Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+27
Sajin Yatoshi
Hoozuki Meizu
Nukenin
Hebi
Higure
Shinobi
Rei Casius
Sora no Sen
Ayumi Mayu
Takeshi Kenpachi
Jenova Tatsumaki
Yuu
Takao Hanare
Kyuchi Uchiha
Ken Uchiha
Rokuro
Kashike
Faito Dansaku
Kaiji
Erigor
Hine Kureta
Hyuuga Amaru
Hikaru Hyuuga
Akira Hitsumi
Sabaku no Aiko
Crystal Takaishi
Akasuna no Sasori
31 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Brána  - Stránka 7 Empty Brána

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Jul 13, 2013 6:13 pm

First topic message reminder :

Jediný vchod do vesnice tvoří právě písečná brána, která je střežena dnem i nocí jednotkou v podobě jonina a chunina, kteří jsou připraveni okamžitě podat zprávu Kazekage o pohybu někoho nežádoucího.
Požadavkem na každého vstupujícího je se prokázat a odevzdat všechny zbraně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána  - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 07, 2014 11:08 pm

Všiml jsem si, jak Benjiro zavrávoral. Bylo mi ho líto, byl to statečný shinobi, který mě zachránil. Zavázal si mě svým životem. "Těší mě Benjiro Uchiha, jsem Sajin Yatoshi."
ANBU mi pomohli vstát, chtěl jsem mu podat ruku, ale při prvním kroku jsem se zhroutil. Vzepjal jsem poslední síly.
"Benjiro-san, jsem tvým dlužníkem do té doby, dokud nezachráním tvůj život já." zamumlal jsem, usmál se a ztratil vědomí.
Posledních několik dní se stalo spoustu věcí, tyhle však byly ze všeho nejpodivnější. Sunagakure mě trápila, avšak jsem byl hnán novou nadějí. Byl jsem dost optimistický člověk, avšak jsem se nesměl nikdy naštvat. Pokud by se tak stalo, projevila by se má temná stránka. Aniž by to Sajin či Benjiro tušili, byli si oba dost podobní. Až na tu temnou stránku. Oba byli vlastenci a byli ochotni se obětovat pro ostatní. Nebylo nic důležitějšího, pro oba. Kdo ví, kam je osud zavede...
ANBU zvedli Sajina a odnesli do Konohy.
Další kapitola mého života..
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 21, 2014 2:32 pm

Akuma Saito


Přes horké písky, přes vyprahlou poušť, došel sem Shinobi, měl dlouhou pouť. Úkol jej odvál, na toto místo, kam však má přesně jít, není to blízko. Na vrcholku dun, objevil se Akuma, jméno ďábla, duše anděla. Přišel pro spásu, přišel pro vnitřní klid, věřil že brzy, opět bude líp. 


Pomalu jsem došel až na místo, kde kdysi stála jedna z ohromných vesnic, vybudovaní v poušti. I to byl zázrak a všechno mě to zajímalo. Jak sem dostali vodu? Proč žili v poušti? Co je tu tak úžasného, že se usídlili zrovna zde? Tyto otázky se mi honili hlavou, když jsem došel na místo, kde z písku trčelo něco, čemu se předtím dalo říkat brána. 


"Písek zde udělal svoje, to se musí nechat, vypadá to tu zcela jistě jinak, než to tu vypadalo kdysi, to je jasné, navíc musím brát v potaz i to, že město bylo zničeno prý jediným mocným útokem... nedokážu si představit, jak ohromná síla to musela být, když celá vesnice padla.. Kdo má tak ohromnou sílu? " Pomyslel jsem si a vydal jsem se přes písečný závan do vesnice, nános písku nebyl jen povrchový, měl okolo jednoho metru, možná dvou, takže jsem prakticky chodil na Suně než v Suně, ale takto jsem to neřešil, prošel jsem skrz bránu a vydal jsem se prohledávat Sunu.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Sep 25, 2014 8:32 pm

Akuma Saito


Pomalu odcházím z tohoto města, již bylo mrtvé, ale já stále cítil, že není tak mrtvé, jak se zdá, stále tu byla možnost toto město oživit a navrátit mu jeho zacházející slávu. No pravdou je, že by to byla dobrá nová kolonie pro Kirigakure no Sato, vliv by se tím zvětšil také, řekl bych, ale možná by potřebovala nějakého zástupce této země, když tu Mizukage moc často pobývat nebude.


Inu prošel jsem branou směrem ho horké pouště s vůlí vody v srdci. Věřil jsem, že jakmile dojdu do Kirigakure, všechno bude opět skvělé, ale ta cesta přes poušť nebyla zrovna něco, co by mě lákalo. Byla to však cesta nezbytná. Sbohem, pouštní město!


//Přesun.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Sep 24, 2015 3:08 pm

Všude kam se podívám je zatracení písek. Teplo mi také moc dvakrát neprospívalo. Bylo by ale divné kdyby to takhle nebylo. Nebyla tu ani žádná pořádná cesta. Během chvilky narazím na opuštěnou bránu do Suny. Nikdo nikde a mohu si projít bez jakéhokoliv odporu. Takové cesty se mi začínají zamlouvat. Tohle mrtvé město je opravdu pozoruhodné. Lidé tu zemřeli ale přesto po nich tu zbylo tolik zajímavých spisu a technik o které bych měl zájem. Vytáhnu láhev vody s které se napiji. Voda byla ještě před pár hodina studená. Poušť jí ohřála na příjemnou teplotu. Láhev si uklidím a směřuji přímo do knihovny kde se techniky schovávají.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Oct 08, 2015 9:01 pm

Procházím ulicí až dojdu k bráně. Byl jsem tu chvíli ale furt cítím vztek že jsem techniku nenašel. Odnesl jsem si jinou zajímavou techniku vesnice Sunagakure. Oživit mrtvou osobu nebo vyléčit smrtelně raněné. Pořád to ale není ET pro které jsem si šel. Projdu bránou a pouze sleduji oddalující se vesnici. Několik hodin cesty zpět do Tsukigakure přes poušť bez vody. Tak dobré maximálně na dehydrataci Holt příště zkusím štěstí v Iwě. //pryč
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána  - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru