Muon Kansoku [GENIN]

Goto down

Muon Kansoku [GENIN]

Příspěvek pro Muon Kansoku za Sat Aug 30, 2014 7:23 pm

"Existují dva typy lidí. Poražení a vítězové. Ať jsi jedním či druhým, nebudeš nikým pokud to vzdáš bez boje."
×
×

○ Jméno ○
Yūki | 勇気

○ Přezdívka ○
Muon | 無音

○ Klan ○
Kansoku | 観察

○ Příslušnost ○
Kirigakure no Sato

○ Rank ○
Genin

○ Věk ○
17

○ Element ○
Vodní

○ Krevní Skupina ○
0+

○ Vrozená Schopnost ○
Ranmarova Kekkei Genkai | Oko Života

×
×

Výklad jména: Yūki | 勇気, v překladu odvaha, je vlastnost, která je pro Yūkiho něčím tak symbolickým, až se přenesla do jeho jména, jež nezískal ani od svých rodičů, nýbrž svého okolí. Yūki je člověk ztracený v obrovské společnosti světa Shinobi a hledá své vlastní místo, odvážně se prodrhává vším, co na něj venku čeká a nebojí se potopit hlouběji než mu stačí dech. Obyvatelé Kirigakure no Sato Yūkiho nazývají Yūki díky jeho schopnosti žít na vlastní pěst bez rodičů, bez sourozenců, bez přátel, naprosto sám. Je odvahou žít sám, nebo je odvahou si samoty nevšímat? Je mít strach přirozené, nebo je to pouze slabost hodná poraženým? Co se týče Yūkiho přezdivky, Muon, jedná se o jeho další důležitou vlastnost, kterou mu přiřadili taktéž lidé žijící okolo něj. Znamená "Ticho". Takový Yūki je. Tichý pozorovatel, analytický typ s hlavou plnou strategií a přirozené inteligence. Nepřeceňuje, ale ani nepodceňuje. Je ale opravdu tak tichý jak se o něm říká?

Výklad klanového jména: Kansoku | 観察 . Slovo říkající o Yūkim vše čím je. Pozorovatel. Tiše sledující své okolí a rozumně hodnotící situaci, kde se podle svého vlastního úsudku nakloní na jednu či druhou stranu. Nevyzpytatelný člověk, který dokáže být tak přesvědčivý když něco chce. Problémem je ale zjistit, co to je. Dokáže být lstivým hadem skrytým ve stínu a udeří až v tu nejvhodnější chvíli, kdy by nikdo nečekal, že se tak mírumilovný člověk jako je Yūki mohl vůbec nějak vzbouřit či jen vznést slovo odporu. Pro svou vlastní ochranu je přiměřeně uctivý, ale pokud ví že je v právu, nebojí se vystrčit své pekelné rohy a dokázat svou pravdu.NEPROBUZENÁ - PODMÍNKY BUDOU STANOVENÉ VE VLASTNÍCH TECHNIKÁCH


V žilách Muona Kansoku koluje krev obsahující vzácnou vrozenou schopnost pocházející až z dob života muže jménem Ranmaru, jehož je přímým potomkem. Zdědil tedy jednu opomíjenou oční techniku, Seigan, oči života. Oči schopné vytvářet mocné iluze, stejně jako je rozpouštět a rozeznávat. Díky těmto očím je schopný zahlédnout ne chakru, ale životní energii nepřítele, díky čemuž může předvídat i útoky nepřítele dopředu. Tyto vlastnosti má velice podobné s Konožským klanem plného nenávisti, klanem Uchiha. Narozdíl od tohoto prokletého klanu, Muon je sám, jediný nositel této techniky, která se narozdíl od krví prolitých očí projevuje letmým zářením nebesky modré chakry, společně s panenkou ve tvaru jednoho tomoe. Ve starých spisech a legendách Kirigakure no Sato se píše a mezi lidmi traduje, že právě tyto oči mají na svědomí Masakr v Oáze Osvětlení, což je posvátné místo využívané věřícími k očistě vlastní duše. Kdo za vraždami ale stál se dodnes neví. Byť je z nich Muon podezříván, nemá schopnosti k tomu, aby dokázal povraždit i přítomné vyšší ninji pouhým pohledem. Znamená to tedy, že po světě běhá ještě jeden, další uživatel této dávno zapomenuté Kekkei Genkai? Ať už je pravda jakákoliv, síla těchto očí, ať už jsou jakkoliv podobné kopírovacímu oku vesnice skryté v Listí, nesmí být podceňována, už jen z důvodu, že málokdo kdo spatřil nevinné oči zářit nebeským plamenem přežil déle než pár minut. Halucinace, přeludy a iluze, v těchto odvětvích si jejich uživatelé libují. Hrají si s myšlenkami druhých, ukazují jim z čeho mají největší strach, vsugerují jim vlastní názory a nápady, pocit úzkosti a nebezpečí, stejně jako dokážou nahlédnout do srdcí lidí a říct, zda-li lžou či mluví pravdu. Proto je Seigan někdy také nepravě nazýván Okem Pravdy, Shinjitsu no Me.

Takto je vnímané oko spisy lovců tohoto oka, jež drželi Muona pod zámkem i s jeho rodinou. Mohou se v nich ale nacházet drobné nepřesnosti, vzhledem k tomu, že úplná definice pocházející od původního člena zní takto:

Asuka napsal:Uživatel Kiriganu je schopen, podobně jako Hyuuga, vidět (ba dokonce i slyšet) skrze předměty a do velkých vzdáleností. Zároveň je však Kirigan schopen oklamat ostatní doujutsu vytvořením velmi silných (prakticky neprolomitelných) genjutsu, která ani Byakugan neprohlédne. V neposlední řadě je uživatel Kiriganu schopen podobnému náhledu, jako uživatel Sharinganu. Dokáže bystře vnímat a analyzovat i nejdrobnější detaily. Tato schopnost může vyvolat dojem čtení myšlenek, avšak v základě se opírá o sledování toku chakry, díky kterémuž to je uživatel schopen dokonce i předvídat pohyby soupeře dříve, než je učiní. Závěrem je pak třeba zmínit schopnost pohledem rozlišit živého (byť předstírajícího smrt, třeba i pomocí medikamentů) člověka od mrtvoly a možnost přenesením určitého množství chakry přivést zpět k vědomí osoby v komatu.
Člověk bez minulosti, tudíž toto jsou pouze jeho poslední vzpomínky.

"Kde to jsem?" tiché zašeptání.
Moje zašeptání. Cítil jsem na zádech chlad, ležel jsem na kamenné podlaze ve svém kimonu, potrhaném a již více nepoužitelném. Nenápadný zvuk dopadajících kapek v louži uprostřed místnosti.
"Jsem stále v ... Mlžné?" podepřel jsem se lokty a se zamlženým zrakem jsem se bolestivě rozhlédl.
Mžoural jsem očima, ale šero a mlha mi nedovolovaly vidět víc než kamenné bloky stěn. Pokoušel jsem se bezmocně postavit, ale po pár pokusech jsem si musel uvědomit, že jen tak nevstanu. Padl jsem znovu k zemi. Nechápal jsem nic z toho, co se tu nyní dělo. Absolutní ticho. Nikde ani jediný náznak něčí přítomnosti. Člověk slyšel ve svých žilách téci krev. Kroky. Rozhléhaly se tu kroky. Stále blíž a blíž. Hledal jsem původce, ale když jsem ho našel- zastavily se. Díval jsem se na ocelové dveře.
"Kdo je tam?" odkašlal jsem.
Ticho. Znovu jen ticho. Nic jiného. Přetočil jsem se na bok a pokusil se přemístit blíže ke dveřím, v bolestech jsem táhl své bolestí ztěžklé tělo až ke dveřím.
"Neměli bysme ho nechat žít." ozvalo se zpoza dveří.
V tu chvíli jsem zpozorněl a opřel se o stěnu hned vedle ocelového rámu. Pozorně jsem naslouchal a má bolest s návalem adrenalinu zšedla a zmizela pryč.
"Moc dobře víš, že to, co má on už nemůže mít nikdo jiný. Šéf ho chce mrtvého." rozkázal.
"Je to jen dítě! A navíc, může nám být užitečný! Ty jeho oči-" protestoval druhý.
"-Jeho oči co? Zabijí tě, když to budeš nejméně čekat. Zemřeš, ani si to neuvědomíš. Jsou to oči Smrti, nikoliv života. On rozhodl." stál si za svým zjevně sadisticky založený z dvojice.
Rozhlédl jsem se po místnosti a přemýšlel, zatímco ti dva se tam neustále o něčem dohadovali. Stůl a židle. Nic víc zde nebylo. Dveře se rozrazily-
"Kde sakra je?!" vykřikl.
Zadržel jsem v tu chvíli i svůj dech. Stačilo mu zvednout hlavu a zahlédnout mě, držíc se zuby nehty na tlustém kovovém rámu dveří. Když ale ten druhý byl proti mému zajetí- pomůže mi?
"Jdi ho okamžitě najít! Já to oznámím šéfovi." přikázal a po pár vteřinách zmizel.
"Už můžeš dolů." tak klidný hlas.
"Jsou to jen tupí bandité. Nejsou to ninjové."
"Kdo jste?" měl jsem strach.
"Kdo jsem není důležité. Důležitější je kým jsi ty." sedl si přede mne do dřepu.
To co jsem zahlédl za jeho zády mnou otřáslo. Pootevřel jsem ústa do výkřiku, ale nevydal jsem ani hlásku. V očích se mi shromažďovaly potoky slz. Byli tam. Leželi bez hnutí, v kaluži krve. Byli tam. Určitě to byli oni. Co se tu stalo? Proč jsem tu? Co jsme provedli? Spousta otázek, ale málo odpovědí.
"Co jste jim pro-" přerušen,
"-promiň." silným úderem do zátylku.

Probral jsem se na ulicích v Mlžné a má paměť byla mlhavá, stejně jako rána v této vesnici. Nepamatuji si svou minulost, nevím, jaké to je něco cítit, byť toho můžu být schopen. Moje paměť zachytila jediné. "Jeho" a "Oko Smrti". Dodnes nechápu tyto nesrovnalosti, ale hledám pravdu. A věřím, že jednoho dne ji najdu. Zjistím, proč jsem sám, proč nemám rodinu, proč nemám přátele. Proč jsem já ten jediný, v koho můžu věřit. Zjistím veškerá tajemství svého života. A nic ani nikdo mi nebude stát v cestě, ať už na mě venku číhá cokoliv. Chci získat svůj život, který mi byl ukraden zpět. Jenže nic mi nevrátí zpět mou rodinu. Co vlastně byli zač? Byli to milující rodiče, nebo sadističtí tyrani? Měl jsem sourozence, nebo jsem byl jedináček? A kdo je ten "On"?

Body Schopností:
Ninjutsu - 2
Taijutsu - 1
Genjutsu - 1,5

Inteligence - 3,5
Síla - 1
Rychlost - 2

Chakra - 3
Ruční pečetě - 1

Celkem - 15 bodů
avatar
Muon Kansoku
Genin
Genin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Muon Kansoku [GENIN]

Příspěvek pro Muon Kansoku za Sat Aug 30, 2014 9:55 pm

- Reworked i se souhlasem původního uživatele RKG -

_________________
avatar
Muon Kansoku
Genin
Genin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 29. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Muon Kansoku [GENIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 30, 2014 10:15 pm

Netradiční životopis..
POVOLENO
Využívej schopnosti s rozvahou..

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Muon Kansoku [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru