Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrýš Shuuketsu

+11
Marise
Seiji
Itama Senju
Assasin Senju
Hokori Mai
Airis Tooya
Seina
Sadao
Takao Hanare
Shinji
Hebi
15 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Iwagakure

Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Wed Dec 24, 2014 8:34 am

Vyzeralo to tak, že sa aj tak chcel o niečo pokúsiť ale to už bolo neskoro, lebo ja som ho odtiaľ dostala do bezpečia. Chlapi ... Pomyslím si a prevrátim očami, našťastie on mi pod maskou tvár vidieť nemohol. "Volám sa Kaya a prišla som ti pomôcť, teda aj bojovať." Naozaj nebol čas na reči, preto som toho veľa nehovorila a radšej som počúvala to, čo mi hovoril Zdelil mi pomerne dosť informácií, lenže to neznamenalo, že ja som ho vďaka nim dokázala zabiť. "Dal si mi pomerne dosť informácí, lenže ja stále neviem, ako by som ho mohla zabiť. K tomu bojujem len z blízka a neviem, ako prerušiť to, aby zabil teba, nejaké nápady?" Hej bola som aj ja intelignetná ale keď neprišiel na niečo také on, tak ako som mohla ja? Nevedela som o ňom, že má lepšie taktické myslenie, lenže tento protivním pre mňa bol asi najhorší. Jediné, čo som ale vedela, že ak s ním budem bojovať nenechám sa zasiahnuť. Protivník zatiaľ stál na mieste, odtiaľ, kde sme boli sme ho mohli vidieť, preto sme ešte mali čas prebrať nejaký plán útoku. Aj keď on ma mal kryť to bol asi zásadný plán pre tentoraz, no ešte som čakal, kým niečo nepovie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Wed Dec 24, 2014 9:11 pm

Ty dva jsem pořád nemohl najít, a tak nezbývalo nic jiného než čekat. Pravděpodobně spekulovali nad mými schopnostmi. Možná se ve svých úsudcích odráželi od toho, co znali od Hidana. Já však zmiňoval již tolik krát, že nejsem jako Hidan! Navíc mé techniky jsou originálnější a starší než ty Hidanovy. Jak jsem totiž řekl, dříve než byl Hidan, byl jsem já.

Naznačit jim, že nesdílím totožné techniky s Hidanem, mohl fakt, že po chvíli, co jsem dokreslil Jashinův symbol vlastní krví na zemi, jsem z něj vystoupil a šel se projít do okolí, hledaje místo, kam pak se mohla Kaya s Mishou schovat. Jistěže se nemůžou ukrývat věčně. Kdybych hodlal použít stejnou techniku jako Hidan, Mishu bych okamžitě zabil, a to ještě dříve než by stihl dokončit svou zdlouhavou techniku, která prvně vyžadovala mapu, na které je zobrazeno okolí nějakými podivnými čárami, a tak bych nevystoupil z kruhu. Ať už jsem hodlal použít techniku jakoukoli, očividně jsem nemohl zabít Mishu okamžitě, jak si myslel.
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Dec 25, 2014 1:42 am

Koukni se mi do očí! ptáš se jak ho zabít?. Kdybych to sám věděl tak je už dávno mrtvý. Nevím to opravdu to nevím. Co jsem řekl to jsem vypozoroval. Tuším že v určití čas je zranitělní. Ne teda zranitělní ale jde mu oddělit část těla. Snědl si srdce a já cítil tu bolest, myslím si že to pouze u bolesti nekončí. Tuším že mě nemuže ještě zabít a víš proč si to myslím?, kdyby mě zabít mohl tak jsem už mrtvý a na nic by nečekl. Celou dobu maluju krvý plánek Mám nápad!. Pokud nás nenajde a nebo ho udržíš chvilku odemně budu schopnej dokreslit tuhle malbu a pomocí ní použít techniku zvanou Doton: Uitenpen. Měl bych ho znehybnit a potom bychom ho zapečetili. Bud příjdeme jak ho zabít nebo se ho pokusíme zapečetit. Ta druhá možnost je asi rychlejší. Co myslíš ty Kaylo
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Sat Jan 03, 2015 12:38 pm

Povzdychla som si, lebo moje obavy sa potvrdili a on ho vážne nevie, ako ho zabiť. To, žeby ho už asi zabil je určite pravda, lenže nemôže, niečo tam musí byť ukryté a na to by sme mali príjsť, čo najskôr. "Ak si zjedol srdce a ty si cítil len bolesť, to sa skôr podobá na genjutsu ale kvôli tomu by si niekto jedol srdce? To čo mu dorastie? Možno si zoberie tvoje." Špekulovala som ale to bola asi riadna hlúposť, predsa len to bola len špekulácia. Pozerala som na akýsi plánok, čo on kreslil a už som aj vedela, čo chce urobiť a k tom mi to ešte vysvetlil. V tedy keď to dopovedal som uňho zabodla obyčajnú katanu, ktorá tu ostane. Dve mi ostali a to boli tie moje špeciálne. Ďalšiu som mala pre istotu úplne mimo tohto komplexu. "Ja s ním pôjdem bojovať, neviem či si verím až príliš ale ak ma porazí v boji z blízka, tak nemám, ako samurajka na tomto svete miesto. Tú techniku neváhaj použiť kedy chceš ty bez varovania. Ja sa chytiť nenechám." Nie technika boja ale rýchlosť a sila boli tie atribúty, ktorým som venovala najvyššiu prioritu a na ne som spoliehala. Pozrela som sa smerom, kde by mal byť nepriateľ a čakal som na vhodnú chvíľu, kedy by naňho mohla vyštartovať. Hneď, ak by sa pozrel iným smerom zaútočila by som s červenou katanou v ruke priamo proti nemu. Môj sek Katany by šiel od jeho krku dole z hornej pravej strany pri čom, som doňho dokázala vložiť všetku rýchlosť aj silu. Katana by pri tom začala žiariť chakrou, keďže by som  ju ňou posílila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Sun Jan 04, 2015 2:40 pm

Kaya byla rychlá, o tom není pochyb. Nemusíte mít však sharingan nebo podobné vymoženosti, aby jste stihli včas na něco takového zareagovat. Roky tréninku a můžete se dostat na úroveň dokonce i vyšší sharinganu, jak dokázal Maito Gai. Mohlo se zdát, že Kaye hraje v prospěch moment překvapení, ale já jsem jejich útok očekával, takže to nebyla zase tak pravda. Kayi jsem si všiml, ale neuhnul jsem, jak mohla čekat, nastavil jsem vstříc jejímu seku svou pravou ruku, která jen tak přeseknut nešla, zda se jednalo o jakousi techniku, prozatím není známo.

Její katana zůstala zabořena v mé ruce. Zda se ji podaří ji rychle vytáhnout a zaútočit z jiné strany, uvidíme. Každopádně se Mishovi i Kaye naskytla jedinečná příležitost, jak tento souboj ukončit.
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Wed Jan 07, 2015 7:45 pm

*Dokreslím onu věcu na mapu kterou mi dál šéf. Nebylo to nic složité pár koleček, čtvercu a trojuhelníku. Mapu jsem si schoval do pláště a vykoukl za kamenem.*Viděl jsem jak Kayla zautočila na Marise. Byl docela blízko a netrvalo by dlouho a našel by nás. Nechci pouze koukat i kdyby v této situaci to bylo nejlepší. Chakru nemám zregenerovanou a zrovna moc jí nemám. Přesto bych ještě pár jutsu zvládnout mohl. Vstanu na nohy, chytnu Katanu která tam stojí zabodlá a vytáhnu jí. Hned jdu do středu boje. Pomocí techniky Shunshin no Jutsu se problesknu k Marisovi a snažím se ho zasáhnout do druhé ruky.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Sat Jan 10, 2015 2:57 pm

Miesto toho, aby sa vyhol alebo vyblokoval niečím použil svoju ruku. Normálne by som ňou prešla, ako keby tam ani nebola a len tak by padla vedľa jeho tela a ešte by som mu možno zosadila hlavu z krku ale nič sa nestalo. Pri tomto náraze sa mu museli nohy zaboriť do zeme, lebo som naňho šla plnou silou. Začala som druhou rukou vyťahovať svoju ďalšiu katanu, ktorou som ho chcela skúsiť bodnúť do hrude alebo boku ale na tej strane sa objavil Misha a zaútičil tiež. Preto som ňou bodla priamo na jeho brucho. Ak zabijeme tohto, môžeme zabiť aj toho druhého, nebude to čakať a nikto ťa nebude podozrievať. V dedine môžeš povedať, že to bola nehoda a že on bol zabitý nepriateľom. Neznámi hosť v mojej hlave začal podávať neslušné návrhy. Nemohli to vidieť ale na mojej tvári sa objavil obvyklí bláznivý úsmev. Marisheho som ja nemala, ako inak zabiť, ako s Katanou, lebo pre boj som používala len tú. Takže to bude musieť urobiť Misha, lebo ja som asi nemala ani ako.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Sun Jan 11, 2015 1:54 pm

Kayin úder jsem ustál bez žádných problémů, ačkoli se mi při tom zabořili nohy do země. Její kata ať už byla ostrá jakkoli, nedokázala ruku proseknout, a proto Kaya zaútočila další katanou, snažíc se mě bodnout do břicha. Mezi tím se zde objevil i Misha, který zaútočil směrem na mou volnou ruku. Jeho katana byla vyblokovaná stejným způsobem jak Kayina. Misha ač se snažil sebevíc, nedokázal ji vytáhnout z mé ruky.

Mezitím mé břicho probodla Kayina druhá katana. V ten okamžik se mé celé tělo zbarvilo do barvy bíle, bělejší než sníh, a já spadl bezvládně na zem. V ten okamžik Jashinův symbol, který jsem nakreslil na zem, se zbarvil do černě barvy s červeným uprostřed a nastalo ticho. Copak již byl konec? Vzhledem k faktu, že mé tělo začínalo páchnout jako bych byl už týden mrtvý, nelze tvrdit opak. Přesto zde bylo něco podezřelého....
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Mon Jan 12, 2015 4:16 pm

Maris zastavit Katanu rukou stejně jako Kayle. Čekal jsem že jí zastaví ale to že nešla vytýhnout bylo překvapení. Hned jsem Katanu pustil a nechal jí zabodnutou v jeho ruce. Kayla uspěla a probodla mu břicho. Maris opět změnil barvu a tentokrát na bílou. Taková barvu tu ještě nebyla. Tušil jsem že není konec protože takhle jednoduše by nepadl. Symbolu na zemi jsem nevěnoval pozornost a utekla mi změna. Chtěl jsem to už ukončit a doufal že to bude fungovat. Myslím si že jeho břicho na kterým má symbol je jeho zraňitelné místo. Netrvá dlouho a ucítím dost nepříjemní zápach. Takhlou vuňi má stará mrtvola. Pochybuji že zemřel a začal hned takhle smrdět.

Dám obě ruce do zvlašntní pečetě a levou ruku schovám za záda aby jí Kayla neviděla. *Na každém prstu se oběv temně fialová záře. Každý prst symbolizuje jeden živel. Gogyou Fuuin

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Gogyou10

Rozmáchnu se prudce rukou a snažím se umístit pečet na Marisovo břicho.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Sat Jan 24, 2015 2:43 pm

Nepriateľ padol na zem a začal smrdieť, ako sto rokov zhnitá vajcová pomazánka, ktorá bola zmiešaná z ďalšou chcíplotinov. To ma ale nezaujímalo ja som sa s šialeným úsmevom zamerala na svojho "spoločníka" ktorý sa chystal na telo možno mŕtveho nepriateľa pripevniť pečať. Teraz to urobíme, je najvyšší časť a príležitosť.Nachystala som si za jeho chrbtom katanu a až po tom, čo použije svoju pečať som mu mala v pláne zo zadu prebodnúť jeho hruď. Ak by sa niečo pokazilo a on by nestihol pripevniť svoju pečať nezaútočila by som, predsa len som si musela byť istá, že tu neoživne spoločný nepriateľ. Možno som bola šialená ale niekedy aj dosť prefíkaná.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise Sun Feb 01, 2015 3:00 pm

Kaya čekala, že něčím překvapím. Doposud jsem byl samé překvapení, takže to bylo pochopitelné. Žel, musím ji zklamat. Misha úspěšně své špičky prstů otisk na mém břiše. Fuinjutsu technika to byla skvělá, takže úspěšnost zapečetění byla velmi vysoká. Že by tedy snad byl konec?
Marise
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Tue Feb 03, 2015 7:00 pm

Vypadá to že je to pro Marise už konec. Nechci táhnout celé tělo zpět do vesnice. Pouhá hlava by mohla jako důkaz stačit ale na drůhou stranu Marisovo tělo budu moc použít na jeden experiment. Když to ale vezmu v uvahu tak kdyby se náhodou znova oživil ve vesnici tak by to mohl být dost velký problem. U experimentu platí pravidlo čím více tím lépe ale nechci si to risknout. Proto hlava bude muset jako důkaz a material stačit.

Záhlednu že Kayal má v ruce katana v louži krve která tvoří přirozené zrcadlo či spíše odraz. Mám zakrvacené ruce od louže do které koukám, stačila chvilku nepozornosti abych si je tam položil.

Kayl mohla bys mu useknout hlavu když máš svojí Katanu v ruce. Skoro jsem zapoměl něco ti mužu dát teda alespoň zbytek. Nepřestávám Kaylu ani na sekundu v kaluži sledovat. Zjevila se tu jako důch a pomáhala v boji. Co když není vůbec z vesnice a je to ANBU která přišla pro mojí hlavu či něco uplně jiného.

Setřu trochu krve z rukou a poskládám pár pečetí. Položím pomalu ruce na Marise a oběví se druhá černá pečet.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Sun Feb 08, 2015 3:16 pm

Môjmu spolubojovníkovi sa to podarilo a aj keď som sa pripravovala, že ho prebodnem neurobila som tak. Proste ma ten môj stav prešiel, predsa len som bola šialená a náladová, takže sa to môže stať kedykoľvek, však ešte bude čas mu vraziť kudlu do chrbta. Bolo to ale skôr preto, že mi povedal, nech mu odrežem hlavu a keď môžem urobiť niečo tak skvelé, prečo by som to neurobila? Pristúpila som teda k telu nepriateľa a odsekla mu jedným ladným švihnutím hlavu. "To by bolo... ale niesť ju nebudem." Povedala som rázne. Mala som mu tu vypomôcť a nie zaňho nosiť hlavu nejakého smradlavého dedulu, ktorý žil už príliš dlho na túto dobu. Zapichla som túto katanu do zeme a zmizla som. Objavila som sa u všetkých svojich zvyšných katan pobrala si ich a objavila sa zasa na mieste, kde som zapichla práve tú pred ním. Tie som potom pobrala a uložila do pochiev, aby boli u mňa. Predsa len svojich miláčikov by som si len tak nedala. "Čo teraz?" Opýtala som sa ho a dala som si na chvíľu dole svoju helmu, lebo mi bolo príliš horúco. Pohodila som vlasmi na stranu a vydýchla som si. Na to, že som takmer nič neurobila som sa možno aj dosť zadýchala. Alebo sa mi to len skôr zdá, lebo ma moje druhé ja až príliš nabudilo a ja som chcela tak zabíjať, že ma to mohlo. Hej, to je skôr kvôli tomu. Predsa len som teraz neočakávala ďalší boj, jedine, žeby som po ňom zaútočila ja sama., preto mohla ísť helma dole.  
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Feb 12, 2015 5:28 pm

Kuchiyose no Jutsu Druhá pečet která se oběvila byla právě Kuchiyose.
Kouř zahalí celé mé tělo. Hned kouř zmízí a jsem pokrytý hadem. Had začne požívat zbytek Marisovo těla.
Tuto část těla použiju později na pokus.
Šel bych asi zpět do vesnice.
V této skrýši jsem byl už dostatečně dlouho abych jí konečně opustil.
Právě si všimnu že had už celé tělo snědl a muže být odvolán. Tato metoda je celkem učiná v přenašení věcí. Pokud odvolán hadama tak se odvolá i tělo. Až budu potřebovat Marisovo tělo tak si hada znova zpět přivolám a vytáhnu ho z hada.
Není to zrovna moc pěkná metoda, nazval bych to spíš nechutné ale svůj učel to dokonale splní.
Had zmízí skoro stejně rychle jak se oběvil. Jak zmízí had tak zmízí i Marisovo tělo v jeho břiše.
Kayla usekla hlavu velmi rychle a ani nedržkovala že si jí mám useknout sám jak jsem očekával.
Zrovna si Kayla sundala helmu.
Hlavu vezmu samozřejmě sám.
Nebudu tě nutit tahat něco takového. Na druhou stranu jsem nečekal že si sundáš helmu.
Bez té helmy ti to sluší víc
Možná blbá lichotka v špatný čas.
Vezmu si hlavu kterou Kayla drží a chytnu jí do své ruky..
Měl jsem to tělo prohledat ale to udělám později. Otočím se a bez více slov odejdu. Možná to muže připadat že mě Kayla nijak nezajímá a ono je to celkem pravda ale větší zásluhu na odchodu má to že už chci být zpět ve vesnici a učit se techniky které mám za tuto misi dostat Pokud to chceš mít konečně zasebou tak bych co nejrychleji odešel, protože já už odchazím. Sayonara Odejdu

//PŘESUN//


(Omlouvám se za takový odchod ale prostě tu jsem už pár měsícu Very Happy a chci už zpět do vesnice)
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Wed May 06, 2015 12:53 pm

Cestovali sme cez noc, takže sme sa mohli pohybovať ticho a nepozorovane. Za celú cestu som neprehovorila ani slovo. Nebola som príliš zhovorčivá alebo skôr som možno ani nič hovoriť nechcela aj keď som sa chcela opýtať Rinku, že čo to vlastne malo znamenať. Dorazili blízko územia iwagakure a ja som už po pamäti šla na miesto, ktoré by ma malo doviesť k vchodu do tejto skrýše. Netrvalo to dlho a po pár minútach sme sa ocitli vo vnútri. Keď som sa tu poobzerala vyzeralo to, že sme dorazili, ako prvé. "Asi si budeme musieť počkať" Prehovorila som po prvý krát počas celej našej cesty.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Lizzy Wed May 06, 2015 2:06 pm

Celý čas som v podstate sledovala Kayu. Keby že nás mám viesť ja, boh vie, v akej diere by sme skonćili.. a nie že by sme v diere neskončili. Toto však bola diera ako taká.
Na jej slová som prikývla a len som sa pozorne obzerala po okolí. Nakoniec som však predsa len zatvorila oči a sústredila som sa skôr na ultrazvuk, ktorý som zo svojho tela vypustila celým priestorom a skenovala som tak dopodrobna v podstate hocičo, čo by sa v našej blízkosti mohlo nachádzať.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Moru Wed May 06, 2015 3:02 pm

Kaya se mýlila. Nedorazila první. Jelikož jsem byl ale v jiné části rozsáhlé skrýše, nenarazili jsme na sebe. Kaya nebyla senzibil a ani Rinku, ale naštěstí Rinku dokázala chytře využít ultrazvukové vlny k rozpoznání okolí, či detekci jakéhokoli pohybu. Z místnosti, ve které se ty dvě nacházely, vedly tři chodby do různých směrů. V chodbě za sebou Rinku mohla něco nebo spíš někoho ucítit. Někdo tam byl. Bylo to ale tak slabé, že ten někdo bude nejspíš o hodně vzdálen od těchto dvou. Chodba byla slabě osvětlena pochodněmi, čím působila trochu strašidelně. Rinku díky její schopnosti vnímat zvuk citlivěji než kterýkoli smrtelník však v této chodbě těžko někdo překvapí, takže se určitě nemusí bát.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Lizzy Wed May 06, 2015 3:12 pm

Celkom ma zaskočilo, aký je tento komplex veľký. Každopádne som po kratšom skúmaní na niekoho narazila. Otoćila som sa k chodbe, z ktorej dané "odozvy" prichádzali a ja som sa len spýtavo pozrela na Kayu.
"Niekto tam je." Poznamenala som, po čom som tam sama vyšla. Tma mi naozaj nevadila. Niekto ako ja, zrak nepotreboval. Keby že si teraz vydlabnem oči, moje schopnosti to nijak neovplyvní no na druhú stranu by to bola škoda, keď je na svete toľko pekných vecí. Chytila som pre to Kayu za ruku a začala som ju viesť, keďže ona niečo podobné neovládala. Sama som znova len zatvorila oči a sústredila som sa hlavne na zvukové vlny a vibrácie. Posnažila som sa dokonca kontaktovať osobu, na ktorú som pomocou mojich zvukových vĺn narazila. Jednalo sa o jednoduché slová, no na takú diaľku to chcelo naozaj veľké sústredenie. Boli to slová na štýl: "Si náš človek?" Každopádne ak by mi neodpovedal, nič by to na mojom pochode smer osoba nezmenilo.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Wed May 06, 2015 3:45 pm

Nebola som senzibilom, keďže svojimi schopnosťami som bola najviac podobná samurajom, takže nebolo prekvapivé, že som čakala a skôr dúfala, že si nás ten dotyčný nájde. Než sa ale tak stalo Rinku mi oznámila, že už tu niekto je. Chytila ma za ruku a vydali sme sa jeho smerom pri čom som nevidela nič zaujímavé, keďže tu až tak svetlo nedosahovalo. Možno ďalej bude. "Nevedela som, že to je také veľké." Už raz som tu bola ale nemala som potrebu to tu skúmať. Po ceste som sem tam o niečo zakopla ale nebolo to nič závažné, len som na to jednoducho nevidela.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Moru Thu May 07, 2015 6:13 pm

Kaya pořádně viděla pouze hlavní místnost, kde se kdysi nacházela socha Gedo, což není ani zlomen skrýše Shuuketsu, která je teď však už opuštěná. Nemá využití. Shinobi, kteří ji dnes navštívili, tu jsou výhradně kvůli pátraní. Rinku nikdo na její otázku neodpovídal. Cítila však, že už je blízko. Po chvíli společně s Kayou zahlédli postavu oděnou do stejného pláště, který měl Misha. Byl jsem to já. Stál jsem tam otočený k nim zády.

Na rozdíl od Mishi nosím na hlavě masku, takže můj obličej ty dvě vidět nemohly. Všiml jsem si jich, ale měl jsem tu rozdělanou práci, takže jsem jim nevěnoval velkou pozornost. Chodbu, ve které se společně s Kayou a Rinku nacházíme, před několika měsíci využil Marise k tomu, aby se dostal do hlavního sálu. Šlo to poznat podle použitých pastí. Očividně nesplnily svůj účel, jelikož nikde nebyla vidět zaschlá nepřítelova krev. Přede mnou ležely čtyři šípy, které měly nepřítele zabít po tom, když se postavil na kachličku kousek od nich. Podobných pastí tu je daleko víc. Zabezpečení skrýše se ale přesto ukázalo být nedostačující.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Lizzy Fri May 08, 2015 3:00 pm

"Ty si to nevedela? Heh.. ja som tu v živote nebola." Uškrnula som sa, po čom som pokračovala ďalej. Nakoniec sme však narazili na postavu, ktorú som pred tým cítila a teraz aj videla. Mala na sebe červený plášť, aj keď mne podobné oblečenie moc nehovorilo. Spýtavo som sa pozrela na Kayu. Predsa len ona bola posledne na misii s niekým, kto bol odený podobne.
"Pripomenieš mi, kvôli čomu tu sme?" Spýtala som sa Kayi a na osobu som sa usmievala, aj keď si ma zatiaľ vôbec nevšímala. Myslela som si však, že o nás vedel. Predsa len som sa nijak nesnažila maskovať moju prítomnosť, takže nás musel minimálne počuť.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Mon May 11, 2015 1:20 pm

"Ja zasa druhý. Pri prvej návšteve som nemala čas to tu skúmať. " Pri pokračovaní sa nám podarilo naraziť na postavu, ktorá mala podobný, možno aj rovnaký plášť, ako Misha, takže by to mala byť tá správna osoba. "Prišli sme sem preto, aby sme zistili čo najviac informácií o tom votrelcovi s ktorým som ja a Misha bojovali." Neviem, či o tom Rinku vôbec vedela ale bola som sem poslaná na misiu, pri čom som mala podporiť Moruovho kolegu. Bolo by pomerne blbé, ak by som tu hovorila niečo také a tento človek, čo tu bol by nepatril k nám. Takú trápnu a blbú situáciu som vážne nechcela zažiť, takže som po tých slovách len vnútorne dúfala, že je všetko v poriadku.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Moru Sat May 16, 2015 6:46 pm

Když na mě Kaya promluvila, otočil jsem se k nim čelem a prohlédl si je. Přesně odpovídaly popisu, který mi byl sdělen Hokorim. Samuraj ženského pohlaví a dospělé dítě. "Ten, s kým jste se utkali nemohl vědět do čeho jde." Obrannému systému skrýše ještě nikdo nikdy nečelil. Dokonce nikdo ani pořádně nevěděl, co jej tvoří. Narušitel určitě neměl ani páru o tom, co ho tu potká. Přesto vyvázl živý a odcizil majetek Shuuketsu, sochu Gedo Mazo.

"Začal bych tím, jak se o tomto místě dozvěděl." Identifikace vetřelce nebude jednoduchá. Jestli budeme mít štěstí, a zjistíme, jak se o tomto místě dozvěděl, bude potřeba udělat dalších milion věcí, aby jsme zjistili možnou vetřelcovu identitu. Pomoc těch dvou nebude potřeba celou dobu plnění této mise. Byly by jen na obtíž. Jejich pomoc při zjištění, jak se Marise o tomto místě dozvěděl, je však neocenitelná. "Zjišťování informací na známých nukenínských místech může být dobrým začátkem."
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Kaya Mon May 18, 2015 8:46 am

Moru prehovoril asi po tom, čo sa uistil pri pohľade na nás, že sme tie správne osoby. Po jeho dvoch vetách som mu ešte nevedela, čo na to povedať. Ostávala som ticho a vypočula si aj jeho ďalšie slová pri čom ma napadlo len jediné miesto, kam by sa dalo zájsť. Bolo to miesto, kam som si v minulosti chodievala hľadať nejakú prácu. "Jediné miesto, ktoré by bolo vhodné za vyskúšanie je Zlaté oko. Je tu menší problém a to je cena informácií. Keď som tam kedysi bola a hľadala si tam prácu, všimla som si tam zopár jedincou, ktorý potrebovali informácie ale mastne za ne zaplatili. " Hovorila som to k Moruovi, lebo je možné, žeby poznal ešte nejaké miesto, ktoré je lepšie než to, čo som poznala ja. V tom prípade by sme mohli zájsť tam. Aj keď som to mala na pláne platiť, určite by som o tom povedala Tsukikagemu, aby mi to potom preplatil. "Ja by som teda mohla vyraziť, ak nepoznáš lepšie miesto." Opýtala som sa ho nakoniec.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Lizzy Mon May 18, 2015 10:15 am

"Hmm.." na chvíľku som sa zamyslela a v hlave som preberala slová, ktoré obaja vypustili do vzduchu. Naozaj mi trvalo, kým som pobrala to, o čom sa rozprávali. Ostala som pre to potichu a len som ešte chvíľku sledovala, ako sa situácia vyhrotí. Teda kam presne máme ísť a podobne. Nie že by som vedela, čo to trebárs to zlaté oko je.
"Prečo ľudia tolerujú podobné miesta, kde sa dajú tak ľahko získať informácie aj.. trebárs o podobných veciach?" Ani som nevedela, ako to tu nazvať.
"Nemali by sme sa ich zbaviť?" Spýtala som sa prevažne Kayi, keďže som poznala "len" ju.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu - Stránka 5 Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru