Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 11:37 am

//Ja nevjem uš, možno to má napísané na čele Very Happy

Prižmúrila som oči. Videla som dobre, alebo ten chlapík na mňa vytiahol...Meč? Teda nevytiahol, len ho chytil. No, nebola som slepá, videla som, čo som videla a z toho som si už domyslela, o čo sa chcel pokúsiť. Ani to poškrabkanie na riti mu to nepomohlo zakryť. Nooo, veď ja mu to nedarujem!
Zrazu som stála pri ňom a hlasno som si odkašľala, aby som na seba upútala jeho pozornosť. Mama ma síce varovala pred cudzími ľuďmi, najmä chlapmi, podľa nej sú mnohí z nich úchylovia...Premerala som si ho podozrievavým pohľadom od hlavy po päty a odmlčala sa. ...ale to vaše pripravovanie sa na útok, len čo ste zaregistrovali moju prítomnosť, som si nemohla nevšimnúť. Pokračovala som po chvíľke ticha. Mám to brať tak, že ste pedofil a chceli ste sa pokúsiť ma znásilniť? Nadvihla som jedno obočie a snažila sa ovládať, aby som sa nezačala smiať. Že by som si z neho chcela urobiť srandu? No, uvidíme. Nie, nie, nie, drahý pane, tvárením sa, že trénujete, svoje zámery nezakryjete. Pomaly som zavrtela hlavou a pozorovala ho vážnym pohľadom.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 12:11 pm

Když se vedle mě najednou z ničeho nic objevila... no nebudu lhát, lekl jsem se, ba co víc, ruka mi instinktivně vystartovala po jejím krku. "Naštěstí" jsem si stihl uvědomit co dělám a pokus uškrtit jí jsem "zamaskoval"... zamáváním.
"Ehm... ahoj... Ne, nejsem úchyl, jenom jsem tě chtěl zabít... to je rozdíl."
Řekl jsem a pokračoval v tréningu.
Todle bude mít ještě následky.... ach jo... Zaúpěl jsem v duchu a očekával jsem další sprchu obvinění a... Moment, vážně mi řekla drahý pane? NEJSEM TAK STAREJ!! To se mě dotklo.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 12:43 pm

Všimla som si, že sa ma zľakol. Nevedela som teda, či sa mám smiať alebo plakať. To vyzerám tak strašne? V duchu som sa samej seba opýtala, pričom som si rukou uhladila vlasy, nech aspoň trochu vyzerám ako človek. Kto vie, či mi to vôbec k niečomu pomohlo.
Zabiť? Obočie mi vyletelo tak vysoko, že sa skrylo niekde v mojich modrých vlasoch. Nestačila som sa diviť, ten chlap je fakt divný! Ale no ták, to by ste...Zastavila som svoj prúd reči a zamyslela sa. Keď on mi tyká, prečo by som mu nemohla aj ja?! ...si nemohol urobiť. Mal by si riadny prúser. Teda...Celá dedina by mala prúser. Pokrčila som ľahostajne plecami, ako keby mi to bolo jedno. Možno nevedel, že som jinchuuriki. Avšak napriek tomu, že som ním bola len krátko, vďaka starým babkám sa to dozvedela celá Kiri a zo mňa bola teraz celebrita. S tým rozdielom, že na mňa každý zazeral ako na zločinca storočia. Výborne. Diabolsky som sa uškrnula. A to by si asi na krku mať nechcel, všakže? Muhehééé. Mala som pocit že ma nepočúva, stále mlátil do toho svojho stĺpu, na čo som si založila ruky v bok. No to mi je ale džentlmen, miesto toho, aby sa venoval tvorovi opačného pohlavia, tak radšej mláti do stĺpu. Plánuješ s ním mať deti? Blbá otázka. Ale to som bola ja. Nemala som to v hlave v poriadku, ale čo už. Užííííívala som si svoju mladosť, kým som mohla. Možno som tomu chlapovi liezla na nervy. No neviem.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 1:07 pm

"Ne... neplánuju... a neplánuj je... mít ani... s tebou!" Řekl jsem mezi jednotlivými údery, pak jsem tedy přestal a otočil se na ni.
"Fajn, dám si pauzu, když slíbíš že až se mi povede tě extrémně znudit, sebereš se a půjdeš obšťastňovat svojí přítomností nějakého jiného šťastlivce... hmm? A jen tak mimochodem... jakej průser? Seš snad dcera nějakýho pracháče, mafiána, nebo tak něco?"
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 1:22 pm

Vyvalila som naňho oči. Doslova som naňho čučala, neschopná jediného slova. Týmto ma dokonale šokoval. Nikdy som nepovedala, že s ním chcem mať deti. Tak čo tu kecal za voloviny?
Založila som si ruky na hrudi. To som nikdy nepovedala, mééééh, nechcem mať ani deti. A som forever alone, takže...Prižmúrila som naňho oči a venovala mu jeden z vražedných pohľadov. No, tvárim sa, že slovo obšťastňovať som nepočula. Uškrnula som sa. Nad jeho otázkou som len letmo zavrtela hlavou a sadla si na zem. Nie, som niečo horšie. Neviem, či som sa mu vôbec chcela zveriť s tým, čo v sebe skrývam. Kto vie, či by sa nepridal na stranu dedinčanov, ktorí by ma najradšej napichli na vidly a nechali na poli ako strašiaka.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 1:31 pm

"Když jsem se věnoval sloupu, řekla si že s nim chci mít děti... tak jsem nechtěl aby si nabyla takovýho dojmu z toho, že se budu bavit s tebou... Sakra je to nějaký složitý... kašli na to."
Povzdechl jsem si. Todle celé vypadalo, že mě to dostane spíš do blázince, než na post chuunina. Já přeci potřebuju dát někomu nakládačku, né se flákat.
Pak ale začala dělat tajnosti a to já nerad...
"Jak něco horšího? To se tě musím ptát pokaždý znovu a páčit to z tebe? Co horšího?"
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 1:49 pm

Ani som nepochopila, čo práve povedal. Nie že by som bola tupelo, to nie, ale...Môj mozog práve teraz oddychoval a tak som sa nesnažila pochopiť veci, ktorým chápať nemusím. Zbytočná námaha.
Nahlas som si povzdychla a odvrátila pohľad na stranu. Nebudem behať okolo horúcej kaše, rovno ti poviem, že som hostiteľom sedmičky. Ak by si ma zabil, on by využil situáciu a moje telo opustil, a ver mi, nie je to milý tvor, hlavne nie teraz. Myslím, že by mu nerobilo problém celú dedinu behom chvíľky vyhladiť, hlavne keď nie som pod dohľadom. Venovala som mu vážny pohľad. Ja sama som sa toho čmeliaka či čo to bolo, bála a nevedela som, čo od neho čakať. Nevedela som jak ho ovládať ani úplný základ - rozprávať sa s ním.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 1:57 pm

Nasadil jsem nechápavý výraz. "Co?... O čem to sakra mluvíš? Jaká sedmička? A proč by to mělo ničit vesnici pane bože? Dyť je narvaná ninjama... Počkej... říkala si... opustil tvoje tělo? Co si to snědla za stvůru pane bože?..."
Nevěřícně jsem vrtěl hlavou.
(Keigo je mezi ninjama jen pár týdnů, neví nic o Bijuu Smile )
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 2:39 pm

Nechápavo som na Keiga hľadela. To snáď nemyslel vážne? Vyzeral tak, že je už dospelý. A shinobi. Ako to že nevedel o Bijuu? Možno to bol len nováčik.
Povzdychla som si. Takto. Existuje deväť démonov. Každý z nich má odlišný počet chvostov, sú rôzneho tvaru. Ten, ktorého mám zapečateného v sebe, má sedem chvostov a pripomína obrovský hmyz. A prečo by mal ničiť dedinu? Pretože, pokiaľ viem, tak mnohí Bijuu znenávideli ľudí, zanevreli na nich, a myslím, že to postihlo aj tú moju sedmičku. Ver mi, takýto tvor nemá problém so zničením dediny, jeho sila je obrovská, a rovnako aj počet chakry. Snažila som sa mu to jakž takž vysvetliť, snáď to aj nejako pochopil. Pokiaľ by ho to zaujímalo, o čom vážne pochybujem, v knižnici má o nich dostatok literatúry. Tú by som mala preštudovať aj ja, ale na to som príliš lenivá!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 3:27 pm

"Aha... Fajn, tak to bych tě asi zabíjet neměl... čistě za předpokladu, že bych to zvládl, nic o tobě nevím, kromě toho že máš v sobě... démona, čemuž se těžko věří..."
Možná že jsem zněl trochu nevěřícně, ale pokud jsem tomu nevěřil, byl to čistě můj problém a nehodlal jsem to nijak dál rozpitvávat.
"Takže... co vlastně umíš? Já tu popravdě hledám někoho pro takový... cvičný souboj, ale ty mi nepřipadáš moc jako typ co zápasí pro zábavu. Pokud to není tajemství a nepodezříváš mě ze špionství, nebo se mě nechystáš v budoucnu zabít, jsem zvědavej co holka jako ty dokáže"
"Myslím v souboji." Dodal jsem, aby si z toho zase něco nevyvodila.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 3:37 pm

Udrela som sa rukou do čela. Neveril mi to. Bol to trd. Väčší ako ja. Nie, vlastne nie. Je to druhý najväčší trd po mne, tak! 
Čo viem? Ehm. Okrem robenia problémov...Zamyslela som sa nad tým, čo by som mu ešte mohla povedať. ...nič. Dokončila som. Nič ma nenapadlo. Bol to hotový kyľavý človiečik, ktorý by sa radšej s týmto nabuchaným trdom biť nechcel. Skončila by som s monoklom pod okom. Alebo otrasom mozgu. 
No, nie som typ človeka, s ktorým by si si zatrénoval. Mojim hlavným zameraním je Ninjutsu a mojou podstatou Katon, Taijutsu ovládam na mizernej úrovni. Doslova. Nerada som si to priznávala. Satane, ja som horšia než som si myslela! 
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Thu Jul 03, 2014 3:50 pm

Šla jsem na cvičiště , abych si dokázala, že nejsem zas tak neschopná. Přijdu jsem a koho vidím. Bohužel nikoho. Jak krutý osud pro slepé lidí. Naštěstí jsem senzibilka a proto jsem dokázala vycítil lidi, kteří tu jsou. Moc jich tu nebylo. Stála jsem na místě a "rozhlížela se" po okolí. "Kde jsou ti dřevění panáci?" Tahle otázka mi vrtala v hlavě. Po chvilce přemyšleni jsem se nervla. ""S*ru na to" křikla jsem a sedla jsem si do tureckého sedu. Ruce jsem si založila na prsa a čuměla do blbá. Možná i na blba. Kdo ví.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 3:56 pm

"Aha... Víš, nooo... já moc ninjutsu nedávám. Vlastně ani pořádně nevím, jakou mám podstatu. Myslíš, že by si mohla nějaký ohnivý jutsu ukázat?"
Řekl jsem a jen těžce jsem se bránil tomu lehce zvědavému výrazu.
Vždycky jsem rád pozoroval lidi co dělali ninjutsu. Plivat oheň, ovládat vodu, šlehat blesky, krotit vítr, lámat zemi... o tom se mi mohlo nechat jenom zdát.
Pak ale přišla nějaká další holka, dřepla si kousek od nás a čučela přímo na mě. "Coje?..." Řekl jsem trochu nevrle, protože dva lidi v okruhu deseti metrů na mě bylo trochu moc.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Thu Jul 03, 2014 4:15 pm

"Podle jeho hlasu jsem poznala, že je to chlap. Byl asi nevrlý aspon to mi naznačoval jeho hlas. Nejspíš se špatně vyspal. Pak jsem si uvědomila, že mně ani nepozdravil. "Trochu slušností, ne?" řekla jsem. Můj pozdrav si nezaslouží, ne takovým přístupem. "Že bych ho použila místo toho panáka, co jsem chtěla najít." pomyslela jsem si. Při téhle myšlence jsem se musela pousmát.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 4:17 pm

 Nahodila som taký zamyslený výraz. Ale to by sa dalo ľahko zistiť, čo sa podstatu máš. Snažila som sa spomenúť na to, ako som prišla k tomu, že mám ohnivú podstatu. Vyskúšala som ten papierik alebo som takmer podpálila vianočný stromček? To bola dilema! Každopádne, jeho otázka ma prekvapila. Jemne som kývla hlavou. Myslím, že hej, len teraz prednedávnom som sa naučila dve katonové techniky. Rozhliadla som sa. Čo ak podpálim stromy? Trošku uhni, ak nechceš skončiť teda ako špeciálne upečené kurča na v kanibalovom jedálničku, ak hej, pokojne sa postav predo mňa. Zaškerila som sa, potom som od neho odskočila niekoľko metrov dozadu. Ja to dám! Poskladala som potrebné pečate. 
Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Katon-gokakju_no_dzhutsu
Katon: Gōkakyū no Jutsu! Vyslovila som názov techniky, začala som sa podivne nadúvať a hneď na to som vychrlila prúd ohňa, ktorý sa obrovskou rýchlosťou vo forme ohnivej gule hrnul dopredu. Našťastie som netrafila žiadny strom. To by bol prúser, keby som spôsobila požiar! Áááááj, Mizukage by zo mňa vymlátil dušu. Nyáh, bola som hrdá na svoj výkon! 
Odrazu sa tu objavila nejaká žena, nepoznala som ju, ale keď sa na ňu ten chlap tak oboril, prepichla som ho vražedným pohľadom. Dobrý deň. Narozdiel od neho som sa ja slušne pozdravila. 
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 4:31 pm

"Ehm... Pravda, nezačal jsem moc dobře. Zdravím a při tý příležitosti se i omluvám... jsem jenom trochu... no prostě to jsem já."
Ach jo...dneska fakt nemám dobrej den... moc lidí moc škodí...
Potom ale modrovláska udělala parádní ohnivou kouli a mě nezbývalo nic jiného než uznale kývnout a zatleskat.
"Excelentní. Jen hlasitě závidím." Řekl jsem s úsměvem.
"O jakém papírku si to mluvila?"
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Thu Jul 03, 2014 4:50 pm

Yoki se mi líbila víc než ten chlap. A nejen proto, že umí pozdravit ale používá katon. "Zdravíčko, pěkný ohýnek." řekla jsem milým hlasem a přitom jsem se milé usmála. Dočkala jsem se i od toho chlapa omluvy, což jsem ani trochu nečekala. "Nazdar, omluva přijata." řekla jsem. Můj hlas již nebyl tak milý jako na Yoko. Jestli chce ten chlap změnit můj názor na něho, bude se muset hodně snažit.
"Yoko umíš ještě nějakou techniku z oblasti Katonu?" zeptala jsem se. Možná bych byla tady nápomocna ale moc technik s katonem neumím.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 5:16 pm

Trochu som sa začervenala. Ďakujem. Bola som rada, že sa mi tá technika podarila, predsa len, som sa ju naučila len nedávno. No, neviem, ako sa tie papieriky volajú, ale keď do nich vložíš trochu svojej chakry, zareagujú podľa toho, čo za podstatu máš. Môj tuším zhorel na popol. Zabrblala som a zamyslene sa poškriabala za hlavou. 
No, ovládam ešte jednu, Ryūka no Jutsu. Odpovedala som na jej otázku. Mizukage mi povedal, že len zvitky týchto dvoch techník sa v dedine nachádzajú. Asi budem musieť zájsť do Konohy, aj to nie je isté, či mi nejakú požičajú. Hlavne niekomu, ako ja...Čo chytím, to pokazím. Minule som sa chytila jednej babky a tá dostala infarkt, len čo ma zbadala, nesrandujem. Doteraz ma to v snoch prenasleduje. Pokrčila som ramenami a pohľad presunula na Hirin. 
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 5:18 pm

Až teďka jsem si já idiot všimnul těch dvou mečů na zádech. Vyyyborně... Teda zase tak výborně ne, nasr*l sem jí, tak by se nemusela držet zpátky, ale stejně... byl bych hloupej, nevyužít takový příležitosti...
Když přijala omluvu, jen jsem na ni spokojeně kývnul. To že modrovlásce řekla "zdravíčko" a mě "nazdar" jsem přešel, protože jsem se jí vůbec nedivil.
Pak modrovláska mluvila o kolabující babce a to mě donutilo k úsměvu. "Třeba viděla démony." Řekl jsem ze srandy.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Thu Jul 03, 2014 5:43 pm

Jak jsem jí tak poslouchala. Přemýšlela jsem zrovna nad tím, proč ovládá tak destruktivní element. Yoko má štěstí, čím to bude, že by tou sedmičkou co má v těle. "Já ti povím tajemství" řekla jsem a chvilku jsem počkala. Doufala jsem, že bude napjatá. "Já taky ovladám Katon, sice jen pár technik ale můžu Tě dvě naučit. Chceš je vidět?" řekla jsem a pousmála jsem se. Snad jsem jí na obličej vyčarovala úsměv. Slova toho chlapa jsem ignorovala, raději.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 7:12 pm

Nad jeho poznámkou som sa zasmiala. Veď ja už za démona považovaná som, ale nie preto, čo mám v tele, ale preto, ako sa správam. Pery sa mi skrivili do tak trochu psychopatického úsmevu. Nemala som to v hlave v poriadku, nikdy. 
Len čo Hirin spomenula, že taktiež oplýva katonovou podstatou, nastražila som uši ako antény, aby mi neušlo ani jedno jediné slovíčko. A keď sa ma opýtala, či chcem vidieť oné dve katonové techniky, oči sa mi rozžiarili ako hviezdičky. Že sa ma to pýtate, samozrejme, že ich chcem vidieť! Žjúúúúúúú! Vyzerala som ako naspeedovaná veverička, veď aj som bola, prednedávnom som zožrala granko a to sa aj odrazilo na mojom podivnom správaní. 
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 8:04 pm

"Teď už tomu dokonale rozumím." Řekl jsem a jen tak na oko se usmál.
Slovo démon ji celkem vystihuje... i když je to na jednu stranu zábavné, je to taky... děsivé. Šílené a velice podivné. Ale člověk se s ní asi nikdy nenudí...
Dál jsem ale přemýšlení o modrovlásčině chování musel zanechat, protože jak se na první pohled zdálo... nedávalo vůbec žádný smysl. Prostě bych řekl, že si užívá života a raduje se z maličkostí. Užitečná vlastnost, taky bych ji chtěl umět.
Vyskočil jsem si na sloup na kterém jsem předtím trénoval taijutsu a díval jsem se co budou slečny dělat.
"Kdyby ste dostali chuť mě sesmahnout... tak z obou stran prosím..." Povzdychl jsem si a radši se připravoval na shunshin, nebo nekontrolovatelný pád dolů, abych si alespoň zachránil zadek před ohněm.
Ta s katanama mě neměla ráda a modrovláska byla zase očividně pro každou špatnost...

//Na týden odjíždím, tak mě prosím nezabijte a nechtě mě sedět na sloupu, děkuji Very Happy
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 04, 2014 11:33 am

Její výraz v obličeji jsem neviděla ale podlé její ho hlasu byla nadšena, tedy pokud si něco ráno nepíchla na povzbuzeni. Vážně jsem se musela pozastavit nad tím, jestli nebere nějaké návykové látky, např. kafe, čokoláda, granko.  Ted od toho musím odejít a musím jí ukázat ohnivou show. Chlapek zmínil, že když ho usmažit tak z obou stran.
Začnu jsou lehčí. Postavila jsem se na nohy a svou hůl jsem zapíchla do země. Začala jsem skládat pečetě pomalejším tempem než jsem zvykla. Na zapamatovaní nic těžkého, aspon pro mně, nevím jak na tom Yoko. Jakmile jsem dokončila poslední pečet, křikla jsem "Katon: Hōsenka no Jutsu"

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 J6qveq

Vytvořila jsem pár ohnivých koulí a vystřelila jsem před sebou. Pokud jsem strefila nějaký strom, nijak jsem se netrápila. Suitonistu ve vesnici je přeci dosti. "Tohle byla technika ranku C, ted B ranku" řekla jsem a začala jsem skládat pečetě, lepé řečeno pečet. Byla jen jedná. Techniku, kterou jsem chtěla právě ted ukázat. Je velmi spjata s technikou, kterou už Yoko umí a to Katon: Ryūka no Jutsu. "Katon: Gōryūka no Jutsu" řekla jsem a můj pravě vytvořený drak mířil vzhůru do oblak.

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 29vcapj

Nechtěla jsem riskovat s touhle technikou, že něco chytne. Přeci jen tahle technika byla o hodně větší a silnější než ta první a myslela jsem si, že dlouho tu nepršelo. Otočila jsem se směrem k Yoko. "Tak co na to říkáš?" zeptala jsem se a usmála se na na ni.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Jul 04, 2014 12:27 pm

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 46680043_omg_reaction_gif
No...Ty...Vole! Bola som šokovaná, ale vo dobrom slova zmysle. Dívala som sa s ústami dokorán na tie techniky, ktoré mi práve ukázala. To bola úplná šupa! Vytiahla som zo seba, keď som sa jakž takž dostala z toho svojho šoku a nadšene sa usmiala, skoro som začala na mieste poskakovať od radosti, že čoskoro niečo také budem vedieť aj ja. Budem vládkyňou ohňáááááááááááááááááááááá! A to by ste ma chceli naučiť? Vážne? Opýtala som sa to takým podivným pišťavým tónom, z toho sa dalo usúdiť, že mám nesmiernu radosť! 
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 04, 2014 6:29 pm

Její nadšení jsem pocítila nejen po hlasu ale nějak jsem to z ní cítila. Možná to bylo to co bere, měla by to aspon něčím ředit, nebo jsem tak božská. No to je ted jedno. Musela jsem se na chvilku pozastavit na její otázce. Myslím si, že jsem o učení nic neříkala. Kladla se tu jen jedná otázka. Být zla a zkazit mladé divce nesmírnou radost, nebo být dobrá a udělat jí ještě větší radost než má tet? Odpověď je... budu...hodná!!!
"No jistě, že naučím. Ale ne že něco tím podpálíš vesnici, potom ihned zapomeneš, kdo Tě to učil. " řekla jsem milým hlasem, ale musela jsem dát varovaní, přeci jen nechci, aby si ve vesnici při požáru zpívali Když ditě škrtne zápalkou.
"Tak začnem nějakou teorii. Předem varují, že já nejsem moc dobrá učitelka."  pousmála jsem se a pokračovala. "Katon: Hōsenka no Jutsu  je technika ohnivého typu, jak si mohla před chvilkou vidět. Spočívá to v tom, že uživatel vytvoří ohnivé koule a pošle je směrem kam chce, aby letěli. Ohnivé koule nejsou nijak moc velké. Technika slouží k tomu, aby nepřítele zaměstnala. Málo, kdo se strefí. Do ohnivých kouli můžeš hodit i shuriken a použit to na překvapivý útok.  Ted k pečeti není jich moc, jen šest. Jdou po sobě takhle: Krysa, Tygr, pes, vůl, králík, tygr." říkala jsem názvy pečeti, jak jdou po sobě. "To je vše, co ti k tehle technice, asi řeknu." počkala jsem na nějaké její dotazy. A dala jsem ji čas at si to vyzkouší. Pak jsem začala vysvětlovat druhou techniku.
"Katon:Gouryuuka no jutsu  zase technika ohnivého typu a ranku B. Je obtížnější ale ty to zvládneš, když už umíš Katon: Ryuuka no jutsu. Tohle je dalo by se řict silnější verze. Ale Katon: Ryuuka no jutsu jsem mockrát neviděla, a proto to nedokážu 100% říct. Pečetě, pečet je jenom jedna a to tygr. Při téhle technice použiješ velké množství chakry do jakési ohnivé koule,která má podobu dračí hlavy. Jak si mohla vidět, dračí hlava je velká a tak plamen má vysokou teplotu. Technika má i jinou výhodu nejen, že dokážeš z někoho udělat škvarek, ale slabší povahy se můžou vyděsit a udělat si bobek do trenek. " dokončila jsem svou teorii. Ve vysvětlováni jsem nebyla nijak dobrá. "Snad jsem ti pomohla, já moc vysvětlovat neumím, ale věřím, že to dokážeš." dodala jsem a usmála se na ní, abych dodala sebedůvěru.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru