Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pevnost feudálního pána

+7
Seito Senju
Sarutobi Sen
Hokori Mai
Tor Vizsla
Hikaru Hyuuga
Guren
Assasin Senju
11 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:16 pm

First topic message reminder :

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Osaka_Castle_Nishinomaru_Garden_April_2005
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 06, 2013 6:11 pm

Když na mě letěly ty kunaie, hned jsem si všiml, že mají na sobě i výbušné lístky. Nechtěl jsem zatím zbytečně plýtvat chakru, tak jsem jen uskakoval před nimi do bezpečné vzdálenosti tak, aby mě ani výbuch nijak nezranil. Pak použili to jutsu a půda se začala hroutit dolů. Díky Bohu za mojí rychlost. Vyskočil jsem do vzduchu a jelikož jsem byl blízko té jejich zdi, tak jsem se postavil na bok dotonové zdi a poskládal pečetě. Suiton: Suidan. Kolem ninjů co stáli nejblíže se objevily vodní střely, velikostí kunaie, a zamířily rychle na ně. Pro pomalejší ninjy takřka nevyhnutelné.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Aug 06, 2013 6:11 pm

Sen Sarutobi

Stalo sa niečo čo istotne musel očakávať od Konožského Shinobiho. Namiesto počúvnutia jeho pokynu na vzdialenie sa od Guvernérky, po tom čo nás uzavrel do miestnosti som sa postavil priamo medzi neho a ňu, pričom jeho pečate sa takmer dotýkali mojej hrude. „Donúť ma, prasačí ksicht..“ Prehovoril som spod masky, namiesto toho aby som zbabelo utiekol som dal do stávky svoj vlastný život aby mohla guvernérka utiecť. To som jej naznačil rukou aby sa nebojácne odhodlala utiecť, pričom som mal v pláne za použitia akýchkoľvek prostriedkov zastaviť tohto nepriateľského Ninju za jeho prácou vraždy guvernérky ktorej život bola moja misia!
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 6:16 pm

Ušklíbl jsem se, někdo jako on mě nemohl zastavit. Byl jsem už dlouho, ale určitě se mi bude v budoucnu hodit.
"Jak je libo..Ale nejdřív musím udělat tohle. Ranton: Reizā Sākasu!" chtěl jsem ji zabít jinak, ale i tohle mělo svůj epický konec.Pevnost feudálního pána - Stránka 2 1OjuIN9 laserové střely minuly oblétly Sena a okamžitě narazily do Guvernérky, která se neměla kde schovat.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 06, 2013 6:18 pm

Nakonev jssem jen bezel k druhe mistnosti nabral cakru do dlane a dlan natahl tesne ke srtene pod takovym uhlem aby zasahly ulomky Jen tora a nikoho jineho. Hakke Kūshō (prázdná dlaň) Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Hakke-kuushou-o
Pokud se zesd rozbila. Tak ulomky zasahly Tora.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Tue Aug 06, 2013 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Aug 06, 2013 6:23 pm

Sen Sarutobi

Moje telo sa pripravilo na bolesť, možno aj na otvorenie poslednej brány aby som prežil tento útok a okamžite na neho odpovedal, namiesto toho ale preleteli strely okolo mňa a zaútočili na guvernérku. Strely sa približovali, boli na centimetre a pomaly sa blížili k jej zabitiu, no skôr ako sa trafili, zaznel záblesk svetla a všetky lasery zmizli pred vysokou, urastenou postavou v maske. Tá tentoraz stála s ohromnou kovovou tyčou pred Guvernérkou, pričom tou tyčou previedla blesk do zeme ako vodič a ostatok čakry trafilo telo obrovskej opice, ktorej ublížila len minimálne. Tentoraz prišiel na môj ťah, kedy Tora pocítil ranu na tvári v podobe facky odo mňa. Bolo to ako nečakané tak aj vďaka blízkosti rýchle a hlavne naozaj potupné keďže som mu strelil facku. Tá facka ale mala iný účinok ako obyčajná, táto mu pekne dopomohla k úlomkom steny ktoré spôsobil Hikaru, presnejšie, som ho odfackoval presne do úlomkov ktoré na neho leteli.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 6:34 pm

Hikarův útok ani nemohl zabrat, jelikož zlato na stěnách drželo pevně a nějaký takový útok s tím nic nemohl udělat. Sen si mohl myslet, že mě dostal. Díky jinton no kekkei genkai jsem byl rychlý a technika se vyrovnala časoprostorové technice Čtvrtého. "Jen hlupáci si můžou myslet, že mě dostanou taijutsu nebo silou.."Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Hiruko__jinton__mueisho_by_daewil-d4xj5tp
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Aug 06, 2013 6:42 pm

Sen Sarutobi

Obrovský pocit bezpečia mu dodávala jeho vôľa a jeho myšlienka, kedy v svojich predstavách sa rovnal Yondaimemu. Pozabudol ale na zakázané techniky Shinobi z Konohy, kedy som bol kvôli nemu nútený na malý okamih povoliť druhú bránu Hachimonu, kedy sa aj moja rýchlosť drasticky zvýšila. Len čo sa uhol, nastal zlom v jeho domnienkach. Pretože pozabudol na istú vec o ktorej aj tak nemal ako vedieť. A to moje zameranie sa na rýchlosť! Nebol som zameraný na silu v ktorej som skôr upadal, bol som zameraný na excelentnú rýchlosť ktorá práve posílená druhou bránou Hachimonu mu vrazila nohou presne do tváre aby ho dostala preč od Guvernérky ku ktorej sa nápadne blížil. Pocítil som od neho náraz  na hrudi keď aktivoval svoju techniku, nepoužíval však teleporty a tak bol nútený prechádzať po istých priamkach z pravým telom. A to mi dalo šancu ukázať moju rýchlosť keď jediné čo guvernantka zahliadla boli dve rozmazané šmuhy lietajúce po miestnosti a narážajúce do seba obrovskou silou a rýchlosťou. Pričom však na ňu dávala pozor malá hliadka skladajúca sa z opice o veľkosti človeka.


Naposledy upravil Sarutobi Sen dne Tue Aug 06, 2013 6:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 06, 2013 6:47 pm

Muj utok byl zcela zbytecny takze mi nezbyvalo nic vic nez jen prihlizet ted to bylo na Senovi ja byl uplne zbytecny.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 7:04 pm

Okamžitě jakmile Seito vypustil vodní kuličky na shinobi Iwagakure no sato, dva shinobi začali rychle skládat. "Doton: Doryuu Heki." Zvolali dvoj hlasně XD. Jejich rychlost skládáni pečetí byla pozoruhodná. Ze země se pak vynořili dvě zemní stěny do, které vodní kuličky ponarážely jedna po druhé.
Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Doton-doryuu-heki-o
Jak se zdálo ten to souboj bude nejspíš na déle. I hned po Seitově zmařeném útoku pár shinobi složilo další pečet pro Iwagakure no jutsu. Následně se celí ponořili do země. Shinobi Iwagakure no asto ale i nadále z důvodu těchto zdí nepřestávali házet kunaie s výbušnými lístky na Seita, a tak jeho pohyb trochu ztěžovali.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 06, 2013 7:16 pm

Lehce jsem se pousmál, když mi to vykryli. Tohle bude na dlouho. Už jenom to, že mají výhodu v dotonu. Kde jsou sakra ty posily? Viděl jsem jak zeď přeskočilo pár shinobi z Konohy a začali hned házet kunaie a zapojili se do boje. Aspoň něco. Musel jsem se však rozeběhnout po zdi, protože na mě pořád házeli ty kunaie. Musím si tu vytvořit trochu svoje prostředí. Poskládal jsem pečetě. Suiton: Mizu rappa. Vypustil jsem na ně větší vlnu, některé to možná mohlo smést, ale jutsu mi mělo spíše vytvořit prostředí.


Naposledy upravil Seito Senju dne Tue Aug 06, 2013 7:19 pm, celkově upraveno 3 krát
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 7:18 pm

Chvíli jsme se takhle handrkovali a pak jsem uskočil a objevil se  na protější straně od Sena.
"To nemá cenu, jsi skvělý bojovník a také oddaný. Hodil by ses mi v organizaci. Ale zkusíme něco jiného.." vyskočil jsem a začal plivat lávu, ale jinou než předtím. "Yokai no jutsu!" Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Yokai-no-jutsu-gif-o
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 7:27 pm

Právě dorazeným posílám Konohy se jednotky Iwagakure no sato začali okamžitě věnovat. Nyní svůj pohled na Seita mělo upřeno jen pár shinobi, a však i tohle možná stačilo. Jeden ze shinobi rychle složil pečet, tu se najednou před ním začala zvedat hornina a řítit se na Seita. Všichni ostatní, když si toho všimli, přemístili se dál od něj. Bylo to z důvodu, že by s touhle technikou měli špatné zkušenosti? 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Aug 06, 2013 7:32 pm

Sen Sarutobi

Nad jeho chvályhodnou rečou som sa ani na okamih nezastavil. Nech už boli jeho slová milé aké chceli, ja som mal niečo čo ma prinútilo zavrieť so uši pred ním. Moje odhodlanie, pokračovať v ceste ktorú mi zadal Hokáge! Nikdy neustúpiť a bojovať až do úplného konca, práve preto som v momente rýchlo letiacej lávy poskladal nadmerne veľký počet pečatí, než sa mi moje ústa zmenili na ohnivé peklo a aj ja na jeho spôsob som zo seba vydal obrovskú šľahu masy ohňa, ktorá dokázala vďaka svojej hustote prejsť cez podivnú lávu, vypáliť do nej malú dierku, cez ktorú som dokázal prejsť, pričom som sa kryl za neďalekými predmetmi pred jeho ďalšími účinkami. Bol to príliš silný súper a jedno som pochopil vo chvíli uchopenia si ruky na ktorej sa mi vytvorila silná popálenina od jeho lávy, ktorej som sa vyhol naozaj len o vlások. Musel som predovšetkým poďakovať Takerovi, mojej opici ktorá ma v poslednej chvíli uchopila za nohu a hodila za spomínanú barikádu kde sme sa spoločne kryli s Guvernérkou. Pochopil som cez intenzívnu bolesť, že vyhrať nemôžem. Pochopil som, ak sa nenájde niekto kto prepáli stenu, umriem. A tiež som vedel poslednú vec ktorú mi zanechal Hokáge. Moja ohnivá vôľa ma zmierila zo smrťou, budem nútený použiť techniku s ktorou položím život za jej záchranu. Wuju, style!
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 06, 2013 7:34 pm

Viděl jsem, jak shinobi z Konohy zaměstnali většinu nepřátel, takže dali prostor i mi. Navíc v okruhu nepřátel, kteří se mi věnovali už byla voda, což hrálo pro mě. Složil jsem rychle pečetě. Mizu no jikuukan. Těsně před tím, než do mě narazila ta hornina jsem se rozpadl na vodu a objevil se na vodě za ním. Okamžitě jsem po něm vrhl kunai a zaujal bojovou pozici. Byl jsem připraven vytáhnout i katanu pro boj z blízka.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 7:44 pm

Zvedl jsem ruce a přede mnou se postavila zeď ze zlatého písku. Boj v téhle místnosti je těžký pro mě i pro něj. Proto bych mohl zkusit něco jiného. Jak dlouho to vydržím? Měl jsem čakru na úrovní bijuu. Žár z lávy roztavil většinu zlatého písku, teď, přivolal jsem si další a máchl rukama.
"Sakin Sosou.." , zlatý písek obalil guvernérku, opici a Sena.Pevnost feudálního pána - Stránka 2 1057646204


Naposledy upravil Tor Vizsla dne Tue Aug 06, 2013 7:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 7:46 pm

Shinobi neměl žádnou šanci. Jeho technika si vyžadovala příliš pozornosti, a tak si nemohl všimnout Seita za ním včas. Což Seitovi dopřálo chvíli klidu, proto že ostatní shinobi se věnovali shinobim z Konohagakure no sat v bezpečné vzdálenosti od právě zemřelého shinobi. Naložil však Seito s možností chvíli si odpočinout správně? Každopádně po chvíli se pod nohama Seita začalo něco hýbat. Ze země na Seita zaútočil shinobi, chystajíc se mu dát pěstí. Byl ten to útok nečekaný? Ovšem, že ne... pokud Seito dával pozor před chvíli, kdy jednotky Iwy použili techniku Iwagakure no jutsu. Musel si být vědom i toho to nebezpečí. Co bylo však taky jasné, bylo to, že ten to útok určitě nebyl poslední.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Aug 06, 2013 7:47 pm

Sen Sarutobi

Na počudovanie každého z okolia, lávu ktorá roztopila zem som mienil využiť vo svoj prospech, preto v túto chvíľu sa niečo udialo. Ale to malo za následok aj niečo iné, a to. Že som sa nechal, tak isto ak Takeru spolu s guvernérkou obaliť zlatým pieskom bez kladenia odporu. Jediné čo pripomínalo aký taký odpor boli moje uzavreté oči a nehybný postoj akoby som premýšľal. V mnohých ohľadoch to pripomínalo Naruta a jeho nasávanie prírodnej čakry. Ja som to ale nedokázal, tak prečo som sa nechal chytiť? Pretože mi v hlave zneli jeho slová.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Aug 06, 2013 7:52 pm

Pozdě ale přece jsem se objevil na scéně... Mihl jsem se mezi mezi několika shinobi a dorazil na dohled Seita. Zatím si mě podle všeho nestihl všimnout, jelikož se na mě už pár vteřin po mém příchodu valila vlna vody. Vyskočil jsem do vzduchu a když se voda zklidnila, pohodlně jsem dopadl na hladině. Můj pohled okamžitě zaujala obrovská dotonová zeď. Prokřupal jsem si krk a rozběhl se přímo proti zdi. Přímým zásahem do statického středu jsem způsobil, že se zeď začala rozpadat a kousky zeminy s několika shinobi to strhlo dolů do vod, ve kterých už určitě brouzdal Seito.
Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Tumblr_mefdpeNv2e1rgifjuo1_500
Po tomto tahu jsem zkřížil prsty a vyvolal pro tuto chvíli nespočet klonů [Tajuu Kage Bunshin no Jutsu], kteří se ihned pustili do zaskočených Iwa no Shinobi a začali je chladnokrevně bít a topit. Já jsem zůstal ostražitý, ale mé kroky už směřovaly k samotné pevnosti. V Seita a ostatní jsem musel věřit...
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 06, 2013 7:53 pm

Byl jsem připravený na vše a jelikož jsem stál na vodě, hned jsem si všiml, že se něco děje, pak se vynořil ten ninja a mířil na mě. Aha, takže to byl ten moment, kdy zalezli do země. Vytáhl jsem pohotově katanu a sekl po něm, neměl moc šancí kde uhnout. Hned na to jsem uskočil kousek vedle, ale stále jsem stál na vodě. Co vím, tak jich pod zem zmizelo více, takže si musím hlídat i nohy. Dokud budu na vodě, tak jsem ve výhodě. Rozhlídl jsem se rychle kolem a zjistil jsem, že se počty pomalu dorovnávají. Pokud se tu neobjeví někdo silnější, tak bychom neměli mít problém. Zatím jsem tedy jen zůstal v pozoru a vyčkával. Najednou se tu objevil Alli a začal to tu rozbíjet. Dokonce mi i rozvířil vodu, což nebylo tak důležité, ale pozor si musím dát na všechno.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 7:58 pm

"Sbohem naše milá guvernérko, Vaši zemi povedu dobře," sevřel jsem pravou ruku v pěst a ty dva nechal být. Naší misí bylo zabití guvernérky. Zlatý písek guvernérku rozmáčkl na kaši.
Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Sobaku_soso pak jsem poskládal další pečetě a soustředil čakru na něco epického. Zacítil jsem novou a silnou čakru, která se však rozdělila na několik dalších.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Aug 06, 2013 8:04 pm

Aliiho příchod byl pro shinobi z Iwy velikým překvapením. Nečekali, že by někdo dokázal pohou silou vytvořit díru do zdi. "Zdá se, že zde stracíme kontrolu." Pomyslel si vůdce této mini amrády Iwagakure no sato, pozorujíc nastálou situaci. Nejspíš hodlal situaci vzít do vlastních rukou. V mžiku oka poskládal pečetě, tu se najednou země pod Seitem celá vznesla do povětří pět metrů vysoko. Což mělo za následek, že voda v blízkosti Seita opadala dolů. V nadzvednuté zemi se, ale nacházeli i někteří shinobi, skrytí v ní pomocí Iwagakure no jutsu. Ti následně spozorujíc co se stalo, vynořili se všichni do jednoho, obklopujíc Seita.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Aug 06, 2013 8:05 pm

Sen Sarutobi

Bolo mi už od začiatku jasné, že ho poraziť nepôjde preto ho budem musieť nejako dostať. Krv sa valila z miesta kde rozpučil našu Guvernérku, ale namiesto toho aby som sa poddal, akoby som nesplnil misiu, jeho zlato obklopené okolo mňa sa začalo topiť. Niečo ho zahrievalo zvnútra, a len čo dosiahlo teploty akú som potreboval stačilo len na moment stlačiť päste na rukách, trhnúť nimi a zlato ktoré ma doteraz zvieralo padlo na zem. V tom si mohol niečo Tor všimnúť, už som nebol ako pred tým. Masku som mal dole ale vyzeral som nie ako človek, ale skôr ako primát. A nie hocijaký primát, opicu ktorú som vzhľadom tento krát pripomínal mala do ohniva prefarbené vlasy, skôr šlo povedať že vlasy mu horeli! Tak isto ako predlaktia oboch rúk a zároveň aj nohy, s ktorými som teraz pálil podlahu podo mnou. Nemal som ešte otvorené brány preto tento mód nemal na moje telo až takýto drastický účinok, jedno šlo poznať, nabral som nových síl, moja čakra sa extrémne zvýšila, moja regenerácia tela nabrala Kyuubiho Jicnhuurikyho hodnoty a čo sa týkalo rýchlosti, ta sa teraz rovnala ba až predbiehala Torovu. Zdalo sa že je v kaši! „Konoha Ninpou..“ Prehovoril som čo v preklade znamenalo, Konožské Ninja umenie. Ďalej som neprehovoril, stál som na mieste, neschopný vďaka módu do ktorého som sa tak rýchlo dostal, pohybu.

Wuju style:
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 06, 2013 8:10 pm

Hlava mi srotovala prostew jsem nemohl pochopit jak nekdo muze mit toliko vlastnosti. Jinton, Sakin, Yoton. Sakra mysly mysly. |Porad mi hlavou litaly ty tri vlastnosti ale ne a ne prijit na to.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Tor Vizsla Tue Aug 06, 2013 8:20 pm

Ninjové měli problém. Allii se začal probíjet. Několik Shinobi se mu postavilo čelem a složilo pečetě. "Katon!" Pevnost feudálního pána - Stránka 2 320px-Fire_Stream

A teď jsem na chvíli zůstal stát. Cítil jsem jak Sen se mění na něco hrozného, jiného. "Co to sakra je za hnus?" Nadešel čas na moji super čuper nadupanou techniku. Vyskočil jsem do vzduchu a všechen písek, který jsem měl k dispozici. Písek dál sílil a proboural zbytky hradu. Já jsem se vznášel na menší vrstvě zlatého písku.
"Sakin Soutaisou!"Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Desert+Layered+Imperial+Funeral-animeipics Obří pyramida stála místo poloviny hradu. Měla za úkol znehybnit Sena, dokud nezmizíme, nechtěl jsem ho zabít, bude se mi hodit pro techniku později. Pyramidu museli ji vidět všichni. Bylo to znamení ústupu, zvítězili jsme.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 06, 2013 8:22 pm

Zůstal jsem stát na té hornině a pak se kolem objevili ti ze země. Aspoň mám možnost je sundat. Poskládal jsem pečetě. Suiton Suishouha. Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Suitonyuudachinojutsu Nevím jestli měli nějakou šanci uhnout, ale jakmile voda opadla, vyskočil jsem do vzduchu a dopadl kousek od toho, který vytvořil to jutsu. Tohle by mohl být vůdce. Pokud padne vůdce, armáda ztratí naději a hlavně ji nebude mít kdo koordinovat. Vytáhl jsem tedy pár kunaiu a hodil je po něm.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Pevnost feudálního pána - Stránka 2 Empty Re: Pevnost feudálního pána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru