Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasayaki

+13
Ken Uchiha
Kameko
Hideo Hatake
Hakuei
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Jishaku
Shinobi
Hyūga Fū
Kyuchi Uchiha
Katashi Souta
Guren
Assasin Senju
17 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hasayaki Empty Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 1:12 pm

Hasayaki 4469865986_2d82d7c3f6_o

Město Hasayaki je malé nudné městečko. Nečekali byste zde nic nekalého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Guren Thu Jul 25, 2013 6:56 pm

Pomalu a nepozorovaně jsem šla na místo setkání. Louka nedaleko hostince Opilého džina. Čekala jsem a stála. Ruku jsem měla na pochvě meče připravenou.
Guren
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 7:02 pm

Všechno šlo podle plánu. V tajnosti jsme se dostali až do města Hasayaki. Šel jsem první, druhý byl Katashi, třetí Ryuchi a družinu uzavírala Fu. Kontrolovala byakuganem prostředí. Zatím bez problémů.
Dorazili jsme na místo setkání, v dálce jsem viděl zahalenou postavu Guren.. Stáli jsme naproti ní.
"Guren, jsem rád, že jste dorazila v pořádku, vzal jsem své studenty, Katashi Souta, Kyuchi Uchiha a Fu Hyuga,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Jul 25, 2013 7:03 pm

Zatím šlo všechno podle plánu. Když nám byla představena guvernéka, kývnutím jsem ji pozdravil. Na uklánění jsem si netroufl. Očima jsem těkal po prostředí, i když to kontrolovala Fuu, nebude vadit, když budu hlídat i já.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 25, 2013 7:04 pm

"Dobrý večer." pozdravím a ukloním se. *Tohle že je feduální paní ? Vypadá slabě..* pomyslím si. V očích se mi rozzáří Sharingan a zkoumám okolí.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Jul 25, 2013 7:11 pm

Pomocou jednoduchej pečate som aktivovala Byakugan. Šla som schválne ako posledná. Uchiha síce tiež skúmal prostredie, ale nebol schopný vidieť cez veci ani poriadne do diaľky. Ale je to jeho vec.
Panoval tu zvláštny pokoj, nič zvláštne sa nedialo. Až sme nakoniec dorazili na nejaké čudné miesto, kde sa nachádzala akási givernérka. Uklonila som sa jej na znak úcty, ale neozývala sa. Len sa neustále dívala okolo seba.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Guren Thu Jul 25, 2013 7:19 pm

"Zdravím Vás Hokage, rád poznávám vaše studenty. Musí být určitě velmi silní, nadaní a chytří, když jste si je vybral." usmála jsem se a sundala si šátek, který zakrýval mé ústa.
"Nemáme čas na formálnosti, nevím, jestli mě někdo sledoval. Musím Vám to říct osobně. Na základě vlastního vyšetřování vím, že atentát na mě způsobil vůdce opozice, Tor Vizsla...Vede také vytvořený odboj, odpůrce, jakousi teroristickou skupinu, která si říká Seikyo Tachiban - Umrlčí hlídka. Jejich počet stoupá, přerušují dodávky potravin, zabíjejí mé stráže, vraždí členy rady, domy, obchody, banky, nic není v bezpečí..Váš lid, můj lid trpí Hokage! Musíte něco udělat, zavraždili dokonce mého otce, jen proto, abych se vzdala!!"
Guren
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 7:26 pm

Nani?!Kso..
"Takže Seikyo Tachiban..." nejenom tohle mi pronikalo kolem prstů. "Hm, není to moc dobré, vypadá to na vypuknutí občanské války, pokud to nezarazíme hned. Děkuji za zprávu, ale pokud jste v ohrožení života, bylo by rozumnější, pokud byste byla v Konoze,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Jul 25, 2013 7:31 pm

Jejich rozhovor jsem poslouchal jen na půl ucha, nepolevoval jsem v ostražitosti. Pomalu jsem se začal připravovat i na to, že budeme drahou guvernérku eskortovat zpět.
Ale něco se jí uznat musí, mazat med kolem pusy umí dokonale.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 25, 2013 7:35 pm

Ticho sa prehĺbilo na mieste kde sa nachádzala skupinka ostražitých Shinobi s naozaj odhalenou guvernantkou. Len šumenie lístia na pozadí dalo človeku v okolí povel, povel mozgu, pocit v žalúdku, že sa niečo nekalé udeje. Mráz prebehol po chrbte zúčastneným osobám, nastalo hlboké bezvetrie, dokonca aj slnko prestalo tak výrazne svietiť ako doteraz a pomaly sa schovávalo za poddajné chuchvalce tenkých mrakov, tie ktoré križovali oblohu po celú dobu ich pochodu z Konohagakure. Na mieste kde tak málo pršalo, sa sťahovali mračná, na mieste kde doteraz bola tak príjemná atmosféra, blížila sa búrka. Kto ale vedel, či to bude obyčajná búrka, alebo sa niečo udeje, niečo čo zmení kolobeh Konohy...

... „Tá nikam nepôjde..“ Ozvalo sa tichom ktoré nastalo po Assasinových slovách. Len samovrah by takto odporoval mocnému Hokágemu, známemu v celom svete, jeho extrémnych schopností v spojení so živlami, obrovskou rýchlosťou a jeho legendárneho Kekei Genkai Mokutonu. Len málo sa ale vedelo o tichej postave vedľa nich, postava v čiernom plášti s kapucňou stála priamo, pár centimetrov po boku Hokágeho. Ľadový hlas ktorým prehovorila postava dal najavo, účely tejto osoby, ktoré boli v túto chvíľu naozaj nie príliš pekné, keď tasila podivuhodný mečík, útočiac na Guvernérku.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Guren Thu Jul 25, 2013 7:49 pm

Chtěla jsem odpovědět Hokagemu, když v tom se objevil člen Umrlčí hlídky a útočil na mě. Nebyla jsem kunoichi, ale politička! Stála jsem tam s vytřeštěnýma očima a chystala se vytasit svůj meč.
Guren
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Jul 25, 2013 7:53 pm

Jej slová ma zaskočili, ani zďaleka som netušila, že niečo tak hrozné sa deje za hradbami Konohy. Povzdychla som si a naďalej pozorovala okolie. Čoskoro som zaregostrovala i temnú postavu stojacu pri senseiovi. Že by mal tak obrovskú rýchlosť?
Vyvalila som oči, keď začal seinseiovi odporovať, ba dokonca vytasil meč a zaútočil na guvernérku. Ktorá zjavne nebola kunoichi. Sakra! Vyhŕkla som. Nestihla by som ho zastaviť, i keď som na tom s rýchlosťou vôbec zle nebola. Spoliehala som sa teda na seiseia, že ho zastaví.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 7:57 pm

Najednou se něco změnilo. Někdo se objevil. Byl navíc rychlý, ani Fuu to nepostřehla! Jenže já, jsem byl rychlejší. Objevil se a chtěl zaútočit na Guren.
"To si nemyslím.." Soustředil jsem čakru a použil svůj shunshin no jutsu.
Hasayaki Minato_X_Kushina_by_themnaxs Objevil jsem se a měl Guren v náručí. Stál jsem kousek dál. Doufal jsem, že mí studenti se ubrání, nebo alespoň Fuu konečně použije svou obranu. Položil jsem guvernérku na zem a z mého těla vyskočil dřevěný klon, který se postavil před guvernérku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Jul 25, 2013 8:11 pm

Všechno šlo jako po másle, dokud se neobjevila temná postava. S povděkem jsem si všiml, že sensei i s guvernérkou zmizel. Teď to bylo na nás.
Rychle jsem přeběhl k útočící postavě a pustil se do útoku. Spoléhal jsem se na své spolubojovníky, že mi pomůžou. Samozřejmě, po celou dobu boje jsem se snažil navázat oční kontakt, abych mohl použít Kanashibari.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 25, 2013 8:14 pm

Očividne bolo jasné že táto rana, namierená na guvernárku nemala až taký spád ako sa zdalo. Nezdálo sa ani to, že by bol tento útok nejako premyslený, ale až po chvíli sa zazdalo niečo, čo mohlo byť každému jasné. Útok ktorý pred malým okamihom zosnoval tento tajomný muž, nemal za úlohu zabiť už dávno označenú guvernérku. Mal za úlohu oddeliť stádo od pastiera. Alebo inak, mal za úlohu odviesť Hokágeho od jeho študentov. Tým padol zrak na osobu pred nimi, tentoraz ale nebola sama, tentoraz jej po boku stál niekto iný...

... „Očakávané, vaša rýchlosť vo svete je legendárna pane, ale pritom je to tak vaša veľká slabina.. Neporazíte ma tak prečo toľko riskovať? Vydajte mi ju!“ Pousmiala sa tmavá postava, ktorej nepodarený útok bol len zásterou aby oddelil skupinku od seba. Vykročil dopredu, pomaly míňal Genínov a čím ďalej sa približoval k Hokágemu a dozoru ktorý strážil vystrašenú guvernérku. Na tvári úsmev, keď už konečne odhalil svoju tvár, v rukách zvieral stále ten svoj naozaj podivne tvarovaný mečík do podobu dvoch dlhých drápov, v druhej ruke sa mu tvorila malá čierna gulička...

... „Deti?! Prečo som do zasopleného Lucifera dostal na starosť deti?! Jasné že si ideš zašantiť s Hokágem, ale prečo musím sa starať o tieto embryá?!“ Zrevala druhá postava ktorá sa objavila na bojisku, tentoraz vybavená podivným brnením, s väčšou guličkou v tvare ying yang pri srdci. Stála pri Genínoch, odrezala im cestu od Hokágeho a podivne sa škerila. Znudene! Muž v ruke podobne ako jeho spoločník držal zbraň, táto ale mala podivný vzhľad, akoby okrem rezných rán mala za úlohu škubať mäso z tela. Otrávene hodil pohľad na deti a desivo sa zasmial.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Guren Thu Jul 25, 2013 8:19 pm

Už jsem si myslela, že zemřu, když v tom jsem byla v Hokageho náručí. "Děkuji.." zašeptala jsem a už jsem se dál nehnula ani nic neřekla. Bylo mi jasné, že teď je to práce jejich, ne má.
Guren
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 8:23 pm

Nemožné.. "Pokud mě chcete zabít, musíte jít přeze mě!" odstranil jsem si pásku přes oko, kryjící můj sharingan.
Masaka!? V té kouli bylo čím dál víc čakry..Vypadalo to podobně jako Rasengan. V tu samou chvíli se však v ruce začala tvořit koule z čakry, netolik nepodobná jeho. Teď je to na Vás..věřím Vám, musím co nejrychleji odstranit tohohle chlapa..Vydžrte!
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Jul 25, 2013 8:29 pm

Objevil se další. Zamračil jsem se a odskočil od něj, připravil jsem se do bojového postoje. Moc šancí jsem asi neměl, ale zkusit jsem to musel.
Nemám zmáknuté Kuchiyose a Kanashibari je dost choulostivá taktika. Tohle nevypadá dobře.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Thu Jul 25, 2013 8:34 pm

Sensei našťastie guvernérku zachránil a keď som sa tak na to dívala, pripadalo mi to i dosť romantické. Z toho dačo budé...Senseííí, nezdáte sa... Prebehlo mi mysľou, nijak viac som to ale nemienila rozoberať, páč sa pred nami objavil náš protivník. Uškrnula som sa, zjavne nebol spokojný s tým, koho má za protivníkov. Nech nás láskavo nepodceňuje...Postavila som sa do bojového postoja a pozorne skúmala jeho chakrový obeh...Pohľad sa mi nakoniec zastavil na tej guličke...Znepokojovala ma...
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Jul 26, 2013 5:40 am

Celou situaci sleduji, až se to trochu uklidní a před námi stojí nějaký shinobi. Má zvláštní meč, trhací, s ním ještě bude sranda. "Šermířství nechte na mně, vy se ho snažte napadnout ze zadu." řeknu tiše a otočený zády k shinobimu, pak se ihned otočím zpět, jdu rovnou proti němu, dívám se mu do očí Sharinganem a jsem v bojovém postoji naprosto ve střehu. Kolem meče mi září aura Kenshinu. Měl bych jeho příští pohyb odhadnout a následně zblokovat.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 26, 2013 9:05 am

Situácia v ktorej sa práve Konožania nachádzali bola nadmieru nepríjemná. Nevedeli ani len tie najzákladnejšie schopnosti, informácie, aké ovládali títo neznámy vrahovia techniky, zatiaľ čo na ch strane hralo dostatočné množstvo informácií, ktoré si dokázali získať zo svojich zdrojov. Vedeli presne o každej jednej technike ktorú ukázali na svete, to sa hlavne týkalo Hokágeho priamo pred nimi. Bol legenda a o legendách sa vie naozaj mnoho. Čo by nie že? A to bola ich nesmierna výhoda ktorú mienili využiť pre seba. Čo bolo ale zvláštne, mraky sa zjavovali na oblohe vo väčšom a väčšom množstve, pričom vďaka tomu akoby maskovaný Shinobi pri Assasinovi akoby silnel...

... „Tvoj Sharingan, to ti naháňam strach Hokáge? Nechcem vás zabiť, predsa len sme z rovnakej dediny a poznali sme sa v detstve, vydaj nám tú guvernérku a budeme si hľadieť svojho. Nikto nemusí prísť k úrazu, ver mi že ak mi ju nevydáš, potečú potoky krvou a nie len našou..“ Pohľad tajomného sa presunul na miesto z ním, kde stáli Genínovia, obklopujúci ďalšieho Shinobiho. V ruke sa mu gulička vytvorila do väčšieho tvaru, pokryla mu celú dlaň a on ju ale nepoužil. Namiesto toho sa mu z ničoho nič objavil Shuriken v ruke. Naozaj podivné, akoby ho vytvorila len čierna hmota spod plášťa, a ten okamžite vrhol na Hokágeho. Shuriken bol vo veľkosti polovičnej Fuuma Shuriken, ale len čo sa priblížil a Hokáge sa ho pokúsil zablokovať, vytvoril jednou rukou pečať a shurikenov narástlo do ohromného množstva. Stovky Shurikenov priamo pár centimetrov od Hokágeho...

... „Počúvajte deti, keď tu necháte dospelákov pracovať  pôjdete, neviem, tam do krámu na dango, myslím že tým urobíte obrovskú službu verejnosti keď svoje peniaze dáte do podniku a ako bonus sa vám nič nestane.. Nezabíjam deti..“ Prehovorila druhá osoba na ktorú sa nejako nemali čo zaútočiť. Proste tam postával a čakal čo urobia, možno vážne odídu! Sharingan, Byakugan, to všetko boli Doujutu ktoré táto postava dokázala vynegovať a do osobnej zbierky by sa mu hodili, ale predsa len mal svoj kódex a nemienil len tak napadnúť malú bandu 14ročných. Bude sa len brániť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 9:19 am

Zamračil jsem se. Nehodlal jsem s ním jakkoliv hovořit, ne teď. Soustředil jsem se na analyzování a vyhodnocování situace. Což vyžaduje klid. Ta technika nakonec nebyla rasengan, ale úplně něco jiného. Umrlčí hlídka získala Shinobi z řad Konohy. Což je dost ošklivé. Vůbec jsem netušil, kdo je mým nepřítelem, byla to technika, kterou jsem nedokázal zkopírovat.
Hasayaki Tumblr_mlmpdejG6n1rwy3fgo1_500

Zrušil jsem svůj rasengan a rychle položil ruce k zemi. "Mokuton: Jukai Heki!" předemnou vyrostla stromová zeď, která mě chránila před útokem. Dokázala se podle potřeby sama obnovit. Hasayaki Mokutonjukaiheki


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Jul 26, 2013 9:26 am, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Fri Jul 26, 2013 9:23 am

Uchechtl jsem se.
Je mi líto, dango mám sice rád, ale Ohnivá vůle je přednější. Nejdříve bych to tady skoncoval. Usmál jsem se a odhodil plášť. Už asi ani nebyl potřeba a bez něj se bude bojovat lépe.
Ale nechtěl jsem útočit, dokud jsem neznal jeho schopnosti. Zůstal jsem v bojovém postoji a čekal.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 26, 2013 9:35 am

Hokágeho protiútok bol naozaj obdivuhodný, v akej rýchlosti dokázal vytvoriť tkú hromdu pečatí aa dostatočne zreagova´t na súperovu techniku. Legendárny Assasin, súper ktorého nebolo hodné podceňovať. Tu šlo však o podceňovanie zo strany Hokáheho, keď polovica Shurikenov minula svoj cieľ a zabodla sa do drevenej hradby pred nimi, množtvo otatných Shurikenov sa zastavilo tesne pred drevom, obišlo ho, rozdelilo sa na dve skupinky a zaútočili na Hokágeho chrbát...

... „Urobím vám láskavosť Hokáge.. Zabijem ju a vaše mŕtve telo s poctami priveziem do Konohy, kde bude v našich srdiach ešte dlho plápolať..“ Toľko k súperovej ohnivej vôli keď po rozdelení Shurikenov na dve skupinky, jedna naozaj zaútočila na Hokágeho chrbát, tá druhá, ostávala visieť vo vzduchu a keď znova Hokáge použil stenu aby sa ubránil, v ten moment zaútočila na Guvernérku, v úmysle ju úplne prešpikovať. Hokágeho zorný uhol bol ale zamestnaný jeho dávkou Shurikenov...

... „Tak to mi je ľúto, ale ak ma napadneš chlapče, umrieš..“ Bola to pravda, schopnosti Shinobiho pred nimi sa mohli rovnať Chunínovi, ba dokonca elitnému Jouninovi, teda čo sa jeho zamerania na boj so zbraňami týkalo. Ostal stáť a čakal na ich kroky, pretože prvý on nemienil urobiť, len vytiahol druhú podivnú sekeru a začal si nimi otáčať, len sa so sekerami hrať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 10:07 am

Klon měl jasno, provedl sérii rychlých pečetí a uzavřel sebe a guvernérku do Mokuton: Shouheki no jutsu Hasayaki Tumblr_mblhnxDfbA1rcx3s0o1_500 Vyhodil jsem několik kunaiů. Jeden mířil přímo na protivníka, kunai ho však minul. Já jsem zmizel, neboť mě honily ty zatracené shurikeny. Když Kunai prosvištěl kolem něj chytil jsem ho a přiložil ke krku.
"Je konec.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru