Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 12 z 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 12 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 12 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Dec 26, 2014 3:04 am

Akuma Saito


V pořádku, to je asi vše, co od vás budu Hokage-sama potřebovat, bylo mi ctí s vámi vést krátký, avšak velice zajímavý rozhovor. Již dlouho jsem nebyl ve své vesnici, takže když dovolíte, měl bych se vrátit. Jako poslední zprávu jsem měl vůdci vesnice poslat vřelé pozdravy od Mizukageho, přeje si mír, nikoliv válku. Když dovolíte, odcházím.
Řeknu, ukloním se a odcházím. Tato konverzace už byla vlastně jen formalita, aby nedošlo k nějakým podezřením, svoji práci jsem odvedl už předtím, než jsem sem došel. Bez otáčení zraku k ostatním jsem se otočil na patě směrem ke dveřím. Šel jsem poněkud svižným krokem a pokud mě nikdo nezastavil, brzy jsem se dostal k bráně.
//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 26, 2014 10:31 am

Soshi

Rozhovor byl vskutku krátký a k mému potěšení vyšel návštěvník zpět dveřmi. Když jsem si byl jistý, že tu nikdo není, zastavil jsem ho.
"Počkej..." sykl jsem a doběhl k němu. Hluboce jsem se uklonil, byť byl přibližně stejně starý jako já.
"Já vím, že je to tajemství, ale chtěl bych se zeptat na  něco...ohledně Kirigakure." Začal jsem nesměle.
"Já... chtěl bych se zeptat, jak se ti tam žije. Všichni říkají, že je tam hrozná chudoba, že jsou tam jen vojáci a násilí... Je tomu skutečně tak?"
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Dec 26, 2014 11:40 am

KLON
Môj vážny výraz sa nezmenil. V prítomnosti cudzincov som sa nikdy nesprávala veľmi prívetivo. Prečo? Mala som k tomu isté osobné dôvody, povedzme, že som na jednej z mojich misií niekoľko rokov dozadu zažila niečo, čo ma kompletne zmenilo. Iste, odkazujem mu to isté a pozdravujem ho. Dovidenia, šťastnú cestu. Popriala som mu a už sa len dívala, ako odchádza. Niečo mi tu stále nesedelo, ale nezaoberala som sa tým už viac. Pohliadla som na Ryuuka. Bude na to vhodný on...? Opýtala som sa samej seba v mysli, keď som ho prebodávala prenikavým pohľadom. Uvidíme... Usmiala som sa viac menej pre seba a dopila kávu. Fakt ti za to ďakujem, bolo to od teba milé. Podotkla som.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Dec 26, 2014 11:42 am

Akuma Saito


Moji poklidnou cestu k bráně zastavila jedna další audience s chlapcem nejspíše mého věku, nebyl ANBU jako já, tipoval jsem tak Genina, což jsem si potom potvrdil, když z jeho úst vyjel jeden velký nesmysl. Měl jsem chuť udělat facepalm, jenže to by s mojí maskou asi nevyšlo. K chlapcově smůle ke mě začalo mluvit po poměrně dlouhé době Yin.
Yin: "To dítě právě urazil naši vesnici, měli by jsme ho zabít! Čapni ho pod krkem a dus ho, dokud mu nevypadnou oči z důlku!"
Já: "Tobě asi taky šibe, Yine. Tím bych jen dokázal, že jsme opravdu jen násilníci...
Yin: " A co jiného bys ty byl...? Černé oko z Mlžné.... Když jsi zabíjel ty nevinné v zemi Vln, nevadilo ti to...
Já: " Tohle nevytahuj! Víš proč a co se tam stalo a víš to lépe než kdokoliv jiný! Stalo se to kvůli tobě!
Yin: "Kdybys nechtěl, nic by se nestalo...
Já: "..."
Ačkoliv jsem vedl ještě rozhovor s mým hláskem v hlavě, ve skutečnosti to netrvalo ani dvě minuty. Jednu ruku jsem měl zaťatou v pěst, aniž bych o tom věděl, asi nějaký instinkt.
Kirigakure je vesnicí statečných srdcí a zkušených Shinobi, kteří se nebojí prolévat krev ve prospěch vesnice. A co se týče chudoby... kdo chce, své si vždycky najde. Řeknu neutrálním hlasem k chlapci. Je to všechno, nebo potřebuješ ještě něco? Snažil jsem se o to mluvit přátelštěji, aby ze mě lidé, co tu bydlí měli dobrý pocit a neměli podezření o tom, co tu vlastně popravdě dělám.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Dec 26, 2014 7:00 pm

Soshi

Ten kluk mlčel až moc dlouho. Očividně polykal všechny nadávky, kletby a tužby způsobit mi nějakou újmu.
Když ale promluvil, nepotěšil mě. Neřekl to přímo, ale Kirigakure očividně byla skutečně mocnou jen za cenu chudoby. Kriminalita tam jistě byla potlačována, ale ekonomika nebyla z nejlepších.
"No... co říkáš na Mizukageho?" zeptal jsem se přímo.
"Všichni říkají, že je krutý a zlý, prý jednou poslal hlavu padlého protivníka k nám do Konohy. Skutečně je to takový tyran?"
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Dec 26, 2014 10:06 pm

Akuma Saito


Tenhle kluk mě jen zdržuje, musím se vrátit do vesnice. Otočím se k odchodu a nevypadá to, že bych plánoval zastavovat. Je mi však blbé odcházet bez odpovědi, takže mu odpovím, i když ne tak přímo, jako se on ptá. V mém světě neexistuje špatný vůdce, pouze špatný služebník... A s těmito slovy odcházím pryč. Sbohem Konoho, Kirigakure mě volá.
// Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sat Dec 27, 2014 9:03 am

Soshi

Zajímalo by mě, jestli by se takhle nenávistně choval, kdyby věděl, kdo jsem... problesklo mi hlavou.
"Díky..." řekl jsem, když jsem viděl, že z něj nic kloudného nedostanu. Očividně je propaganda v Kiri hodně silná.
"Pamatuj si, že vyhýbavé odpovědi mohou spíše ublížit. Pozdravuj Mizukageho."
S těmito slovy jsem si zase sedl na lavici a začal si číst.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Dec 27, 2014 4:12 pm

Prišiel som k obrovskej budove Hokageho. Prešiel som cez hlavný vstup a namieril si to do kancelárie novej Hokage-sama. Samozrejme som musel prejsť niekoľkými chodbami a schodiskami. Obišiel som niekoľkých úradníkov a shinobi. Môj krok bol taký pohodový, primerane rýchly. Znova som si pravou rukou prehrabol moje dlhé vlasy a pokračoval v ceste ku kancelárií. Nakoniec som sa zastavil pred dverami, na lavici sedel nejaký bielovlasý mladík. "Zdravím..." Pozdravil som ho a usmial sa, pri čom som aj kývol mierne hlavou na znak toho pozdravu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Dec 27, 2014 7:38 pm

KLON
Ostala som tu sama. Teda nie tak úplne, bol tu Ryuuk. Myslela som si, že na chodbe už nie je nikto, ale keď som počula niečí rozhovor, vykročila som k dverám a pootvorila ich, nech vidím, kto tam je. Soshi tu bol stále, dokonca i Rokuro, ktorému som venovala milý úsmev. Rada som ho videla. Zdravím. Pozdravila som ho. Prepáč, ale na rade je momentálne on, takže ti snáď vadiť nebude, že budeš musieť chvíľočku počkať. Pozornosť som upriamila na chlapca. Tak poď dnu. Vyzvala som ho milým tónom, sama sa otočila a vrátila sa do svojho kresla.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sat Dec 27, 2014 11:10 pm

Soshi

Když vyšel klon z kanceláře, hluboce jsem se uklonil. Kdo má, sakra, vědět, že je to klon?
Vešel jsem dovnitř a postavil jsem se dostatečně daleko.
"Dobrý den, lady Hokage." uklonil jsem se ještě jednou.
"Víte...jak bych jen začal... Gratuluji Vám k dosažení tohoto titulu. Musíte být neuvěřitelně silná, když zastáváte takový post.
Ale měl bych prosbu. Já... chtěl bych špionážní misi. Vím, jsem jen genin, a ani nemám tým, ale skutečně myslím, že špionážní mise jsou něco, na co mám talent a co bych mohl dělat dobře a svědomitě..."
Pak jsem se podíval na složky, které byly před ní.
"Jmenuji se..." chvíli jsem váhal... "Dansaku Soshi." řekl jsem a povzdechl jsem si. Vždy, když říkám tohle jméno, čekám nepříjemnou reakci.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Dec 28, 2014 6:50 pm

Objavila som sa na chodbe, už ma nebavilo toho chlapca prenasledovať, preto som k nemu vyslala jednu z kunoichi, ktorej som dôverovala. Tá tú prácu dokončí za mňa, aj keď možno trochu zvláštnym spôsobom.
Venovala som Rokurovi úsmev, keď som okolo neho prešla a vstúpila do kancelárie, kde stál môj klon. Ten sa okamžite rozpadol, sadla som si na jeho miesto a uprela neutrálny pohľad na chlapca predo mnou. Prekvapovalo ma, čo po mne požadoval, na špionážne misie som zvyčajne vysielala skúsených shinobi, ale viac ako to ma prekvapilo jeho priezvisko. Len som naňho vyvalila oči a chvíľu len tak naňho zazerala, potom som si povzdychla. Predpokladám, že si v nejakom príbuzenskom vzťahu s Faitom Dansaku, že? Samozrejme, netvárila som sa nijako nepríjemne, ba naopak, na tvári sa mi usadil milý výraz. Nevadilo mi to. Prečo by aj? Len ma trochu zaujímalo, ako sa sem dostal, keď teda príbuzného má v Kiri. Ale to sa ho pýtať nebudem. Vytiahla som jeho spis. Takže, si zameraný na Genjutsu, nedivím sa, Faito je známy tými svojimi mocnými ilúziami. Na rýchlo som prebehla všetky informácie o ňom. Jednu misiu by som mala, avšak obávam sa, že by to pre teba mohlo byť príliš. Potrebujem zistiť čo najviac informácií o Oto, Reine Kane, tá sa mi teda nepáči a obávam sa toho, čo by mohla robiť, aké má plány. Položila som jeho zložku na stôl. Nie že by som podceňovala tvoje schopnosti, ale...je to dosť nebezpečná misia, pokiaľ by ti na to prišli, kto vie, čo by sa mohlo stať. Mala som oňho strach? Áno. Bol mladý, mal celý život pred sebou, nechcela som ho vystaviť tak veľkému nebezpečenstvu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sun Dec 28, 2014 8:46 pm

Soshi

"Ano... Faito Dansaku je můj otec. Neví o tom..." řekl jsem smutně.
Když se ale místo zjišťování informací o soukromém životě zaobírala mou misí, usmál jsem se.
"Nebudete litovat, lady Hokage." uklonil jsem se. Byl jsem skutečně rád, že mě vysílá na tak důležitou, leč nebezpečnou misi. Pokud nic nepotřebovala, odešel jsem pryč.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Dec 28, 2014 10:02 pm

Táto informácia ma až šokovala. Faito Dansaku má syna?! A ani o tom nevie? Možno by sa to dalo nejako vyriešiť, možno...By sa mohol s ním stretnúť, čo ak má ale dôvody, aby to neurobil?
Povzdychla som si a roztvorila dlaň, na ktorej sa mi z jedného hárku papiera poskladala sama od seba miniatúrna ružička. Tú som potom hodila do vzduchu, na čo ruža vzlietla a zamierila priamo k nemu. Strčila sa do jeho vrecka. Maj ju stále pri sebe, ak budeš potrebovať pomoc, prídem. Usmiala som sa. Prosím ťa, drž sa a zbytočne neriskuj, chcem, aby si sa vrátil sem tak, ako si odtiaľ odchádzal. Dobre? Prajem veľa šťastia. Popriala som mu ešte na záver, pozorujúc ho, kým teda nezmizol na chodbe. Cítila som sa hrozne, ale čo už. Moja ružička bude naňho dávať pozor, aj keď, toto je len zbieranie informácií, tak snáď to nedopadne zle.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Mon Dec 29, 2014 1:43 am

Opieral som sa o stenu, zatiaľ čo ten mladý bol v kancelárií s Hanou. Poklepkával som si prstami po stene a znudene som si nafúkol lícia a vyfúkol... Nečakal som dlho a nakoniec sa otvorili dvere ten mladík šiel preč a ja som tým pádom usúdil, že by bolo dobré ísť dnu. "Ahoj." Hana bola síce Hokage, ale nemienil som jej vykať. Potom som vstúpil do kancelárie, počkal som, kým sa posadí za svoj stôl. "Skvelé, nie si len Amekage, ale už aj Hokage. Snáď sa v tejto novej funkcií udržíš čo najdhlšie." Usmial som sa na ňu. "No som tu kvôli nejakej misií, veď vieš, dlho som nikde nebol... Najlepšie by bolo niečo ľahšie, od tej nehody so Sasukem Sarutobim a mojim Sharinganom som na žiadnej misií nebol, ale aj ťažšie misie beriem ako výzvu." Pokrčil som ramenami, nechcel som jej pripomínať ten deň, ale v podstate to bol za mnou, takže som dúfal, že aj ona to hodila už za hlavu. Bol som zvedavý, čo presne mi navrhne za misiu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Dec 29, 2014 1:13 pm

Pomalým krokem jsem se dostavila před budovu. Opět jsem vyšla ty schody, které mě zrvona na této vesnici vůbec nechyběly. Tak nějak v poklidu jsem si došla až na chodbu a usylšela nějaké hlasy za dveřmi. Proto jsem zaťukala a počkala až to tam dořeší. Bylo třeba poznat nového Hokage, ať už to je kdokoliv. Neměla jsme v plánu tu zůstávat, měla jsme i své povinnosti. Ale zajímalo mě taky, co se stalo s Assasinem.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Dec 30, 2014 10:11 am

No to dúfam! Zaškerila som sa. Snáď so mnou nikto nebude mať problém, verila som v to, snažila som sa bvyť taký, aký správny Kage má byť. Keď spomenul Sasukeho, trošku som sa zamračila a povzdychla si. Hneď, ako budem mať nejaký voľný čas, pôjdem na chvíľku na cintorín k jeho hrobu.
Chápem. Niečo by som pre teba mala. Je to tak trochu diplomatická misia, ale predpokladám, že sa vyvinie v boj, preto tam chcem poslať niekoho ako ty. Vytiahla som zo šuflíka spis a otvorila ho. Ide o istú skupinku ľudí, s ktorou kedysi Konoha paktovala a myslia si, že sú pre jej chod nesmierne dôležití, pri tom ju tak akurát posielajú ku dnu. Momentálne sa začali vyhrážať, že ak nepristúpime na ich podmienky, zaútočia. Myslím, že toto zvládneš, pokiaľ si ale myslíš, že nezvládneš vyjednávanie alebo v tom nie si dobrý, vezmi si niekoho so sebou. Je mi jedno koho, dôležité je, aby ste sa vrátili obaja. Je to misia ranku B, možno A. Usmiala som sa. Tú bandu tupcov, pokiaľ teda nestiahnu chvosty a nestiahnu sa, bude treba zlikvidovať.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Dec 30, 2014 11:41 am

Hana mi tu navrhla veľmi zaujímavú misiu. Vyjednávanie nebola moja silná stránka, ale uvidím čo sa bude dať robiť. Na druhú stratu už podľa toho ako mi tu Hana vyložila misiu som vedel, že najskôr sa s nimi nebude vyjednávať a ja pristúpim k horším riešeniam. Nenapadlo koho by som si mal zobrať so sebou. Pravdepodobne nikoho, veril som si, že to zvládnem aj sám, ale ak by sa niekto ponúkol, tak by som ho aj zobral. "No a kde ich nájdem?" Zaznela otázka, samozrejme som nemohol ísť vyjednávať, keď som ani netušil, kde presne sú. "No a ak uvidíte Assasína, pozdravujte ho ..." Dodal som, po tom čo mi povedala kde ich nájdem. Samozrejme som pochyboval o tom, že by bol bývalý Hokage mŕtvy, však ovládal toľko techník a vedel manipulovať s chakrou na obrovskej úrovni. "Ak to je všetko, tak pôjdem." Dodal som na záver, mávol som ľahkovážne rukou a otočil sa potom som sa priblížil k dverám, zamáčkol kľučku, vyšiel von dverami. Čakalo ma tam menšie prekvapenie, Airis som nevidel už nejaký ten mesiac od posledného stretnutia, na ktoré som mal celkom zaujímavé spomienky. "Oi, Airis..." Milo som sa usmial, po tom ako som ju pozdravil. Šiel som na misiu, takže som sa ani moc nepristavoval. Pokračoval som v mojom kroku a šiel som von z budovy.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Dec 30, 2014 12:39 pm

Stála jsem celou dobu přededveřmi, než z nich vyšel Rokuro. Taky jsem se na něj mile usmála a pozdrav mu oplatila. Bylo to na jednu stranu celkem milé vidět v Konoze známé tváře, se kterými jsem se už setkala.
Dveře zůstali otevřené a proto jsem i přes to na ně zaklepala a vstoupila dál. Neměla jsem na sobě čelenku Konohy, proto jsem jí vytáhla z kapsi, aby nová Kage věděla, že patřím k nim.
"Zdravím...ehm..." Nevěděla jsem její jméno, viděla jsem jí možná jednou. Jo, už si vzpomínám. Manžel mé sestry s dětmi, když se objevily spory, komu děti budou předány, proto jsem trošku hledala v paměti její jméno.
"Moc se omlouvám za ten náhlý vstup, Hana-sama. Jen jsem cestou zaschlechla, že na post Hokage usedl někdo nový. Což mě celkem dost překvapuje, Assasin se mi zdál nesmrtelným a nekompromistním vůči svému postu." Do široka jsem se usmála. Sice jsem k němu něměla tak moc blízko, jako Lucy, ale také jsem ho znala.
"Chtěla jsme Vám popřát hodně štěstí, nemusí být zrovna moc velká zábava sedět tu za stolem a něco sepisovat. Takže..." Vytáhla jsem svitek s informacemi o součastných menších vesnicích kolem Konohagakure no Sato. Byl hold můj ukol.
"...se omlouvám, že Vám přidělávám další práci se čtením. Ale není toho moc. Lidé mají dost surovin na to aby se uživily, ale mají strach, co se týče bojů v okolí. Byly napadeny tři vesnice...ale..už jsem je tam zpracovala." Prokřupala jsem si prsty. Doufala jsme, že mi může zadat jako Assasin nějakou misi na delší dobu, jako Sannin jsem byla zvyklá na těžké mise. Za to jsem uvažovala i o tom, že bych mohla začít zase léčit...ale to už záleží na ní. Měla jsem sice právo se rozmyslet sama, co chci dělat. Ale proč, když je tu nová Hokage, zajímalo mě, jestli má třeba smysl pro humor, nebo něco takového.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jan 02, 2015 7:52 pm

V údolí konca. Dodala som ešte na záver. Zaujímavé, že tá skupinka ľudí sa chcela stretnúť práve tam, kde sa prednedávnom konal zraz hláv dedín. Každopádne, bolo potrebné ich vyhladiť z povrchu zemského, alebo ich donútiť k rozpadu.
Jasné. Prajem veľa šťastia. Usmiala som sa a už len sledovala, ako pomaly odchádza. Hneď po ňom sem vstúpila Airis, samozrejme, že som si ju pamätala. Dokonca i na to, že sa páčila Rokurovi, či to tak je ešte stále a či vôbec spolu ešte niečo majú, som nevedela posúdiť, preto som sa do toho teraz nemiešala, ale až sa Rokuro vráti, tak sa ho na to určite opýtam. Dobrý deň prajem. Na tvári sa mi usadil spokojný výraz, na perách milý úsmev. No, to isté som si myslela aj ja, ale viete, prišli isté problémy a ľudia, ktorí bažili po moci a istej nadvláde. Samozrejme, že som tým myslela Kentara, či však o ňom vedela ona, to mi bolo záhadou. Nevedela som, ako dlho bola preč. Ďakujem. Prevzala som si od nej zvitok a rýchlo ho prebehla očami, takže to bola jej misia. Och, to zvládnem...Vytiahla som jej spis, podľa ktorého som zistila, na akej presne misii to bola. Hold, vykonala si svoju prácu veľmi dobre, čo iné by sa od Sannina jej typu dalo očakávať, že? Fajn, svoju misiu ste si splnili výborne. Vytiahla som obálku s patričnou odmenou a podala jej ju. Možno by ste po mne chceli ďalšiu prácu, obávam sa, že budete musieť aspoň na nejakú chvíľu ostať tu v Konohe. Samozrejme, nedržím vás tu na silu, ale ak sa mám priznať, medik takej úrovni ako ste vy tu trochu chýba. Pokrčila som ramenami.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Jan 02, 2015 9:19 pm

Opětovala jsem jí ten milý úsměv, zdála se mi v pohodě. Hold, naše první setkání tak úžasné nebylo. Starání se o děti musí být celkem síla...Ani si moc nepamatuju, jak to na konec dopadlo, ale určitě si to dřív nebo později zjistím.
Trošku jsem se začervenala, když mě pochválila za misi, moc často se mi to nestávalo, ale tak co, jsem žena, lichotky mi dělají dobře i od dětí! Ale pedofil nejsem...by the way...
"Dobře, v pořádku. V nemocnici jsem už nebyla celkem dlouhý čas, takže by nejspíš nebylo k zahození se tam opět po delší době podívat." Kývla jsem hlavou na souhlas a čelenku si obvázala kolem ruky, abych jí měla nějak pohodlně nastavenou a viditelnou. Zhoupla jsem se na paty a poté hned zpět na špičky, jak to obvykle dělávám.
Byla jsem už na odchodu, než jsem si vzpomněla na jednu věc, kterou by asi mohla vědět.
"Měla bych ještě jednu otázku. Nevíte náhodou, kde je otec dětí mé sestry? Kisuke Uchiha? Ráda bych s ním pár věcí prokonzultovala."
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jan 04, 2015 8:39 am

Bola som rada, že súhlasila. Niekoho ako ona sme tu vážne potrebovali avšak nechcela som ju tu držať na silu, preto som bola rada, že tu vlastne teoreticky ostala dobrovoľne.
Následne sa ma niečo opýtala, a ja som jej okamžite poskytla patričnú odpoveď. No, pokiaľ vás to tak zaujíma, je na misii v Kiri s Hideom Hatakem. Akosi je oňho záujem, hm? Pred chvíľou mi tu prišiel jeden tiež s otázkou na momentálnu Kisukeho polohu. Pokrčila som ramenami a zaškerila sa. Raz z neho bude ešte celebrita.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jan 04, 2015 12:07 pm

Nadzvedla jsem obočí při její odpovědi. Takže na misi hmm... Nepatrně jsem se zamračila a pak jen mávla rukou s úsměvem.
"Kdepak, hledám ho pro to, abych ho možná tak mohla zmlátit a vyřešit děti." Mile jsem se usmála. Nevěděla jsem, jestli chci, aby šli do mé péče, ale na Kisukeho jsem neměla nejlepší názor, možná se to změní, kdo ví. Moje sestra na něm určitě musela něco vidět a mě zajímalo, co to je. Vždy byla odtažitá, co se týkalo mužů. V tomto byla tak nějak opak mě. Věřila na pravou lásku, já mám muže jen ne jednu noc...ale tak co už.
Uklonila jsem se, otočila se na podpatku zády a zatáhla za kliku.
"Děkuji za informace, Hana-sama. Kdyby jste něco potřebovali, budu v nemocnici..." Trošku jsem se zamyslela a lehkomyslně se usmála. "...nebo v baru, kdyby jste se chtěla připojit." Do široka jsem se usmála a zavřela za sebou. No co, s Asssasinem jsme si na panáky vždycky skákly, třeba má taky oblibu v alkoholu...hmm...uvidíme.

Přesun
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Mon Jan 05, 2015 9:43 pm

Již to bylo dlouho, co jsem naposledy navštívil kancelář Hokageho. Bylo to ještě za dob, kdy zde byl Assasin, ale to je prý pryč. Dlouho jsem žil ve stínech a nechával věci plynout, sledoval jsem, jak se věci budou vyvíjet. Upřímně jsem z toho neměl radost. Hakuei doteď běhala po Světě a války a útoky neustávaly. Jak jsem říkal, již dlouho Svět o mě, Havranovi z Listové neslyšel, ale to se mělo co nevidět změnit, tím jsem si byl jist.
Seděl jsem na střeše Hokageho kanceláře a sledoval vesnici. Miloval jsem pohled na svoji vesnici, dostávalo se mi klidu, jež moje duše po smrti mé lásky potřebovala, ačkoliv ani to nepomáhalo, již těch pár set let. Vlastně to jediné, co mi zbylo byla právě Konoha. Cítil jsem však, že by bylo dobré, kdybych se ujal nové krve a přiučil jí svým zkušenostem, bohužel jsem si nebyl jist, zda-li je nějaký tým Geninů volný. Na nevědomost byl však nejlepší lék dotaz! Seskočil jsem tedy ze střechy k oknům Hokageho kanceláři a zaklepal na okno. Na mé tváři nebylo vidět nadšení, ani zklamání, měl jsem zkrátka neutrální výraz, jak je mým zvykem. O Haně jsem již slyšel, ale nikdy jsem jí neviděl. Pouze jsem slyšel, že přišla z Amegakure, kde byla a nejspíše doposud je Amekage. Proč zvolili do funkce ženu z jiné vesnice jsem nechápal, ale Assasinova rozhodnutí jsem nikdy nepodceňoval.
Se zrakem zabořeným do Hokageho jsem čekal, než mi bude zevnitř otevřeno okno.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Wed Jan 07, 2015 8:11 pm

Jak se zdálo, Hokage nyní neměla čas a já jsem jí to nemohl mít za zlé. I já jsem často neměl moc času, který bych věnovat ostatním, což se stalo pro pár osob v mém životě osudným. Opět jsem upadl do vzpomínek, ale to mě brzy přešlo.
Řekl jsem si, že nejlepší věcí, jakou teď mohu udělat je odejít a vrátit se, až bude mít Hokage čas. Již dlouho jsem neprocházel ulicemi Konohy, tak jsem to chtěl napravit a kdyžtak nakoupit nějakou tu knihu, neboť čtení bylo v období bez mise moje jediná zábava.
// Přesun
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kenji Kurama Sun Jan 11, 2015 2:42 pm

*Pomaly sa tu po dlhej dobe dovalím. Začnem ísť hore po schodoch a premýšľam, že kto asi bude v mojom novom týme, alebo nebodaj či mi nedajú namiesto odpovede misiu ale ako sa poznám tak ztropím ohľadom toho povyk, keďže som to mal v povahe a iba sa pri myšlienke na to zasmejem a pomaly idem až ku dverám a pomaly zaklopem na dvere a čakám na pozvanie*
Kenji Kurama
Kenji Kurama
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 06. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 12 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru