Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 15 z 21 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 15 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 15 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Mar 23, 2015 9:32 pm

Hokageho kancelář - Stránka 15 3227741665_1_6_2PMH4kiR
Když Ken vstoupil do kanceláře, sedla jsem si znovu na lavičku a dala si nohu přes nohu. Ta holka co sem přišla nemluvila, takže já neměla ani moc důvod zahajovat jakoukoliv konverzaci. Přeci jen jsem tady byla jen informovat Hokage o svém pobytu zde.
Když se předemnou najednou objevil nějaký klučina a zeptal se mě jestli čekám na Hokage, jen jsem nadzvedla obočí. Díval se na mě celkem hodně hnusně. To tu sakra mají nějaký psycho děcka? Pohlédla jsem do jeho očí a pak ho celého projela pohledem. Z mé dedukce jsem usoudila to, že se mu muselo něco stát, proto se takto choval. Nebo jsem se prostě mýlila a mohl si ze mě dělat srandu, případně by se moje myšlenky potvrdily a byl by vážně nějaké psycho dítě. Ale nebála jsem se ho, proto jsem použila tentokrát já svůj probodávací pohled. Většinou jsem se usmála jen v menší společnosti lidí, které jsem navíc znala, proto byl tento pohled ještě horší než můj běžný.
"Jo, to čekám. Máš nějaká problém? Chceš lízátko, nebo tak něco?" Pak jsem trošku změkla, protože už mi to připadalo spíš roztomilé.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 23, 2015 9:32 pm

KLON
Vyzerala som zamyslene. Po celý čas, ako mladý Ken rozprával, som sa dívala do protiľahlej steny. Vnímala som ho, ale nie tak úplne. Dnes som nebola vo svojej koži. Kisukeho slová sa mi neustále opakovali v mysli. Nie že by ma to nejako extra zasiahlo, to nie, ale cítila som, že aspoň v tomto pravdu vážne mal. A nebol ani jediný, kto bol rovnakého názoru.
Ken Uchiha, áno? Zahrabala som v jednom šuflíku a vytiahla jeho spis. Povýšený na Chuunina. Fajn. Predpokladám, že v tíme nie si. Na tvoju misiu by som navrhovala dve kunoichi - Killuniu, ktorá stojí vonku, ak teda bude mať záujem, a Kameho Shan. Obe sú síce Geninky, ale za to talentované. Podala som mu fotku zo spisu Kameko, ak teda nevedel, o koho sa jedná. Neviem, kde sa momentálne nachádza, možno ti Killunia pomôže. Až sa ti podarí obe zverbovať, tak sa sem vráť a ja vás s misiou oboznámim. Opäť som sa zahľadela kamsi do stropu.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Mar 23, 2015 9:42 pm

Vyzeralo to tak, že si ma s počiatku nevšíma a dokonca ma ani nepočúva, čo bolo trocha deprimujúce. Nakoniec som to aj tak všetko povedal a potom na mňa prehovorila, takže som musel usúdiť, že ma nakoniec počúvala. Asi sa jej niečo stalo alebo sa deje niečo zlé a preto je taká nesústredená alebo má proste len zlú náladu vo svojích dňoch. "Dobre ďakujem, idem teda hľadať." Uklonil som sa a vyšiel som z dverí zo slovami. "Dovidenia." Pričom som nechal trocha pootvorené, keďže asi dnu pôjde ďalší človek a to Akemi. Vyzeralo to tak, že si tam teraz rozprávala niečo schlapcom, takže som sa  presunul pred Killuniu, keďže by som tak mal najľahšie upútať jej pozornosť. "Ehm ... Killuni? Volám sa Ken a hokage mi práve o tebe povedala, žeby si bola vhodná na to ísť so mnou na misiu, takže by som sa ťa chcel poprosiť, či by si na ňu so mnou nešla." Prehovoril som s úsmevom na perách a dúfal som, že sa jej bude chcieť. Ak by sa jej nechcelo je to len jej vec nútiť ju nebudem ale určite by sa mi jej pomoc hodila. Možno ma odmietne ale na tú ďalšiu sa jej aj tak musím opýtať však sú obe geninky a možno ju pozná. "Inak nepoznáš náhodou Kameho Shan? Tá by na ňu keď tak mala ísť s nami." Oboznámil som ju ešte s týmto faktom pri čom som jej aj rovno položil tú otázku .Informácie o misii by som jej tiež rád povedal ale nemal som ako, keďže som žiadne nedostal.  
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Mon Mar 23, 2015 10:22 pm

Soshi


Její odpověď mě skutečně zaskočila. Kdyby viděla chakrový tok, mohla by pozorovat, jak se mi nalila chakra do očí. Čistá sebeobrana.
"Ne, nechci, děkuji..." řekl jem. Úplně se mi ale ulevilo až v momentě, kdy se otevřely dveře. Až teď jsem si uvědomil, že tam je ještě jedna dívka. Myslím, že už jsem ji někde viděl, ale kdo ví.
"Chci, abyste šla dovnitř, páč jste na řadě..." odvětil jsem už klidněji.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Tue Mar 24, 2015 6:48 am

Jelikož Hokage se k nám blížila po chodbou, došlo mi, že tady nebyla. Jak dlouho bychom tady asi čekali, pokud se právě teď neukázala? Jak dlouho tady čekali tihle dva? Chvíli jsem modrovlasou ženu pozorovala. Její výraz byl takový... prázdný. Co se přihodilo? Vnitřně jsem se udeřila za tu věčnou zvědavost. Pohled mi padl na jejího dráčka na rameni. Tak vida, další, kdo byl hoden toho, aby se spojil s těmito bájnými tvory. Tedy, tento byl východního typu, takže na první pohled spíše připomínal hada s nohama. A taky byl pěkně malý, takže se nejspíše jednalo o mládě. Usmála jsem se na něj, až jsem skoro vycenila své ostré zuby.
Nastal čas rozhovorů a rozdávání misí. Trpělivě jsem čekala, až na mě přijde řada. Volný čas jsem trávila zíráním do zdi. Příliš jsem nevnímala své okolí, takže jsem si ani nevšimla, že se do fronty přidal někdo další. Mezitím měl ten Uchiha vše vyřízené a stál přede mnou.
Vzhlédla jsem k němu, abych mu vůbec viděla do obličeje (to je tak, když někdo měří jen metr šedesát, je pořád menší než všichni okolo) a nejdřív jsem na něj tak tupě civěla, než mi všechno doputovalo do mozku. Koutky mých bledých úst se začaly zvedat.
"Ty máš víc štěstí než rozumu, Kene. Protože já jsem přišla právě pro misi. Takže s tebou půjdu. A taky máš štěstí v tom, že přestože jsem tady prakticky outsider a skoro nikoho neznám, tak se mi podařilo setkat s tou Kameko, kterou bys taky rád vzal s sebou. Střetly jsme se na hlavách Hokage. Nevím, jestli tam ještě je, ale určitě to stojí za zkoušku." Netušila jsem, k čemu bude Hokage mise pro tři lidi, co ovládají Katon. Snad tedy náš úkol nebude obsahovat příliš mnoho vody, jinak končíme všichni tři. "Takže se uvidíme nahoře. Já to vezmu trošku zkratkou..." Když jsem zamířila ke schodům na střechu, mohlo ho možná napadnout o jakou zkratku se jedná. pokud tedy tušil, že bych dokázala létat. Protože to přesně jsem udělala.
Stačí jeden pár křídel a ocas a mohla jsem mířit tam, odkud jsem přiletěla.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Mar 24, 2015 8:09 am

Mal som to ja šťastie, ako ona povedala, keďže taktiež chcela ísť na misiu, čo bolo prospešné pre obe strany. "Dobre, poďme sa tam teda pozrieť." Súhlasil som s ňou a potom som na ňu trocha nechápavo pozeral, lebo som nevedel, akú skratku myslí aj keď šla na strechu. To vie lietať? Musel som sa presvedčiť a preto som šiel na strechu a pozoroval ju pri tom, ako si odletela. "No je toto možné?! Ona vie vážne lietať, to je nefér!." Zoskočím po budove dole a rozbehnem sa preč priamo na monumenty a taktiež využijem skratku s tým, žeby som vyskákal po skalách.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Mar 24, 2015 4:00 pm

Nadzvedla jsem obočí. Ten chlapec byl vážně hodně zvláštní, představa toho, co naštve někoho tak mladého byla zajímavá, ale radši jsem to pustila z hlavy. Byly tu i zvláštní jedinci, na které jsem neměla slov, proto jsem bez jakéhokoliv slova prostě vstoupila do kanceláře, když vycházel Ken. Hold jsem byla opravdu na řadě. Před tím jsem ještě však zaťukala na otevřené dveře a za sebou je zavřela. Ta Hokage měla modré vlasy a vypadal celkem nesvá, nebo spíš zamyšlená. Určitě jí něco naštvalo, protože tyto stavy už jsem měla prokoukné. Z mé dedukce jsem také usoudila, že to nebude žádné vnější zranění, spíš to vnitřní, tudíž jí muselo něco ranit hodně hluboko u srdce.
Ale já jsem nebyla z této vesnice, proto jsem se nemíchala do věcí jiných lidí. Vlastně jsem tak nějak nepatřila do žádné vesnice...nu což, nijak extra mi to nevadilo.
"Dobrý den, Hokage-sama. Omlouvám se za takové vpadnutí, ale jdu nahlásit svou přítomnost v Konohagakure no Sato. Jsem potulný shinobi a měla bych zájem se tu naučit pár věcí. Před branami jsem odevzdala veškeré své zbraně a připadalo mi jako slušnost Vám oznámit svou přítomnost, aby nedošlo k nějakým komplikacím u Vašich jednotek, či podobných strážních jednotek v Konohagakure." Mile jsem se na ní usmála. Bylo to zvláštní, ale ten pohled co měla nasazený mi byl až příliš povědomí, avšak jsem si nemohla spomenout odkud, možná to byla jen náhoda a vypadala podobně jak někdo, koho jsem znala i já. Jediné čeho jsem se trošku obávala byl můj původ. Byla jsem ve skutečnosti sestra bývalé Raikage, ale vždy jsem nebyla na očích skoro nikomu. Vlastně já sama se považovala za potulnýho shinobiho, Kumo byla jen místo, kam jsem se vracela za rodinou. Teď už mě tam nic netáhlo, takže jsem vlastně ani nelhala a mluvila jsem pravdu, čelenku jsem totiž už také odevzdala...im free!
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Mar 24, 2015 6:22 pm

KLON
Škrabkala som mladého draka za rohami. Prišlo mi to takým zvláštnym spôsobom ukľudňujúce, aspoň som som nad tými slovami, ktoré sa mi neustále opakovali v mysli, ako nejaká neutíchajúca ozvena, nemyslela a na chvíľku ich vypustila. Svoje starosti som ale skrývala pod chladnou maskou, cez ktorú som nedovolila preniknúť nikoho.
Pohliadla som na tú kunoichi. Nemýlila som sa teda, keď som si myslela, že odtiaľ nepochádza, pretože som ju tu vážne nevidela.
Dobrý deň prajem. Na chvíľku som Fírnena prestala rozmaznávať a narovnala sa. Jemne som kývla hlavou. Iste. Majte ale na pamäti, že budete pod neustálym dohľadom našich ANBU, aj keď ich nebudete vidieť ani cítiť. Preto si dávajte pozor na to, čo robíte. Oboznámila som ju. Rada by som ale vedieť, čo by ste sa vlastne chceli naučiť. Venovala som jej krátky pohľad, potom som od nej odvrátila zrak a začala Firnena hladkať po jeho chrbáte.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Tue Mar 24, 2015 6:35 pm

Kývla jsem hlavou na souhlas. Bylo jasné, že je návštěva hlídaná, kdyby se něco přihodilo, takže jsem to chápala a bez problémů akceptovala. Při její otázce, co bych se chtěla naučit jsem ani nemusela přemýšlet dlouho. Jednoduše jsem měla sbírku svitků s technikami, které patřili nějakým vesnicím a já je nesla do té své na okraji Kumo, kde jsem žila. Bylo to takové moje hobby.
"Ráda bych se neučila nějaké ze specifických technik Konohagakure no Sato. Ovládám dva elementy. Raiton z dlouhodobé návštěvy v Kumo, poté Suiton z návštěvy Kirigakure, chtěla bych se naučit Katon, který je pro Konohu takovým specifickým. Jak už se říká...každý v této vesnici by měl oplývat ohnivou vůli a většina konožanů je podle řečiček mezi lidmi hodně tvrdohlavá. Umm...mohu se zeptat? Nemáte nějakého volného shinobiho, který by mě mohl zaučit? Jestli s tím tedy nemáte problém. Kdyby ano, jsem ochotna něco naučit i nějaké vaše genini, pokud by jste chtěla výměnu "něco za něco"." V Konoze jsem chtěla strávit nějaký ten čas a opravdu se naučit Katonovou podstatu. Byla jsem zatím něco mezi Tokubetsu Joninem a Joninem samotným, avšak...kdybych se neučila třetí element a techniky k němu, mohla bych se vyšplhat mnohem víš a to pro mě bylo důležité. Stát se silnou a pak jít za svým cílem, ale do té doby jsem potřebovala zesílit.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Mar 24, 2015 8:05 pm

Ako som sa odtiaľto rýchlo dostal tak som sa sem aj rýchlo vrátil. Preto, keď som to zistil, tak som si povzdychol ale pre seba som sa aj pousmial. Konečne idem na misiu a bude to moja prvá misia, ako chuunin. Necítil som sa nijak výnimočne, takže to bude určite, ako predtým to isté. Neklopal som, lebo som vedel, že tam asi je ešte Akemi, keďže ten chlapec, čo došiel po nej tu bol stále, preto mi ostalo jedine čakať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Mar 28, 2015 3:21 pm

Mé kroky zamířily k Budově, kde sídlila naše nova hokage. No ještě jsem ji snad ani neviděla. Jediné co jsem věděla ze nebyla z této vesnice. To bylo jediné co mě s ni spojovalo taktéž jsem nepocházela odsud. Mé myšlenky však byly dvou rázu. Zdali dostanu nějaký tým a další se tykaly, jak asi žije Ame(Můj mladší bratr). Někdy mi chyběl, ale on si svou cestu vybral a já také. Rozhodl se žít v divočině a chránit ji ale já zase chránit lidi ale taktéž i zvířata, která patřila k mým přátelům.
Před nimi jsem se nemusela skrývat, i když věděli kdo jsem. Nakonec jsem dorazila už do posledního patra kde, ovšem byla rada. Nakonec jsem se postavila opodál od ostatních, kde se opřela o zeď a cekala, až přijde rada na mě.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Mar 29, 2015 7:03 pm

KLON

Vypočula som si ju. Proti tomu, aby sa niečomu v Konohe priučila, som nemala absolútne nič. Neprekážalo mi to. Iste. Tak to ste teda na správnom mieste, keďže Konoha je katonom špecifická. Mierne som sa na ňu usmiala, avšak hneď potom mi úsmev zmizol. S Katonovou podstatou by vám možno vedel poradiť Rokuro Uchiha alebo ktorýkoľvek iný Uchiha. S Kisukem Uchihom by som vám ale neradila niečo začínať, je to dosť problematický a tvrdohlavý jedinec, ktorý sa každému vyhráža zabitím. Postavila som sa na nohy. Pokiaľ by ste si ale zvolili cestu samoštúdia, mohla by som vám ponúknuť pár zvitkov s technikami tohto elementu. Dodala som a pristúpila k oknu, odkiaľ som sa zahľadela na Konohu. V týchto večerných hodinách vyzerala ozaj nádherne.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Mar 30, 2015 8:12 pm

Byla milá, což bylo velmi pozitivní pro tuto vesnici. Vlastně jsem tu ještě nikdy nebyla. Její informace které mi poskytla mi trošku vrtali hlavou. Mají ve vesnici někoho, kdo je problematický a vyhrožují smrtí? Trošku jsem se zamračila , ale neřešila jsem to. Nebyl důvod, nebyla to moje vesnice, ale tato Hokage se zdála být jako milá žena, jen jsem viděla v jejich očích že jí něco trápí, nebo respektive nad něčím přemýšlí. Podle oblečení a bot, na které měla trošku bahna od ne moc příznivých podmínkách tohoto období jsem si vybavila, že musela být na místě, kde je půda, čistá příroda. Napadli mě buď nějaké cesty nebo cvičiště. Prohlédla jsem si jí celou od hlavy až po paty a pak se mi to vybavilo. Dedukce byla z mé hlavy většinou pravdivá, ale stalo se mi už, že jsem se mýlila.
"Kisuke Uchiha? Toto jméno kolovalo světem hodně dlouho, byl to nukenin, pokud se nemýlím. Na svých cestách jsem jeho jméno zaslechla už několikrát. Proč si ve vesnici tak slavné jako Konoha necháváte někoho tak problematického jako je on? Podle informací které mám vím, že jste tu nová. Dobře se znám skoro se všemi Kagemi z vesnic, obzvlášť v Kumo, kde jsem teď strávila nějaký čas tréningem a nesmíte být až tak mírná. Jedna Raikage to udělala a pak kvůli tomu přišla o post a málem i o život." I přes to že ke mě byla zády, stále jsem měla na tváři menší úsměv. Nabídla mi i samostudium a to pro mě bylo nejspíš nejvýhodnější, ale zase potkat tu někoho by taky nebylo k zahození.
"Každopádně to je vaše, věc, moc se omlouvám. Mám schopnost dedukce z lidí. Jakýkoliv detail na vás mi prozradí velmi mnoho, takže prosím přijímejte mou omluvu, někdy si nedokážu pomoc. Budu moc ráda, kdyby jste mi dala nějaké svitky s Katonovým elementem. Vždy mi jde lépe teorie ze začátku než praxe, navíc jsem moc typ člověka, co by si rád dělal někde kamarády. Takže samovýuka pro mě bude výhodnější, děkuji." Usmála jsem se na ní a čekala, až mi něco dá.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Apr 01, 2015 3:59 pm

Pri tom, ako som čakal ma tak napadlo, žeby som to mohol nejako prospešne využiť. Rozmýšľal som, že ale ako by sa dalo trénovať v tejto miestnosti, keď ak by som použil jednu zo svojich techník, asi by tu neostal kameň na kameni a ja by som mal nehorázne problémy. Ak ale na niekomu tu vyskúšam svoju techniku, tak mi to možno prepáčia. Pomyslím si a poobzerám sa po miestnosti a uvidím novo prichádzajúce dievča, ktoré prišlo práve vhod. Ja som vstal z lavičky a zamieril som pomalým krokom k nej. Pozeral som do zeme, preto mi do očí vidieť ešte nemohla.

Predtým:
Bol som, ako zvyčajne doma a trénoval som novú techniku, ktorú mi ukázali. Povedali mi, ako ju mám použiť, ako sústrediť chakru do očí a využiť tak pohľad svojho protivníka do mojich očí v to, že ho chytím do genjutsu. Predtým som genjutsu nepoužíval takmer nikdy a preto to na mňa bolo pomerne ťažké. Ja som svoj sharingan využíval hlavne v kontaktnom boji, aby som vedel predvídať, kam sa nepriateľ pohne a tak by som naňho mohol zaslať nejakú tú techniku alebo, aby som sa dokázal vyhnúť jeho účinkom. Teraz mi pri tomto tréningu asistoval člen z mojej rodiny, ktorý sa mi pozeral do očí a ja som ho mal uväzniť v genjutsu, ktoré vytvorím za pomoci svojho shrainganu. Pravdou bolo, že nás to už oboch nudilo, keďže sme takto trénovali vyše pár hodín a nebolo žiadneho zlepšenia. Preto sme to napokon vzdali a pustili sa do obyčajného tréningu s blízka. Na ďalší deň sme takýto tréning opakovali ale bezvýsledne. Pokračovalo to takto niekoľko dní až sa mi napokon podarilo tohto spoločníka chytiť do genjutsu ale bolo také slabé, že ho prelomil len mrknutím oka. Však to bol ledva D rank, ak som to mal v tedy porovnať s tým, ako silné by to malo byť. Lenže na začiatok to bolo dobré a konečne sa objavil nejaký výsledok. Po tomto úspechu som pokračoval celý deň a hneď aj na ďalší ale začínali ma s toho nehorázne bolieť oči ale akosi som to prehliadal a pokračoval som v tréningu. Ako aj predtým aj teraz som vytrvával v tomto tréningu a genjutsu naberalo na sile a moje oči na bolesti. Vedel som, že ak to takto bude pokračovať určite sa mi niečo stane ale už som bol blízko u toho ho vyšperkovať. Až napokon raz prišiel ten osudový deň a ja som nemohol kvôli bolesti svoj sharingan aktivovať. Od tej doby som si dal od tréningu pokoj aj keď som mal vyšperkovanie techniky už na dosah ruky.

Teraz:
Dorazil som pred Yuki a stál pred ňou v pomerne malej vzdialenosti. Než stihla nejako namietať vyrovnal som svoju tvár od zeme a s úsmevom som ju pozdravil aj s sharinganom v očiach. "Ahoj, volám sa Ken." Predstavil som sa jej a hneď, ak by sa mi pozrela do očí mala by byť teoreticky v mojom genjutsu. V ňom som v očiach sharingan vôbec nemal ale stále som pred ňou stál a usmieval sa, ako obyčajne. Toto genjutsu normálne bolo určené na znehybnenie alebo odstavenie nepriateľa ale toto dievča predo mnou bola členka konohy a jej som ublížiť nechcel. Aj tak som si to len skúšal a preto, aby to nebolo divné som v genjutsu hovoril ďalej. "Máme teraz na pláne ísť na misiu a tak ma napadlo, že či by si nechcela ísť aj ty, mohla by byť sranda. Ak hej opýtal by som sa na to hneď aj Hokage. keď sa dostanem na radu." Po týchto slovách sa genjutsu prerušilo a hneď som aj deaktivoval sharingan, aby si ničoho nevšimla. Teraz som len sledoval jej reakciu a bol som zvedavý, či sa mi všetko podarilo tak, ako malo.



Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Apr 04, 2015 2:32 pm

KLON
Stále som sa dívala von oknom. Sledovala som Konohu, dianie v uliciach, a popritom ju počúvala. Je tu istá vec, kvôli ktorej to nemôžem urobiť. Pre dobro každého z nás. Zamrmlala som. Ani som sa len na ňu nepozrela, len som si povzdychla.
Nerada som si to pripúšťala, ale mala pravdu. Bola som príliš mierna, a to by sa mi jedného dňa mohlo stať osudným. To je v poriadku, nehnevám sa na vás ani vám to nezazlievam. Vezmem si vašu radu k srdcu. Otočila som sa na ňu a mierne sa usmiala. Natiahla som k ruku k jednej zo skríň, z ktorej rázom vyleteli dve zvitky.
Ryuka no Jutsu a Goryuka no Jutsu. Toto by vám pre začiatok mohlo stačiť, ak budete chcieť niečo silnejšie, pravdepodobne budeme musieť navštíviť Archív. Mávla som rukou a zvitky zamierili priamo k nej.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sat Apr 04, 2015 3:02 pm

To čekaní mě ubíjelo ale hold nedalo se nic dělat. Pote ale přicházel Ken. Bylo mi divné ze se diva do země. Drive než sem stačila cokoliv udělat byla jsem v genjutsu ale jedné věci jsem si těsně předtím všimla a to barvy jeho oči byly červené ale pak najednou zčernaly. Nevěděla jsem co se děje. Ken si vybral užasnou oběť někoho, kdo nedokáže používat ani se nějak bránit Genjutsu. Pak ale zacal mluvit.
„Mé jméno je Yuki Ōkami, Také mě těší.“ Když ken ale zmínil něco o misi to mě moc nepotěšilo.
"Nejsem, jsi jista, zdali jsem ta pravá k misi. Ukončila jsem Akademii teprve před par dny. Takže bych nerada byla někomu neobtíž.“ Řekla jsem a jemně se usmála. Nechtěla jsem, aby někdo kvůli mé neschopnosti přisel k úhoně.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sat Apr 04, 2015 5:13 pm

Soshi

Nejprve přišla holčina a pak ten Uchiha. Normálně bych si jich nevšímal a dělal bych, že tu nejsem, ale byl jsem ještě stále vytočený z té hádky "naší elity", že v momentě, kdy chytil tu slečnu do genjutsu, vstal jsem.
Možná ho to nenapadlo, ale mimo genjutsu byly jeho oči stále rudé od sharinganu. jestli je ta slečna chytrá, dojde jí to.
"Hej..." řekl jsem a položil ruku na rameno té dívce tak, abych ji "schoval" za sebe.
"Děláš velkou hloupost..." dodal jsem ještě a podíval jsem se mu zpříma do očí.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Apr 05, 2015 9:11 am

Ja som jej nechcel nič urobiť a ani som popravde nechcel, aby si to všimla lebo by sa určite hnevala. "Tiež ma teší Yuki." Odpovedal som s úsmevom už normálne. "Oh, ak je to tak no nevadí. Však keď možno trocha potrénuješ tak by to išlo. Alebo ak si to rozmyslíš tak kľudne povedz, teda než vojdem dnu." Rozumel som veľmi dobre jej slovám. Naposledy som bol ja ten, kto bol na obtiaž a teraz už nechcem aby to tak bolo, preto trénujem a snažím sa chodiť ďalej na misie, aby som zosílil. Trochu som sa kvôli tomu opustil ale moje sebavedomie mi to nedovolilo robiť dlho. Potom prišiel akýsi mladý človečik, čo skryl Yuki za seba a prehovoril na mňa. "Ehm, neviem o čom hovoríš ja som len chcel, aby šla tiež na misiu." Ak povie niečo o genjutsu tak sa len proste priznám. Nič zlé som jej v ňom neurobil a keď tak jej poviem, že tú otázku som položil v ňom a mal to byť len tréningu na skúšku, keď tak sa aj ospravedlním. No uvidím, ak sa celá vec vyvinie.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sun Apr 05, 2015 9:33 am

Soshi

"Nemluvím o tréninku..." řekl jsem suše a podíval jsem se mu zpříma do očí. O našem klanu se tradovalo, že dokáží do genjutsu chytit kohokoli, nehledě na doujutsu. Ale nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl být na takové úrovni.
"Neměl bys TO používat před kanceláří Hokage. Někdo by si mohl pomyslet, že je to pokus o atentát na hokage za pomoci cizí osoby... Kdybys TO chtěl trénovat, řekni, myslím, že máme stejné zájmy..."
Zůstal jsem stát mezi Kenem a Yuki a čekal jsem, co řekne. Přeci jen, takhle hloupý být nemohl, takže asi jen blbnul...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sun Apr 05, 2015 10:52 am

Premyslela jsem při tom co se delo ale porad mi neslo do hlavy ty jeho cervene oci. Ale to se do toho primotal Soshi. A Prerusil tak ocni kontakt.(Teoreticky bych mela byt venku.) pak mi to doslo Genjutsu. „Udelej to jestejednou a budes par dni jist tekutou stravu.“
Rekla jsem smerem kde stal Ken. Rikla jsem to mirnym pratelskym tonem ale muj usmev byl velice nebezpecny.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Apr 05, 2015 11:01 am

(Ja som ťa s toho genjutsu pustil hneď po tej vete ale nevadí Very Happy -  "Po týchto slovách sa genjutsu prerušilo." )

"Určite si to myslieť nebude, však som nič také zle neurobil." Usmial som sa priateľsky. Vedel som, čo som urobil a nebolo to nič strašné, ak na niekoho použijete genjutsu, ktoré nemá ublížiť, čo také sa stalo? "Možno ťa teda niekedy oslovím, uvidíme ale teraz času určite nemám." Mal som ísť na misiu, to bol hlavný dôvod. Potom som počul slová Yuki a nemohol som za to ale rozosmialo ma to. Nebol to výsmech len ma to proste pobavilo. "Hai, hai, prepáč už sa to nebude opakovať." Vyplazil som na ňu provokačne jazyk. V podstate to zobrala celkom dobre, takže som to ďalej už nerozoberal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sun Apr 05, 2015 11:31 am

To ze se zacal smát mě nějak neurazilo, ale mela jsem chuť mu jednu vrazit, aby už mu to tak směsné nepřipadalo. Jediná věc která m v tom bránila byla to ze jsme byly u kanceláře Hokageho tudíž jsem si nechtěla dělat žádné problémy.
„Uvidíme, co povíš, až se to stane.“
Řekla jsem mu a dále se opřela o stenu a pokračovala v čekaní. Opět následoval mírný úsměv.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sun Apr 05, 2015 11:43 am

Soshi

A znovu to bylo tady. Očividně celá Konoha žije v přesvědčení, že pokud se trestný čin nepovedl, všichni dělají, že se nic nestalo. To tu skutečně nikomu nedochází, že "pokus" je to samé, jen bez kýženého výsledku?
"Ne, máš pravdu, neudělal..." řekl jsem. Však on ho jednou za tuhle naivitu jednou zabije.
Poodstoupil jsem do strany a ještě jednou jsem se mu podíval přímo do očí. Jeho sharinganu jsem se nebál, i když jsem věděl, jak jsou Uchihové nebezpeční.
Na schůzku s Hokage jsem zanevřel. Teď momentálně jsem potřeboval vypadnout.
"Jmenuju se Soshi, Soshi Nakemura, kdyby ses po mně ptal..." dodal jsem a věnoval úsměv té hezké dívce.
"Vše v pořádku?" zeptal jsem se, počkal na odpověď a pak jsem odešel.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yuki Ōkami Sun Apr 05, 2015 11:53 am

„Zajisté vše v pořádku.“ Nakonec jsem Shoshimu věnovala mírný úsměv. Nějak jsem nemela tušení, co se tu bude odehrávat. No nakonec přeci jen nebyla taková nuda. Ale teď už zde zase začínal byt klid. Nakonec jsem se vrátila zpět ke svému přemýšlení. O mamě a bráškovi.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Apr 05, 2015 5:53 pm

Když se otočila a mě v ruce přistály dva svitky, milý úsměv jsem jí opětovala. Jeden s technikou ranku C a druhý s rankem D. Vzhledem k tomu, že jsem Katon ještě vůbec neovládala, hádala jsem, že začnu určitě C-rankem.
"Moc Vám děkuji, Hokage-sama." Uklonila jsem se a cukla koutkem nahoru.
Otočila jsem se ke dveřím a když už jsem makala na kliku, ještě jsem se zastavila a otočila hlavu o 90° na bok, aby na ní viděla periferním viděním.
"Připadáte mi jako moc milý člověk, který si až příliš váží života všech shinobi. V dnešní době však tito lidé umírají jako první. Máte moc, využijte jí." Znovu jsem se mile usmála a pak jsem zmizela. Jestli si z toho co jsem řekla něco vezme bylo na ní. Avšak já se skoro nikdy nemýlila. Moje inteligence byla na stejné úrovni jako klanu Nara, avšak já byla zaměřená na dedukce, což bylo i lepší než strategické věci, které byly obohaceny větou "co kdyby...".

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 15 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 21 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru