Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 9 z 21 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 9 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 9 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Nov 21, 2014 8:13 pm

"Tady to je propustka do archivu technik v Konohagakure no sato." Řekl jsem Shinjimu podávajíc propustku do archivu, kterou jsem právě napsal a označil svou pečetí. Tato propustka byla limitována na to, že se z archivu může vzít pouze techniky, o které mě žádal. Svitek na chidori jsem totiž v kanceláři neměl a Kuchyiose no Jutsu žel také ne. Archiv je hlídán jednotkami anbu, a Ty si už dají pozor na to, aby se nevrtal v něčem, v čem by neměl. "Omlouvám se, ale tímto naši konverzaci ukončuji. Mám před sebou setkání Kagů, a rád bych se na něj ještě připravil." Po těchto slovech jsem poskládal pečetě, a za mnou se objevil klon, který si poté, co jsem se odebral k odchodu, usedl na moje místo za stolem. Srazy Kagů jsou pověstné tím, že z pravidla jsou zdlouhavé... uvidíme, zda tento sraz tomuto pravidlu dostojí. Jakmile jsem otevřel dveře, všiml jsem si Killuni. Chtěl jsem zjistit, jak dopadla její mise, ale na to žel nyní nebyl čas. Už tak jsem meškal. Zdržet se zde s Killuniou by nebylo v momentální chvíli přínosné . "Zdravím vás Killunia-san. Omlouvám se, ale věnovat se vám bude můj klon, který je v kanceláři. Vyrážím na sraz Kagů jako náhrada za Hokageho a pravděpodobně meškám. Na shledanou." Nečekal jsem na odpověď Killunii, jelikož jsem na to nyní neměl čas. Snad to pochopí.

Přesun
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Fri Nov 21, 2014 9:17 pm

Procházel jsem se Konohou, až jsem se rozhodl, že by bylo dobré, se zase někdy ohlásit v kanceláři. Už to byl nějaký ten víkend, co jsem zde byl naposled. Dneska jsem to však chtěl napravit. Vystoupal jsem po schodech a stanul na chodbě, která vedla ke dveřím. Před dveřmi zrovna čekala Killunia. Kývl jsem na znamení pozdravu a opřel se o zeď kousek od ní. Přemýšlel jsem, co vlastně bude můj důvod návštěvy v kanceláři. Mohl bych požádat o nějakou misi, nebo o techniku. Trénink by mi prospěl. Každopádně na přemýšlení bude ještě dostatek času.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Sun Nov 23, 2014 10:14 am

Než jsem stihla vůbec vstoupit, už se hnal ven Kentaro a tím, že se mi bude věnovat klon. No, jediné, co jsem chtěla udělat, bylo odevzdat splněnou misi, takže jsem počkala, až originál odejde. Otočila jsem se na klona v kanceláři a trochu jsem se pousmála.

"Chtěla jsem oznámit, že jsem misi splnila, ale myslím si, že to brzy snad zjistí i originál. Já se tedy odeberu k tréninku, kdybyste mě tedy hledal, najdete mě na cvičišti," oznámila jsem s lehkým hlasem, jenž mi byl v posledních měsících, možná i letech, tak cizí. "Na shledanou, Kentaro-san." Ještě jsem se tedy rozloučila, než se mé vlasy rozvlnily, jak jsem se otočila. Kývla jsem na pozdrav Seitovi a poté jsem se vydala z budovy Hokageho rovnou na cvičiště, kde jsem hodlala zkusit zrealizovat jeden nápad.

(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Nov 23, 2014 6:09 pm

Jakmile Killunia vyšla z kanceláře, tak jsem se dostal na řadu já. Netrvalo to ani tak dlouho, jak se někdy stávalo. Přešel jsem tedy ke dveřím a lehce zaklepal. Chvíli jsem raději počkal, pak opatrně otevřel dveře a vešel dovnitř. ,,Dobrý večer." Řekl jsem radnímu a postavil se před stůl. ,,Doslechl jsem se o tom srazu, ale tohle můžu probrat i s Vámi." Tím jsem narážel na to, že zde byl klon a ne originál. ,,Chtěl bych požádat o nějakou misi nebo techniku." Na chvíli jsem se zamyslel a vyhodnotil situaci. ,,I když mise bude vhodná asi až po srazu, protože kdo ví, jak to dopadne." Tyhle srazy totiž nikdy neprobíhaly v klidu. Nic dalšího jsem už neříkal a čekal, co odpoví Kentaro. Jestli vůbec něco odpoví, protože jsem si zatím nebyl dost jistý, jaký postoj vlastně k sobě zaujímáme.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Nov 24, 2014 6:22 pm

"Dobrý večer Seito." Můj osobní vztah ke klanu Senju sice nebyl na vysoké úrovni, kvůli mým sporům se současným Hokagem, ale jedná se o klan, který je spoluzakladatelem této vesnice, a tak už jen k uctění vesnice jsem se k němu stavěl neutrálním postojem. O Nanadaime Hokagem to ale říci nelze a nemohl jsem se spokojit ani s tím, že jsem jej odstavil z funkce, jelikož jsem jej považoval pořád za velkou hrozbu, která když se do toho opře, dokáže mi zkazit plány, a proto jsem dával dohromady plán, který by docílil jeho likvidace. "Tak tedy máte nějakou představu o technice?" Seito měl pravdu, co se týče misí. Nyní bude nejlepší, když budeme držet všechny shinobi ve vesnici připravené na nejhorší. Čeho jsem se ale čím dál tím více bál, byly nepokoje v Hi no kuni, které pořád nepřestávaly.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Mon Nov 24, 2014 7:41 pm

Na chvíli jsem se zapřemýšlel a sedl si na židli. I když mi Kentaro nedal žádný pokyn, ale mě tak strašně bolely nohy. ,,No, uvažoval jsem o tom, že si zkusím otevřít druhý element." Byla to pro mě docela vzrušující představa, ale ještě jsem nevěděl, jestli se mi podaří druhý element ovládnout. Suiton už jsem měl zmáknutý, ale tohle byla pro mě nová výzva. Taky jsem chtěl mít nějakou pojistku pro mojí ochranu. Nechtěl jsem být paranoidní, ale jako Assasinův bratr jsem to teď zrovna nevyhrál. ,,Dělal jsem pár pokusů a jako druhý element mi vyšel Fūton." Jen tak jsem se na něho pousmál a pokračoval. ,,Takže bych prosil Fuuton: Shinkyuu Gyaku a Fūton: Shinkūjin, pokud jsou zde k mání." Taky se mi nelíbila rostoucí moc Sabisu a s ní spojené věci. Jak nad tím takhle více uvažuji, tak toho moc pozitivního nevidím. Každý to však vidí z jiného úhlu a možná tyhle věci budou nakonec pro Konohu rozhodující.
(Fūton: Shinkūjin u téhle techniky nemůžu nikde najít, co je za rank...)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Nov 25, 2014 7:16 pm

Seito mě na chvíli zarazil. Netipoval bych u člena klanu Senju fuuton, ale matička příroda je nepředvídatelná. Navíc proti zákonům přírody to nejspíš zase tak nebylo. Spíše se jednalo o vzácný úkaz, jelikož fuutonova podstata je vzácná již sama o sobě., a když se vyskytne ještě u potomka klanu Senju... páni. "Žel, tyto techniky zde v kanceláři k dostání nejsou jelikož se zde nachází pouze jaksi ty běžně užívané. V archivu vesnice je ale nalezneš. Pokud chvíli vydržíš, napíšu Ti propustku, aby Tě tam pustili." Na propustku, kterou jsem označil pak mou osobní pečetí jsem i napsal přesný počet technik a typ, pro které si do archivu má zajít. Přeci jen v archivech Konohy je mnoho i dalších věcí, které by se jen tak někomu do rukou dostat neměly. Právě z tohoto důvodu jsou návštěvníci nepřímo hlídání jednotkami anbu, ba nyní i jednotkami sabisu. Záleží v kolik hodin si to tam Seito namíří, tím pádem jakou směnu zastihne. "Tady prosím, přeji krásný trénink." I batole by poznalo, že to nebylo řečeno upřímně, ale spíše ze zdvořilosti. Co se dá ale dělat? Ne s každým ve vesnici musíte vycházet (Fūton: Shinkūjin- rank C a Futon: Shinkūgyoku- rank B).
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Nov 25, 2014 7:39 pm

,,Vydržím." Podíval jsem se na něho a zároveň ho sledoval při psaní propustky. Moc dlouho to netrvalo a já už svíral potřebný dokument v ruce. ,,Děkuji." Ze slušnosti jsem poděkoval, ale nic víc jsem tomu nemusel dodávat. Pak jsem se postavil ze židle a udělal pár kroků ke dveřím. U nich jsem se zarazil a chtěl se ještě zeptat, co zamýšlí s Amegakure, protože mi na tom docela záleželo. Pak jsem si ale uvědomil, že Kentaro by mi to stejně asi neřekl, takže jsem to prozatím nechal být. Místo toho jsem otevřel dveře a pomalu vyšel na chodbu. ,,Na shledanou." Zavřel jsem za sebou dveře a kráčel pryč.(přesun)
(Díky za ranky).
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uzumaki Shinji Sun Nov 30, 2014 6:14 pm

Po chvíli jsem dostal svitek s povolením do archívu a tak jsem ho přebral, věnoval jsem nadřízenému milý úsměv poděkoval jsem. Poté se zvedl, udělal klona a z kanceláře odešel a tehdy jsem z kanceláře odešel i já. Co jsem potřeboval, to jsem dostal a tak jsem se vydal ven z kanceláře Hokageho. Odešel jsem dřív než se tu stihlo objevit plno dalších lidí


//přesun - opožděně
Uzumaki Shinji
Uzumaki Shinji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Dec 05, 2014 3:31 pm

Touhle dobou už by v kanceláři měl být jen jeden člověk, možná klon Hokageho nebo radní vesnice. Nebo klon radního. Nebylo tu moc možností na výběr. Snad ještě Hokageho bratr a to bylo vše. Ani jedna z těch možností by mě nepřekvapila, ani jedna by neznamenala problém pro to, co jsem nyní měla na srdci. Došla jsem k jednoznačnému závěru a doufala jsem, že mu nyní bude vyhověno. Jistým, rozhodným krokem jsem došla ke kanceláři. Každý schod před ní byl jako nová podpěra pro jistotu, že činím správně. Zaklepala jsem na dveře a vyčkávala na další okamžik, který změní můj život. Stal se z toho rituál. Snad bude tahle změna lepší než ta před ní.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 05, 2014 6:03 pm

Soshi

Dlouho jsem přemýšlel. O všem - o tom, čím chci být, co chci dělat.. a dospěl jsem k jedinému závěru - chtěl bych být diplomat nebo posel. Podíval bych se do jiných krajů, smál bych se s jinými lidmi. Ano, můj svět byl naivní. Ale byl veselý i přes veškeré útrapy.
Když jsem vyšel nahoru po schodech, v ruce jsem ještě stále držel knihu pohádek, kterou znalo snad každé dítě.
Před dveřmi už někdo stál. Když jsem zjistil, že je to Yaeko Uzumaki, vesele jsem se usmál a uklonil. Měl jsem skutečně dobrou náladu. A jak by ne? Spousta dětí se měla dobře a dvě se dokonce uzdravovaly. Byl to skvělý pocit.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Dec 05, 2014 6:11 pm

Postávala jsem přede dveřmi už hodnou chvíli, když jsem zaslechla kroky. Otočila jsem se a usmála.
"Soshi-kun!"
Kývla jsem na znamení pozdravu. Pozorně jsem se na něj zadívala. Zdálo se, že se od našeho posledního setkání vůbec nezměnil. Zajímalo by mě ale, jak pokročil. Už to byla nějaká doba. Kdo ho asi trénuje teď? Sjela jsem pohledem ke knížce pohádek a jen to prohloubilo můj úsměv.
"Dobrý výběr," ukázala jsem na knihu.
Vždycky jsem chtěla děti. Sama jsem se divila, že ještě nepřišla příležitost je mít. Předčítala bych jim přesně takovéhle pohádky. Už mám na to nejvyšší čas.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 05, 2014 6:48 pm

Soshi

Podíval jsem se na knihu a možná jsem trochu zčervenal.
"Já si ji nečtu pro sebe. Tak malý zase nejsem. Ale děti v nemocnici ji zbožňují, kor, když některé z pohádek ožívají..." spiklenecky jsem na ni mrkl.
"Jak se máte?"
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Dec 05, 2014 7:04 pm

Ožívající pohádky? Neptala jsem se.
"Velmi dobře," nadhodnotila jsem svůj současný stav. "Chystám se na malou změnu práce."
To bylo vše, co jsem zatím o oné změně věděla. Ještě jsem se nerozhodla. Zároveň to ale vysvětlovalo, proč stojím přede dveřmi a nečekám za nimi jako asistentka Hokageho.
"Co ty, Soshi-kun?" otázala jsem se a vzápětí jsem reagovala na jeho předchozí slova. "Takže sis v nemocnici našel přátele?"
Chodit dětem číst do nemocnice... Vždycky se zdál až příliš hodný na to, že se vydal cestou ninji. Jen to posilovalo můj příjemný pocit bezpečí a klidu, který se mě dnes držel jako klíště.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 05, 2014 7:39 pm

Soshi

"Já vlastně také přišel změnit povolání. A nemocnice byla jediné místo, kde mě vždy viděli rádi. Chodím tam už od mala..."
Schválně jsem neřekl "od doby, co jsem dostal poprvé přes tlamu", Yaeko vypadala dnes stejně optimisticky jako já, nehodlal jsem jí kazit den.
"Jen ještě nevím, co budu. Být shinobim mě ale nebaví. Je to moc... je nás moc. Pořád se všichni připravují na válku. A když vypukne, stejně to odnesou obyčejní lidé. Lidé, kteří se mohou bránit jen tím, co sami dokážou. Myslím, že by měli mít větší respekt a obdiv nás "výjimečných..."
Klopil jsem zrak, jako bych se za svá tvrzení styděl. Možná jsem se bál, že zase dostanu nabito. Ale Yaeko působila dojmem důvěryhodného člověka.
"Chtěl bych pomáhat obyčejným lidem tady ve vesnici. Nebo být poslem. Nechci bojovat..."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Dec 05, 2014 7:53 pm

Tohle bylo zajímavé. Ale nebýt bojovat a nepotřebovat umět bojovat jsou dvě rozdílné věci. Tak krutý je náš svět a žádný lepší není.
"Svět potřebuje shinobi," pokrčila jsem rameny. "Na druhou stranu to, co nejvíc potřebujeme, nás nejčastěji zničí."
Posadila jsem se na lavičku vedle dveří. Vypadalo to, že to tu bude ještě na dlouho.
"Řeknu ti tajemství," nadhodila jsem a poklepala na dřevo vedle sebe, aby se také posadil. "Jako malá jsem chtěla být medička a pomáhat tak lidem. Ale mám fóbii z krve. Překonanou, řekla bych, ale stejně..."
Zadívala jsem se do dálky. To je ale paradox! Kunoichi a s takovýmhle strachem! Chtěla jsem tím ale hlavně říct, že i člověk se šlechetnými cíly, odlišný od ostatních, může mít stejné povolání. Jen v jiné oblasti. Já se stala kunoichi, i když bych nikdy nemohla pracovat v nemocnici na operačním sále. On se mohl stát archivářem, poslem, knihovníkem, učitelem na Akademii... Pousmála jsem se. Učitel by k němu v mých očích pasoval nejvíc.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 05, 2014 8:34 pm

Soshi

Poslechl jsem a posadil se vedle ní. Knihu jsem položil vedle sebe a ruce jsem složil do klína.
"Vím, že kdybych chtěl, dokážu lidem ublížit. Moc ublížit. Vím, že kdybych chtěl, budu dobrý shinobi. U mě to není o strachu, ale o přesvědčení, že každý může být stejně potřebný i bez svých schopností..."
Podíval jsem se na ni. Zacházeli jsme do příliš depresivních témat.
"Slyšel jsem, že má být zvolen nový Hokage. Nevíte, kdo to může být?"
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Dec 05, 2014 8:41 pm

Tohle pro mě nebyla šťastná volba tématu. Vypadalo to, že jsem při jeho nové otázce trochu zbledla. Možná to bylo jen zvláštní uspořádání stínů a světla v mé tváři právě v tu vteřinu, kdy se zeptal. Pak to zmizelo. Normální výraz. Dalo mi práci si ho teď udržet.
"To opravdu netuším," odpověděla jsem upřímně.
Ani jsem se nesnažila předstírat, že by mě to zajímalo. Samozřejmě jsem chtěla, aby byla vesnice v bezpečí. Toužila jsem po tom celým svým srdcem, ale náhlý Hokageho odchod mě svým způsobem zranil. Nebylo to fér. Naivně jsem si myslela, že to vůči mě není fér. Udělala jsem toho tolik a nezasloužila jsem si za to ani jediné slůvko pro vysvětlení. Ale vždyť už jsem to říkala. Náš svět není zrovna dobrák od kosti.
"Dokonce ani nevím, kdo na nás bude čekat v kanceláři," dodala jsem, aby byla má odpověď kompletní.
Ani na tom nebylo nic, co by se mnou mohlo emočně hnout. Ani jedna z možností nebyla vyloženě špatná. Alespoň z těch, které mi přišly na mysl.
"Jsem si ale naprosto jistá, že Hokageho volba bude moudrá."
A zřejmě jediná, se kterou bych mohla nesouhlasit. Z malicherného důvodu - tato volba znamená jeho odchod.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 05, 2014 9:46 pm

Soshi

"Já jen doufám, že nebude jako můj..." zarazil jsem se a chvíli mlčel.
"...jako Mizukage." sklopil jsem smutně oči.
"Nechci tu být zavřený jako v králíkárně a pro samé přípravy na válku ani nevidět sluneční světlo. Nemohl bych si užívat krás, které se skrývají v malých věcech..."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Dec 05, 2014 9:57 pm

S Mizukagem jsem také neměla zrovna dobré zkušenosti. Sice jsem ho ve skutečnosti neznala, ale pořád jsem měla v živé paměti jeden balíček, který mi byl doručen do kanceláře. Byla hlava Tsuchikageho.
"Některé z nás naše práce... zkazí, byť její původní účel je ryze dobrý," odhodlala jsem se po chvíli ticha promluvit. "A některé zlepší. Věřím, že ty budeš ten druhý případ, ať už se rozhodneš pro jakoukoli úlohu."
Pokud se tedy život dá skutečně dělit na dobro a zlo.
"Ale pověz mi," změnila jsem téma. "Dostal jsi tým? Senseie?"
Zajímalo mě, jak to bude, pokud se rozhodne pro změnu. S týmem a senseiem by to bylo těžší než bez něj.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sat Dec 06, 2014 6:36 am

Soshi

Zavrtěl jsem hlavou. "Ne, nedostal. Ale byla to moje vina. Já jsem se o žádného ani neucházel. Nebudu zabírat místo lepším. Raději bych byl sám, abych někoho netáhl ke dnu, když máme vesnici plnu skvělých a talentovaných shinobi."
Povzdechl jsem si.
"...Já vlastně nevím, co chci, a to je moje nejvěší chyba. nikdy jsem se nerozhodoval. Rozhodl jsem se jen dvakrát a pokaždé to skončilo špatně..."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Dec 06, 2014 11:01 am

Potutelně jsem se usmívala.
"Co ten smutný tón? Jak by mohlo to, co rozhodneš smutný, být něčím, co tě v životě dovede ke štěstí?"
Rozhodla jsem se zkusit mu trochu poradit. Prohlédla jsem svoji tašku, než jsem našla kus papíru a tužku. Byla jsem připravená mu ty věci podat, pokud by se mu můj nápad líbil.
"Když jsem měnila zaměstnání a měla možnost výběru, nadepsala jsem si na papír všechny ty možnosti a k nim jednotlivé plusy a minusy, které by mi to přineslo," poznamenala jsem.
Nebyla to žádná zvláštní metoda. Ale mě pomáhala najít tu nejlepší možnost. A i kdyby se rozhodl špatně, je mladý. Vždy může změnit pole působení.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Dec 06, 2014 1:48 pm

Tí dvaja mohli počuť divné šušťanie, ako keby sa k nim blížila hromada papierikov. Veruže to i pravda bola. Vzhľadom k tomu, že ma cestou zastavovalo až príliš veľa ľudí, som si zvolila som si tento spôsob prepravy, aby som sa sem dostala čo najrýchlejšie. Nie že by mi tá pozornosť vadila, len som sa akosi nemohla dočkať toho, až sem dorazím. Pred Yaeko a Soshim sa z približne stovky papierových motýľov formovala postava. Teda ja. Žiarivo som sa na nich usmiala, mala som viditeľne dobrú náladu. Zdravím vás, dnes je ale pekný deň, že? Vykročila som pomaly k dverám a natiahla k nim ruku. Pokiaľ ste si sem prišli niečo vybaviť, trošku počkajte, myslím, že to nebude trvať dlho. Zavolám vás. Milo som sa na nich oboch usmiala a vstúpila do kanclu, kde som uprela už chladný pohľad na Radného sediaceho za stolom. Alebo skôr, jeho klon. Vedela som, že jeho originál sa nachádza na stretnutí Kage. Prajem pekný deň. Pozdravila som sa mu a postavila sa do stredu miestnosti. Nebudem chodiť okolo horúcej kaše, poviem vám to narovinu. Už tu viac nemáte právo sedieť, teda aspoň kým som tu ja, pretože som bez vášho vedomia bola zvolená za nového, deviateho Hokageho. Žiadam vás preto, aby ste si vzali svoje veci a okamžite opustili kanceláriu. Vravela som to vľúdnym, pokojným tónom. Nevedela som, ako bude ragovať, ale pevne som dúfala, že to prebehne bez akýchkoľvek problémov. Možno som bola v tomto naivná. Ale tak čo už.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Dec 06, 2014 8:08 pm

Tím to bylo jasné. Máme novou Hokage. Tohle byla možnost, se kterou jsem nepočítala. Ani jsem nemohla. Přesto mě to nezklamalo. Bylo to to nejlepší, co se mohlo po odchodu Assasina z jeho pozice stát. Naše vesnice potřebovala novou krev. Víc než kdy dřív.
"Hokage-sama," odtušila jsem, sotva dokončila svůj monolog a uklonila jsem se.
Je to čest být teprve druhou ženou v tomto úřadu. Bude mít spoustu práce. Jiné vysvětlení neexistovalo. Někdo z jiné vesnice nemůže zastupovat tak důležité místo, pokud do ní nepřejde. To mi ale k té významné, sebevědomé kunoichi vůbec nesedělo. A v té chvíli mi došlo, že tohle by mohlo znamenat spojení našich vesnic.
Jen jsem přikývla. Samozřejmě, že počkáme. A budeme v té době mít i o čem uvažovat. Byla jsem upřímně zvědavá, jak s tímhle naloží Kentaro, až se to dozví. Možná, že je v kanceláři a naše nová Hokage ho s tím právě seznamuje. Nebo se to dozví později v sídle své organizace. Jak to teď vlastně bude se Sabisu? Zavřela jsem oči a zkontrolovala jsem chakru uvnitř. Kentaro-sama. Samozřejmě. První možnost tedy byla správně.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sat Dec 06, 2014 9:26 pm

Hana klon v kanceláři očividně překvapila, když po tom, co Hana domluvila, klon doslova zkameněl. Prvně se chystal Hanu nemile okomentovat za její neadekvátní vstup do kanceláře, když zde nemá co dělat, a to je ještě v postu Amekageho, takže by se k tomu měla patřičně chovat. Dřív než klon cokoli stačil říct, spustila Hana. Pak už jen klon každým slovem kameněl. Klon to nebral příliš dobře. Snažil se to rozdýchat... tolik práce!!! Tolik snažení. Po úspěchu, kdy se mu konečně podařilo Assasina odstavit z funkce pravděpodobně na trvalo, si myslel, že jej ve vesnici již nic nezastaví. Nanadaime Hokage mezitím zosnoval plán, jak by mohl do vedení dát opět někoho ze svých, respektive z nim navržených lidí.
To se mi ani trochu nezamlouvalo, když jsem chtěl utvořit vedení vesnice po svém a Assasinovy představy neodpovídaly těm mým! Klon se po krátké analýze situace neudržel, natáhl se pro kunai, který měl pod pláštěm, a prudce přímo zaútočil na Hanu. Byl to sebevražedný útok, vzhledem k tomu, že klon byl v nevýhodném umístění za stolem, čím byl omezen v pohybu, a reakce Hany byly na mnohem vyšší úrovni než klona starce. Zničení klona tedy proběhlo lehce ale co originál? Originál bude tvrdším oříškem a 100% bude stejného názoru jako klon. Řešení této situace bude vidět pouze v likvidaci Hany, neboť byla již formálně uznána devátým.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 9 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 21 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru