Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 4 z 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 31, 2013 4:02 pm

Povedzme, že to bol len taký rozbiehavací krok. Krátko som sa pozastavil a vycítil som chakru niekoho ďalšieho, ale nejak veľa pozornosti som tomu nevenoval. Rovno som sa zas odrazil a "mečom" som teraz už prudšie a rýchlejšie mihol zospodu nahor proti Naokimu. Zároveň som ale hneď za tým zopakoval ten prvý útok, čiže hneď sek zboku. Pravda, ak ten prvý útok vykryl. Ak nie, tak proste zásah, ak áno, tak sa musel ešte postarať o druhý...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 31, 2013 5:50 pm

Když jsem to vykryl, tak jsem se koukal, co udělá dál. Ale z ničeho nic na mně letěl jeho meč ze spoda. Jednal jsem rychle a sekl proti té kataně, čimž jsem ji vykryl. Když se tak stalo, tak opět z ničeho nic na mně letěla ze strany. 'Sakra! Ten je rychlej. Mno nic." Rychle jsem ho kopnul do boku, čimž jsem ho od sebe odrazil. Pousmál jsem se, když jsem viděl, jak je rychlej. "Hmm, tak tohle bylo fakt dobrý. Málem jsi mně dostal." pousmál jsem se a čekal, co se stane dál, s katanou vpřed.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 31, 2013 6:22 pm

Dokázal sa s tým vysporiadať. Síce kopom, ale rátalo sa to. Znova som od neho cúvol a ostal som stáť na mieste. Kukal som na neho a zľahka som sa usmieval. Dobre, takže zatiaľ zvládol dva útoky naraz. Čo spraví pri troch? Nadvihol som trochu obočie a mierne som sa prikrčil.
Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Tumblr_m4v6tquMTG1qe9gz1o1_500
"A to ešte len začíname." Poznamenal som mierne pobavene a zovrel som drevenú katanu v ruke. Znova som prudko proti Naokimu vyrazil. Tentoraz som katanou zatočil trochu vo vzduchu, snáď len pre také jeho zmätenie, keďže výsledok prvého útoku bol znova len sek zboku. Ale tým som nekončil. Po tomto prvom útoku som sa odrazil od zeme a vlastne som ho akoby preskočil, keď som sa ale priamo nad ním pretočil a skúsil som ďalší sek, teraz na jeho chrbát, ak by sa nestihol otočiť. Nuž a zakončenie bolo už jednoduché, dopad na nohy, prikrčenie a švihnutie po jeho nohách v oblasti členkov. Posledný útok ho mal maximálne podknúť a zhodiť na zem, a to bol opäť celý môj útok. Ak vyšlo všetko tak, ako som predpokladal, ostal som stáť na mieste v podstate za ním. No a ak nie, to sa uvidí...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 31, 2013 6:33 pm

Když jsem přišel na cvičiště tak už se tu odehrával nějaký boj do kterého bych se nerad připletl, a proto jsem začal s hledáním svých studentů. Jako prvního jsem však našel válejícího se Akia. Jak předvídatelné. Říkal jsem si v duchu a něco jsem mu pověděl. " Tak vypadá to že si tady byl první. Gats má pravděpodobně zase spoždění. Přemýšlel si někdy o tom, že přílišný odpočinek otupuje tělo? Já jen, že pokaždé když se vidíme tak poleháváš " Neměl jsem zatím nic co bych řekl dál, a proto jsem mezitím čekal až dorazí Gats.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Thu Oct 31, 2013 7:04 pm

Zrovna jsem přemýšlel nad tím co bych dneska mohl předvést. Z mého zamyšlení mě vytrhl známý hlas. Líně jsem otočil hlavu a spatřil jsem senseie. Mezitím co vedl jeden ze svých monologů, tak jsem na něj hleděl stejně necitelným výrazem jako obvykle. Když skončil tak jsem se jen mírně pousmál zase jsem se vrátil do svojí odpočinkové pózy. Ohnivý ptáčci se spojili v malou ohnivou kouli na mojí dlani a dál jsem si s ní pohrával.
"Zdokonaluji mysl,..." ozvalo se po chvíli ticha. Nahodil jsem trochu sarkastický úsměv. Nejspíš to znělo jako jednoduchá výmluva, ale byla to pravda. Uvažoval jsem nad smyslem života,.. ne kecám, spíš jsem vymýšlel jak získat ty kapky. A navíc jsem použil jeho vlastní slova. Tělo zdokonaluji když se nikdo nekouká, sám pro sebe jsem se uchechtl. Ale radši jsem dál mlčel. V jistém smyslu měl pravdu, budu muset víc zabrat.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 31, 2013 7:50 pm

Zamračeně jsem se na něj podíval když se stále jen válel. Vsadil bych se že celej den jen polehává a spí, nebo přemýšlí nad zbytečnostmi. Samozřejmě byla možnost že přemýšlí jak mi vzít měsíční kapky, ale bude mu to k ničemu. Tenhle trénink není o vymýšlení strategie, jde o zlepšení týmové spolupráce. Když mi ukážou nějakou dobrou synchronizaci, která nebude trvat jen po dobu tréninku tak je uznám za své studenty. Pokud získají i kapky tak je to bonus pro ně.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Oct 31, 2013 7:51 pm

Rychle jsem zareagoval a sekl taky. Vyblokoval jsem první sek a z ničeho nic byl ve vzduchu a sekl na má záda. Rychle jsem se otočil, přičemž jsem mu zastavil druhej útok na záda, ale když jsem mu to vykryl, tak mi nechtěně vyklouzla katana na zem. On jak dopadl na zem, tak mi hned sekl na nohy. Nevěděl jsem, co dělat. Jen jsem vyskočil do vdzuchu a doufal že mně nechá sebrat katanu. Když jsem dopadl na zem tak jsem na něj koukal.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 31, 2013 8:39 pm

Vyvinulo sa to nakoniec zaujímavo, takmer podľa mojich predstáv. Akurát, keď už nemal katanu v rukách, som už ku koncu na neho len namieril tou svojou katanou a šťuchol som ho dreveným koncom do hrude.
"A bol by koniec." Poznamenal som a krátko som sa pousmial. Následne som spustil ruku aj s katanou a zas som trochu odstúpil.
"Pri boji nieje možné, aby ti vypadla katana z ruky. To je jasný koniec, obzvlášť keby si proti niekomu, kto je dobrý v Taijutsu. Meč musíš držať pevnejšie, za žiadnych okolností ho nesmieš pustiť. Keď tak si ho uviaž k ruke, ak ti to pomôže." Prehovoril som a o ten drevený meč som sa čiastočne oprel, pričom som zalovil do vrecka po druhú mandarínku. Eh... len... len som si dával pauzu! Pritom som sa obzeral už aj po zvyšku cvičiska. Letmo som kukol už na dve osoby opodiaľ, ale nakoniec som sa zas kukol na Naokiho. Popravde, v ten posledný jeho výskok som ani nedúfal, takže som bol celkom potešený, že stihol aj to. Ale najavo som to nedával. Také voľačo si musel zaslúžiť viac, hehe!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Fri Nov 01, 2013 7:25 pm

Sebral jsem katanu ze země a strašně jsem se styděl. Povzdychl jsem si a řekl: „Achjo vyklouzla mi, vím, jsem nemehlo.“ Vztekal jsem se, ale zanedlouho jsem nabral síly a vzchopil se. Civěl jsem na něj jako zkoprnělý a v duchu jsem si říkal: „On má dřevěný meč a já normální katanu?“ Pomýšlel jsem na to jak bych se mohl uklidnit a vzpomenul jsem si na Hikari a Hitomi jak trénují, „to by byla pohodička trénovat s nimi“ myslel jsem si a přitom já tady tak tvrdě dřu jak jen můžu, abych se stal dobrým šermířem. Neznámý hlas dodal „tak se snaž ještě víc. „Hee?“ kdo to řekl? Podíval jsem se do stran a nikdo nikde, jen dvě osoby si povídaly opodál. „Už tu nejsme sami“ a pousmál jsem se. Podíval jsem se na Meiza a pronesl „tak co můžeme?“ Vytasil jsem katanu před sebe a čekal jsem co se stane.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Nov 02, 2013 4:05 pm

Keď som zas dojedol, šupku som si strčil do vrecka a opäť som sa ponaťahoval. Následne som zas lepšie uchopil tú svoju katanu z dreva, trošku som lepšie zaujal postoj a prehltol som posledné sústo.
"Teraz budeš útočiť ty na mňa. Chcem vidieť, ako si na tom s útokom, akú silu dávaš do úderov a tak ďalej. Nezabúdaj, útoč ako na skutočného nepriateľa, žiadny voľný a uvoľnený štýl. Ak si všimnem, že to neberieš dosť vážne, dostaneš týmto po hlave." Oznámil som mu a ťapol som si katanou o dlaň, aby som naznačil, čím to presne dostane po hlave. Následne som sa zas pripravil a začal som ho sledovať.
"Môžeš začať." Už som len dodal a vyčkával som na jeho útok. Bol som totiž ideálny na takýto druh tréningu, nemohlo sa mi predsa nič stať, nie? Takže mohol využívať v Taijutsu hocičo. Možno mu to nedošlo, no keď sa mu podarí zasiahnuť ma, určite mu to dopne...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Nov 02, 2013 8:27 pm

Pomalým krokom som došiel na cvičisko a pozeral som pri tom do zeme. Napriek tomu, že v Kirigakure bolo daždivé počasie, nebola zablatená. Zdvihol som zrak a uvidel mnoho ľudí, medzi nimi aj môjho senseia a partnera. Pravou rukou som sa prehraboval vo vlasoch a s úsmevom na tvári som došiel až k nim. "Idem príliš neskoro? Zaspal som." Dodal som na vysvetlenie a čakal na ich reakciu.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sat Nov 02, 2013 9:23 pm

Chvíli jsem jen tak přemítal nad budoucností a po nějaké chvíli se tu konečně objevil Gats. Když přišel otočil jsem k němu hlavu a trochu nechápavě na něj zíral. Zaspal, hmm,... Seskočil jsem z větve a pořádně jsem se protáhl. Už jsem na tý větvi nějákou hodinku seděl a tak mě z toho docela boleli záda. 
"To je dost že jsi tu." tiše jsem si postěžoval, ale nehodlal jsem to dál nijak rozvádět. "To abychom začli" tázavě jsem střídal pohled mezi Gatsem a senseiem. Když jsem se na ně teďka takhle díval, došlo mi že si jsou opravdu dost podobní, teda aspoň vizuálně.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Nov 02, 2013 10:41 pm

Konečně jsme tu byli všichni tři a trénink mohl začít. " Trochu poupravím pravidla pro tentokrát. Nebude časový limit, když už nebudete moci pokračovat tak je konec. Pokud si neuvědomíte podstatu tohoto tréninku tak nejenom, že nedostanete oběd, ale klidně vás pošlu zpátky do akademie. Oba dva. " Poodstoupil jsem trochu dál od nich abych jim nechal nějaký prostor. Bylo jen na nich zdali je pošlu na akademii nebo ne. " Můžeme začít " Zvolala jsem a odstartoval jsem to. Bedlivě jsem sledoval oba a vyčkával na jejich reakce.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sun Nov 03, 2013 12:30 am

Když sensei domluvil jen jsem se tiše pousmál. "Počkat chvilku." přesel jsem blíž ke Gatsovi, tak aby jsme se mohli nějak domluvit a potichu jsem se ho zeptal na takový základní věci jako jsou techniky a co mu jde a naopak nejde. (Já si to zjistil xD Ale jen aby to bylo oficiálnější) Bylo to důležité jestli chceme bojovat jako tým. Když mi trochu lépe představil co umí, tak jsem mu vysvětlil i něco ze svého repertoáru. Svoje vlastní techniky a podobně (podpis). Chvíli jsem přemýšlel a pak mi jsem vymyslel jsem menší plán a tak jsem ho do něj zasvětil. Vytáhl jsem z inventáře svitek, dvě pečetě a kunai a podal mu je.
"Tak začněme!" trochu hlasitěji jsem upozornil že jsme se už domluvili a podíval jsem se na senseie. Potom jsem se otočil na Gatse a čekal na to až začne.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ryo Sun Nov 03, 2013 3:24 pm

Ryo

Z ničeho nic jsem se objevil vedle Meizukiho. Neměl jsem zájem, ani chuť si příliš povídat, pouze podle rozhodnutí toho muže v kanceláři jsem usoudil, že by mě stejně k němu přiřadili, i kdybych nechtěl. "Zdravím." Řekl jsem dopředu a díval se na kluka, co se očividně rozhodl bojovat s ním. Povzdechl jsem si a na patě se otočil k němu. "Jsem prý tvůj nový student." Upřel jsem pohled svých ledových očí do těch jeho, velmi podobných. Rodina se občas nezapře. Koutkem oka jsem se podíval na Naokiho, zajímalo mě jestli by na něj zaútočil ve stylu taijutsu, protože jestli ano, kdo ví jestli bych se ubránil menším úšklbkům ze svého neutrálního, až mrazivého pohledu.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sun Nov 03, 2013 3:43 pm

-Super, žiadny časový limit.- V mysli som sa usmial a prekvapene pozeral na Akia. To už začíname?? Ale ja ešte nie som pripravený, teraz som vstal...Premýšľal som nad stovkou výhovoriek, no nakoniec som nepovedal nič. Urputne som počúval Akiov plán a jeho informácie. Môj rozum bol dosť veľký na to, aby som dokázal v rýchlosti pochopiť to, čo odo mňa chce a zapamätať si plán. Ponúkané veci som si vložil alebo lepšie povedané napchal do zadného vrecka, pretože už tak bolo plné. "Len aby si vedel, podľa mňa to nevýjde, ale času máme dosť, tak je to jedno." Hovoril som Akiovi zatiaľ čo som si vkládal veci do kapsy. Z ničoho nič som som zložil ruky k sebe a najväčšou rýchlosťou akú zvládnem, som začal skladať pečate. Tri sekundy potom som dokončil pečate,"Katon: Zukokku!",odrazil sa za seba a odskočil som pár metrov dozadu. V polovici skoku sa na Katara rozprskla obrovská vlna ohňa, ktorá ho obkolesovala zo všetkých strán. Zľava, sprava, zhora aj z dola.
Cvičiště č. 1 - Stránka 4 R2v
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sun Nov 03, 2013 3:54 pm

Společně s Gatsem jsem uskočil a několik metrů a ve chvíli kdy vypustil tu techniku, na chvíli jsem se pozastavil. Není to tak velké, jak jsem myslel. Četl jsem o tom, ale nikdy jsem tu techniku na vlastní oči neviděl. Když najednou technika vybouchla a šílenou rychlostí se začala rozšiřovat. Je to obrovské! Rychle jsem poskládal pečetě a ve stínu té obří techniky jsem použil vlastní Kurashi Kaen. V podstatě jsem vyfoukl obrovské množství plamenů, které tak nějak splynuly s Zukkoku. Vizuálně to vypadalo jako by se Zukkoku o něco zvětšilo a sensei si nemohl všimnout, co jsem udělal. S Poloviční pečetí jsem stále přidával na ohni a druhou rukou jsem rozhodil prudce sedm kunaiů s falešnými výbušnými lístky tak aby ho obklíčili v kruhu a zároveň v ten moment kdy musel řešit jak si poradit s obrovským Zukkoku.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Nov 03, 2013 4:57 pm

Než by ale Naoki aj niečo spravil, objavil sa tu ešte niekto. A ten niekto mi hneď aj prezradil, že je môj študent. Ďalší...
"Uhm.. super." Zašomral som a Naokimu som len pohľadom naznačil, aby ani nezačínal útok. Voľnou rukou som si pretrel oči a nespokojne som si povzdychol. Čo už mi ale ostávalo...
"Som Meizu Hoozuki, čo už teda asi vieš. Tamto je Naoki Utsushi.. teraz ak chceš, môžeš sa pridať k cvičnému boju, ak nie tak.. tak niečo vymyslím." Prehovoril som a drevený meč som zas jednou stranou zapichol do zeme, aby som sa oň lepšie oprel ako o palicu. Takto som len ostal čakať, ako sa rozhodne, pričom som ho sledoval. Zatiaľ som ešte netušil, kto vlastne je, ale niekoho mi pripomínal. Alebo jednoducho niečo na ňom sa mi zdalo povedomé... no to je jedno, snáď mi nejako už dopne, čím to je, keď zrejme zistím jeho meno.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ryo Sun Nov 03, 2013 5:26 pm

Ryo

Poškrabal jsem se na zátylku a vzdychl. Pohled upřel na kluka, přesněji na Naokiho a pousmál se. "Proč ne, zabavit se nějak musím." Pokrčil jsem rameny a stoupl si vedle Naokiho, na kterého jsem se jen ledově podíval. Nebyl to náznak rivality, já se tak koukal na každého, arogantně a podřazeně. Vytáhl jsem svou katanu z pochvy a pohled upel na jezírko. *To může být zábava.* Stoupl jsem si do bojového postoje. Já se nepředstavil, ale měl jsem pocit že během boje mu to dojde. I když inteligence pár jedinců z klanu byla k pláči, o Meizukim jsem pouze slyšel od otce, že se stal Joninem, nic jiného jsem o něm nevěděl.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Nov 03, 2013 7:52 pm

Gats chtěl hrát tvrdě tak jsem si řekl, že kašlu na předchozí strategii a dám mu trochu na prdel. Měl jsem připravené pečetě, stačilo jen vyřknout název techniky. " Suiton: Bakusui Shōha " Velmi rychle jsem vytvořil ohromné množství vody, které by konkurovalo jeho technice. Suiton měl velkou výhodu nad katonem, a proto jsem měl výhodu že jsem tu měl ohromné množství narůstající vody zatímco já byl na jejím vrcholu. Když jsem vodou narazil do jeho techniky vypadalo to jako přetlačovaná. V jednu chvíli to vypadalo že má nakonec navrh, ale podařilo se mi to prolomit. Přišel jsem ale o podstatně velkou část techniky a zbytek dopadal na ně zatímco já byl ve vzduchu a tvořil rychle pečetě.


Naposledy upravil Kataro Terumi dne Sun Nov 03, 2013 7:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Sun Nov 03, 2013 7:53 pm

Chtěl jsem zaútočit, ale z ničeho nic se tu objevil jiný kluk a začal si povidat z Meizem. Tak jsem počkal, co se bude dít. 'O čem si asi tak povidají ?" sledoval jsem, jak záhadný kluk jde ke mně . Zabodl jsem katanu do země a podal mu ruku. ,,Čau, já jsem Naoki, a ty?" poptal jsem se a prohlížel si ho. Pomyslel jsem si: 'Mno, asi nový student nebo nevím, ale to chce s námi trénovat? Mno proč ne? Aspoň uvidím jiného, jak bojuje. Všiml jsem si, že se dívá na jezírko za námi, pousmál jsem se. 'Tak tohle bude zábava.'
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sun Nov 03, 2013 8:24 pm

Když se srazilo Zukkoku a Bakusui Shoha, na tváři se mi objevil lehký úsměv. Všude okolo začala syčet voda a to byl moment na který jsme čekali. Moje Kurashi Kaen plameny se změnili v deset ohnivých ptáků a jelikož musel přidělávat hodně velké množství vody aby se vůbec zbavil Zukkoku tak z páry jež vycházela ze střetu technik na něj doslova vybafla technika kterou jsem schoval ve stínu Zukkoku. Mířili na něj zepředu a ze stran, nemohl je vykrýt když se musel soustředit na Zukkoku. Zasáhli ho po celém těle takže se nemohl minimálně na jedno kolo hýbat takže nemohl složit ani pečetě. A já jsem měl stále ještě možnost nějak zaútočit. Rychle jsem složil pečetě a vrazil ruku do země. Všude okolo něj se rozžhavila země tak moc, že když na zem dopadala voda tak se pomalu vypařovala. Ze země vytryskávali proudy lávy, ale ty se spařili se zbytkem vody. Jeho vlastní voda byla nebezpečně vřelá a pomalu se vypařovala. I mě bylo docela horko a po čele mi začal stékat pot.

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Tumblr_mjeqk33Ap51s2jtiho1_500
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Nov 03, 2013 10:00 pm

Jazykom som si prešiel po piercingu v pere a začal som oboch sledovať. Povšimol som si, že aj ten chalan, čo práve prišiel, mal normálnu katanu. Letmo som sa pozrel na tú svoju drevenú tyčku, ktorá mala predstavovať meč a zúfalo som sa uškrnul. Hlavne sa mi nezlom v polovici boja. Trošku som ňou zakrútil vo vzduchu a svoj postoj som premenil na obranný. Naoki už vedel, že je teraz na rade s útokom. Ryo ešte nie, ale mohlo mu to od teraz dochádzať, keďže som len stál na mieste a oboch som ich uprene pozoroval. O Ryovi som hodlal teraz zistiť vlastne všetko, keďže som samozrejme o ňom nič nevedel. Nuž a v prípade Naokiho už bolo známe, čo chcem presnejšie zistiť, keďže som to aj nahlas povedal...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Sun Nov 03, 2013 10:16 pm

Predo mnou sa zrazili dve obrovské techniky. Už na prvý pohľad bolo jasné, že má Bakusui Shōha navrch, ale všetko to išlo podľa nášho plánu, lepšie povedané podľa Akiovho plánu. Veľa som toho zospodu nevidel, kedže sa všetko odohrávalo vysoko vo vzduchu. Ale presne som vedel na čo čakám. V momente, kedy Kataro padal na zem som sa vzchopil. Začali sa okolo neho vytvárať lávové steny, a sekundu pred tým som sa za neho premiestnil Shunshinom. Moje schopnosti ninjutsu boli natoľko dobré, že môj presun by si nevšimol ani jounin. Ešte k tomu všade okolo sa odparovala voda a vydávala tak hlasné syčanie, že môj Shunshin nebolo ani počuť. Hneď potom moja ruka smerovala obrovskou rýchlosťou ku Katarovmu krku, plánoval som presný úder, natoľko silný, aby omdlel. Kataro bol paralyzovaný veľmi dômyselnou techinkou, následne uveznený spolu so mnou v lávovom väzení. Nebola tu takmer žiadna cesta úniku. Na perách sa mi objavil letmý úsmev. Konečne sme smerovali k úspechu.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Nov 04, 2013 2:54 pm

Bylo poměrně nebezpečné stát celou dobu na obří tsunami, a proto jsem skočil do vzduchu těsně než se střetli a vytvořila se pára. Zukkoku a Bakusui Shōha byly velmi silné techniky, ale stále ne nejsilnější. Moji studenti však neváhali a jeden z nich schoval do stínu Zukkoku ptáky, kteří posilovali Zukkoku, ale tím že ho posilovali znamenalo, že museli se zukkoku splynout a o to se postarala voda. Jenže několik páků vyletělo krátce po sražení z páry. Byl jsem ve velké nevýhodě, protože jsem byl ve vzduchu a neměl šanci manévrovat. Proto jsem při skoku předtím začal tvořit hned pečetě než se ke mě dostali. Původně jsem chtěl použít jinačí techniku, ale musel jsem to změnit. Vypadalo to, že mě zasáhli, jenže to bylo pouze mé kawarimi no jutsu které bylo plné kouře takže nešlo rozeznat zdali to jsem skutečně já nebo ne. Jak jsem se přesvědčil tak skutečně dodržují týmovou spolupráci. Gats měl zase ten svůj vítězný úsměv, jenže to netušil že na lávové stěny letí kunaie s výbušnými lístkami a po něm samotným drát. To zdali se nechá chytit je jen na něm. Akia jsem však nespouštěl z očí, kdyby mě skutečně zasáhnul tak by mě to odpálilo celkem daleko s povrchovými zraněními i když jsem už na popáleniny zvyklej.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru