Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasayaki

+13
Ken Uchiha
Kameko
Hideo Hatake
Hakuei
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Jishaku
Shinobi
Hyūga Fū
Kyuchi Uchiha
Katashi Souta
Guren
Assasin Senju
17 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 1:12 pm

First topic message reminder :

Hasayaki - Stránka 7 4469865986_2d82d7c3f6_o

Město Hasayaki je malé nudné městečko. Nečekali byste zde nic nekalého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Jun 14, 2015 7:20 pm

Pobaveně jsem se ušklíbla. "Neřekla jsem, že to neskousnu.. jen, že to nebudu dělat jen tak pro nic za nic.." odvětila jsem, aniž bych se na něj podívala. Dělala jsem horší věci. Strčila si do pusy párátko a znovu se tak zálibně pousmála.
"Nečekala jsem, že bych se zrovna tobě mohla hodit v něčem nepřesahujícím mé morální hodnoty." neznělo to jako výtka, do jeho skutků mi nic nebylo a já je nemínila nijak hodnotit. Přesto jsem měla dost informací, abych si udělala nějaký obrázek.
"Takže to nechápej špatně, splním, co budeš chtít, ale nejsem cvičená opička." přehodila jsem si párátko ze strany na stranu a zamyšleně pokývala hlavou.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 14, 2015 7:37 pm

Stálé jsem sledoval dění na ulici. Lidé chodili sem a tam, vypadali tak vesele, jako by stále někde tam venku stale umírají lidé aby ochránili tuhle jejich představu míru. Mír tady nebude nikdy, nikdy nebude bezpečno dokud budou na planetě lidé. Přišlo mi vtipné to jak lidé bojovali pro mír přitom příčinou války jsou právě lidé. Byli to myšlenky které by se měli honit hlavou snad každému shinobimu. Pak však její proslov zkončil a to mě vytrhlo z myšlenek."A co teď ? Dokud nevidím tvé schopnosti, jsi pro mě zbytečná. " Možná to bylo netaktní ale tahle situace byla flustruicí.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Jun 14, 2015 7:57 pm

Dlouze jsem si vzdychla. Neměla jsem náladu filozofovat a dohadovat se s ním, byl snad tvrdohlavější než Nao a mě tyhle zbytečnosti unavovali. Neřekla jsem ani slovo, jenom se zvedla a zamířila ven. Už dlouho jsem nic podobného neudělala a nebyla jsem zrovna hrdá na to, že to opakuju kvůli nějakýmu Uchihovi, ale zachránil mi život a to pro mě bylo pořád víc, než nějaké zatracené principy.
Vyšla jsem ven, ztratila se mezi lidmi, nasadila ten svůj přátelský úsměv a počkala si, až si mě všimne. Moje oči rychle zhodnotili situaci a našli svůj cíl. Věnoval mi úsměv a já, těsně před tím než jsem prošla kolem něj, uhnula pohledem do strany. Otočil hlavu tam, kam jsem se dívala a v tu chvíli jsem měla vyhráno. Bylo to tak přirozené, jako bych s tím ani nikdy nepřestala. Člověk se s tím prostě musí naučit žít, když musí. Zmizela jsem mezi lidmi, splynula, jako bych tam ani nikdy nebyla a nebylo pro mě už žádným problémem vrátit se zpátky.
Otevřela jsem dveře pokoje a nůž, který jsem měla celou dobu strčený v rukávu, jsem hodila přes místnost, takže se zasekl kousek od Kisukeho hlavy. "Spokojený?" došla jsem k němu a vyhlédla ven. Mladík stále neměl ani tušení, co se stalo. Učil mě přece jenom Nao..
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 14, 2015 8:10 pm

Přikývl jsem. "Teď k tomu co od tebe potřebuji. Sbíráš informace, krásně mizíš v davu, jsi opravdu neviditelná. Dobrá.. Hledám jistého člověka, nevím jak vypadá, nevím kolik mu je ani zda je to muž či žena.. Nevím nic kromě malého detailu. Má sharingan, není to však člen Uchiha klanu. Tvá práce je najít toho člověka. Samozřejmě dostaneš za jeho nalezení odměnu. Je jedno který z tech nespočtu lidí to bude, stačí jeden jediný " Zasvětil jsem jí do toho co po ní vlastne chci.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Jun 14, 2015 8:17 pm

Lehce jsem se usmála, nepřekvapilo mě, co mi řekl. Jestli byl něčím známý, bylo to tohle. Nedalo se o něm zjistit tolik informací, kolik bych si přála, dával pozor a byl ostražitý.. ale Uchiha, co loví lidi s ukradeným sharinganem? To nebylo tajemství.
"V podstatě hledáme jehlu v kupce sena." usmála sem se ironicky, ale pokrčila jsem rameny. "Dobře, chceš navrátit oči zpátky do klanu, máš to mít.." bylo mi jedno, co s nimi pak dělá, nebo proč to vlastně dělá. No, jedno mi to nebylo, ale neptala jsem se. Byl to úkol a ty jsem byla zvyklá bez otázek plnit.  
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 14, 2015 8:26 pm

Podíval jsem se na ní a sundal si kápi. Snažil jsem se nedat na vědomí žádné city ale mohla si povšimnout náznaku úsměvu, jen krátký ale byl tam. "Běž se prospat, zítra se vydáme na cestu, vypadá že bude dlouhá. " Poté jsem se opět vydal k oknu kde jsem pokračoval ve sledování dění.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Jun 14, 2015 8:34 pm

Konečně za celou tu dobu jsem mohla vidět, jak vlastně doopravdy vypadá bez zkreslování. Uchihu jsem měla čest viděl poprvé a docela se mi to zamlouvalo. Mému pohledu neušel ten úsměv, který by nejspíš spousta lidí ani nepostřehla, protože obě ty gesta mi naznačovala, že už pro něj nepředstavuji hrozbu, takže mi důvěřuje. No, pochybovala jsem, že vůbec existuje člověk, kterému Kisuke Uchiha 100% věří, ale i tak.. byl to dobrý pocit.
"Hai.." usmála jsem se i já a rozešla se do vedlejšího pokoje. "Sladké sny.." bylo to už jen tiché zamumlání, ale stejně ho nejspíš slyšel.
Všechny své zbraně jsem položila vedle batohu, převlékla se, vyčistila si zuby a zapadla do měkké postele. Po dlouhé době jsem měla pocit, že mám věci pod kontrolou a přesně ten pocit mě taky nakonec chlácholivě uspal.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jun 16, 2015 3:24 pm

Ještě chvíli jsem tam tak stál a potom si k tomu oknu do esl židli a sedl si. Bylo to tak pohodlnější. Nevím jak dlouho jsem tam ještě koukal z okna ale zdálo se to jako chvilka a já otevíral oči. Bylo ráno a to znamenalo že by sme se měli pomalu spakovat. Vzbudil sem děti a udelal vše své rodičovské povinnosti. Chvilku jsem si oddechl a vydal se do pokoje Miky abych ji vzbudil. "Vyrážíme" Šeptnul jsem zatim co jsem položil ruku na její rameno abych s ní mphl trochu zatřást.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Tue Jun 16, 2015 7:35 pm

Spala jsem úplně klidně. Jestli bych se neměla bát, že vedle sedí úplně cizí muž, který by mě mohl klidně zabít? Vlastně ne, vůbec. Možná bláznovství, možná důvěra, moje jednání mohlo mít nejrůznější pojmenování, já o tom stejnak moc nepřemýšlela.
Když se mnou zatřásl, lehce jsem pootevřela oči a zůstala na něj chvilku koukat. "Unn.." zamumlala jsem ospale, než mi tak nějak došlo, co se děje. Slabě jsem kývla hlavou. "Hai.." vylezla jsem z postele a zamířila do koupelny, kde jsem v rekordním čase zvládla hygienu, abych o pár minut později stála u dveří s batohem na zádech a stále ještě rozespaným úsměvem na rtech. Nechtěla jsem ho zdržovat.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Jun 18, 2015 7:12 pm

Udělal jsem jí prostor ať může vstát a vydal se zpět do svého pokoje kde jsem přivolal orla. Orel se usadil na parapet okna a já zatím vytáhl pero a svitek. Byl čas. Naškrábal jsem pár vět a připevnil svitek na nohu orla kterého jsem poslal pryč. "Honem, spěcháme !" Křikl jsem a ona chvilinku na to dorazila. Schylovalo se k souboji a já, abych měl výhodu, musel vyrazit hned. Náš cíl ? Itachi, konečně zaplatí za to co udělal klanu, podruhé a doufám ze naposled. Kam že sme měli namířeno ? Údolí Konce. Jak nostalgické místo. Právě tam bojovali Uchihové s pokolením Senju poprvé. Madara proti Hirashimovi, pak následoval souboj Naruta a Sasukeho, mého děda. Kdybych měl počítat každý významný souboj u sochy největšího z Uchihů, nedopočítal bych se. "Můžeme vyrazit ?" Zeptal jsem se, ale na odpověď jsem nečekal a vyrazil.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Fri Jun 19, 2015 11:53 am

Kývnutím hlavy jsem mu dala na srozuměnou, že já jsem připravená, ale on na mou odpověď stejně nečekal, takže se to trochu minulo významu. Následovala jsem ho, ani mě moc nepřekvapovalo, že nepřišlo nějaké vysvětlení, co třeba jdeme dělat a proč vlastně tolik pospícháme, ale přešla jsem to. Ta sladká nevědomost do sebe přece jenom něco měla. Já, zvyklá mít věci pod kontrolou, jsem si to překvapivě docela užívala.
Usmála jsem se a vyrazila za ním.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 19, 2015 1:27 pm

Ještě jednou jsem ss na ní podíval a pak následovalo nasazení kápě. Měl jsem strach ? Ne, spíše trému. Byl jsem si jistý že Itachi dorazí, doufal jsem však že sám. (Přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Jun 21, 2015 6:47 pm

Nasadil si kápi a já se začala tvářit seriózně. Tohle bude zajímavé.
(Přesun)
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 7 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru