Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 2 z 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 3:19 pm

Zaklipkala som očami. Vážne? To som potom šťastná! Zasmiala som sa. Chcete vidieť čo zatiaľ to jutsu dokáže? Spýtala som sa ale na odpoveď som dlho nečakala.
Dala som ruky pred seba a v duchu som vyslovila názov techniky.
Okolo mňa sa spravila akoby priezračná bublina ktorá sa rýchlo zväčšovala. Dalo sa povedať že pokiaľ by som stála na tom jazere, dokázala by som ho zakryť celé a možno by som zakryla aj ďalšie tri metre pevniny. Moja bariera teraz teda dosahovala veľkosti 35 metrov. 
Behom chvíle som ju ale odvolala, bariera praskla a rozpadla sa na kúsočky snehu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 3:22 pm

než jsem cokoliv řekla začala vytvářet bublinu byla dost velká ale rozpadla se."úžasné" řekla jsem s velkým údivem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 3:31 pm

Usmiala som sa keď sa sneh pomalinky začal roztápať, mala som ho na hlave strašnú kopu a tak som ňou potriasla. 
Tak, a teraz... aký to máte vlastne ďalší element? Suiton a...? Spýtala som sa a nenápadne som si zívla.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 3:34 pm

Můj další element je katonUsmála jsem se."ale nevím co ovládáte vy"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 3:38 pm

Suiton a Raiton... v spojení z mojim kekkei genkai je to dosť bruálne. Povedala som. Aj keď to dosť bolí. Vždy som chcela ešte fuuton alebo katon... aah, mať tak katon... Zamyslela som sa. Keď trénujem tak vždy trénujem dosť agresívne... a preto som väčšinu času mokrá. Veľa krát som dostala chrípku alebo zápal pľúc lebo väčšinu času trénujem v dosť chladnom počasí... a keby som mala katon tak by som sa nemusela báť že ochoriem! Ah, to by bolo úžasné.... Povzdychla som si.
A ktorý z nich je váš hlavný element?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 3:50 pm

"Velmi zajímavé"Usmála jsem se."Můj hlavní" zapřemýšlela jsem "Suiton ale snažím se je mít tak nějak v rovnováze,Vy máte KG mohu vědět jaký?" Zeptala jsem se zvědavě.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 4:00 pm

Suiton? Myslela som si že si budeme rozumieť. Usmiala som sa. Nuž... moje kekkei genkai... Suitongun. Je založené na tom že môžem vytvoriť vodu z ničoho. Ale teraz vám ho nepredvediem, to by zapríčinilo buď silné krvácanie z nosa alebo bezvedomie... hlúpe techniky. Povzdychla som si.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 4:05 pm

"Budem si rozumět?To bude super.To se máte to bych chtěla umět taky,myslím to vytvoření z vody zničeho"Povzdechla jsem si."To já pochopitelně chápu,ale můžeme probírat aspoň teorie,pokud mate čas a náladu Yuuki-sama"Usmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 4:22 pm

Samozrejme. Povedala som, sadla som si a oprela som sa o strom. Nuž... čo by som k tomu tak mohla povedať... hmm... nuž, aj keď je to elementárna technika tak že ju ma niekto aktivovanú poznáte podľa toho ako sa mu zmenia oči. Ukázala som na svoje zelené oči ktoré sa na pár sekúnd zmenili na jasne modré. Je to kekkei genkai úplnej obrany... aj keby ste sa ma snažili odpariť, nezomriem... poskladám sa nanovo. Zasmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 4:26 pm

sedla jsem si na proti Yuuki a hltala každé její slovo,bylo to velmi zajimave a poučné "Zajimavé""Zasmála jsem se též
"Ale stejnak mě vrta hlavou jak si dokažu zapamatovat kolik pečetí myslím tím toho draka co jsem udělala." Usmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 4:33 pm

No a tu je ďalšia výhoda suitongunu! Vyhlásila som potom. Nemusím skladať pečate na vodné jutsu! K tomu aby som spravila napríklad toho vodného draka mi stačí spraviť poslednú pečať a drak bude vytvorený, dokonca bude ešte väčší a dlhšie vydrží! Ale má to háčik, moje kekkei genkai pohlcuje životnú silu a väčšinu času... pokiaľ ho mám dlho aktivované mi z očí tečie krv. Povedala som potom a povzdychla som si. Ďalší dôvod prečo som ešte slobodná...
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 4:36 pm

Zamračila jsem se a nafoukla "Já to hold musím vynahradit rychlosti skladaní pečetí"Usmála jsem se."Pokračujte Yuuki-sama"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 4:56 pm

Usmiala som sa. Nemyslíte si že sa v blízkej budúcnosti niečo stane...? Ten útok čo tu bol... podľa mňa to nebolo len tak... Povedala som potichu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 5:02 pm

"No abych se vratila trošičku zpět,z toho že jste svobodna si nic nedělejte.Mě je 20 a jsem taky svobodná"Usmála jsem se a pa zašeptala"Co ten s červenými vlasy co ste sním šla do baru" Pak jsem chvíli přemýšlela."Já jsem tu nebyl jen jsem slyšela co se tu dělo,ale něco natím budem"usmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 5:21 pm

Sčervenala som a zakryla som si ústa. Vy že máte 20!? To nie je možné! Ja mám 18! A Meizou-sama... s ním som šla len piť, nič viac! Mávla som rukou potom.
On má na väčšie ryby než ja. Povedala som potom.
Skôr... bola ste tu vtedy keď prišiel ten človek z Tsuki? Yoton no Rei? Vôbec som netušila že ľudia z Tsuki sú taký... ehm... Sčervenala som zasa.
Prečo sú červenovlasí tí najroztomilejší!? Kso!? Nafúkla som sa ale červenanie neprestalo.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 5:27 pm

"No hold stárnutí nezastavíš na chvílí jsem zesmutněla ale pak zase usmála.
"Jo jen pít" zasmála jsem se."Ale prosím vás Yuuki-sama jste sympatická mlada dívka "Usmála jsem se."Ne to jsem tu nebyla no každí má rád na někom něco ráda.Vy červené vlasy no a já..ehm...Kde jste to skončila?"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 5:36 pm

Ale notak Hirin-san, ja už som vám prezradila čo mám rada! Červené vlasy... hmm, zelené oči ale tie nemusia byť... oh! A taktiež... nemusí byť hneď taký ako hmm... cukrový, viete taký ten typ že urobím pre teba všetko ale ty seď doma! Tse, takých ja nemusím... a čo vy? Spýtala som sa a venovala som jej svoju úplnú pozornosť.


xD
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 5:51 pm

"No dobře ale slibte mi že to nikomu neřeknu"Usmála jsem se.Mě moc na barvě vlasu moc nesejde... ale spíš černé...hmm barva oči? hmm modré nebo hnědě.Měl by mě jak bych to řekla,měl by mě byt schopný ochránit i když branít se dokážu samá".
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 5:57 pm

Oooh... hmm... máme tu v dedine niečo také? Zamyslela som sa. Teraz som si uvedomila... že asi nie čo? Potrebujete misiu do Konohy!? Tam je snáď každý tretí čiernovlasý a modrooký! Možno tam pre vás niekto bude! Usmiala som sa sladko.
A teraz... určite ste počuli o Akatsuki že...? Ak by ste si mohla vybrať hociktorého z nich... kto by to bol...? U mňa buď Orochimaru, Sasori alebo Hidan... ale ani Kisame-sama nevyzeral zle... hmm...


Som zlá xD
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 6:09 pm

Zamyslela jsem se. "Do konohy?hmm,takovi Uchiha"Olízla jsem si rty "Proč ne"Mrkla jsem na ní a pak jsem se zasmála."Ne neslyšela,jsem málo informovana musíte mi je podrobně popsat Yuuki-sama" a nahodila jsem pokerface.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 6:21 pm

Hmm... Uchihovci sú strašne tichý ale zato... taký Itachi-san... Kusla som si do pery.
No! Tak... Orochimaru-sama musíte poznať! Je to ten najznámejší sannin z Konohy, hadí sannin. Hmm... Kisame-sama je pôvodom z Kirigakure, vyzeral ako žralok! No čo... mám rada modrú... oh! Hidan sama uctieval toho istého boha ako ja! Jashina-sama! Akurát že ja nerobím tie podivné rituály... a Sasori? Ten je terajší Kazekage, má červené vlasy a je to majster v ovládaní loutek... Zhrnula som všetky základné informácie čo som vedela o Akatsuki. Huh, ROOT bol aspoň na niečo dobrý...
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shin Tue Aug 20, 2013 6:24 pm

Byly jsme s Akemi na prochazce. No ta potvora me tahala vsude mozne pres vselijakoum havet bordel a co ja vim. Kousek od Yuuki a Hirin jsem na Akemi zarval.
"Kam me to sakra vedes!!!!!!" Jelikoz jsem ted vypadal jako krovak coz me celkem stvalo.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 6:25 pm

"hmm takže mi da vaš na výběr mezi hadem,žralokem loutku a šilencem,nic protiYuuki-sama" Vyplázla jsem na ní jazyk."Ani jeden to řači Nagata."Znovu jsem na ní vyplázla jazyk
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 6:30 pm

TSE! Nafúkla som sa. Nemôžem zato že nemám rada pocukrovaných chlapov! Hm! A Nagato by vyzeral ako cedník keby mu vytiahli všetky piercingy!  Odvrátila som hlavu no potom som sa zasmiala. Vyrastala som u ANBU, tam si veľmi vyberať nemôžete... proste... mám viac v obľube ľudí ktorý sa neboja ukázať to čím sú... Povedala som potichu.
Oh? Shin! Usmiala som sa a zamávala som mu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 6:32 pm

"Když myslíš" Vyplázla jsem na ní jazyk a pak slyšela Shina."Ahoj Shin jak jde venčení?"Usmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru