Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasayaki

+13
Ken Uchiha
Kameko
Hideo Hatake
Hakuei
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Jishaku
Shinobi
Hyūga Fū
Kyuchi Uchiha
Katashi Souta
Guren
Assasin Senju
17 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 1:12 pm

First topic message reminder :

Hasayaki - Stránka 6 4469865986_2d82d7c3f6_o

Město Hasayaki je malé nudné městečko. Nečekali byste zde nic nekalého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Thu May 07, 2015 7:53 pm

Byla jsem na tom z našeho týmu nejlíp. Stačilo mi vzlétnout jen trochu výš, aby mě výbuch minul. Křídla dlouho ale používat nedokážu, takže mě létání nemůže chránit věčně. Moc dobře jsem si byla vědoma toho, kde jsou moje meze. Nepřítel o mých schopnostech a jejich omezeních nevěděl však nic, a proto bych se nedivila, kdyby se rozhodl najednou kapitulovat kvůli toho, že všechny jeho útoky byly marné. Zbytečně by se dál snažil. Neustále jsem měla Kameho na očích a snažila se za nim rychle přemisťovat, aby si mě nevšiml. Bylo to náročné. Ty dvě či tři sekundy, o které měl na vrch, ale nehrály žádnou roli. Slétla jsem trochu níž, skládaje pečetě, a pak na ty dva začala plivat ohnivé koule. Sázela jsem na moment překvapení. 
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun May 10, 2015 7:00 pm

Ja som si spokojne útočil a dokonca som si aj myslel, žeby sa mi ho podarilo trafiť, keďže by malo zabrať genjutsu. Jediné, čo sa ale stalo bolo to, že sa mi šikovne vyhol a zmizol preč z môjho dosahu. To už to začalo všetko vybuchovať a ja som nemal veľa času na reagovanie. Preto som sa odhodil stranou a snažil som sa si kryť rukami tvár. Výbuch ma samozrejme odhodil a poranil mi nohy, keďže tie boli najbližšie u centra výbuchu. Dopadol som do akejsi steny, čo mi ešte vyrazilo dych a mohol som byť rád, že som si nič nezlomil. Na zemi som sa snažil polapiť svoj dych pri čom som sa zbieral s účinkou toho výbuchu. Na to, že som bol chuunin som bol na najhoršom mieste a preto som to teraz poriadne schytal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Wed May 13, 2015 7:59 pm

Útok Kame a Kami sa zdal byť teda celkom úspešným. Teda aspoň čo sa týka Kena, pretože toho výbuchy odhodili niekam preč, nehovoriac o tom, že musel utŕžiť nejaké tie popáleniny. Mohol byť však rád, že to vôbec prežil, keď sa nachádzal v centre techniky.
Kameko si zvolila účinný typ ochrany, čo ale tí dvaja nevideli, pretože nemohli tak úplne pozorovať dianie cez hustý dym, ktorý sa tu vytvoril. Brali to teda tak, že skončila rovnako ako Ken, teda ju úplne odpísali, čo si užívala predovšetkým Kame. Záhadou však bolo, kde sa nachádzala tá dračia dievčina. Tie výbuchy na ňu nemali očividne žiaden vplyv.

Viem, že tu niekde je. Prehovoril Kami a rozhliadol sa. Nevšimol si však nič podozrivé, nič, čo by mu povedalo, kde sa môže nachádzať.
Miesto toho, aby si sa postaral o mňa, sa radšej staráš o polohu nejakej štetky. Zamrmlala mimoriadne naštvaným tónom Kame, ktorá si momentálne prechádzala štádiom veľkého utrpenia. Popáleniny nie sú práve málo bolestivou záležitosťou.
Myslím, že niečo vydržíš, teraz je predvšetkým potrebné postarať sa o...POZOR! Zvrieskol Kami, keď zbadal rútiace sa ohnivé gule. Vrhol sa na svoju sestru a v skoku do nej strčil. Sama by sa v takomto stave uhnúť nezvládla. Bolo to však o chlp.
Auuu...to bolí...Kame, rozčapená na zemi, teda už očividne nebola schopná boja. Zvíjala sa v bolestiach, pretože so svojimi zraneniami padla na malé ostré kamene. Očividne už teda schopná boja veľmi nebola.
Sakra. Zanadával Kami, pričom sa otočil, aby na ňu dohliadol, kým sa teda o seba postará. Vedela ako na to, avšak potrebovala na to nejaký čas, ktorý bohužiaľ nemala. Killunia si tu stále niekde poletovala a ani jeden z nich netušil, kde. Nevideli ju.
Dostali sa však do veľmi blbej situácie, predovšetkým tento muž, pretože bol sám proti trom.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Wed May 13, 2015 8:29 pm

Když poleví ten hurikán, rychle vykouknu nad zídkou a zase zapadnu zpátky. Pak poslouchám jak se spolu baví. Jen si povídejte, to mi jenom pomůže... pomyslím si a připravím si do ruky dvě dýmovnice. Pak vytrhnu pojistky a hodím je před a za ty dva výtečníky abych položila pořádnou kouřovou clonu. Jelikož je ta žena zraněná, těžko se budou moct stáhnout a on jí nejspíš neopustí, na což dojede. Hned jak uslyším syčení dýmu, přeskočím zeď a vyběhnu proti tomu frajerovi. Každé tři kroky lehce uskočím stranou aby mě nemohl zaměřit a odhadnout. Pak každé dva... každé čtyři.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Sat May 16, 2015 9:19 pm

Zatím jsem se ocitala ve velice výhodné pozici a měla jsem viditelně navrch. Věděla jsem, že mě křídla v této podobě už dlouho neudrží, takže abych se udržela ve vzduchu, musela jsem použít svou poměrně novou techniku. Využila jsem toho, že ti dva byli ještě zakrytí mlhou a kouřem. Potichu jsem vyslovila název své techniky.
"Ryuu no Jutsu."
Lehce jsem se usmála, když jsem ucítila, jak se mi křídla i ocas pevně začleňují do stavby těla a jak se postupně obaluji tygří srst. Lidské oblečení mizí pod přeměnou. Měla jsem dost času na to, abych vše dotáhla až do konce tak, jak bych chtěla. Normálně bych byla zranitelná, avšak vzhledem k tomu, že mě ti dva nevidí, vše mohlo proběhnout v naprostém klidu.
Když jsem otevřela své zelené oči, už jsem se nevznášela ve vzduchu ve své lidské podobě. Teď už jsem vypadala jako plnohodnotný drak, skoro i jako malá verze Killuniho s dlouhou, špinavě blonďatou hřívou a zelenýma očima. Stále jsem měla svých metr šedesát.
Pomalu jsem se snesla níže a na místo, odkud jsem zaslechla jejich hlasy, jsem začala chrlit z úst tlamy oheň. Uvidíme, jak zareagují na tohle.


Naposledy upravil Killunia dne Tue May 19, 2015 8:22 pm, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon May 18, 2015 9:12 am

Ostal som na tom mieste, kde som bol. Podarilo sa mi konečne polapiť dych a posadiť sa. Nebol som schopný pohybu ani ja, keďže som mal popálené nohy až takmer po kolená a sem tam boli menšie popáleniny aj na rukách pri čom som mal po tele menšie zranenia. Nič, čo by bolo životu ohrozujúce. Vidím to ja tak, že prestanem útočiť na blízko, lebo to vždy schytám. Moja tvár sa skrivila od bolesti, lebo som sa pokúsil vstať. Ak by na mňa protivník teraz zaútočil, nebol by som na tom najlepšie, preto som poskladal pečate, ktoré boli určené na kawarimi. Nechcel som, aby ma využil nepriateľ, ako nejakú pascu, či návnadu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Mon May 18, 2015 10:16 am

Kami vedel, že mu neostáva iná možnosť, než použiť istú techniku, keď sa obaja dostali do takejto zlej situácie. Nie len že nič nevideli kvôli dymovej clone, ešte aj na nich útočili rôznymi ohnivými technikami a práve kvôli tomu, že tu boli prakticky slepí, nemali sa ako ani veľmi brániť.
Nehovoriac o tom, že jeho sestra na tom bola veľmi zle a pokiaľ ju odtiaľ čo najskôr nedostane, najskôr sa jej to stane osudným. Zahryzol sa do prsta, zložil pečate a dlaň priložil k zemi. Kuchyiose no Jutsu! Vyslovil názov techniky, keď v tom, sa v obláčiku dymu pod ním objavil obrovský vták, konkrétnejšie šlo o vranu s niekoľkými prvkami brnenia, nadľudskej veľkosti. Jej výška sa pohybovala okolo tých 7-8 metrov, nehovoriac o rozpätí krídel.

Hasayaki - Stránka 6 Stormcltl

Ohnivé gule teda narazili do jeho krídel, ale nevyzeralo to tak, že by mu to nejak ublížilo. Skôr len otrávene zatriasol hlavou a uprel zrak na tú dračiu dievčinu.
Ukáž im svoju silu, Rai. Vyzval Kami obrovského vtáka, ktorý tým, že mávol krídlami, odvial všetok dym.
S radosťou, Kami. Odvetil svojim typickým hrubým hlasom a vzlietol do vzduchu, následne roztvoril zobák a na Killuniu vyslal elektrický prúd.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Mon May 18, 2015 2:53 pm

Najednou se dým rozestoupil a já uviděla černou siluetu. Tak tenhle je tvůj Killunie... zavolám na svojí kolegyni a vyrazím přímo proti tomu frajírkovi. Tak pojď fešáku, teď je to jen mezi náma dvěma. Zapnu čepel RaKenu a rovnou z první tomu šmejdovi seknu po pravém koleni.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Mon May 18, 2015 7:00 pm

Z kouře se vynořil obří bleskový pták, co se na mě začal vrhat s blesky. Samozřejmě, že nebyl pro mě problém se bleskům vyhnout. Tedy v to alespoň doufám. Vzhledem k tomu, že jsme se dostali do boje s nejspíš obrem (pochybuji, že jakýkoli pták by mohl mít na výšku 7 až 8 metrů, takhle velcí jsou i ti největší z draků, ono i 5 metrů na výšku by bylo ažaž pro opeřence), zbyla mi už jen jediná možnost, protože jinak natáhnu bačkory. Můj oheň nemohl nic dělat. Stačilo však jen několik pečetí, kousnutí do pařátu a krátký slet k zemi, dokud na mě nejdou další útoky.
"Kuchiyose no Jutsu."
Z oblaku kouře se vydralo jakési ochlupené stvoření. Jen málokdo by ho mohl považovat za draka. Však na výšku měřil sotva metr! Jenže nikdo nemohl tušit, co se za několik momentů vynoří z portálu, který se objevil vysoko nad městem. A z něj? Z něj se vynořil obrovský černý drak. Nesl se tak ladně a elegantně, přestože měl hlavu zdobenou ostrými rohy. Celkově z něj vyzařovala jakási temnota a kdekdo by se zalekl, i když zrovna šílení nukenini by nemuseli. Drak si chvíli prohlížel bleskovou vránu (na jeho vkus poněkud přerostlou) a poté se na ni vrhl. Bylo jasné, že peří toho proti šupinám zrovna dvakrát hodně nezmůže. Stejně tak jeden pár drápů proti dvěma a zobák proti řadě pěkně ostrých kuželovitých zubů.
A co zbývalo mně? Čekat, jak se tenhle souboj vyvrbí, případně jsem se vyhýbala veškerým pokusům o útok na mě. A i kdyby se někomu podařilo mě zneškodnit, ten černý drak by tady byl dál, i když se zdálo, že by na mě mohl být nějak vázán.


Naposledy upravil Killunia dne Tue May 19, 2015 8:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue May 19, 2015 9:41 am

Nepriateľ sem privolal niečo obrovské. O proti tým mojim menším vranám, ktoré som dokázal privolať ja to bolo sakra, že nič. Našťastie som bol mimo jej dosahu a preto sa ma nemohla nijak dotknúť. Sledoval som aspoň svoje spolubojovníčky, ako si s tým poradia. V duchu som dúfal, že niečo vymyslia a tak sa aj stalo. Neviem, ako sa to Killunii podarilo ale privolala sem obrovského čierneho draka. Ja som si v tedy zahryzol do svojej spodnej pery a potom sa pre seba uškrnul. Celú dobu sa ženiem za silou, aby som mohol časom dokázať, že sa stanem najsilnejším z klanu. Pri tom, keď sa len pozriem na Killuniu, ktorá je geninka  a dokáže niečo také... Bol som optimista, to bolo jediné, čo ma držalo pri zdravom rozume inak by som sa začal opúšťať. Stáť proti takým legendám, ako sú niektorý z môjho klanu, ktorí boli géniovia je deprimujúce, keď zisťujem, že ja som len priemerným Uchihom. Myslel som si, že všetko zvládnem, že vždy je nejaká cesta, ako by som dokázal poraziť nepriateľa. No môj život mi ukazuje, že to nieje také ľahké, ako si o tom myslím. Raz vás prekonám všetkých ... ja po zadu neostanem. Ďalšia vec, ktorú som vedel je, že s Killuiou budem chcieť skôr či neskôr bojovať. Cítil som sa úboho a potreboval som si dokázať svoju silu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Thu May 21, 2015 10:17 pm

Kami nebol tak hlúpy, aby si uvedomil, že priamy boj s Kameko by nemusel dopadnúť dobre. Taijutsu a boj so zbraňami mu šlo jednoznačne najhoršie, i keď na tom možno až tak zle nebol. Kameko sa však rovnať nemohol. Preto musel rýchlo konať, keď sa k nemu červenovláska rozbehla. Okamžite schmatol svoju sestru v bezvedomí nežne do náručia a len tesne odskočil pred nebezpečnou čepeľou Kamekinej čepele. Zastavil sa presne na mieste, kde sa to kvetmi len hemžilo, sám vedel prečo.
Zdvihol dlaň ku Kameko, ku ktorej zrazu leteli lupene rôznych kvetov. Neboli však obyčajné, pretože sa roztočili okolo Kameko a tá...tá si zrazu všimla, že všetko naokolo potemnelo. Ako keby sa čas posunul o niekoľko hodín do predu a nastal neskorý večer. Bolo to Genjutsu.
Nemohla odskočiť či jednoducho ujsť. Lupene kvetov by ju neustále prenasledovali, nemohla ich preseknúť, pretože oni neboli tak úplne obyčajné.
Nebola to ale tma úplná, napriek tomu si Kameko len sťažka mohla všimnúť niekoľko shurikenov s pripevnenými výbušnými lístkami, ktoré pri nej okamžite vybuchli.


Hasayaki - Stránka 6 Stormcltl

Rai bol očividne prekvapený tým, čo stretol. Žiadneho draka už dlhé roky nevidel. V žiadnom prípade ho to ale nevykoľajilo. Čierny drak, hm? Nemyslel som si, že sa niektorý z vás vôbec nejakému človeku podriadi. Prehovoril a vrana ku svojmu protivníkovi. Vidím teda, že sa mnoho veci za mojej neprítomnosti zmenilo. Dodal, pričom sa nadýchol a vychrlil smerom k Sarthasovi prúd elektriny. Na začiatok boja tento útok pokojne stačil.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Fri May 22, 2015 6:12 am

Sakra, uhnul mi... zanadávám si v duchu a udělám dalších pár kroků za ním. V tom se všechno změnilo v roj lístků a šeď. Že se jedná o genjutsu v tomhle případě nebylo problém poznat. Problém bylo dostat se ven, protože protivník byl v tomhle ohledu daleko silnější než já. Nakonec však dilema vyřešil za mě sám soupeř hozením výbušných lístků. Síla výbuchu nebyla nic moc, díky váze zbroje mě to ani neodhodilo, ale i tak jsem klesla na koleno a v hlavě mi hučelo. Rychle si sáhnu za záda a hodím směrem k soupeři také několik výbušných kunaiů. Jejich cílem je však vybuchnout už ve vzduchu, zakrýt mu zorné pole kouřem a dát mi tak zhruba 5 sekund času a prostoru. V těch pěti sekundách si připravím další střepinový granát a kawarimi.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Fri May 22, 2015 9:15 am

Jelikož si mě nikdo nevšímal, měla jsem dost času na všechno na světě. Vrána se věnovala mému drakovi a Kami zase Kameko. Neměla jsem už příliš mnoho chakry, takže jsem si hodlala oživit své ohňotvorné schopnosti. Jednalo se o pro mne přirozenou akci, tělo si na ni zvyklo a dokázalo na ni dobře reagovat. Únavu z tvarování plamene jsem dokázala už téměř eliminovat, přestože se jednalo o docela detailně vypracované šípy. Dva menší a dva, no... O docela slušný kus větší.
Menší jsem vyslala na Kamiho, snad abych ho jen rozptýlila, a ty větší zase na křídlo té vrány. Nutno dodat, že umím plameny hýbat i za letu, ovládám je, takže uhnout jim nestačí, což by se opeřenci nad námi nemuselo zrovna dvakrát líbit. Kami je může zničit suitonem, pokud si jich všimne, protože jsem je poslala tak, aby mířily na jeho záda.
Jaký by měly šípy v případě zásahu efekt? No, záleží, do koho vrazí. Kamiho možná trochu popálí a rozptýlí, čímž bych mohla dát šanci Kameko. Vrána by to odnesla trošku více, protože peří je vůči plamenům docela náchylné. Jestliže by se mi vydařil zásah do křídla, asi by to pro bleskového ptáčka znamenalo, že ztratí balanc v letu a možná bude muset přistát. Možná. Velikost vrány se odtud zezdola docela blbě odhaduje.








Sarthas




Dračí ústa se pousmála a ukázala tak řadu nepěkně ostrých zubů. Nejspíše by se velice rády zakously do toho masa, které poletuje před ním a vrhá na něj proudy elektřiny. Sarthas moc dobře věděl, že se nesmí nechat zasáhnout do kůže, jinak se promění na kus kamene, co spadne akorát tak k zemi. Už to tedy odneslo několik ostnů, které nejsou vodivé. Ty poněkud zčernaly (pokud to tedy ještě jde...) a nejspíše později odpadnou.
"Kdyby to tvůj ptačí mozeček dokázal zpracovat," zasmál se drak, "tak by sis všiml, že ta, kterou jsem si vybral za spojence, člověka pouze připomíná, ale není jím. Obyčejného člověka bych zabil, toho se vůbec nemusíš bát." Samozřejmě, že zdůraznil dva fakty - že je ze mne víceméně cítit dračí aura a že si on vybírá člověka, ne člověk jeho. Takhle to funguje u velkých draků (právě především černých a červených) - když je něčím neoslníš, můžeš se rovnou připravit na cestu do zásvětí.
Sarthas na nic nečekal. Jakmile se vyhnul útoku (přičemž to tedy odnesly ostny na jeho ocasu), vyrazil kupředu a začal směrem na vránu chrlit oheň. Pak si všiml mých šípů, takže začal kolem Raie kroužit, čímž se ho snažil uzavřít. Zároveň to také dělal těžší vráně, protože ta ho nemůže tak lehce zasáhnout. Na to, jak je drak velký, se jedná o až příliš obratné zvíře (na druhou stranu je třeba dodat, že se jedná o mistra lovce).
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun May 24, 2015 10:02 am

Aj keď som tam sedel a nemohol som im ako pomôcť nechcel som to tak nechať. Nebudem sa tu opúšťať, ako nejaké decko, však ma to vždy rýchlo prejde. Začal som skladať pečate a od miesta kde som sedel sa začali zlietať vrany a mierili na protivníka, proti ktorému bojuje Kameko. Aj keď tam bol dym po tom, čo by sa vyčistil, by mu jeho výhľad zničili vrany ale Kameko by naňho vďaka vranám prekrásne videla. Vrany som tvoril neúrkom, lebo ich stačilo klonovať a udržovať u nepriateľa. Horšie, ak by si všimol mňa a chcel urobiť niečo mne ale aj smerom na mňa mal zastretý výhľad. V tom ale jedna vrana doletela aj k Killunii, ktorá ju otrvovala a potom letela smerom ku mne. Nevedel som, či ma bude vidieť ale ukazoval som jej na nepriateľa s ktorým bojovala kameko a prstom som si ako keby podrezal hrdlo. Ak porazíme neho jeho privolanie nebude mať dôvod bojovať. Preto, ak by nechala svojho draka bojovať a pomohla by Kameko určite by sme už vyhrali. Problém bol ten, že už ak ma uvidí, lebo som bol pomerne ďaleko, tak či to vôbec pochopí, čo tým myslím.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Wed Jun 03, 2015 2:29 pm

//Vážne sa za zdržanie ospravedlňujem a rovno to ukončím, nech vás už viac zbytočne nezdržujem ^^

Bohužiaľ, Kami sám bol v blbej situácii. Nie len že mu ostávalo len pramálo chakry, rútilo sa naňho hneď niekoľko útokov, ktoré ho stihli pekne dokaličiť. Rovnako ako Raia, ktorý vzápätí zmizol v obláčiku dymu.
Kami totiž nemal veľa šancí na útek. Nie len že ho zasiahli tlakové vlny po výbuchu výbušných lístkov, ešte ho aj zasiahli akési ohnivé oštepy, kvôli ktorým utŕžil nebezpečne vyzerajúce popáleniny. Jeho sestra na tom nebola o nič lepšie. Obaja skončili v hlbokom bezvedomí a nemožno vylúčiť, že čoskoro obaja zomrú, práve kvôli ťažkým infekciám z popálenín. Avšak boli spolu. Tak ako po celý život. Spolu sa narodili, spolu zomrú.

Keď sa tí traja k nim priblížili, stále žili, avšak ich hruď sa dvíhala veľmi...nepravidelne. To však nie je dôležité, skôr to, že ich výrazy vyzerali veľmi spokojne, možno šťastne? Nikto z tejto veľkej trojky nevedel, čo si prežili. Jedno im však mohlo dopnúť. Nemali to v živote jednoduché a rýchlo blížiaca sa smrť bude len vyslobodením z okov utrpenia, ktoré ich prenasledovalo takmer po celý život...
MISIA SPLNENÁ.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Wed Jun 03, 2015 6:12 pm

Jakmile jsem si uvědomila, že boj skončil (došlo mi to se zmizením vrány), zrušila jsem svou dračí formu. Opět to trvalo několik sekund, kdy působilo snad něco jako magie, aby mi to vrátilo i mé oblečení (logicky to prostě vysvětlit nejde, no...). S lidskou formou se vrátila i únava způsobená manévrováním, cestou i užíváním technik či tvořením šípů (což sice neubíralo chakru, ale životní energii).
Pomalu jsem došla k ležící dvojici. Ještě dýchali, i když už moc dlouho nebudou. Vypadali spokojení, snad jako by byli rádi, že odchází z tohoto světa. Nejspíš si museli projít pekle. Povzdechla jsem si a sklonila jsem se k nim. Nejprve jsem je oba lehce praštila tak, abych je oba "vyřadila z provozu". Teď už nic nevnímali. Infekce se k nim dostane rychle. Doufala jsem, že se alespoň nestihnou probrat.
"Tak jo, je na čase vrátit se domů..." oznámila jsem Kenovi a Kameko. Pokynula jsem rukou Sarthasovi, aby nás všechny vyzvedl na svůj hřbet (včetně Makiho, který tu setrvával). No a než stihli ti dva cokoliv říct, už jsme mířili zpátky do Konohy.


(přesun K + K + K + Sarthas + Maki)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 13, 2015 3:19 pm

Cesta z Kiri až do Hi no kuni byla dlouhá, hlavně pro nového člena naší malé skupinky. Děti byli celou dobu vzhůru takže jsem s Mikou nepromluvil ani jediné slovo ohledně práce co nás čeká. Vlastně jsem s ní moc nemluvil ani normálně, nebylo o čem. Jakmile jsme dorazili na pevninu, věděl jsem hned kam jít. Toto místo mě ještě nezklamalo. Bylo to menší městečko kde se nic zvláštního nedělo takže to vylo perfektní místo na řešení diskrétních věcí. Navic to bylo oblíbené mesto PilliKky. Bral jsem jí sem abych zjistil jak moc a v čem je podobná právě jí ? Z části určitě ano.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sat Jun 13, 2015 3:32 pm

Někdo by řekl, že ta dlouhá cesta, na které jsem si mohla promluvit tak leda sama se sebou, bude nudná, no ve skutečnosti mi to vůbec nevadilo. Nepotřebovala jsem neustále mluvit a pokud byl Kisuke tak spokojený, brala jsem svou úlohu tichého společníka s klidem.
Měl roztomilé děti, sledovala jsem je s úsměvem a jen si tím potvrzovala své domněnky. Nepokládala jsem mu otázky, nikdy jsem se nikomu nešťourala v životě, pokud o to vyloženě nestál. Zajímalo mě to, ale uměla jsem se ovládat.
Následovala jsem ho až k městečku. Nejspíš až tady jsem projevila trochu zájmu, když jsem se začala rozhlížet kolem. "Je to tu takové.. klidné. To je příjemné." prohlásila jsem zamysleně. "Kde to vlastně jsme?" teprve teď jsem si dovolila otázku. Ráda jsem poznávala nová místa, ne nadarmo jsem pár let svého života strávila na cestách.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 13, 2015 3:43 pm

Tiše mě nasledovala až sem. Byl jsem rád že nemluvila, konečně (xD). Rušila by mi mé myšlenky, vzpomínky. Jakmile se však zeptala pootočil jsem hlavu směrem k ní a s klidem v hlasu odpověděl. "V bezpečí " Nevěděl jsem jestli ona ví o tom že jsem opustil vesnici i tak jsem to ale musel prohodit. Mě by sice nebezpečí nijak nepřekáželo, to by mi sebedůvěra nedovolila, šlo mi ale o děti. Pak jsem ale pokračoval dále abych jí místo aspoň trochu představil. " Městečko Hasayaki. Je to klidné městečko kousek od hlavního města, město plné vzpomínek " Při tom jak jsem mluvil jsem procházel ulicemi a hledal nějaký menší, nenápadný hotýlek kde by nás nikdo nevyrušoval.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sat Jun 13, 2015 3:52 pm

Po té jeho odpovědi jsem jenom vzdychla. Fakt díky, moc jsi mi pomohl! Nasadila jsem poker face a říkala si, že ten chlápek by si vážně měl najít terapeuta.
Název městečka i informace jsem si ukládala do paměti, tak jak jsem to vždycky dělala a jenom ho následovala uličkami. Dávno mi došlo, že z něj vypadne jenom minimum informací a tahat to z něj byla otrava, takže jsem nakonec jen kývla hlavou. "Chápu." a tím jsem taky skončila.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 13, 2015 4:25 pm

Po chvilce hledání jsem konečně našel hotel ktery vyhovoval všem bodům mého seznamu. Vešli jsem tedy dovnitř a ja si pronajmul pokoj. Hned na to jsem se vydal s dětmi a Mikou na horu do pokoje kde jsem dětem dal najíst a uložil je do postele abych je uspal. Když se mi to konečně podařilo přistoupil jsem k oknu a koukal z něj ven a sledoval každého kdo do hotelu vešel. "Takže, Miko. Jaké jsou tvé schopnosti ? Čím mi můžeš pomoci ? A hlavně, co všechno jsi schopná udělat ?" Tyto otázky mohla předpokládat po celou dobu co mě doprovázela, teď přišel jejich čas.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sat Jun 13, 2015 4:34 pm

Doprovázela jsem ho a nakonec si v pokoji našla jedno volné křeslo, do kterého jsem se svalila a čekala, až uzná za vhodné mě zase vzít na zřetel. Netrvalo to dlouho, vrátil se a díval se z okna a mě došlo, jak předtím našel mě. Jestli jsem o něm věděla nějaké hlubší informace? Nejspíš jo, každopádně mě ta jeho zjevná podezřívavost moc nepřekvapovala.
"Umím být neviditelná, sbírám informace. Nejsem užitečná v přímém boji, jsem zvyklá podporovat.. jsem zvyklá být stínem." krátce jsem shrnula své dovednosti. Nemínila jsem zabíhat do podrobností, ještě na to bylo moc brzo.
"Chci splatit svůj dluh, udělám co mi řekneš.." nesnažila jsem se znít dojemně nebo silně, bylo to jen konstatování prostého faktu. Stočila jsem na něj svůj pohled.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 14, 2015 9:54 am

Její schopnosti mě neprekvapili. Našla me prece ne ? Každopádně byli zajímavé, možná se mi hodit bude. "Takže umíš být neviditelná jo ? Jak jsi na tom s krádežema ?" Podival jsem se na ni a potom opět z okna na civilisty chodící kolem hotelu. Stál tam muž, byl celkem mladý. Mohlo mu být tak pětadvacet takže postřehy by mel mít dobré. "Vidíš toho může tam ? Ma na stehni nůž, dones mi ho" Byl to test, zvládne mi hp donést aniž by si ji někdo všiml ?
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Mikasa Aomine Sun Jun 14, 2015 6:32 pm

Vstala jsem a následovala ho k oknu. Dívala jsem se dolů na muže, kterého mi ukazoval. Nepřipadalo mi to jako problém, ale svůj háček to stejně mělo.
Pomalu jsem zavrtěla hlavou. "Kradu informace, ne věci.." vzpomněla jsem si na Naa a jeho výchovu, jak mi mockrát vynadal, když jsem si něco vzala bez dovolení a snažil se mi vštěpit, že je to špatné. Už jsem nechtěla být tou osobou z minulosti. "Pokud si budeš přát, abych něco ukradla jako splnění mého dluhu, prosím,.. ale jestli si chceš jenom vyzkoušet, co umím, najdi si jiný způsob." tvářila jsem se pořád stejně, i když mu z tónu mého hlasu muselo být jasné, že je to trvalé rozhodnutí. Nebyla jsem žádný andílek, ale měla jsem své zásady. Bezúčelně je porušovat nebudu.
Mikasa Aomine
Mikasa Aomine
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 121
Registrován : 02. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Jun 14, 2015 7:06 pm

Podíval jsem se na ni a sledoval její reakci. Musím přiznat že mě překvapila, opravdu to bylo nečekané. "Tím pádem můžeš jít, nepotřebuji člověka který nedokáže zkousnout to že udělá něco co někoho zrání, nebo porušit morální zásady." Řekl jsem ji na rovinu, stále klidným hlasem. Opravdu jsem nepotřeboval někoho kdo tydle věci nedokáže. Ukázalo se že to s tím "udělám všechno" byly jen kecy.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 6 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru