Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hostinec Zlaté oko

+25
Shinobi
Kuroashi Sanji
Akemi Kagayaki
Kaya
Lizzy
Yoko Terumi
Kuro Sakai
Kiseki Mirakuru
Rokuro
Tetsuya
Faito Dansaku
Hikaru Hyuuga
Hyuuga Mikomi
Assasin Senju
Hokori Mai
Hiroyuki Tooya
Nukenin
Seina
Seiji
Hebi
Ryuu Hiroshi
Shinji
Takao Hanare
Reina Kana
Itachi Uchiha
29 posters

Strana 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Aug 19, 2013 6:24 pm

First topic message reminder :

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 01zk

místo kde se schází naprosto všichni, nukenini, vesničané, občané, jounini, kage..Neplatí zde žádná pravidla snad kromě jednoho, žádný boj. Hostinec je neutrální místo se špinavým lokálem a nerudným hostinským. Pokud chcete informace, jedině sem..
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Aug 20, 2013 3:07 pm

"To si myslíš jenom ty. Já ti nabídl svou pomoc, ty jsi odmítla, příště až se setkáme bude to jiné." řekl jsem chladně. "Pokud se budeš spoléhat jen sama na sebe, zklameš. Vím o čem mluvím. Staneš se arogantní neuvidíš své vlastní chyby a budeš si myslet že vše zvládneš sama. Jednoho dne zjistíš, že jsi naprosto selhala ve všem."
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 20, 2013 3:36 pm

Už se stalo... tohle se mě docela dotklo. Vyvolalo to ve mě vzpomínky. Zklamala jsem naprosto ve všech rolích člověka. I já se pomalu chytla za břicho a sklopila hlavu. Byla jsem ráda, že mi neviděl do obličeje. 
"Sbohem Itachi." už jsem se na něj nepodívala jen se otočila a pomalu odcházela. Tam kde jsem stála ze země vyrostla krystalická květina jejíž květ zářil. V pozadí toho všeho jsem se rozpadla v krystalický prach (přesun) a v tu chvíli květina přestávala zářit.

(než ta kytka vyroste v mega krystal)

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Shotonsuishomeikyunojut
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Aug 20, 2013 4:36 pm

Ještě se opět shledáme. Květina? přešel jsem k ní a jemně ji utrhl. Vypadá to zvláštně. květinu jsem uschoval do vnitřní kapsy svého pláště a vydal se pryč. PŘESUN
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Aug 26, 2013 11:29 pm

Moja úloha bola nad mieru jasná. Smer, akým sa však uberie, zatiaľ ale tak úplne stopercentný nebol. Za väčší problém, ako samotného jinchuurikiho napadnúť, som totiž považoval zistiť, kto to je. Na podobné akcie som už ale bol zvyknutý a preto som hneď vedel, za kým ísť a kde sa bude zdržiavať. Potreboval som informátora, ktorý mi poskytne dostatok informácií na to, aby som pri najmenšom aspoň vedel, kde začať.

Svojmu partnerovi som za celú cestu sem nepovedal ani slovo. Musel byť preto dosť zmätený, že nesmerujeme do Sunagakure, ale práve sem. Je možné, že sa ma čas od času aj niečo opýtal, ale ja som neodpovedal. Bol som nepochybne veľmi tichý človek. Poprvýkrát som sa k nemu ozval až keď už sme boli iba pár krokov od podniku pomerne hlbokým a mrazivým, mužským hlasom.
"Počkaj ma vonku," tak zneli moje jediné slová predtým ako som zmizol v hostinci.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Shinji Mon Aug 26, 2013 11:48 pm

Dlouhá cesta za námi,.. můj společník nebyl zrovna výřečný a tak mluvila jen moje maličkost. "Ty toho moc nenamluvíš co?" sledoval jsem jeho záda a nevšiml jsem si ani nejmenšího pohybu, jakoby to ani nezaregistroval. Bylo mi jasné že tohle není cesta do Suny, tu jsem znal až moc dobře. Šli jsme skrz les a najednou se před námi objevila hospoda. Třeba se mi podaří mu rozvázat jazyk nad flaškou. Zlý úmysl se změnil v úškleb,..
Zastavili jsme se přede dveřmi a rukou mě zastavil. Prý tu mám zůstat. Cože?! Koukl jsem se na něj s výrazem *Jako vážně?*. Bez odpovědi přede mnou zabouchl dveře. Sundal jsem si ze zad meč a sedl jsem si ke stromu poblíž a vytáhl si onigiri co jsem si koupil po cestě. "Ten chlap mě sere" s plnou pusou jsem si mumlal pod vousy,..
Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Tumblr_mll3dtkpfE1rwy3fgo2_400
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Takao Hanare Tue Aug 27, 2013 11:24 am

Od doby, čo som zmizol vo dverách podniku známeho ako Zlaté oko,
sa po mne akoby zem zľahla. Bol som preč prakticky celú noc. Shinji si tak istotne musel dookola pokladať tú istú otázku - čo tam toľko robím? Z hostinca vyšlo a naopak doňho vošlo už celkom veľa ľudí, ale po mne nebolo ani chýru ani slychu. Nejedného by napadlo, že som sa tam šiel proste zo zúfalstva a agónie spiť pod obraz boží, ale na počudovanie opak bol pravdou...

Nad ránom som sa vo dverách hostinca konečne objavil ja. Než môj pobyt v ňom stihol Shinji akokoľvek okomentovať, hodil som mu tri zvitky, pričom na jednom z nich bol nápis Bunbuku Chagama. V prípade, že by si ich bol pozrel, by Shinji prišiel na to, že sú to všetko legendy spojené so Shukakom. Ako obvykle som sa riadil pravidlom - Prv, než zahájiš útok, poznaj svoju obeť. V minulosti toho totiž ľudia o bijuu nevedeli ani zďaleka toľko, koľko dnes, a preto často písali legendy, ktoré boli zväčša síce len fikciou, ale vždy sa v nich našiel kúsok pravdy, ktorý by nám mohol ukázať tú správnu cestu. A na môj dušu, to, čo som hľadal, som už skutočne našiel.
"Ideme," vydal som prostý rozkaz svojim obvyklým hlbokým a chladným hlasom a vybral sa odtiaľto preč, tentokrát do Kaze no Kuni.

=) SPOLOČNÝ PRESUN (=
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sat Aug 31, 2013 2:59 pm

Z Iwy neni ľahké sa dostať ale ak vás nikto nepozná jednoduché to je . Prišiel som do hostinca , ktorý bol napísaný na papieriku. Vstúpil som do vnútra. Tss, samá sebranka. Posadil som sa tak ďalej aby na mňa všetci nepozerali a poobzeral sa či tu neni Tuschikage.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 3:35 pm

Nebyl to Tsuchikage, koho Ryuu očekával, byl to samotný Hebi. Nikdy nenosil pláště organizace, kterou založil společně s Tsuchikagem. Posadil jsem se k nejvzdálenějšímu stolku, přesně tam, kde seděl Ryuu. Hebi, obávaný, mocný, kdo by si jen pomyslel, že je mu teprve osmnáct. Přišel sám, oč se mohlo jeDnaT? O nabírání nových členů.
"Vítej," Ryuu si ani nezasloužil Hebiho pohled, místo toho na něj zasyčel jeho ocas.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seiji Sat Aug 31, 2013 3:37 pm

"Hmm.." zabručel jsem s pohledem upřeným na ceduli označující název místního podniku. "Hostinec Zlaté Oko.." Byl jsem tu, v lokálu, kam jsem měl řečeno, že mám dorazit. Zahalený v plášti jsem otevřel dveře a vstoupil tiše dovnitř. Většina lidí si tu hleděla svého a já bez problému došel do rohu hospody. Usedl a pod kapucí pouze očima se rozhlížel ze strany na stranu. Objednal jsem si pivo, aby se neřeklo, že vysedávám a neplatím. Nicméně jsem se ho zatím ani nedotkl. Do hostince vešel Hebi, věděl o mé přítomnosti, ale já se k němu prozatím nehlásil. Byl jsem dostatečně blízko, abych mohl slyšet jejich konverzaci. Nepřišlo mi vhodné si přisedávat.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sat Aug 31, 2013 3:48 pm

Tá jeho postava bola vidieť na míle ďaleko. Had je tu. Pozrel som sa naňho. Had. Takže Tsuchikage-sama nepríde uhádol som ? V každom prípade sadni si , ja som slušný človek. Usmial som sa. Tak čo Tsuchikage ti hádam všetko povedal , nie ? Povedal som a tým načal tému organizácie. 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 3:56 pm

"Ano," zašeptal jsem přičemž jsem se ušklíbl.
Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Tumblr_mbn6yhOQSk1rggm6ko1_500
"Čeká tě zatěžkávací zkouška, ty spolu s dalšími členy půjdete pro Nibi no Nekomata, Tsukikage. Plán je následující," hadí ocas se otočil směrem k Seijimu a jasně mu pokynul, aby si přisedl.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seiji Sat Aug 31, 2013 4:05 pm

Na znamení hada jsem vstal od svého stolu a k plnému pivu položil dostatečný obnos k zaplacení. Stále ve stínu své kapuce jsem si přisedl vedle Hebiho a pokynul na pozdrav. Ruce složené na stole a pohled namířený na nováčka. "Poslouchám..." Zajímalo mě, kdo se tu ještě objeví, jelikož Hebi zmínil další členy. Já se stejně jako tady Ryu měl dozvědět detaily až teď..
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sat Aug 31, 2013 4:12 pm

Takže Tsukikage. Hmmm, iný luxus. Pozeral som na Hebiho , čo stále robí s tým chvostom. Aha, takže tento patrí k nemu. Nečakané... Tak hovor ten tvoj plán.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 4:25 pm

Vytáhl jsem tři svitky se znamením černého hada. Položil jsem je na stůl, jako když zločinci pašují drogy (xD)
"V tomto svitku jsou zapečetěni Kuron hebi, klonovací hadi. Musíte dostat Tsukikage na kolena, nechat ji posednout hady. Během chvilky by z ní měl vylést její klon, posednutý nenávisti a klonem Nibi. Přivedete klona do 48 hodin, jinak se rozpadne a mise bude neúspěšná...Pošlu vzkaz třetímu společníkovi, se kterým půjdete," poskládal jsem pečetě a zavřel oči.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seiji Sat Aug 31, 2013 4:36 pm

Hebi vysvětlil plán, jedinou otázkou bylo, kdo bude náš třetí spolupracovník. Chvíli jsem si svitky prohlížel, kam se člověk podívá, tam jsou hadi... Sáhl jsem po jednom z nich a uschoval ho do pláště. Tím jsem projevil svůj souhlas a potvrdil účast. Pak jsem zdvihl pohled na kolegu přede mnou. Snad jen, abych se ujistil, že s plánem počítá a nezalekl se.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sat Aug 31, 2013 4:40 pm

Ak ide len o to. Zobral som zvitok zo stola a schoval ho do vrecka. A keď už sme pri tom , kto je ten tretí spolupracovník ? Ak to teda neni nejaké tajomstvo. Pozrel som na Hebiho ,u ktorého som oceňoval tú jeho tvárovú mimiku. 
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 4:44 pm

Vrátil jsem se zpátky, má projekce skončila.
"Už jsem ji zkontaktoval, jmenuje se Seina, přijde sem. Nezapomeňte udržovat organizaci v tajnosti, začala válka, která nás nemusí zajímat, ale můžeme se zapojit, pokud Tsuchikage zaplatí. Také existují lidé, které je třeba odstranit," mluvil jsem až příliš, nebylo třeba jim tolik říct, začal jsem toho litovat. Na tom nesejde. Náš plán musí vyjít.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 4:45 pm

Vykračovala jsem si to ulicí, jakoby mi to tam patřilo.
Kapuci černého pláště jsem měla zaraženou do obličeje, nebo vidět nic jiného než rty s několika piercingy a dlouhé černé vlasy s červeným pruhem které sahaly až k pasu. Sem tam jsem se drze usmála když jsem prošla okolo nějakého človíčka a zastavila se nakonec před hostincem.
Olízla jsem si rty a vešla, spolu se mnou přišla divná aura, která každému dávala vědět, že se na mě jen špatně podívá a skončil.
Proto od mého příchodu do Hostince mě nedoprovázely zvědavé pohledy jak tomu bylo vždy když někdo vešel. Zastavila jsem se u Hebiho a mlčky čekala až se dozvím aspoň cíl mise..
Kapuci jsem si nechávala, stejně se podle všeho zase vydám na cestu.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 4:55 pm

"Hm," podal jsem Seině poslední svitek, byla tady rychleji, než jsem očekával.
"Cíl Tsukikage, respektive Nibi. Ve svitku jsou Kuron Hebi, klonovací hadi, když otevřete svitek hadi se uvolní a vstoupí do Tsukikage, díky čakře Nibi se vytvoří její klon. Klon mi musíte přinést do 48 hodin, pak se rozpadne."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seiji Sat Aug 31, 2013 5:05 pm

Neměl jsem přehled o členech naší organizace, ale to jméno jsem už musel slyšet. Nevěnoval jsem pozornost příchozím, dnes tu seděli převážně obyčejní lidé. Když se ale otevřely dveře tentokrát, ohlédl jsem se. Podle Hebiho slov a její kamufláže jsem si řekl, že tohle je nejspíš náš poslední přírůstek do rodinky. A bylo to tak. Když už i ona věděla, jaký je náš úkol, zvedl jsem se a pohlédl na Hebiho. "Brzy se uvidíme.." Pomalými kroky jsem vyrazil ven a dál pokračoval tak, aby mě zbytek bez problému došel.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sat Aug 31, 2013 5:09 pm

Nakoniec prišiel aj náš tretí spolubojovník. Aha tak. Moc som na ňu nehľadel a pohľad radšej nasmeroval na Hebiho. Ako už bolo povedané skoro sa uvidíme. Postavil som sa a išiel za tým druhým. 

(kam vlastne teraz ideme ? xD)
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 5:28 pm

Mlčky jsem si vzala od Hebiho svitek a schovala ho k ostatním pod plášť. Když se jeden z "kolegů" zvedl tiše jsem sykla a zůstala na místě.
Tsh, si myslí, že za ním půjdu jako ocásek? Objednala jsem si u baru džus a začala ho usrkávat brčkem. Mm to ujde..
Spokojeně jsem si pochutnávala a nakonec zaplatila. Pravda byla, že kdybych prostě odešla bez placení nikdo si mě netroufne zastavit ale tenhle Hostinec jsem měla celkem ráda.
"Kdo je ten druhý?" Kývla jsem na odcházejícího Ryuua a natočila hlavu k Hebimu. Nemusela jsem být nějaký extra koumák abych poznala, že není jako většina členů co jsem potkala.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seiji Sat Aug 31, 2013 5:36 pm

O chvíli později ven vyšel Ryuu, já se zastavil a otočil k němu. Nevypadalo to, že by se Seina chystala opustit hostinec hned. Zřejmě měla ráda, když mohla ostatní zdržovat od práce. Ehm.. Snad si nemyslí, že na ni budeme čekat. "Ona dojde.." zamumlal jsem a otočil se opět směrem od Zlatého oka. Moje kroky směřovaly rovnou za naším cílem.

[Můžeme na Cestu a něco málo napsat, anebo rovnou do Tsuki. Mně to je celkem jedno ^^]
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 5:40 pm

"Nováček," ušklíbl jsem se. Nebylo moudré zde sedět, tak jsem poskládal pečetě a mé tělo pohltilo plameny.
"Ať vás provází temná strana síly," (xD)
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 5:49 pm

Když mi řekl, že je to nováček zatvářila jsem se kysele a povzdechla si. Skvělé... fakt skvělé. Sledovala jsem jak mizí v plamenech a vydala se ke dveřím. Stáhla jsem si kapuci ještě víc do obličeje a vydala se pryč. Šla jsem znuděným krokem a nikam nepospíchala, neměla jsem k tomu důvod.
~přesun~
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hostinec Zlaté oko - Stránka 3 Empty Re: Hostinec Zlaté oko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru