Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Úkryt uprostred púšte

+2
Hideo Hatake
Nukenin
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Nukenin Fri Apr 01, 2016 8:45 pm

First topic message reminder :

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 2ql7nr6
Toto miesto je ničím zvláštne, okrem toho že sa tu nachádza v podzemí tejto skrýše väčší komplex väzenských ciel. Nikto poriadne nevie komu to patrí, ale podľa šuškania to patrí rebelom zo Suny, ktorý nesúhlasia s novým režimom. Okolo celého komplexu je bariéra, ktoré ruší časopriestorové techniky, takže po užití Hiraishinu sa človek ocitne pred komplexom. 
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Mon Apr 11, 2016 7:53 pm

Bylo to celkem nudné. Dřív, než na mě vůbec stačil zaútočit, chytil ho Rokuro do genjutsu a bylo po srandě. Zamračila jsem se. Moc mi to teda nesedělo. Po tom všem, kunaiích a mém chycení se mu chytí do genjustu v podstatě bez problémů? Buď to byl fakt idiot a nikdy neviděl sharingan, nebo jsme byli idioti my a čekala nás držková. No co už, s tím člověk v tuhle chvíli asi nic neudělá.
Rokuro mi zakázal ho zabít a já na něj hodila otrávený pohled, jako by mi překazil nějakou zábavu. Jasné, za tu nadávku jsem mu chtěla zlámat mnohem víc věcí než jen ruku, ale i já musela uznat, že by nám mohl být prospěšný a tak jsem poslechla. Zabít ho můžu potom.
Stoupla jsem si vedle černovláska a dívala se na toho maskovaného týpka. Genjutsu jsem nenáviděla už od akademie, protože jsem v něm nikdy moc nevynikala, i když jsem se mu dovedla celkem účinně bránit. Přesto jsem byla ráda, že nejsem v kůži toho muže. Rokuro mu dal nějaké otázky a já jen stála opodál a poslouchala to, připravená kdykoliv zasáhnout, kdyby se něco zvrtlo, i když Uchiha vypadal, že to má pod palcem. Nechtělo se mi věřit, že takovej pitomec unesl zrovna Hidea. Dokonce mě napadlo, že je to nějakej Hideův blbej vtípek a každou chvíli vyskočí zpoza rohu a bude řvát: Apriiiiiil! A pak budu řvát já, až mu budu hlavou bušit o zeď! Povzdechla jsem si. Zajímalo by mě, jestli Hana a Seito něco našli.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Nukenin Tue Apr 12, 2016 8:41 am

Hideo na počudovanie poznal takmer celý rozsah sily u Hany. Ako? Celé mesiace sledoval Hakuei, vedel ako funguje očista a tak keď sa stretli za čias jej Hokágovania, už vtedy sa mu zdala čudná. I fakt zistenia že napadla radných a utiekla do dračej zeme, síce jej veril a dúfal v to že sa raz vráti, študujúc techniky Konan sa dosť toho priučil. Jeho špehovanie v Ame sa naozaj oplatilo. Hideo bol dosť informovaný človek a vďaka tomu i títo tu traja.

"Takže to môžem brať ako Konožský útok, že?" Stále s úsmevom na perách pohliadol ako sa k nemu rozbehli klony, spolu s vrhnutým kunaiom. Úsmev ostával po celý čas, pretože stačilo sa trochu nakloniť a neznámy Shinobi chytil vrhnutý kunai a ten odhodil smerom na utekajúci klon sem. Ďalšiemu sa vyhol výskokom na stranu, čo znamenalo že sa ocitol pri celách a priestor za ním, smerom k Hideovi sa uvoľnil. Avšak.
"A teraz ja.. Suiton!" Až teraz si všimli aké cely a celá táto miestnosti boli vlhké. Berúc si vodu z okolia, vytvoril tento neznámy Shinobi obrovskú prúd vody v podobe Suiton: Bakusui Shōha, čo malo za následok ohromnú vlnu smerujúcu priamo k Hane a Seitovi, berúc zo sebou aj klony ktoré vytvoril Seito. Možno tiež boli z vody, ale tento prúd bol príliš veľký a prudký aby to vydržali.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Apr 12, 2016 8:58 am

No, čo dokázal vytiahnuť Rokuro z neznámeho Shinobiho. Takmer nič. Nepovedal o svojich priateľoch i napriek Genjutsu, jediné čo urobil, po otázke "Kde sa nachádza Juudaime Hokáge", ukázal prstom smerom za Rokura, za ktorým sa ozvalo nechutné pískanie. Túto techniku započulo naozaj málo nepriateľov a bol ňou známy len jeden človek v Konohagakure. Bola to obrovská rýchlosť, i napriek Sharinganu si to nedokázal Rokuro uvedomiť, predsa len bol otočený novému nepriateľovi chrbtom.
"Susano! HNEĎ!" Ozval sa za ním známy hlas, keď Raikiri udrelo na chrbát Rokura. Teraz vo svetle z Rokurovej pochodne si všetci všimli nového súpera. Mňa. Než sa ale stihli z šoku spamätať a Rokuro aj po vytvorení Susana, ak stihol, začínal pociťovať ako Raikiri jeho Susano ničí a to začalo praskať.
"Taiga, pozor..!" Znova som zakričal, keď sa z Raikiri vytvoril prúd elektrickej čakry, ktorý sa v podobe vlka rozbehol proti Taige. V podobe techniky Raiton: Raijū Tsuiga. Táto technika už v minulosti dokázala dostať na kolená mnoho mocných Shinobi a jej rýchlosť preukázaná pri boji s Peinom bola ohromná. Niečo ale nedávalo zmysel. Používal som síce techniky s ktorými som ich dokázal instantne zabiť, avšak po celý čas som im radil kam zaútočím. Nezdalo sa že to robím z vlastnej vôle.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Rokuro Tue Apr 12, 2016 12:32 pm

Ten chlapík mi neodpovedal nič viac, len ukázal prstom zo mňa, v tom som počul také to nepríjemné pískanie, podobajúce sa Chidori. Bol som otočený chrbtom, v tomto mi sharingan nepomohol, keďže som ho nevidel... V tom sa ozval známy hlas, aktivoval som Susano´o. Presne tak ako mi to Hideov hlas povedal. Dobre že som to ako tak stihol, naviac som si nemohol dovoliť plnú formu Susano´o, lebo som bol obmedzený výškou stropu, nechcel som to tu celé rozbiť, to by nám ta budova spadla na hlavu. Raikiri sa zarazilo do Susano´o a postupne ho prerážalo, pomaly ale isto. V tom započal útok na Taigu v podobe ďalšej Raitonovej techniky. Na to sa k mojej základnej forme Susano´o prirobili aj ruky z kostí a následne pri tom ako som sa otočil som sa snažil Hidea od seba dostať nimi preč, prípadne ho chytiť... Zaujímavé, útočil na nás, ale pomáhal nám. Snažil som sa to preskúmať sharinganom, vďaka ktorému som videl chakru. Takže pokiaľ by ho niečo ovládalo z vonku a s obsahom chakry, najskôr by som to videl. V podstate sme stáli proti Hokagemu, našťastie nás Hideo vždy varoval pred útokom, inač by to dopadlo horšie. V ruke som mal naďalej fakľu, ktorá ožarovala priestor.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Apr 12, 2016 5:31 pm

Premýšľala som nad tým, koľko toho o mne vie. Zrejme všetko, čo mohol z Hidea vyžmýkať. Boli tu však veci, techniky, o ktorých nevedel ani on sám. A túto náš protivník možno žil v ilúzii, že to je jediné, čo ovládam. Že som dokonalá kópia samotnej Konan, aspoň čo sa bojového štýlu týka. Budem ho musieť sklamať. Ale to si nechám na neskôr. Brala som to ako svoju výhodu. Sledovala som, ako Seitove klony mieria smerom k nemu. Počítala som s tým, že ich zneškodní. Ale že odtiaľ načerpá dostatok vody k tomu, aby vôbec vytvoril techniku takýchto rozmerov. To ma prekvapilo. Nad ničím som neuvažovala, začala som skladať pečate. Nebol jediný, kto oplýval vodnou podstatou.
"Suiton: Suiryūdan no Jutsu!" Z vody, ktorá sa rútila nás, sa v tej chvíli vyformoval drak, ktorý sa v tej chvíli obrátil a namieril si to späť proti nemu. Priamy zásah by veruže nebol príjemný, ale dalo sa očakávať, že mal nejaký plán. Možno vodu využil schválne, aby nás zamestnal, preto som nepovoľovala na ostražitosti. Myslela som si, že sa o niečo pokúsi. Čerpanie vody z vlhkosti túto okolo ho iste stálo chakry viac, než keby mal prístup k zdroju vody. Zamračila som sa. Kým on o nás vedel toho pomerne veľa, my sme vedeli taký veľký prd. Teda okrem toho, že ovláda Suiton, ale to iste nebolo všetko. Toto bola zase nevýhoda naša.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Seito Senju Tue Apr 12, 2016 6:23 pm

Boj zde započal. Bylo to od něj docela chytré, když využil zdejší vlhkost, aby vytvořil Suitonovou techniku. Tenhle boj bude ještě zábava. Jistě stojíme proti silnému soupeřovi a navíc chytrému. Jestli si však myslel, že se mých klonů zbaví jen tak, byl na omylu. Letícímu kunaiu se klon vyhl a pokračoval. Pak soupeř odskočil od druhého a začal skládat pečetě na Suiton. V tom oba klony vyskočily, ve vzduchu udělali manévr tak, aby mohli stát na stropě. Tam je voda ohrozit nemohla. Zatím jsem je nechal na stropě, aby sledovali situaci.
Hana pak zareagovala dobře. Z vody, která na nás mířila, udělala vlastní techniku a poslala ji na něj. Oba potřebovali k technikám vodní zdroj, ale já ne. Já mohl tvořit vodu kdykoliv a kdekoliv. Složil jsem tedy pečetě a použil svoji vlastní techniku. Okolo soupeře se objevily vodní střely, velikostí kunaie, a letěly po něm. Jednalo se o moji vlastní techniku Suiton: Suidan.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Tue Apr 12, 2016 8:33 pm

No a pak se to hezky podělalo. Nějak nevím, seběhlo se to docela rychle. Nejdřív ječení raikiri a pak jsem jen slyšela své jméno. Uhnula jsem v poslední chvíli, stát tam o minutu déle, byla bych upečená jako hranolka. No jasně, kdyby mě neupozornil, ani bych se nesnažila uhnout! Vážně, co se to tu děje?!
Dopadla jsem kousek od díry, kterou vytvořila jeho technika, ale dávala jsem si pozor, ta technika byla pěkná sviňárna. Podívala jsem se na Rokura, který měl jisté potíže, ale zvládal to. Teprve potom jsem se zaměřila na to, kdo na nás vlastně zaútočil. "Hideo?" jasně, zněla jsem jako tupej osel, ale mě prostě nedalo nezeptat se. Nechápala jsem, jak se tohle stalo. Naštěstí jsem byla natolik bystrá, abych si dala dvě a dvě dohromady. Sice útočil, ale varoval nás. Áha, někde bude chyba! Byla jsem překvapená, ale zároveň šťastná. Žil. Nebylo to to jediné důležité? Jasně, snažil se nás zabít, ale každej má svý chyby..
"Tímhle přístupem si moc kamarádů neuděláš." jo, ani teď jsem si ty blbý kecy nemohla odpustit. Ale cítila jsem určitý druh radosti. Byl v pořádku. Relativně. Jeho tělo bylo. Ten zbytek se nějak.. pošéfí. Nejdřív by asi bylo fajn ho nějak zadržet, aby z nás neudělal palačinky a potom mu zkusit nahodit mozek.. možná pijavkama?
Žerty stranou. Zamyslela jsem se. Použít mou sílu by asi nebylo nejlepší. Jednak jsem se bála, že bych mu něco udělala a on by pak udělal něco mě, ale hlavně jsem netušila, jak hluboko v komplexu vlastně jsme a jestli by se nám ten barák nesesunul na hlavu, takže ne, nemínila jsem se zabít vlastní technikou. Naopak jsem se rozhodla, že se ho pokusím chytit, tak jako Rokuro. Byla to už doba, co jsem použila tu techniku, ale co. Dostat řetězy ze svého těla nebylo nic zábavného, ale doufala jsem, že to k něčemu bude.  
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Nukenin Tue Apr 12, 2016 9:52 pm

I napriek faktu že bol tento Shinobi naozaj informovaný o takmer všetkých technikách, boli skulinky ktoré nevedel. Predovšetkým ani Hideo nepoznal plný rozsah Seitovej a Haninej zásoby techník. Ako druhé, ani on si nemohol dovoliť bojovať s nimi naplno. Vedel že v sile majú navrch a len to že vie o ich schopnostiach mu dovoľovalo s nimi trochu držať krok. Avšak v dlhšom boji by nemal žiadnu šancu, preto sa ich snažil vyradiť takmer okamžite. Predovšetkým sa spoliehal na tretieho účastníka tohto únosu a jeho techniky kontroly tela.

Čo sa ale stalo s Haninim drakom? Pokúsila sa vyvolať draka z vody, kde sa nachádzala čakra jej súpera. To nemohlo dopadnúť dobre a ani nedopadlo, pretože drak sa vrhol proti prúdu vody a zmiatlo ho to. Tým pádom bol zničený aj drak. Voda naberala na obrátky a bola takmer všade okolo nich, zaplavovala celú miestnosť. A v moment kedy sa ihly dostali k nepriateľovi, urobil to isté čo Seitove klony. Vyskočil na strop. Tam zložil krátku pečať a než ho stihli dostať práve klony, okolo neho sa rozložila Raiton čakra. Tým pádom bol chránený pred klonami a do toho zaútočil. Raiton sa prúdom dostal do vody kde bola Hana a Seito. Nebol to silný Shinobi, ale mal svoju hlavu a vedel ako kombinovať svoje techniky Tú vodu nevytvoril aby im ublížila, len zamaskoval možnosť spojiť to s jeho druhým elementom.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Apr 12, 2016 10:05 pm

Rokuro si však mohol všimnúť istej veci. To ako zo mňa viedli čakrové nite, ktoré sa spájali do jednej, a tá vychádzala z miestnosti vedľa. Nepotreboval som Sharingan na predvídanie útoku. Ani som nechcel, najradšej by som bol aby ma zasiahli a nejako moje telo vyradili z boja. Avšak mal som oči aj vzadu, preto jeho útok neznamenal takmer nič. Snažiac sa ma chytiť som sa ľahko uhol, v rýchlosti pri ktorej aj on mal problém predvídať.
"Kašlite na mňa a bojujte so mnou akoby ste ma chceli zabiť!" Všimol som si ako sa držia ďalej. Báli sa o mňa ale ak to takto bude pokračovať, zabijem ich. A úprimne, radšej sa nechám zabiť svojimi priateľmi, akoby mal moje telo ovládať niekto iný.
"Bacha!" Naznačil som keď som si priložil ruku k ústam. Nezložil som pečate, teda presnejšie boli zložené tak rýchlo že ani Taiga ani Rokurov Sharingan to nedokázali zaznamenať. A vtedy mi z úst vyletel plameň ohňa. Nebol to ale prúd ohňa, ktorý smeroval na Taigu, moja schopnosť manipulácie s čakrou bola tak obrovská, že sa mi z úst dostala doslova obrovská guľa. Výhodou tejto gule bolo ako rozdiel medzi Chidori a Raikiri. Dosť veľký A tá guľa v podobe slnka vyletela na Taigu, pričom moje telo ďalej s Raikiri dorážalo na Rokurovo Susano. Najlepšie by bolo odstaviť na chvíľku moje telo a odstrániť zo mňa tie nite.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Rokuro Wed Apr 13, 2016 8:08 pm

Krásne som to videl, ako z rôznych častí tela idú tie chakrové nite. Vedel som, že Hideo sa uhne, ale šlo presne o to, aby dal pokoj mojej obrane, ktorá sa po pár sekundách zas obnovila a ja som mohol zvládnuť ďalší útok. Vedel som, čo treba spraviť, lenže kedy.. Keď Hideo bol rýchly, silný, jeho ručné pečate boli aspoň o 50 % rýchlejšie ako tie moje. Ovládal každý základný element, a jeho ovládanie chakry bolo neuveriteľné, dobre, že nepoužíval sharingan, vtedy by sme mali väčší problém... "Taiga, Hidea ovladajú chakrové nite..." Nedopovedal som ani čo som chcel a už na ňu letela ohnivá guľa, potom sa zas dostal ku mne s Raikiri. Znova som sa rukami od Susano´o zahnal, aby odskočil, najlepšie by bolo, ak by vyskočil do vzduchu. Stačilo by preseknúť hlavnú niť a Hideo by bol zas pod vlastnou kontrolou. Mimochodom, tá ohnivá guľa to tu pekne podpálila, väčšinou... Bohužial som Taige nemohol pomôcť, lebo bola dosť ďaleko.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Apr 14, 2016 2:50 pm

Zamračila som sa. Moja technika nevyšla tak, ako som chcela. Možno kvôli tomu, že som nevyužila dostatok vody. Alebo kvôli tomu, že tú vodu vytvoril on. Teraz ale bolo zbytočné polemizovať nad tým, čo sa vlastne stalo. Musela som reagovať rýchlo. Papier, ktorý som doteraz hromadila, sa zoskupil hlavne v oblasti môjho chrbta a vytvoril pár krídel. Akonáhle som toho bola schopná, vzlietla som do vzduchu, vyhla sa tak vlnám vody ako aj raitonu, ktorú protivník použil. Verila som, že Seito sa z toho dostane tiež. Ak by to snáď bolo neskoro, nechala som tam väčšie množstvo papiera, ktoré som neprestala produkovať, aby ho čiastočne ochránili pred prívalmi, i keď povedzme si. Taká sila by zmietla aj ten, ale na ochranu v iných situáciách, napríklad keď vyskočí a tak, bohato stačí.
Suiton. Raiton. Čo ďalšie nám ešte ukáže? Používal rovnakú kombináciu elementov ako aj ja, avšak ja som v tom mala ešte ďalšie využitie. Rozpadla som sa komplet na papier. Krátko po tom si to proti nemu namierila celá húfa papierových hárkov, ktoré mali za úlohu vytvoriť okolo neho menšie "tornádo", jednoducho, točiť sa okolo neho, dorezať ho, zatieniť mu výhľad, zabrániť mu v pohybe. Toho sa tak rýchlo zbaviť nemohol. Papier ho bol schopný prenasledovať prakticky kdekoľvek. Moja pozícia bola...momentálne neznáma. Neposlala som proti nemu všetok papier, takže som sa mohla nachádzať priamo v "tornáde", alebo niekde po mimo. Každopádne, snažila som si ho preveriť jeho schopnosti, klady, zápory, aby som tomu vedela prispôsobiť svoju taktiku.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Seito Senju Thu Apr 14, 2016 4:48 pm

Voda rychle plnila halu a já si musel dávat pozor, ať mě nějaká vlna nevezme s sebou. Zatím to však bylo jednoduché. Hala byla docela veliká a navíc tu byla spousta cel, takže se voda rozlévala všude a já tak nemusel čelit hlavnímu náporu.
Hanin drak nakonec neuspěl a s úspěchem se nepotkala ani moje technika. K užitku však byla. Soupeř totiž před ní vyskočil na strop. Hlavou mi hned proběhla myšlenka, že ho musím mít před sebou a nechtěl jsem, aby na mě útočil a já byl dole. Nakonec se tato myšlenka ukázala jako správná a já se vydal taky na strop. Kdybych se však rozhodoval o něco déle, tak by mě přes vodu zasáhl proud a to by bylo nemilé.
Hana se rozhodla pro svůj způsob a před technikou taky unikla. Hned na to se rozpadla na několik papírků a vrhla se na něho. Spíše tedy vytvořila kolem něho takové papírové tornádo. Toho jsem chtěl využít. Sice se přes mezery v tornádu dalo něco zahlédnout, ale i tak teď měl zhoršené vidění. Poskládal jsem tedy rychle pečetě a použil techniku Futon: Shinkūgyoku. Výhoda byla v tom, že střely nešly vidět. Sice jsem zasáhl i pár papírů, ale mnoho střel prošlo i přes nějaké mezery. Jak se tomu vyhne teď? Pokud půjde zpátky na vodu, bude riskovat, že ho možná ještě zasáhne proud. Pokud však zůstane na místě, trefí ho moje technika. Navíc jsem měl ještě v záloze klony, kteří teď kryli druhou půlku stropu, kdyby se náhodou dal náš nepřítel někam na útěk.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Fri Apr 15, 2016 9:48 pm

Nespokojeně jsem nakrčila nos, protože jeho rychlost mě prostě totálně vytáčela! Asi bych na sobě měla zapracovat.. každopádně ne, že bych měla čas zabývat se svými nedostačujícími ne-kvalitami, protože Hideo si zjevně umínil, že nejsem dostatečně propečená, takže se pokusil mě usmažit takovým menším Sluncem, ale naštěstí jsem opět měla v arzenálu jednu ze svých ladných uskoč-je-jedno-kam technik, ale i tak jsem cítila, jak se mi spálily konečky vlasů. Naštvaně jsem pohodila hlavou.
Rokuro mě upozornil na nitě na jeho těle. Začínalo to dávat smysl. Jen jsem kývla hlavou a rozeběhla se přímo proti Hideovi. Vyskočila jsem a měla v plánu ho koplnout, což by zrovna v mém případě asi docela bolelo, ale protože jsem ani ne před pár dny s tím samým člověkem absolvovala trénink, věděla jsem, že to nejspíš neskončí úspěšně. Možná jsem ale mohla dát nějakou šanci Rokurovi a na chvilku přitáhnout pozornost na sebe. O Uchihových schopnostech jsem nevěděla téměř nic a pro jednou jsem docela litovala, protože jít takhle zpříma proti Hideovi, to bylo jako mlátit hlavou do zdi. Každopádně něco jsem zkusit musela.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Nukenin Mon Apr 18, 2016 5:09 pm

Kombinácia, akú využila Hana so Seitom bola určite úchvatná a aj dosť efektívna. Doslova využili Haniných schopností na zamedzenie výhľadu neznámeho nepriateľa, ktorý očividne využíval iba tieto dve ukázané podstaty. Pravdou bolo ale že viac nemal, preto nemohol ukázať ešte viac. Nebol to silný bojovník, väčšina jeho sily vychádzala z charizmy a taktiky, vďaka čomu si ho ľudia zamilovali a chránili ho. Nevedeli naozaj o ňom nič, preto sa ich ani nesnažil on sám pochopiť a možno sa s nimi porozprávať. Nakoniec možno i on sám bol z malej časti v tomto nevinne.
Nepriateľ okamžite pochopil že jeho Raiton nebude fungovať ďalej. Možno sa s ním mohol pokúsiť preraziť si cestu cez papier ktorý by tento nápor nevydržal a rozpadol sa. Čím by dokázal zraniť aj Hanu, veterný útok od Seita zmenil jeho názor. Ako už bolo spomenuté, tento človek bol perfektný v okamžitých zmenách v taktike a dokázal naozaj až inštinktívne reagovať na vzniknuté problémy. Preto mu nerobil problém prebiť sa Raitonom do stropu a tak sa cez novo vzniknutú dieru dostať do vyššieho podlažia. Tam sa už nenachádzala Raitonom nabitá voda ani Seitove klony. Odtiaľ sa sám pustil dverami preč, pričom v diere za sebou zanechal pozostatky Raitonovej čakry, ktorá by dokázala nepekne ublížiť papierom, ak by ho hneď prenasledovali.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Apr 18, 2016 5:24 pm

Očividne si to ani Rokuro a ani Taiga neuvedomovali ale nič nerobením si privodia len problémy. Rokuro, aj keď síce z rešpektu z mojich schopností, však nevyužil túto chvíľku kedy som sa pustil s ohnivou guľou do Taigy a tá znova využila len svoju brutálnu silu. Svojim spôsobom ale, keďže spolupracovali teraz prvý krát, si viedli až excelentne dobre. I napriek tomu že ma ešte ani raz nedokázali trafiť, i ja samotný som im nejako neublížil. Avšak to sa zmenilo v momente kedy som odskočil do vzduchu. Samozrejme, bolo jasné že Rokuro chce využiť zlému manévrovaniu vo vzduchu, pričom moju pozornosť odlákal Taigin úder, všetko sa zmenilo.
"Ste hanbou svojho klanu a Konohy.." Zakričal som. Myslel som to vážne? Nie. Zakričal som to len preto aby som ich donútil sa naštvať. Báli sa mi ublížiť, hnev snáď mohol posunúť túto hranicu. Avšak než som dokázal pokračovať, pocítil som ako sa jedna niť dostala hlbšie a aktivovala mi druhý tenketsu bod. V ten moment sa pohol vzduch okolo mňa v podobe tlaku a ja som i napriek tomu že som bol bo vzduchu dokázal rukou zachytiť Taigin úder. Akoby sa naše sily rovnali. Nebolo to tak, využil som trecej sily a Hachimonu nato aby som nie zachytil ale Taiginu nohu odchýlil zo smeru, čím som ju "teoreticky" hodil priamo do Rokura. Ja sám som sa vďaka tomu odrazil, alebo skôr Taigina brutálna sila ma odkopla k zemi, kde som sa rozvalil a šmyknúc sa na zemi som precestoval pár metrov dozadu na chrbte.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Rokuro Mon Apr 18, 2016 7:36 pm

Hideo, skočil do vzduchu, tak ako som plánoval a priamo naňho zaútočila Taiga svojou brutálnou silou. Útok by bol aj uspešný, ale videl som ako otvoril bránu Hachimonu. Útok Taigy odchýlil na mňa, čisto teoreticky, ak by som stál na pôvodnom mieste, namiesto toho som bol dole hlavou na strope a poskladal som len jednu pečať. "Katon: Gōryūka no Jutsu" Táto zničujúca technika katonu letela smerom na Hidea, ale môj cieľ bol iný.. Bol to práve loutkar, niekde v miestnostiach, kde táto technika letela. Táto technika by mala zničiť jednu, maximálne dve steny, predpokladal som, že na tých miestach bude loutkar, ktorý ovláda Hidea. Usúdil som tak, podľa toho, lebo tam viedli chakrové nite.
Mimo to som sa snažil aj zasiahnuť Hidea, dával jasné znaky, že máme prejsť do ofenzívy. Ja som prešiel, využil som toho, že bol na chrbáte, síce s jeho rýchlosťou skladania pečatí, by som sa ani nečudoval, ak by vytvoril nejakú ďalšiu techniku, ktorá by ho zachránila. Celý čas som sledoval Hidea a tie nite, možno som práve premrhal možnosť ich preseknúť aj keď som vedel, že pre loutkára to bola priorita číslo jedna, tie nite ochrániť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Apr 19, 2016 6:44 pm

Zamračila. Nepriateľ sa rozhodol pre útek. Ak si myslel, že vážne zdrhne, tak bol na omyle. Bolo viac než jasné, že ho budem prenasledovať. Avšak nie spôsobom, akým sa domnieval. Iste bol prekvapený, keď ho niečia ruka chytila za nohu. Bola to ruka môjho klonu, ktorý práve využil istú techniku, aby rozložil trochu stropu na papier. Následne, ak teda nepriateľ neurobil nič, pretože predsa len snažila som sa urobiť všetko v čo najvyššej možnej rýchlosti, aby som stratila čo najmenej času, začal ho pekne rýchlo odspodu obaľovať papier, ktorý bol namočený vo vode, a teda pri styku s elektrinou sa nestalo to, čo pri jeho normálnej forme - nezhorel by, stal by sa jeho vodičom. Papier sám o sebe bol pomerne krehký, avšak pri vhodnej kombinácii elementov sa stával odolným voči iným elementom. Nevravím, že ho nebolo možné raitonom zničiť i v tejto forme, avšak túto protivník by najskôr riskoval veľa, pretože stačil menší kontakt papiera s raitonom, aby to inkasoval aj on.
"Kde sa nachádza Hideo? Radím ti všetko mi vyklopiť, inak..." Prešla som si prstom cez krk, čím som mu jasne naznačila, čo by ho čakalo a pousmiala som sa naňho dívajúc sa cez dieru, ktorú som spravila ja sama. Ak teda sa mi tento útok podaril. Tak by nemal absolútne žiadnu možnosť pohybu Ak nie, musela by som vymyslieť niečo iné..
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Seito Senju Tue Apr 19, 2016 7:23 pm

Myslel jsem si, že naše techniky zaberou. Vypadalo to však tak, že soupeř asi unikl. Muselo to být ale provedené v obrovské rychlosti. Moje technika totiž zrovna není pomalá, takže jsem doufal v úspěch. Každopádně jsem se chtěl dát hned do pohybu a chtěl jsem jít hledat Hidea, protože on byl naší prioritou. Když se tedy soupeř chtěl dát na útěk, tak bych ho nepronásledoval.
Pak jsem ale zpozorněl, protože Hana použila nějaké triky a vypadalo to, že ho chytla. Vydal jsem se tedy pomalu k nim s nadějí, že z něho dostaneme nějaké informace a my tak urychlíme Hideovo nalezení. Pokud by se ale nepřítel dostal i z tohohle, tak bychom museli dál hledat.
Taky už jsem delší chvíli neměl signál ve vysílačce, takže jsem vůbec netušil o tom, co se děje u Rokura a Taigy.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Nukenin Mon May 02, 2016 7:00 am

Naozaj sa Hane podarilo nemožné. I napriek tomu že voda moc nepomohla proti silnému Raitonu, i napriek tomu sa niektorým papierikom podarilo dostať k nepriateľovi a celého ho obaliť. Avšak jej vyhrážky boli až smiešne. Na počudovanie v momente ako prišla Hana k nepriateľovi a položila mu otázky s touto "vyhrážkou", ozval sa hlasný smiech ktorý sa vďaka prázdnym chodbám ozýval snáď celým komplexom. Bolo vidieť ako mu z očí padali kvapky sĺz od toho, ako viac už nedokázal zadržiavať svoj vlastný názor na tento tu cirkus. Myslel si že toto je elita. Keď sa však po pár minútach dosmial, úsmev na tvári mu ostal, avšak podlý, slizký, ako vždy. V ten moment sa s nimi len rozlúčil a rozpadol sa na vodu, pričom mu pomohla práve voda od Hany. Už bolo jasné prečo tak dobre dokázal využiť vodu keď ukázal na sebe Hijutsu klanu Hoozuki. V ten moment sa voda rozšírila do všetkých škár a po ňom neostalo ani stopy. Jeho čakra zmizla z celého komplexu. Teraz ostávalo len vyriešiť, čo za zvuky sa rozširovali zdola. Kde bojoval Hideo.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue May 03, 2016 4:09 pm

Doslova sa rozplynul pred mojimi očami. Zamračila som sa. Neostalo po ňom ani stopy. O čo mu vlastne šlo? Ak nás nemal nejakým spôsobom zneškodniť, znamenalo to snáď, že nás chcel zdržať? Alebo to bolo súčasťou nejakého iného plánu. Na to jeho predchádzajúce správanie hraničiace s čistým šialenstvom. Nemohol to mať v hlave tak úplne v poriadku. Alebo sa na psychopata len hral. Prenasledovať som ho nemienila. Nemala som ani ako, nebudem tu prehľadávať s lupou každý kút. Povzdychla som si a priletela späť k Seitovi.
"Asi budeme musieť pokračovať. Predsa len, ten hluk zdola sa mi nepáči." Až teraz som zaregistrovala nejaké čudné zvuky, ktoré sa šírili zrejme od Rokura a Taigy. Bolo pravdepodobné, že sa dostali do nejakého bojového konfliktu. No, nie že by som im nedôverovala, ale asi by bolo fajn preveriť to.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Seito Senju Tue May 03, 2016 6:45 pm

Kráčel jsem blíže k nim a sledoval nepřítele. Když se začal smát jako blázen, tak se ve mně něco pohnulo. Něco, co by mělo být pohřbeno hluboko uvnitř a nikdy by se to nemělo dostat pryč. Zalesklo se mi v očích a já tasil svou katanu. Udělal jsem krátký švih, ale soupeř se z toho dostal. Než jsem ho stihl zasáhnout, tak se rozpadl na vodu a zmizel.
I tak to muselo být pro Hanu něco nového. Nikdy bych totiž soupeře tak chladnokrevně nepopravil, aniž bych mu nedal možnost soudu. Soupeř však utekl, ale něco se změnilo. Podíval jsem se na Hanu a trochu přikývl. ,,Jdeme."
Seskočil jsem dolů a šel ke dveřím, které byly na konci haly a u kterých na začátku stál náš soupeř. S sebou jsem vzal i dva klony a všichni jsme vešli do nějaké chodby. Pokračovali jsme dále a stále více k nám doléhaly zvuky jiného souboje. Nakonec jsme došli na konec a spatřili to všechno před sebou.
Taiga s Rokurem a proti nim stál Hideo. Spíše tedy útočil Hideo a ti dva se bránili. Rychle mi to došlo, že musí být nějak ovládaný, jinak by proti nim nebojoval. Na nic jsem nečekal a vyslal oba klony. Vyrazili na něho a snažili se ho chytit za paže a tím ho znehybnit. Nějak ho musíme omezit v pohybu, ale pokud to nepůjde, tak jsem byl připravený učinit i razantnější kroky.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Úkryt uprostred púšte - Stránka 2 Empty Re: Úkryt uprostred púšte

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru