Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoha archiv

+10
Hakuei
Itachi Uchiha
Uzumaki Shinji
Hikaru Hyuuga
Anbu
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Killunia
Tobiru Senju
Assasin Senju
14 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Konoha archiv

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:45 pm

First topic message reminder :


Konoha Toshodokoro


Nachází se ve stejné hoře jako Monumenty Hokage. Nacházejí se zde originály svitků s technikami, přísně tajné informace a všechno, co Konoha za dobu své existence nastřádala.
Přístup do archivu mají jen pověřené osoby, ANBU z Konohy a diplomaté, s povolením od Hokageho. (S dozorem)


Konoha archiv - Stránka 2 640px-Konoha_Archive_Library
Konoha archiv - Stránka 2 640px-Konoha_Archive_Library_Inside
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Aug 16, 2015 8:55 pm

Archiv se nachází v hoře, do které jsou vytesané monumenty. Bývá střežen týmem anbu. Obvykle zde chodí návštěvníci si prohlédnout originály svitku existujících technik v Konoze. Dnes jsem tu ale za jiným účelem. Potřebuji zjistit pár informací o Sabisu, podřízených Kentara. Vešel jsem dovnitř. S mým vstupem nebyly problémy. Anbu mě pustili hned po tom, co jsem jim prokázal svou totožnost. Vevnitř jsem hledal sekci, týkající se shinobi Konohy. Našel jsem jí, ale ukázalo se, že jich tu je hned několik. Informace o "normálních" shinobi mě nezajímaly. Složky chunínů a jounínů jsem proto vynechal. Když jsem tak učinil, počet sekcí se zredukoval na jednu, která měla dva regály. Nechal jsem si přinést i doplňující složky, které se v archivu nenacházely, ze sídla Sabisu, a pustil se do průzkumu. Hledal jsem složku Kurumi nebo Katsumi, a nebo jen číslo 010829. Chtěl jsem být nerušený, abych se mohl soustředit, takže jsem anbu požádal, aby mě uvnitř nechali samotného. Pečlivě jsem u hořící svíčky prohlížel jednu složku za druhou. Ze začátku mi to šlo dost rychle, ale časem jsem začal zpomalovat.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Mon Aug 17, 2015 10:09 am


Vo svetle uplynulých udalostí bolo už nad slnko jasnejšie, kto to práve v Konohagakure hýbe drátikmi. Tajomná čiernovlasá ANBU, ktorá údajne slúžila ako bodyguard aktuálnej najvyššie postavenej predstaviteľky rady, Hyuuga Satsuki, bola v skutočnosti niekým iným, než za koho ju väčšina ľudí mala. Na svete existovala jediná osoba, schopná voľačoho podobného, a tou bola jak nedávno vlastným menom predstavená Katsumi, tak aj v očiach Hakuei a Kirigakure nevítaná Kurumi. Ani jedna z týchto totožností nebola falošná. Takmer nič z toho, čo nedávno spomínaná osoba riekla, nebola lož. Na to, aby sa sem aj dostala, nepotrebovala ani len presadzovať svoje takzvané špinavé triky. Ľudia ju v tejto dedine prijali bez štípky podozrenia, pretože dlhý čas skutočne pracovala pod Kentarom. Teraz im však hrozí, že sa to ich domovu stane osudným.

Zistiť, na aké miesto Itachi zavítal, Kurumi vskutku netrvalo vôbec dlho. Dôvod, prečo pravdepodobne mal dostatok času na to, aby o nej vyhrabal väčšinu z toho, čo sa dalo, bol skrátka ten, že sa ešte predtým stavila po akési tajomné náčinie, uvedomujúc si, že to bez neho asi nepôjde. Nebyť prítomnosti dvoch strážnikov, zrejme by ihneď bez obáv vstúpila dnu, ale ANBU takmer akoby niečo tušili, chytro odmietajúc jej vstup do doby, než vylezie Uchiha. Je vysoko pravdepodobné, že im to tak aj prikázal on sám.
"Aké kruté. Asi som nezanechala dobrý prvý dojem. No čo už, hádam nebude vadiť, ak tu rovno aj počkám. Ak už nič iné, je tu vynikajúci výhľad na dedinu," riekla čiernovláska ľúbezne s úsmevom pod maskou.

Keďže strážnici nemali oprávnenie namietať, Kurumi dostala dosť času na to, aby si neďaleko od nich vybalila svoje veci, upútajúc tým obavami ich pozornosť. Jednalo sa však iba o obyčajné, vôbec ničím výnimočné maliarske náčinie, takže nedostali dôvod zakročiť.
"Aký prekrásny deň, no nemám pravdu?" podpichla ako obvykle, následkom čoho si zároveň s miešaním farieb začala veselo pospevovať. Niet pochýb o tom, že jej chovanie bolo na pomery ANBU malinko podozrivé, ale nikto sa neobťažoval s jej prerušovaním. Kým nevykonávala voľačo nebezpečné, nebol dôvod zasahovať. Nič netušiaci strážnici ale bohužiaľ pre nich nemali výhľad na to, do akej maľby sa pripravená Kurumi vlastne pustila. Tak či onak to bola nezabudnuteľná skúsenosť, vidieť ju za zvuku dedinského života a tichého ženského spevu ladnými pohybmi vdýchnuť do svojho veldiela život. Jediná škoda bola, že ich to zrejme bude stáť ten ich.

"Bolo mi cťou vystaviť vaše duše umeniu," prehlásila na rozlúčku a behom okamžiku zamaľovala ich podobizne krvou. Stráže sa následkom tejto skutočnosti okamžite v mukách zosypali na zem, poskytnúc jej tak dosť času a priestoru na podokončovanie jej zámeru. Voľačo takéto mohla určite dokázať iba jedinečná kekkei genkai klanu Kurama vo svojej najväčšej sile. Tým to avšak zďaleka nekončilo. Netrvalo dlho a Itachi mohol spoza dverí pocítiť dokonca aj na leto nepredstaviteľnú páľavu. Ak by v sebe chudák nazbieral dostatok odhodlania a zvedavosti, dozvedel by sa niečo šokujúce.

Bez ohľadu na to, či by sa niekto pokúšal vstúpiť alebo naopak vyliezť von, všetky dvere do, ale aj z archívu, viedli doprostred činnej sopky. Veru tak. Svet, v ktorom sa behom chvíľky Itachi ocitol, bol kompletne odrezaný od zvyšku Konohy neprelomiteľnou genjutsu bariérou. Dokonca aj keby sa narušiteľ nejakým spôsobom teleportoval, mal by dojem, že vošiel do rozžeravenej rozbúrenej lávy. Aktuálne na svete jestvovala hádam jediná osoba, ktorá mohla medzi svetmi bez problémov prechádzať, jak sa jej zachcelo, a tou bola práve žena za všetko zodpovedná, Kurumi osobne. Nutno dodať, že po telách strážnikov a namaľovaných obrazoch vonku nič nezostalo, skoro ako keby sa nič z toho nikdy nestalo. Nech sa už v dedine dialo čokoľvek, nemožno poprieť skutočnosť, že po všetkej tej manipulácií a tajomstvách šlo do tuhého.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Aug 18, 2015 7:56 am

Pročítaje spisy anbu, jsem pocítil, že se v archivu zvedá teplota. Složku čísla 010829 jsem ještě nenašel, ale stihl jsem už prohlédnout jednu pětinu přítomných spisů. Byl jsem zaměřený jen na název obálek Kurumi, Katsumi nebo 010829, takže to šlo docela rychle, protože jsem nemusel bádat obsah všeho, co se mi dostalo do ruky. Zdálo se mi, že vidím zpoza dveří nějaké světlo. Že by anbu? Říkal jsem jim, že chci být nerušen. Opatrně jsem ke dveřím přistoupil, maje aktivovaný sharingan, a otevřel je. Kdybych sharinganem neviděl tu chakru, která lávu v sopce tvořila, nevěřil bych vlastním očím. I když se jedná o genjutsu, vše vypadá naprosto přesvědčivě.
Už bylo pozdě, abych se toto genjutsu snažil sharinganem obrátit proti sesílateli. Byl jsem už v něm lapen, takže to bylo nemožné. Zavřel jsem zpátky dveře a vrátil se opatrně pár kroků zpátky k regálům. Je tím, kdo je za to zodpovědný, Kurumi? V kanceláři jsem tu Kuruminu divnou vůni neprozkoumal sharinganem, protože bylo neadekvátní jej aktivovat vzhledem k tomu, jak napjatá atmosféra v kanceláři byla. Co bych teď měl udělat? V životě jsem se s podobným genjutsu nesetkal. Možná jsem o něčem podobném někdy slyšel, ale nevzpomínám si, co to bylo. Muselo to být totiž dávno. Napadlo mě genjtsu uvolnit pomocí Kai, ale podle toho, co jsem zatím viděl, si netroufám řadit toto genjutsu do toho kalibru, kde by mi mé Kai pomohlo. Rozhodl jsem se proto požádat Sanbiho o pomoc. "Isobu, omlouvám se za vyrušení, ale obávám se, že jsem se opět dostal do situace, kde si bez tvé pomoci neporadím." "Pomůžu ti, Itachi. Překvapuje mě ale, že někdo tvého kalibru v genjutsu si neporadí sám." Nastala chvíle soustředění, a pak jednoduchý tah, uvolnění. "Kai." Jednalo se o totéž, co se kdysi stalo Beemu, aby si poradil s bratrovým Tsukuyomi. Teoreticky by to zabrat mělo, když Naruto poté, co se z podobného genjutsu dostal, dokázal pomoct stejným způsobem Shinovi, Sakuře a ostatním, aby se z něj dostali také, ale... tenkrát bylo zmíněno, že je spíš z daného genjutsu vykopla Yakumo samotná. Navíc, teď se nemusí jednat o tentýž případ, a genjutsu může být o něco jiné.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Tue Aug 18, 2015 10:51 am


Itachiho snaha o prerušenie genjutsu bola rozumná a opodstatnená. Nejeden človek by si myslel, že niekto jeho kalibru má v kombinácii so zasiahnutím bijū jednoznačnú priepustku z akéhokoľvek útoku tomuto podobného. Konkrétne v tomto prípade ale od samotného začiatku voľačo nehralo. Márne sa jinchūriki spoločnými silami pokúšal o útek, z neznámych dôvodov sa požadovaného efektu nedočkal. Namiesto toho bol konfrontovaný ťahavým ženským smiechom.
"No toto. Nepodvádzaj," ozvala sa z ničoho nič tá istá osoba, od ktorej pochádzal zmieňovaný smiech, zavaliac uzavretú miestnosť pre Itachiho už známou prenikavou vôňou. Jak je možné, že láva naďalej zotrvala na svojom mieste? Dôvod bol prekvapivo prostejší, než by sa mohlo zdať.
"Tvoj spoločník je tak či tak v genjutsu lapený tiež," oboznámila som ho s desivou pravdou.

Za predpokladu, že mala tajomná žena pravdu, niet divu, že dokonca ani sanbiho zásah nepresahoval efektivitu jednoduchého kai. To najhoršie ale Itachi pocítil v súvislosti so spomínaným pachom, keď sa útočníčka ukázala na svetlo. Jednoznačne sa fakt jednalo o Kurumi, ale nech sa už veliteľ ANBU snažil akokoľvek, v dievčati, ktoré práve vyliezlo spomedzi regálu, videl voľakoho úplne iného, a to neznámu kunoichi z Uchiha klanu, ktorá už pred veľmi dlhou dobou prišla o život práve jeho rukou. Len on sám však asi najlepšie vedel, o koho presne šlo, aj keď sa tu za týchto okolností skrátka nemohla objaviť. Na tom ale nijak zvlášť nezáležalo.

"Jōka no Jutsu (浄化の術, tzv. technika očisty). Sústredením svojej chakry na nejakú konkrétnu osobu dokážem stimulovaním častí mozgu vykazujúcich rozličné emócie vyvolať plnohodnotný hypnotický spánok. V takomto stave mi nečiní problém vyžmýkať zo svojej obete tak silné pocity, že si ma jeho myseľ automaticky spojí s osobou, ku ktorej toho cíti asi najviac. Tie negatívne zvyčajne prevyšujú pozitívne, takže predpokladám, že sa ti javím ako nejaká z tvojich blízkych obetí," prehovorila nežne.
"Zameriavam sa predovšetkým na pocity viny. Nemusíš sa ale vôbec báť. Aj keď som ti to tu všetko nádherne vysvetlila, nič to na veci nezmení. Moje genjutsu vonkoncom neútočí na tú racionálnu polku mozgu. Márne o tom všetkom vieš, tvoje emócie to nijak neovplyvní."

Nech sa už Itachi pokúsil o čokoľvek, pocítil, že ho zároveň s vysvetľovaním tajomnej čiernovlásky obaľuje mocná fazuľová stonka. Čo zas asi malo znamenať toto? Používala nebodaj jeho súperka až tri genjutsu súčasne?
"Odpusť mi prosím, že som hneď na úvod tak strašne ukecaná. Chcela som ti to tu všetko objasniť, aby si nad tým nemusel rozmýšľať ty sám. Svoju psychiku potrebuješ naplno využívať na voľačo iné, ak to má byť aspoň trochu zábavné. Tak sa teda predveď," dokončila žena sebavedomo a odvážne Itachimu pohliadla rovno do očí, nebojac sa sharinganu.

Je pravdou, že mu Kurumi nepovedala úplne všetko. Tak napríklad dôvod, prečo bola schopná naraz používať až tri rôzne ilúzie, spočíval v tom, že jedna z nich bola prostredníctvom obrazu akožto média zaslaná dávno predtým. Na lávovú bariéru sa teda už sústrediť nemusela. Očista na druhú stranu fungovala opäť ako niečo, čo stačilo zahájiť len raz. Ako každá plnohodnotná hypnóza mala totiž táto jedinečná ilúzia nejaký spúšťač, alebo presnejšie povedané direktivu, ktorá mozog v tom takzvanom hypnotickom spánku udržiavala zakaždým, keď zaznamenal jej prítomnosť. Niektorí k tomu využívajú ideomotorický pohyb, iní akési melodické zvuky, ale Itachiho aktuálna nepriateľka sa rozhodla práve pre vôňu. Inými slovami - stačí sa do toho dostať raz a ako náhle obeť nabudúce ucíti známy pach, jej mozog automaticky prepadne tomuto stavu znova, bez toho, aby na to potrebovala míňať čo i len štípku svojej chakry.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 18, 2015 12:18 pm

Nevěděl jsem, kde se s Hideem ocitneme. Očekával jsem, že se objevíme u Itachiho někde na volném prostranství. Avšak to, kde jsme se objevili, byl i na mě příliš horký šálek kávy. Doslova...
V následujícím momentě jsem totiž i s Hideem padal přímo na lávu. Itachiho jsem nestihl ani zaregistrovat, protože všude okolo jsem viděl jenom lávu. Začalo tu být docela horko. ,,Co to kruc-..?" Instinkt mi velel jen jedinou věc. Dostat se zase do bezpečí a zkusit to jinou cestou. Hidea jsem naštěstí pořád držel, takže jsem rychle složil další pečeť a pomocí Hiraishinu nás zase poslal okamžitě pryč. Chyběl však kousek a málem jsme skončili přímo v lávě. To už bychom asi nikomu nepomohli.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Aug 18, 2015 12:49 pm

To že sa teleportujeme priamo do horúcej lávy, bolo pre mňa šokujúce. Tak isto ako samotný Seito, ktorý ma našťastie nepustil ani po tom čo sme sa teleportovali, čo mi aj zachránilo život, som čakal že sa ocitneme niekde mimo Konohu, nie v niečom, čo pripomínalo rozžhavenú sopku. Na malý okamih som len stihol zo seba vydať..
"Doprde.." Ani to som nestihol a už sme boli preč. Našťastie Seito zareagoval pohotovo a dostal nás odtiaľ preč. Čo ma prekvapilo bolo, že práve tu bojoval Itachi a napriek tomu dokázal bojovať ako S Kurumi, tak aj s lávou. Aj napriek tomu že som mal Sharingan, bol som tak oslabený že som si nevšimol vôbec ničoho. Jediné čo som si všimol bola horká láva do ktorej sme sa takmer so Seitom ponorili. Už som to videl na náš koniec, ovzdušie bolo príliš horúce a my sme mali na mále.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Aug 18, 2015 1:17 pm

Nevyšlo to. Sanbiho snaha o přerušení tohoto genjutsu byla marná. "Teď už chápu, proč sis nedokázal pomoct sám." Promluvil Isobu po tom, co zjistil, že mi nedokáže pomoct. Jak jsem se vůbec do toho genjutsu dostal? Pohledem? Po této naší snaze se někdo začal smát. Ohlédl jsem se s pořád aktivovaným sharinganem. Spatřil jsem chakru nějaké osoby. Její vzhled jsem neviděl, protože tu byla tma, a u ní nebyla jediná svíce. Ucítil jsem však tutéž vůni, co v kanceláři. Osobou, která mě tu zaskočila nepřipraveného na její návštěvu, byla nepochybně Kurumi. Měla navíc stejný hlas. Řekl, že je Isobu taky lapen  genjutsu. Jak pak to je možné? Necítil jsem tu vůni, když jsem se ocitl v genjutsu, takže pomocí jí mě lapit nemohla. Nevěděl jsem, jak do genjutsu chytla mě a ani sanbiho. Byl jsem znepokojen. Takže tato osoba má schopnosti, které se jsou schopny měřit se samotnými Uchíhy? Kým k čertu je?
Když se Kurumi ukázala, neuviděl jsem její podobu, kterou jsem čekal, ale... Kohanu. Kurumi mi vysvětlila, co se tu děje. Nebylo to ale potřeba. Jsem si vědom toho, že nemůžu vidět mezi živými osobu, která zemřela desítky let zpátky, a to mou rukou, když jsem stejně jak u Kisukeho plnil svou povinnost vůči vesnici. Pohled na ní mě nevyvedl z rovnováhy, jak Kurumi čekala. Kdybych čelil i kdyby Edu Tensei Kohany, nejspíš bych to nezvládl. Už tehdy, když jsem s Obitovou pomocí vyvraždil klan, jsem měl problém zabít nejlepší kamarádku mé přítelkyně, Izumi Mikomi. Ta mi její smrt nikdy neodpustila. Sám jsem Kohanu moc dobře neznal. Občas jsem ji vídával ve vesnici, jak pomáhá starším lidem s nákupem. Nemohl jsem jí ale ušetřit stejně jak Sasukeho. Kdybych to udělal, Danzo by je zabil oba, Kohanu i Sasukeho. Takto, když jsem se díval jen na její skořápku, vědom si toho, že uvnitř je osoba, ohrožující vesnici, jsem neměl problém s ní bojovat. Kohana byla nevinná dívka, nebudu mít problém zabít Kurumi s její vzhledem, když jsem kdysi zabil skutečnou Kohanu. Pak mě svázala fazolová stonka. Na neštěstí pro Kurumi, teď jsem už měl aktivovaný sharingan. Byl jsem na něco podobného připraven. Krátce po tom, co mě omotala stonka a Kurumi se mi podívala do očí, se naše role v tomto genjutsu vyměnily. Ona byla svázaná, ajá stál svobodně. Jednalo se o tuto techniku. Nevím, o co se pokoušela. Chtěla udržovat tři, respektive dva, různá genjutsu současně? Nebyl jsem si jist, jestli vše vyjde podle toho, jak jsem plánoval, když už jsem v jednom genjutsu lapen byl. Ten stonek mohl být klidně součástí téhož genjutsu s tou lávou, pak by můj pokus o prohození rolí v genjutsu nejspíš selhal. V tom případě bych byl nucen na Kurumi použít Tsukuyomi. Chytat jí do genjutsu, když už v genjutsu jsem, by nemusel být dobrý nápad. Kdyby Tsukuyomi použít nešlo, musel bych se omezit na amaterasu. To by jí pravděpodobně neublížilo, když ona je nejspíš taky jen iluzí, ale mohlo by mi pomoct se dostat z těch výhonků.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Tue Aug 18, 2015 2:51 pm


Technika, ktorá zapríčinila celú tú lávovú ilúziu, bola na rozdiel od ostatných výsledkom plného potenciálu kekkei genkai klanu Kurama. To bol i ten hlavný dôvod, prečo nepotrebovala žiadny spúšťač či dodatočné sústredenie. Manipulovala totiž priamo s vnímaním určitej oblasti mozgom každého, kto sa k nej priblížil, na základe predstáv a popisu užívateľa jutsu, ktorý šlo obyčajne zhmotniť v nejakej forme umenia. V tomto prípade to boli práve maľované obrazy, podobne ako v minulosti u Yakumo. Až do doby, než ju samotná Kurumi nepreruší, alebo sa nenájde niekto, kto ich vypátra a zničí, bude ilúzia verejne činná. Aj preto do nej vpadli dokonca samotní návštevníci zvonku, Seito a Hideo. Časopriestor je vo svete genjutsu pokrivený, jediné pravidlo, ktoré v ňom platí, je to, že ktokoľvek, kto je von a dostane sa dnu, alebo aj naopak, dorazí do centra sopky.

To najzaujímavejšie na potenciále tajomnej ženy bolo práve to, že ľudí dokázala chytiť do genjutsu ešte i v genjutsu, zatiaľčo na nich pôsobilo aj iné genjutsu. Celý jej imaginárny svet pre ňu teda bol ako jeden veľký sen, ktorý zdieľala s ostatnými a pridávala doň nové a nové fantastické prvky, či už sa jednalo o bohapusté výplody jej fantázie, alebo známe techniky. Dosiahnuť voľačo takéto je aj pre majstrov ilúzií prakticky nereálne, no ona to dokázala. Ak bol Itachi géniom, Kurumi musela byť hotový zázrak. To však nič nemenilo na tom, že zraniteľnosťou oplývala.
"Snáď je ti jasné, že sa ma nemá zmysel snažiť poraziť s ninjutsu."

Sotva čiernovláska dohovorila, už sa aj dočkala vskutku osviežujúceho prekvapenia. Technika, ktorú použila pred malou chvíľou, na ňu bola tou Itachiho bez nejakých väčších problémov dokonale obrátená. Ostatné prítomné jutsu to však nijak neovplyvnilo, a už vôbec jej to neskazilo náladu. Naopak sa zdalo, že je z toho až nadšená.
"Takže Genjutsu Gaeshi, huh. Som unesená. Uznávam, že to bola len podradná C-ranková technika, ale v mojom podaní by mala byť niekoľkonásobne silnejšia, a predsa... už je to dlhá doba, čo na mňa niekto obrátil vlastnú ilúziu. Priznám sa, že by ma ale zaujímalo, čo sa stane, ak urobím toto," pousmiala sa dobre naladená útočníčka, následkom čoho zo zeme vyrašili korene stromu, znemožniac Itachimu pohyb. Tentokrát sa jednalo o Jubaku Satsu.

"Prekvapenie! Čo to bude tentokrát? Nemôžeš na mňa predsa obrátiť až dve genjutsu naraz, alebo snáď áno?" zaradovala sa podpichovačná Kurumi. Opäť bolo obdivuhodné, že dokonca ešte aj keď bola ona sama v nejakej ilúzii, dokázala i naďalej používať tie svoje. Vyzeralo to, že úplne všetky jej techniky odporovali základnej shinobi logike. Itachimu zaručene v tejto chvíli došlo, že niečo také ani ten najväčší talent bez vrodenej schopnosti jednoducho nedokáže. Aby toho navyše nebolo málo, protivníčka naďalej necítila potrebu zbytočne prerušovať očný kontakt.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 18, 2015 8:19 pm

S Hideem jsme se opět dostali na místo činu. Tentokrát jsme to ale vzali pěšky, protože zážitek s lávou už jsme riskovat rozhodně nechtěli.
Dostali jsme se až před dveře, od kterých šlo jasné světlo. Bylo jasné, že za dveřmi se nachází láva, takže jsem je rozhodně otevírat nechtěl. Podíval jsem se opatrně na Hidea a zároveň pokrčil rameny. Doufal jsem, že má nějaký nápad. ,,Zaklepat asi nebude mít cenu, co?" Znovu jsem se podíval na dveře a snažil se něco vymyslet. Něco, co by nám v téhle situaci pomohlo. Zůstával jsem však ostražitý, protože nepřítel se může kdykoliv objevit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Aug 18, 2015 8:42 pm

Našťastie som tento krát nepadol na podlahu, Seito ma po celý čas toho presunu držal a aj po dopade zabrzdil môj pád. Následne toho som sa uvoľnil z jeho zovretia a len ho nasledoval. Toto miesto som poznal, dostali sme sa pred Konožský archív, ani ma nenapadlo že by boli tu. Až potom mi udrelo, Itachi mi neveril na sto percent a tak sa tu vydal nájsť si podrobnosti o Anbu jednotke, za ktorú sa Kurumi vydávala. Tentoraz všetko dávalo oveľa väčší zmysel. Než sme došli pred dvere ktoré sa zdá horeli.
„No môžeš skúsiť, ale potom asi ruku už nikdy nevyužiješ..“ Rozhliadol som sa a snažil nájsť nejaké stopy tu, dokonca som využil aj Sharingan nato aby som skontroloval dvere a prípadne zahliadol či práve toto Genjutsu môžem zrušiť, teda za predpokladu že to Genjutsu bolo. Práve aktivácia Sharinganu sa na mne podpísala a ja som zavrávoral. Takmer som aj padol, stihol som to ale zabrzdiť tým, že som si podrepol.
„Kde sú stráže?“ Spýtal som sa Seita, aby si aj on všimol že tu okrem nás nikto nebol. Bolo to zvláštne, práve toto miesto bolo strážené hliadkami, a ak sa dostala do vnútra, musela ich zabiť rýchlo a nepozorovane, aby si ju Itachi nevšimol a nevyletel odtiaľ. Možno boli taktiež vo vnútri, ale jeden nevedel.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Aug 19, 2015 12:08 pm

K mému překvapení jsem úspěšně obrátil Kurumino genjutsu proti ní, a dále zůstával lapen v prvním genjutsu. I když byla ale lapena v jejím vlastním genjutsu, nedělalo ji problém na mě seslat další. Jenže... do doby než jí nebudu pozorně sledovat sharinganem, a nebudu mít o nově seslaných technikách alespoň základní přehled, všechny nízko úrovňové a některé i z těch vyšších ranků genjutsu seslané Kurumi budou zbytečná. Pochopil jsem, že její styl boje popírá některá základní známá pravidla v genjutsu, když se ukázalo, že ty výhonky předtím nebyly součástí toho prvního genjutsu, takže buď skutečně je schopna používat genjutsu v genjutsu, a nebo to první genjutsu je natolik silné, že je schopno můj mozek oklamat až do té míry, že o této iluzi začínám smýšlet jako by se vážně děla. Celé to je dost matoucí. Rozhodl jsem se bránit stejnou technikou jako předtím. Kurumi byla zvědava, jestli na ní zvládnu poslat až dvě genjutsu. Sám jsem to v této situaci, když jsem už lapen v genjutsu, nemohl určit. Svůj předchozí postup jsem opakoval ve snaze obrátit ty kořeny proti Kurumi, zvědav, jak dopadne. Jestli tu můžu používat normálně své techniky, tento svět se mohl zaměnit s tím reálným víc než je u genjutsu zdrávo. Smrt v něm by mohla znamenat i skutečnou smrt, což by platilo ale pro nás oba. Toho bych možná mohl využít, ale to záleží jen podle toho, jestli Kurumi hodlá dál udržovat oční kontakt.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Wed Aug 19, 2015 1:41 pm


Kým sa Kurumi naďalej pohrávala s Itachim v iluzionárnom svete, do ktorého nikto zvonku zdá sa nemohol vstúpiť, Hideo a Seito opakovane dorazili na miesto, tentokrát ale už po vlastných. To, k čomu došli, prekvapivo nijak nevybočovalo z ich pôvodných predstáv. Za rozžeravenými dverami sa podľa všetkého naozaj nachádzala činná sopka. Mohlo to nebodaj znamenať, že je Itachi už mŕtvy? Alebo je to súčasť akejsi podivnej časopriestorovej techniky? Nech už to bolo akokoľvek, netrvalo dlho a návštevníci si mali možnosť všimnúť, že sa k archívu voľakto blíži. Na ich prekvapenie to bola práve Hyuuga Satsuki so svojim blonďavým ochrancom. To znamenalo jediné - Hideo so Seitom budú musieť hneď jednať. Ak odtiaľ okamžite vypadnú, majú ešte nádej, že si ich ani nevšimnú, ale v opačnom prípade budú ich osudy diskutabilné.

Situácia u Uchihu bola medzitým podstatne zaujímavejšia. Navzdory tomu, že to Kurumi spochybňovala, Itachi opakovane vyviedol niečo, s čím tak úplne nerátala. Alebo nebodaj vlastne áno? Doplniac atmosféru úprimným pousmiatím a očami plnými očakávaní tajomná žena tentokrát podľa všetkého tak isto zakročila. Výsledok v tomto prípade stál za to.
"To nemá chybu!" zvolala protivníčka priam z plného hrdla, popadnúc ju nepretržitý smiech. Dôvod bol ten, že sa prítomné ilúzie obrátili zrejme nečakaným spôsobom. Je pravdou, že ona sama sa fakt ocitla v Jubaku Satsu, ale o čosi slabšia fazuľová stonka bola zasa naspäť na Itachim.
"A potom že vraj veliteľ konožských ANBU nemá zmysel pre humor."

Nech už bola príčina tohoto podivného úkazu akákoľvek, Itachi mal na rozdiel od nej samotnej možnosť pocítiť, ako ho spomínaná ilúzia zväzuje, škrtiac ho čoraz viac. Reálnosť tohoto pocitu bola bezpochyby obdivuhodná. Ani na malý moment si obeť nepripadala, ako keby bola súčasťou nejakého genjutsu. Všetko sa zdalo byť pravé, alebo to tak aspoň vnímal jeho mozog. Veliteľovi ANBU muselo byť už jasné, čo po tomto bude nasledovať, ak nezasiahne.
"Tak teda dobre, pobavila som sa dosť. Ak sa to ešte bude opakovať, začnem sa nudiť. Opakovaný vtip nie je vtipom," upozornila ho Kurumi tentokrát o čosi chladnejšie. Tým to ale zďaleka nekončilo. Čuduj sa svetu aj po tom všetkom nebojácne zdvihla svoju hlavu a pohliadla svojmu protivníkovi rovno do očí, skoro ako keby od neho sústavne očakávala ešte niečo viac.
"Toto je tvoja posledná šanca. Dokáž mi, že si lepší ako mizukage-san, inak zomrieš."
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Aug 19, 2015 2:21 pm

Vyšlo to. Fakt, že se mi podařilo Magen: Kyō Tenchi-ten použít po druhé, nasvědčoval tomu, že v tomto genjutsu jsem schopen používat vlastní techniky. Podle Kurumin slov jsem usoudil, že tomu tak je jen díky ní. Ona mi umožnila používat své vlastní techniky. Je zvědavá, na co se všechno zmůžu. Mizukage prý nestál tak jako doposud já za nic. Toto genjutsu musí být nepochybně výjimečné, když si s ním nedokázal poradit někdo jeho kalibru. To mě opět přivádí k otázce, kým Kurumi ve skutečnosti je?
Naše pozice se vyměnily. Ji svazovaly kořeny, a mě zpátky stonky. Ty mě teď však začaly škrtit. Kurumi se mi pořád dívala do očí. Jestli se teď rozhodnu použít Tsukuyomi, bude to na ní fungovat jen, pokud "tu je" vědomím. Tělesně ji pravděpodobně nemůžu ublížit, ale, abych ji dostal do svého genjutsu nepotřebuji tu její tělo. To nechci zasáhnout. Stačí mi jen to, že skutečná Kurumi ovládá tuto iluzi, svou "falešnou" já před mýma očima. Měly by být tedy ve spojení, ne fyzickém ale psychickém, duševním. Je to jen teorie, ale stálo to za to ji zkusit, když se mi Kurumi ještě pořád dívá do očí. V očích se mi objevil mangekyou, a já aktivoval Tsukuyomi. Pokud má teorie sedí, bylo by možné podobný postup použít i v jiných genjutsu, ale... tam by vám sesílatel genjutsu nejspíš neumožnil skutečně používat vaše techniky, alespoň ne ty genjutsu.
Konoha archiv - Stránka 2 Tumblr_mp8n14GsxM1srwqnlo1_500

Jestli to zabralo, objevili jsme se tentokrát v mém světě, kde Kurumi byla přibita hřebíky do skály ve tvaru písmena T. Celý svět genjutsu se skládal jen ze tří barev, červené, černé a bílé. Vypadalo to tu strašidelně, ale někdo jako Kurumi se jistě nebál, alespoň ne do doby než jsem se před ní objevil s katanou v ruce. Tu jsem do ní hned zapíchnul s otázkou. "Tvé genjutsu schopnosti jsou ohromující. Co jsi zač?" Na klan Kurama jsem zapomněl. Naposledy jsem o nich slyšel ještě, když jsem sloužil jako anbu v Konoze před vyvražděním svého klanu, takže jsem si pochopitelně nevzpomněl, že něčeho takového by byli schopni jedině oni.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Wed Aug 19, 2015 3:04 pm


KURAMA KATSUMI = KURUMI

Konečne zdá sa došlo do tuhého. Naše počiatočné hry totiž rázom vystriedalo seriózne genjutsu, Tsukuyomi, ktorého vysoký kaliber som uznávala i ja samotná. Sotva som si stačila uvedomiť, čo sa deje, ocitla som sa vo veľmi ponurom svete, pribitá klincami o spomínaný kríž. Bolesť z toho nebola síce najčerstvejšia, ale skôr tlmená, no to nič nemenilo na tom, že nešlo o nič príjemné. Aby toho ale nebolo málo, nevrlý Itachi do mňa ochotne zasunul katanu, navodiac mi tak miernu agóniu sprevádzanú preliatím krvi. Všetko nasvedčovalo tomu, že technika fakt bola úspešná.
"Komplimenty až po penetrácii nemôžem brať vážne," prehovorila som dvojzmyselne, zjavne si napriek okolnostiam užívajúc podpichovanie.

Ihneď potom som zdvihla svoju hlavu a prešla okolie pohľadom, skoro ako keby som sa tým snažila o podrobnejšiu analýzu. Niet pochýb, že som už o voľačomsi takom kedysi počula, ale zažiť si to na vlastnú kožu bolo iné. Potrebovala som ten svet doslova nasať.
"Katsumi. Kurama Katsumi. Skúsila by som ti aj podať ruku, ale...," pokývla som smerom k uklincovanej končatine. Zmysel pre humor ma ani v takejto situácii očividne zďaleka neopúšťal.
"Hádam, že ma teraz budeš mučiť, aby som ti všecičko vyklopila, ale dávaj si pozor. Som veľmi krehká žena. Ak mi navodíš priveľa bolesti, môžem stratiť vedomie," upozornila som ho na túto skutočnosť a pokúsila sa k nemu nakloniť čo najviac, ako mi to len bolo umožnené.
"Buď so mnou prosím nežný," pošepkala som zvodne a opakovane sa na jeho adresu zasmiala. Nejeden človek by si po tom všetkom začínal myslieť, že to naozaj nemám v hlave poriadku.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Aug 19, 2015 3:37 pm

Úspěšně jsem ji chytil do Tsukuyomi a zabodl do ní katanu. Naše role se prozatím vyměnily. Teď jsem byl já tím, kdo určoval podobu našeho souboje. Místo soubojem bych to raději nazval mučením. Sedí to víc. Je jen ale otázka času než se role opět vymění. Nevím, o co se Kurumi pokusí, ale nehodlám ji podcenit po tom, jak jsem od Hidea a Satsuki slyšel tu chválu o ní o tom, jak je v genjutsu dobrá, a po tom, co jsem se dozvěděl, že je z klanu Kurama.
Kurumi si mohla před chvíli oddychnout, když jsem na ní v světě Tsukuyomi promluvil. Doposud jsem totiž mlčel a mluvila jen ona. Muselo ji už štvát poslouchat jen sebe. "Máš platné registrační číslo, a jsi respektována anbu Satsuki-sama." To, jestli to číslo je platné, jsem nezjistil, ale nemyslel jsem si, že mi v kanceláři lhala. "Takže... spolupracuješ se Satsuki?" Po této otázce se před Kurumi objevilo dalších pět mého druhu. Všichni s katanou, kterou do ní vzápětí zapíchli. Snad bude spolupracovat stejně, jak u předchozí otázky. Její odpovědi jsem věřil, protože dávala smysl. Klan Kurama byl kdysi mocný klan, který se v genjutsu rovnal samotným Uchíhům, ale jejich počet se časem zmenšoval, a to společně s jejich nadáním. Divím se, že jsem na někoho z klanu Kurama s takovými schopnostmi narazil teď, po více než sto letech od jejich pádu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Wed Aug 19, 2015 4:15 pm


KURAMA KATSUMI = KURUMI

Itachi navzdory mojim varovaniam zjavne naďalej pokračoval vo svojom tradičnom mučení, skoro ako keby sa ma zároveň s výsluchom pokúšal čo najviac psychicky zdeptať, kým toho ešte je schopný. Možno dúfa, že ak mi ublíži dostatočne, všetky moje predchádzajúce ilúzie budú vyrušené. Tak či onak som bola prinútená pocťovať, ako do mňa z rôznych smerov vchádza ďalších päť katán. Niet divu, že som tentokrát už nevydržala nenariekať. Ponurým svetom sa teda ozývali moje výkriky, sprevádzané následovným prepuknutím do akéhosi fakticky až diabolického smiechu.
"A že vraj ja som sadistka!" zvolala som naňho v snahe udržať si svoj ešte stále relatívne racionálny, no i mierne narušený psychický stav.

"Ty... ničomu nerozumieš," vysmiala som ho v súvislosti s otázkami.
"Pochybujem o tom, že tá stará babizňa niečo vie. Je to len blbý pešiak, ktorý si zrejme ani neuvedomuje, že je v šachistových rukách. Keby to nebola ona, bol by to niekto iný," objasnila som Itachimu rolu Satsuki v celom tomto divadle. Mohlo mu prísť trochu zvláštne, že mu tak ochotne na všetko odpovedám. Znamenalo to snáď, že jeho metódy fungujú, alebo som si tým nebodaj krátila čas? V tejto chvíli ťažko povedať. Nemusela to byť vonkoncom ani pravda.
"Ak toho chceš... počuť viac, odporúčala by som ti... aby si na to šiel pomalšie, Rómeo," zavtipkovala som už znova na jeho adresu. Je možné, že ak to tak bude i naďalej pokračovať, dlho už nevydržím. Analyzovať genjutsu za týchto okolností bolo i pre niekoho môjho kalibru výrazne náročné. Ak by som však už nemala eso v rukáve, chovala by som sa naozaj takto?
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Aug 19, 2015 4:40 pm

Kurumi vskutku byla až podezřele ochotna spolupracovat. Že by se mě snažila zdržet tím, že ji tady budu poslouchat? Jestli jo, tak copak plánuje? Schopnosti Kurama klanu mi nejsou příliš známe. Ví se jen, čeho jsou schopni, a to skutečně zabíjet v genjutsu. Možná proto na ní tak tlačím těmi katanami. Doufám, že, když bude v bezvědomí, nebude schopna udržet ta předešlá genjutsu. Že bych se tedy bál? Jo, ale ne o své zdraví, a však o to, že nebudu schopen včas předat získané informace dál. "Ničemu nerozumím? Dobrá, vysvětli mi to." Kurumi mi poradila, abych u výslechu zpomalil, protože to už nezvládá. Do bezvědomí ji chci dostat, to ano, ale ne, když mi teď může říct ještě něco pěkného. Chvíli počkám, a když mi dojdou otázky, zkusím to tu nějak ukončit. Všech pět mých dvojníků a i já jsme vytáhli katany z Kuruminého těla a čekali, co řekne. Může to brát jako jistý projev milosti za to, že tak ochotně spolupracuje. "Taky bych se rád dozvěděl o vedení organizaci Hakuei, Haně, k čemu toto všechno, mohli jste si vybrat přeci jen jinou vesnici, dále kolik vás v Konoze je, a taky, cos dneska měla na oběd." Poslední bod měl být lehčím, kde by se moc nemusela trápit s tím, co mi může, a co nesmí říct.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Wed Aug 19, 2015 5:59 pm


KURAMA KATSUMI = KURUMI

Vytiahnutie všetkých katán z môjho tela sa na mne samozrejme opäť malinko podpísalo. Ako náhle som však prekonala počiatočný nával bolesti, dokázala som sa ešte upokojiť dostatočne na to, aby som vedela ako tak plynulo rozprávať. Nie je tajomstvom, že som potrebovala kúpiť čas, takže som mienila hovoriť vo veľkom a podrobne sa vyjadriť k väčšine otázok, ktoré mi položil.
"Hakuei... nie je žiadna organizácia. Sú to len ľudia... ako ja... výnimoční jedinci... ktorí sa celý život nechávali ovládať... nenásytnosťou ostatných," objasnila som mu pohľad na nás.
"Hana do tejto kategórie spadá tiež. Nič netušiaca zmanipulovaná žena, ktorá bola určená k tomu, aby klamala vlastnému domovu a upokojila napätú situáciu medzi násilne spojenou Amegakure a Konohou. Svojim spôsobom môžeš povedať... že som jej len poskytla lepší zmysel života. Na odpútanie pozornosti poslúžila bravúrne," dodala som provokatívne.

"Vybrať si inú dedinu? Počúvaj sa... Konohu sme si nezvolili, náš cieľ zahŕňa všetkých shinobi, aj keď uznávam, že špeciálne pre vás mám slabosť. Pýtaš sa, čím ste sa previnili? Ako keby si nevedel, aký je listová prehnitý národ. Vôľa ohňa? Ani náhodou, vidím tu len vôľu ovládať ostatných. Sama najlepšie viem, o čom hovorím. Vyrastala som tu, a to aj proti svojej vôli," naznačila som mu svoj pôvod opäť pravdivo. Keď som totiž bola ešte malá a poprvýkrát sa u mňa prejavila naša vzácna kekkei genkai, moja babička, Yakumo, presvedčila rodičov, aby ma zverili do rúk niekoho, kto moje schopnosti zvládne udržať na uzde. Po vzájomnej dohode s v tom čase už dosť starým Narutom ma naverbovali do akadémie, odkiaľ som bola pridelená do istého tímu.

"Spočiatku som vám bola len na smiech. Nikdy som nemala nadanie na ninjutsu či taijutsu, kdežto genjutsu ma všetci učiť odmietali. Celé roky som bola nútená robiť niečo, v čom som nebola dobrá, a potápať svojich spolužiakov, až ma napokon úplne znenávideli a na chuuninske skúšky nahradili. Bola som svedkyňou toho, ako ma moji jediní priatelia pre vaše nepodložené obavy zanechali za sebou. S nástupom nového hokageho som si naivne myslela, že sa možno niečo zmení, a stalo sa, ale žiaľ k horšiemu. Váš donedávna "ctený" Kentaro ma preradil k svojim ANBU v nádeji, že vo mne vypestuje zbraň bez toho, aby nado mnou stratil kontrolu. Celé roky robil všetko preto, aby vo mne zabil aj tú poslednú štípku emócií. Tomu hovorím zaobchádzanie," objasnila som pôvod svojej nenávisti ku Konohe.
"Čo na to povedať. Snažil sa, to áno, ale zrodu zosobnenia môjho Ida aj tak nezabránil."

"Po tom všetkom, čím som si prešla... nenaplneným životom, ktorý večne ovládal niekto iný, experiment tak či tak zlyhal. Stávala som sa niečím, čoho sa všetci od začiatku obávali. Aká bola Kentarova odpoveď? Pod vidinou tímovej misie ma vyvliekol z dediny, aby som nenapáchala škody, a vydal rozkaz zbaviť sa ma. A ANBU, ktorí so mnou tak dlho spolupracovali, bok po boku, sa o to naozaj pokúsili. Ako ale vidíš na vlastné oči, neuspeli, no to bolo fuk. Ten všivák ma proste prehlásil za nezvestnú a všetky záznamy o mne si schoval k sebe. Pravdepodobne si myslel, že ma tá... "vec"... úplne zožerie zvnútra, alebo ma niekto dorazí, ale bohužiaľ pre vás, nestalo sa."

"S pomocou istej osoby, ktorá sa verne riadila Sora no Senovou ideológiou, som sa postavila na nohy, silnejšia a slobodnejšia ako kedykoľvek predtým, a stala sa vplyvnou spoluzakladateľkou Hakuei. Nedopustím, aby s niekým ešte niekedy bolo zaobchádzané ako so mnou. Doba mocichtivých chamtivcov a egoistov pominula, a hádaj čo! Vy to dostanete možnosť pocítiť medzi prvými! Ste to vonkoncom vy, kto ma stvoril, tak si užite moju vrelú vďaku. Útok na Kirigakure bol len začiatok. Chystám sa využiť Konohu na záverečné vynesenie rozsudku nad Ame a Kiri, a následne ju pekne zanechať v troskách!" objasnila som Itachimu hádam už fakticky všetko, o čom som sa len vedela rozkecať, zámerne ale vynechajúc informáciu týkajúcu sa počtu členov Hakuei v dedine. Potom som už len doplnila.
"Mimochodom, dnes som ešte ani neobedovala, ale ďakujem za prejavenú starostlivosť."
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Aug 19, 2015 6:31 pm

Neboli sme so Seitom neschopný, aby sme si nevšimli príchod Satsuki v spoločnosti s jej Anbu jednotkou. Síce sme vôbec netušili ako to všetko je, jasne nám to napovedalo, že ak mierila priamo sem za Itachim a Kurumi, podľa všetkého bola buď ovládaná alebo s nimi naozaj spolupracovala. Ak by nás tu takto našla, mali by sme so Seitom dosť veľký problém, ale nato som ešte vedel dostatočne reagovať.
„Ničomu sa nediv..“ Šepol som smerom k Seitovi a vytrhol sa z jeho rúk, pretože ma doteraz držal na nohách, aby som šetril sily. Nato som padol k zemi, zatvárajúc oči, pričom som stále vyzeral dostatočne zničene, aby to vyzeralo že to čo sme sa chystali so Seitom tu práve zahrať, bola pravda. Seitovi som len rukou naznačil aby mi veril a že všetko bude ok, snáď pochopil čo som tým mienil dokázať. Ak už som nedokázal zahrať návnadu pri Kurumi, budem teda hrať návnadu pri Satsuki. Moment prekvapenia bol pre prípadný boj s nimi naozaj kľúčový. Čakru som si ako senzibil potlačil na minimum, aby to vyzeralo že mám ledva na dýchanie a čakal som.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 19, 2015 6:50 pm

Všiml jsem si přicházející Satsuki spolu s Anbu. To vyvolávalo mnoho otázek. Náhoda to asi nebude, že si to namířila přímo zde, kde bojuje Itachi s Kurumi.
Snažil jsem se něco vymyslet, ale v tom se mi Hideo vytrhl z rukou a složil se na zem. Pochopil jsem, o co mu jde. ,,Rozumím." Kývl jsem hlavou a díval se na něho, jak leží bezvládně na zemi. Neměl zrovna moc síly, takže vypadal docela přesvědčivě.
Teď stačilo jen počkat na to, až se Satsuki pořádně přiblíží a uvidíme, co se bude dít. Každopádně pokud to s ní půjde špatně, tak Itachi bude muset svůj boj za dveřmi zvládnout sám.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hodnostári Wed Aug 19, 2015 8:11 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Netrvalo dlho a konečne som sa priblížila k dverám archívu dostatočne na to, aby som uvidela neďaleko stojaceho Seita a Hidea. Zabralo mi nejaký čas, než som prišla na to, kde presne sa asi tá Kurumi vydala, no aj vďaka môjmu byakuganu som si napokon pomerne rýchlo poradila. Nepočítala som však s tým, že tu narazím akurát na týchto dvoch. Ako keby tých problémov nebolo priveľa. Nič na tom, že práve pre tie zmieňované oči som dobre vedela i o prítomnosti Sarady, ale nepociťovala som potrebu to nejak riešiť.
"Čo to tu má všetko znamenať?!" vyriekla som pri pohľade na nežiadúcich prítomných, ale nenechala to ovplyvniť môj zámer.

"Obkľúčte celú horu! Postarajte sa o to, aby nikto nevyšiel von! Nech je za to všetko už zodpovedný fakt ktokoľvek, nedopustíme, aby sa s nami takto pod našim nosom zahrával," vydala som rozkazy svojej jednotke, ktorá sa až na môjho blonďavého ochrancu rozpŕchla do okolia. Všetku pozornosť som už následne venovala spomínanému Hideovi a Seitovi, nehodna v sebe ani nájsť náležité slová na vyjadrenie môjho búrlivého rozhorčenia.
"Okamžite mi vysvetlite, čo to tu vyvádzate! Hideo má byť predsa vo väzení! Ste snáď práve vy zodpovední za to, čo sa tu deje? Dajte mi jeden jediný dôvod, prečo by som na vás nemala právom poštvať všetkých ninjov z dediny a označiť vás za spolupáchateľov!" vydala som zo seba nahnevane, netrpezlivo vyčkávajúc na odôvodnenie celého toho vzniknutého chaosu. Či už som bola ovládaná, zradca alebo iné, môj aktuálny psychický stav bol na mieste.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Aug 19, 2015 8:35 pm

Nepřerušoval jsem jí. Mluvení ji očividně jde. Byla by škoda ji přerušovat. Po vyschlenutí toho, jak dobře Hana posloužila k odpoutání pozornosti, jak v Konoze někdo tahá za nitky i bez přičinění Hakuei, jak náročný měla Kurumi život, a jak se postavila na vlastní nohy díky někomu blízkému Sora no Senovi, jsem si uvědomil jednu věc, a to tu, že jsem tak jak ona neměl oběd. To nemůže znamenat nic dobrého. Oba to ale zatím zvládáme docela slušně. 
Hakuei nikdy neútočí samotní. Při každém jejich útoku jich bylo hned několik. Jediná výjimka, kdy tomu tak nebylo, byl první útok Sora no Sena na Kiri, kde zemřela Nanadaime Mizukage, Hitomi Yamada. V Konoze jich proto bude taky hned několik. Ačkoli má Kurumi pozoruhodné schopnosti, samotná by nedokázala Konohu zmanipulovat k útoku na Ame a Kiri. Informace o počtu členů Hakuei v Konoze mě zajímala snad nejvíce, takže jsem si všiml, že jí vynechala. Nemyslím si, že to udělala, protože na to zapomněla. Lepší ale, když neřekne nic, než aby lhala. Možná po tom, co to tu skončí, se na ní při nejlepším podívá nějaký Yamanaka.
Vedle těch pěti mých dvojníků se objevilo dalších pět. Už mě nenapadaly žádné další otázky. Je na čase se to tu pokusit ukončit. Všech deset dvojníků společně se mnou jsme pak do Kurumi nejspíš naposledy zapíchli jedenáct katan. Bude to stačit na to, aby ztratila vědomí? A jestli jo, zruší se tím to její první genjutsu? Možná. Nutil mě o tom pochybovat právě Ido. Kurumi říkala, že se s ním vypořádala... co tím měla ale na mysli?
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Aug 19, 2015 9:06 pm

Podľa všetkého plán nevyšiel, vôbec som ani v najmenšom nečakal že práve Satsuki si aktivuje svoj Byakugan už tak skoro. Bolo jasné že ma zahliadla ešte v momente ako som stál, takže teraz to, že som sa hodil o zem aby sme ju okašľali, nevyšlo. Napriek tomu som ostal ďalej ležať na zemi, snažiac sa hrať na polomŕtveho idiota, ktorý takmer umrel za následkov poranení, ktoré som schytal v kancelárii a následne vo väzení. Seito tiež mohol povedať že som prišiel ešte pred tým aby ma zastavil, že som utiekol za pomoci Sharinganu alebo hocijakú volovinu ktorú si vymyslí, aby som buď zastavil Itachiho alebo Kurumi. Kto vie čo vymyslí, všetko som nechal v jeho rukách, naďalej som svoju čakru utlmoval a ďalej sa hral na niekoho kto sa v bezvedomí zrútil na zem.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Hakuei Wed Aug 19, 2015 9:14 pm


KURAMA KATSUMI = KURUMI

Môj preslov bol zámerne čo najdlhší, ako som ho len dokázala natiahnuť, aby som zároveň s tým znela dostatočne presvedčivo. Chcela som totiž pochopiteľne natiahnuť čas. Keby išlo čisto len o to Tsukuyomi vyrušiť, zrejme by som to zvládla trochu skôr, ibaže ja som ideálne chcela zájsť ešte o čosi ďalej. To však nič netušiaci Itachi nemal vôbec ako vedieť. Každopádne ani po tom všetkom, čo som mu tu vyrozprávala, neprejavil absolútne žiadne emócie. Samozrejme, že som nepočítala s tým, že by okamžite vyronil slzu, ale prekvapilo ma, že sa ani len nepokúšal brániť svoju rodnú dedinu. U niekoho ako bol on, kto pre tak odporný národ vyvraždil vlastnú rodinu, ma to ale asi nemuselo vyvádzať z miery.

"Si presne taký, akého som si ťa aj predstavovala, Itachi-kun," vyslovila som naďalej sebavedomo, zatiaľčo sa tam objavilo niekoľko ďalších jeho podobizieň.
"Tá... krutosť v tvojich očiach, keď hľadíš na ľudí, ktorí chcú ublížiť dedine... ktorá ti navyše v minulosti tak strašne ublížila... nerozumiem tomu. Napriek tomu, že veľmi dobre vieš, že to, pre čo bojuješ, je len jedna obrovská lož, nestrácaš vôľu obetovať čokoľvek. Niečoho takého by som už nikdy v živote nebola schopná. Nie som si ale istá, či by som ťa za to mala chváliť. Si mojim prirodzeným nepriateľom," prehovorila som ešte tesne predtým, než do mňa z rôznych strán opakovane povrážal katany. Tentokrát sa však už výkrikov nedočkal. Namiesto toho mal možnosť všimnúť si, že v mojich veľkých očiach naposledy zažiarilo svetlo, následkom čoho som sklopila hlavu a akoby sa chystala vypľúvať krv. Bolo to ale voľačo iné.

Prekvapený Uchiha mohol odrazu nabrať dojem, že s jeho genjutsu niečo nie je v poriadku. Zapríčinila to predovšetkým práve skutočnosť, že tento inak len niekoľkofarebný svet začínal hrať rôznymi odtieňmi, kdežto pred jeho podobizňami vznikala z mojich úst čudesná bytosť. Netrvalo dlho a asi mu došlo, že sa jednalo o stelesnenie mojich schopností, Ido osobne. Poprepichovaná postava sa hneď rozpadla na niekoľko okvetných lístkov, obkolesujúcich menované monštrum zo všetkých strán a likvidujúce Itachiho nadbytočné repliky sťa čepele pekne jednu po druhej.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Aug 19, 2015 9:50 pm

Stalo se to, čeho jsem se tak trochu obával. Objevil se tu Ido, který hned začal ničit mou jednu repliku za druhou. Přesto jsem zatím zůstával pořád klidný. Čekal jsem to, ale přesto mě způsob, jakým Kurumi uvedla na scénu Ida, překvapil. Nikdy v životě jsem ho neviděl, takže mě trochu překvapil i jeho vzhled. Nevypadal ale příliš strašidelně. Je to takový kříženec žáby s člověkem a něčím, co má špičaté uši. Odporné to je, ale strašidelné příliš ne. Možná změním názor potom, co se situace ještě zhorší, a Ida lépe poznám.
Po každé jedné zničené replice se v Tsukuyomi objevilo pět dalších, takže Ido měl prostor k tomu, aby se vyřádil. Tsukuyomi naštěstí pořád zůstávalo pod mou kontrolou, takže jsem se ho mohl pokusit zbavit. Pokusil jsem se o to následovně. Po tom, co se mu podařilo zničit pár mých replik, se repliky začaly rozpadávat na havrany a zpátky formovat nad jeho hlavou, vedle něj, a nebo dokonce pod ním s katanou v ruce, kterou do něj byli připraveni při první lepší příležitosti zapíchnout.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha archiv - Stránka 2 Empty Re: Konoha archiv

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru