Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Mar 29, 2014 8:40 pm

https://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc

Poslouchala jsem ho a jeho slova byla vlastně opakem těch, co mi říkávala maminka. Zamyslela jsem se nad tím.
"Já si myslím, že samota není dobrá. Je jen důležité narazit na správné lidi. Být sám a makat a makat? Je možné že zesílíte, že si budete připadat neporazitelný. Ale pravá síla je ve spolupráci. V porozumění si s ostatními lidmi. Já věřím, že pravá síla není o tom, kolik hodin strávíte při tréningu, sensei." Usmála jsem se a podívala se na nebe. Doufala jsem, že ten boj před branami brzy skončí, měla jsem na maminku strašně moc otázek.
"Víte, nejsem žádný velký obdivovatel slavného Naruta Uzumakiho. Ale to co mi maminka četla... Ten chlapec nebyl talentovaný, bylo to pako co se snažilo jednat na vlastní pěst, ale vždy ho podrželi přátele. Teprve s nimi dokázal takové věci. Já vím, že jednou příjde chvilka, kdy bude muset každý shinobi udělat totéž. Nemůžete se vždy spoléhat jen na sebe." Podívala jsem se k bráně a trošku zaváhala. Kdo ví, v jakém stavu rodiče budou, ale mají jeden druhého, byla jsem si jistá, že to zvládnou.
"Ale, vy už vlastně jste takový člen naší rodiny, když se nad tím zamyslím." Zazubila jsem se do široka.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Mar 29, 2014 8:55 pm

Faito

"Já se nespoléhám jen na sebe. Vím, že až přijde ta chvíle, bude muset každý udělat svou část. A cena za to je vysoká. Velmi..."
Pomyslel jsem na svitek, který ležel v pracovně Mizukage. Svitek, na kterém byl napsán návod na porážku Madary, avšak i velké riziko.
"Za poslední dva měsíce jsem překonal hranici KG našeho rodu a sepsal přelomovou techniku, která vyhraje tuhle válku. Co udělali ti, kteří se flákají po hospodách s kamarády a zakládají rodiny?" zeptal jsem se a hlas se mi zvýšil. Kairi určitě vycítila, že šlápla na tenký led. Odmlčel jsem se a vydechl...
"Promiň..." podíval jsem se jí do očí a pousmál se. "Myslíš, že rudé oči našich rodů z nás dělají rodinu? Zeptej se tatínka, co si o mně myslí..." řekl jsem pobaveně.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Mar 30, 2014 11:53 am

Opět jsem se trošku ponořila do myšlenek a snažila se přemýšlet.
"Hai, ti co stráví dny v hospodě se spoléhají na ty, co vše plánují a dělají pro to, aby jsme vyhráli. Nevím jak je to ve světě, ale, no, i ty flákači mohou v boji někdy pomoct víc než ti géniové, teda, myslím. Nikdy jsem to nezažila." Zazubila jsem se s růžovými tvářemi a troškou nervozity. O tomto jsem skoro nic nevěděla, jen z povídek a svitků.
Podívala jsem se do jeho očí a usmála se. Zakroutila jsem hlavou a položila si ruce na kolena.
"Ne, nejen oči. Myslím snaha ochránit vesnici a to na čem nám záleží. Je jedno jaký na sebe máme názor, ne? Shinobi z Kirigakure jsou jako rodina. Pomáhají si a spolupracují. Úmrtí někoho zasáhne citově další, stýská se jim po tom co padl. Je to docela podobné jak v rodině." Samozřejmě, že jsem přeskočila ty špatné věci jako je zrada a další věci. Byla jsem dítě, moc velký optimista. Podívala jsem se na velká křídla a pak na pana Faita.
"Nepůjdeme jim...pomoct?" Trošku jsem zaváhala, tato situace se mi moc nelíbila.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Mar 30, 2014 12:03 pm

Faito

"Až na to, že ti, kteří pomáhají nejvíc, jsou zapomenuti a ti, co přijdou pozdě, mají tendenci brát si slávu pro sebe..."
Naruto Uzumaki opět ochránil svět před zkázou tím, že zabil nebezpečnou nukeninku jménem Reina Kana. Ještě teď mi ten novinový článek hýbe žlučí.
"Nepůjdeme. Cti otce svého i matku svou. A víš moc dobře, co řekl tvůj tatínek. Navíc, myslím, že ty věci, co se tam dějí, bys nechtěla vidět. Přeci jen, před branou se karty nehrajou, hádám, že je tam všude spousta krve, chaosu a nebezpečných technik..."
Kde je asi tak Kashike? Určitě v první řadě, jsem rád, že ho zase někdo protáhne, už mu ty mise začínaly chybět...
"Slyšela jsi někdy o Uchihovi Itachim?" zeptal jsem se. Zajímalo by mě, kolik se toho učí o nukeninech, zrádcích a nepřátelích.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Mar 30, 2014 12:28 pm

Podívala jsem se pod sebe na trávu a trošku sklamaně se podívala na motýlí křídla.
"Itachi Uchiha? Um, slyšela jsem, že kvůli němu zanikl celý klan Uchiha, vyvraždil je a zradil vesnici, ale vše to prý byl rozkaz." Odpověděla jsem a pak si ještě na něco vzpomněla.
"Jo a jediného koho nechal naživu byl jeho mladší bráška, kterého miloval a i rozkaz, aby ho zabil byl slabý, neudělal to." To bylo vše, co jsem věděla. Maminka a tatínek mi tyto věci do hlavy tlouknou už hodně dlouho. Taky každý den mi čtou pohádky, které vlastně jsou skutečné.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Mar 30, 2014 12:56 pm

Faito

"Ano, správně..." pochválil jsem ji. Vždy jsem měl za to, že s Uchihou Itachim toho máme společného velmi mnoho, včetně téhle nemilé události.
"Ale zapomněla jsi na jednu, velmi podstatnou část. Uchiha Itachi zabil svého nejlepšího přítele, aby získal Mangekyou Sharingan. Je to velmi temná stránka, ale i přes to prokázal pevnou vůli a věděl, že ani ztrátou nejlepšího přítele nebude trpět dlouho. I přes tohle všechno dokázal milovat vlastního bratra a na konci svého života mu předal své poselství. Uchiha Itachi dokázal ve svém životě vše, na co by mohl být hrdý: Dokázal se zapsat do dějin, dokázal rozvinout své síly a stát se obávaným protivníkem, dokázal překročit hranice svých možností jen, aby se stal silnějším, a přes to všechno se dokázal držet zásad a nikdy nezaprodal svou duši..."
Nechal jsem ji, ať si to projde hlavou.
"A teď schopnosti: Probereme si základních pět - Ninjutsu, Taijutsu, Kenjutsu, Genjutsu a Kekkei Genkai. U každého si řekneme slabiny a výhody, uvedeme si je v situacích a zkusíme ti vštípit několik rad, abys měla co největší šanci na přežití. Před tím se tě ale zeptám, zda nejsi unavená."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Apr 01, 2014 2:47 pm

Pousmála jsem se, když mě pochválil. Už jsem se hodlala mu odpovědět, než jsem uviděla tu obří zeď a výbuch, div to nezasáhlo i nás.
"C-co to..." Vykulila jsem oči a trošku se zatřásla. Začalo najednou sněžit. Zmenšily se mi zorničky, které se rozkmitaly. Ma-mi...? Šeptem jsem si řekla v duchu a nemohla se skoro ani hnout. Když začalo sněžit, dívala jsem se zaraženě stále na to stejné místo a doufala, že to co si myslím není pravda.
"Faito...-sama." Řekla jsem spíš řečnicky a podívala se na něj. Měla jsem úplně zdřevěnělé nohy od strachu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Apr 01, 2014 7:51 pm

https://www.youtube.com/watch?v=D6btu54EAm0

Faito

Podíval jsem se k bráně a natáhl před sebe ruku, spíš, abych se ujistil, že je to opravdu sníh. Něco podobného už jsem viděl. Takováhle věc doprovází smrt člena klanu Yamada. A jelikož moc Yamadů tu není, věděl jsem, o koho jde.
Než jsem se nadál a byl tu ANBu. Poodešel jsem a chvíli jsem s ním mluvil. Pak jsem se vrátil a můj obličej byl zase takový, jaký si ho Kairi pamatuje z kanceláře.
"Je mi líto, Kairi...Lady Mizukage, tvá matka, zemřela...Upřímnou soustrast."
Klekl jsem k ní a objal jí, aby se mohla pořádně vyplakat. Zavřel jsem oči a také jsem uronil několik slz.

Byla jsi skvělá, Hitomi. Krásná, chytrá, statečná. Věděl jsem, že z tebe něco bude, už když jsem tě poznal. Byla jsi mou přítelkyní dost dlouho. Budeš mi chybět, Hitomi...

Po chvíli jsem se trochu odtáhl a chytil Kairi za ramena. Určitě poznala, že jsem také plakal.
"Teď musíš být statečná. Tvůj otec je, zdá se v pořádku, ale myslím, že to viděl na vlastní oči. Musíš být moc statečná a jít za ním. Jít mu připomenout, že mu ještě jedno štěstí zbývá...Tak pojď..."
Mluvil jsem vlídně, ale bylo na mě vidět, že to myslím smrtelně vážně. Oblékl jsem se, vzal jsem ji do náručí (tak, aby mohla zabořit hlavu do mého ramene, a pomalu odcházel ze cvičiště.
"Musím toho hodně zařídit. Dokud nebude zvolen nový Mizukage, musíme přijmout bezpečnostní opatření, oznámit vesnici tu smutnou zprávu, opravit škody. A i když je mi líto tvé matky, teď není čas na truchlení. Alespoň z mé strany ne..."

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Apr 01, 2014 8:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=fKsbdoF1Gv8

Věděla jsem, co sníh znamená. Ale když přišel ten ANBU a pan Faito s ním šel stranou, to co jsem si myslela bylo čím dál tím víc pravděpodobnější. Moje myšlenka na to, co se asi děje se potvrdila, když mi řekl něco tak moc zranitelného.
Když mě objal a já poznala, že taky pláče, slzy jsem neudržela.
Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Giphy
"Ne...to je lež!!" Rozplakala jsem se na nejvyšší možnou úroveň, jaká jen jde. Díky slzám, které mi nepřestávaly stékat po tváři jsem ani neviděla, co se kolem mě děje, jen cítila, že mě nese pryč.
"Máma není mrtvá, to není pravda!" Říkala jsem celou cestu a mohl pocítit, jak ze mě proudí chlad a slzy stále stékaly jak vodopád. Nevěřila jsem mu, ani jediné slovo. Pravdou ale bylo, že jsem si to nepřiznala, dokud mámu neuvidím, neuvěřím nikomu. Někdo jako ona nemůže zemřít, nesmí zemřít, ne, to nebylo možné.
Cestou jsem mu možná v náručí i párkrát omdlela, protože pláč byl nezastavitelný a dávalo mi občas problém se už jenom nadechnout, ale snažila jsem se uklidnit.

Přesun
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Goku Mon Apr 28, 2014 4:48 pm

Bolo to ťažké.. prekvapivo.. ťažké. Aj keď sa mi konečne podarilo privolať Jutari-ho, čo bolo meno lastovičky ktorých kuchiyosen som získal, omnoho ťažšie bolo naučiť sa s ním komunikovať. Tie obrazy v mojej hlave. Momentálne sa môj tréning zakladal len na jednom, behu. Pri tomto behu som sa posnažil koordinovať svoje pohyby spolu s Jutarim no popravde nám to príliš nešlo. Aspoň nie teraz. Momentálne som však len behal kolečká a pár krát som sa posnažil klúčkovať medzi rôzne prekážky, a len tesne pri sebe Jutariho držať. Dokonca sa podarilo zakopnúť a spadnúť aj mne. Stále som si totiž nevedel zvinkúť na to, že som musel vnímať dva obrazy. Jeden od Jutariho a jeden môj.. vlastný. Prípadne tretí ktorý by som mu poslal. Bolo to ako sústrediť sa na dve veci naraz a mne to chvíľkami prišlo ako nemožné. Nebolo to však nemožné predsa len, jednalo sa len o komunikáciu. Vlastne by to nebol ani taký problém, keby že sa Jutari nechce tak moc.. rozprávať. Narozdiel odo mňa bol až moc hyperaktívny a posielal mi za radom desiatky až stovky obrazov.. výrečný to chlapík. Nevedel som však ja nájsť ten správny, ktorý by mu naznačil, aby sa trocha.. krotil. Ani som nevedel či by to pomohlo keďže vyzeral tak nadšene. Po ďalšom zakopnutí a niekoľkých premetoch a nekoodinovaných kotrmelcoch som pristál hlavou v najbližšej lavičke. Čakal ma ešte dlhý deň.

Po nejakom čase som sa už s Jitarim, ktorý poletoval okolo mojich ramien, vybral smerom k bráne, pretiahnuť si aj vlastné "svaly" v nejakej výpomocnej misii pre dedinu. Vlastne to mala byť už moja druhá .. čím som si mimovoľne zobral Mizukageho slová do podvedomia o tom, aby som popremýšľal a vrátil sa k nemu až keď to budem mať v hlave v poriadku.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Tue May 27, 2014 2:30 pm

Prišiel som na cvičisko a moje túžby sa našťastie vyplnili. Všade okolo bolo ľudoprázdno. Čo mi vyhovovalo pretože to, čo som teraz chcel robiť nebolo práve pre všetkých. Chvíľku som prechádzal okolo areálu a hľadal čo najtichšie miesto. Nakoniec som si našiel jeden zahnutý strom, ktorý vytváral svojim krivým kmeňom prirodzený úkryt. Zašil som sa až úplne k starej kôre a rozložil som si dve zvitky a jednu knihu pred seba. Všetky som otvoril a v knihe som nalistoval potrebnú stranu. Mal som šťastie, že pod stromom bolo úplne sucho, čo sa v Kirigakure často nestávalo. Rozhodol som sa trénovať svoj tretí element Doton a spolu s ním 2 nové techniky, Doto: Domu a Doton: Moguragakure no Jutsu. Tréning ďalšieho elementu v technikách som si naštudoval už chvíľu pred tým a preto som sa pustil rovno do techník s malou pomôckou pred sebou. Narozdiel od knihy boli zvitky písané spôsobom, ktorý človeka skôr či neskôr unudí k smrti. Preto som sa snažil pobrať aspoň istú časť textu...
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri May 30, 2014 10:54 am

Trénink: Getsuga Tenshou

A rank

Byl jsem opět u tréninku a finální verzi techniky už jsem měl téměř na dosah. Chtělo to už jenom cvičit, cvičit a zase cvičit, přičemž udržovat tvar.  Tato technika byla dost silná a musel jsem si dávat velký pozor aby se mi nevymknula kontrole. Celý den jsem tu postával a vystřeloval z meče energii a každým výstřelem jsem se zlepšoval. Nakonec se mi i tak podařilo. Technika byla hotová, ale ještě jsem jí nedal jméno. Proto jsem si vzpoměl na první událost co se stala když jsem to chtěl vyzkoušet. Poprvé jsem touto technikou probodnul samotná nebesa což způsobilo celkem velký zmatek. Rozhodl jsem se ji pojmenovat po tom jevu. Probodnutí nebes neboli jak se může i říct Getsuga Tenshou. Zkusil jsem to tedy zároveň naposledy a soustředil jsem svou energii z meče abych vytáhl veškerou sílu. Když jsem vystřelil z meče zařval jsem " Getsuga..... Tenshou!!!! " Nebe se opět zatemnilo tou technikou a měla vskutku pozoruhodnou sílu. Nyní jsem však už potřeboval odpočinek, který jsem si zasloužil. Ten veškerý čas, který jsem tomu věnoval se nakonec vyplatil a já získal novou techniku s mečem, musel jsem se však brzy naučit i další abych mohl využít pravý potenciál meče a hned mi hlavou prošlo několik nápadů, otázka byla jak je zrealizovat. Nakonec jsem z tohoto místa odešel. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Jun 03, 2014 7:07 pm

Časom som si všimol svojho brata. Bolo to už okolo času, kedy som dokončoval prípravné čítanie. Každý mi hovoril, že môj brat sa zmenil a teraz trénuje s nejakým diabolským mečom. Ja som tomu veľkú pozornosť nedával. Môj brat bol vždy inteligentný a vedel čo je preňho dobré. Ak by sa aj zmenil, nikdy by nerobil nič, čo by nás malo znepokojovať. Preto som sa len viac zahĺbil do zvitku.

Nakoniec, chvíľku potom čo sa Kataro presunul, som sa pustil do samotného tréningu. Rozhodol som sa trénovať pomerne obtiažne techniky, takže si to vyžadovalo veľa sústredenia. Mal som síce krátkodobú pamäť, ale zato veľmi dobrú. Presne som si vybavoval odstavce na začiatku zvitku. Postupoval som doslova po každej čiarke, až sa mi podarilo vypustiť kúsok čakry. Nebola to žiadna technika, ale vedel som, že spôsob mám dobrý. Tak som neprestával. Moja zásoba čakry bola obrovská, preto som sa nezastavoval ani na sekundu. Skúšal som to znova a znova. Nakoniec sa mi podarilo ponoriť sa o pár centimetrov do vlhkej tvrdej zeme ako do čokoládového pudingu. Ale moje sústredenie poľavilo a bol som tam kde som začal. Stále som nezvládal techniku Moguragakure no jutsu. Ale ja sa nikdy nevzdávam, preto som pokračoval. O pár chvíľ sa mi to podarilo znova a teraz som už nebol tak rozčarovaný svojim úspechom. Pokračoval som ďalej a ďalej. O pár sekúnd som bol už po pás v zemi. Ale akonáhle sa pôda dostala k môjmu trupu pocítil som zvláštny pocit, ktorý ma vyrušil a ja som zostal uväznený uprostred zeminy. Po pár minútach som sa vyhrabal von a skúšal to stále znova a znova....
Po veľmi úmornom a dlhom čase som bol konečne pripravený prejsť k druhému kroku. Ponoril som sa hlboko do vlhkej zeme a pomocou chakry som v nej doslova plával. Bol to veľmi zvláštny pocit, ale už som sa tak ľahko koncentrácie nezbavil. Pár krát som si to ešte vyskúšal, ale teraz prišiel čas na druhú techniku.

Kedže som plánoval zosilnieť a zosilnieť čo najskôr, čakal ma veľmi veľmi tvrdý tréning, ktorý som si plánoval sám. Teraz som začal jeho prvú časť, ktorá ani zďaleka nekončila. Ešte ma čakala veľmi zložitá technika Doton: Domu. Postup tréningu bol veľmi podobný. Znova som sa postavil na našťastie už rovnú zem a krok po kroku si vybavoval postup. Najprv som nahromadil do pokožky čakru a snažil sa ju zmeniť na dotonovú podstatu. Bolo to omnoho ťažšie ako sa zdá a keď sa mi to už konečne podarilo, zistil som, že sa nič nestalo. V mysli som si vybavil ďalší krok. Podľa týchto krokov som postupoval a pomaly sa mi začínalo dariť. Nevidel som žiadne viditeľné zmeny, ale cítil som ich a to bolo dôležité. V rukách som začal cítiť silu, akoby mnou prúdila ako vlastná krv. A zároveň so silou prichádzala aj váha. Akoby sila, ktorá mnou prúdila vážila tonu, ale ja som vedel, že stále sa koncu ani nepribližujem. Týmto spôsobom som trénoval svoju B-rankovú techniku. Snažil som sa postupovať podľa krokov zo zvitku, až kým to nedosiahlo určitého postupu. V tomto čase sa vyžadovalo skôr neustále opakovanie, usmerňovanie toku čakry a osvojenie samotného prevedenia. Čas ubiehal ako stádo splašených kráv. Nevnímal som, či je noc alebo deň. Jediné na čo som sa sústredil bola čakra. Pomaly som začínal cítiť vyčerpanie. Aj napriek mojej obrovskej zásoby čakry, som začal dosahovať svoj limit. Každý ho má a ja som ten svoj práve objavil. No dnes som mal šťastie. Moje sily sa už blížili k vyčerpaniu, keď sa mi to podarilo. Moja ruka úplne zčernela, sila mnou prúdila ako samotná krv a vyčerpanie bolo skôr z únavy ako zo zle podarenej techniky. Nemienil som tu ale len stáť. Rozhodol som sa ju vyskúšať a vtedy som si uvedomil, že sa už zotmelo. V tom moja ruka narazila do stromu...Ten sa uprostred kmeňa roztrieštil. Na tejto technike bolo perfektné to, že jediné čo ste potrebovali bola rýchlosť, aby sa toto kombo stalo smrteľným. A ja som rýchly bol a to dosť. Strom sa doslova prelomil a rozvalil sa predo mnou s obrovským hlukom. Ten hluk v mojich ušiach znel ako pieseň lásky. Konečne som dotrénoval. No v tom ma opustili takmer všetky sily a zvalil som sa na zem po tom čo som dosiahol svoj limit...
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jun 10, 2014 7:27 pm

Přišel jsem na cvičiště kde jsem doufal, že někoho najdu k misi a náhodou tu byl i můj bráška Gats. Přišel jsem k němu blíže abych si s ním promluvil. " Zdar, nechce se ti na jednu extra nebezpečnou misi. Kage mi zanechal rozkazy s tím že mám vzít sebou dva jouniny " Řekl jsem krátce o co jde a čekal zdali bude souhlasi, ale každopádně jsem musel sehnat ještě někoho.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Jun 10, 2014 7:30 pm

Môj tréning dopadol tak, že som sa prebudil po pár hodinách na veľmi tvrdej zemi. Zase bolo ráno a čo ma prekvapilo ešte viac bol môj brat ktorý stál nado mnou a práve ku mne niečo hovoril. Pozval ma na misiu pre jounina. V tom som si uvedomil, že ja už jounin vlastne som. "Ale samozrejme, že pôjdem. Konečne budeme bojovať bok po boku." Tešil som sa na spoločnú misiu s bratom, pretože to znamenalo, že som sa konečne dostal na jeho úroveň.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jun 10, 2014 7:39 pm

Byl jsem rád že tak rychle souhlasil, ale i tak jsem ho vystavoval přílišnému riziku. Musel jsem na něj jako hlava klanu dávat pozor. Bylo to obtížnější než to vypadalo. Každopádně už jsme byli dva, ale jeden nám pořád scházel. " Nevíš o někom dalším koho bychom vzali sebou? Jinchuuriki vynech, takové riziko si na triko nevemu. Faito by mě zabil " Řekl jsem důrazněji a čekal na jeho odpověď.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Jun 10, 2014 8:07 pm

"Hmmm, tak to vôbec netuším.Vieš predsa, že veľa jouninov nepoznám. Ale hodilo by sa trochu natiahnuť svaly, takže idem s tebou." Postavil som sa na nohy a poriadne sa ponaťahoval. Stráviť takmer celú noc na zemi a ešte k tomu vo veľmi nepohodlnej polohe mi neprospelo...
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jun 10, 2014 8:45 pm

" Tak jdeme někoho najít, třeba budeme mít štěstí. Při nejhorším tam nakráčíme jako dva borci, kteří zachrání svět " trochu jsem chtěl motivovat Gatse, jelikož jsem si pomyslel že by to tak mohlo vyjít. Pak už nezbývalo nic jiného než jít se po někom podívat. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Jun 10, 2014 8:48 pm

"Hm tak takáto predstava sa mi páči" Premýšľal som nad tým, či naozaj potrebujeme aj tretieho človeka...
//presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Jun 16, 2014 9:21 am

Učenie techniky Kamaitachi  


Dorazil som na cvičisko a už som vedel, čo presne budem trénovať, keďže Khairuni mi všetko po ceste vysvetlil. Vážne si myslíš, že to pôjde aj bez vejára, keď sa to zvyčajne robieva s ním? Opýtal som sa Khairuniho ešte pred tým, než som začal s tréningom. Asi stále zabúdaš na to, že budeš najsilnejším užívateľom fuutonu, keďže som v tebe. Podporil ma Khairuni a ja už som nepotreboval počuť viac. Preto som si vyhľadal vhodné miesto na tréning. Potom som zaujal vhodné miesto na tréning, kde nie je šanca, že by som niekomu ublížil. Vytiahol som z pochvy katanu a poprosil som Kharinuho, aby mi povedal ešte raz, ako začať. Potom, čo mi to povedal, som privrel oči a sústredil som chakru do katany. Keď som uvážil, že je tam tej chakry dostatok, švihol som mečom zo spodu smerom nahor a predo mnou vyšľahol slabší poryv vetra, ktorý by tak maximálne mohol potrhať oblečenie, ale to bolo asi tak všetko. Vyzerá to tak, že to bude na dlhšie. Prehovoril som zasa k svojmu drakovi a pokračoval som  v tom, čo som robil pred chvíľou. A čo si si myslel, že to budeš vedieť hneď? Prehovoril  ku mne môj drak a ja som to stále skúšal.Trvalo to, asi vyše dvoch hodín než sa vôbec ten efekt zlepšil a bol som naozaj poriadne unavený, preto som si dal na chvíľu prestávku. Musíš vystihnúť ten moment, kedy máš techniku vyslať. Čím viac chakry do nej vložíš, tým bude silnejšia, ale nezabúdaj: ak to preženieš, tak sa zasa ani nepodarí. Pritom ,ako som odpočíval, mi medzitým Khairuni dál zopár rád, ako na to. Ja som si ho pozorne vypočul a rozmýšľal som, ako to teda urobím. Nedalo mi to, musel som prerušiť odpočinok a ísť si zasa trénovať. Tentoraz tréning trval až do ďalšieho dňa, ja som ránu padol k zemi a vďaka únave som behom chvíle zaspal. Zobudil som sa v ten istý deň, ale až večer. Kurňa, to som spal naozaj dlho ... takto sa to tak skoro nenaučím. Pomyslel som si a rýchlo som vyskočil. Trocha som si prehrabol vlasy. nech nevyzerám ako strašidlo, a pokračoval som tam, kde som skončil. Vždy som sa snažil nahromadiť čo najviac chakry a potom ju vypustiť. Vedel som, že jedine tým, že to budem opakovať, sa to naučím a aj keď, sa to lepšilo len pomaly, tak som stále vytrvával. Takto som pokračoval na tomto mieste zopár dní, dokonca som nešiel ani domov, keďže som si zaumienil, že nepôjdem domov, než sa to naučím. Prešli 4 alebo 5 dní, pomaly som to už ani nepočítal. Mal som zničené ruky, ktoré ma neuveriteľne boleli a nohy na tom tiež neboli najlepšie. Možno nebolo dobré, že som to trénoval tak zbrklo ,ale toto bol môj spôsob. Slnko mi svietilo zozadu na hlavu a ja som mal privreté oči. Pomaly som zhromažďoval chakru a snažil sa vnímať chvenie meča. Teraz!! Skríkol som na okolie a tasil som meč. Predo mnou vyšľahol obrovský poryv vetra, ktorý zmietol a zničil takmer všetku kôru zo stromov. Jeden sa mi dokonca podarilo úplne skosiť. Ja som ale ešte neoslavoval, lebo som si to ešte dva, trikrát musel vyskúšať. Popravde, toto bol naozaj môj limit, ale musel som sa uistiť, že to naozaj viem. Nakoniec som vďaka únave padol na zem a netrvalo dlho, než som zaspal. Bol som úplne zničený, dokonca aj doráňaný, lebo sa mi podarilo aj párkrát porezať, či nejako inak zraniť pri tomto tréningu. Bol som proste šikovný ale zaspával som naozaj so srdcom na mieste, keďže som trénoval naozaj tvrdo. Predsa len sa hovorí, že trénuj tvrdo, alebo choď domov, a ja som sa tým akosi začal riadiť, ani neviem prečo.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 18, 2014 6:02 pm

Zobudil som sa o pár dní. Nemal som na pláne tu ostať nejak dlhšie, keďže som tu strávil už tak či tak dlhú dobu. Pobral som sa odtiaľto smerom k svojmu domu, aby som si mohol dať sprchu a dať sa do kopy.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Jul 01, 2014 7:56 pm

Cestou na cvičiště jsem to vzal ještě přes domov, kde jsem si vzal luk, toulec s šípy, meče a ZVN, které jsem dostal po dokončení akademie.
Taky jsem si koupil jídlo, pár rýžových koulí, takže jsem teď jen tak dřepěl u cvičiště a cpal jsem se.
Po jídle jsem se zvednul a vyvolal jsem dva stínové klony. Nechal jsem je se rozeběhnout do prostranství a pak jsem se vydal je "lovit". I když klony byli nehmotné, po kontaktu s mým mečem nebo kunaiem se rozplynou. Klony začali kličkovat a skrývat se za cvičnými panáky. Já jsem je stíhal pomocí Shunshinu, jenže po chvíli se projevila moje dnešní práce a tak jsem s plýtváním chakry musel polevit a stíhat klony normálně. Přeskočil jsem jednoho panáka s mečem kolmo dolů, takže kdyby za ním byl klon, tak bych mu při dopadu zasáhl hlavu. Jenže on se kotrmelcem dostal víc dopředu a zároveň uhnul hlavou, začal znovu kličkovat, mě už to ale přestávalo bavit a tak jsem ho zabil hozeným kunaiem do zátylku.
Druhý se mihnul za umělou stěnou, tak jsem vytáhl luk a šípy, namířil jsem na to místo, oběhl jsem stěnu a zastřelil ho.
Todle bych se měl odnaučit používat, podle všeho je to "nenijovské..."
Řekl jsem si, došel si pro šíp a kunai. Luk jsem si upevnil na zádech a pokračoval jsem v tréninku lehkým workoutem. Na zahřátí jsem odběhl několik koleček kolem hřiště, potom jsem začal dělat přítahy na hrazdě, abych posílil záda, při dalším cviku jsem udělal na hrazdě stojku a pokrčoval jsem ruce dokud jsem neměl tyč až za krkem a pak jsem ruce zase propnul. To bylo na posílen ramen, takže jsem si dal už jenom pár kliků na posílení hrudníku a rozhodl jsem se posilování pro dnešek zanechat.
Teď jsem se věnoval spíš pilování techniky. Stoupl jsem si k dřevěnému panákovi a do jeho kolíků jsem začal tlouct dlaněmi, předloktím a hřbety ruky. Údery byli velice rychlé a silné, ruce mě boleli, ale to byl účel. Smysl tohoto totiž spočívá v posílení částí ruky, které si otloukáme o dřevo(a také samozřejmě v posílení úderu). Důsledkem je i posílení kostí a menší riziko zlomení ruky při vykrývání úderu.
Když jsem skončil s tímdle, věnoval jsem se kopání do dřevěného sloupu, nártem, holení, patou a koleny. To mělo stejný účinek jako v případě panáka a rukou.
Nakonec jsem vytáhl své dva meče a začal jsem si procvičovat Niju ken'nomai. Složitý soubor seků, bodů a krytů s dvěma meči, to vše vedoucí proti imaginárnímu protivníkovi, jdoucí rychle za sebou. Podobně jako katy v karate má tento soubor za cíl vštípit techniky seků a krytů do paměti bojovníka, aby je kdykoliv a kdekoliv byl schopný použít naprosto automaticky.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Wed Jul 02, 2014 8:48 pm

Když jsem skončil, už bylo pozdě a nějak se mi nechtělo domů, tak jsem si lehnul pod nejbližší strom, usnul jsem a čekal na ráno.
Ráno jsem se probudil trochu rozlámaný, ale oproti proutěné posteli to zase tak extrémní rozdíl nebyl. Abych si trochu protáhnul zkřehlé tělo pomocí jedné sestavy tai chi. I když jsem sestavu dělal velice rychle, zabralo mi to zhruba půl hodiny. Rozhodl jsem se pokračovat ve včerejším tréninku. Měl jsem dneska za úkol udělat pět set kopů a pět set úderů do toho dřevěného sloupu. Šlo hlavně o zlepšení techniky úderů a kopů a posílení nohou a rukou.
Došel jsem tedy ke sloupu a začal jsem s kopy. Snažil jsem se kop provést co nejlépe, abych s minimem energie vyvinul co největší sílu. Po dvě stě padesáti jsem nohy prostřídal a pak jsem zase vyměnil ruce za nohy.
Tréning probíhal jinak než jsem si představoval, protože bouchat do holého suchého špalku bez kůry bylo jiné než tlouct do živého stromu s kůrou.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Jul 03, 2014 9:41 am

Cestou neviem kam som sa zamyslela. Premýšľala som nad sedmičkou. Netušila som, že so mnou môže rozprávať, myslela som si, že vo mne len bude ticho kučať a tváriť sa že neexistuje. Zjavne som sa mýlila. Zrejme by bolo potrebné preštudovať nejakú literatúru ohľadom týchto gigantov, ale...Nie, potrebovala som informácie od nejakého ďalšieho hostiteľa. Ale kde ho zohnať? Pokiaľ viem, mal by tu byť ešte jeden so šestkou. Ale netušila som, kto to je. Popri mojej práci znepríjemňovania ostatným život som si to nestihla všimnúť.
Počkať...Dlho som už niečo nevyparátila. To sa musí napraviť! Odrazu ma z premýšľania zastavil strom. Tresla som s hlavou rovno doň. Aaaau, sakráá! Čosi som si ešte popod nos zanadávala. Rukou som si dotkla svojho nosa, či je v poriadku, utrpel to najmä on, chudáčik. S prižmúrenými očami som sa rozhliadla, aby som zistila, kde to vlastne som. Zrejme som sa nachádzala na cvičisku. Za to ešte zaplatíš, taký drzý strom som v živote nevidela! Nebola by som to ja, keby som svoju vinu nehádzala na neživé predmety, ktoré za nič nemohli. Odrazu mi pohľad padol na nejakého chlapca...Eeeeeeh, pardon, muža.
Div mi sánka nepadla k zemi, keď som videla čo robí. Snažila som sa ho napodobniť, kopla som do stromu, na čo som sa zháčila od bolesti. Ááááá, pre satana, už zase je drzý, to snáď nie je možné! Áno, trpela som samomluvou. Sadla som si teda to trávy a s bolestivou grimasou som očumovala svoju nohu. Hneď na to som presunula pohľad späť na muža. Nech som sa už dívala, ako som chcela, jaksi som nepochopila, ako to robí. Áno, bola som chuunin a mala by som čosi vedieť, ale...Vedel vôbec niekto o tom, že krátko po tom, čo som sa stala geninom, získala som aj hodnosť chuunina? Nestihla som sa naučiť nič. Ešte ani senseia som nemala. Svoju hodnosť som si vyslúžila len preto, že som súhlasila s tým, aby som sa stala hostiteľom sedmičky.
Odhliadnuc od toho, som bola ale inak kyľavé trdlo, ktoré ovládalo prd aj s navijákom. Veď som bola čierna ovca rodiny, a to som sa v prípade Katarovej smrti mala stať vodkyňou klanu! Snáď k tomu nikdy nedôjde. Bola by som jeho záhubou.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Jul 03, 2014 11:06 am

Zrovna jsem dokončoval sérii úderů, když jsem si všiml že se někdo blíží. Vzpomněl jsem si na Mizukageho, který mi nakázal vyprášit nějaké geniny na cvičišti, tak jsem instinktivně sáhl po jednom z mečů, který mám dole na zádech a chtěl jsem se Shunshinem dostat k příchozímu a trochu ho proklepnout, když jsem se ale otočil, zjistil jsem že je to chuunin(hmm, třeba podle vesty? :/ nevím jestli ji nosíš nebo ne Sad ).
Oou... to není dobrej nápad... Pomyslel jsem si a chycení zbraně jsem se pokusil nějak zamaskovat... no nenapadlo mě nic jiného, než se podrbat na zadku...
Pak si ale ta holka dala hlavou o strom, začala na něj křičet, kopla do něj a začala křičet znovu.
To-snad-ne... I když jsem všude známý morous, i já měl co dělat, abych se nezačal smát.
Snažil jsem se ji ale "neuvést do rozpaků", nebo ignorovat, jedno z toho... a pokračoval jsem v mlácení do stromu.
Mám to dneska ale smůlu... místo genina mi sem skočí chuunin... sice neohrabanej chuunin, ale pořád bych ještě mohl dostat nakládačku, kdo ví co tydle lidi uměj... Budu dělat jako že tu nejsem a třeba si ani nevšimla, že jsem chtěl útočit... ano, to bude nejlepší.
Byl jsem možná trochu paranoidní, ale vážně jsem měl pocit, jako bych měl každou chvíli skončit s kunaiem v zádech.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru