Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 1

+20
Azurashi Shiniko
Itachi Uchiha
Hideaki
Sania Senju
Killunia
Tobiru Senju
Yaeko Uzumaki
Soshi
Senju Maro
Hyuuga Mikomi
Hiashi Hyuuga
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Saya Uchiha
Hikaru Hyuuga
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
24 posters

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Cvičiště 1 Empty Cvičiště 1

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

Cvičiště 1 Maruska%20-%20%20Louka
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Jul 25, 2013 9:20 am

Na jednom z míst vhodných pro trénink jsem se rozhodla pátrat po svých žácích. Tobiru, jak jsem předpokládala, bude i po návratu trénovat. Amaru bych mohla najít v sídle, ale tam jsem ji při odchodu neviděla, takže se nejspíš věnuje nějaké smysluplné činnost - jako je například trénink. Procházela jsem se mezi stromy se zamyšleným pohledem. Věděla jsem, že zkoušet je nebudu. Dostala jsem na starost Chuuniny, kteří už mají svůj styl, ale o kterých nic nevím kromě toho, že jeden mi bude zdrhat za žabkami a druhá je vlastně mou vzdálenou příbuznou. Nebude to lehké. Tobira ani jako Hyuuga nebudu mít, co naučit, pokud nebude mít chuť na lékařské techniky. Nakonec jsem se zastavila a rozhlédla. Byla by až příliš velká náhoda, kdybych tady časem narazila na oba, ačkoli by se mi to líbilo.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Jul 25, 2013 3:11 pm

Nakonec jsem použila Byakugan. A vskutku, kousek od cvičiště v ulicích jsem nalezla někoho, koho jsem hledala. Okamžitě jsem se rozhodla odtud zmizet.
Yosh!

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 10:59 am

Smeroval som na toto miesto, mal som sa tu stretnúť aj s klonom. Ja som čakal už peknú chvíľu, kto vie kde sa zdržal klon. Sadol som si pod strom a opieral sa oň. Zatvoril som oči a odpočíval, to ticho a pokoj mi robilo dobrú atmosféru. Moźno by som aj zaspal, ale klon stihol dobehnúť. Predal mi zvitok a potom zmizol. Dozvedel som sa, že budem trénovať Hokageho. Nič som proti tomu nemal. Medzi tým som sa teda ja učil Kirin. Študoval som zvitok, ktorý som dostal za tú misiu. Táto technika bola veľmi mocná, a preto som sa ju chcel naučiť. Niečo tak silné vedieť by sa mi hodilo. Hlavne v týchto časoch. Postavil som sa a skúsil som to. Podľa zvitku. Skoro nič sa nedialo. Pomaly som však prichádzal, ako privolať Kirin, ale prax bola trošku iná, tak som sa snažil robiť aspoň menšie pokroky a pomaly to šlo celkom. Takto som zabíjal čas, pokiaľ nedorazí Hokage-sama aby som mu ukázal tú techniku.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 02, 2013 4:04 pm

Po tom čo mi povedal Hokage som sa teda dotrepal na toto miesto kde som mal vyhľadať svojho senseiia a to Rokura.
Dobre .. teraz len kde je? Pomyslel som si a pri tom som sa rozhliadal keď tu som uvidel akéhosi černovlasého človeka u stromu. Na to že mal byť Uchiha akosi som ho predtým ešte nevidel čo mi prišlo dosť zvláštne alebo ja mám asi zlú pamäť. Podišiel sem napokon k nemu a spustil som. "Dobrý deň. Vy ste Rokuro Uchiha?" Opýtal som sa a čakal som či mi odpovie kladne ako som dúfal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 4:15 pm

Dorazil tu mladý Uchiha, spoznal som to hneď a zaraz, ale čo tu robil? Asi to Hokage-sama nestihol. No moc mi to nevadilo, aspoň som tu celý čas trénoval Kirin.
Zložil som si dole Anbu masku a opýtal som sa ho.
"Zdravím, áno som, čo si praješ?"
Zvitok s Kirin som si dal do plášťa. Masku som si pripol k opasku. Čakal na jeho odpoveď.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 4:30 pm

Brzy jsem dorazil na cvičiště. Chtěl jsem si procvičit své Kuchiyose, ale spatřím dva týpky, z kterých cítím zvláštní chakru. Jeden je shodou okolností Uchiha, kterého jsem potkal v hospodě. Další Uchiha? probleskne mi hlavou. Neznám je a nevím, jak bych se měl chovat, tak máchám s Katanou a dělám, že jsem zaneprázdněn a že si jich nevšímám, přece jen, pozorování jiných lidí je přinejmenším dost zvláštní.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 02, 2013 5:22 pm

"Poslal ma sem Hokage sama a musím vám oznámiť že som vaším žiakom spolu s akýmsi Kyuuchim a máme vytvoriť Uchihovský tým. Nó a já by som bol rád keby ma naučíte goukakyuu, Hokage povedal že vy ho viete" Na tvári som mal sebavedomí široký úsmev po tom čo som to všetko na môjho senseiia vychrlil. Možno ho to mohlo zaraziť čo som mu teraz všetko povedal a možno zasa nie predsa len som ho nepoznal a vôbec som nevedel ako zareaguje ale bol som na to naozaj veľmi zvedavý.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 5:43 pm

Najednou jsem zaslechl své jméno. Celý rozhovor jsem naneštěstí neslyšel, byl jsem celkem blízko ale nic ve mně nevzbudilo větší pozornost než slyšení mého jména. Co po mně chtějí? Radši bych se šel zeptat Hokageho.. motá se mi hlavou. Přesouvám se do Hokageho kanceláře.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 5:44 pm

"Chápem Hokageho, prečo to vlastne urobil.
Poznamenal som. Vysvetlil som si to tak, že chcel mať v dedine výborných uživateľov Sharinganu.
"No technika nie je ťažká, ale neovládam ju. Ja som začínal hneď u iných techník... Takže technika sa vytvára tak, že urobíš pečať, Koňa, hada, tigra, opice, diviaka, koňa, tigra.
Poskladal som pečate a potom som pocítil vo mne ohnivú chakru.
"Katon: Gōkakyū no Jutsu"
A potom som vypustil ohnivú guľu z úst a letela cez cvičisko. O chvíľku sa rozpadla vo vzduchu.
"Na prvýkrát celkom dobré, to bude tým, že som si tú techniku už raz aj skopíroval."
Poznamenal som a a bol som celkom prekvapený, že mi to šlo.
"Teraz musíme nájsť Kyuchiho."
Dodal som a rozmýšľal som nad tým či som pripravený na tréning. Nikdy som nebol dobrý učiteľ, ale uvidí sa.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 5:51 pm

Přijdu zpět na cvičiště. Naštěstí jsem to stihl včas a z dálky jsem uviděl ohnivou kouli. Bezpochyby Katon: Goukakyuu no jutsu.. probleskne mi hlavou. Přijdu rovnou k nim. "Nerad poslouchám cizí rozhovory, ale ve vašem jsem zaslechl své jméno a to nešlo přeslechnout. Potřebujete něco?" zeptám se naprosto beze strachu, i když jsem pravděpodobně mluvil s Jouninem. Dalo se poznat, že tu techniku někoho učí, jinak by ji "jen tak" nepoužíval. Z rodiny je nepoznávám.. Musí být z jiného kolene.. zamyslím se.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 6:02 pm

"Kyuchi Uchiha? Super!"
Povedal som, trošku šťastnejšie, že som nemusel zbytočne hľadať.
"Takže Ja som Rokuro Uchiha a tento tu je nejaký neznámy Uchiha taktiež. Hokage-sama ťa zaradil do tohto týmu. Budeme tu len my traja v tomto týme. Ide o to, že Hokage chce mať zručných uživateľov sharinganu, preto nás dal do jedného týmu. Ja vás dvoch budem učiť. "
Dodal som a potom som sa pozrel na hodinky, totálne som zabudol na schôdzu, na ktorej som mal byť.
"Zoznámte sa ... Kage bushin no jutsu. Ja utekám na poradu. Otázky pokladajte na toho klona"
Povedal som a vytvoril som tu klon. Začal som naozaj utekať. Začínala o pár minút, ak už nezačala.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 6:14 pm

"Hai." odpovím na Rokurov "briefing". Pohledem si chvíli přeměřuji Kena. Vypadá, že je tady nový.. pomyslím si a potom se otočím na klona. "Zpravidla se učím techniky sám vyvíjením nových. Jednou jsem omylem použil Katon: Goukakyuu no Jutsu na jednoho Hyuugu a on se tomu zvláštně vyhnul, velmi rychle, jako by se teleportoval a udělal při tom jen jednu pečeť. Vypadá to jako silné jutsu a chtěl bych se ho naučit. Je to možné, Sensei?" vyložím prosbu na Rokura a doufám v pozitivní reakci. Měl bych se začít učit něco s mým Kuchiyose.. probleskne mi hlavou. Ale obraná technika tohoto žánru je nutnost.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 6:19 pm

Klon
Klon sa zatváril nechápavo a po sekunde mu to došlo.
"Myslíš Shunshin no Jutsu?"
Opýtal sa klon pre istotu. Poskladal pečať a prebleskol sa kúsok ďalej.
"Moja druhá technika, ktorú som sa naučil. "
Povedal klon a založil si ruky na hrudi.
"Tak chcete niečo vedieť? O mne? Ja by som si rád vypočul niečo o vás."
Dodal klon a posadil sa k stromu, o ktorý sa oprel.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 6:26 pm

Celou techniku zanalyzuji. Zkusím to taky, ale bez výsledku. "O mně ? Jmenuji se Kyuuchi Uchiha. Nemám rád Hyuugy a ani svůj klan, kvůli jeho minulosti. Mám rád dobré jídlo. Má podstata je Katon." řeknu pár základních věci o mně.
Potom se chvíli koncentruji a přemýšlím. Dostanu nápad. Udělám podobné pečetě jako na Kage Bunshin, jen s pár úpravami. "Kakuidori Bunshin no Jutsu." řeknu zřetelně. Vedle mě se bohužel objeví pouze obyčejný Bunshin. Nahlas vydechnu zklamáním. Tohle bude chtít trénink..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Aug 03, 2013 11:50 am

Ako som videl ako on že spravil prví krát Katon už mi nastavil "laťku" naozaj pekne vysoko ale ja si bol istý že to určite prekonám! No potom nebolo času keďže sa bavil s Kyuuchim ktorý chcel vedieť niečo viac asi o technike preblesknutia. Nakoniec sa ale začalo predstavovať tak po tom ako dohovoril môj spolužiak som spustil. "Tak ja sa volám Ken Uchiha a milujem súťaženie skoro každého druhu. Rád prekonávam všetkých ľudí okolo mňa a chcem sa stať najlepším ninjom v dedine." Prehovoril som úplne sebavedomo a tak ľahkovážne ako keby to bolo niečo úplne ľahké. Potom som sa otočil k nim chrbtom spravil som pečate poriadne som sa nadýchol a vypustil som ... malučký plamienok ktorý by bol dobrý maximálne na zapálenie nejakej kôpky dreva. Na hlave sa mi objavila menšia kvapôčka a  potom som sa otočil smerom na senseiia. "Však počkajte já vám ukážem poriadne ohnisko!" Povedal som ako keby sme súťažili kto spraví väčšiu ohnivú guľu ale čo už ja som bol taký a niektorým to ale malinko vedelo liezť na nervy.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sat Aug 03, 2013 11:58 am

Soutěživý, hm? probleskne mi hlavou. "Chceš si zasoutěžit? Tak pokoř tohle! Katon: Goukakyuu no Jutsu!" řeknu neuctivým tónem Kenovi, koncentruji chakru Katonu do pusy a ve správný moment vyfouknu. Od pusy mi vyletí opravdu velká ohnivá koule, která míří na prázdné místo, kde nikdo nestojí. Byla o dost větší než Rokurova, ale to bylo asi tím, že Rokuro ji dělal poprvé. Na poprvé to byl rozhodně působivý výsledek. Splní mou výzvu? V Ninjutsu jsme na tom podobně, né-li na stejné úrovni. Ale já už tuto techniku nějakou dobu umím, no.. Uvidíme. pomyslím si.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 03, 2013 12:03 pm

Klon
"Tak teda ja som Rokuro. Nemám rád... etoo vlastne ja mám rád skoro všetko možno nejaké jedlá a nejaké pitie nemám rád, ale to vás asi netrápi. " Povedal som. Ken bol súťaživý typ. Konečne nejaký zaujímavý genin. Snažil sa ma prekonať, vlastne ani ta moja guľa nebola dostatočne veľká, predsa som ju robil po prvýkrát.
Kyuchi sa mi moc nezahováral, trošku taký uchihovský typ. Mal som čo robiť s týmto týmom.
Už aj začali súťažiť. .. Etoo ten katon čo vytvoril Kyuchi ma trošku zahanbil. Tá guľa bola väčšia než moja. To som nemohol dopustiť. Urobil som pečate a povedal
"Katon: Gōryūka no Jutsu"
Z úst som vypustil raz akú masu ohňa ako bola Kyuchiho guľa. Vypadala ako dračia hlava a zhĺtla Kyuchiho guľu veľmi ľahko...


Naposledy upravil Rokuro dne Sat Aug 03, 2013 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Aug 03, 2013 12:16 pm

Tak ale toto už bolo troška na mňa veľa najprv nie len že som nespravil väčší oheň než senseii dokonca ma prekoná môj spolužiak a potom po tom všetkom som videl akúsi obrovskú ohnivú dračiu hlavu. No povedze kedy sakra toto stíham prekonať. Ale nie také moje myšlenie nebolo vedel som že časom! Časom ich oboch určite prekonám nech sú akokoľvek dobrý. Však ja im ukážem pár hodín tajného tréningu čo nemusia vidieť a potom uvidia tu ohnivú šou. Pomyslel som si a začal som zasa skladať pečate. Potom som sa poriadne nadýchol a snažil sa sústreďovať chakru v ... vlastne som poriadne ani nevedel ako na to lebo okrem pečatí som o tej technike nevedel nič robil som to podľa inštinktu. Nakoniec som vypustil o niečo väčší obláčik ohňa čo ma naozaj sralo. "Dobre vy vaja ste tu určite do takejto formy nezvládli za jeden deň! Ale hovorím vám já budem v ohni časom určite lepší" Myslel som tým užívaním katonu ale to určite pochopili.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sat Aug 03, 2013 12:21 pm

Po mé ohnivé kouli se předvedl i Sensei, který tu mou zničil. To se dalo od Senseie čekat. Test proběhl dokonale.. usměji se. Vypadá to, že se o nás dokáže postarat.. Mezitím se začne předvádět i Ken. "Nejsi jediný, kdo bude tvrdě trénovat.. Já mám výhodu náskoku." zasměji se a rozcuchám Kenovi vlasy. Vypadá to, že mi Hokage přidělil dobrý tým.. přemýšlím.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 03, 2013 12:32 pm

Klon sa náhle zrušil a pribehol som tentokrát už ja.
"Tak etoo... chcete ten tréning s roľničkami... alebo chápete, že musíme spolupracovať?"
Opýtal som sa a obom som rozstrapatil vlasy a potom som ešte niečo poznamenal.
"Aby ste vedeli mojim zameraním je raiton ... nie katon. Pracujem teraz na niečom."
Mal som na mysli Kirin. Ešte mi moc nešlo, ale veril som, že ho zvládnem.

Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Aug 03, 2013 12:37 pm

No on si zo mňa asi strieľal, ovládal tak silný oheň a to sa mu až tak nevenuje. Nevedel som prečo ale zdal som sa tak trochu tu najslabší čo ma naozaj štvalo niečo také sa mi stalo naozaj po prvý krát ale vedel som čo to spraví, tvrdý tréning.
"Náskok nieje všetko. Aj tak ťa dostihnem." Poznamenal som sebavedomo a potom mi obaja rozstrapatili vlasy. Necápal som či to robia naschváľ ale vyzeralo to že hej preto som nahodil kapucu.
"Tak hoc ho musím prekonať spolupracovať asi musíme keď sme v týme že?"
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sat Aug 03, 2013 12:48 pm

Najednou se klon zrušil a objevil se pravý Rokuro. "Já to chapu. Toto není můj první tým." reaguji na nabídku tréninku s rolničkami a zpátky si narovnám vlasy. "Raiton? Já a zřejmě i Ken se zaměřujeme na Katon. Mohli by jsme vymyslet nějaké kombo. Co říkáte, Rokuro Sensei?" zeptám se. Ale hlavou mi vrtá, proč nosil Sensei masku. "Ehm.. ještě bych se chtěl na něco zeptat. Proč nosíte masku?" zeptám se Rokura. Pravděpodobně je to bývalý ANBU.. probleskne mi hlavou. Po otázkách si olíznu prst, který mě pořád docela bolí. Při mém tréninku jsem si ho celý pořezal, technika Kuchiyose no Jutsu si to vyžaduje. Znovu se podívám na Kena. "Uvidíme. Možná mě předstihneš. Nebo mě ani nikdy nedoženš.." řeknu provokativním tónem. Nechci ho naštvat, jen trochu "pozlobit". "Ale momentálně jsi z nás nejslabší, budeš to muset dohnat." na tváři se mi objeví úsměv. Mezi námi zas takový rozdíl není, ale mezi mnou a Rokurem.. To je jako obrovská propast plná hladových tygrů a krokodýlů.. honí se mi hlavou.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 03, 2013 1:00 pm

"Teraz sa môžete prekonávať koľko len chcete, ale na misiách a pri tréningoch proti mne.. budete spolupracovať... Inak vás pošlem naspäť do akadémie. Aj tam vás to učili.  "
Povedal som celkom zaujato. Ešte som mal pár poznámok ku klanu a podobne.
"Som na polovičný úväzok Anbu.. vlastne už ani nie si myslím ... lebo som dostal vás. Ale vyčítať vám to nemienim. Hokage mi vás dal, lebo si myslel, že vás dobre vytrénujem a to aj plánujem. "
Dodal som a urobil som dva kroky od nich.
"Vyvolali ste obaja už sharingan? ... Ak Ken nevie toľko ninjutsu, tak sa ich doučí ... v tom nie je problém. Určite vie dobré ovládať aj kenjutsu a taijutsu... "
Nasledujúca otázka bola vážna.. potreboval som vedieť či vyvolali sharingan.
"Ken pri technike Katon: Goukakyuu no Jutsu musíš nahromadiť ohnivú chakru a vypustiť ju. Zo začiatku je dôležité sústredenie."
Potom som odpovedal Kyuchimu.
"S kombom ešte počkáme ... najprv vás musím naučiť, ako prežiť na misií a ako reagovať v  krizových situáciach. "
Potom som si dovolil ešte poznamenať niečo ku klanu Uchiha.
"Etoo ... viete že sme z rovnakého klanu .. musím vám toho celkom dosť povedať... v prvom rade vás môžu ľudia odsudzovať za minulosť nášho klanu.. No my sa musíme snažiť ho aspoň očistiť... Ešte vám musím povedať o vyššie vyvinutom sharingane. Mankekyo sharingan získate tak, že zabijete svoju blízku osobu alebo ju stratíte. Je to však veľká obeť... a ak to urobíte stanete sa nepriateľom Konohy ... pokiaľ niekoho odtiaľto zabijete. Tým sa stanete aj mojím nepriateľom. Takže sa chápeme jasné?"
Fajn skončil som a hneď som chystal už náš prvý tréning. Vlastne som vedel, čo budeme robiť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Aug 03, 2013 1:52 pm

Na to že som najslabší čo povedal on som sa len sebavedomo usmial predsa len to že ešte neviem toľko techník neznamená žeby som ho nezmastil v boji na blízko. Potom som sa ale venoval už tomu čo hovoril senseii a potom som prehovoril.
"Tak ja ešte Sharingan neviem vôbec používať, myslel som si že sa mi ho podarí prebudiť už skôr ale akosi stále nič." Odpovedal som mu a potom som si vypočul aj tie rady čo mi dal ohľadne technky. Vedel som že teraz nieje čas sa učiť asi preto som to už neskúšal vedel som že si to vynahradím. "Ja si myslím že až do toho bodu kde by som chcel Mangekyuu sa nedostanem. Hoc čo som počul je to veľmi silné ale ... podľa mňa má klan Uchiha kvôli tomu tak pošpinené meno." Povedal som na to svoj názor a tým pádom som súhlasil vlastne aj s tým čo hovoril náš senseii. Predsa len zabíjať kvôli moci je neozaj sprostosť keď je veľa rôznych ciest ako zosíliť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 1 Empty Re: Cvičiště 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru