Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 8 z 21 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 8 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 8 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sumoru Furasshu Tue Oct 28, 2014 3:25 pm

Dostal som možnosť vybrať si svoj budúci tím. Ta česť. To bude dosť ťažké rozhodovanie, keď ich ani veľmi nepoznám, no Sania a Hideaki by mohli byť dobrý spoločníci. Len by som sa musel viac venovať aj boju na diaľku, keďže Hideaki je Hyuuga, takže je to bojovník na krátku vzdialenosť. A Sania.. Sania je skôr lekársky alebo senzibilský typ. Alebo žeby taijutsu team? To sa uvidí časom. Vyzerá to že by sme spol mohli vychádzať. "Sania Senju a Hideaki Hyuuga, ak je to možné." Povedal som sa usmial sa. Čakal som, čo sa bude diať, ale snáď to prejde, nikto iný asi nieje na výber a taijutsu tém by sa celkom hodil, nie? Obzeral som sa po kancelárií, bolo tu akosi plno, no to mi nijak neprekážalo, mám rád spoločnosť. Sledoval som reakciu svojho budúceho senseia a radného, alebo čo to teraz vlastne bol.

Sumoru Furasshu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Oct 28, 2014 3:56 pm

No poslouchal jsem tedy az kdyz padly jmena tak me malem trefilo. Nakonec jsem se nadechl a rekl.
"S tou divkou z klanu Senju nevidim problem. Hideaki je trochu jina pisen. Nejsem si jisty ze vubec bude mit zajem on o me."
Nevedel jsem jiste zdali je z hlavni nebo vedlejsi rodiny ale to samo o sobe delalo problem pokud by byl z hlavni uz to bude problem no plus muj puvod to je totalni minus. Premital jsem o Hyuugovy.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Oct 28, 2014 5:59 pm

"Tak tedy Sania Sneju a Hideaki Hyuuga." Zopakoval jsem po Sumorovi na znak, že nemám nic proti. Zda tento tým fungovat bude už Já ale nezodpovídám. Od teď to bude Hikarův problém. Sumoru navrhl sice jednoho Hyuugu, ale pevně věřím, že rodina ať už je jakákoli je pořád rodina, a komu v tomto lživém světě můžete věřit více než ní? Když se k tomu vyjadřoval Hikaru, zrovna jsem jeho tým oficiálně zapisoval do záznamu. Chápal jsem ale jeho obavy ohledně tohoto týmu. Jelikož jsem byl až v podezřele dobré náladě jsem Hikarovi nabídl v případě, že by to neklapalo, východisko. "V případě, že Váš tým nebude akceptován kteroukoli složkou týmu, dojde ke přeskupení. Máme tady ještě pár volných jounínu jako Seito Senju." Po těchto slovech jsem svůj zrak upřel na Hanu se Seitem. Že by mezi těmi dvěma něco bylo? Nevím jak mě to mohlo napadnout, ale v jednom z těch rohů místnosti vypadají tak... tak... "Co se týče Vás Seito Senju a Amekage-sama pokud nemáte nic k vyřízení s mou osobou, nepotřebuji Vás zde, ale Seito bude ve vesnici pro případ, že by po něm byla sháňka. Je to přeci Náš další možný sensei." Měl jsem Seita jako pojistku, že by neklaplo to s Hikarem, a taky pro případ, že by se tu objevil další genín, který by potřeboval nějakého opatrovníka.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Oct 29, 2014 2:26 pm

Všetko sa tu zomlelo tak rýchlo. Prekvapilo ma, že Assasin len tak niekde zmizol a nahradil ho nejaký starý dedulo, ktorého som nepoznala. V Assasinovi som mala dôveru...Či môžem dôverovať aj tomuto individuu, to ťažko povedať. Nepoznala som ho, nevedela som, akej je povahy. Zo všetkého najviac som ale dúfala, že neporuší zmluvu medzi Ame a Konohou. Zdvihla som pohľad k Seitovi. Kto je to? Opýtala som sa ho šeptom, aby to nedajbože ten dedo nepočul. Len čo ku nám prehovoril...Samozrejme, myslím, že vám môžem rovno oznámiť, že čoskoro Konohu opustím a vrátim sa späť do Ame. Odvetila som. Ostaneš tu? Opýtala som sa Seita.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Oct 29, 2014 7:06 pm

Naklonil jsem se blíže k Haně a šeptem jí taky odpověděl. ,,Jmenuje se Niboru no Kentaro a je radní, nebo teď asi Hokage. Zastupující Hokage možná." Pokrčil jsem rameny, protože jsem sám nevěděl, jakou funkci teď zastává a zastávat bude. Každopádně je to teď hlavní člen Konohy. ,,Já na srdci nemám nic." Alespoň ne pro vás. Poslední část věty jsem samozřejmě nahlas neřekl. Něco ve mně však vyvolávalo jakousi nedůvěru vůči němu. Možná to chce čas. Pak jsem se otočil zpátky k Haně. ,,Vyprovodím tě k bráně, pokud tedy zde nechceš něco řešit." Hned nato jsem přešel ke dveřím a byl připraven odejít.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Oct 29, 2014 7:52 pm

Zamračila som sa. Ten radný mi nebol vôbec sympatický. Bola by som oveľa radšej, keby som na jeho mieste videla Assasina. Och, to by bolo od teba pekné. Usmiala som sa na Seita. Nie, nie, všetko, čo som chcela, už som vyriešila s Assasinom, tomuto sa spovedať nemusím. Hodila som pohľad na...toho zástupcu Hokageho. Iste chápete, že už musím odísť, Kentaro-sama, v Ame mám ešte veľa povinností. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, som vám k službám. Zatiaľ dovidenia. Jemne som sa uklonila a zmizla na chodbe tak rýchlo, ako sa len dalo. Pfúúú, fakt je mi nesympatický. Poznamenala som potichu, keď sa na chodbe objavil i Seito. Nom, tak teda poďme. Opäť som ho obdarovala úsmevom, vyšla pred budovu a zamierila k bráne. Pomalým krokom. Nechcela som ešte Konohu opúšťať, ale musela som. Aspoň na krátku chvíľu. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Oct 29, 2014 8:19 pm

Otevřel jsem rychle dveře a nechal Hanu projít. Všem v kanceláři jsem kývl na rozloučení a rychle vešel na chodbu. Srovnal jsem krok s Hanou a přemýšlel o těch nových událostí. ,,No, bude to zajímavé. Mám z toho takový divný pocit." Vyšli jsme před budovu a mířili pomalu k bráně. Stále ve mně převládal takový divný pocit.
(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Oct 31, 2014 7:39 pm

Podival jsem se na Somorua Rekl mu. "Kdyz jsi si vybral tym tedy. Tak tedy je bez najit a sraz bude na cvicisti Cislo 1." Pak Jsem se uklonil Radnimu a rekl.
"pokud je to vse tak tedy odchazim."
(pokud me nezastavil tak jsem odesel-Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Nov 01, 2014 8:34 pm

Hikaru, Sumoru, Seito a dokonce i Amekage tak naráz odešli. Že by jim nevyhovovala má přítomnost? Že by si raději přáli na tomto místě vidět opět svého Hokageho Assasina Senju? Do doby, než vyprší platnost Hokageho odstavení ze služby, mě tu budou muset chtě nechtěně přetrpět. Já jsem však na toto místo, jak si možná mnozí mysleli, nebyl přidělen, abych se opět trochu zviditelnil. Tato pozice mi nyní umožnila přístup do složek etc. do kterých bych se pouze jako člen rady a nebo leader Sabisu nedostal, a hlavně je třeba zmínit to, že se nyní má pravomoc udělování rozkazů značně rozšířila, už jsem nebyl omezován pouze na členy Sabisu. "Další." Jakmile se v kanceláři nikdo další nenacházel, vyzval jsem ke vstupu dalšího... takže pravděpodobně Killuniu. Zda ji nebude vadit to, že na Hokagovském křesle nevidí Assasina, uvidíme. Výrok ale byl již stanoven radou, a dokonce jeho platnosti tu budu tvrdnout a náramně si budu užívat ten pocit nadřazenosti, kdy mám právo komukoli udělovat rozkazy.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Sat Nov 01, 2014 9:33 pm

Uslyšela jsem vyzvání, takže jsem se opatrně odrazila od zdi, o kterou jsem se do této chvíle opírala, a vešla jsem do kanceláře. Tentokrát tady byly pouze dvě osoby - já a nějaký dědula, který nejspíše nahrazoval Hokageho. Jelikož mi nechyběla slušnost, uklonila jsem se. Ale při pohledu na něj šlo poznat, jak se změnil můj pohled na lidi. Plamen kolem mě zase utvářel prstenec. A ze zelených očí se rozléval nepříjemný chlad.

"Killunia, nebo také Naomi Nekotatsu. Geninka. Nechci žádný tým, ale misi. Co nejtěžší tady můžete nalézt," rozezněl se místností můj hlas. Bylo to, jako by mluvila sama ledová královna s děsivým ohněm v duši. Bylo mi naprosto jedno, kdo přede mnou sedí. Lidé zestárnou, zemřou. Kdo ví, kolik ještě takových Hokagů uvidím? Plamínek slábl a zesiloval, neustále se měnil, přestože zůstával ve tvaru prstence. "Takovou, která má jen dvě možnosti - úspěch, nebo smrt." Už mě nebavilo jen sedět na zadku a nic nedělat. Potřebovala jsem akci. Něco, kde mohu nasadit svůj krk, kde je člověk jednou nohou v hrobě. Protože já nejsem někdo, kdo bude chodit venčit psy, chytat ztracené kočky a dělat další podřadné práce. Z toho jsem dávno vyrostla.

A jestli tenhle stařík zná legendu o Dracích? A jestli odhadne, že se ve mně jeden ukrývá? Tak ať! Pokud si zkusí zpochybnit mou spolehlivost, nepodaří se mu to. Pokud bude chtít, abych se stala loutkou této vesnice, zklamu ho. A jelikož vypadá jako radní, mám takový pocit, že si nepadneme navzájem do oka. Přeci jen, lidi jako on mě odtud vyhnali, když mi zemřeli rodiče.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Nov 01, 2014 10:08 pm

"Genínka a ráda by ideálně nějakou S rankovou misi?" Znělo to neuvěřitelně. Nebyl jsem nucen se zamyslet pouze nad tím, co by genín na S rankové misi chtěl jiného, než-li zemřít, ale taktéž nad tím od kdy právě genín určuje obtížnosti mise? Pokud by ráda adrenalin. Může ho zažít i ve vesnici. Nebylo to ani deset minut, co jsem měl v rukou papír s problematikou koček ve vesnici... kde jsem ho jen pak ale dal? Já hlava děravá! "Omluvte mne. Něco si najdu a hned se Vám budu věnovat." Jelikož mne nepozdravila, ani já jsem ji nezdravil. No nezapůsobila na mě jako nějaký hulvát, jelikož se na začátku na znak slušnosti uklonila. Její styl jednání s mou osobou však můj pohled na ní nijak nezlepšoval, ba naopak. Hledal jsem papír, na kterým bylo bližší info k těm kočkám ve vesnici. Nerad bych totiž zadání mise jakkoli překroutil. Chtěl jsem to přečíst přímo, jak to tam bylo napsané, ale nemohl jsem najít papír, na kterém to vše bylo.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Sat Nov 01, 2014 10:52 pm

"Nemusí být nutně S-Rank. Myslím, že na takové sólo B-Rank nebo C-Rank se taky slušně zapotím..." opáčila jsem směrem k jeho poznámce. "Taky, pokud nejste naprosto slepý, jste si mohl všimnout, že nejsem žádné malé děcko." Jak se však zdálo, příliš mě neposlouchal, protože začal něco hledat mezi papíry. Vsadila bych se, že mi naschvál dá nějakou misi pro začátečníky. Pokud tak učiní, zbude z toho papíru jen hromádka popela, v tom jej mohu ujistit.

Nesnášela jsem to. Nesnášela jsem, když se mnou zacházeli jako s malým spratkem, co sotva vyšel Akademii. Jak se zdá, ani zde se tomu nevyhnu. Pokud mě tento pán hodně nakrkne, půjdu na návštěvu zase někam jinam. Stejně mě tady nikdo nikdy hledat nebude. Myslím, že by si ani nevšimli, že jsem pryč... Však jsem jen duch, že? Nebo odpad?

Jo, neviditelný odpad je nepřesnější výraz pro mou existenci.

Ale já se nenechám už dál topit. Už ne. Musím se naučit využívat svého daru ohně. Musím ukázat lidem, že přestože sloužím v zájmu rovnováhy, nemohou si se mnou pohazovat jako z kusem hadru. Nemohou mě věčně vidět jako něco podřadného. Nemusí se klanět síle Draků, ale alespoň jejich nositele by uznávat mohli. Ale jak se zdá, svým chováním, které je však naprosto pochopitelné, si zatím něco jako uznání dlouho nebudu moci vysloužit...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Nov 02, 2014 3:27 pm

"Děcko ne děcko ... na tom nezáleží." Řekl jsem Killuni, neberouc v úvahu její styl mluvy. Co pak si myslí, že jsem slepý, když mi podotýká, že není žádné malé děcko? To snad vidím ne? "A tady to je." Promluvil jsem vítězoslavně, když jsem narazil na papír, který jsem hledal. "Píše se tu..." Tu jsem se zasekl, jelikož při podrobnějším čtení obsahu papíru zjistil, že se nejedná tak úplně o papír, který jsem postrádal. "Asi Vám přidělím něco jiného, než jsem měl v plánu." Killunia vypadala psychicky nestále. Skoro se zdálo, že tu každou vteřinou vybuchne. V lidech jsem se vyznal, jelikož jsem to hojně využíval při manipulaci s ostatními, a tak, i když to možná Killunia příliš dát najevo nechtěla, i přes to jsem něco tušil. Při tom mě napadá otázka- proč? Co jsem ji udělal? Že by se ji dotklo to s tím děckem? Jistě psychicky labilní může být každý... i dospělý člověk, ale pokud mě chce přesvědčit o tom, že ji nemám vnímat jako dítě, i když je genín, tak ať změní celkově svůj postoj k dané věci. "Je tady jedna diplomatická mise." Po těchto slovech jsem si prohlédl Killuniu od hlavy až k patě a na chvíli se zamyslel. Mise se nezdála býti jakkoli nebezpečná, ale ne na darmo se na diplomatické mise posílají špičky vesnice. Tak ale proč tedy jsem se rozhodl na diplomatickou misi poslat genína? Mělo to pár svých důvodu. "Pokud tedy nic nenamítáte." Tohoto by si nepochybně Killunia měla vážit. Dal jsem ji možnost volby, tak ať už se vzchopí... přestane se sama ponižovat přirovnáváním k odpadu a sebevědomě promluví.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Sun Nov 02, 2014 10:09 pm

Lidé dělají chyby. A tak i tento radní se zmýlil, když si myslel, že vybuchnu. Ne, já byla až příliš chladná, klidná. Mohlo by se zdát, že bych zabila bez mrknutí oka. A ani by mě to netrápilo. Ani na chvíli bych nepovolila svému vnitřnímu ohni proniknout na povrch. Kdybych mu teď kolem krku omotala svůj plamenný prstenec, pořád bych se chovala až podezřele klidně. V jiných momentech by se tak nedělo. Co mohlo způsobit najednou takovou změnu? (Nápověda: V posledních dnech jsem se dívala na X-Men: First Class a X-Men: Days of Future Past, kde se Magneto chová jako naprostý badass - Killu-chan chce být taky badass xD xD)

Jeho slova se mnou ani nepohnula. Když konečně podal návrh na misi, málem jsem se ušklíbla. Tvářil se, jako by se jednalo o super-mega-extra důležitou záležitost. Diplomatická mise. Asi nevěděl, že jsem už jednu plnila. Ale pořád lepší, než venčit pejsky nebo někde uklízet. Chvíli si jej prohlížely mé bodavé zelené oči.

"Ne, nic proti tomu nenamítám. Diplomatické mise jsou fajn," odvětila jsem po několika dlouhých vteřinách ticha. Nakonec se i zdálo, že bych se mohla trošku uvolnit... "O co se jedná? Poletím někam, kde to neznám? Nebo to bude mise, kterou splním během pár minut pomocí teleportů?" Létání, teleporty... o těchto nezvyklých věcech jsem hovořila až příliš klidně na to, abych si z něj dělala legraci. Ale jak by mohl genin používat portály? Nebo dokonce létání? Ale dokud se zdálo, že si ani nevšímá plamenného prstence kolem mého těla, asi těžko bude dávat těmto slovům přílišnou váhu. No, to je jedno.

Když utnu tohle nesmyslné žvatlání, tak asi nejdůležitější informací bylo, že jsem to přijala... a postavila jsem se k tomu velice, velice klidně.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Nov 03, 2014 3:24 pm

Tato, i když nepřipuštěná změna ve stylu sdělování informací, mě velmi uspokojila. Tak jak rychle jsem nabyl vědomí, že se Killunia sama ponižuje přirovnáváním k odpadu, jsem ho i odbyl. "To rád slyším, ale neberte to na lehkou váhu. Jedná se o misi ranku A, a když vezmu v úvahu Váš původ, jste jediná, kdo se na ní hodí." Ano, věděl jsem něco o nositelích draků, ale byly to pouze nepodložené, nedůvěřivé a nesrozumitelné samostatné celky, a však i tolik málo mi postačilo k tomu, abych udělal takové rozhodnutí, že pošlu genína na A rankovou misi. Tato mise není takto rankována pro nic za nic, a tak doufám, že jí nepodcení. "Vydáte se do Tsukigakure no sato obnovit vztahy Konohy s Tsuki. Za poslední válku tato vesnice musela snášet příliš bolesti, a jaksi jsme kvůli tomu všemu plánování bojů na ní zapomněli. Jde o to, že jsme nesplnili naši část dohody jakož to alianční vesnice." Jednalo se o pořádnou paseku způsobenou nezodpovědným přístupem k vedení války s Iwagakure no sato. Mnozí jouninové by se na toto nehodili. Popravdě ani Já si netroufám obhajovat činy této vesnice před někým jako je Tsukimaru. Něco mi však říká, že v tomto můžu důvěřovat Killunii. Je to ten nevyslovitelný pocit, jako když Tsunade začala věřit, že Naruto je ten, kdo dokáže ostatní zbavit bolesti, a tím zachránit svět. Zda se pletu, uvidíme. "Na tobě bude se vlastní hlavou představit u bran Tsukigakure no sato ve jménu Konohy a obnovit naše vztahy s Tsukigakure no sato." Killunia disponovala taky jedinečnými schopnostmi, které sice nedokážu někoho přimět druhému odpustit, jelikož se něco takového nedělá násilnou cestou, ale tímto Killunia bude působit jako úctyhodný velvyslanec.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Mon Nov 03, 2014 6:32 pm

A-Rank? O co se může jednat, když je to až A-Rank? A jak je možné, že se na ni hodím pouze já? To neví, že já jsem ta nejméně spolehlivá osoba z celé této vesnice, protože ji mohu během několika minut "zradit", pokud mi to nakážou Váhy? Chvilku mě to překvapovalo, poté mě však opět zalil klid a já na sobě nedala znát jedinou známku emocí, které by ve mně měly být přítomny.

Takže Tsukigakure? Tuto vesnici jsem nikdy nenavštívila, ani Killuni ji neznal. Jak se zdá, Konoha si s ní chtěla udržet dobré vztahy, což se nejspíše nepodařilo, protože se tam muselo stát něco vážného. Něco, co tyto vazby zpřetrhalo. A já jsem je měla nějakým způsobem navázat zpátky. Neměla jsem ponětí, jak bych mohla zrovna já vykonat tuto práci. Možná mě vybral kvůli tomu, že nemohu lhát? Ale tohle zrovna příliš velké množství lidí neví - valná většina si myslí, že když draci umí mluvit, tak jsou to prohnaní lháři.

"Myslím, že se o to mohu pokusit," promluvila jsem nakonec. "Nic neslibuji, stát se totiž může všechno, ale určitě se vynasnažím, jak nejlépe to půjde." Necítila jsem se jako ta pravá na jednání mezi vesnicemi. Sloužím přeci něčemu mnohem vyššímu... i když vlastně... no, to je jedno. Nyní jsem ninja ve službách jedné vesnice, takže musím jednat v jejím jménu. "Jen, pokud tedy smím, bych chtěla vědět, jak přesně má probíhat má mise, protože... jsem tak trošku nikdy nepracovala jako velvyslanec..." ... což však bylo naprosto pochopitelné, vzhledem k tomu, že jsem genin. A taky mě nikdy nikdo jako diplomata nechtěl...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Mon Nov 03, 2014 11:53 pm

Cesta do kanceláře Hokageho byla vlastně už taková zaběhlá rutina. Od doby co jsem byl povýšen jsem měl hodně povinností a práce. No bohužel posledních pár dní nepřišel žádný příkaz z vrchu a tak jsem si možná přišel trochu opomíjený. Většina shinobi byla odeslána na mise a já jsem tedy zůstal tak trochu na stráži, kdyby se ve vesnici něco stalo. Kvalitních senzibilů asi nemáme plné sklady. Bohužel, já jsem se začal prostě a jednoduše nudit. Procházel jsem klidně chodbu s vědomím že nikam spěchat nemusím když tam má návštěvu a ze mě zářila taková pozitivní aura. Skoro jako Sněhurka, když po ránu prozpěvuje. I já jsem si v klidu pobrukoval a na všechny se uculoval.  
Pozdravil jsem strážné shinobi s úsměvem a sedl jsem si na lavici, která byla před dveřmi hokageho kanceláře. Cítil jsem tam dva lidi a ani jeden z nich nebyl Hokage tak jsem byl na chvíli trochu znepokojený, ale stráže stáli klidně a nic jinak nevypadalo podezřele a tak jsem jen čekal co přesně mě tam čeká.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Nov 04, 2014 3:35 pm

"Je to poměrně jednoduché. Myslete pouze na fakt, že jednáte většinou se staršími lidmi a nikoho slovně neurážejte. Dále, pokud k tomu nebudete vyzvána, nijak neútočte ani v obraně na Tsukigakure no shinobi." Killunia si určitě byla vědoma toho, že ji nelze snadno zabít a je samozřejmé, že kdyby zvážila situaci, že je pro ní smrtelně nebezpečná, jistě by se bránit měla, ale Tsukigakure no shinobi můžou jakkoli zkontrolovat její úmysly. Jakkoli ji můžou chtít přimět k tomu, aby na ně zaútočila, a pak by ji bez milosti zabili. Měli by k tomu i oprávnění, jelikož by zaútočila na jejich půdě. Když je něčí půda, jsou i jeho pravidla, takže i když to zní nespravedlivě, je třeba to respektovat. "A poslední rada, zachovejte si svou důstojnost." Každý má svou důstojnost a na diplomatických misích je důležité, aby jste nepůsobili podřadně... není tím myšleno, že se máte nad ostatní povyšovat, ale že se nemáte ponižovat. "Takto Tsukikagemu sdělíte naše omluvy a budete se snažit trochu napravit naše vztahy. Tsukikage si určitě hned domyslí, která bije, takže se nebojte."
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Wed Nov 05, 2014 8:56 am

Přikývla jsem. Dostala jsem asi vše, co jsem potřebovala, takže už teď zbývalo jen vyrazit. A jelikož jsem líná, povezu se na svém velkém černém drakovi.

"Pokusím se nezklamat. Na shledanou," rozloučila jsem se a uklonila jsem se. Následně jsem se otočila a vyšla ve z kanceláře. Tady jsem byla hotová. S plamenem, který mě teď následoval jako ocásek, jsem prošla dveřmi, čekajícímu jsem naznačila, že může dál, a pak jsem zamířila ke schodům na střechu. Proč, ptáte se? To se dozvíte za chvilku. Jakmile se tedy nade mnou objevilo nebe a do tváře mi vletěl vítr, kousla jsem se do prstu a začala jsem skládat pečetě. Kuchiyose no Jutsu. Přivolala jsem Makiho a řekla jsem mu, aby přivedl Sarthase, většího ze dvou dračích spojenců. A jakmile se vytvořil portál, trvalo jen pár minut, než se nad budovou vynořil obrovský černý plaz, který mě jen nabral na svůj hřbet a zamířil směrem k Tsukigakure no Sato.

(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Wed Nov 05, 2014 4:11 pm

Po chvíli se z kanceláře vynořila mladá pobledlá dívka s plamenem za zády, kývla na mě že můžu vejít a odešla. Jen jsem se za ní udiveně ohlédl a dál jsem to už neřešil. Vstal jsem, dvakrát jsem zaklepal a energicky jsem vešel do kanceláře. Za stolem seděl jakýsi starší muž už nějakou dobu za zenitem v hábitu, který nosí členové rady vesnice a tak jsem si věci tak nějak spojil dohromady a hned mi to docvaklo o koho asi půjde.
"Zdravím pane,.." lehce jsem se pozastavil, jelikož jsem přesně nevěděl o koho jde, ale nakonec jsem to uhrál do outu. "Uzumaki Shinji" představil jsem se poměrně pyšně a lehce jsem se uklonil. Na tváři nechyběl ani přívětivý úsměv. Přece jen jsem nepatřil mezi shinobi co by si mohli nějak dovolit znevažovat vyšší autority a ani by mě to nenapadlo. Sám jsem ovšem uvažoval nad tím, pro co jsem vlastně přišel. Mise, nebo snad tým? Člověk by chtěl tolik věcí, ale všechno jen tak vychrlit nemůžu. Nebo můžu?
"Měl bych zájem o některé techniky." řekl jsem nakonec s klidem. Nakonec jsem se rozhodl k sebezdokonalování místo toho abych chodil na mise. Přece jen nejspíš teď nebude potřeba někoho jako jsem já. Stále jsem si snažil zdůvodňovat proč tady trčím. Ovšem stále jsem se usmíval a čekal.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Nov 05, 2014 7:02 pm

"Zdravím Shinji." Shinji rozhodně zapůsobil slušně. Hokage ne Hokage, umět se chovat je samozřejmostí. Neprokazujeme tímto slabost, ba naopak. Působíme takto důstojně, nezlomně... charakteristiky tohoto se zdály býti stejné nebo podobné, ale pouze jiná slova. Tímto jsem však chtěl pouze přiblížit jediný plus pro který nenacházím slov a vystihuje všechny zmíněné a i ty nezmíněné přídavná jména. "Směle do toho." Byla to netradiční věta, kterou lze zareagovat na Shinjiho požadavek, ale na místě taky byla, nelze to popřít. Hodila se a aspoň jsem tak pro jednou nepůsobil jako ten mrzutý stařík. Do teď by se dalo říct, že jsem působil mrzutě, ne ale v Shinjiho případě, ale u jiných konohagakure no shinobi, ale nebyl jsem jim. Byl jsem dychtivým a ambiciozním staříkem, který měl jisté zásady... no humor jsem ale nepostrádal a trochu toho optimistického přístupu jsem taky jednou za čas projevil.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Wed Nov 05, 2014 8:23 pm

No jak se popsat jednoduše,.. vlastně jsem jen stál. usmíval se a čekal odpovědi staříka. Čekal jsem tak nějak kladnou odpověď, přece jen rozvoj mladých shinobi je základ, no ne? Zamítnutí by mě ovšem určitě celkem překvapilo, ale nestalo se tak. I přes to že jsem tušil že přijde kladná odpověď, můj úsměv se o něco rozšířil až k uším. Takovým dětským nadšením. Nejspíš jsem už překračoval hranice dospělosti, ale sám jsem se s tím ještě neztotožnil. Ovšem o tom si mohl pan radní udělat vlastní názor.
"Etoo,..." zamyslel jsem se usilovně a na chvíli to snad mohlo vypadat jako kdyby si snad mladý rudovlasý shinobi předtím než jsem vstoupil nerozmyslel co vlastně chce. A přesně to bylo pravdou. Hlavou mi lítali různé kraviny a to jsem se opravdu soustředil. Co jsem to chtěl? Vzpomeň si!
"Chidori!" zvolal jsem jako kdybych právě objevil novou techniku. Přeci jen tohle je známá technika, hlavně tím že se díky ní dostanete nejrychleji k dívčímu srdci. I legendární Kakashi to může potvrdit. Nebo to bylo raikiri? Sám pro sebe jsem se zlomyslně ušklíbl a tak nějak jsem doufal že to nepůjde vidět i navenek, ale nejspíš troška unikla. Ne každý dokázal ocenit tuhle moji stránku a tak jsem si jí alespoň před lidmi jako je tady pan radní nechával pro sebe. "dále bych chtěl svitek na Kuchyiose no Jutsu hada a,...to bude všechno" konečně jsem spokojeně dokončil svoje úvahy a zakončil je s úsměvem. Měl jsem ještě pár věcí co bych se rád naučil, ale většina z nich byla majetkem našeho klanu, tudíž pečetící techniky. Takže jsem k nim měl volný přístup.
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Nov 10, 2014 7:46 pm

"Kuchyiose no Jutsu slouží pouze k naučení pečetí, sloužících k přivolávaní, ale nelze si tímto podmínit již nějaké zvíře. Musíš s nim podepsat smlouvu." Možná jsem jeho prosbu ohledně kuchyiose no Jutsu hada špatně pochopil, ale pokud ne, tak na tokebutsu jounína se trochu více spletl, když čekal, že po naučení kuchyiose no Jutsu jednoduše něco přivolá. Takhle to tady nefunguje. Pak tady byla jeho žádost ohledně Chidori... vskutku neobvyklé, a ano.. směl se jej učit, ba dokonce naučit, ale počítal se všemi nevýhodami? "Jsi obeznámen s nevýhodami chidori, když nemáš sharingan?" Bez sharingan s refexy jste na tom hůře než-li geníni, a to můžete být i shinobi S rankového kalibru. Kdyby genín byl dostatečně rychlý a šikovný, což není u genína vůbec vyloučeno, útoku chidorim ne jen že se ubrání, ale skolí k zemi svého nepřítele jednou ránou v protiútoku, a ten nemoci se hnout, jelikož to vůbec nezaregistruje... skončí na zemi.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Tue Nov 18, 2014 4:49 pm

V klidu jsem stál před staříkem a jeho slovům přikyvoval. Zhruba jsem tušil o čem mluví a tak jsem neměl nějaký důvod mu skákat do řeči nebo tak něco, což jsem dělal s velkou oblibou. Vypadalo to že tenhle člověk opravdu ví o čem mluví a,.. no co jsem mohl čekat od člověka co sedí na téhle židli. Sám jsem se nad svojí hloupostí zasmál, spíš jen tak v duchu. Není toho moc k smíchu.
"Ano, vím o tom." řekl jsem trochu nerozhodně. Sám jsem měl určitý plán, ale možná že ve mě vyvolal na okamžik určité pochyby. Možná že by byla vhodná jiná technika, ale,.. 
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Nov 21, 2014 7:40 pm

Před kanceláří se objevil portál a z něj jsem vystoupila já. Rudá plátová zbroj jen zachrastila, oznámila úspěch mé mise. Avšak abych se ještě raději ohlásila formálně, zaklepala jsem na dveře a vyčkala jsem na vyzvání. Ať už by tu stál ve frontě kdokoli, nechala bych jej projít a slušně bych si počkala, až na mě dojde řada. Vracím se sice s misí, avšak ta není o nic více důležitá než by mohl být kdokoli jiný. Maki mezitím portál zavřel ze svého světa a nechal mě dělat mou práci, když on dokončil tu svou.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 8 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 21 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru