Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takigakure no Sato

+3
Totsuki
Akio
Hitomi Yamada
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Takigakure no Sato Empty Takigakure no Sato

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 29, 2013 2:05 pm

Takigakure no Sato 96en
Takigakure no Sato Gr4c
Vodopád je orientační bod, podle kterého jednoznačně trefíte do Takigakure.
Do Takigakure nemusíte šplhat, jelikož se nachází na skále, ale stačí najít jeskyni, díky které se dostane přímí do vesnice. Konec této jeskyně tvoří zároveň bránu vesnice, kde hlídají stráže. Budova Takikageho se nachází uprostřed vesnice. To najdete lehce dle obrovského stromu uprostřed vesnice.
V Takigakure také teče takzvaný Hrdinský pramen, který je produkován jednou za sto let. Když se ho někdo napije, desetinásobně se mu zvýší chakra.
Takikage je příjemný starší muž. V této vesnici se post dědí z generace na generaci. Ichidaime Takikage byl Kobuki, Nidaime Takikage Shibuki, Sandaime Takikage Nobuki, Yondaime Takikage Nanami, Godaime Takikage Haji, který je zároveň nynějším Takikagem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 2:25 pm

Letěli jsme skrytí na obloze a už z dálky byl vidět ten bájný vodopád Takigakure no Sato. Četl jsem o tom kdysi dávno, ale nikdy jsem to neviděl. Z vrcha to vypadalo úžasně. Otočil jsem se na Totsukiho "Budeme přistávat, držte se!" zlověstně jsem se ušklíbl a Soře jsem dal dvojitým poplácáním signál. Skoro střemhlav jsme sletěli až k vstupu do té jeskyně, kterým se jde do vesnice a těsně nad zemí jsme to obrátili. Až mi s toho bylo trošku šoufl, neuvědomil jsem si že ještě pořád mám něco málo v krvy. Ale nedal jsem to najevo, přece jen to byl můj nápad.
Seskočili jsme "Díky Sora-chan, zatím si můžeš odpočinout" zmizela a my jsme se vydali rovnou jeskyní do kopce až nahoru kde stáli stráže. Kouknul jsem se na Totsukiho a čekal jsem že promluví.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 5:31 pm

Celkem jsem si cestu užíval. Byla klidná a krásná, tak jak to mám rád. Vánek mi lehce vlál ve vlasech a já byl spokojen. Jeho upozornění jsem nečekal a málem mi uletěl klobouk. Teda spíše já celý. Přistání se mi oproti letu vůbec nezamlouvalo. Když jsme přistáli, bylo mi nějak šoufl. Když jsem se trochu vydýchal, vydali jsme se tou jeskyní.
Konečně jsme tam dorazili. Ukázal jsem strážům svůj dopis a oni nás pustili do vesnice. Zamířil jsem přímo k budově Takikageho. Vešli jsme dovnitř a já zaklepal na dveře od jeho kanceláře. Dál už jsem pak jenom čekal na pokyn ke vstupu.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 29, 2013 6:02 pm

Seděl jsem ve své pracovně a docela se začínal nudit. Poslední dobou tu byl větší a větší klid, ani nikdo nechtěl misi. Sice to bylo fajn, ale tak stejně, nudu nikdo nemá rád, no ne?
Naštěstí mou spásou bylo zaklepání na dveře. Usmál jsem se, narovnal jsem se, vzal jsem si do ruce razítko a dělal, že razítkuji papíry. Jen tak mimochodem jsem zavolal, že můžou vstoupit. Těšil jsem se ale, kdo konečně vstoupí.
Takigakure no Sato Q9ns
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 6:09 pm

Na pokyn jsem vstoupil do místnosti a mírně se uklonil. "Dobrý den Takigake-sama. Posílá mě za vámi Mizukage-sama s prosbou. Více už si přečtete v dopisu, který mi pro vás poslala." řekl jsem a dal mu ten dopis. Podíval jsem se na Akia, zda-li je pořád se mnou. Nemohl jsem dopustit aby se ztratil, jinak by mě Mizukage nejspíš zabila.
Pro Takigakeho:
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 6:19 pm

Pomalu jsme procházeli tou vesnicí, byla úžasná. Všude pěkná příroda, málo lidí. Tady by se mi líbilo. Trochu jsem přemítal nad tím že bych mohl doručovat dopisy častěji, prohlédnu si cizí země a dostanu za to zaplaceno. Pak se musím Mizukage zeptat jestli ze mě neudělá něco jako pošťáka. V duchu jsem se zasmál. Když v tom aniž bych si to uvědomil jsme stáli před Takigakem a já doumal nad blbostma. Rychle jsem to napravil s uklonil se "Zdravím Takigake-sama" přátelsky jsem se usmál.

(Není to Takikage?)
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 29, 2013 6:57 pm

Takigakure no Sato Q9ns Do kanceláře vešli dva muži. Chovali se slušně, za to jsem byl rád. Kývnutím hlavy jsem je pozdravil. Takže Kirigakure? Zajímavé. Přečetl jsem si zprávu od Mizukage. Nejprve jsem se zamračil, pak jsem se ušklíbnul.
,,Takže Mizukage je novou jinchuuriki pro Nanabiho?" uchechtl jsem se. Pak jsem odkudsi vyhrabal staré dokumenty.
,,Když tahle trocha Mizukage pomůže..." podal jsem Totsukimu složku se starými dokumenty.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 7:36 pm

Sledoval jsem Takikageho. Při jeho otázce jsem kývnul. Pak mi podal dokumenty. Převzal jsem je a poděkoval: "Arigatou, Takikage-sama. Mohl bych vás ještě o něco poprosit?" zeptal jsem se ho a opět zkontroloval Akia.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 29, 2013 8:12 pm

Takigakure no Sato Q9ns Pozvedl jsem pravé obočí a pousmál se. Měl jsem radost, že tu někdo je, zároveň mě těšilo jejich slušné chování. Prostě suprový den.
,,Záleží na tom, o co půjde." založil jsem si ruce na hrudi a opřel se ve svém křesle, čímž jsem mohl sledovat oba dva najednou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 9:40 pm

Chvíli jsem přemýšlel jak to říct. "No, víte, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi nepůjčil svitek s technikou která se nazývá Takigakure-Ryū: Mizukiri no Yaiba. Rád bych se ji naučil, pokud by vám to nědělalo potíže." řekl jsem co nejslušněji sem mohl. Takikage byl celkem sympatický člověk.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Akio Fri Aug 30, 2013 4:41 pm

Jen tak stojím a pozoruju jak Totsuki vyřizuje a trochu se mi zamotala hlava až jsem zavrávoral. Takže Totsuki chce techniky jiných vesnic, to je docela opovážlivé. Ale tohle je malá vesnice, tak nevím. Pořád se na mě otáčí jako kdybych dělal problémy. Trochu jsem se zamyslel nad tím v jakým světle mě vlastně může vidět. Vzpomněl jsem si jak mě našel v největší kocovině mýho života a pak mě potkával jen v baru. V duchu jsem se uchechtl, ale moje hihňání vyšlo i ven. Jestli si toho všimli, možná se to v tu chvíli fakt nehodilo. Tak jsem to zamaskoval hezkým úsměvem.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Sun Sep 01, 2013 7:57 pm

Takigakure no Sato Q9ns ,,Hmm, takchceš techniku?" zopakoval, jako kdybych jeho prosbě nerozuměl. Všiml jsem si, jak ten jeho kolega zavrávoral.
,,Je vám, dobře, mladý muži?" zeptal jsem se ho starostlivě. Když se ale tak hezky usmál, nechal jsem to být.
,,No..." začal jsem a nedokončil to. ,,Jelikož jste se chovali fakt slušně a já se konečně na chvíli nenudil, můžu tuto techniku postrádat." usmál jsem se a prohrabal se navíc ještě nějakými technikami, než jsem našel tu požadovanou. Pak jsem mu ji podal. Taky mě totiž napadlo, že když k nim budu vstřícný, tak by to mohl ucelit vztahy mezi Kirigakure a Takigakure. Sice jsme spolu nikdy problém neměli, ale tohle bude ještě lepší.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Akio Sun Sep 01, 2013 9:35 pm

Takikage vypadal jako fajn chlap. Dostali jsme od něj informace které jsme potřebovali a bez problému nám dal i techniku typickou jen pro jejich vesnici. Vypadá to že naše mise je splněna. Totsuki si vzal jeho techniku a dokumenty a schoval si je někde v pase."Arigato, Takikage-sama a nashledanou,.." oba jsme poděkovali za ochotu a pomalu odešli. A stejně jako jsem přišel tak jsem i odešel, s nepatrným úsměvem. Klidným krokem jsme se vydali na odchod z Takigakure. Když jsme vyšly z budovy Takikageho, letmo jsem se ohlédl nad tou krásou. Mířili jsme přímo k jeskyni, která vede ven z vesnice, aniž by nám stráže odporovali. Když jsem na konci jeskyně, respektive tunelu uviděl světlo. Vyvolal jsem Soru a odletěli jsme zpět do Kirigakure no Sato.
// Společný přesun //
pozn. Sorry že jsem přeskočil 1-2 posty, ale potřebuju tu misi rychle dokončit kvůli škole a nevím jak tady budu. A stejně je to tu věčnost.^,^
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Totsuki Mon Sep 02, 2013 5:57 pm

Hluboko se ukloním. Byl jsem mu za tu ochotu moc vděčný. "Tisickrát arigatou, Takikage-sama." poděkoval jsem mu mnohokrát a vzal si techniku. "Myslím že je to vše co jsme od vás žádali. Prozatím se mějte a doufám že se ještě někdy setkáme." rozloučil jsem se a pomalu vyšel z místnosti.
Chtěl jsem si zpáteční cestu vychutnat, ale Akio měl zřejmě naspěch tak jsme museli trochu přidat. Let zpět se mi opět líbil, ale přistávání ne.
/přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Jun 01, 2014 6:50 pm

Nedaleko Takigakure no Sato se ocitla postava. Na pohled nepříjemná, popálené maso, rozbité brnění, které splynulo s kůží. Postava vydávala pořád jakési nepříjemné zvuky, kterými se snažila mluvit. Tohle ji však jaksi nešlo. Měla spálená ústa, spálený zrak, ale navzdory jejímu poškození uší dokázala slyšet. K orientaci využívala svou loutku, která měla senzibilské schopnosti, a tak kráčela před ní. Její senzibilské schopnosti ji nemohli však pomoct lokalizovat strom, útes, bažinu, jednoduše vše s čím se potkáte ve světě, a tak se co nějakou tu dobu stalo, že postava do něčeho narazila, což nebyla právě příjemná nebolestivá záležitost. V tuto chvíli nebyla naštvaná, neboť věděla proč ji postihl takový to osud a děkovala za něj všem bohům. Síla, kterou nyní nabyla, byla příliš obrovská, a tak postava musela bohům zaplatit daň. Na oplátku za novou nabylou sílu, musela dát část sebe. Bylo nutné, aby se u něj zachovala jistá rovnováha. Pro posla vůle bohů toto bylo nezbytné. Pokud by nabyl tuto sílu, a o nic nepřišel, hrozil by fakt, že tajuplná posava sejde s cesty, kterou měla kráčet k nápravě lidstva. Toto byl i důvod, proč postava i na vzdory nesmírnému utrpení, se nevzdala a kráčela dál. Věděla že její cesta zde ještě neskončila, takže se neobávala své smrti, protože věděla, že nenastane...
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Hakuei Sun Jun 01, 2014 7:28 pm


Okolie Takigakure bolo ako obvykle ničím nerušené. Stmievalo sa. Nemilosrdný čas dvíhal oponu noci, symfóniu farieb nahrádza tma a jediné prítomné zvuky má na svedomí neďaleký vodopád. Sora no Sen dorazil až k studenej rieke, ktorá mu skrížila cestu. Musel si toho byť vedomý, pretože voda v nej vzhľadom na okolitý pokoj pomerne výrazne hukotala, bila o brehy a jej mrazivý dych nepretržito šľahal do mužovej zranenej tváre. Za normálnych okolností by ju s najvyššou pravdepodobnosťou skrátka prekročil, ale bola to práve jeho bábka so senzibilskými schopnosťami, ktorá ho upozornila na príchod niekoľkých neznámych osôb...

"Ospravedlňte náš neskorý príchod," prihovorila sa k Sora no Senovi jediná prítomná žena, sprevádzaná mužom v maske a mŕtvolne pôsobiacim chlapcom s dlhými vlasmi. Za ich jediný spoločný znak sa dali považovať až po zem siahajúce biele plášte, ktoré však zranený nebeský pútnik pre jeho rozsiahle zranenia nemal ako spozorovať. I napriek tomu však najdominantnejšie pôsobiaca členka Hakuei poslala chlapca čo najbližšie k nemu. Ten ale postupoval veľmi opatrne a s výraznou dávkou rešpektu, uisťujúc sa, že ho Sora no Sen pre prípadné nedorozumenie nepripraví o život skôr, než mu vôbec bude schopný pomôcť. Nevydal ale žiadnu známku emócií.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Jun 01, 2014 7:50 pm

Jakmile na Sora no Sena promluvila zmíněná NPC Hakuei žena, automaticky vytáhl druhý svitek a přivolal svou druhou loutku. Nehodlal se kýmkoli překvapit, protože si byl vědom, že bohové mu do cesty mohou přivést další zkoušku, a On si dovolit selhání nemůže! Okamžitě však neútočil, ale zaposlouchal se do jejích nádechů a výdechů. Bylo to zvláštní... jako by se mu nyní sluch zlepšil, když přišel o zrak. Možná to bylo způsobené právě tím, že se jeho další smysly snažili nahradit smysly ztracené. Své dvě loutky měl v pohotovosti do chvíle, kdy zaslechl jak postava, která se právě přibližovala, sebou vláčela svůj plášť, který byl jak se zdálo opravdu dlouhý. V životě loutkař přišel do činění s mnoha lidmi, kteří měli pláště, ale nyní měl pocit, jako by se od dané skupiny neměl čeho bát. I nyní neuběhla chvíle, kdy by se legendární Sora no Sen, nepokoušel nějak mluvit. Hodně věci by to ulehčilo, pravděpodobně by i nastálou situaci urychlilo. Tento svět byl zradný! Jeden nemoci věřit druhému. Co pak asi v tuto chvíli? Kdy loutkař neměl jediný důvod postavám věřit? Sora no Sen pochopil, že toto je další zkouška, kterou si musí projít, a taky pochopil, že nyní přišel čas tuto záležitost na chvíli svěřit do rukou bohům. Kajícně se v mysli k nim modlil, ať mu objasní jeho cestu v této chvíli. Po chvíli se mu vyčerpáním podlomili nohy, čím uvolnil chakrová vlákna, která ovládala loutky, a spadl do zadu do potůčku. Loutkař pochopil, že takto mu bohové sdělili, že tyto postavy, se o něj na požadovaný čas postarají. Nyní v důsledku bolesti, která byla způsobena zimnou vodou, obmývající jeho popálení, křičel s plných plic. "Gggaaahhh!!!" Neškubal však sebou. Byl si vědom totiž toho, že postavám bude muset umožnit se bez problémově dostat k jeho zohavenému tělu.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Hakuei Sun Jun 01, 2014 8:44 pm


Situácia, pred ktorú boli členovia Hakuei postavení, rozhodne prekračovala všetky ich fantázie. Nikdy by ich totiž nenapadlo, že ho uvidia v tak hroznom stave. Nie je však ani nutné dodávať, že nelenili a ihneď si navzájom rozdelili úlohy.
"Nemajte obavy, všetko bude v poriadku," ubezpečila Sora no Sena jediná prítomná žena, zatiaľ čo ho opatrne vyberala z chladného potôčika, položiac ho hneď vedľa pripravujúceho sa chlapca. Muž v maske vzhľadom na neschopnosť senzibilskej bábky pokračovať v plnení jej funkcie a sám kontroloval chakru v okolí, uisťujúc sa, že ich nikto nebude rušiť, pričom spomínaný chlapec nazbieral dostatok chakry na to, aby konečne zahájil proces liečenia. Bez váhania sa teda naklonil k Sora no Senovi, dal ruky k sebe, zhlboka sa nadýchol a začal.

Je nutné podotknúť, že práca, ktorú odvádzal, bola aj na pomery profesionálnych medikov veľmi pozoruhodná. Jednalo sa totiž o génia vo svojom obore, ktorého výnimočnosť si už pred hodnou dobou všimol jeden významný predstaviteľ ninja podsvetia. Túto činnosť preto vykonával už od svojho detstva, často sa starajúc o zranenia celej škály nukeninov a ich ochrancov. K Hakuei sa dostal úplnou náhodou, keď ho na jednej zo svojich výprav ušetril Tsuki no Sen a zbavil ho jeho nelichotivých spomienok. Ani napriek svojmu nadmernému talentu však v danom prostredí nedokázal vykonať nič viac, než Sora no Sena zbaviť popálenín a zmierniť fyzickú bolesť. Aj to sa ale ukázalo byť v danej chvíli postačujúce.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Jun 01, 2014 9:13 pm

Toto léčení nebylo nic lehkého, a proto nejen že nějakou tu dobu trvalo, ale bylo potřeba se na něm soustředit na 100%. Mladíkův talent, jeho tempo a důkladnost při hojení popálenin,  se ukázal být opravdu pozoruhodný. Na vzdory tomu léčení trvalo pár hodin. Poranění byla závažná. Někdy se tato situace zdála být i kritická, ale pokaždé mladík, z poslední době proslulé skupiny Hakuei, zvládl zakročit v čas, a tím zachráňit bez mocnému Sora no Senovi život. Za těchto podmínek se musel Sora no Sen spoléhat pouze na přímé lečení, bez žádných sedativ a podobných věcí, takže každou bolestivou část toho to léčení cíťil opravdu pořádně. Nyní už jako před tím nekřičel, ale pouze pozoroval průběh jeho léčení. Jeho obličej byl stéjně zohavený jako jeho tělo, ale nejhorším na tom bylo to, že i když bude schopen opět fungovat alespoň na 75% co před tím, ponese sebou do konce života slepotu a zohavenost. Tímto se však Sora no Sen netrápil, ale považoval to za poctu. Byl ochotný tohle nosit jako vyznamenání. Takto ho vyznamenali bohové! Každý kdo ho v životě zahlédne bez pláště, spatři, že tak jak trpěl On, bude trpět i mnoha dalších, a to pro to aby tento svět se konečně blížil míru. Činnost Sora no Sen, Tsuki no Sena a Hakuei tento svět již do nějaké míry poznamenala, ale nebylo to ničím v provnání s tím, co mělo přijít! Jakmile bylo léčení u konce, začalo pršet. Loutkař, znám pod jménem Sora no Sen, se pokoušel postavit na vlastní nohy. Pomoci, které mu nabídly postavy z Hakuei, odmítal. Potřeboval důkaz, že se je schopen na nohou udržet již sám. Bylo to nezbytné pro jeho další cestu, která bude nyní komplikovanější, když je oslepen. Nemohl se nechat nést.

Takigakure no Sato Tumblr_n2cn4vtEse1tsvdwpo1_500
Hrdě se narovnal a pokusil se promluvit. Pro šíření jeho zvěsti tomu to ztracenému lidu bylo nezbytné, aby mohl mluvit, a tak pevně veřil, že mu schopnost mluvit bude navrácena. "Hakuei? Je-li tomu tak, budu potřebovat plášť." Loutkař mohl slavit úspěch, protože se ukázalo, že léčením se mu navrátila schopnost komunikace. Jeho hlas ale nebyl jako před tím. Když mluvil připomínalo to hlas mnoha starců, když mluví svá poslední slova před svou smrtí. Znělo to spíše jako šepot, který souzněl s vánoucím větrem. Bylo obtížné loutkaře zaslechnout, ale ne nemožné. Postava si konečně po nějakém tom čase, spoměla na organizaci vytvořenou jeho společníkem, Tsuki no Senem, která měla sloužit k šíření Sora no Senovy ideologie i v nejzápadnějších končinách. Myšlenka na Tsuki no Sena mu připoměla jeho povinnost, a to že bude muset dodělat práci, kterou začal, a to zabít Nanadaime Hokageho. Sora no Sen měl příliš času na přemýšlení, jak by to udělal. Momentálně nebyl v nejslepším stavu, kdy by si mohl dovolit nakráčet před bránu Konohagakure no Sato a začít jednat. Musel využít svou lstivost.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 02, 2014 11:18 pm


Prítomní členovia Hakuei boli i napriek ich minimálnemu vyjadrovaniu emócií poctení, že sa mohli zapojiť do záchrany života muža, ktorý im bol navzdory jeho neprítomnosti vzorom. Princíp, na akom totiž fungovala ich myseľ a inštinkty, sa zdala byť v istom zmysle až neľudská. Nejednalo sa totiž ani tak o organizáciu uvedomelých jedincov s rovnakým cieľom, ako skôr zoskupenie bezduchých nasledovníkov a učencov. Na počudovanie však i napriek tomu, že za ich najvyššieho proroka bol odjakživa považovaný Sora no Sen, bol to práve spomínaný Tsuki no Sen, ktorý ich stvoril. Celé je to ale komplikovanejšie, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Hoci totiž obaja pútnici prahnú po tom istom cieli, v ich prístupe je možné vidieť mnohé rozdiely...

Už odjakživa je známe, že všade tam, kde dopadá slnko, musí nutne existovať aj tieň. Tieto zdanlivo vylučujúce sa javy tvoria vďaka vzájomnému dopĺňaniu sa nerozlučiteľných partnerov, pretože ako to vyplýva aj z prastarého učenia Yin a Yang, svetlo môže byť iba natoľko oslepujúce, aká čierna je temnota, ktorá ho sprevádza. Je to práve tento koncept, ktorý prekrásne vystihuje vzťah medzi dvomi pútnikmi - zatiaľ čo Sora no Sen je trpiteľ a sudca, ktorý ochotne znáša bolesť sveta a šíri ju medzi jej pôvodcov, nemilosrdne odstrániac každého, kto sa mu postaví do cesty, Tsuki no Sen zastáva rolu osloboditeľa, očistiac všetky prekliate duše od ich hriechov a vymaniac ich zo spárov spoločenských konvencií. Výsledkom sú práve spomínané prízraky bez minulosti, duchovia bez mena, biele tiene ich zašlých osobností - HAKUEI (白影). Nebola to teda organizácia v pravom slova zmysle. Všetci v nej totiž aj bez vydávania rozkazov pracovali ako jeden, pretože na svete nejestvovali rozmanitejšie osobnosti s tak mocným, ba priam až nespretrhateľným spojením. Budú to teda oni, ktorí pod vedením pútnikov pretvoria svet na svoj vlastný obraz. Ľudia sa konečne po všetkých tých rokoch zákernej snahy zhodiť jeden druhého a získať čo najväčšiu moc dočkajú vzájomného porozumenia - takýto vznešený bol ich nesebecký cieľ.

"Dovoľte nám, aby sme vás na vašej ceste odteraz mohli sprevádzať aj my," ozval sa z ničoho nič spoza Sora no Sena príchodiaci muž v čiernych okuliaroch, ktorý so sebou priniesol niekoľkých ďalších členov. Jeden z nich okamžite reagoval na požiadavku nebeského pútnika a prepožičal mu svoj vlastný plášť, zatiaľ čo mu pomerne mladé dievča v maske ponúklo možnosť skryť sa pod jej dáždnik. Bolo nad slnko jasnejšie, že nadišiel čas, aby starší členovia Hakuei opustili svojho stvoriteľa a poslúžili ich najvyššiemu prorokovi. Vďaka tomu ich odteraz bude mať k dispozícii i samotný Sora no Sen. Všetky tie zmeny, ktoré teda doposiaľ v ninja svete nastolili, nie sú ničím v porovnaní s tým, čo sa ešte len chystalo prísť po ich spojení...
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Jun 04, 2014 3:33 pm

Ačkoli Hakuei nabídli jednomu ze dvou poustevníku, kteří byli pověření očistěním toho to světa, výborný návrh, který by mohl leda co změnit, a v mnoha ohledech pomoc, musel jej Nebeský poustevník odmítnout. Toto prozatím nebyla jeho cesta. Bohové Sora no Senovi udělili ještě jeden úkol, před tím než se opět pustí do šíření jejich vůle, a tím bylo kontaktování nového spojence, který již utrpěl v tomto světě mnohá zranění, pocítil mnoho bolesti, a nyní jej sužuje nepředstavitelná nenávist. Nenávist vůči samému sobě, ale hlavně vůči lidem, kteří si říkají shinobi. Byl po tolika generací využíván, takže není ani divu, že nyní toho měl již dosti. Hakuei měli prozatím posloužit jinému účelu na straně Sora no Sena, který potřeboval lokalizovat aktuální polohu Nanadaime Hokageho. Bohové rozhodli, že postaví do cesty mladému Assasinovi ještě jeden problém, ve kterým se bude muset rozhodnout mezi svými city a povinnostmi. Ovšem tohle byl pouze začátek. Každým krokem, ať už úspešným nebo neúspěšným, jsme se blížili ke konci. Ke konci těchto temných dob! Již brzy spatříme světlo nových, lepších zítřku, ve kterých již nebude žádná chakra. Vrátíme se opět k původním stanoveným hodnotám! A to cestou bolesti a utrpení, neboť tak jak trpěl každý umírající skrze ruku shinobi, tak musí zemřít každý shinobi, který je v současné době považován za nadřazeného nad obyčejným člověkem, takže si myslí, že může do všeho styrkat svůj nos! Již brzy... brzy se to změní.

Takigakure no Sato Tumblr_n67fywyxSx1qk9powo1_500
"Nesdílíme společnou cestu, ale míříme ke společnému cíli. Tam kde se nyní vydám, nemůžu jít s nikym dalším, ale Vám bohové svěřili jiný úděl. Potřebuji, aby jste lokalizovali Nanadaime Hokageho a pozorovali jej do doby, kdy nedorazím. Zprávu kde se nachází smíte poslat po Tsuki no Senovi. Jenom on mě díky svému daru, bude moct najít." Promluvil tento záhadný poustevník opět děsivým hlasem, který při jeho poslechu působil tak, jak by mluvila nyní samotná smrt. Hlasy umírajících a trpících. Hlasy těch, kteří stojí této jediné správné idelogii v cestě. Nabídka madé kunoichi z Hakuei byla sice slušná a očekávaná, ale i přes to ji musel poustevník odmítnout. "Musím kráčet cestou, kterou mi svěřili bohové, a příjmat ji. Nepříjmam nic, co by mi sami neřekli, ať příjmu. Neboť vše co činím, nečiním ze své vůle, ale z vůle těch, kteří mě poslali." S těmito slovy se zahadný poustevník, který byl opět oděn v černém plášti, vydal na cestu. Nebylo důležitým, že neviděl... nechá se totiž provázet vůli bohů v tomto světě. Kdysi když ještě viděl, musel se na jejich vůli tak též spoléhat, ale současně i viděl mnoha pokušení, které pochází z chakrového ovoce. Jeho aktuální stav mu tyto pokušení odpíral, a tak se poustevník mohl soustředit pouze na svou cestu...
Přesun Sora no Sen a Hakuei 
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Akuma Saito Wed May 13, 2015 2:49 pm

Akuma Saito


Došel jsem na konec své cesty za svojí vysněnou zbraní. Jediné, co mi bylo známé byl fakt, že mám jít za šumem vodopádů a poté hledat jeskyni. Byla to sice sázka, jestli trefím ten správný vodopád a jeskyni, ale vyšlo mi to! Hned jak jsem dorazil jsem ucítil, že toto bude to správné místo. Vstupní jeskyně se nacházela hned vedle vodopádu a už tam byli vidět světla u brány a strážci, kteří ze mě nespustili zrak již od spatření mé osoby.
Nijak jsem se neukvapoval ani nesahal po zbraních. Nebyli jsme spolu ve válce a já nepřišel z žádných špatných důvodů. Šel jsem si jen pro zbraň.
Pomalu jsem došel ke vchodu do jeskyně, když v tom jsem se ocitl v obklíčení Takigakure no Shinobi, očividně byli připraveni mě na místě zabít, pokud se neprokážu a neřeknu důvod návštěvy. Bylo jich tu ale až přehnaně moc, co se tedy stalo? Určitě měli dobrý důvod, proč sem dali na stráž tolik jednotek. Ať tak nebo tak, dal jsem ruce za hlavu, aby bylo jasné, že jsem nepřišel bojovat. Pravdou však je, že takto jsem měl blíže ke své kataně...
Jsem člen ANBU jednotek Kirigakure no Sato, pracovní číslo/jméno devět. Důvodem mé návštěvy je vyřízení objednávky. U vašich mistrovských kovářů... Řeknu jim rovnou. nevypadají nějak přesvědčeně. A už vůbec nespustili zbraně. O to víc jsem se bál, že mi něco hrozí. Ačkoliv jsem nebyl v plném zdraví, byl jsem odhodlán je zde všechny zabít, pokud mě napadnou. Nejspíše by se mi to nepovedlo, ale i tak bych se o to pokusil. Yin mě začal nabádat, abych se už do toho pustil. Opět začal provokovat a pro mě bylo těžké nezačít. Pod maskou jsem skrýval zkroucený výraz a jediné štěstí bylo, že jsem se dokázal už tak dobře držet.
Odstupte! Je čistý, beru si ho na triko... Řekl jeden muž vzadu. V tom se všichni rozestoupili a já jsem si mohl konečně všimnout, že se jedná o velitele strážců brány. Jen jsem si oddychl, protože v tu chvíli přestal Yin opět mluvit. Spustil jsem ruce podél svého těla a zcela jsem se narovnal. Prohlížel jsem si ho. Vypadal poměrně mladě, tak kolem dvaceti, třiceti. To je ještě stále relativně mladý člověk.
Poděkoval jsem mu a šel jsem směrem k němu... Chvíli jsem se s ním zasekl než jsem se od jeho slov odprostil a vydal jsem se do města. Díky němu jsem věděl o všech důležitých budovách pro hosty, jako je například hospoda, kde se mohu ubytovat, hlavní budova... ale hlavně kovárna. Nejlepší zbraně se dělali prý právě tady, ale kdo ví, co je na tom ve SKUTEČNOSTI pravdy.
Vyrazil jsem tedy do hospody, kde jsem sedl ke stolu, objednal si jídlo a vodu a zatímco jsem čekal na objednávku, poslouchal jsem drby lidí. Chtěl jsem vědět, co se tady stalo. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Wed May 13, 2015 7:37 pm


Saito mal nepochybne dosť veľké šťastie, že sa mu podarilo dostať do dediny navzdory tomu, že sa preukázateľne jednalo o cudzokrajného shinobiho. Vďačiť za to môže s najvyššou pravdepodobnosťou najmä skutočnosti, že to vedúci stráže brány videl ako príležitosť získať nejaké tie informácie o údajnom útoku na Kirigakure, o ktorom chýry sa rozniesli dokonca už i sem. Sotva sa Akuma vzdialil, poslal za ním jedného zo svojich spoločníkov, aby naňho dohliadol. Ostraha bola vskutku neobyčajne zvýšená, ale prečo vlastne? Odpoveď na túto otázku bola aktuálne neznáma, no s trochou šťastia sa návštevníkovi z cudziny podarí niečo dozvedieť na mieste, kde sa slovami nešetrí. Veru tak, vybrať sa do hospody bol fakt dobrý nápad.

Väčšina vecí, o ktorých sa svojou prítomnosťou Saito dozvedel, nestála za zmienku. Jednalo sa predovšetkým o naparovanie istých jednotlivcov pod vplyvom alkoholu, nevďačné kecy týkajúce sa údajnej ekonomickej neprosperity spôsobenej krízou a osobné záležitosti. Ak tu ale sedel dostatočne dlho a napínal uši, mal možnosť vypočuť si aj rozhovor dvoch postarších mužov sediacich v rohu hospody, ktorí vyjadrovali obavy z potenciálnej vojny so susednou Kusagakure. Ak o menovanej dedine aspoň niečo vedel, je možné, že ho to prekvapilo. Predsa len sa jednalo o veľmi civilizovanú a diplomaticky založenú oblasť, ktorá sa väčšine konfliktov už dlhú dobu úspešne vyhýbala. Prečo by sa teda mali púštať do boja? Pravdou je, že nedávna smrť istého ich vysoko postaveného shinobiho výrazne posilnila vplyv radikálnej politickej frakcie s názvom Kusa no Hana (草の花), ktorá bola známa svojou mocichtivosťou a expanzívnou natúrou.

"Dúfam, že nebude vadiť, ak sa k vám pridám," vytrhol Saita z jeho odposluchu neznámy mužský hlas. Patril práve jednému z ninjov, ktorých mal pred nedávnom možnosť vidieť pri bráne. Čo od neho teda chcel?
"Z úcty k shinobi z Kirigakure k vám budem úprimný. Som tu, aby som sa uistil, že z vašej strany nenastanú žiadne nežiadúce problémy, a v najlepšom prípade si s vami aj vymenil informácie. Neberte si to prosím osobne. Asi ste si už všimli, že naši obyvatelia sú tak trochu nesvoji," objasnil návštevníkovi stručne svoj zámer a usadil sa vedľa neho, netradične si objednajúc len pohár vody.

"Nebolo to tak dávno, čo sme čelili prepracovanému útoku zvnútra. Nepôjdem do detailov, ale istej skupine veľmi neobvyklých ninjov sa podarilo oblbnúť ochranku a nepozorovane dostať do centra dediny. Zdá sa, že ich hlavným zámerom bol atentát na hlavu Takigakure. Našťastie pre nás všetkých ale neboli úspešní a postupne sme sa ich jedného po druhom zbavili. Údajne však svoju pozornosť presmerovali na susednú Kusagakure, kde vyvolali veľké nepokoje. Panujú preto rôzne obavy o bezpečnosť dediny - podarilo sa nám naozaj úspešne zbaviť úplne všetkých? Ovládajú aktuálne Kusagakure? Vrátia sa, aby dokončili to, čo započali?" priblížil ninja Saitovi situáciu. Prečo mu o tom všetkom ale vlastne hovoril? Dôvod bol prekvapivo celkom prostý.
"Zhodou okolností sa jedná o tú istú "organizáciu", ktorá nedávno napadla Kirigakure. Čo mi k tomu poviete? Bol by som rád, keby ste nešetrili slovami," preniesol podozrievavo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Akuma Saito Wed May 13, 2015 8:59 pm

Akuma Saito
Seděl jsem si tak potichu v koutku hospody u prázdného stolu, kde jsem čekal na objednané jídlo. Bylo až k popukání jednoduché sbírat informace. Holt takováto místa nikdy nezklamou. Je to však jako rýžování zlata, trvá to dlouho než něco užitečného uslyšíte. No jedna věc mě však zaujala, povídání dvou mužů, strachujících se o své životy. Rozjímali nad válkou s Kusagakure. Určitě bych se měl o tom zmínit Mizukagemu. 
Na stůl mi dopadlo jídlo s vodou. Nevypadalo to zrovna lákavě, ale co... jídlo je jídlo. Sundal jsem si masku, abych se mohl najíst. Můj obličej byl stejně k nepoznání, měl jsem stále obličej plný čerstvých jizev. Pustil jsem se tedy ihned od jídla, zatímco jsem se snažil opět pochytit něco z rozhovoru těch dvou staříků předtím. "Asi kvůli tomu je tu tolik strážců u brány, bojí se napadení Kusagakure..." Pomyslím si v duchu, když v tom se ke mě jako duch připojí muž s čelenkou této vesnice. Nijak mě to nerozhodí, byl jsem na toto celkem zvyklý. Jen jsem rukou ukázal na místo naproti mě a pokračoval v jídle, zatímco mi vyklopil vše, co chtěl.
"Zajímavé, možná bych se do Kusagakure měl také podívat... ale raději v přestrojení. Třeba tam budou mít informace o NĚM..." Pomyslel jsem si v duchu, když mi dovypravoval to, co jeho srdce tížilo. Když mi řekl, že jeho vesnici napadla stejná organizace, která napadla tu moji, srdce mi začalo dvojnásobně bušit a můj pohled se zarazil na jednom místě na stole. Kolik toho asi musí mít ve skutečnosti na krku ta organizace... a co vlastně všechno plánuje? Byl jsem dítě té generace, která měla poznat sílu těchto lidí na vlastní kůži. Vlastně, já už jsem jí poznal, doslova. V ruce jsem křečovitě svíral vidličku a dokousával poslední sousto, které jsem měl v ústech. Mohu mu věřit? Asi bych neměl. A taky nebudu, mohl mi lhát. Ale já mu taky. Jestli se však donesla zpráva o útoku na Kirigakure tak rychle až sem, za jak dlouho se asi dozví všechny podrobnosti? Já sám jsem o tom boji věděl jen pramálo, ačkoliv jsem se ho zúčastňoval. Skončil jsem totiž dříve než jsem začal.
V pořádku, chápu to. Asi bych byl taky napjatý, kdyby mi do vesnice přijel člověk z jiné vesnice a jeho cíl a identita nebyla 100% jistá... Abych pravdu řekl, sám toho moc nevím... Řeknu muži a rukama zajedu do mého batohu, ze kterého vytáhnu jakýsi notýsek. Zaznamenal jsem si do něj poznámky o souboji s tím mužem. Snažil jsem se nashromáždit co nejvíce informací a jako zdroj jsem využil také své dozorce v oblacích, mé netopýry. Neznal jsem jeho jméno, věděl jsem jen jak vypadá a co za schopnosti proti nám použil, to bylo vše. Stále se mi však nepovedlo přijít na to, jak se dokázal uvolňovat z mých Genjutsu. Kromě informací jsem se snažil co nejvíce zachytit podobu Takaa. Neuměl jsem moc dobře kreslit, ale rysy se mi povedlo zachytit. Položil jsem jeho náčrtek na stůl a přisunul ho blíže k Shinobimu. Náčrt byl však na druhé straně listu, takže informace, které jsem o něm dostal jsem neukázal. Celou dobu jsem však měl položenou ruku na oné straně s náčrtem.
Tohle je to, proč tu vlastně jsem. Stejně jako ostatní, i já něco hledám. Přijel jsem si zhotovit zbraň, kterou jednoho dne porazím i tohoto muže. Poznáváte ho? Byl tu, když na Takigakure zaútočili? Zrovna jsem se vracel z tajné mise, když jsem se s tímto mužem musel utkat. Nedostali se ani přes bránu, útok byl chabý. Ale tento muž měl dost sil na to, aby bitvu otočil. Nechápu jen, proč to neudělal. A také nechápu princip jedné z jeho technik. Kdybych to měl popsat, vypadalo to, jakoby měl místo těla černé nitě, které ho drží pohromadě, nevíš o této technice něco víc? Chci toho zjistit co nejvíce, abych potom nebyl překvapen...
Abych to tedy shrnul. Útok na Kirigakure byl, ale nebyl dost silný na to, aby nás dostal na kolena. Bylo to úžasná bitva, plná zvratů, ale nakonec jsme to byli my, Kirigakure, kdo odešel jako vítěz. Máme stále dost sil. Jak říkám, nevím o tom útoku moc. Jen to, že ten muž na obrázku je pro ně jistě klíčový, alespoň nějakým způsobem...
Poslali jste do Kusagakure špionážní tým? Našli něco, co by mohlo pomoct v boji proti té organizaci? Jestli je skutečně pravda, že ta organizace ovládla Kusagakure, měli by jsme to prověřit. Jak Vy a vaše vesnice, tak i já. Milerád bych Vám pomohl, alespoň nějak... Řeknu. Bylo mi líto, že mu nemůžu říct vše, co chtěl slyšet, ale já toho vskutku více nevěděl. Byl jsem odveden do nemocnice dříve než se boj dostal do varu. Doufal jsem, že mi pomůže s Takaaem. Bylo by fajn o něm zjistit co nejvíce. A taktéž mě zajímali ty mrtvoly. Možná bych je měl ohledat. Třeba s sebou měli něco, co je taky chránilo před Genjutsu, možná nějaké znamení, pečeť a nebo něco jiného, speciálního. Kdyby mě podpořila Takigakure, mohl by jsem i s nimi proklouznout do Kusagakure podívat se, co se tam vlastně děje. Snad i nějak pomoct. Měl bych však podat hlášení. Pokud je to tak velké, jako to zatím vypadá, budou potřeba posily.
"A to jsem si sem jel jen pro zbraň..." Řekl jsem si v duchu. Nemohl jsem to však nechat jen tak, měl jsem v tom svoje vlastní důvody....
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Wed May 13, 2015 11:59 pm


Saitov rozhovor s neznámym shinobim z Takigakure sa pomerne rýchlo ubral veľmi neobvyklým smerom. Ninja po celú dobu jeho rozprávania zo slušnosti Kirigakurčana neprerušoval, ale minimálne o určitých nečakaných úsekoch si myslel svoje. Rozhodol sa mu však zatiaľ dôverovať. Akuma si možno ani len neuvedomoval, aké obrovské šťastie mal, že zo všetkých dedín dorazil akurát do tejto. Pravdou je, že lepšie miesto na získanie informácií o Takaovi hádam ani neexistuje. Navzdory nie úplne dokonalému nárčrtku sa teda zjavne dočkal akejsi reakcie.
Mohol by to snáď byť...? podivil sa z miery vyvedený Takigakurčan pri pohľade na obrázok.
To nedáva žiadny zmysel. Ako by mohlo? Znie to tak nereálne, až ma niečo nabádza k tomu, aby som mu veril, pomyslel si podozrievavo a nadhodil veľmi vážny výraz v tvári. Bolo zrejmé, že zvažuje ďalší postup, čo by v tejto situácii pre Saita nemuselo dopadnúť najlepšie.

Tak si to teda zhrňme. Čo za zbraň by mohol chcieť, aby musel viesť tak dlhú cestu? Zaujíma sa snáď o náš špecifický výrobný proces? A čo ten muž, ktorého chce údajne poraziť? Prečo by sa niekto ako on angažoval v útoku na Kirigakure? Mohlo by snáď ísť o niekoho iného? analyzoval ninja veľmi dôkladne Akumove slová do najmenšieho detailu.
Nie, to by bola až príliš veľká náhoda. Jeho podobnosť s obrázkom je znateľná, nehovoriac o tom, že údajne ovládal "tú techniku". A vôbec, čo má znamenať ten takzvaný útok? Nedostali sa cez bránu? To naozaj útočili priamo? Prečo by to robili? Hakuei majú byť predsa "duchovia", ktorí ničia potenciálne mocnosti zvnútra. Hovorí mi naozaj pravdu?

Aj keď to pre Saita vzhľadom na pofiderné okolnosti nevyzeralo práve najružovejšie, po nejakej tej chvíli ticha sa odpovedí na časť svojich otázok predsa dočkal.
"Technika, o ktorej hovoríte, s najvyššou pravdepodobnosťou pochádza práve z našej dediny. Som si istý, že o nej viem celkom dosť," informoval ho vážnym tónom hlasu.
"Je mi ľúto, ale atentátu na nášho vodcu sa muž na vašom nárčtku zaručene neúčastnil. Poznám ho však veľmi dobre. Jeho meno žiari v bingo knihe každého vyššie postaveného ninju z Takigakure. O tom, čo všetko sme urobili preto, aby sme mali čo najväčší pocit bezpečia pred Kusagakure, nie som autorizovaný hovoriť. Obávam sa preto, že tým náš rozhovor končí. Tu pokračovať nemôžeme," prehovoril muž chladne a zdvihol sa zo stoličky. Chystá sa snáď odísť? To ťažko. Bude Saito napokon nútený bojovať o prežitie v nepriateľskej dedine? Všetko v tejto chvíli nasvedčovalo tomu, že po svojich z Takigakure neodíde.

"Ak hovoríte pravdu, odporúčam vám, aby ste nekladli zbytočný odpor a robili presne to, čo vám poviem. Nemienim vás verejne zatýkať, ani nič podobné. Požadujem od vás len jednu jedinú vec," preniesol ninja v snahe vyhnúť sa nejakým potenciálnym nedorozumeniam.
"Poďte so mnou dobrovoľne za veliteľom našej dediny. Na rozdiel odo mňa má spôsob, ako si jednoznačne potvrdiť, že hovoríte pravdu. Ak sa ma nepokúšate oklamať, nemáte čo stratiť, naopak. Som si istý, že sa s vami podelí o informácie z našej bingo knihy, a možno aj o niečo viac. Bez jeho osobného zvolenia sa v tejto záležitosti tak či tak nikam nepohneme. Pripravte sa ale na to, že tam nebudeme sami. Po tom atentáte si nemôžeme dovoliť riskovať. Ak sa preukáže, že nie ste tým, za koho sa vydávate, alebo máte nečisté úmysly, zo všetkých strán sa na vás vrhnú naši najlepší jounini."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no Sato Empty Re: Takigakure no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru