Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hostinec Zlaté oko

+25
Shinobi
Kuroashi Sanji
Akemi Kagayaki
Kaya
Lizzy
Yoko Terumi
Kuro Sakai
Kiseki Mirakuru
Rokuro
Tetsuya
Faito Dansaku
Hikaru Hyuuga
Hyuuga Mikomi
Assasin Senju
Hokori Mai
Hiroyuki Tooya
Nukenin
Seina
Seiji
Hebi
Ryuu Hiroshi
Shinji
Takao Hanare
Reina Kana
Itachi Uchiha
29 posters

Strana 7 z 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Aug 19, 2013 6:24 pm

First topic message reminder :

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 01zk

místo kde se schází naprosto všichni, nukenini, vesničané, občané, jounini, kage..Neplatí zde žádná pravidla snad kromě jednoho, žádný boj. Hostinec je neutrální místo se špinavým lokálem a nerudným hostinským. Pokud chcete informace, jedině sem..
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 1:59 pm


Nepožadovaní návštevníci bezpochyby rozpútali obrovské nepokoje.
Niet divu, že sa informácie o stave podniku tak rýchlo dostali až k jeho majiteľovi. To však nič nemenilo na tom, že spôsob, akým sa dopracovali k získaniu jeho pozornosti, nebol práve najideálnejší. Už pri prvom ľadovom závane chladného vetra by sa mysľou nejednej osoby prehnali kdejaké hrozivé myšlienky. Tá, ktorá na tom ale v danej situácii bola s najvyššou pravdepodobnosťou najhoršie, musela byť práve Mikomi. Istotne ešte totiž nezabudla na to, s akými nepríjemnými slovami sa s ňou lúčil naposledy. Obzvlášť v tomto bezbrannom stave, kedy jej krvou kolovala omamná látka, si určite bola vedomá toho, že jej život visí na vlásku.


"Mladý, naivný, nič netušiaci Hyuuga... ľahko zmanipulovateľná predstaviteľka jeho hlavnej rodiny... a tajomný reprezentant Kirigakure... likvidujú personál hostinca. Z toho by bol skvelý titulok do novín," ozval sa z ničoho nič môj hlas spoza Hikara, Mikomi a Faita. Námaha, ktorú vynaložili, v konečnom dôsledku mala účinok. Skutočne som i napriek tomu, že som bol v poslednom čase pomerne zaneprázdnený, osobne prišiel navštíviť onú grotesknú skupinku potenciálnych exemplárov. Moje ľavé oko z osobných príčin prekrývala páska.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Aug 05, 2014 2:05 pm

Faito

Shinobi, který nás vyrušil z našeho přátelského povídání, se mi vůbec nelíbil. Trochu mi připomínal Tsuchikageho. Všichni mají plnou hubu keců...tenhle ale vypadal, že ovládá i něco víc.
Podíval jsem se na ty dva Hyuugy a vida, že budou mít codočinění se sebou samými, vstal jsem a rozhodl se mluvit jako první.
"Chci mluvit s tím, kdo má pod palcem největší skupinu nukeninů..."
Někomu jako je Tetsuya mohlo být jasné, že nejsem obyčejný ANBu, jinak bych si takhle nevyskakoval.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 2:08 pm

Chvili jsem  prehraboval v zadni kapsicce nez jsem vytahl jakousi  injekci se zelenou latkou. Prisel jsem k Mikomi a injekci jsim ji vrazil do ramena a jeji obsah vstrikl do jeji krve. Byl to jen zakladni protijed ale mohlo to pomoct zakonite ji to nemohlo ublizit. Spise sem doufal ze naopak. Kdyz se objevil Tetsuja. o kterem sem nemel ani tuseni a zdrejmne ani ostatni me klony automaticky zaujaly bojove postaveni a obklicily Tetsuyu.  Slova ktere vyhodil se zve huby ne celkem vytocila. ]"Kdo racite byt pane???" No mel jsme hodne veci na mysly ale ty sem si nechal pro sebe.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 3:14 pm


Moja návšteva vyvolala väčšie napätie, než aké z tejto oblasti sálalo predtým.
To mi ale v danej chvíli celkom vyhovovalo. Nebol som ten typ človeka, ktorý by sa strachoval o to, čo si o ňom myslia ostatní. Možno práve preto som večne pôsobil arogantným dojmom.
"Ale no tak, klony? To nemôžeš myslieť vážne. Rozcvičku som absolvoval už ráno," poznamenal som vskutku sarkasticky pri pohľade na to, ako ma Hikaru obkľúčil.
"Neinformovanosť niektorých ľudí ma privádza do šialenstva. Som prezidentom Yakintaro Gyōkai (業界, "spoločnosť Yakintaro"), Tetsuya," predstavil som sa neochotne a prezrel si Faita. Bol som presvedčený o tom, že tú prezývku už zaručene začul.

"No... keďže si špeciálny hosť, asi si ťa vypočujem, ale dámy majú prednosť... že, Hyuuga-kun?" hoci som mal namysli Mikomi, provokatívne som pohliadol na Hikara.
"Dovtedy môžeš ísť trebárs... loviť veveričky alebo tak niečo... keď sa už hraješ na toho oinina," dodal som ešte na adresu Faita a s úsmevom na tvári, ignorujúc klony, pristúpil čo najbližšie k rodinke Hyuugovcov. Mal som s nimi očividne nevyriešené účty.
"Pre vás mám len dve otázky. Prvá: čo také dôležité odo mňa chcete, že ste mi museli robiť bordel v podniku? Druhá: čo mi bráni v tom, aby som vás na mieste popravil?"
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Aug 05, 2014 3:31 pm

Faito

Měl jsem rád aroganci, ale urážky za každou cenu, to byla pro mě známka slabosti. Tohle bude složité jendání...
Odešel jsem tedy do hostince dát si ještě jedno saké, přeci jen, nikdo prozatím nevěděl, co se dělo venku...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 3:51 pm

Ta jeho arogance me zrala ale nemohl jsem ztratit hlavu ne ted.
"Mikomi-sama je zde semnou ne naopak. Rinjiro a Hikari Hyuuga. Kam jsi je zasil." Poznamky o svych klonech jsem moc neresil. Mel jsem sve duvody tak proc ztracet hlavu. Spise sem se snazil ji neztratit ale i to bylo tezke.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 05, 2014 5:29 pm

Sesunula jsem se na zem a pokračovala v kašlání. V tom jsem ucítila štípanec na rameni.
"Dě... děkuji." bylo jediné nač jsem se aktuálně zmohla. Shinobi z Kirigakure se mi moc nezdál a už vůbec se mi nelíbila jeho nedůvěřivost vůči mému klanu, natož k mému provizornímu týmu, který jsme Hikaru a já utvořili. Blamáž. Asi mu předvedu kdo je tu nechápavý! Jen co přestane působit ten jed.

Když se objevil Tetsuya, musela jsem se usmát. Dokázali jsme to! Obrátili jsme hostinec vzhůru nohama, což byla přijatelná vendeta za to, kolikrát už mě Tetsuya vytočil. Jako bonus si s ním Hikaru může promluvit. Byla jsem ráda, že i když jsem vyvedla další kopici hloupostí a několikrát překročila zákon, bude to k něčemu.

Pochopitelně mi však v žilách tuhla krev a nebylo to způsobeno otravou. Naopak. Protijed mi značně pomohl a já konečně dokázala zase uvažovat jako dospělá osoba. Docházela mi závažnost situace. Vzpomínala jsem na naše poslední setkání. Doteď jsem nad tím odmítala uvažovat. Zapudila jsem ty nepříjemné myšlenky kamsi do kouta své mysli. Hikaru se ujal slova a já za to byla vděčná.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 5:46 pm


Všetku pozornosť som v túto chvíľu venoval Hikarovi. Čiastočne som však očkom pokukoval na Mikomi, neskrývajúc nadšenie z neopakovateľného momentu, ktorého som sa dočkal.
"Páni, toto musí byť historický okamžik," poznamenal som z ničoho nič od veci.
"Preniesol som už toľko urážlivých slov a ešte stále som sa nedočkal žiadneho neúspešného pokusu o ster," dodal som prekvapene na adresu neobyčajne tichej Mikomi a rozhodol sa predsa venovať tomu, kto zatiaľ zo všetkých prítomných prejavil najviac odvahy.

"Hm, nikdy by som si nebol pomyslel, že ešte niekedy budem počuť ich meno...," prehovoril som smerom k Hikarovi, zatiaľ čo sa môj úsmev rázom zmenil na seriózny výraz.
"Rinjiro a... Hikari Hyuuga... nerozlučná dvojka, ktorá i napriek všetkým nástrahám zdolala krutú realitu a vzniesla sa nad všetky problémy sveta len svojou čistou láskou...," rozprával som takmer až smutne, keď vtom zrazu som proste pokrčil ramenami.
"Nah, len si robím p*del. Nemám ani potúch, o kom hovoríš. Prečo by som ich mal poznať? A vôbec... ešte stále som sa nedočkal odpovede na moju druhú otázku..."
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 5:56 pm

"Pred 17 lety jsi pomohl Rinjirovy zmizet respektive tva takzvana organizace.Yakintaro Gyōkai (業界, "spoločnosť Yakintaro"). O tri roky pozdeji te zdrejmne kontaktovala Hikari." Strach byl pouze pro ty co mely co ztratit ja byl vyvrhel a rebel tudis bylo pouze par jedincum kterym bych mohl eventualne chybet. Nakonec jsem se nadechl a me klony se zrusily. abych si pripravil cakru pokud to bude nutne. "No rozdil je v tom ze tim by jste niceho nedosahl. A navic ani jeden znas by neodesel na onen svet jen tak v klidu." Vse co zaznelo bylo pravda ja vedel ze to muze byt jednosmerna cesta.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 6:09 pm


Hikaru sa bez ohľadu na moje slová nenechával odradiť. Dokonca zrušil klony. Jeho argumentácia však mala nejednu dieru, na ktoré som sa rozhodol (ne)zdvorilo poukázať.
"Ani jeden z vás by neodišiel len tak v klidu? Asi ťa sklamem, ale na to sa spolieham! Bola by to nuda, ak by ste sa dobrovoľne vzdali... dôvod, prečo si čas od času ušpiním ruky, je práve ten, že rád sledujem, ako sa moje obete z posledných síl snažia čeliť krutej realite! Ten moment, keď sa všetka nádej a vôľa zmení v zúfalstvo, je proste nenahraditeľný! Ale to nie je všetko...," prehovoril som a ukázal prstom na Mikomi.

"Problém je táto osoba. Keď som sa s ňou videl naposledy, sľúbil som jej,
že naše ďalšie stretnutie ju bude stáť život. Ako by som mohol byť tak neverný a porušovať zásady nášho vzťahu? Nehovoriac o tom, že ste pobúrili mojich zamestnancov a zákazníkov, z ktorých dvaja dokonca prišli o život a ten tretí bude mať doživotnú traumu z toho, že ho vyklepalo 18-ročné dievča... a predsa si dovoľuješ odo mňa požadovať informácie? Toto nie je odvaha, ale hlúposť. Čo také mi asi tak môžeš dať výmenou za to, že vás oboch nechám žiť a ešte ti zodpoviem tvoju otázku?"

Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 6:29 pm

Tetsuya porad mlel svou. Co cekal ze mi nazene strach nebo zmeni mou vuli ve zbabelost.
"Kazdy slib m asve mezery a garantujuti ze pokud se pokusis o neco tak Poruseni slibu bude to posledni co bude problem." Byla to zoufalost nebo jenom blbost ci troufalost v mem ppripade to bylo proste tak.
"Rikej si tomu odvaha hloupost ci jak jen chces. Nemam strach z toho ze zemru nebo bych snad nekomu chybel. No odpoved na posledni otazku bude celkem jednoducha tvuj zivot a ten bordel co je nahore. nebylo by to tezke srovnat ze zemi." Tetsuja jasne mohl videt v mem pohledu neustupnost a ani naznak strchu. Mikomi si mohla vsimnout ze pomalu koncentruju cakru jako bych se na neco chystal ale to byl jen klidovy mod zatim. Cakry sem mel dost na to abych dokazal aktivovat svou dosavad nejsilnejsi techniku. "A Navic nenecham te aby jsi vztahl ruku na Mikomi-sama. A jestly mate v planu rict kravinu typu vwedlejsi vetev chrani hlavi a takovy ty kraviny tak to stim nema nic spolecneho. Je jedno kdo je semnou je jedno koho bych ochranil ale ne proto ze mi to prikazuje nejaka tradice ci nejake pravidlo ale proto ze sem si tuto cestu vybral ja sam. V mem srdci neni misto pro jednotlivce nebo jen klan. Ale cela vesnice je to co chci a budu chranit. I kdyby to byl jednotlivec i kdyby to byla osoba z klanu ktera me nenavidi nic se nezmeni na tom ze budu stat jako stit! " Mozna kecy ne to byla pravda a take poprve co jsem neco takoveho rekl pred nejakym clenem klanu. Mozna jsem se choval jako rebel ale proste nebylo misto pouze pro klan. Mozna Ted mikomi pochopi proc jsem se drzel dal a delal vse proto aby si me nikdo moc neoblibil proste by me to omezilo v me touze.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 05, 2014 6:46 pm

Těžko popsat veškeré pocity, které se ve mě za ten krátký okamžik stihly vystřídat. Zmatek však asi převládal nejvíc. Ano, od samého začátku jsem věděla, že setkáním s Tetsuyou si koleduju o víc než jenom pořádný výprask. Bylo mi však jasné, že pokud by se s ním sešel Hikaru sám, jeho šance na přežití by byla ještě menší. Poslat ho na smrt by byl hřích, jaký bych si nemohla nikdy odpustit. A jak bych se pak podívala svému otci do očí?

Složila jsem dlaně na zem a sledovala stébla trávy mezi svými prsty. Jen chviličku, než jsem se zapřela a začala se zvedat na nohy. Hikaru nevykazoval známky strachu, nemůžu tady jen tak poraženecky klečet. Nakonec jsem dosáhla svého a postavila se na nohy, do své plné a vskutku impozantní výšky 160 cm.

"To ne..." pravila jsem. Dva zbylí diskutéři se mohli jen dohadovat, co tím myslím. Nebylo to však třeba, vysvětlení jsem dodala vzápětí.
"Šla jsem... na vlastní riziko. Věděla jsem, co mi hrozí. Nedovolím aby za mne člen rodiny položil život."

Zažila jsem tento pocit jednou. Bylo to natolik strašné, že jsem si musela slíbit jednu věc. Už nikdy nic podobného nedopustit.
"Tetsuya. Jeho z toho vynech." upřela jsem pohled do očí, které se honosily odlišnými zornicemi.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 7:10 pm


S nič neprezrádzajúcim výrazom v tvári som si vypočul Hikarov monológ.
Ako náhle však dohovoril, povzdychol som si a pokúsil sa za každú cenu vypustiť slzu.
"To bolo... tak... dojímavé... akurát si zabudol spomenúť ohnivú vôľu," neodpustil som si sarkastickú poznámku, ale než som stačil reagovať tvrdšie, zapojila sa do toho doposiaľ tichá Mikomi. Ako náhle k tomu došlo, vedel som, že to konečne začne byť zaujímavé. Otázkou zostávalo, ako tú situáciu využijem. Bolo zrejmé, že sa mi bola ochotná oddať, len aby sa vyhla smrti Hikara, ale rovnako tak som vedel, že by to on za žiadnu cenu nedopustil. Navyše ma čakal ešte jeden zaujímavý rozhovor, takže som nechcel, aby sa to zvrtlo až príliš.

"Začínate byť otravní. Nerobte zo mňa toho zlého, to vy ste prišli urobiť bordel, len aby ste ma vylákali, a ešte odo mňa zadarmo požadujete informácie! V akom svete by vám to asi tak prešlo?" spýtal som sa a poriadne sa zamyslel nad vzniknutou situáciou.
"Pravda... nepovedal som úplne jednoznačne, že ťa to bude stáť život. Vlastne som len povedal, že s tebou budem zaobchádzať ako s nepriateľom, takže... mám nápad! Vymeníme smrť za poníženie!" navrhol som s nebezpečne širokým úsmevom na tvári.
"Kľakni na kolená, zamňaukaj a čo najroztomilejším hláskom povedz: "Ó, všemocný Tetsuya-sama, urob to pre mňa, prosím!" Som presvedčený o tom, že to v istom zmysle bude horšie ako smrť," predniesol som svoj návrh a napäto očakával odpoveď.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 7:23 pm

Tetsuyovu narazku sem ignoroval. Pricemz jsemn uvazoval na protinavrhu. ALe to se do toho zapojila i Mikomi. A to se zacalo komplikovat. Navic se snazil Mikomi pokorit a to se mi nelibylo uz vubec. Co se to delo ze bych ji zacinal mit rad. Radeji jsem ted byl ja ten ktery mlcel nechtel jsem to zhorsit ale doufal jsem ze Mikomi nic takoveho neudela.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 05, 2014 7:31 pm

Na okamžik se mi udělaly mžitky před očima. Co prosím? Slyším dobře, nebo mi jed ostavil i sluch?
"To bylo velice vtipné, a teď bych si poslechla ten reálný požadavek. O co jde? Peníze? Nebo mne opět zmanipuluješ, abych odstranila tobě nepohodlného shinobi?" neodpustila jsem si poznámku na to, co jsem prováděla minule. Ano, nešlo o nic menšího než o to napadnutí člena klanu Nara přímo ve vesnici.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 7:43 pm


I napriek tomu, že som mal vo zvyku vtipkovať, som to teraz myslel vážne.
"Ou, takže si na to prišla? Prepáč, ale ten Nara bol naozaj až príliš otravný. Nemohol som sa pohybovať v dedine a páchať zlo, ak ma mal niekto neustále sledovať, chápeš...," poznamenal som sarkasticky a opäť sa vrátil k pôvodnej nečakanej požiadavke.
"Máš pravdu, rozmyslel som si to. Chcem tvoj byakugan," prehovoril som s vážnou tvárou, ale takmer ihneď potom som prerušil pobúrený chod myšlienok, ktoré tu hrozili.

"Nie, to bol len vtip. Je úplne jasné, že by mi biele oči neslušali.
Ale máš pravdu, to by som ťa nechal odísť príliš jednoducho... tak teda dobre, mám lepší nápad. Vynechaj to kľaknutie si, ale... dopočul som sa, že Hikaru za posledných pár minút celkom dosť zbohatol. Tie informácie ťa budú stáť všetko, čo si vyhral,"
aktualizoval som svoj pôvodný návrh. Veru, mal som prehľad o tom, čo sa tam dialo. Ako náhle totiž Mikomi dala dosť jasne najavo, že pozná moje pravé meno, všetko mi bolo vopred oznámené ešte v čase, keď hostinský poprvýkrát odbehol na necelé dve minúty dozadu.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 8:15 pm

Nemel jsem moc na vyber. Vytahl jsem vacek stim co jsem vyhral. a hodil mu jej. "Je to zhruba polovina zbytek by mel byt jeste na pokrovem stole." Odpovedel jsem strucne. coz byla pravda.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 05, 2014 8:22 pm

Situace byla zlá. Myslel to vážně. Nebylo však na výběr, Hikaru si s rodiči tolik přál sejít. Zašli jsme daleko a byla by škoda na tomto místě couvnout. Viděla jsem, že Hikaru bez mrknutí oka vysypal všechny své vyhrané peníze. I kdybych měla o jeho motivech sebemenší pochybnosti, tato situace je definitivně rozptýlila.
"Tak tedy dobrá." nasadila jsem falešný úsměv, který i přes veškerou snahu vypadal, jako bych se chystala Tetsuyovi prohnat žaludkem zrezlou katanu.
"Ó všemocný Tetsuya-sama, udělej to pro mě, prosím. Nyan?" tu a tam z mých slov odkapával sarkasmus, nicméně sladký tón se mi snad podařil. Nevím, nikdy jsem takové věci nedělala. Úsměv mi na tváři zůstával o to déle, že mi přišlo jeho přání neskutečně hloupé. Pokud se obtěžoval číst mi myšlenky, mohl vidět mnoho scénářů, ve kterých umíral v krutých bolestech.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 8:34 pm


Pri pohľade na to, ako sa Mikomi "snaží", som nezabránil smiechu.
Mnohí by si možno mysleli, že to pre mňa nebolo nijak zvlášť výhodné, ale odškodnenie som dostal od Hikara a na to všetko som sa celkom dobre pobavil, nehovoriac o tom, že schopnosť prinútiť ľudí, aby sa pre mňa ponižovali, bola jedna z tých, ktoré som si cenil zo všetkých najviac. Bolo zrejmé, že to Mikomi s pomáhaním členom klanu myslí smrteľne vážne.

"Tak teda dobre, budem k vám úprimný. Pravdou je, že som v tom čase ešte nad spoločnosťou nemal moc. Aký si asi myslíte, že som starý? Mám len 23 rokov. Každopádne sa môžem ísť skúsiť zájsť pozrieť do podniku a prehľadať staré spisy o klientoch, ktoré si môj otec schovával. Robil to často, aby ich mohol v prípade, že sa osamostatnia, kontaktovať a využiť. Jablko nepadá ďaleko od stromu," vysvetlil som.
"Aspoň si cestou vyzdvihnem druhú polovičku mojej odmeny. Hneď som späť,"
pousmial som sa a vykročil smerom k hostincu. Ak by mi aj Hyuugovia neverili, mohli si ma skontrolovať byakuganom, ale skutočne som nemal postranné úmysly.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 8:51 pm

Kdyz Tetsuya odesel podival jsem se na mikomi a rekl.
"Omlouvam se vam za to Mikomi-sama. Takhle to nemelo dopadnout nemela jste se ponizovat ne kvuli me." To co jsem citil kdyz mikomi delala co delala se nedalo slovy popsat tohle se nemelo p[roste stat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 05, 2014 8:54 pm

"Neomlouvej se Hikaru. Kdybych si přála zaútočit, udělám to. Strach mi ovšem ruce nesvazuje. Zkrátka jsem zvolila tu nejjednodušší možnost. Tetsuya je hlupák, že si přál takovou pitomost. To už je však úděl zhýralých fracků. Nechme ho v té iluzi, že vládne světu." pokrčila jsem rameny, jako kdyby se mě celá ta věc vůbec netýkala.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 9:24 pm


Nejakú chvíľu to síce trvalo, ale napokon som sa predsa len vrátil.
So sebou som si zobral aj niekoľko ninja info kariet, ktoré som tak rád využíval. Ako náhle som dorazil na ono miesto, kde ma stále čakala Mikomi a Hikaru, vzhľadom na to, že som sa celkom ponáhľal, som prešiel rovno k veci. Nemal som ale nijak zvlášť dobré správy.
"Je mi ľúto, ale o Hikari som nič nenašiel. Každopádne som sa voľačo dozvedel o Rinjirovi. Je to pomerne neobvyklé meno, takže ho nebolo ťažké nájsť. Mám dokonca aj podrobnejšiu kartičku. Nebudem zachádzať do detailov a nemienim sa opakovať, takže pozorne počúvaj...," upozornil som ho a vybral zo svojej zbierky správny objekt.

"Ako hovoríš, naozaj asi pred 17 rokmi dorazil, konkrétne priamo do Zlatého oka, ktoré vtedy ešte len začínalo. Môj nebohý otec ho prijal, ale po tých spomínaných troch rokoch z ničoho nič len tak zbalil kufre. Dôvod nepoznám, v tom čase som ešte nebol informátorom. Každopádne mám niečo, čo by ťa mohlo zaujímať... z toho, čo som o ňom počul naposledy, vyplýva, že sa stal jednou z vyššie postavených osobností Tanigakure (谷隠れの里, "dedina ukrytá v údoliach"), kde vystupuje pod prezývkou Raiyoku (雷翼, "blesková čepeľ"). Preto som o ňom na prvé počutie nič nevedel. Svoje meno zdá sa zahodil..."
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 9:31 pm

Proc sem mel ten pocit jako by se vsechno spiklo proti me. Sice sem nachazel odpovedi ale oto vice a vice otazek.
"To by davalo smysl z casti....." Rekl jsem polohlasne. Proc ne  byla by hloupost si nechat sve jmeno. "Takze je toho vice nebo je to vse co mate?
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Tetsuya Tue Aug 05, 2014 9:58 pm


Vôbec som sa nečudoval, že to Hikarovi nestačilo a požadoval viac informácií.
Z neznámych príčin som sa však rozhodol, že mu toho nepoviem viac, než je nutné. Pravdou bolo, že do toho bola zainteresovaná istá osoba, ktorú by som si v tejto chvíli, kedy plánujem niečo pomerne veľké, len veľmi nerád pohneval. Nebolo to tým, že by som mal obavy, akurát som s ním chcel v najbližšej dobe uzavrieť prímerie. Napokon som sa ale ešte niečo dodal.
"Dalo by sa povedať, že je to všetko, čo sa priamo tvojho otca týka, ale... dal by som si pozor. Tá dedina je trochu... špeciálna. Nemá žiadneho ninjovského vodcu, spadá rovno pod feudálneho pána Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek") a poviem ti... nie je to práve najmilšia osoba. V súčasnosti sa jedná o najbohatšieho muža na svete. Určite ti je jasné, že tie financie nemá len vďaka svojej pozícii," naznačil som mu dosť jasne, že má tak isto niečo spoločné s podsvetím, ba čo viac, je ešte ziskovejší ako ja.

"Každopádne... to je všetko, čo ti môžem povedať. Je mi jasné, že to možno nie sú informácie hodné sumy, ktorú si zaplatil, ale ber to tak, že bolo nutné, aby ste sa odškodnili za problémy, ktoré ste napáchali, a môj drahocenný čas. A čo sa teba týka, Mikomi-chan... nemysli si, že sme týmto vyrovnaní. Vojna s Iwagakure a to, čo sa práve za vašim chrbtom deje v Konohe, je iba prvá fáza. Čoskoro pocítite pravý význam slova anarchia," dodal som s úsmevom na tvári a pomaly začínal miznúť v zemi. Čakalo ma absolvovanie ešte jedného rozhovoru, ktorý som si nechcel nechať ujsť. Každé spojenectvo mi v súčasnosti bolo blízke, ale rozhodne to nebolo tým, že by som sa chcel viazať. Šachovnica bola už takmer pripravená, nadišiel čas začať hrať...
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 05, 2014 10:05 pm

To co Tetsuya rekl me mirne sokovalo. Nebo spise mi to zacinalo dochazet no mozna me chtel zmanipulovat ale mozna byla moznost ze tim mel na mysli to ze muj otec ma neco spolecneho s tim co se tam delo. a to me moc nenechavalo klidnym. Podival jsem se na mikomi a pote se spolecne sni vydal tam kam nas Tetsuya navedl.
(presun ja+Mikomi.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 7 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru