Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 4 z 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 08, 2013 10:30 am

Došli sme k bráne a ja som si povšimla ako tu všetko bolo poničené. KSO. TY! HLÁSENIE! Otočila som sa na ANBU v maske orla a ten mi roztraseným hlasom povedal čo všetko sa tu stalo.
Super, zas som bola indisponovaná. Kusla som si do pery a zhodnocovala som škody.
Otočila som sa na Reia. Zdá sa že hneď čo odídeš budem mať veľa práce... povedala som a pousmiala som sa. Premýšľala som či by bolo dobré zájsť za Hitomi ale nebola som si tím istá.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 08, 2013 10:39 am

Došli sme k bráne, boli tu dosť značné škody. Nevedel som, čo to mohlo spôsobiť. Prešiel som si rukou po vlasoch a potom som sa otočil na Yuuki. Rozmýšľal som či jej dám ešte malý bozk na rozlúčku, ale ten by to len zhoršil, mala predsa veľa práce a zas by som ju dostal do rozpakov.
"Ty to zvládneš Yuu-chan."
Pousmial som sa na ňu.
"Tak, teda... Sayonara."
Dodal som a otočil som sa. Pomalým krokom som sa vydal preč...
Zakýval som jej ešte z diaľky.

Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 08, 2013 10:42 am

Hai.... a žiadne sayonara! Uvidíme sa keď sa uvidíme! Povedala som mu ešte a zamávala som mu tiež.
Potom som sa poobzerala okolo seba a povzdychla som si. Hitomi má v sebe démona, nemohla som sa prísť biť, Kiri bude nechránená keďže sa určite démona pôjde učiť ovládať, čo znamená že Daisuke-sama a Kairi pôjdu s ňou... KSO...
Otočila som sa na opätku a zmizla som preč.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shin Thu Aug 08, 2013 11:19 am

Videl jsem vsechno a i to co jsem nechtel ale nemel jsem v planu neco takoveho videt. Nakonec jsem jen ukazal Akemi rukou povel aby sla semnou. Jen me nasledovala a zamiril jsem do sveho bytecku.
(presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Goku Sat Aug 10, 2013 6:18 pm

To čo som uvidela, keď som sem prišla.. ma moc nepotešilo. Brána bola zničená, obrana dediny úplne v troskách a ako som prechádzala hlbšie ulicami.. domy popraskané, vybité okná a kto vie č ovšetko ešte. Chodilo tu niekoľko ľudí ktorý na tom tiež nevyzerali úplne najlepšie. Každopádne.. toto nebolo vôbec to, v čo som dúfala. Napadli ma hneď dve miesta, kde by sa mohli nachádzať. Tipla som si však najprv to prvé, kancelária. Aj keď bola Himi z klanu Yamada, bola workoholická mizukage a ak sa v takomto stave nachádzala jej dedina, snažila sa s tým niečo robiť a to sa dalo len z "centra" .. teda práve kanclu. Nešetrila som sa pri ceste tam, využila som moje schopnosti aby som tam bola čo najrýchlejšie.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Aug 11, 2013 5:31 am

S Nefit na rameni jsem dorazil ke bráně Kirigakure no sato, která jak se zdálo měla hosta. Kámen, kámen, kámen a zase kámen... toto zbylo z kdysi velkolepé brány Kirigakure no sato. Otázka však, která v mé hlavě zněla-> Pořad velkolepé? Mymí myšlenkami jsem se trochu odpoutal od reality, takže nefrit na mém rameni. Netušil jsem co ji říct... omluvit se? Neomluvit? Došel jsem k závěru, že adekvátní možností bude omluvit se, a tak pokládajíc ji na zem, jsem promluvil. "Omlouvám se Nefrit-sam..." Nedomluvil jsem, proto že jsem si vzpoměl na naše minulé incidenty. Což mě přinutilo po chvíli, když Nefit byla již na vlastních nohou, říct-> "...Nefrit-san." Doufal jsem, že to bude ok... přece jen tohle není jako sama XD.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 7:51 am

Taktiež som dorazil pred bránu Kiri, ktorá nebola v najlepšom stave. Tentokrát som mal priepustku, takže som ju ukázal len strážam a vybral sa do dediny. Ešte som to tu moc nepoznal, našťastie som mal dobrú pamäť, takže trafiť niekde, kde som bol problém nebol.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 11, 2013 11:40 am

Ako sme pomaly kráčali tak som premýšľala či mu mám povedať čo budem robiť po tom ako odídem z Tsuki. Otočila som sa k strážam a povedala som: Mizukage-sama o mojom odchode vie ale je indisponovaná. Hneď ako sa vráti do kancelárie jej môžete povedať že už som odišla. Sayonara!
Dokončila som a pozrela som sa pred seba, ANBU...? Zo Suny...? Ale veď tu už Suna bola nie...?
Usmiala som sa na Reia a pomaličky som kráčala z dediny preč.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 11, 2013 11:44 am

Ja som zas rozmýšľal, kam chcela ísť okrem Tsuki. Pokračoval som v ceste a len kývol hlavou na odzdrav strážam.
Pozrel som sa na Yuu-chan a tiež som sa pousmial. Dúfal som, že v Tsuki nebudú zasa nejaké problémy.

Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 13, 2013 5:27 am

Byla bych tu dřív ale musela jsem se zastavit doma pro plašt.A šla jsem přímo do Kumogakure. (Přesun)
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akio Tue Aug 13, 2013 1:08 pm

Pomalu jdu od Mizukage-sama budovy po hlavní cestě a v mlze vidím trosky kdysi velkolepé brány Kirigakure. Vycítil jsem že brzdy bude pršet a na chvíli se mě zmocnil opravdu špatný pocit když jsem se rozhlížel na vše co je rozbité. Síla nepřítele je opravdu velká...
Když jsem došel k té provizorní bráně z prken, u které stála celá skupina ANBU a s nimi velící Jounin, bylo poznat že je zvýšená ostraha. Přišel jsem k nim a předal jim potvrzení o mojí misi do Tsukigakure. ANBU mě poznali a nechali projít,..
Když jsem zmizel z dohledu složil jsem pečetě a přivolal SORU
"Kuchyiose no Jutsu"
Vypadala už lépe. Letěli jsme zamaskovaně přímo do Tsukigagure

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 13, 2013 8:37 pm

Po nejakej dlhšej prechádzke, som už konečne aj dorazil k bráne, cez ktorú som iba prešiel a vyrazil som do Konohy. Bol som teda zvedavý na toho chlapíka.. no, veď na Hokageho...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 15, 2013 1:06 pm

S Nefrit jsme se dohodli, že Kiri bude nejlepší začít, a tak jsme to taky udělali. Cestou než jsme dorazili ke bráně jsem poskladal pečetě a vytvořil pár stínových klonů. Následně napsal každému na svitek informace ke vzdělení každému s Kagů a šel se ohlásit ke bráně. Kloni se vydali každý jiným směrem. "Dobrý den... jsme vyslanci ze Sora no kuni a rádi by jsme se sešli s Mizukage." Promluvil jsem, prohlížejíc si okolní zabezpečení.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 1:39 pm

Stráže brány

ANBU se před Yoshimiiho postavili a odmítali se pohnout. Po tom, co se tu posledně stalo, byli vůči ostatním nedůvěřiví.
,,Máte nějaké povolení, důkaz, že můžete vstoupit?" zeptal se ho jeden z ANBU.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Thu Aug 15, 2013 1:44 pm

Doběhla jsem s psíkem k branam.Viděla jsem jednoho může ,který chtěl do vesnice,ale ANBU mu stali v cestě.Položila jsem psíka na zem a prošla jsem kolem nich."Zdravím pánové" Usmala jsem se na ně a pokračovala k směru k budově Mizukage.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 2:47 pm

Dorazil som naspäť do Kiri, kde som zastavil pri bráne a pozrel som sa na neznáme postavy. Samehada sa zas ozvala v podobe nejakého zavrčania, načo som sa s úškrnom vybral ďalej, smerujúc za Mizukage.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 15, 2013 3:56 pm

"Ach ano... povolení." Pomyslel jsem si, přemýšlejíc jak z této situace ven. Přece jen Daimyo Sora no kuni mi povolení nedala... nebo snad ano? Po chvíli jsem si vzpoměl, když mi Daimyo Sora no Kuni předala nějaké svitky s názvy vesnic. Doufajíc, že to bude ono jsem vytáhl z kapsy svitek s názvem Kirigakure no sato a podal mu jej. Toto vše bez žádných slov... slova jak se zdálo nebyla potřeba.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 5:12 pm

(Nevím, o jaké svitky se jedná, ale dejme tomu xD)

Stráže brány:

ANBU si svitek pečlivě prohlédli. Znak Sory i rukopis Daimyo poznali. Jednou tu už přece byla. Pokrčili rameny.
,,Jestliže se ve vesnici někomu něco staneš, odskáčete si to." zamračil se jeden z nich, což však pod maskou Yoshimii neviděl. ANBU byli opatrní a podezřívaví. Po události s Nanabim nebylo divu. Ustoupili mu z cesty, aby mohl projít do vesnice.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 15, 2013 5:27 pm

(Dejme tomu XD)
Když se zdálo, že je vše v pořádku, oddechl jsem si. Očividně okolní shinobi byli dosti podezíraví, což mě přinutilo se zamyslet nad důvodem toho to jejich počínání. V oddáli jsem spatřil ještě neopravenou část brány, a tak jsem nabral dojmu, že Kiri měla neočekávaného hosta. Byl jsem si vědom, ale jednoho. Co se stane v Kiri zůstane v Kiri, takže se o nějaké informace nebudou chtít podělit. Což se ale možná srazem kagů změní. Když vše bylo vyřízeno, kývl jsem na Nefrit a vydali jsme se dál.


Přesun
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 5:39 pm

Objavila som sa pri bráne a zo sklonenou hlavou som podišla bližšie. To že boli opravy ešte stále v plnom prúde ma veľmi neprekvapilo, skôr som premýšľala čo poviem Hitomi.
Najprv jej hlavne musím vysvetliť prečo miznem neustále z dediny a pripomenúť jej čo sa stalo... a potom jej možno dám jeden návrh.
Pozdravila som sa strážam a pomaličky som vyrazila do dediny.
(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akio Sun Aug 18, 2013 11:42 pm

Po dlouhé cestě až z Tsukikagure no Sato byla mlha hranic naší země vítanou změnou. Sora už se vzpamatovala a tak jsme letěli mlhou k vesnici. Z výšky šlo vidět v mlze že brána už se pomalu znovu staví a možná že bude ještě lepší. 
Přistáli jsme před bránou a Sora se změnila do své oblíbené podoby člověka. U bran stáli stále ANBU, kteří mě nechali v klidu projít. Šli jsme přímo k budově Mizukage-sama předat hlášení o misi.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 12:40 pm

Nakoniec som sa dotiahol rovno k bráne. Možno to bolo ešte moc skoro, ale čo už. Niekde tu som sa len usadil, pustil som sa do pitia čistej vody, ktorú som pri sebe vždy nosil, a len som začal, premýšľajúc, kukať niekde na cestu pred bránou...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 5:38 pm

Doběhla jsem k bráně. Daisuke opět nebyl doma, doufala jsm ale, že na něho někde narazím, proto jsem se celou cestu rozhlížela ohlížela za sebe. Meizu už stál u brány. Už z dálky jsem se na něj usmála.
,,Dlouho jsme se neviděli, co?" spustila jsem místo pozdravu, když jsem doběhla k němu. V tom plášti Mizukage se mi běhalo docela blbě, navíc v tom velkým klobouku jsem nic neviděla. Sundala jsem si ho a připla si ho k pasu prozatím.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 21, 2013 5:43 pm

Zrovna mi skončila hlídka a tak jsem se vracel k bráně. Už z dálky jsem zahlédl známou tvář - Hitomi. Zamával jsem na ní a pokračoval svým tempem k ní. Když jsem k ní dorazil, objal jsem ji a následně ji políbil. "Ty se někam chystáš?" zeptal jsem se hned poté.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 5:58 pm

Mlčky som len prehodil pohľad na Hitomi, ku ktorej čoskoro prišiel aj Daisuke. Len som im kývol a nenápadne som sa uškrnul, načo som sa otočil zas na cestu. Nechcelo sa mi moc kráčať... aspoň som si mohol do jednej z fľašiek nabrať niečo alkoholické. Ale čo už, voda mi snáď vystačí. Aktuálne som aj tak teraz pil len to...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru