Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadeshiko no sato

+5
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Yorimi Sonoe
Shinobi
9 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Nadeshiko no sato Empty Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 02, 2013 8:00 pm

Nadeshiko no sato 180px-Nadeshiko_village
Nadeshiko no sato je nepříliš vysoce rozbudována vesnice, která se skláda 100% s osob ženského pohlaví. Nacházi se v blízkosti Kirigakure no sato. Vesnice je umístěna až na samotným vrcholku kopců, kde je propojována dvěma kamennými mosty. Kopce na kterých se vesnice rozléha se nacházi v zalesněném údolí. Samotná vesnice svou stavbou připomína palác nebo pevost s mnoha věžkami. (Filler kde tato vesnice byla popisována jsem vynechal, a tak informace které jsem vám zde sepsal najdete Zde)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Aug 02, 2013 8:18 pm

Cesta do Kirigakure byla dlouhá. Tedy lépe řečeno do okolí Kirigakure. Naštěstí jsem tušila, že s tou jsme ve spojenectví. I proto jsme možná dostali misi tak blízko jejích hradeb právě my, konožané. Byla jsem zvědavá, co na tuhle misi řekne Tobiru. Ani já o této vesnici mnoho nevěděla. Pouze to, že ve vesnici dostaneme svitek, který bude třeba doručit jinam. A to jistě zvládneme.
Zarazila jsem se až u městské brány. Vesnice mě překvapila, čekala jsem něco... menšího. Zde to ovšem vypadalo spíše jako pevnost, která bude mít vlastní prostředky pro zabezpečení svitků s mírovými smlouvami.
"Dobrý večer," pousmála jsem se na první, na koho jsme narazili. "Jsme shinobi z Konohy. Watashi wa Hyuuga Shijin desu, Jounin, a toto je můj žák, Senju Tobiru."
Mírně jsem se uklonila.
"Byli bychom vám vděční, kdybyste nás nejen nechali vejít do vaší vesnice, ale i odvedli za tím, kdo nám sdělí podrobnosti mise, na kterou nás naše vesnice poslala."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 02, 2013 8:31 pm

Cesta byla opravdu dlouhá, navíc zde byla docela zima, což mi vyhovovalo. Byl jsem nervózní ze všech těch žen, doufám, že mě nikdo nechce znásilnit. I když, přijít o panenství by bylo docela fajn. Uklonil jsem se a nic neříkal,, nebyl jsem ani vyzván.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 02, 2013 8:33 pm

Jakmile se Shijin dostavila k městské bráně a oznámila prvnímu kterého našla důvod její návštěvy, všichni okolní lidé se na ni podívali. Mohla si připadat divně, mohla se cítit jako nějaké zjevení. Ve skutečnosti se však lidé, konkrétně samé ženy, dívali na shinobiho za ní. Tobirua Senju. Nejspíš nebyl zvykli na muže... nebo v tom bylo snad něco jiného? Kunoichi u brány, které se Shijin svěřila se svým důvodem návštěvy, se jen mírně usmála a promluvila-> "Vitáme Vás u Nás ve vesnici. Čekala jsem Vás... me jméno je Rin a byla jsem požádána šéfovou, abych Vám informace, které potřebujete poskytla a i smlouvu na které závisí naše životy." Jakmile domluvila podala jim smlouvu. Bylo pozoruhodné jak rychle stihla tu smlouvu vytáhnout. Dala jen ruce za záda a po tři sekundách je dala zase před sebe se smlouvou v rukou. 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Aug 02, 2013 8:58 pm

Přikývla jsem.
"Těší mne, Rin," odvětila jsem. "A omlouvám se za naše zpoždění, věřím, že odteď již vše vyřešíme rychle a bez problémů."
Všechny ty nezvyklé pohledy jsem se snažila nevnímat, ale litovala jsem Tobirua. Zdálo se mi, že se na něj dívají jako na možnou kořist.
Ale co, třeba by si to užil.
A pro mě to taky nebylo nic nepříjemného, vždyť jsem byla bi. Jen se to nesměl dozvědět otec, správná Hyuuga takové věci nedělá.
"Smím vás ještě požádat o stručný popis cesty k místu určení? Mám na mysli, zda se někde nezdržují banditi nebo neexistují lepší cesty, než které jsou považovány za oficiální. Obzvláště se smlouvami bylo vždy lepší to brát oklikou nebo ještě lépe zkratkou."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Sat Aug 03, 2013 7:14 am

"Žel ano. Byly jsme informováni o tom, že jeden bohatý magnát z Kisaragi no sato si nepřeje, aby tato mise uspěla." Odpověděla a poté se na chvíli zamyslela. Po chvíli přemyšlení dodala. "A co se týče cesty. Kisaragi no sato se nacházi na jih od Konohagakure no sato. Žel v okolí naší vesnice se nenacházi žádna cesta, a tak se budete muset napojit na cestu severozápadně od tud. Tahle cesta pak vede přímo k Kisaragi no sato." Když domluvila ostatní kunoichi se nebezpečnou rychlostí nenápadně přibližovaly k Tobiruovi. Co měly v plánu? To věděly snad jen ony. 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 03, 2013 8:21 am

"Těší mě," následovala úklona. Myslím, že to bylo čím dál horší. Ty ženy! Všude samé ženy. Škoda, že tu není Ero sennin, i když, mohl bych ho nahradit a napsat nové pokračování Icha Icha! Usmíval jsem se jako andílek
Nadeshiko no sato Naruto__s_funny_face_colored_by_wLadyBrunEta
a přitom jsem si oběma rukama chránil svůj naditý rozkrok. Po špičkách jsem se snažil projít kolem senseie a Rin do vesnice.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:28 am

Hbitě jsem natáhla ruku a chytila Tobirua za vestu, aby se kolem mě nikam neproplížil. Sice jsem netušila, co má v plánu, ale jeho výraz hovořil za vše.
To by mi Hokage-sama moc nepoděkoval.
Křečovitě jsem se usmála na Rin.
"Chápeme a ihned vyrazíme," pousmála jsem se. "Víme vše, co jsme potřebovali vědět a není třeba déle otálet. O úspěchu mise vám buď přijdeme povědět osobně nebo pošleme zprávu z naší vesnice."
Ještě jednou jsem se uklonila, tentokrát na rozloučenou.
A jak tak vidím svého žáka, tak raději tu zprávu.
Ne, že by to nebyly krásné ženy, ale já bych vcelku ráda měla ještě hlavu na krku, až budu referovat jeho otci o průběhu mise.
Pak jsem se již bez dalších slov rozběhla pryč a očekávala, že mě bude následovat.

//Přesun - Cesty a stezky napříč světem
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 04, 2013 10:16 am

Sakra! Shijin mě pevně držela za vestu, chvíli jsem si vzpíral a pak raději svěsil zklamaně hlavu. Podívám se sem jindy.
"Na shledanou příště!" uklonil jsem se kunoichi Nadeshiko no sato a odešel se sensei.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 10:17 pm

Před branou konohy jsem si naštěstí všimla karavany, kterou jsme měli doprovázet. Trochu blbě jsem pochopila rozkazy, ale díky mé všímavosti jsem tu chybu ihned napravila což bylo samozřejmě to nejlepší co jsem mohla tehdy udělat než jsem se ocitla zde. Zde totiž končila naše výprava a bylo na čase po několika poděkování se vydat zpět do vesnice. Byla to vskutku rychlá mise, nic nás nepotkalo což bylo velice divné, ale byla by to B rank mise kdyby na nás někdo útočil, takže to bylo celkem v pohodě. " Tak pojď jde se domů. Tady máme vše hotové " Usmála jsem se a vyrazila zpět do vesnice.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Aug 27, 2014 11:40 am

Pomalými dlouhými kroky jsem s Shiranui dokráčel až do té vesničky i s vozíkem. Cestou jsem se snažil zapamatovat trasu, kdyby se v pozdější době hodila, ale můj mozek to ihned vše zapomněl.
Všechno jsme bez problémů vyřídili a byl čas se vrátit. Trochu jsem byl zklamán, že nás cestou nikdo nepřepadl, zabojoval bych si rád, ale alespoň to máme rychleji z krku.
"No, čekal jsem něco lepšího." dodal jsem ještě před odchodem a mlčky jsem s rukama v kapsách následoval navigátora.

/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Sep 03, 2014 8:03 am

Po několika namáhavých dnech stopování jsem svůj cíl nedaleko od Nadeshiko no sato dostihl. Nacházel se soudě podle chakry za nedalekým keřem. Nebyl však skrčený. Neskrýval se. Postával za nim a vyčkával. O mém pronásledování již určitě věděl nějaký ten den. Jednalo se o nepřítele nesmírného kalibru. Nepochybně následující boj bude jeden z nejnáročnějších v mém životě. Sám proti shinobimu, který dokázal zabít i samotnou Nanadaime Mizukage. V tomto boji riziko ztracení svého života bude nesmírně velké. Tohle jsem si však sám vybral. Sloužit vesnici a padnout za vesnici. Důvod, proč jsem zde byl sám, byl prostý. Velitelství chtělo omezit ztráty na životech. Když vystaví nebezpečí jednoho shinobi, důsledky selhání nejsou tak tragické, jak při celé jednotce. Ve světě je docela populární rčení ve množství je síla, ale v boji proti Sora no Senovi to je spíše nevýhoda. O tomto jsem se mohl přesvědčit při čtení informací v Bingo knize a dalších záznamech. Sora no Senovy loutky ovládají příliš velkých plošných, a tím pádem nebezpečných technik. Boj v minimu se tedy zdá nejlepší možností.
Nadeshiko no sato Itachisoichiro
"Ve jménu Konohagakure no sato jste zadržen a na místě odsouzen." Promluvil jsem chladným tonem k člověku za keřem. Nejednalo se o běžnou rutinu, ale o ověření totožnosti. Byl jsem si jist tím, že se jedná o obávaného Sora no Sena, protože jsem ho dlouho stopoval a ověřoval jsem si, zda-li jsem na správné stopě. Zmýlit se však může každý, což byl ten důvod, proč jsem podezřelého vyzval. Pokud by to byl omyl, v brzké době bych na to přišel, ale pokud ne, již od samého začátku jsem měl aktivovaný sharingan. Měl jsem jednoduchý úkol na pochopení, eliminovat a získat od padlého Sora no Sena vzorek jeho krve se dvěma svitky, kterými přivolává své loutky. Na pochopení to bylo snadné, ovšem horší bude provedení.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Sep 05, 2014 3:11 pm

"Zdá se, že mi bohové i dnes udělili možnost vykonat jejich vůli. Chvála jejich jménu, neboť posílají mé cíle již přímo za mnou." Promluvila postava, kterou Benjiro spatřil mrtvolným hlasem. Mluvila tiše, věděla však, že jí Benjiro slyšel. Uchihovi Benjiru byl svěřen velký dar, díky kterému postavu, kterou stopoval, byl schopen najít. Správně podle jeho očekávání jednalo se o božího proroka, Sora no Sena. Od něj jej dělil pouze keř se stromem. O kolik se tedy Benjiro přiblížil smrti? Uchiha Benjiro byl znám od boje na hranicích země Větru jako Gobi no Benjiro. Tato přezdívka vystihovala jeho sílu rovnou Gobimu, pěti ocasému démonovi. Poznal jsem tuto jeho sílu. Cítil jsem ji. Nikoli však skrze mne, ale skrze další nástroj boží vůle. "Zvěsti o Vás byly pravdivé. O důvod víc se Vás zde zbavit. Přijměte svůj osud. Vůli bohů se vzpírat nelze." Po těchto slovech jsem přivolal své dvě loutky. Nástroje boží msty. Příliš dlouho se tento svět utápí v temnotě. Jak milosrdní bohové jsou, když se s touto temnotou, kterou zde vnáší všichni shinobi, rozhodli jednou pro vždy skoncovat? Celou dobu jsem zněl, jako bych umíral. Nedělal jsem to naschvál. Bohové mi udělili tu výsadu, si i při takové síle udržet pokoru. Byl jsem oslepen, znetvořen, ale i přes to jsem pořád odhodlán nést jejich vůli dál.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Sep 05, 2014 3:44 pm

A bylo to tady. Přišel čas naplnit mou přísahu. Sloužit vesnici i za nejvíc nepříznivých podmínek. O tom služba je. Vše jde snáz, když jsme vystavování malým zkouškám. Když však přijde větší, mnozí odpadnou. "Obávaný Sora no Sene, věříte v imaginární božstva a údajně vykonáváte jejich vůli. Tímto si plníte své vlastní cíle, touhy. Lze ve Vás spatřit pouze nenávist. Nastal čas ujasnit všem Vašim následovníkům, že jsou na nesprávné cestě." Válka má vždy dva styly provedení, které se neustále proplétají, spojují a rozdělují. Jedním z nich je fyzická zdatnost. Kdo prokáže lepší výkony, pravděpodobně zvítězí nad protivníkem. Druhým je psychická stránka účastněných boje. Kdo se nechá dřív vyprovokovat, dá vzniknout během boje slabině, kterou nelze zacelit. Proti někomu silnějšímu je potřeba používat hlavně tento druhý styl, s kterým se úzce pojí logika a chápání jistých věcí během souboje.
Nadeshiko no sato Tumblr_mdkcwu242H1rsdx8jo1_500
Sharingan jsem měl neustále aktivovaný, protože jsem nehodlal jsem nikoho podcenit, a vydal se pomalými krůčky směrem ke Senovi. Všiml jsem si jeho loutek, a tak jsem přirozeně začal přemýšlet nad strategií, která by byla přizpůsobena jeho schopnostem, které byly vepsány v Bingo knize. "Jinton, yoton, ranton, bakuton, jiton... pravděpodobně Chimera na jutsu, soudě podle popisu loutka nalevo. Pak tedy napravo musí být Sarutobi Sen, uživatel neomezené osmé brány Hachimonu." Pouze jistým očekáváním, u kterého každý doufal, že se nenaplní, bylo to, že se Sora no Senovi podařilo z mladého Sarutobiho udělat loutku. Toto se ukázalo býti pravdivé. Dvě loutky nepředstavitelné síly, jedinou možností by bylo eliminování loutkaře. Bylo zde však i něco víc. Vše má svou slabinu. A podle úhlu pohledu, kterým se na to díváme, ji vnímáme jako velkou nebo malou. Já měl její odhalení časově omezené, ale přes to jsem neklesal v naději.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Sep 05, 2014 4:10 pm

"Rozběhly se věci, které nedokáže nikdo zastavit. Boží záměr se naplní a všichni shinobi bude smeteni jako popel z tohoto světa. Není nikdo, kdo by byl hoden se s nimi o tom přít." Benjirovo jednání bylo hodné elitního anbu Konohagakure no sato. To mé však bylo hodné posla bohů, který nese pro všechny radostnou zvěst: "Zlo bude již brzy vyhlazeno!" Neviděl jsem Benjira, protože jsem byl slepý. Díky Torovi jsem však byl schopen vnímat jeho chakru, a to mi bohatě postačilo. Pravou rukou jsem mírně škubl do pravé strany, tedy se Sarutobiho loutka dala do pohybu. Mé prsty se pak začaly nepravidelně pohybovat, což dalo vzniknout dalším pohybům Sarutobiho.
Nadeshiko no sato Tumblr_mjjjq5bwE01s638w8o1_500
Začala okolo něj proudit chakra různých barev, nejčastěji se však střídala zelená s modrou. Oč jsem se pokoušel, bylo nad míru jasné. Co však měl Uchíha v plánu zůstávalo tajností. Nejspíš to ani On sám nevěděl. Možná na to právě teď hodlal přijít. Neměl ale příliš času na rozmyšlenou. Loutka s ještě nestabilní barvou chakry se okamžitě proti němu rozběhla. Její rychlost nebyla obyčejná, což Benjiro měl příležitost vyzkoušet na vlastní kůži. Sám určitě věděl, o co se jedná. Nebyl však schopen určit závažnost ohrožení, a to kvůli nestabilní barvě chakry. Hachimon měl osm stupňů, které bylo možné rozlišit barvami chakry, která ho obklopovala. V momentální chvíli bylo možné usoudit pouze to, že loutka ještě není ustálená na jakési úrovni. Zda-li to je pro Benjira dobře, a nebo zle možná brzy zjistíme.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Sep 05, 2014 7:21 pm

Času na přemýšlení mi ubývalo. Přemýšlet za chodu pro mě těžké nebylo. To že mi čas ubýval, bylo myšleno kvůli intenzitě zapojení loutek nepřítele. Velmi dobře jsem si byl vědom toho, že jakmile se zapojí i druhá loutka, budu odkázán pouze na defenzivu, z které zaútočit je takřka nemožné. Kdyby zde byla loutka jenom Tory a nebo Sarutobiho, nebylo by to tak zlé, ale takto to bylo teoreticky tři na jednoho. Nacházel jsem se v nevýhodě, což jsem musel v jak nejkratším čase změnit. Bylo nutné si vybavit čím jak nejvíc informací o loutkaři samotném. Bingo kniha k tomuto poskytovala informace ne k zahození. "Loutkař se nepohybuje podle svých smyslů." Vzpomenul jsem si pravděpodobně na nejdůležitější informaci ze zveřejněného spisu Senových schopností. Naznačovalo to, že loutkař musí být senzibil, a nebo k tomuto jaksi používá své loutky. Nešlo o ověřené informace, takže přišla ta pravá chvíle si je ověřit. Rozhodl jsem se začít u základních, nejvíce primitivních domněnek, a těmi bylo podezření na senzibilské schopnosti loutky nebo loutkaře. Na tomhle příliš nezáleželo. Jest-li zaútočím na loutkaře chladnou zbraní, neměl by se jich v tom případě všimnout. K ověření tohoto jsem se nerozhodl zaútočit pouze na loutkaře, a však zaútočil jsem i na všechny jeho loutky. Mělo by to pro ně platit stejně, jak pro loutkaře.
Nadeshiko no sato Tumblr_m4j9w4E04r1r7bmo8o1_500
Zpod pláště jsem vytáhl čtyři kunaie. Sarutobi byl již u mne, a jeho rychlost leda co komplikovala. Vzhledem k aktivaci Sarutobiho Hachimonu jsem usoudil, že se nejedná o jakousi konkrétní jeho úroveň, ale že Sora no Sen se ještě pořád snaží techniku aktivovat. Očividně neměl příliš možností se se Sarutobim, ve stavu loutky, seznámit blíže na bojišti, a proto mu dělalo problémy lépe zaútočit. Nejedná se však o nějakou stálou výhodu. Čím dřív si Sen zvykne na Sarutobiho, tím dřív začne teprve opravdový boj. Vyskočil jsem do povětří, a jednal dřív než by bylo pozdě. Jeden kunai letěl směrem na Sora no Sena, druhý na Tora Vizslu a třetí na Sarutobiho. Čtvrtý jsem si ponechal v ruce. Má technika házení kunaiů byla vskutku rychlá, jenže to ještě neznamenalo, že dostatečně rychlá na to, aby jsem hodil všechny tři kunaie dřív než se Sarutobi dostane do mé těsné blízkosti.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Sep 05, 2014 8:30 pm

Benjiro měl v rychlosti prozatím navrch. Sarutobi byl těsně s úrovni rychlosti za ním. Bylo to opravdu způsobené ještě neplnou technikou Hachimonu. Mohlo se v tom však krýt něco dalšího? Příliš času jsem opět Benjirovi na rozmyšlenou nedal. I když se mu podařilo úspěšně hodit kunaie a zranit všechny tři cíle, nepolepšil si tím příliš. Upozornil mne však na to, že souboj na blízko je pro mne v současném stavu velmi nebezpečný. Odhalil mé slabé místo v tak krátkém čase. Nedělal hanbu svému klanu. Jenže tohle vše nic neznamenalo. Pouze upozornil svého kata na to, aby si dával pozor pi stínání jeho hlavy. Setnutá bude však tak či onak. Benjiro mne kunaiem zasáhl do ramene, v důsledku čeho jsem automaticky byl nucen přerušit Chakura no Ito a obě loutky spadly bezvládně na zem. Sarutobi v Benjirově blízkosti a Tor v blízkosti mé. Každá loutka při tom byla trochu poškozena Benjirovým kunaiem, který je zasáhl. Dřív než stačil této chvíle využít jsem chakrové nitě napojil na Torovo tělo rukou, kterou jsem měl v pořádku, a jednal. Nebyla to zdlouhavá záležitost. Právě naopak.
Nadeshiko no sato Tumblr_mwdd2ugz6r1sofonzo1_500
Bylo na čase sáhnout pro ověřené schopnosti. S Torem jsem měl absolvovaných něco kolem dvanácti měsíců praxe, což na jeho ovládání bylo možné téměř okamžitě poznat. Plošné, silné techniky, kterými jsem nejednou přetvořil okolní krajinu. Tento souboj šel pořád víc vidět z po vzdálí. Možná neunikne něčí pozornosti a budeme moci přivítat dalšího účastníka. Nebyl v rozdíl v tom, zda-li dneska padne Benjiro a někdo a nebo pouze Benjiro. Útočil jsem i na svou loutku Sarutobiho. I když ji to nepochybně způsobí vážná zranění, její funkci to nijak neovlivní. A proč pak? To Benjiro, pokud to sám neví, brzy zjistí.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Sep 06, 2014 6:35 pm

Senzibilské schopnosti byly potvrzeny úspěšným zasáhnutím každého cíle. Nyní nastala chvíle zjistit, proč tomu tak je. Tato výhoda se může ukázat i nevýhodou. Všechno má totiž dva a více tváří. Podle úhlu pohledu, jakým danou věc pozorujeme, ji pak vidíme jako špatnou a nebo dobrou. Mnoho logických vysvětlení na to, proč se loutkař řídí pouze senzibilskými schopnostmi, není. První co mi přišlo na mysl bylo, že v tom případě musí být slepý. Druhé mne napadlo jakékoli jiné postižení, které může zapříčinit opožděné vnímání kterýmkoli smyslem. Ať už to bylo cokoli, bylo neměnné to, že nereaguje na shurikeny a další chladné zbraně. Určitě se proti tomu řádně opevní, a nebude se vystavovat možným rizikům. Sora no Sen se sice považoval za velkého fanatika a snažil se tak i působit, ale nebyl to fanatik, jenž by poprosil bohy o obranu, a pak už se nebránil. Pokud by byl, již dávno bych se o tom přesvědčil. Takoví lidé reagují na jisté situace specificky. Jako příklad z minulosti nám může posloužit Hidan, člen Akatsuki.
Nadeshiko no sato Tumblr_mqxsxrmmBl1rxid5zo1_500
Sora no Sen navzdory svým zraněním okamžitě jednal. Věděl jsem o obřích, plošných a nebezpečných útocích, ale je něco jiného, když to zažijete na vlastní kůži. Nebyla jiná možnost než-li obrana, alespoň u takového to jutsu. Bylo mnoho způsobů, jakými jsem se mohl bránit, což nijak neulehčovalo vybírání. Mou konečnou volbou se stala technika, jenž sebou nese nejmenší rizika. Nepoužil jsem ji však rád. Gobiho jsem chtěl navrátit na tu správnou cestu, když sešel na cestu chaosu. Nechtěl jsem ho využívat jako zbraň. Byl to pověřený legendárním senninem strážce míru tohoto světa. Nikoli stroj k rozsévání válek a utrpení. Pokud však znamená mír mít větší klacek než ten druhý, a tím jej zastrašovat, jak dlouho obstojí? Každý je pověřený k něčemu jinému. Jeden aby zachoval mír na Zemi. Druhý aby se staral o nemocné a těšil ztrápené. Někdo zase přijal roli služebníka. Oddaný služebník při vykonávání rozkazu si nevybírá provedení, ale přijímá všechno potřebné ke splnění příkazu. Proto jsem při vyvolání Gobiho ani chvíli neváhal. "Neměj mi to za zlé. Opět Tě použiji k jiným záměrům než-li k těm k němž si byl stvořen." Jakmile Kokuo byl přivolán, vznikla obrovská chakrová vlna, která směřovala proti Torově technice. Bijuu při svém řádění vypouštějí ze svého těla hromady chakry, které jsou schopny napáchat nepředstavitelné škody. Nyní se jednalo o tentýž případ.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Mon Sep 08, 2014 4:00 pm

Gobiho chakra splnila svůj účel a úspěšně negovala Torovu techniku. Cítit takovou chakru, hrůzu a moc bylo vskutku vzrušující. Tohle mě utvrdilo v tom, že tohle zlo musí být zničeno. Zničím Uchíhu společně s ocasým démonem. Tito démoni byli na vrchních místech seznamu smrti, podle kterého jsme se řídil, jak Já, tak i Hakuei. "Nezklamu... tím si můžete být jisti." Nastala chvilka, kdy jsem v myšlenkách ujistil bohy, že tuto práci svěřili správné osobě. Oni to však sami nejlépe věděli. Jinak by mě nevybrali z řad tisíců. Techniky se negovaly a nastala chvíle nečinnosti a čekání na další útoky, jak mé tak i Benjira. Tohle jsem využil a chakrové vlákna během okamžiku zpátky připojil ke Sarutobimu, kterého jsem rázem v mžiku oka přesunul k sobě. Tu se jeho rány začaly zacelovat a On se stával opět boje schopný.
Nadeshiko no sato Tumblr_n7rw63av5p1sz6ufao1_500
Tora jsem však v nečinnosti nenechal. Jakmile jsem Sarutobiho přemístil na místo ke mne, Tor měl již vše potřebné připraveno k útoku. Z jeho rukávu na nepřítele se vyřítilo ohromné množství Sakinu, zlatého písku. Nebylo to ale vše. Taktéž Tor zvládl přeměnit již okolo sebe část hlíny na Sakin, a tu taky použil. Za života to byl pozoruhodný shinobi, to se nezměnilo ani po jeho smrti.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Sep 14, 2014 5:31 pm

Usmál jsem se, když jsem spatřil vlnu zlatého písku, jenž se na mě řítila z úmyslem mě zabít. Nebyl jsem nikým praštěným, a proto jsem se neusmál kvůli nepřátelské technice, a však kvůli tomu, protože mi došlo, že Kokuo používat k takovýmto účelům nemusím. Aspoň ne v takovém měřítku, v jakém jsem plánoval. Géniové bývají často většinou nepochopení, ale nesmíme si je plést z blázny. O tom kým jsem Já se brzy přesvědčíme. Ať už blázen či génius nehodlal jsem dál pokračovat v dosavadní taktice boje. Dokonce jsem plánoval Kokua v této bitvě uvolnit a ať se sám rozhodne. Pak by možná mohl být skutečně volný. Mohl by najít místo, kde bude konečně doma a nic mu nebude hrozit. Takhle by ale nezůstal dlouho, a jiní by ho chtěli využít ke svým vlastním touhám. Život je pro něj těžký, což si málo kdo uvědomuje.
Nadeshiko no sato Tumblr_mg0q9aMqXG1r3sabqo1_500
"Kokuo, dnes nebude prolita pouze Tvá krev. Jsme v tom společně, ať už proti nebo v souladu s naší vůlí. Jsme tady a oba budeme trpět." S touto myšlenkou jsem se rozběhl proti vlně zlatého písku, chrlíc před sebe oheň. Nehodlal jsem techniku něčím takovým prorazit, ale chtěl jsem zlatý písek roztopit, a pak nechat stydnout, aby byl pro Tora nevyužitelný. Ovšem sakinu zde bylo mnoho. A tato technika nezvládne roztopit zcela určitě všechen zlatý písek, ale mě postačilo pouze pár prvních vrstev. Technika goukakyuu je silná podle toho, kolik chakry do ní vložíte. I když se jedná o rank C, v šikovných rukou může být velmi užitečná. Já jsem hodlal využít i všechnu chakru k tomu, abych naplnil svůj plán.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Takeru Kana Wed Sep 24, 2014 11:41 am

Výbuchy jsem slyšel už z dálky, zastavil jsem se mezi stromy a kontroloval svou chakru, spoléhal jsem na to že i kdyby byl protivník senzibil nebude si nás teď všímat dokud máme dostatečný rozestup a nic nepodnikáme. ''Náš soupeř je bezpochyby loutkař, taijutsu bude jistě jeho slabou stránkou. Navíc máme moment překvapení, můžeme za něj zaútočit zezadu dokud ho Benjiro zaměstnává.'' Řekl jsem potichu a sledoval Kisukeho. Usoudil jsem že není moc hovorný a přátelský typ, nebo to prozatím vše skrýval. ''No každopádně jsme tři na jednoho a jelikož ještě plně neznám jeho techniky, přesněji řečeno techniky jeho loutek, nemohu vymyslet pořádný plán. Zaútočím první tak aby si mě všimnul a připojím se k Benjirovi, vysvětlím mu že jsme spojenci aby na nás nezaútočil. Bylo by dobré kdyby ses co nejlépe skrýval aby tě nevycítil a poté, až bude zaměstnán mnou a Benjirem zaútočil bys co možná nejsilnější plošnou technikou na něj, samozřejmě zezadu. Pochybuji že tam má nastavené nějaké pasti a pokud je loutkař, bude se plně sostředit na na mě s Benjirem a jeho záda zůstanou odkryta. Plošný útok bude nejlepší, zněmožní mu to rychlý úprk.'' Řekl jsem a očekával jeho reakci, přičemž jsem si vzal do ruky čtyři kunaie s výbušnými lístky.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Sep 27, 2014 6:33 pm

Jeho plán se mi líbil, měl pravdu. Co se mi však nelíbilo to jak mě s jeho plánem obeznámil... jako by mi chtěl rozkazovat. No nechal sem to být, podle mého cítění to jako rozkaz nemyslel. "Dobře." Řekl jsem na náznak souhlasu a v lesíku se pohyboval dál tiše a mrštně jako predátor na lovu. Když jsem se dostal v lesíku za jeho záda mířil jsem blíže až jsem byl na dohled, zůstaval jsem však stále skrytý a čekal na možnost překvapivého útoku. Po cestě do jeho zad jsem měl dost času přemýšlet a mých příštích krocích, takže už jsem měl jasno kterou techniku a jak použít aby byla co nejvíce efektivní a v našem souboji pomohla.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Sep 27, 2014 7:02 pm

Ve chvíli, kdy Benjiro podnikl svůj takřka sebevražedný útok, se do boje přidali další. Vskutku jsem měl, co dělat, abych stíhal vnímat Benjirovi a Gobiho pohyby, ale neznamenalo to, že nejsem schopný vnímat i jiné lidi. Konkrétně Já sám o sobě ne, ale za pomocí loutky Tora Vizsly, jehož senzibilské schopnosti byly na nepředstavitelné úrovni, ale na klan Uzumaki pořád neměly. Nukenin mého ranku je vždy ostražitý. Spíše abych to lépe popsal, mého postavení. Byl jsem v tomto světě považován za jednoho z největších predátorů, ale k tomu, abych mohl s největší efektivitou lovit své cíle, jsem potřeboval vždy mít naprostý přehled o okolí. Navíc dva členové Sabisu neuměli potlačovat chakru na úrovni senzibilka, a tak se stalo, že jim překvapivý útok nevyšel. To oni ještě ale nemají, jak zjistit. Prozatím totiž nezaútočili, a Já jsem jednal tak neutrálně. Techniku, jenž jsem použil, by bylo adekvátní použít i pouze v boji proti Benjirovi, ale taky proti přesile. Nebyla to zase ale až taková přesila. V podstatě to byl souboj třech na tří s bijuu za zády.

Tor Vizlsa svými rukami udeřil do země, a stalo se něco, co ani Beniro nepředvídal. Vlna Sakinu doposud mířila přímo proti němu. Tu najednou však začala tryskat ze země, čím přetvářela okolní krajinu v pouští zlatého písku. Bylo to dosti intenzivní, a hlavně to pokrylo obrovskou plochu, která zahrnovala také Takera a Kisukeho. Tryskající vlny sakinu nejen vážně ohrozily Benjira, Takera a Kisukeho, ale také perfektně skryly přítomnost mou a mých loutek. Sharingan je schopný vnímat chakru, ne hledět skrze věci jako byakugan, a proto ani sharingan Kisukemu a Benjirovi v mém hledání nemohl pomoci. Chakru viděli všude.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Sep 27, 2014 7:17 pm

Krok nepřítele byl zaskakující a z docela pádných důvodu mě přinutil pozměnit můj bitevní plán. Nebyl jsem tvrdohlavý mezek, který by padl při první komplikovanější pro něj situaci. Rozhodl jsem se vydat na ústup. Bylo to o vlásek. Nebýt Kokua tímto by mě nepřítel přinutil použít mangekyou sharingan, ke kterému jsem se uchyloval nerad, a to nejen proto protože s nim možná i byla jaksi spojena nemoc, která mě sužovala a zaručovala mi dle lékaře jistou smrt do několika let. Kouka jsem použil k tomu, že svými ocasy přede mě udeřil, čím zabránil dalšímu postupu sakinové vlny, která se na mě řítila. Dále zůstávalo na mne se vyhnout z ničeho nic tryskajícímu sakinu ze země. V minulosti ještě před přezdívkou, kterou jsem dostal od bitvy na hranicích Země Větru, mi říkávali Shunshin no Benjiro. Shunshin jsem nepoužíval na druhořadé úrovni, ale i přes to mi úspěch jen on zaručit nemohl. Dále to byl sharingan, kterým jsem detekoval každý pohyb sakinu. Země se pro mě stála nebezpečnou zonou, a proto jsem se uchýlil za pomocí shunshinu na Kokuův hřbet. Následně s nim vyskočil do povětří. Bylo to z toho důvodu, protože jsem si uvědomil, že jinak než z povětří nemám ani 25% pravděpodobnost nepřítele zahlédnout a podniknout proti němu útok. Z hůry všechno přeci jen vidíte jinak.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 29, 2014 6:43 pm

Po chvilce co Kisuke zmizel, začal všude kolem ze země a ze stran tryskat zlatý písek. Takže on, nebo jeho loutka je senzibil... Všiml si nás i přes to že jsem co nejvíce zakrýval svou přítomnost, jak potlačováních chakry tak i opatrnými pohyby. Naštěstí jsem měl velmi dobré reakce a shunshinem jsem se několikrát přesunul co nejdál od té 'pohromy'. I když to udělal na dost velké ploše, já a Kisuke jsme od nich byli docela dost daleko tudíž jsem se dostal na okraj té nově vytvořené 'pouště'. Schoval jsem se na vršku jednoho ze stromů, který v tento moment tu poušť lemoval. Dával jsem si záležet abych co nejvíc potlačil svou chakru a bez jediného pohybu sledoval zlatý povrch, nic mi nemohlo v tento moment uniknout, alespoň jsem v to doufal. Vytvořil jsem jednoduché pečetě a přesunul se o pár stromů dál, přičemž jsem znovu zaujmul co nejlepší možné postavení. Doufám že to Kisuke přežil, přece jen vyrazil jejich směrem před nějakým časem.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru