablka na trhu. Každý na něj má právo. A bezdůvodně zabít je to nejhorší, co může člověk udělat..." odpověděl jsem. "A nechtěl byste do Sunagakure? Je nás málo a možná by byl kage shovívavý..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rei Casius Mon Feb 10, 2014 11:45 pm

Na chvíli se zamyslel a přehodnocoval svůj život.  Neměl moc na výběr i v Sunagakure měl nějakou práci. To je druhy člověk, co mu pomohl.  A nějak mu bylo, proti srsti ho pak zradit. Tak stál na rozcestí.  A musel se rozhodnout. " To je naděje, která mě dávno opustila. Ale pokud to není vtip. Tak proč ne.  Neodmítnu pomoct, která se mi nabízí." A pořád neví jakou stranu si vybrat.  Potřebuje čas, aby si přehodnotil všechno. Ale na konec bude pykat za své skutky, co udělal. Jakkoliv se rozhodne.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Feb 12, 2014 11:17 am

Usmál jsem se. "To rád slyším, v tom případě bychom se měli vydat na cestu." řekl jsem pak a jestli už nic nepotřeboval, vyrazil jsem.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Rei Casius Wed Feb 12, 2014 12:54 pm

"Jak si přeješ, vydáme se na cestu." Při cestě furt přemýšlel.  A ztratil se v myšlenkách. Pak přišel k sobě a rozhodl se, že se nad tím zatím nebude zabývat. Udělá to, co žádala Reina a i bude v Sunagakure zdali to dovolí. Nic víc ani míň.  Až příjde čas tak se rozhodne. Ne dřív.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Mar 04, 2014 10:44 pm

Pomalým krokom som došiel až k vstupu do Kirigakure. Kedže moja misia smerovala až do Sunagakure museli sme ísť cez námornú dopravu. Chvíľku po mojom dorazení sa za mnou objavila moja staršia sestra. Práve kvôli nej sme museli ísť loďou. Nezvládla by prejsť tak dlhú vzdialenosť peši. No ja som mal tento problém vyriešený dopredu. Spravil som rýchle pečate, pravou rukou som sa letmo dotkol zeme a naokolo sa rozletel hustý biely dym. Po jeho rozplinutí bolo vidno obrovského krásneho červeného vtáka, dosť veľkého na unesenie dvoch ľudí. Čo bolo ale ešte viac prekvapivé bolo, že tento vták otvoril zobák a pozdravil sa. Rýchlym pohybom som sa vyhodil na jeho chrbát a povedal svojej sestre, aby sa ku mne pridala. Týmto spôsobom splníme svoju misiu bez najmenších problémov.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Mar 05, 2014 8:23 am

Vyšplhal jsem nenápadně na hradby a ukrýval se ve stínech. I když si zjednodušili dopravu, tak na ně budu mít neustálý dohled když budou neustále ve vzduchu. Já mezitím budu probíhat lesem kde mě neuvidí. Mezitím jsem čekal na hradbách až konečně vyrazí. Trvalo jim to podstatně dlouho, v mém případě už bych měl jednu cestu hotovou a stačilo by mi vyřídit podrobnosti.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Mar 10, 2014 9:37 pm

Div som od závisti nezozelenela, keď som zbadala toho vtáka. Tuším to bol jeden z mytologických tvorov, Fénix. Pár krát som ho už predtým videla, ale stále ma jeho krása udivovala. A vždy, keď som sa na neho pozrela, položila som si otázku, čo za summona budem mať ja, až sa trebárs tiež naučím Kuchyiose. Prižmúrila som na Fénixa podozrievavo oči, keď sa pozdravil, a vyskočila na jeho chrbát ku Gatsovi. Prstami som jemne prechádzala po hladkom perí, nesmierne príjemnom na dotyk a jemne sa usmiala.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Mar 11, 2014 6:51 pm

Již jedenácta odbila a lampa ještě u brány svítila. A lampa ještě hořela co u brány visela. Jeden ze stráží pobaveně, povídal, smál se, života si užíval. Najednou, najednou k němu přiskočila postava v šedým plášti s kápi na hlavě oděna. Stráž se na něj podívala zděšeně. Než však stihla cokoli udělat: zakřičet, pomoc zvolat. Padla na zem neživě. Nebyla zde však sama, a tak další stráže odvážně... pustili se do boje. Však poněkud vlažně. Tajuplná postava v levo, v pravo, dozadu, uhýbala úspěšně houževnatým útokům. Stráže když to spatřili nenechali se unést bezhlavě k dalším krokům. Ztuhli, zamysleli se nad tím důkladně, v tu chvíli jeden zvolal: "Ohlásím to!!!" Okamžitě se otočil, div že celou vesnici k kanceláří Mizukage jedním skokem nepřeskočil. Když se však naposledy ohlédl, spatřil jeho kamarády, padnout na zem neživě. Byli zde však i další... Yoko, Kataro, Gats... než se však do něčeho pustí, měli by zvážit rizika, a to co z nich plyne.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Mar 11, 2014 9:07 pm

V žilách mi ztuhla krv. Výkrik do noci ma prebudil a uvedomil som si, čo sa deje. Zacítil som pach krvi, ten nenávidený. Zrazu som sa úplne zmenil. Sestra, ktorá bola tak blízko pri mne to pravdepodobne tiež ucítila. Ovládol ma chlad, ktorý som pociťoval len ak išlo naozaj o niečo vážne. Zošuchol som sa z fénixa a ovládol ma nepredstaviteľný hnev. Hrubým, pre mňa cudzím hlasom som potichu zašepkal."Leť a nech sa deje čokoľvek nezostupuj nižšie ako sto metrov, inak ti nemôžem zaručiť že ťa náhodou nezasiahnem." Svojej sestre som nedal ani sekundu na odporovanie, fénix prudko mávol krídlami a obrovský vták na chrbte s dievčaťom sa prudko približoval k oblohe. Pravým okom som zazrel, ako sa jeden jediný strážca dokázal dostať z tejto situácie. Dúfal som, že cestou sa mu nič nestane. Ale teraz bolo narade zaplatiť a veru, že platiť bude. No už v tejto chvíli som premýšľal pár krokov dopredu. Na vežu v ktorej sa ztrhol masaker som hodil jeden kunai s výbušným lístkom. Nocou zasvišťal zvuk pretínajúceho vzduchu a následne dunenie dreva. Malý červený papierik rýchlo horel zatiaľčo som ja robil ručné pečate.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Mar 11, 2014 9:35 pm

Já jsem prozatím zůstával jako záloha, však kdyby hrozilo smrteln nebezpečí někomu z mé rodiny by ten neznámej člověk dostal takovej zásah, že by se pár metrů proletěl a ani by nestačil zareagovat. Nejsem tak pomalej aby mě jen tak někdo zarazil. Avšak držel jsem si odstup a neviděn, to se tak čekalo od ANBU. Pochybuju, že ten tajemnej chlápek věděl, že tu jsem. Přeci musel vyvodit, že tu prakticky žádné stráže nebudou když všechny zabil. Já jsem navíc nebyl zrovna v pozici kde byli ostatní stráže předtím, takže to místo mohl rovnou vyloučit, ačkoliv já na něj měl dobrej výhled.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Mar 11, 2014 10:14 pm

Gats bezhlavě upozornil na sebe, nebrajíc sílu v úvahu nepřítele. Ten kdyby pouze chtěl, skončil by to neváhajíc. Tajuplné postavě tudiž nešlo, o to skončit to tu je zabíjíc. Zaslechnout šlo mírné vrzání před tím než kunai vybuchl. Kdo by se však domníval, že nejbližší přání Gatse bude žít krátce. Po výbuchu nečekaně za Gatsem chladný vzduch vane, když se však otočí, něco Gatse zaskočí. Kunai, který míří přímo, svůj cíl nemine, leda že by někdo z povzdálí, Gatse zachrání. Obavy se zmocnili lidí: Jak pak se v mžiku přesune tajuplná postava? Tohle se běžně nestává. Byla tam a zase není, zmizela bez pomyšlení o nějaké zastávce.
Beze slova se tu však nejspíš někde schová, vyčkajíc na ten správný okamžik, kdy opět nečekaně zasáhné svůj cíl. Kdyby tu však byl někde senzibil tajuplnou postavu, by nenašel ve svém dobrém stavu. Dlouho by totiž nepožil...
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Mar 12, 2014 12:56 pm

Napol som uši a snažil sa zachytiť každučký poryv vetru. Keď oči zlyhajú, na sluch je stále spoľah. Hoci na to nevyzerám, dlho som trénoval sám v súznení s prírodou. Naučil som sa zbystriť svoje zmysli na maximum, preto som jednoducho prehliadol letiaci kunai. No zatiaľ šlo všetko podľa môjho plánu. Zvuk výbuchu počula minimálne polovica Kirigakure. Ak ho nedokážem poraziť, o čom pochybujem dokážem ho aspoň zdržať. Dokončil som svoje pečate, no v tom ma zasiahol kunai presne do chrbta. Ale čo to, na zem padá iba kus dreva a skutočný Gats sa skrýva nebadane v krovinách neďalekých. V krátkosti sa zamyslím nad pocitom ktorý som pociťoval, keď sme odchádzali. Stále nezmizol, to mi dodávalo trochu kľudu, i keď som nevedel vysvetliť prečo. No moja vyčistená myseľ mi pomáhala premýšľať dopredu. Pár jednoduchých pečatí a po okolí sa začala rozširovať hustá biela hmla.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Mar 12, 2014 1:38 pm

Stále jsem stál opodál vyčkávajíc na správnou chvíli. Do vesnice jsem ho však odmítal pustit. Sledoval jsem po celou dobu jejich boj a prohlédl jsem i Gatsovi pečetě na kawarimi no jutsu. Ten se pak trochu vzdálil na bezpečnější místo. Tajemná postava tam zatím jen tak stála, nevědělo se co od ní očekávat, ačkoliv vypadá na někoho nebezpečného, přichází bez ohlášení, zabije strážce vesnice. Tudíž je považován za nepřítele Kirigakure no Sato. Buď ho donutíme stáhnout se, nebo ho klidně vemu do pekla sebou.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anbu Wed Mar 12, 2014 1:51 pm

K bráně doběhlo dalších 5 ANBU. Postavili se na 5 metrů od útočníka. Všichni společně složili stejné pečetě.
,,Hijutsu: Kirisame." z oblohy se spustil déšť. Obyčejný déšť to rozhodně nebyl. Tento déšť nepříteli postupně vysával chakru. A jelikož ho vyslalo 5 ANBU najednou, vysávání bylo o něco rychlejší, než kdyby jutsu seslal jen jeden člověk. Doufali, že ho to trochu oslabí.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Mar 12, 2014 7:58 pm

Pomoc přicházela v správnou chvíli, však tohle Kirigakure no Sato v obraně nijak neposílí. Když anbu zaujali svá místa, obloha se zdála býti čistá. Žádné hvězdy jako obvykle, žádná konkrétní barva, jen pouhý pach krve bez které se boj neobešel nikdy dříve. Opět zavál chladný vzduch, a však tento krát směrem ke skupině Anbu, tu se najednou opět z ničeho nic, objevil vrah bezpráví. Nebyl zde, nyní ale je, což znamená jediné. Zase rychle nečekaně kunai bodne zákeřně. Nyní se však nezastaví pouze u bodání. Kunai dále v mžiku oka přiložil již polomrtvému ze zadu krku, a pak následoval prudký pohyb, čehož byl důsledek mrtvý anbu na zemi. Nic osud Kirigakure no Sato nezmění. Bezhlavý anbu na zemi a u něj tajuplná postava, které jak se zdálo, šířit bolest nepřestává. Pokus anbu zasáhnout postavu s pláštěm v kápi, kdy byla blízko u nich, byl nezdařen, protože opět tak jak před tím... cíl byl nezasažen.
Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Elemento_Velocidad
Nyní si však nejeden mohl všimnout pár pečetí, o kterých však nebylo nic známé, a tak pořád nikdo nemá o postavě žádné informace dané. Chvíli ticha, která nastala, doprovázela nejistota: Co je to za idiota? Ptali se zcela určitě všichni přítomní, nevíce. Síla nevidaná, rychlost nečekaná, reakce přesné... všechny útoky na něj byly těsné... Kirisame jak se zdálo, nepomahálo. A aby toho nebylo málo, z čista jasna opodál, se objevila ohnivá vlna, pod kterou by každý stonal. Pokud by však zdatný byl o něco by se pokusil. Jedna vodní vlna zcela určitě toto nezastaví, ale co když byla jiná cesta? Což se mi nezdá...
Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Katon-goka-mekkyaku-o
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Mar 12, 2014 8:16 pm

Všetko sa to zvrtlo tak rýchlo. Niekto na nás zaútočil. Samozrejme, som sa chcela zapojiť aj ja, hoc som bola len genin, ale zastavilo ma prudké vzlietnutie fénixa. Mala som čo robiť, aby som sa na ňom udržala, keby som spadla, zjavne by to bolo na hlavu. A s tým by som akurát spôsobila tak akurát problémy, nehovoriac o tom, aký dopad by to na mňa malo. Pravdepodobne by mi začalo ešte viac hrabať, ako doteraz, ale to riešiť netreba. Je fakt nutné, aby si letel tak vysoko, hééé? Prižmúrila som oči na Fénixa, hneď na to som zvrtla pohľad na zem a premýšľala, či by som si náhodou nohy nepolámala, keby som z takejto výšky zoskočila na zem. Robila som si starosti o Gatsa, a ako správna staršia sestra, som ho chcela chrániť, ale nemala som ako. Kvôli Fénixovi a zároveň kvôli svojim zatiaľ mizerným bojovým schopnostiam. Neostávalo mi teda nič iné, než len zhora pozorovať priebeh boja.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Mar 12, 2014 9:00 pm

Byl jsem stále v úkrytu a hodnotil. Dost mi nesedělo jak mohl zabít tak snadno speciálně vycvičeného ANBU. Kdyby to byla hra tak bych ho označil za cheatera. Každopádně mě nedostane ať se bude snažit sebevíc. Nejsem slabej jak ten kterého nějakým způsobem sundal. Jak jsem je tak pozoroval víc a víc napadlo mě, že by mohl mít nějaké spojence v samotném lese, a proto jsem vytvořil asi pět klonů, kteří se objevili za hradbami kde nebyly slyšeny ani viděny. Jelikož to byly mé klony tak se vplížily do lesa naprosto tiše jiným směrem, který neměl ten tajemnej chlápek pod dohledem. Když byly v lese tak byli extrémně ostražití. Ani překvapivý útok by je nevyřadil z boje ať už by byl jakkoliv rychlý.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Mar 12, 2014 9:47 pm

Po okolí sa rozšírila veľmi hustá hmla. Takmer cez ňu nebolo vidieť, no všetci skúsený ninjovia z Kirigakure sa dokázali orientovať aj napriek tomu. Jedna zo základných vlastností, ktoré ma shinobi z Kirigakure. K tomu sa pridal dážď od anbu, ktorých útok mi odhalil jednu veľmi dôležitú vlastnosť nepriateľa. Bol to vskutku záhadný kekkei genkai. Jediné čo som o ňom vedel bolo, že ho používalo len veľmi málo ľudí. Teraz tu bol ale úplne iný problém. Rýchlo sa šíriaca technika Katonu. Alebo skôr drobný problémik. Vďaka rýchlemu nasadeniu jednotky ANBU mala táto technika výrazne znížený účinok kvôli efektu tohto Hijutsu. Vyhnúť sa jej bolo preto pomerne jednoduché, jeden svižný krok, ktorý prešiel do Shunshinu a užíval som si príjemne teplé pohladenie od okolného rozpáleného vzduchu. Každopádne teraz som musel napínať svoj sluch pretože viditeľnosť bola takmer nulová. Okolie vesnice som poznal veľmi dobre, takmer do každého stromu, preto som presne vedel kadiaľ vedie cesta. Narozdiel od nepriateľa, ktorý tu bol teraz ako v bludisku. Začal čas na taktizovanie. Rýchlo som sa premiestnil smerom k bráne kde som potichučky vhodil do trávy červený výbušný lístok. Kedže sa stmievalo až zvláštne rýchlo tento inak prehnane viditeľný lístok sa pod trávou načisto schoval. Bola to dokonalá nášľapná mína. Ale pri tom nezostalo. Do zeme asi meter za týmto lístkom som vedľa seba zapichol 2 kunaie, pretiahol cez nich oceľový špagát, napol ho smerom dozadu a zaistil jednou niepríliš, ani niemálo zapichnutou ihlicou do kamenistej zeme. Vyzeralo to ako malý prak, ktorý potreboval samozrejme ešte muníciu. Na to mi poslúžili 2 shurikeny, ktoré som rafinovane pripevnil tak, aby sa po vystrelení rozleteli priamo dopredu. Dobre som si do pamäte vryl miesto tejto malej pastičky a vyhupol sa na vežu s mŕtvymi strážami. Celý tento proces bol dokonale krytí mojím Kirigakure jutsu. Jedine čo by ma mohlo prezradiť boli zvuky pohybu, ktoré som sa snažil čo najviac obmedziť.

Netsu [Fénix]

"Ano je to nutné." Odpovedal fénix v krátkosti na otázku dámy. "A teraz sa dobre drž, idem ťa vysadiť." Na zemi sa práve ozvala obrovská katonová technika, ktorá podnietila Netsua na túto situáciu. Nikdy by nenechal parťáka v boji samého. To bol proste on. Obrovskou rýchlosťou sa preto rútil do stredu Kirigakure, priamo do kancelárie Mizukage, aby si bol istý, že sestre jeho priateľa sa nič nestane. Veľmi často spolu trénovali a bojovali. Netsu a Gats boli ako dvaja kamaráti do konca života. Poznali sa navzájom veľmi dobre.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Thu Mar 13, 2014 8:31 pm

Katarovo přirovnání tajpuplné postavy k cheaterovi bylo mlné, protože skutečnost byla zcela jiná než se zdálo, čemuž nasvědčovali i další události. Jakmile Kataro vytvořil pět klonů a vyslal je nenápadnou cestou do lesa, tajuplná postava opět zmizela. Důvod proč postava snadno dokázala zabít elitní shinobi, byl mezi jinými ten, že postava při použití neznáme teleportační techniky dokázala nepříjemně a hlavně nečekaně shinobiho překvapit. Dále zde hrálo velkou roli to, že tajuplná postava měl vždy přesné útoky, mířicí na smrtelné místa... přesnot těchto útoku by šla rovnat i s uživatelem sharinganu. Chvíli po tom, když Kataro vyslal své klony do lesa, mohl pocítít divný pocit/předtuchu, která by mu napověděla, že se kloni z lesa nedostanou pryč živí, pokud tam vůbec zvládnou dojít. Pravda byla taková, že je tajuplná postava, zvládla vyřidit ještě před tím než se do lesa dostali. Přece jen to nebyl originál, který by sebou nesl nějaké komplikace, ale pouze klon. Jak pak se ale postava dokázala přesně pohybovat i v husté mlze způsobené skrze Kirigakure no jutsu? Něco zde nehrálo... pokud by postava měla senzibilské schopnosti, v tom případě by již dávno věděla o Katarovi. K Katarově smůle bylo tomu tak, postava si již dávno byla vědoma jeho přítomnosti. V tom případě proč na něj nijak nezaútočila? Bylo zde mnoha nejasností... mezi kterými největší byla ta, že když je tajuplná postava na tak vysoké úrovni ohledně technik ect.: Proč se zde zahazuje s chuninem a jedním Oininem, když může dál pokračovat do vesnice? Tuto otázku zodpověděla další akce záhadné postavy, a to ta, že když se trochu zlepšila viditelnost Gats a Kataro mohli zahlédnout zbývající čtyři Anbu ležící na zemi a okolo nich napsané krví: "Mizukage kdepak si? To dovolíš zahynout dalším svým shinobim?" Tímto záhadná postava, která opět nebyla nikde k vidění, dala na jevo jasně svůj cíl: Mizukage...
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 9 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 33 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru