Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pevnost feudálního pána

+7
Seito Senju
Sarutobi Sen
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Guren
Assasin Senju
11 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Empty Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:16 pm

First topic message reminder :

Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Osaka_Castle_Nishinomaru_Garden_April_2005
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Tue Aug 26, 2014 2:11 pm

To co se tady dělo, vůbec nebylo pěkné. Něco se s tím musí udělat, musí se udělat pořádek.
"Hokage Vaše žádost se v současném stavu zamítá. Místo toho tady mám jiný návrh - volený feudální pán s tím, že bude volební právo omezené. Taková změna, Ohnivá republika by mohla otřást stabilitou naší země, ta organizace by mohla převzít moc velmi jednoduše. Doufám, že to chápete. Tak prosím, podepište předběžný dokument, který sepíšu a můžete jít. Tato neefektivní vláda se uchýlila ke konci."dokončil jsem svůj monolog a posadil se zpět do křesla. Zavolal jsem stráže a řekl jim, ať se postarají o mrtvolu. Poté jsem sepsal oficiální dokument a předání moci a zrušení současného politického systému, trvalo to nějakou dobu, další služebná donesla hostům nějaké občerstvení . Po několika minutách jsem nechal udělat i kopie a dal Hokagemu před sebe kopii, výnos a další dokumenty k podpisu.
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 2:22 pm

Vyslechl jsem si jeho návrh. Bylo to logické a nedalo se odmítnout. Nebyl jsem však naprosto spokojen. Nedalo se říci, že měl pravdu. Musel jsem bezpečnost světa a lidí vzít do vlastních rukou.
Občerstvení jsem zdvořile odmítl a čekal, až dokumenty dopíše. Poté jsem si je pozorně přečetl a chtě nechtě podepsal. Přitiskl jsem i oficiální pečeť, kterou jsem měl sebou. Poté jsem vstal a uklonil se.
"Daimyo-sama, je čase se vrátit do Konohy." položil jsem ruku na rameno Rokurovi a poté, co byl připraven jsme zmizeli.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Tue Aug 26, 2014 2:28 pm

Dokumenty jsem potěšeně převzal, sroloval a uschoval. Zítra je hned pošlu do oběžníku.
Konečně se rozhodli odejít a já s nově nabytou politickou mocí jsem se s úsměvem postavil a opětoval úklonu.
"Hokage-dono, starejte se dobře o Konohu a o bezpečnost našich lidí," dodal jsem a těšil se, až se dobře prospím. Smrt Asami mě nějak nepoznamenala, věděl jsem, že takových jako je ona, je několik set.
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 26, 2014 7:40 pm

Hokage a ten Daimyo sa rozprávali, moc som nepočúval. Moc ma to nebavilo počúvať tieto rozhovory. Tešil som sa do Konohy.
"Dovidenia" Odzdravil som a Assasínov klon sa ma zas chytil a odteleportoval nás preč. Bolo to naozaj cool. Teleport nám ušetril mnoho času.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 5 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru