Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pevnost feudálního pána

+7
Seito Senju
Sarutobi Sen
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Guren
Assasin Senju
11 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:16 pm

First topic message reminder :

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Osaka_Castle_Nishinomaru_Garden_April_2005
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Aug 06, 2013 10:46 pm

Pokyvoval jsem na Hikarův proslov "Dobře, Hikaru, spoléhám na tebe."
Pak mi došlo, co vlastně říkal.
Kruci, já mám tým?
Podrbal jsem se na hlavě, když oba zmizeli. Věděl jsem, že Sen bude v pořádku a teď byl čas jít na pomoc na ztichlé bojiště. Tak se taky stalo, objevil jsem se u několika mediků a začal rozdávat rozkazy a koordinovat celou 'lékařskou akci'.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 6:57 am

Díval jsem se na šéfa z Iwy, jak tu spáchal takovou menší sebevraždu. Pak mě ale zarazilo to, co se s ním dělo na zemi. Rozhlídl jsem se po okolí a opravdu to bylo celé divné. Nakonec jsem doběhl do pevnosti, nebo to co z ní zbylo a uviděl Alliho. Došel jsem až k němu a díval se na raněné. ,,Něco s čím můžu pomoct i jako ne-medik? Nebo se mám už vrátit?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Aug 07, 2013 8:12 am

"Zdravím Seito," ohlédl jsem se za sebe, když mě oslovil. Na tváři se mi objevil malý úsměv, protože se Seito zdál nezraněný. "Teď už ne, máme to tu pod kontrolou, můžeš se vrátit," kývl jsem na něj a dál se věnoval své práci. Ztráty naštěstí nebyly velké a o zraněné se byli schopni postarat medici a já, takže nebyl důvod přivolávat Katsuyu. Navíc pro všechny, kteří zde teď zachraňovali životy, byla každá podobná zkušenost drahá a s přibývajícími akcemi se zvyšoval i jejich lékařský potenciál, který v těchto časech byl nejlépe ocenitelný.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 8:16 am

,,Dobrá." přikývl jsem a otočil se na odchod. Vzpomněl jsem si, že mám pořád aktivovaný Mizu no jikuukan, tak jsem složil jednoduchou pečeť a zrušil ho. Nic víc už mě tu nedrželo, tak jsem se rozeběhl zpátky do Konohy.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Aug 07, 2013 2:39 pm

Poslední jednotky z Konohy se vydaly pryč z tohoto zničeného bojiště, které ještě nedávno bývalo kulturní památkou. Co bylo možné zachránit, bylo zachráněno. Naposledy jsem se porozhlédl po okolí a se zívnutím se rozeběhl pryč. Už na mě doléhala únava.

Přesun
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Thu Aug 21, 2014 9:16 pm

Pár minut před půlnocí.. Pohlédl jsem na hodinky a napil se teplého čaje. Podepsal jsem poslední prohlášení a čekal na návštěvu.
Neustále jsem zíral na hodinky. Za mnou šlo slyšet praskání v krbu. Letos bylo léto neobvykle studené a zde v hradu bylo obzvlášť chladno.
"Kde pořád je?"
nepřestával zírat na hodinky.
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 9:20 pm

Společně s Rokurem jsem se teleportoval do zrenovované pevnosti feudálního pána, teda v současnosti to byl guvernér. Bylo velmi neslušné se dostat přímo do kanceláře, aniž bych zaklepal, tak jakmile jsem se objevil v jeho kanceláři přešel jsem ke dveřím, abych na ně zaklepal.
"Dobrý večer, Hiroshi-sama," mírně jsem se uklonil.
"Tohle je Rokuro Uchiha, můj doprovod..." ukázal jsem na Rokura a pak si prohlédl kancelář. Neměl jsem dobré vzpomínky na tento hrad ani na hlavní město. Pokaždé když jsem se sem dostal, tak se chystala vzpoura. Poprvé se Feudální Pán chystal zlikvidovat Konohu a podruhé jistá organizace zlikvidovala guvernéra Ohnivé země.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 9:30 pm

Hiraishin nás naozaj premiestnil do nejakej pevnosti. Boli sme v nejakej kancelárií. Potom čo pozdravil toho guvernéra som bol na rade aj ja. "Dobrý večer." Pozdravil som a mlčky sledoval čo sa bude ďalej diať. Guvernér bol asi vysoký post v tejto zemi. Možno po ňom Shuuketsu pôjde, podľa všetkého by sa tak malo stať, ak mi tvrdila tá žena pravdu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Thu Aug 21, 2014 9:39 pm

Konečně a dokonce i s doprovodem. Proč? To se snad o svůj život obává? Nebo chce připravit o život mě? Ninjům člověk věřit nemůže.
"Dobrý večer, Hokage-dono, Rokuro-san," pozdravil jsem vstřícně a ukázal na dvě pohodlná křesla před stolem. Já jsem se pohodlně opřel.
"Hokage, co je to za důležité jednání, které musí být oficiální a zároveň tak pozdě v noci?"
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 9:50 pm

Posadil jsem se a položil mu dokument na stůl.
"Uznávám, že po Konožském zásahu panuje v Zemi ohně chaos. Sám v současné době nevím, kdo je nad kým v hierarchii vládnutí. Jestli Hokage nebo guvernér, proto v tomto dokumentu navrhuji, aby hlavní..Výkonná moc připadala novému institutu a to institutu prezidenta Ohnivé země..Tímto by vznikla Ohnivá republika. První revoluční republika. Rada by si zachovala pravomoce, některé i rozšířila. Navíc by do ní byli voleni i zástupci z Konohy, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Titul Hokage zůstane stejný jako dosud, s tím rozdílem, že má pravomoc se bude týkat jedině Konohy..Jakožto vojenské vesnice, která má za úkol chránit Ohnivou zemi, respektive Ohnivou republiku." dokončil jsem svůj nápad a otevřel svitek a všechno mu ukázal.
"Prezident by byl volen na 4 nebo 5 let.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Thu Aug 21, 2014 10:11 pm

Zamračeně jsem si prohlédl jeho vypracované plány. Měl to opravdu vypracované dopodrobna.
"Ano, je to tak jak říkáte Hokage. Po vašem útoku tady zbyl jen chaos a deficitní rozpočet. Máte štěstí, že je válka, jinak bych Vám už dávno zkrouhl rozpočet. Doufám, že ty zvěsti o vítězství jsou alespoň pravdivé." podíval jsem se na něj přes brýle vypočítavým pohledem.
"Hokage, nuže..Chápu-li to naprosto přesně, tak místo toho, aby byly pravomoce rozdělené, budou sloučené v prezidentovi, který bude kontrolován radou, kde budou mimojiných sedět i několik členů Konohy..Konohy se tato změna týkat vůbec nebude." zamračeně jsem si mnul bradu a čekal na to, až mě napadne, co s tím.
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 10:18 pm

Přikyvoval jsem. "O nic jiného prakticky nejde." čekal jsem, na co dalšího se hodlá zeptat. Domníval jsem se, že Hiroshi by byl jako prezident opravdu skvělá volba, dosadil jsem jej do jeho úřadu já a je v něm zatím rok, ale jeho pověst je neposkvrněná. Naprosto.
"Domnívám se, že Vy byste jako prezident obstál celé volební období a možná by Vás zvolili znovu. Můj hlas každopádně máte." dodal jsem vážně.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 21, 2014 10:24 pm

Jedna ze služebnic samotného Hiroshi Satoa si dovolila být vzhůru v tak pozdní hodině a potloukala se po chodbách. Ne, nepotloukala se po chodbách. Moc dobře věděla, co má udělat. Potichu jako myška se dostala za dveře pracovny Hiroshi Sata a poslouchala každé slovo od příchodu Hokageho. Věděla, co s nabitými informacemi. Potichoučku se chystala odejít, byla trénována nejlepšími špiony v Ohnivé zemi. Bývalo by se jí to podařilo, kdyby se před ní neobjevila bachratá kočka a nezačala mňoukat. Žena vyskočila a dala se na útěk po stropu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Thu Aug 21, 2014 10:26 pm

Už jsem chtěl ten nápad odklepnout, zdálo se, že mě opravdu přesvědčil, když v tom se ozval hluk.
"Někdo nás sledoval, chytněte je!" máchl jsem rukou a rozkázal těm dvou Shinobi. "Dělejte, chytněte je a předveďte sem!"
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 10:29 pm

Také jsem si všiml přítomnosti někoho dalšího. Špion? Zde? Nelíbilo se mi to. Poskládal jsem pečetě a položil je na zem. Díky Mokutonu se mi podařilo zatarasit každý východ a každé dveře, které by ten dotyčný mohl použít ke svému útěku. Věřil jsem, že Rokuro zvládne chytit špiona a dostat z něj všechno, co ví.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 10:39 pm

Počul som mňaukať nejakú mačku, celkom obyčajná zbytočnosť, ktorou by sa nikto nezaujímal, počul som však niekoho, nejaké kroky. Došlo mi, že nás niekto sledoval otvoril som dvere pri čom Assasin zatrasil cestu a dotyčný špión nemohol zdrhnúť, presnejšie to bola dotyčná špiónka. Nemala kam utiecť a ja som sa len usmial. Bola ako chytená myš v pasci. Aktivoval som sharingan, najskôr sa mi pozerala do očí, keďže som sa k nej blížil a pokiaľ tomu tak bolo dostal som ju do akéhosi genjutsu, práve teraz bola v stave, keď hovorila len pravdu. Sharingan bol mocný nástroj a ona bola neshinobi. Predviedol som ju pred Guvernéra. Nemala by robiť problém, pokiaľ som ju chytil do Genjutsu. "Tak pýtajte sa." Povedal som a naďalej som ju držal v genjutsu a pozeral sa jej do očí.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 21, 2014 10:43 pm

Zatraceně!
Chystala jsem se proskočit oknem a zmizet, ale něco se událo. Místo oken tu bylo dřevo. Chtěla jsem otevřít dveře do vedlejšího pokoje, také to nešlo. Bezradně jsem se otočila a chtěla skousnout skrytou pilulku s jedem, která se tvářila jako zubní plomba, když v tom jsem byla v podivném transu. Genjutsu, moje první genjutsu. Udělala jsem teda to, co mi Uchiha přikázal.
Tak takhle Uchihové získávají ženy, když se jim nepodvolí dobrovolně?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Thu Aug 21, 2014 10:54 pm

Cítil jsem se rozporuplně. Zároveň jsem obdivoval preciznost a rychlost Konožských Shinobi a byl naštvaný, když přivedl Špionku sem ke mě.
"Vždyť je to má služebná! To musí být omyl!" vyhrkl jsem a sklonil se k ní a prohlížel si ji. Hlavně její zajímavý výraz.
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 11:06 pm

Byl jsem pyšný na členy Konohy. Dokázali jsme tak rychle zareagovat. Zajímalo mě však, o co se tady jedná. Proč Hiroshiho služebná? Přišel jsem blíž a začal se vyptávat.
"Jak se jmenuješ? Ke komu patříš? Proč jsi zde poslouchala?" zeptal jsem se a čekal, co z ní vypadne.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 21, 2014 11:08 pm

Ne, žádný omyl to nebyl. Opravdu..
"Jsem Asami Shinnou, tajný agent, který byl nastrčen ke guvernérovi. Patřím pod Seikyou Tachiban a jsem zde, protože to je má mise." ne, opravdu jim nehodlala říci všechno najednou. Neptal se správně, musí se začít ptát správně.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 11:10 pm

Seikyou Tachiban?! Nebyla to moc dobrá zpráva, pokud tato skupina existovala.
"Oni pořád existují? Kde je sídlo Seikyou Tachiban? Kde se nachází vůdce? Co mají v úmyslu?" zeptal jsem se tentokrát takto. Chtěl jsem se dozvědět, všechno, opravdu všechno!
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hiroshi Sato Thu Aug 21, 2014 11:12 pm

Byl jsem otřesen. Má vlastní služebná mě zradila. Byla to jen obyčejný špion, nastrčený Seikyou Tachiban.
"To je překvapující, že ta pomatená organizace pořád existuje. Jak je to možné Hokage? Nemůže za to náhodou Konoha?" zamračil jsem se na něj a čekal na další výslech. zajímalo mě, co Asami řekne. Doufám, že řekne tolik, kolik jen bude moci.
Hiroshi Sato
Hiroshi Sato
Daimyo
Daimyo

Počet příspěvků : 9
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 21, 2014 11:22 pm

Asami se nadechla a opět vydechla s prázdným výrazem ve tváři.
"Seikyou Tachiban nejenže existují, ale i vzrůstají. Jsou všude. Jejich sídlo se nachází ve městě Tanzaku-gai. Vůdce se nachází tam, nikdo však neví, kdo to je. Komunikuje s námi skrz vyslanci. Mají v úmyslu..." Asami by mluvila dál, řekla by naprosto všechno, kdyby věděla, že i ona je kontrolována. V jejím mozku byla ukrytá technika pro špionáž a kontrolování, technika kterou používal Akasuna no Sasori. Jen, co chtěla vyslepičit jejich plán v to se v jejím mozku nashromáždila čakra z pečetě a vybouchla. Přišla také o ztracené vzpomínky a tím už věděla, co potřebuje udělat. Tím se genjutsu zlomilo a ona uskočila dozadu.
"Já nejsem Shinobi, nejsem vůbec nic, jsem jen odpad nemající vlastní identitu, ale nejsem zrádce! Nezradím své společníky a všechno, co jsme doposud udělali.." zkousla své zuby a okamžitě padla k nohám. Byla mrtvá, jed působil okamžitě, měnil její orgány na tekutou hmotu. Takhle tedy skončila Asami, obyčejný člověk, bojující za lepší svět bez válek.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 11:27 pm

To byl konec..Nějakým způsobem se dostala z genjutsu zrovna když nám chtěla říct o jejich plánech a centru.
Museli jsme to zastavit dřív, než bude pozdě. Bylo však důležité nastolit pořádek v Ohnivé zemi, to dokáže jen někdo, kdo ovládá celou Ohnivou zemi.
Bylo mi líto Asami, nemusela zemřít, možná by nemusela vůbec být odsouzena. Kdo ví, jedno je však jasné, zemřela, protože se sama zabila, když nechtěla vypovídat. Klekl jsem k jejímu mrtvému tělu a prohlédl jsem si obsah jejich úst. Vypadalo to, jako kdyby z její pusy vytékala pěna.
"Jed, v korunce měla jed," řekl jsem po chvíli. Bylo to zbytečné..naprosto..nemusela zemřít.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 22, 2014 3:24 pm

Pár nových informácií som sa dozvedel, čo bolo celkom fajn. Viac sme však z tej ženskej nedostali, lebo mala v hlave nejakú chakru, ktorá ju dostala preč z Genjutsu a následne sa zabila. "Takže Konoha ma ďalší problém okrem Sabisu?" Mrkol som na Assasina. Mali sme niekoľko vnútorných problémov, zatiaľ čo vonku sa formuje nejaké Hakuei a Shuuketsu a všetci niečo plánujú. Samozrejme je tam aj nejaký ten had typu Orochimara a určite tam kdesi lezie aj nejaký ďalší Madara. Vlastne v pokoji by to mohol byť aj ten pôvodný Madara, však Edo Tensei sa v tomto svete už používa bežne. Načo tu prekliatu techniku niekto vymýšľal. Čakal som, kedy odtiaľto vypadneme... Rozhodne sa mi nechcelo o to telo čo tu leží postarať a dúfal som, že mi to nikto nedá za úlohu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 4 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru